NCB-HCLST EIST VAN HOOFDBESTUUR HARDERE AANPAK Tachtig procent bevolking voor handhaven ziekenhuis Beeldhouwwerk onthuld TERMEN PROMENADE PROTESTEERT TEGEN WIJZIGING IN PLAN ZUID Nog geen Stormloop op 0018 Vakantiejeugd had een vrolijk dagje POLITIE ZOEKT „HARTCHIRURG" Huis-aan-huis actie in O.-Z.-Vlaanderen geweldig succes stad streek GESCHENKEN De Vos Eggermont B.V. Koewacht Breskens Goes Nieuw.Namen Zaterdag 20 juli 1974 (Van een onzer verslaggevers) HULST Het bestuur van de NCB-kring Hulst heeft tij dens een wat zij noemt „ru moerige vergadering" van liet NCB-hoofdbestuur geëist, dat ten aanzien van de prijzen voor de landbouw meer bij de overheid wordt aangedrongen dan in de laatste jaren het geval is geweest. Het kringbestuiur heeft zioh, naar men zegt, afgevraagd of het zinvol zou zijn om de sui kerbietenfabrikanten te ver zoeken ten behoeve van de suikerbietenteelt de aflevering van suiker te staken om zo doende tot een „bevredigender regeling" te komen. Tijdens de vergadering in Hulst wer den door de leden vele vragen gesteld over de slechte vlees- prijzen. Bovendien viel het feit dat de minister van Land bouw niet achter een verho ging van de vleesprijzen staat, bij de aanwezigen niet in goe de aarde. Men concludeerde dat het landbouwbeleid ten aanzien van de tarweprijs gefaald heeft. De prijs die de boér ontvangt voor de tarwe is te laag en de EEG-comrnissie heeft vele miljoenen guldens verspeeld, die ten goede had den moeten komen aan consu ment en producent, aldus de mening van de NCB-leden. Men achtte het laatste een moeilijk verteerbare zaak- Het kringbestuur heeft de grieven van de Hulsterse NCB'ers in een brief aan het hoofdbestuur van de organisa tie voorgelegd. Bovendien is de hoop uitgesproken dat er spoedig verbetering komt in de situatie. „Daar anders net als in onze buurlanden, de boeren zelf door het voeren van harde acties hierin verbe tering zullen trachten te bren gen", aldus het kringbestuur Hulst. (Van een onzer Verslaggevers) HULST De handtekeningenactie, onlangs voor liet behoud van het Hulster St. Liduinaziekenhuis in Hulst, Hontenisse, Koewacht en Zuiddorpe gehouden, heeft een totaal van 13.637 handtekeningen opgeleverd. Van de 17.096 inwoners van acht tien jaar of ouder (de overigen mochten niet tekenen) in de betrokken gemeenten, heeft 79,8 percent zich dus uitgesproken voor behoud van het ziekenhuis Hulst als volwaardig c-zieken- huis. „Dit resultaat hadden wij niet durven verwachten", al dus de werkgroep „behoud ziekenhuis", die de actie coör dineerde en gisteren de eind cijfers bekend maakte. Had men aanvankelijk direct na het afwerken van de handte keningenactie willen besluiten over de vraag op welke wijze de handtekeningen aan staats secretaris Hendriks van Volks gezondheid kunnen worden aangeboden, de overstelpende hoeveelheid adhaesiebetuigin- gen heeft er voor gezorgd, dat pas op 14 augustus een beslis sing valt. „Als men de mensen meere kent, die door omstandigheden niet konden tekenen, dan kan men stellen dat tenminste tachtig procent van de bevol king groot belang hecht aan het behoud van het zieken huis. Voor hen die straks een beslissing nemen over het al of niet voortbestaan van het ziekenhuis, is dit een niet mis te verstaan signaal. Dit is het mandaat om verder te gaan met de actie", De actie vloeide voort uit een serie informatiebijeen komsten in alle kernen van de gemeente Hulst en Hontenisse. Tijdens de bijeenkomsten werden door een lokale gast heer vrijwilligers gevraagd. Het is de bevinding van de werkgroep dat vaak meer mensen dan nodig gehoor ga ven aan de oproep. Na rubri cering van de handtekeningfen, bleek dat in Groot-Hulst van de 10.764 tekenaars, 8.404 per sonen een krabbel plaatsten. Een percentage van 78,1 dus. In Hontenisse tekenden van de 4115 gemachtigden 3926 perso nen, ofwel 95,4 procent. In Koewacht en Zuiddorpe met een potentieel van 2217, te kenden 1303 bewoners een to taal van 58,7 procent. Dit ogenschijnlijk lage percentage is volgens de werkgroep ver klaarbaar, omdat in Zuiddorpe 36 procent van de bevolking gebruik maakt van de dien sten van het Hulster zieken huis. Het overige deel van de bevolking richt zich op het ziekenhuis van Sluiskil. (Van een onzer verslaggevers) CADZAND Burgemeester A. Schipper van Oostburg heeft aan het begin van de boulevard De Wielingen in Cadzand een beeldhouwwerk van Guido Metsers onthuld. net beeld, het torso van een vrouw, is het symbool van Cadzand ais badplaats, en werd het gemeentebestuur ge schonken door de directie van het verhuurkantoor VAZV, toen vorig jaar op 19 oktober een nieuw kantoorpand in ge bruik werd genomen. De onthulling vond plaats in aanwezigheid van de kunste naar, zijn echtgenote, de heer en mevrouw P. de Lyser van VAZV, verschillende raadsle den en een fiks aantal badgas ten. De heer Schipper toonde zich zeer ingenomen met het kunstwerk: „Het betekent een zeer mooie verfraaiing van de entree van Cadzand-bad. Het beeld is het symbool van alles wat Cadzand kan zijn". Hij complimenteerde de kunste naar met zijn. werk. en de heer De Lvser met de plaats waar het beeld - op een sok kei van kinderkopjes - neergezet De heer De Lyser, die erg tevreden was met het nieuwe parkeerterrein aan het begin van de boulevard, zag de gift als een bijdrage van de burge rij aan de verfraaiing van het leefmilieu. „Nu doen wij het, hopelijk vindt dit voorbeeld bij anderen navolging", zo zei hij. Burgemeester Schipper zei even later tijdens een infor mele bijeenkomst in hotel Zeebad, dat de gemeente er aan denkt, in de toekomst een deel van het budget bij be paalde werken ook aan te wenden voor de aanschaf van kunstwerken. „Wij zijn op dit moment wat minder bedeeld, in de kernen", zei hij Opmerkelijk was' wel, dat op de dag van de onthulling, gisteren, voor het eerst sinds weken de zon weer onbelem merd kon schijnen, zodat me nigeen verpozing zocht op het strand. „Kennelijk een ma gisch beeld, want de wolken zijn verdwenen, en de zon is doorgc'-^ken", aldus Guido Metsers die met zijn kunst werk een zeer fraai visite kaartje in Cadzand heeft afge geven. HULST/HEIKANT/ST. JANSTEEN De derde speel dag van de jeugdvakanticweek 1974 heeft wederom geleid tot enthousiaste reacties van zowel de deelnemende kinde ren als van de leden van de organiserende werkgroep. De activiteiten werden dan ook onder heel wat zonniger om standigheden gehouden, dan tijdens de eerste twee dagen. Zo langzamerhand wordt het steeds duidelijker dat' liet slechts een goede maand geleden genomen initiatief van de werkgroep in een behoefte voorziet. Tot op heden verliep de planning en organisatie op rolletjes en kon het hele programma zonder noemenswaar dige problemen worden afgewerkt. Gisteren namen dertig kinderen tussen de zeven en dertien jaar, deel aan een vro lijke zeskamp. In Sint Jansteen werd gistermiddag een opdrachtenrally gefietst door vijfendertig kinderen. Hulst spande, zoals gebruikelijk, de kroon, met eenenzeventig deelnemers aan de „rebuskwis", waarbij de kinderen soms merkwaardige opdrachten als eierenbakken en zelf opeten, met pan-schuren na, moesten uitvoeren. Vanochtend (zaterdag) wordt van 9.00 tot 12.00 uur in Hulst levend ganzenbord gespeeld, 's Morgens zijn er, mits het weer goed blijft, van 14.00 tot 17.00 uur, in Hulst wa- terspelen. Voor dit natte bedrijf hebben de organisators zich verzekerd van dc medewerking van het Hulster brandweerkorps. In Nieuw-Namen staat de activiteiten- middag van 14.00 tot 17.00 uur in het teken van de zes kamp. Zondagmiddag kunnen de kinderen nogmaals te recht in Hulst, waar van 14.00 tot 17.00 uur spelletjes wor den gespeeld. (Van onze correspondent) BRESKENS Een man. die een week in een Breskens ho tel heeft doorgebracht is zon der zijn rekening te betalen met de noorderzon vertrokken De man gaf zich uit voor hart chirurg. Bij een Breskense jachtwerf heeft hij geïnfor meerd naar de bouw van een jacht. Hij maakte een proef vaart en nam verschillende te keningen mee De rijkspolitie probeert de identiteit van de man te ach terhalen. (ADVERTENTIE) HULST Korte Nieuwstraat 21 Tel. 3558, b.g.g. 2209 (Van onze corresnondent). TERNEUZEN Het ge meentebestuur van Terneuzcn heeft van de Werkgroep Pro menade. die voor dc belangen van de aldaar gevestigde win keliers opkomt, een bezwaar schrift ontvangen in verband met de voorgenomen wijziging van het bestemmingsplan Zuid Hierdoor zou het moge lijk zijn om aan het Schutters hof winkels te vestigen. Als de raad de eerste partië le herziening zou goedkeuren, zou dit betekenen dat er aan het Schuttershof, behalve win kels ook kantoren en bedrij ven kunnen worden gebouwd. De enige gegadigde voor het vestigen van een winkel op die plaats is momenteel Jac- Hermans. Pri.isslag, die .iu aan het einde van de Noordstraat is gevestigd. In het bezwaar schrift zegt de Werkgroep Promenade deze wijziging voorbarig te vinden, nu men nog volop discussieert over de toekomst van de Terneuzense binnenstad. Het gemeentebestuur van Terneuzen trachtte via een verkorte procedure het be stemmingsplan Zuid te doen herzien om op deze manier de prijsslag tegemoet te komen. Gedeputeerde Staten weiger den, na ontvangen protesten, een „verklaring van geen be zwaar", af te geven. In het bezwaarschrift wordt om. gezegd dat de werkgroep Promenade Terneuzen te allen tijde bereid is, een construc tieve bijdrage te leveren aan het zoeken naai oplossingen. Een herziening van het be stemmingsplan Zuid op dit ogenblik, doorkruist de discus sies over de toekomst van Terneuzen-binnenstad in ern stige mate. zo vindt de werk groep. Wanneer de wijziging van het bestemmingsplan er door zou komen, dan komt er aan het Schuttershof ongeveer tienduizend vierkante meter vrij voor centrumvoorzienin- gen. De werkgroep vreest in dat geval een ongunstige in vloed op de ontwikkeling van de binnenstad. Men herinnert er het gemeentebestuur aan; dat de werkgroep enige tijd geleden bij het Centraal Insti tuut voor het Midden- en Kleinbedrijf om een distribu tie-planologisch onderzoek heeft gevraagd. Men vindt bij de werkgroep, dat op zijn minst op de uitslag daarvan moet gewacht worden. klein verbaal AARDENBURG In de Landstraat te Aardenburg is de auto van J.v.C. uit Sas van Gent, vermoedelijk door kort sluiting, in brand gevlogen De brandweer heeft met sChui-m- biusapparaten de brand ge blust. De motor ging geheel verloren. IJZENDIJKE Op de weg Biervliet-IJzendijke is een vlaspluk-machine in de sloot terecht gekomen toen de trac tor voor de machine, welke werd bestuurd door J.W. uit IJzendijke, door een auto werd 'gesneden en moest uit wijken. Een tegenligger be stuurd door mevrouw C.K. uit Axel kwam tegen een berm paaltje tot stilstand De perso nenauto die sneed reed haastig door. Slechts materiële schade was het gevolg. RETRANCHEMENT In het kanaal te Retrandhement is de brommer teruggevonden die zondag te Cadzand werd ontvreemd en eigendom is van J C.V. uit Sint-Kruis. Verschil lende onderdelen waren van de brommer gesloopt. SLUIS In een tent op camping Wilgenhof te Retran- ehement is een jas, van H. v. d. V. uit Geldrop gestolen. SLUIS Donderdag werd in Sluis een horlogeventer ge signaleerd clie, toen hij werd opgemerkt door de rijkspolitie het hazepad koos. Vrijdag kwamen er echter vier horlo- geventers terug Zij werden door de rijkspolitie van Sluis aangehouden op de Beesten markt. De geverbaliseerden zijn A.S, W v. W., J. v. W. en G. v S, allen afkomstig van het woonwagencentrum in Sas van Gent De in hun bezit zijnde horloges en armbanden werden in beslag genomen. Botsing In Koewacht zijn twee personenauto's met el kaar in botsing gekomen. De auto's liepen flink schade op G. M. uit Koewacht kwam met zijn auto uit de richting Zuiddorpe en wilde in de Ei kenlaan linksaf slaan de Klap- straat in. Hierbij gaf hij geen voorrang aan een auto, be stuurd door A. V. uit St.-Jan steen, die rechtdoor wilde en in 'de richting Zuiddorpe reed. Schietingen Met een schie ting op de liggende wip in café Groenewegen waaraan tachtig schutters deelnamen, werd Molekens kei-mis afge sloten. De uitslag was als volgt: hoogvogel en eerste zij- vogel werden geschoten door P. Pauwels uit Kloosterzande. Tweede zij vogel was voor P. Oostinge uit Axel. De meeste kleine vogels werden gescho ten door A. de Block, K. van Boven en C. van Gremiberghe, elk vier stuks. De drie laatste schutters zijn allen afkomstig uit Koewacht. Aan de dinsdag gehouden vakantieschieting in café Net ty bij K. van Boven in Koe wacht zand namen drieënvijf tig schutters deel. De uitslag was: hoogvogel, P. Oosting, Axel. De beide zijvogels wer den in de wacht gesleept door J. de Waal uit Koewacht. De extra hoogvogel ging naar P. Oostinge uit Axel. De extra pi-ijsvogels waren voor C. van Gremberghe, R. Ongenae en A. de Coninck, allen uit Koe wacht. De meeste vogels, vijf stuks, werden geschoten door R. Ongenae uit Koewacht. Aan de woensdag gehouden vakantieschieting in café A. de Kind, namen tweeënzeven tig schutters deel. De uitslag: hoogvogel, J. Roskam, Clinge. Eerste zijvogel, A. de Breuck, Moerbeke (B). Tweede zijvo- gel, A. Bonne, Koewacht. De meeste vogels, vier stuks, wa ren voor W. Audenaerde, Koe wacht. BREDA De stormloop van aanvragen om inlichtin gen, die de Nederlandse PTT verwacht als gevolg van de massale wijziging van de Belgische net- en abonnee nummers, is gisteravond al thans uitgebleven. De wijzi ging ging gisteravond om acht uur in. Tegen elf uur liet 0018, dat inlichtingen over Belgische telefoonaan sluitingen geelt, weten dat „er wel opvallend veel om België was gevraagd" maar dat de informatrices de zaak ;oed hadden kunnen bijhou- len. In de telefoonzaal van het leiefoondistrict Breda ver wacht men maandag, wan neer het zakelijk telefoon verkeer er bijkomt, wel de gelijk een stormloop. De PTT heeft besloten voor de abonnees in Brabant en Zee land naast 0018 ook 008 in te schakelen voor het geven van informatie over de wijzi gingen van de telefoonnum mers in Belgis. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter F. Loose, Nieuw straat 53 te Oostburg, tel. 01170-2121. Axel Dokter Schiltman, tel. 1777, b.g-g. 01157-1451. Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot zondag 24.00 uur. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke Dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen dijke, tel. 01176-1366. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Kivlet wordt waargenomen door dokter Sterrenburg te Nieuwdorp, tel. 01196- 12327. Breskens en Groede Dokter Van den Berg te Groede, tel. 01171-1366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Bom te Cadzand, tel. 01179- 1366- Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen Dokter Melchers. tel. 01146-327. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Geldof, J. Kole en S. Wörstmann wordt tot maandagochtend 8.00 uur waargenomen door dokter H. Zwartelé, Werrilaan 43 te 's-Heerenhoek, tel. 01105- 1280. Goes Dokter Keijzer, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 6405- Hoek, Philippine en Sluiskil (ADVERTENTIE) OFF. DEALER K.T.V. HIFI - STEREO APPARATUUR Creatie 1974 In het dien stencentrum Go-edertijt te Breskens wordt op zaterdag 29 juli om 20.00 uur door wet houder J. Vergouwe de ten toonstelling „Creatie 1974" ge opend. De tentoonstelling vindt plaats in het kader van de culturele activiteiten die het bestuur van de stichting „Dienstverlening aan bejaar den en exposanten" elk jaar organiseert. Er zal een verscheidenheid aan creaties worden gepresen teerd, zoals: houtsnijwerk, beeldhouwwerk, keramiek, naald- en draadwerk, macra- mé, schilder- en tekenwerk. Ook zullen kantklosdemonstra ties worden gegeven. Vismijn 3028 kg export garnalen 2,385.03, 362 kg pellerij garnalen 3,77—5,18, 2656 kg bot 40—59, 848 kg schar 64260, 4965 kg schol- 1,03—2.41, 608 kg tarbot 4.37— 8,85 3496 kg tong 9,54—12,75,' 191 'kg griet 1.88—5,04, 212 kg kabeljauw 2033.19, 49 kg wijting 0,481,49, 14 kg rog 3,20, 14 kg makreel 1,60, 751 kg poon 555,47, 99 kg haai 0,532,41, 3 kg ham 577, 35 kg tongschar 4,9(^-5,79, 429 kg inktvis 0.503,61, 8 kg zonne vis 2,66, 159 kg steenbolk 0,40—1,39. Orgelconcert Het derde promenade-orgelconcert van dit seizoen in de Grote Kerk te Goes wordt gegeven op dinsdag 23 juli 's middags van half drie tot half vier. Het concert wordt gegeven door organist Leo Terlouw uit Bles- kensgraaf. Op zijn programma staan onder meer werken van Bach, Franck, Max Reger en S. Karg-Elert. De toegang is gratis. Schieting Aan de schie ting van de schuttersvereni ging Willem Teil in Nieuw- Namen, namen achtenvijftig schutters deel. De uitslag was als volgt: wip 1 eerste hoge vogel F. v. d. Walle Zwijn- drecht, tweede hoge vogel niet geschoten, eerste zijvogel L. Verstighel Nieuw-Namen, tweede zij vogel C. Weemaes Clinge, derde zijvogel P. Lee- raert Hulst, vierde zijvogel W. Brakke Nieuw-Namen, eerste kal P. Praet Nieuw-Namen, tweede ka- Th Praet. der kal niet geschoten, vierde kal L, v.d. Vijver Melsele. Wip 2 eerste hoge vogel L. v.d. Vijver Doel, tweede hoge vogel niet geschoten, eerste zijvogel W. Boussen St.-Jan steen, twe-- zijvogel C. de Moor St.-Jansteen. derde zijvogel De Waal Nieuw-Na men, vierde zijvogel C. de Moor St.-Jansteen, eerste kal J. Apers Nieuw-Namen, twee de kal E. de Kind Nieuw- Namen, aerde kal G. Matheij- sen Nieuw-Namen, vierde kal Lieza Begeren. De extra prijs ging naar W. Brakke Nieuw- Namen. De schuttersvereniging Wil lem Teil hield haar jaarlijkse koningsschieting, waarbij E. de Kind de koningsvogel schoot en daarmee voor dit Jaar de koningstitel ver wierf. Dokter M. Jongsma, j anastraat 2 te Hoek 01154-1356, b.g.g. 1345. Hulst Dokter W, gv Grote Markt 11, tel. Kloetinge, Wemeldinge, pelle-Blezelinge en dijke Dokter Vreeï te Kapelle, tel. 01102-1290 Kloosterzande Dokte- Buwalda, Cloosterstraj; te Kloosterzande, te!, -y 1277. Tot maandagu^ 8.00 uur. Middelburg Dokter J minious. Dam 55, tel, Q b.g.g. 25555 (zaterdag: dokter H. Delfos, Roun, kaai 47, tel. 12637 (zont Visites aanvragen voor uur- Spreekuren voor gende gevallen van 13.00 en van 17.30.U uur. Rcimerswaal Dokter P. derman te Yerseke, 01131-1300 voor de Hansweert en Yerseke. ter P, Allewijn te Krui gen, tel. 01130-1566 voo: dorpen Krabbendijke, ningen en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o- M. Dierick Graaf Jan- A.185 te Westdorpe 1255. Terneuzen Dokter H. Herk, Mich, de Ruytere 1, tel. 01150-4.000. Vlissingen Dokter J. er. tel. 2225 (tot zater 24-00 uur) en dokter Mijnlieff, tel. 2525 (van terdag 24.00 uur tot zr 24.00 uur). Visites gen voor 10.00 uur. Sp- uren voor dringende len van 12.30-13.00 ei 17.30-18.00 uur. Wolphaartsdijk, 'i-p- Arendskerke en Heink zand Dokter H. v. nem te Hetakenszand 01106-1234. Zaamslag Dokter W. Fr' je, Plein 42, tel. 1244. TANDARTSEN O.Z.Vlaanderen Tan1 W. Neve, Rooneveltlaai te Axel, tel. 01155-? spreekuren zaterdag 10.00-10-30 en van 1! 18.30 uur, zondag van 11 12.30 uur. W.Z.Vlaanderen Tat N. Janssen te Aardenlr tel. 01177-1380. Spreek zaterdag en zondag 12.00-12.30 uur- Walcheren Tandarts Krommenhoek, Rouast kaai 23 te Middelburg 01180-13320. Spreekuren terdag van 9.00-10.00 zondag van 11.00-11 uur. Z.- en N.-Beveland T- arts A. Lauman, Clif Pad 71 te Heinkenszand, 1106-1288. Spreekuren za terdag en zondag van I 10.00 uur. DIERENARTSEN N.- en Z.-Beveland Dis arts G. Bonescbanser Kruiningen, tel. 011: 1233. O.Z.Vlaanderen Diere: A- Blok, Van Middelbos straat 10 te Axel, tei 01! 2728. Walcheren en deel N-B land Dierenarts J. H:! zer te Middelburg, 01180-13118. Consult ai: na tel. afspraak. iV.Z.Vlaanderen Dieret K. v.d- Vijver te Hoofdpl: tel. 01174-424. APOTHEKEN Goes Goese Apotheek, tel 7104. Middelburg Apotheek Ringeling, Lange Delft 1 tel. 12538. Terneuzen Apotheek 1 sen. Winkelcentrum li polder, tel. 01150-2096. Vlissingen Apotheek Tan-Meyer, Schektet 26, tel- 2025. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand. burg en Sluis Zr. Jonge te Cadzand, 01179-367. Biervliet, Breskens, Cr:: Hoofdplaat, Schoondijkf IJzendijke Zr. Snel Biervliet, tel. 01152-216. Ellewoutsdijk e.o. Zr, F: ca. Werrilaan 15 te 's-r- renhoek, tel. 01105 - 17f" Goes Zr. T- Melis, 3328. Groot Axel en Zaamsla!, Zr. M. Geensen-Delnad 1 Mi ddelho venstra at 53 Axel, tel. 01155-2145. Hoek, Philippine en Sltt Zr. Eustella, Jacob j beinstraat 2 te Philip! tel. 01159-306, b.g.g. 1451- Hulst en Hontenisse Colsen. tel. 01140-2368. Kloetinge, Wemeltlingf, pelle en 's-Gravenpold« Zr. T. Driesprong, hoekstraat 24 te 's-Gra' polder, tel. 01103-1435. Kruiningen, Yerseke en weert Zr. Noordhoek, 01131-1488. V-Bcveland, Wilhelmim Kattendijke en Wolp' dijk Zr. D- v. Hulste te Kortgene, tel. 378. filland. Krabbendijke Waarde Zr. Matla, Butevnweg 29 te R'"1 tel. 01135-481. Sas van Gent Zr. 1 Waes, Schulpenpad 01158-1548, b.g.g. 011 1567- rneuzen, Zr. L. Claejfi Jac. v. Lennepstraat 2706. h.g.g. 01158-1781

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2