eerste meet- en regeltechnicus General Electric Plastics BV meet- en regeltechnici General Electric Plastics BV Sta op écht parket! 2 medisch analistes analist(e) LSuper visor advies van een man: \Miche 154.- SINT RADBOUDZIEKEN HUIS (klinisch-chemisch) mercx handelmaatschappij b.v. vertegenwoordiger bouwartikelen KANTOOR BEDIENDE (mnl. of vrl.) koel- en vriescellen sophia kinderziekenhuis en zuigelingenkliniek katholieke universiteit nijmegen LEERLING ZIEKENVERZORGENDEN Zaterdag 6 juli 1974 mercx handelmaatschappij b.v. tilburg is een groothandel met een gevarieerd artikelenpakket zoals huishoudelijke apparaten, radio en t.v.-toestellen, keukens, centrale verwarming, ijzerwaren, kanteldeuren en bouwartikelen. In verband met de intensivering van de verkoopdktiviteiten en de daarmee samenhangende uitbreiding van het vertegenwoordigersteam zoekt men voor de afdeling bouwartikelen kontaktmet een Die tot taak krijgt de kontakten met de aannemers in West Brabant verder uit te bouwen en te intensiveren. De gedachten gaan uit naar een dynamische vertegenwoordiger met een uitgebreide ervaring in de bouwwereld en goede acquisitieve kwaliteiten. Gegadigden kunnen hun sollicitatie met vermelding van personalia, opleiding, ervaring en gewenst salaris richten aan drs M.F.M. Gitmans van het GITP die desgewenst telefonisch nader inlichtingen kan verschaffen. BEDRIJFSPSYCHOLOGIE (J Wilhelminapark 25 te Tilburg Tel. 013-424040. General Electric Plastics is schitterend gelegen direkt aan de Oosterschelde. Het is een nieuw bedrijf. Door de snelle groei van het nieuwe Lexan polycarbonaat complex zoeken wij voor het leiding geven aan de instrumentatie en elektrotechnische mderhoudsgroep, werkzaam in de onderhoudsdienst van een van de fabrieken van het nieuwe komplex, waarin de produktie met behulp van moderne proces-computers wordt bestuurd. Eisen: H.T.S. niveau met applicatie cursus meet en regeltechniek ervaring in soortgelijke funktie in de chemische proces industrie Basiskennis computertechniek strekt tot aanbeveling. Wij bieden een interessante funktie in een snelgroeiende onderneming en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Zij die moeten verhuizen zullen geholpen worden bij het vinden van passende woonruimte en kunnen profiteren van een goede verhuiskostenregeling. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling personeelszaken,-postbus 117, Bergen op Zoom. General Electric Plastics is schitterend gelegen direkt aan de Oosterschelde. Het is een nieuw bedrijf. Door de snelle groei van het nieuwe Lexan polycarbonaat complex zoeken wij werkzaam in de onderhoudsdienst van een van de fabrieken van het nieuwe komplex, waarin de produktie met behulp van moderne proces-computers wordt bestuurd. Eisen: M.T.S. niveau met applicatie cursus meet en regeltechniek ervaring in soortgelijke funktie in de chemische proces industrie Basiskennis computertechniek strekt tot aanbeveling. Wij bieden een interessante funktie in een snelgroeiende onderneming en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Zij die moeten verhuizen zullen geholpen worden bij het vinden van passende woonruimte en kunnen profiteren van een goede verhuiskostenregeling. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling personeelszaken, postbus 117, Bergen op Zoom. jj- 8 mm massief eiken parket, dua onverslijtbaar. Kant en klaar gelegd v.a. f 4 2,7 5 /ra2 incl. BTWia: BANKSTELLEN UIT EIGEN FABRIEK Grote sortering kwaliteits- stoffen. 5 jaar garantie op binnenwerk Norm. prijs 14U0,- voor f 795.-. DEM Meubelfabriek Culemborg, 03450-2602. TOONZALEN Culemborg, fabriek. Hout weg 8, Bergen op Zoom, Wassenaarstr. 15, Drunen, Grotestraat 98. Geopend dl t/m za. van 10-18 u. Vr. tot 21 u. Kamerbreed! STANDARD PARKET B.V. SHOWROOM TOLBRUCSTRAAT17 BREDA TELEFOON 01600 4 23 23 Gevraagd met MAVO-diploma voor het Shell Service Station Hazeldonk West bfj de nieuwe E 10 Schriftelijk solliciteren bij J. C. Maryrtissen Bredaseweg 24 Zundert of telefonisch 01696 - 2315. In zeer goede staat te koop demontabele inhoud 15 - 100 m3 Voor inlichtingen kunt u bellen (01607) - 2495 Prinsenbeek. academisch ziekenhuis rotterdam In ons klinisch-chemisch en haematologisch laboratorium is door het verhuizen van enkele medewerkers plaats voor Door de aard van het ziekenhuis hebben wij een interessant en gevarieerd werkprogramma (geen massawerk) Tijdens een persoonlijk onderhoud zijn wij gaarne bereid u vrijblijvend hiervan kennis te laten nemen. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het analisten diploma, ervaring met micro-methoden strekt tot aanbeveling. Prettige omgang met kinderen wordt op prijs gesteld. Salariëring zal, met inachtneming van de rijksregeling, in overleg worden vastgesteld, waarbij rekening wordt gehouden met opleiding en ervaring Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne ver strekt door het hoofd van het laboratorium, tel (010) 65 65 66 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken van het Sophia Kinderziekenhuis, Gordelweg 160 Rotterdam-3004 m Op het laboratorium van de kliniek voor Neurologie bestaat een vakature voor een klinisch-chemisch analist(e). Naast het uitvoeren van routinebepalingen zijn er mogelijkheden voor research. Het salaris bedraagt maximaal ƒ1.876,- bruto per maand (inclusief de toeslag in het kader van de machtigingswet). Premie AOW en AWW komt voor rekening van de werkgever. Desgewenst kunnen nadere informaties worden inge wonnen bij Drs. J. C. N. Kok, telefoon 080 - 51 45 67. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, Gerard van Swietenlaan 4, Nijme gen, onder vermelding van de letters BV. HERVORMDE STICHTING CRABBEHOFF Groan van Prinstererweg 39 DORDRECHT vraagt voor haar verpleeghuis "Crabbehoff" voor somatisch zieken met 174 bedden Meisjes van 17 jaar of ouder, die in het bezit zijn van het O.V.B.- of INAo-diploma, of drie jaar middelbaar onderwijs met diploma, kunnen zich aanmelden voor de gecentraliseerde twee-jarige opleiding voor ziekenverzorgenden, welke per 1 september a.s. begint. Tijdens de opleiding ontvangen de kursisten reeds een salaris volgens de nchtll|nen van de N.Z.Ft. met daarbij een toeslag voor onregel matige diensten. Tevens wordt een tegemoetkoming gegeven voor dienstkleding en eventuele reiskosten, Het ligt in de bedoeling dat de leerlingen"tenminste het eerste jaar intern zijn. In ons aangebouwde zusterhuis hebben wij daartoe modern ingerichte kamers en verder alle benodigde accommodatie. DORDRECHT 078-72222 toestel 113 Aanmeldingen en verzoeken om inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze verpleeg kundig direktrice. ingenieursbureau bravenboer en scheers beton- en chemische installaties staalconstructies werktuigbouw weg. en waterbouw elektrotechniek utiliteits werken landmeten terneuzen (NL) - antwerpen en zelzate (b) Wij zijn een jong, enthousiast en dynamisch bureau. Wij hebben de reputatie goed en snel werk te leveren via uit stekende medewerkers. Daarom groeien wi| hard en zoeken wij ter versterking van ons team voor onze kantoren in Nederland en België: a. Piping-tekenaars b. Piping tekenaar-constructeurs/constructeurs c. Electrotechnische tekenaars d. Electrotechnische tekenaar-constructeurs/ constructeurs e. Staaltekenaars Staaltekenaar-constructeurs/constructeurs Werktuigbouwkundig tekenaars 9 h. Werktuigbouwkundig tekenaar/constructeurs Om goed in onze organisatie te kunnen functioneren, ver wachten wij voor alle genoemde functies een M.T.S.- of H l.S.-opleiding en liefst enige tekenkamerervaring. Wat bieden wij? Een prettige werksfeei op eigen tekenkamers en/of bij ééri van onze vele cliënten, een zeer aantrekkelijke woon omgeving, een goed salaris aangevuld met aantrekkelijke secundaire vooi waarden, mogelijkheden tot toetreden in het bedrijfspensioenfonds, een dertiende maand en een studiekostenvergoedi ng. Waar kunt U solliciteren? Schriftelijk t.a.v. Afd. Personeelszaken, Postbus 55, Ter- neuzen. R( hhbmbb (Van onze special verslaggever) MÜNCHEN De d finale is werkelijkhe: worden. Nederland morgen met West-Dui in het Olympisch Stac Miinchen uitmaken w het beste voetballar wereld mag noemen, de wereld is het gee rassing dat zij de final ben bereikt. Vanuit et strekt superioriteits redenerend gelooft n Duitsland al maande een herhaling van 1 jaar geleden, toen D in een sensationel strijd Hongarije ver. met 32 versloeg ei mee zijn eerste wëri pakte. Maar wie geloofd» Nederland voor het 1 gon? In ieder geval Tekst Harry Vermei Hein Groothu Theo Vaessen en Jacques Arentsen Foto's Johan van Gl en anderen Redactie Romain van Damme en Ton Koomen Eindredactie Tei Rob van Dei 1

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 12