Aanbod voor Expo-Axel is groot Annemarie haalde acte voor klarinet Rijkspolitie rolt bende op KVP CHU r OOSTE] Zee niet STICHTING PAST SELECTIE TOE 12 maanden geëist tegen schietende echtgenoot Jo Morres kreeg gouden penning Beslissing over oeververbinding wordt niet vertraagd 399- 385- 285- 12,95 stad streek t■IllIll— ORGELCONCERT IN GOES VAKANTIE - AANBIEDING FOTO STUDIO NEELEMANS Axel Gehandicapten op vakantie I bevolking nu optimaal 1 randeerd is. Hoe dan treedt die veiligheid pas dn. De risico's zouden in niet meer aanwezig maar dit uitgangspunt nu op losse schroeven, Tolman, die tenslotte ooi zat aan te hikken tege i extra kosten. Als er nu I ook nog een stormvlcx [ring moet worden gebc worden die kosten nog zei hij. Vrij koel Zaterdag MIDDELBURG De offi cier van justitie bij de recht bank in Middelburg heeft vrij dagmorgen twaalf maanden onvoorwaardelijke gevangenis straf, gevolgd door onvoor waardelijke terbeschikking stelling van de regering, geëist tegen de 31-jarige stuurman N. de K. uit Oosterland (Schouwen-Duiveland). Op 4 mei j.l. schoot hij tij dens een edhteliijke ruzie vier keer met een pistool op zijn vrouw. Zij raakte daarbij aam een arm gewond. Tijdens de schermutselingen, die na de schietpartij tussen de familie en de politie ontstonden, be dreigden de 63-jarige vader P. A. de K. en een andere zoon Chris de politie met een voor hamer en een bijl. Daarbij schreeuwden zij tegen de poli tie: „Jullie zullen sterven, denk maar aan wat er in Am sterdam is gebeurd". De man nen doelden daarbij op de moord op de Amsterdamse po litieagent. De politie heeft zich roe die bedreiging teruggetrok ken zonder zelf van vuurwa pen® gebruik te maken. Tegen de vader, die vrijdag ook terecht moest staan, eiste ide officier twee maanden on voorwaardelijke gevangenis straf om, aldus de officier, die herhaaldelijk voorkomende agressie tegen de politie gron dig af te leren- Uitspraak op 24 jioM. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De stichting Expo-Axel, organisator van de zesde Axelse middenstandsexpositie, die dit jaar op het Szydlowskiplein van 17 t.m. 24 augustus wordt gehouden, heeft het gigantische gebeuren, waar vorig jaar zelfs vijfentwintigduizend bezoekers op af kwamen ,op papier praktisch helemaal rond. Een totaal van zestig deelne mers, veel meer dan aanvan kelijk werd verwacht, zal zich dit maal in de expohal presen teren. De organisatie is duide lijk verrast over de belang stelling die voor de expo 1974 bestaat. Aan het begin van dit jaar, toen de eerste voorberei dingen werden getroffen, ble ken veel ondernemers terug houdend met het oog op de naderende energiecrisis. Nadat de crisis was overwonnen, hebben veel zakenlieden zich alsnog geïnteresseerd voor het gebeuren. Het aantal inschrij vingen overtreft op dit ogen blik reeds het geplande aantal. De organisatoren van de expo zijn, naar zij zeggen, thans gedwongen eén bepaalde se lectie toe te passen. „Hierdoor krijgt men de situatie, waarin de totale presentatie en de va riatie van het aantal deelne* mende zaken kwalitatief bij zonder goed zal zijn". De expo gaat gepaard met een uitge breid amusementsprogramma. Nadat bleek dat de belangstel ling voor deelname groot ge noeg was om te kunnen selecte ren, heeft men ook gemeend het amusementsprogramma wat selectief in elkaar te tim meren. Deze week werden door het expobestuur diverse contracten met zowel nationale als internationale artiesten af gesloten. De artiesten zullen iedere avond in de speciaal voor deze gelegenheid geplaat ste amusementshal optreden. De amusementshal is verbon den met de grote expo-hal- 4en. Het voorlopige programma zfet er volgt uit: op zaterdag 17 augustus treedt „de zange res zonder naam" op. Zij wordt begeleid door het orkest Mixers trio". Op maandag 19 argustus wordt de popzanger „Nick Mackenzie" voor hef voetlicht geschoven. Hij wordt ondersteund door het orkest „Sunset 5". Dinsdag 20 augus tus is gereserveerd voor het duo „Sas-kia en Serge", jat eveneens wordt begeleid door de „Sunset 5". Op woensdag 21 augustus komt zanger Hen Kramer naar Axel voor een optreden. Hij wordt begeleid door het „Mixers trio". Don derdag 22 augustus wordt een avondje met Nico Haak en de „Paniekzaaiers". Een topper, zo wordt verwacht, zal het op treden zijn van Ivan Heylen met de „Wilde boeren dochter" op vrijdag 23 augustus. Het klapstuk van de amiusementsweek wordt volgens de expo-bostu-urdereri het optreden van het carna valsduo „de Twee Pinten" met net „Mixers trio" op zaterdag, de laatste expo-dag. De orga nisatie probeert nog een speci aal kinderprogramma op woensdagmiddag te organise ren. Annemarie: van hobby beroep gemaakt. Vam een onzer verslaggevers) GOES Vandaag (zater dag) begint er in de Grote Kerk te Goes om 20.00 uur een orgelconcert. Het concert wordt gegeven door organist Charles de Wolff. Hij speelt onder meer een aantal werken van Bach, een fantasie van Mozart, een vrij zelden gespeelde fuga van Brahms, de grote fantasie over het thema B.A.C.H. van Franz Lizt en een viertal delen uit "La nativite du seigneur" van M-essiaen. (ADVERTENTIE) PENTOR SPIEGELRELEXCAMERA (lichtmeting door de lens), met tas, diafilm 36 opnamen, incl. ontwikkelen SUPER 8 SMALFILMCAMERA Automatische belichting door de lens, elektrische zoom, incl. tas en filmlamp SUPER 8 SMALFILMCAMERA Automatische belichting door de lens, handzoom, inclusief tas en filmlamp KODACHROME SUPER 8 FILMS per stuk Bierkaaistraat 10 - HULST - Tel. 01140-303 DE SPECIAALZAAK VOOR FOTO EN FILM Echtpaar Morres met zijn kinderen, tijdens de receptie. #Van een onzer verslaggevers) HULST „U heeft de werkgelegenheid in Hulst in belangrijke mate gedichd. De firma Morres is een niet meer weg te denken instelling", al dus burgemeester P. Molthoff van Hulst, gisteren tijdens een bijzonder druk bezochte bij eenkomst in het gebouw van de firma aan het Industrieter rein. De heer J. Morres (me neer Jo), directeur van het gelijknamige bedrijf vierde het feit dat hij veertig jaar geleden tot de leiding van het bedrijf toetrad. Burgemeester Molthoff speld de hem bij deze gelegenheid namens het college van B. en W. en de gemeenteraad de ere penning in goud van de ge meente H,ulst op de borst. „Uw naam wordt in het gul den boek van de gemeente geschreven". De heer Molthoff memoreerde in het kart de geschiedenis van het bedrijf, dat destijds in 1909 werd ge sticht door de vader van de huidige directeur in de Grote Bagfjnstraat. Hij kon meede len dat er met de gemeente weer wordt onderhandeld over andere uitbreiding van het be drijf. „Wij zijn blij met werkers als u. U kunt terugzien op een glanzende carrière. Het resul taat van uw werk spreekt ons sterk aan en daar zijn we een beetje trots op. Belangrijk is, dat u zich ook inzet op andere plaatsen in de gemeenschap", aldus de heer Molthoff in zijn toespraak tot de jubilaris. Hon derden leden van het perso neel, de familie van de heer Morres en het voltallige colle ge van B. en W„ alsmede en kele raadsleden waren naar het industrieterrein gekomen om het feest mee te maken. Broer van die jubilaris en schs d hrnnnn mededirecteur Antoine Morres schetste de heer Morres ver volgens als een man die on danks alles, toch eenvoudig is gebleven. Hij roemde hem om zijn fundamentele eerlijkheid. De jubilaris, veertig jaar gele den nog een vlijtige meubel maker, kreeg een piepklein koperen miniatuurstoeltje aan geboden. De heer De B-ooy, adjunct directeur, vertelde hoe het be drijf was gestart met drie man personeel. Op het ogenblik werken al driehonderd mensen in het bedrijf. Hij noemde de' heer Morres een gevoelsmens, iemand met weinig woorden, maar veel daden. Namens het personeel bood de heer Buys, die zelf veertig jaar geleden nog met de heer Morres aan de draaibank heeft gestaan, de Jubilaris een fraai sculptuur aan. De heer Morres tijdens zijn dankwoord zichtbaar aan gedaan, noemde het een on vergetelijke dag. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE-GROENENDIJK Veel in het leven lijkt van toevalligheden aan elkaar te hangen. Annemarie Hoefeijzers uit Groenendijk kwam op dertienjarige leeftijd bij de harmonie van Kloosterzande, toevallig was er behoefte aan klarinetspelers (in de harmonie vervangt de klarinet de viool) en zo gebeurde het, dat de basis werd gelegd voor een professionele muzikale carrière. Annemarie, thans 22 jaar, slaagde enkele weken gele den voor het onderwijsdiploma, akte A voor klarinet aan het Rotterdams conservatorium. „star-dom" trekt haar aller minst. Met moeite laat ze zich het predikaat „artiest" aanleu nen: „Goed, je bent artiest, maar ook gewoon arbeider". „De meeste mensen vinden het gek dat een meisje voor zo Iets kiest, maar het is gewoon een vak", aldus haar nuchtere reactie. „Ik wilde altijd al bij de muziek, vroeger konden al leen mannen lid worden van de harmonie, maar dat veran derde op een gegeven moment. In de harmonie ging ik dus klarinet spelen en ik studeer de hard. Het ginig echt lekker. Er war ener die zeiden: jo, je moet er mee doorgaan, maar de muziekschool in Terneuzen was financieel niet haal baar". Het duurde wel even voor dat de talentvolle Groenen- dijkse een kans zag om een professionele opleiding te vol gen. Na haar ulo-eincLexaimen op zeventienjarige leeftijd, zag ze een advertentie in de krant. Belangstellenden konden zich inschrijven voor het toela tingsexamen voorbereidend jaar. Ze ging er op af en werd aangenomen. Het muziekon derwijs kent de a- en b-acte. De laatste is de zwaarste van de twee en Annemarie Hoefeijzers wil daar na vol gend jaar („als ze me tenmin ste weer aannemen") aan be ginnen, een studie van twee jaar. „Nu ik examen heb gedaan, wil ik eerst een tijdje werken en wat centen verdienen. Dit jaar zal ik voor wat betreft de klarinetstudie op mezelf zijn aangewezen". De onderwijsacte komt in haar geval bijzonder goed van pas, ze geeft les op een lagere school in Sas van Gent en op de muziekscholen van Kloos terzande en Kruiningen. Terwijl zij haar kostbare in strument uit de met blauw fluweel beklede kist haalt en zorgvuldig in elkaar past, legt ze uit wat muzietk maken be tekent. „Het gaat erom dat je een mooie toon creëert, je moet er gevoel in leggen. Fou ten maken is helemaal niet erg, als de mensen die naar je luisteren maar die rillingen over hun rug krijgen." Het vinden van een bestem ming valt, zo blijkt, voor jon ge musici niet mee. Op de vraag of zij een solocarrière ambieert: „Voor een solo-car rière moet je bijzonder sterk in je schoenen staan. Je moet ook individualistisch zijn inge steld. Ik zou zelf graag in een orkest of in een ensemble wil len spelen, maar het is moei lijk om jezelf waar te ma ken". De Groenendijkse klarinet- tiste weet er van mee te pra ten. Een auditie bij het gewes telijk orkest van Zuid-Holland in Delft, liep fout. Toch stoort het haar zo te zie,n helemaal niet, dat er op dit ogenblik nog niet zoveel uitzicht is op een orkestcarriè re: „Ik geef heel graag klari- netles. Ik zie het ook als mijn taak om kinderen bewust te maken van het feit dat er meer is dan wat men op de radio hoort". Toch ziet ze het juist behaalde diploma niet als een eindpunt. „Ik heb een basis gelegd, zo wel speelteehnisch, als geeste lijk. Ik weet dat ik nog niet aan mijn top zit". Annemarie blijft het liefst zichzelf, de glamour van het (Van een onzer verslaggevers) HULST Met de arrestatie van de 27-jarige Antwerpe naar M. B., die in de nacht van donderdag op vrijdag op heterdaad werd betrapt door de rijkspolitie van kringgroep Hulst - Axel bij een inbraak in het gebouw van de firma Neckermann in Sint-Jansteen, heeft de politie meegewerkt aan de oplossing van een serie van dertig tot veertig inbra ken, die door een bende van vijf man, vier Belgen en een Nederlander, tijdens de afge lopen drie tot vier maanden in en in de omgeving van Hulst werd gepleegd. In Antwerpen werden gister avond door de rijkswacht, de 26-jarige F. B. V. H. (een in België woonachtige Nederlan der), de 22-jarige L- de G., de 23-jarige R. L. de W. en een zekere B. gearresteerd. Bij huiszoeking trof men in de woningen van de arrestaten een groot aantal goederen aan die tijdens de afgelopen maan den üit Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren werden ontvreemd. De inbraak bij Neckermann werd ontdekt door twee pa trouillerende rijkspolitieman nen. Omstreeks kwart voor vier 's nachts bemerkte men een gebroken ruit aan de voorzijde van het gebouw. De ruit was afgeplakt, hetgeen duidde in de richting van een recente inbraak. Aan de ach terzijde stonden twee ramen open. Op het moment dat de politie naar de ramen toe liep, probeerden twee mannen te ontsnappen. M. kon in de kraag worden gepakt- Op het zelfde ogenblik ontsnapten door het afgeplakte raam aan de voorzijde drie jongelui. De uitbrekers renden naar een geparkeerde Belgische auto in de Steense Puttingstraat en reden weg. Een vroege visser, de heer J. was echter getuige van net gebeuren en noteerde het kenteken van de auto. In samenwerking met de Belgi sche rijkswacht, kon de rest van de bende toen in Antwei- pen worden gearresteerd. Het groto „brein" achter de talloze inbraken was volgens de politie F. B. v. H. die in Hulst vaak heeft ge werkt in sekswinkels. Hij werd diverse malen ontslagen wegens diefstal. Veel inbraken werden door de bende ge pleegd in seksboetieks. V- H. was immers goed bekend met de situatie. In de woningen van de verdachten vond de rijkswacht diverse projectoren, afkomstig uit Hulster sekswin kels. Het is nog niet bekend of de verdachten in België dan wel in Nederland zullen worden berecht. Wielerwedstrijden Vanmid dag zal om zes uur het start sein gegeven worden voor de eerste serie van de jeugdwie- lerwedstrijden die in de Bach- straat te Axel van start gaan. Aan deze wedstrijd, die mee telt voor de prijs A. en O zullen de volgende leeftijdsca tegorieën deelnemen: 8 en jaar, 10 en 11 jaar, 12 en 13 jaar, 14 jaar met eventueel nieuwelingen samen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Op maan dag 15 juli vertrekken een dertigtal lichamelijk gehandi capten uit Zeeland naar het vakantieoord "De Valkenberg" van het Nederlandse Rode Kruis. Dit vakantieoord ligt in de buurt van Rheden. De vakantieweek, die duurt tot en met zaterdag 20 juli, is georganiseerd door het Rode Kruis afdeling Zeeland. Maan dagmorgen vertrekt de groep om 8.00 uur vanuit Middel burg met zes gehandicapten uit Walcheren en vijf persp- neelsleden van de colonnes Middelburg en West Zeeuwsch-Vlaanderen. In Goes voegen zich dan bij dit gezel schap 11 gehandicapten uit De Bevelanden en Schouwen-Dui- Oveland met daarbij 3 perso neelsleden van de colonnes Zuid-Beveland west. In Krui ningen komen daar nog eens bij 11 gehandicapten en twee begeleiders uit oostïZeeuwsCh Vlaanderen. In Berg enop Zoom tenslotte wordt het gezelschap gecompleteerd met twee gas ten en twee personeelsleden van de colonne Tholen. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De definitie ve beslissing over de bouw van de vaste oeververbinding over de Wesiterschelde zal niet wor den "vertraagd, meent minister drs. Tjerk Westerterp. Hoewel de adviesaanvrage aan de rijks planologische commissie en aan de raad van de waterstaat later is ingediend dan aanvan kelijk de bedoeling was heeft de bewindsman goede hoop, dat deze adviesinstanties hun conclusies omstreeks de jaar wisseling, dus volgens plan, bekend zullen maken. Westerterp zegt dat in ant woord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Pe ter Roels (PvdA)- Hij geeft toe dat de adviesaanvrage ver laat is. Dat komt, aldus Wes terterp, dat er eerst een uit voerig rapport door rijkswa terstaat gemaakt moest wor den. De essentie van dit rapport Is, dat er eigenlijk maar een reële oplossing is, namelijk aanleg van een brug-tunnel- comDinatie tussen Kruiningen en Perkpolder (zie ook onze krant van gisteren). Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelle en 's-Gravenpolder, Zr. P. de Munck, Pr. Beatrix- weg 58 te Wemeldiitge, tel. 01192-213. Kruiningen. Yerseke en Hans- weert, Zr. Burger tel 01130-1325.. N.-Beveland. Wilhelminadorp, Kattendijke en Wolphaarls- dljk, Zr. M. van Gorp te Wissenkerke, tel. 01107- 372. Rilland, Krabbendijke en Waarde, Zr. Roelse tel. 01134-1510. Sas van Gent. Zr. van Waes. Schulpenpad 43. tel. 01158- 1548. b.g.g. 01158-1567 Terneuzen. Zr. D. HoH Steenbergenlaan 66, 3360. medische dienste,, HUISARTSEN Aardenburg en Oostbur; I ter G. Loose, Nieuws, te Oostburg, tel, 21:21. Axel, van zateraagm uur tot zondag 24.(*j| dokter Boor, tel. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en li dijke, dokter A. L.J Beursstraat 6 te IJ»-| tel. 01176-1266. Borssele en Nieuwdorpl praktijk van dokter S:^ burg wordt waargeJ door dokter Kiviet ttl sele, tel. 01105-12-03. Breskens en Groede, Hauer te Breskens 1 01172-1566. Cadzand, Retrancliement I en Zuidzande, dokte: te Zuidzande, tel, 2424. Clinge, Koewacht en StJ steen, dokter H. Bralx 01140-2361. Driewegen, Hoedekens 's-Heerenhoek en Ovei de praktijk van de J sen J. Kole, S. Wostmi, H. Zwartelé wordt tot n diagochtend 8.00 uur i nomen door dokter dof, Korteweg 23 te 1 gen, tel. 01195-275. Goes, dokter J. Deen, vj slotlaan 30, tel. 4373. Hoek, Philipine en Slij dokter H. Hofstee, te straat 10 te Hoek, tel 1345 HHulst, dokter J. NJ Grote Baigijnestraat :j| 3373. Kloetinge, Wemeldinge, pelle-Biezelinge en dijke, dokter Entint Kloetinge, tel. 01100 bjg.g. 01192-438. Kloosterzande, dokter j| Burg, Groenendijk Si| Hontenisse, tel. 01143 Tot maandagmorgen -uur. Middelburg, dokter A winkel, Noordweg 21(| 12460 (zaterdag) en M. Reyerse, Seisweg 13456 (zondag). Visitesl 10.00 uur.. Spreekuren dringende gevailen 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Relmerswaal, dokter P.l derma-n te Yerseke. 01131-1300 voor de Hansweert en Yerseke. J ter J. Karnips te Bath, tel. 01135-343 voj dorpen Krabbedijke ningen en Rilland-Bat I Sas van Gent e.o., doka Du Puy, Stationstraat I Sas van Gent, -tel. 177" Terneuzen, dokter J. S:J Scheldekade 27, tel. lil 2020. Vlissingen, dokter E. Kan',1 3987 (tot zaterdag uur) en dokter A. i Gfiek, tel. 2950 (van i dag 24.00 uur tot 24.00 uur). Visites aa^ gen voor 10.00 ur. ren voor dringende t van 12.30-13.00 uur 17.30-18.00 uur. Wolphaartsdijk, 's-Heer-Ai kerke en Ileinkena dokter A. Vos te haartsdijk, tel. 01198-23LI Zaamslag, dokter W. Fiaf Plein 42, tel. 1244. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen, tandal van den Burgh, prakrijij nadalaan 1 te Sas van 8 tel. 01158-1317, privé 1 kade 120 te Sas van tel. 01.158-1889.Spieel zaterdag van 10.00-13.3ll en van 18.00-18.30 uur, u dag van 12.00-12.30 uur. I W.Z. Vlaanderen, tandaitl van Henk te Oostburgl 01170-2493. Spreekuren J terdag en zodag van 1 12.30 uur. Walcheren, tandarts D don Spanjaardsstraat i Middelburg, tel. 28207. Spreekuren zate| van 9.00-10.00 uur, van 11.00-12.00 uur. Z. en N. Beveland, tanflïf Stam, Fr. den Holl; nösr 16 te Goes, tel. Ollflf Spreekuren zaterdag ei| dag van 9.00-10.00 uur. DIERENARTSEN .N. «I Beveland, dierenarts G-l neschanscher te Kruirif tel. 01130-1233. O.Z. Vlaanderen, dierenarl Cysouw, Stationsstraat I Axel. tel. 01155-1488 eij renarts E. de Nijs, minalaan 11 te Hulst, 01140-3004. Walcheren en deel N. 1 land, dierenarts L, Grijpskerke, tel. 01189-1 Consult alleen na tetóf sche afspraak. W.Z. Vlaanderen, diereiffll v.d. Vijver te Oostburfl 01170-2103. APOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheel I 5255. Middelburg, apotheek L l Boogert, Vrijlandstraat| tel. 12789. Terneuzen, apotheek Hi" tel 2060. Vlissingen, apotheek C. drager, C. v. Perestraat I Souburg, tel. 01183-1593- f WIJKVERPLEGING Aarden burg, Cadzand. burg en Sluis, Zr Dc:| te Zuidzande, tel. 2367. Biervliet, Breskens, Hoofdplaat, Schoondljk'I IJzendijke, Zr. Burger J frenestraat 5 te Scherf dijke. tel. 01173-367. Ellewoutsdijk e.o., Zr. gejan Sinke. Vinkehofj:| Heinkenszand, tel. 1696 Goes. Zr. C. Jungerius I 3666. b.g.g. 7110. Groot Axel en Zaanisb' K. Geleynse. OostersW te Axel, tel. 01155-1885. Hoek. Philippine en SM® Zr Villerius. RozenlaaJi'| Hnek tel. 01154-1495 Hulst en Hontenisse. Ma nhout, tel O114O-20" I v. tel IZaterdag 13 juli 1974 (Van onze parlementai redacteur) I DEN HAAG In de -_ de Kamer, die uiteindeli beslissing oxver het al o uitvoeren van het caissoi moet nemen, is het reg-ei voornemen niet onver gunstig ontvangen. I «oordvoerder Tolman bij beeld sprak ronduit zijl leu retelling uit. Onvoldoende ls bew< zo" vond hij in een eerste lopig commentaar, „dat i veiligheid voor de met I stromingsrampen bedi Het PvdA-kamerlid gaf als voorlopige react kennen blij te zijn met belangrijke besluit"- maa plaatste er wel een vraagtekens bij, omdat ADVERTENTIE) OFF. DEALER K.T.V. HIFI - STEREO APPARATUUR Vooruitzichten voor en maandag, opgesteld het KNMI op vrijdag om uur: Eerst enkele regen- o weersbuien, later meer vrij koel. Weersvooruitzichten in Iers gemiddeld over land. Voor zondag: Aantal zon: 0 tot 8. Min- temp streeks 14 graden. Max. omstreeks 20 graden. Ka een droge periode van stens 12 uur: 60 procent, op een geheel droog e 30 procent. waterstanden DEN HAAG De J hoogten van vrijdagm I meedegedeeld door rijksi staat: Konstanz 428 om derd. Rheinfelden 283 r Straatsburg 128 min 1, I tersdorf 444 min 3, Max; plus 4, Plochingen 128 r I Mannheim 321 min 9, bach 124 min 6. Main win 7. Binigen 186 ir Kaub 232 min 8, Trie Plus 1, Koblenz 229 n Keulen 205 min 6, Ruhrc i min 5. Lobith 993 min 7 r nordense kop 958 min wegen 790 min 9, IJs min 4, Eefde IJss win 7. Deventer 275 r Monsin 5434 min 6 Bor, i 3832 plu-s 31. Belfeld 101 2. GRAVE BENEDEb SLUIS 500 min 4. Morgen, zondag 14 juli Bergen op Zoom 10. 22.32 Hansweert 9.36 en 21.56 Terneuzen 9.07 en 21.28 Vhssingen 8.37 en 21.00 Wemeldinge 9.59 en 22.22 Maandag, 15 juli Bergen op Zoom lil. Hansweert 10.44 en 23.14 Terneuzen 10.14 en 22.44 Vlissingen 9.45 en 22 15 Wemeldinge 11.10 en 23.3

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2