gastvrouw logeercentrum op uw vakantie-adres 1 interne kontroleur rykssdlmlkm PHILIPS ra®@e0OSG (3@0DD2Ö w®®tfoaSG medewerkers op MBA-niveau C0®@@GdsG ékasM ü@®GraDö We zoeken een HTS-ingenieur die de afdelingschef gaat assisteren op een breed terrein Transportgroep Alvracht chef technische inkoop Schoonheidsspecialiste Stivas diploma A en B Chiropodiste (pedicure) schoonheidssalon Mevr. Wentink Vlissingen Hoechst Holland n.v.Vestiging Vlissingen Koel- en vriesadvies Aann.bedrijf M. B.Th. Sutman Timmerlieden Schilders Electriciens Bankwerkers Lassers A en E (s.v.p. met blokletters invullen) Van Oeveren Expeditie- en Veembedrijf B.V. magazijn medewerkers administratief medewerker administratief assistente Biologie - 6 lessen Aardrijkskunde - 26 lessen 1. Electrische foto-pijplassers 2. Pijpfitters 3. Eerste klas elektromonteurs Vlissingen Hoechst Holland n.v.Vestiging Vlissingen Vlissingen Hoechst Holland n.v. Vestiging Vlissingen zaterdag 29 juni 1974 16 opleiding voor examens onder rijkstoezicht vlg. de wettelijke vestigingseisen v/h aanvang nieuwe cursussen begin september, wij zijn tussen 1 20 juli gesloten. de cursus schoonheidsspecialiste sluit geheel aan op het nieuwe leerplan van de stivas dat voor het komende cursusjaar van kracht wordt. opleidingsinstituut en a. lAf >*l breda jorisstraat 25 telefoon 01600 - 55832 Hoechst Holland N V. is een onderneming binnen de internationalechemisch/farmaceutischeHoechst-groep. Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amsterdam. De fabrieken staan in Breda, Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira, kunststof-platen en folién. De basis van Hoechst is research. Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gulden voor research uit... Belangstelling? Graag ontvangen wij van u een brief, ver meldende levensloop, opleiding en ervaring, voorzien van een recente pasfoto. Vermeldt u in de linker bovenhoek van de brief de letters L.C. Het adres is: Hoofd Personeelszaken Hoechst Holland N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Bezoeken van onze concern-relaties nemen soms meerdere dagen in beslag. Wij doen ons best om hun verblijf ook buiten de werktijden zo aangenaam mogelijk te maken. Zo bieden wij hun een 'huiselijke omgeving' in ons logeercentrum in Oost-Souburg. Wij zoeken een vrouw die zich daar wil belasten met de ontvangst van gasten, de leiding van de huishouding en de inkoop van de benodigde levensmiddelen. Het liefst maken we kennis met iemand die in een vergelijkbare funktie ervaring heeft opgedaan, bijv. in een tehuis of pension. Redelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Duitse taal is gewenst. Gunstige arbeidsvoorwaarden Naast een goed salaris bieden wij 8% vakantietoeslag, een 13e maand en een aantrekkelijke bedrijfsspaarregeling. Een eigen woonruimte is in het centrum aanwezig. krijgt u gratis. Ook voor service aan koel- en vriesinstalla- ties. Even (01607 >-2495 Prinsenbeek bellen en u wordt snel en akkuraat geholpen. Maanstraat 16 Nijmegen vraagt voor Duitsland Aanmelden Telefonisch 080-772141 STEVENSBEEK Internaat De La Salie eigen kamer individuele en groepsgewijze studie- coaching aandacht voor persoon lijkheidsvorming eigen vervoer met aan sluiting op treinen en bussen. Onderwijsmogelijkheden: VWO, HAVO, MAVO, LEAO en LTS Voor geïnteresseerde ouders en jongens: OPEN DAG op 30 juni van 13.30 tot 17.30 uur. Stevensbeek ligt tussen St. Anthonis en Overloon. Prospektus en inlichtingen: Direkteur van internaat De La Salie, Stevenbeekse- weg 14a, Stevensbeek (post St. Anthonis). 08858-2144. AIRCONDITIONING INSTALLATIES voor kantoren, praktijkruim ten, winkels, werkplaat sen enz. bevorderen de werksfeer en stimule ren de kooplust. Gratis technisch advies en ontwerp, indien u even (01607) - 2495 Prinsenbeek belt. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND DAT KAN, MAAR Wilt u dit dan uitsluitend via onderstaande bon opgeven. 14 dagen van tevoren aan onze afdeling abonnementen opzenden. Jammer ge noeg kunnen wij geen telefonische opgaven in behandeling nemen. Voor toe zending naar hef vakantieadres in Nederland en België zullen wij geen porto in rekening brengen. Toezending van de krant buiten Nederland en België zal UHSLUITEND PER LUCHTPOST plaatsvinden De gemiddelde portokosten hiervoor, ad 1,00 per dag, worden doorberekend (Hiertoe ontvangt u van ons een ac ceptgirokaart. Wij verzoeken u dringend hiervan gebruik te maken) Wij moeten er wel op wijzen, dat ondanks stipte verzending, de postbestelling in drukke toeristencentra, vooral in Zuid-Europa, te wensen overlaat. Ondergetekende Huidig adres Woonplaats Bezorging per post per agent") doorhalen wat niet van toepassing is. verzoekt zijn krant van naar het volgende adres tot en met te zenden adres huisnummer hotel, pension of camping plaatsnaam land Niet meer dan één letter per vakje invullen. Gegevens geplaatst buiter de vakjes worder niet in het adres opgenomen. Dit niet invullen plaats/landcode Editie fP zoekt op korte termijn voor haar vestiging (Dochteronderneming van Unilever) Regenbeemd 37 Breda Vereisten - leeftijd van 21 -30 jaar - bij voorkeur bekend met het gebruik van intern transportmateriaal. Vereisten - leeftijd ca. 25 jaar - Praktijkdiploma Boekhouden,M. B.A. of studerende hiervoor. - bij voorkeur administratieve ervaring op het gebied van transport en opslagaktiviteiten. voor administratieve werkzaamheden en de bediening van telefoon en telex. Vereisten - leeftijd 18 - 25 jaar - MAVO of gelijkwaardige opleiding - type-diploma Geboden wordt - een goede salariëring (o.a. 13e maand en 7,6% vakantietoeslag) - goede sociale voorzieningen (o.a. opname in pensioenfonds) - studiesubsidieregeling - gepremiëerde spaarregeling. Met reeds gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties gaarne aan Transportgroep Alvracht, Afdeling Personeelszaken, St Jobsweg 30, Rotterdam, tel.010 - 76 71 44 toestel 167/178. Voor ons kantoor te Oostburg vragen wij een Het verantwoordelijke werk bestaat uit het kontroleren van waarden, voorraden, boekingsstukken en de diverse soorten rekeningen in de bankadministratie en last but not least het oplossen van fouten en verschillen. Voor deze afwisselende funktie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat, leeftijd 21-25 jaar, met een op- leiding op MAVO-niveau, die in het bezit is van of studerende voor het MBA-diploma. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de direktie van kantoor Oostburg, Nieuwstraat 24, telefoon 01170-27 51. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK VACATURES Rijksscholengemeenschap te Breda Met ingang van 1 augustus 1974 vacature Inlichtingen bij de rector van de school, dr. R. P. van Oosten, telefoon 01600-33281. Aanmelden bij de inspectrice mevr. dr. A. J. M. Alkemade, Grote Spie 145, Breda. Gevraagd voor onmiddellijke indiensttreding of eventueel later voor onze verschillende grote bouwobjekfen: met certificaat moeten zelfstandig kunnen werken en van tekening kunnen lezen. zwak- en sterkstroom. Hoog loon. Goede sociale voorzieningen. Zich telefonisch in verbinding stellen elke avond na 19 uur en zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur met onze chef A. VAN RIJEN, telef. 013-431988 Hoechst Holland N.V.is een onderneming binnen de internationalechemisch/farmaceutischeHoechst-groqx Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en deverkooporganisatieszijrfgehuisvestin Amsterdam. De fabrieken staan in Breda, Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira, kunststof-platen en foliën. De basis van Hoechst is research. Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen» Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gulden voor research uit... Belangstelling? Schrijf een brief met gegevens over levens loop, ervaring en opleiding aan: Hoofd Personeelsdienst, Hoechst Holland N.V., Postbus 65, Vlissingen, met vermelding van de letters MBA in de linker bovenhoek van de brief. Aan mensen die niet 'zo maar een kantoor baan' zoeken, maar zich werkelijk een carrière willen vormen in de administratieve sector, biedt Hoechst Vlissingen goede kansen. Wij van onze kant zoeken dan ook niet 'zo maar kantoormensen', maar aanpakkers van rond de 25, met MBA-diploma op basis van middelbare schoolopleiding plus een levendige belangstelling voor bedrijfs- problematiek. Er zijn diverse vakatures, dus 't is zéér de moeite waard om te solliciteren. En u kunt op korte termijn beginnen. Gunstige arbeidsvoorwaarden Hoechst biedt u naast het salaris: 8% vakantietoeslag, een 13e maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, een goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het werk. Hoechst Holland N.V.is een onderneming binnen de internationale chemisch/farmaceutischeHoechst-groep Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amsterdam. De fabrieken staan in Breda, Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira, kunststof-platen en foliën. De basis van Hoechst is research. Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gulden voor research uit... Belangstelling? Indien u belangstel/in, hebt voor deze tunktie verzoeken wij u binnen 10 dagen een brief te schrijven aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Hoechst Holand N.V., Postbus 65, Vlissingen. Onze inkoop, deel uitmakend van de afdeling Logistiek, bestaat uit een Technische Inkoop en een Algemene Inkoop. De Technische Inkoop koopt in zowel voor nieuwbouw als onderhoud, in nauw overleg met onze Technische Dienst. Bovengenoemde chef zal belast worden met de leiding van de Technische Inkoop. Deze afdeling bestaat uit 3 medewerkers. Daarnaast zal hij medewerken aan het oplossen van vraagstukken, zoals bevordering van het inkopen in de rrrgio; inkoopprocedures; algemene inkoop- voorwaarden; consignatieregelingen e.d. Kandidaten moeten een opleiding hebben op HTS- of gelijkwaardig niveau en ervaring hebben als zelfstandig inkoper. Daarnaast is een goede kennis van Engels en Duits vereist. Leeftijd minimaal 30 jaar. In één van de fabrikage- afdelingen van Philips Breda worden microfoons en speciale luidsprekers gemonteerd Deze afdeling heeft 240 medewerkers. De afdelingschef wordt geassisteerd door drie produktie-assistenten en geeft leiding aan zeven montagechefs We zoeken een HTS-ingenieur die deze staf komt versterken als proiektassistent Hij zal proiekten begeleiden die buiten de direkte "lijnwerkzaamheden' liggen Zulke proiekten kunnen technische financiële, economische en sociale aspekten hebben We denken hierbij aan een ledrijfseconomisch geschoold HTS-ingenieur dus iemand uit de richting EcB of E/W met een bedrijfs economische appiicatiecursus. Leeftijd tof 30 iaar De funktie kan gezien worden in het perspektiet van een loopbaan in de bedrijfsorganisatie of de fabrikage- leiding. Bent u geïnteresseerd Neemt u dan kontakt op met de heer I P A Kleingeld Philips Personeel- zaken, antwoordnummer 35 Eindhoven Wilt u in uw brief uw vakantie-afspraken vermelden? Door onze vakantie kan onze reaktie enigszins worden vertraagd

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 12