TERNEIIZEN TEGEN WOONWAGENCENTRIIM IN STR00D0RPE Discussie over bouw van r.k. school in Hof Zeldenrust Kleurwedstrijd werd succes HENGELSPORTER (ZONDER VERGUNNING) VROEG RECHTER VERHOGING VAN BOETE De Stem/De Vrfle Zeeuw idorp Raad kon niet beslissen kND Diploma-uitreiking technische school GEIN BEZWAREN TEGEN D0W-AFVA10VEN In ruil voor dure netten rING tTEREN I té Goes RKOOP GRAAF OMSLAG KvK tegen verplaatsing markt in Terneuzen BESPREKING SPEELTUIN IN GROEDE IN SLUIS Axel GEEN LEDEN OP KRUIS- VERGADERING TERNEUZEN Clinge Terneuzen Expositie in stadhuis van Terneuzen: „Presentatie van een mentaliteit" ZATERDAG in - zeeland ZONDAG 111(111 Iran Middelburg Ivan Verkeer en 18 juni '74 krach ttvoeringsbesluit eft besloten, dat pntreinigende of bedrijfsruim- ersleiding welke I aan de veront- worden onder gemeente deze tuivering in de Iders voornoemd |l4.00 uur in het nan, Ring 79 te nit te Nieuwdorp U W L A N D Ie Nieuwdorp, ter Tide een gedeelte feer Arendskerke en welk perceel een provinciale lanvaarden bij de Ie van de Notaris. Inde, des namiddag., fit „De Benelux" te pke van zijn princi- rn ebouwde en recen- I IJ N kantoor, bergplaats, I het Industrieterrein Idpolderstraat 1, kad. lir. 2272, groot 5 are |er koopsom; ointrui- er. niddag 2-3 uur. rekening koper. 6 dagen en de koop- kijzing. van de notaris. te en comfortabele bt o.a..- grote woon- Ird en parketvloer. bad en 2e toilet. Ilder en 2 slaapka- 1x5 m), grote dicht- liep). De woning is aat van onderhoud. efoon 01153-1562 HULST (Zws.-VI.) [R. 4, tegenover Morres-meubel) |>nt plm. 9 meter N Rums te 01178- 1756 (Van een oaizcr verslaggevers) TERNEUZEN De ge meenteraad van Terneuzen lieeft een motie aangenomen waarin verzet wordt aangete kend tegen de vestiging van een woonwagencentrum in stroodorpe nabij Sluiskil. De motie werd ingediend door het PvdA-raadslid J. Hame link. Deze stelde dat door de aanwezigheid van woonwagen centra in Axelse Sassing, Stroodorpe en aan de Blik- straat in Sluiskil de leefbaar heid van Sluiskil drastisch zal worden aangetast. Het gemeentebestuur van Sas van Gent heeft Stroodorpe aangewezen als plaats voor een woonwagencentrum De stichting woonwagencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen, heeft daarmee ingestemd. Wethouder R. Hol onthulde dat het gemeentebestuur van Sas van Gent zich gepikeerd voelt doordat B. en W. van Terneuzen zich ln een brief aan CRM gekant hebben tegen de vestiging van een woonwa gencentrum in Stroodorpe. De heer Hol zei dat hij ook als bestuurslid van de stichting woonwagencentrum Zeeuwsch- Vlaanderen geprotesteerd heeft tegen de aanwijzing van Stroodorpe als plaats voor een woonwagencentrum. „Dit is een waanzinnig besluit en een zeer kwalijke zaak van Sas van Gent", aldus wethouder Hol. JVan een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Kamer van Koophandel Zeeuwsch- Vlaanderen is geen voorstan der van het verplaatsen van de woensdagmarkt in Terneu zen naar het winkelcentrum Zuidpolder en van de vrijdag markt in Zuid naar de binnen stad. Zij meent dlat door de ver plaatsing van de markt naar de vrijdag het gevaar denk beeldig is dat de koopgewoon te van het pulbliek in de bin nenstad wordt doorbroken, het geen eerder tot afbraak dan tot opbouw van de markt zou kunnen leiden. Ook zijn de middenstands- bedrijven in de binnenstad op vrijdag al druk bezet, zodat men in deze kring meer prijs stelt op spreiding van het ko pend publiek dan op een extra impuls op vrijdag. De Kamer van Koophandel wijst, er op dat zowel de ambulante han del als de middenstandsfoedrij- ven prijs stellen op handha ving van de markt in de bin nenstad op woensdag. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het Luxortheater in Terneuzen zijn aan 141 leerlingen van de technische school diploma's uitgereikt. Na het welkomst woord van de voorzitter van het schoolbestuur, de heer R.R. Visser werden de ge slaagden toegesproken door de directeur, de heer A, J. Ris- seeuw en de heer D. van El- sakker, consulent van het leer lingenstelsel in Zeeland. De heer Rieseeuw zei dat veel leerlingen die de techni sche school al hadden verlaten terugkomen om een verdere opleiding te volgen in hun ei gen of een ander vak. Vervol gens reikte de heer Risseeuw de diploma's uit. Prijzen werden er uitgerikt aan de bezitter van het P- diploma Van Hecke (brood- en banket), van het T-diploma J. Wimime (metaalbewerken) en van het ITO-diploma me taalbewerken C. Baaij. (Van onze correspondent) GROEDE In het clubhuis te Groede heeft een eerste oriënterende bespreking plaatsgevonden van de Speel- werktuigengroep Groede. Deze bespreking stond onder leiding van de heer F. Bergwerf (jeugdleider van de stichting Streekjeugdcentrale West- Zeeuwsch-Vlaanderen) Hij werd ook bijgewoond door de gemeentelijk adviseur de heer De Musnck, enige da mes van de Vrouwenorganisa tie, hoofden van scholen en verschillende inwoners van Groede. Allereerst werd de werkwijze geformuleerd en werden de volgende vragen opgesteld: is er behoefte aan speelruimte in Groede en zo ja, welke mogelijkheden zijn er in Groede en welke plaat sen zijn er beschikbaar? Voorts wil men bekijken hoe de speelgelegenheden kunnen worden ingericht en voor wel ke leeftijd. In de tweede helft van au gustus komt de werkgroep op nieuw bijeen, om deze vragen te beantwoorden en tot verde re plannen over te gaan. '*S>; y r vv--7 -if. V (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Ter gelegenheid van de feestweek-braderie „Hier is Sluis" werd voor de leerlingen van de 8 basis- en kleuterscholen van Sluis, Aar denburg en Retranchement een kleurwedstrijd gehouden. Evenals de braderie is dit een succes geworden. Er kwamen niet minder dan ongeveer 450 inzendingen en de kwaliteit ervan was over het algemeen zodanig dat de jury, bestaande uit zuster Hendrika en de heren Tr. Henderiksen,, O de Milliano en Martin Verheul er een zeer moeilijke taak aan had. Er was niet alleen gekleurd, maar ook geplakt en getekend om tot een eervol resultaat te komen. Verrast door het suc ces besloten d>e organisators het aantal prijzen te verhogen. Voor de winnaars werd per school een Kodak-Instamatic en voor de de grote scholen, de r.-k. basisscholen van Sluis en Aardenburg zelfs twee fo totoestellen beschikbaar ge steld. Opvallend is wel dat zich bij d-e prijswinnaar slechts een enkele jongen bevindt. De meisjes zorgden duidelijk voor beter werk. De prijswinnaars zijn: Ellen Gevaert, Sluis, Inge Quataert, Sluis, Karin de Grote, Sluis, Chantal Braet, Aardenburg, Mia de Rijeke, Aardenburg, Judith Herman, Sluis, Marian Basend-eur, Aardenburg, Anto nio Balzani, Sluis, Petra Ba- rendse, Sluis en Chantal Schollen, Retranchement. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Hier wordt met gemeenschapsgeld gesold, zei een bezoeker op de pjubieke tribune tijdens de vergadering van de Terneuzense raad. Die opmerking betrof de langdurige discussie over de aanvraag van de stichting katholiek school bestuur om gemeentelijke medewerking bij de totstandkoming van een zesklassige basisschool in hof zeldenrust. In '>un preadvies hadden B. en W. onomwonden gesteld dat zij deze nieuw eschool in de nieuwe wijk Hof Zeldenrust niet nodig vonden omdat het katholiek onderwijs in Terneu- zen-Noord over 23 lokalen be schikt, waarvan er 7 leeg staan. Verder merkt het college op dat de gemeentelijke medewerking voor de r.-k. school „Op de Hoogte" in de Serlippenpolder destijds werd verleend op basis van de toen verwachte woningbouw. Nu er aanzienlijk minder wo ningen in deze wijk worden gebouwd heeft men, na-ar de mening van B. en W., deze zevenklassige school in feite niet meer nodig. Wethouder Barbé legde er in de raad de nadruk op dat hij herhaalde malen met het bestuur van de stichting ka tholiek schoolbestuur Terneu zen is gaan praten om af te zien van de bouw van de school in Hof Zeldenrust, ech ter tevergeefs. Omdat de aan vraag van het schoolbestuur op formele gronden niet ge weigerd kan worden (er is slechts een aantal verklarin gen nodig) zal de raad de gemeentelijke financiële me dewerking aan de bouw van de school dan ook niet kunnen (Van een onzer verslaggevers; TERNEUZEN Er zijn scnnttelijke noch mondelinge pezwaren bij het Terneuzense gemeentebestuur binnengeko men tegen de intallatie van een verbrandingsoven voor chemisch afcal op het terrein van DOW Chemical. Gedeputeerde J. van den Bos en vertegnwoordigers van DOW wachtten tevergeefs op bezwaarden op de hoorzitting die vrijdagmorgen in het stad huis werd gehouden. De verbrandingsinstallatie met de bouw waarvan in sep tember of oktober begonnen wordt kan per jaar 1400 ton chemisch afval verbranden. De installatie kost rond een mil joen gulden. Met de bouw van deze verbrandingsoven handelt DO W Chemical overeenkom stig de urgentienota milieuhy giëne waarin is gesteld dat de verwerking van moeilijk ver werkbaar industrieel afval in fle eerste plaats een taal van de industrie zelf is. Hiermee wordt voorkomen dat brand bare afvalstoffen over de weg wonden vervoerd. weigeren. Ook wanneer de raad de medewerking niet zou verlenen en het schoolbestuur daartegen in beroep zou gaan, is de kans zeer groot dat de gemeente aan het kortste eind zal trekken. De raadsleden Roco (PvdA) Korbee (WD) en J. de Putter (GPV) verzochten B. en W. hun voorstel terug te nemen en dit opnieuw ln de onder wijscommissie aan de orde te stellen. De heer Van Alphen (VCP) vond het een trieste zaak. maar zag geen andere mogelijkheid dan het B. en W.-voorstel te steunen. Me vrouw Korbee zei dat de raad voor het blok is gezet en sprak over verspilling van overheidsgeld indien het r.-k. schoolbestuur zijn zin krijgt. De heer Roco wilde het nog eens probéren met een ge sprek tussen gemeente en schoolbestuur om tot een voor beide partijen aanvaardbare oplossing te komen, b.v. door een herindeling van school- grenzen. Wethouder Barbé be treurde de halsstarrige hou ding van het r.-k. schoolbe stuur. Hij zag niet op welke wijze de nieuwe school in Hof Zeldenrust vol moet worden. Hij voorzag dat verscheidene lokaïen leeg zullen blijven. Bij de stemming bleek dat 9 raadsleden voor een even groo-t aantal tegen het pread vies van B. en W. waren. Der halve zal het voorstel in de eerstvolgende raadsvergade ring opnieuw In behandeling komen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In hotel Rotterdam te Terneuzen heeft de Rode Kruisafdeling Ter neuzen een openbare vergade ring gehouden. Tijdens deze vergadering, die slechts een kwartier duur de, werden onder meer de jaarverslagen van de penning meester en de secretaris be handeld. Op de agenda stond verder een bestuursverkiezing. De heren mr. J. van der Wee- Ie en E. Hubregtse werden herkozen. Bij de rondvraag werd door mevrouw S. Schuchrnan de vraag opgewor pen waarom er geen enkel lid van de afdeling Terneuzen bij de vergadering aanwezig was. Dev afdeling Terneuzen telt ruim 2000 leden. In hotel Rot terdam waren alleen de be stuursleden -aanwezig. Zeehengelwed strijd De Henig'elaarsvereniging „Geduld Overwint Alles" houdt zater dag 29 juni op haar viswater ten zuiden van Axel de eerste clubwedstrijd in dit seizoen die meetelt voor het clubkam pioenschap. Begonnen wordt om half acht. Selectiehengelstrijd Op de viswateren van de henge laarsvereniging „GOA" wer den selectiewedstrijden gehou den voor de provincie Zee land. Individueel kampioen werd E. Soethaert uit West- dorpe met een totaal van 472 punten. Bij de korpsen ging de eerste plaats naar Westdör- pe 1 met 1442 punten. De verdere klassering was: 2. Axel 1; Eerste korps 1249 punten, 3. Westdorpe, tweede korps, 820 punten. 4. Koe wacht 81-6 punten. 5.Axel 1; Tweede korps 549 punten. 6. Axel 1; derde korps 404 pun ten. Als individuele deelne mers voor deelnaime aan de eindwedstrijd hebben zich ge plaatst; Th. van de Ameele, Estdorpe. E. Lammens, A. de Guchtenaere te Koewacht en A. Thomas uit Westdorpe. Geslaagd: Aan de ProvSncia- (e Slagersvakschool te Ant werpen slaagde de heer W. Valent uit Clinge met grote onderscheiding voor het diplo ma Fijne Geredhten. Snelschaken In gebouw Pro Rege werd het jaarlijkse snelschaaktoernooi van de schaakclub Terneuzen gehou den. Kampioen werd K. Co- hen, 2 A. Beishuizen en 3 H Provoost. De heren C. Pro voost en H. Berrevoets, sinds kort houders van het wereld- duurrecord snelschaken met 24 uur, deden buiten mededin ging mee. Er waren 35 deelne mers. Muziekprijs Aan de ste delijke muziekacademie te Eeklo (B) behaalde Robbie Ysebaert uit Terneuzen voor trompet in de afdeling uit muntendlheid A een eerste prijs met grote onderschei ding. Hij behaalde bij zijn verrichtingen een totaalscore van 94 procent. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Presenta tie van een mentaliteit". On der deze titel is van 1 tot 14 juli een niet alledaagse expo sitie in de entreehal van het Terneuzense stadhuis inge richt. Een zevental Nederlandse kunstenaars geeft zijn hoogst persoonlijke visie op de wer kelijkheid die zij beleven. Sjoerd Buisman fotografeer- de bomen en nog eens bomen met hun specifieke eigenaar digheden. Michael Hermans schrijft en fotografeert hon den. Peter Borrius Broek gooit het over een heel andere boeg. hij tracht met zijn „astroman- tra's" inzicht te geven in de betekenis van sterrebeelden voor - de levensboom. Paul Höhner tekent vissen op ware grootte en registreert door het breken van het licht in een serie ogen het afstervingspro- era. Hans de Vries heeft zl)n er varingen als landbouwer vast gelegd in „stij gbeeld-en", die door de natuur zelf op gepre pareerd papier zijn getekend. Joop Dam tenslotte maakte een Oosterscheldeproject waarin hij de relatie tussen de natuur, het leven op aarde en het menselijk organisme tot uitdrukking brengt door regi straties van de getijdstro- men. (Vam een onzer verslaggevers) OOSTBURG De 54-jarige vrijetijds visser R.C.J uit Wa terlandkerkje stelde op de laatste zitting de kantonrech ter van Oostburg voor om hem een hogere boete te geven in ruil voor de teruggave van zijn verbeurd verklaarde vis netten. De kantonrechter mr. C. van Hees ging niet op dit voorstel in. De verdachte van beroep landbouwer, reageerde op een onverwachte manier op de veroordeling die mr. Van Hees uitsprak. „Wegens het vissen zonder vergunning veroordeel ik u tot f 25 boete. Voor het gebruik van netten met te kleine mazen krijgt u f 50 boete met verbeurdverklaring van dit vistuig", aldus de kan tonrechter. Het antwoord van J.: „Dat is weinig. Waarop mr. van Hees zich wat verbaasd afvroeg: „Moet ik u dan nog meer geven." Verdachte J.: „Ja, maar dan moet u wel die netten van f 80,- per stuk te ruggeven". Die vlieger ging niet op en de kantonrechter bleef bij zijn besluit. F 60 boete was de prijs die S.M.R. uit Ede moest betalen voor het feit dat hij op kruis punt Drieversweg op de Rijks weg 251 linksaf was geslagen zander te letten op een passe rende vrachtauto met alle nare gevolgen van dien- R. die met zijn auto uit de richting van Maldeghem kwam ontkende de achteropkomende vrachtau to gehinderd te hebben. Hij verweerde zich door te zeggen dat de auto zeker al een an derhalve kilometer achter hem had gereden. Toen R. linksaf wild slaan waren de beide aiuto's op elkaar gevlogen. Bij deze botsing was de auto van verdachte total loss geraakt. Rechter Van Hees: „Als die auto vlak achter u zat dan kunt u mij niet doen geloven dat zo'n kanjer van een ding in een keer naar links kon om u te passeren". De officier van justitie, mr. W. Mijnsbergen, beriep zich op een getuige die had gezien dat de vrachtauto op het kruispunt al naast R. was ge weest toen deze af wilde slaan. Hij achtte de schuld aan R. bewezen en eiste f 75 boe te. Rechter Van Hees deed hem nog f' 15 cadeau en maakt er f 60 van. Voor het veroorzaken van een ongeluk met een onverze kerde en in slechte toestand verkerend sloopauto kreeg H.W.L. uit Sluis een boete van f 350 met een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegd heid voor een periode van 3 maanden met een proeftijd van 2 jaar. De auto van L. was bij een rood stoplicht aéh- ter op een andere wagen ge knald. Bij onderzoek van de politie bleek dat het voertuig slechte remmen, een gladde achterband en een lekke uit laat had. L-: „Ik was er mee op weg naar de sloop". „Dan had u maar een bok of een takelwagen moeten huren", was het nuchtere commentaar van de kantonrechter. Een inwoner van Groedie, L.M.T. moest het met een boe te van f 100 doen. Hij had een van zijn werknemers laten rij den in een auto met aanhang wagen zonder nummerbord, zonder richtingaanwijzers en met een onverantwoord ge stouwde lading. Ook de los koppelinrichting van de aan hanger was niet volgens de voorschriften aanwezig. Voor het rijden met een op gevoerde brommer was het ta rief in Oostburg gisteren f 60. C.T. uit Oostburg was de man die zich voor dit feit moest verantwoorden. Mej. J.B. uit Oostburg werd veroordeeld tot f 20 boete. Ze had met een auto gereden, die niet voorzien was van deugdelijke stoplich ten. BERGEN OP ZOOM Roxy 1400 uur: Het ei land van de blauwe dolfijnen a.l. 20 uurGejaad door de wind 14 jr. Luxor 20.00 en 23.30 uur: Vrolijke ontucht in Tirol 18 jr Etcetera, Molstraat 10a, ex positie Henri M Ubink met schilderijen, tekeningen en beelden (tm 30 juni) Dag van 13.30- 17.00 uur. Bovendien vrijd. van 13.30-18.00 uur en van 19.00-21.00 uur Markie zenhof, Steenbergsestraat, kunstenaars-collectief ism. Etcetera (tm 3 juli) Geopend dag van 14.00-17.00 uur. BURGH Oud schoolgebouw Ker straat 3, expositie werken van diverse kunstenaars ('tm 25 aug.) Geopend dag van 10.00- 19.00 uur. Op zondag gesloten. GOES Grand 19.00 en 21.30 uur Samen uit, samen thuis a.l HENGSTDIJK Recreatieoord De Vogel 19.30 uur: Bingo-avond. HULST Bioscoopgebouw 20.00 uur: Jesus Christ Superstar a.l. P. Leeraert-Nijs 15.00 uur: Schieting Boekhandel Van Geyt Steenstraat 20 expositie oude kaarten, etsen en gravures (tm 31 aug) KOEWACHT (B) J. de Guchteneire 15.00 uur: Schdeting KLOOSTERZANDE „De Groene Molen" 15.00 uur: Schieting MIDDELBURG Citytheater 20.00 uur: De grote schranspantij 28 jr Stad huis, Vleeshal Expositie werken van de graficus MC Escher (t.m. 11 aug.). Geo pend: DAG. 10.00-17.00 uur, zond. van 14.00-17.00 uur Zeeuws Museum, Abdijplein, expositie tekeningen van Bantzin'ger over de inundatie en droogmaking van Walche ren (t.m. 31 aug.) geopend maandag t.m. vrijdag van 10.00 12.30 en van 13.30-1700 uur, zat en zond. van 14.00-17.00 uur, bovendien iedere maan dag t.m. vrijdag om 15.00 uur filmvoorstelling van Broken Dykes van Fernhout en Terug naar het eiland van Charles v. d. Linden. Rijksarchief, St.- Pieterstraat 38, expositie Hu genoten in Zeeland van 9.00- 12.30 en van 13.30-17.00 uur, zat. van 9.30-12.00 uur (t.m. 31 aug.). OOSTBURG Ledeltheater 20.00 uur Vrolijke ontucht in Tirol 18 j. ROTTERDAM De Doelen (Grote Zaal) 15.00 uur: Holland Festival. NCRV Vocaal Ensemble en Het Nederlands Kamerkoor. Theater De Lantaren 20.30 uur: Penta. ST.-ANNALAND Streekmuseum, expositie Honderd jaar briefkaart (t.m. 29 juni). Geopend van 14.30- 17.00 uur, ma. van 19.00-21.00 uur, zond. en feestd. geslo ten. TERNEUZEN Luxortheater 20.00 uur: De avonturen van rabbi Jacob a.l. Museum Burg. Geilstraat 2, EXPOSITIE Hollandse en Vlaamse munten (t.m. 3 aug.). Open di. t.m. zat. van 14.00- 17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra 19.00 en 21.15 uur: La grande Bouffe. Stede lijk Museum, expositie Hon derd jaar Oranje 1874-1974 (t.m, 30 juli). Open ma. t.m. zaterdag van 10.00 - 12.00 en van 14.00-17.00 uur, zond. van 14.00-17.00 uur. VOGELWAARDE J. Vernimmen 15.00 uur: Schieting. 1JZENDIJKE Streekmuseum, expositie Cadzandse Kamer, landbouw, heemkunde en archeologie (t.m. 15 sept.) Geopend werkd. van 10.00-17.00 uur, zat., zond. en feestd. van 14.00-17.00 uur. De Molen, ex positie werken van Nederland se en Belgische kunstenaars en van een Oostenrijkse kun stenaar (t.m. 17 sept.). ZUIDDORPE A. de Block 15.00 uur: Schieting. BERGEN OP ZOOM. Roxy, 14.00 uur: Het eiland van de blauwe dolfijnen ai. 20.00 uur: Gejaagd door de wind 14 j. Luxor, 14.00 uur Kara Ben Nemsi a.l. 16.30 uur: Elvis on tour in multiple- screen a.l. 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Ti-rol 18 j. Exposities: Zie zaterdag. BURGH. Exposities:, Zie zaterdag. COLIJNSPLAAT. Amusementshal, 19.00 uur: Concert door Brassband Wil- helmina, De Brug, Expositie 19-21 uur: (oude foto's, an sichtkaarten, prenten enz.). GOES. Grand: 14.30 uur: Walt Dis ney's tekenfilm festival a.l. 19 en 21.3-0 uur: Samen uit, sa men thuis a.l. HENGSTDIJK P. v. Dijk, 15.00 uur: Sdhie- tdng. HULST. Bioscoopgebouw, 15, 19 en 21.00 uur, Jesus Christ Super star a.l. Exposities: Zie zaterdag. KOEWACHT. K. v. Boven, 15.00 uur: Schiet inig. KOEWACHT. (B). P. v. Steen, 15,00 uur: Schieting. KLOOSTERZANDE. „De Groene Molen", 15.00 uur: Schieting. MIDDELBURG. City theater, 20.00 uur: Vrouwen in hun vrije(rs) ur en 18 j. Exposities: Zie zaterdag. NOORDSTRAAT. A. Menheere, 15.00 uur: Gaaibollinig. OOSTBURG. Ledeltheater, 14.00 uur: Laurel en Hardy in Wonder land a.l. 16.30 en 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol 18 j- ROTTERDAM. Theater de Lantaren, 20,30 uur: Holland Festival. Deliran- te Sarah door Pierre Spivak of TERNEUZEN. Luxortheater, 14, 16.30 en 20.00 uur De avon-turen van Rabbi Jacob a.l. Exposities, Zie zaterdag. VLISSINGEN. Alhambra, 15.00 uur: De schat in het Zilvermeer. 19 en 21.15 uur: Commando Attack. Expositie, Zie zaterdag. IJZENDIJKE. Exposities, Zie zaterdag. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel 01140- 3751 (S lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8 15 - 12.30 en 13.30 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00 - 20 00 uur, tel. 01800 - 22341, zaterdag van 10.00-11 OU uui, tel. 01600 - 49900, zondag van 20.00-22.00 uur tel 01600 - 2234L BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel 01140 - 3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100 - 4944 HUISAANSLUITINGEN REDACTIE Chef Zeeuwse redactie- S. C Augustijr kantooi Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 7920. privé teL 01150 5745; algemeen re dacteur Zeeland A 6 Koopman Kantooi Kromme Weele 4, Mid delburg, tel 01180 7764 privé tel 01180 1438 redacteur Midden- Zeeland' dra J Bouwmans kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100- 6030 privé Zuldvlietstraal 53 Goes, tel 01100-8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150 7920 privé tel 01150 4866: redacteur W.Z. Vlaanderen R van der Helm, Melkweg 40. Oostburg, teL 01170- 3370; sportredactie Zeeland- T Koomen. tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND C. J de Boer Trumanlaan 10. Axel. tel 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland- P Komngs tel 01150 - 6297, ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel 01100 - 4316. STWEZELlB) aandag gesloten

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5