ONDANK, defe Aantal ge Sparen en sparen is twee. Laat de Amro vertellen wat voor u 't gunstigste is. IN EERSTE Onze boodschappen schaffen we aan met fikse prijsbewustheid. Kwaliteit en prijs worden nauwgezet tegen elkaar afgewogen. Maar sparen, dat doen we nog onbegrijpelijk vaak met de natte vinger. Je zal ze de kost moeten geven, die gewoon op hun salaris- of girorekening sparen, waar een rente van maar 11% op zit. En dat terwijl er bij de Amro tegenwoordig spaarmogelijkheden bestaan, die goed zijn voor 8, 9 en zelfs 10 rente. Of men spaart in 't wilde weg, zonder zich te realiseren waarvóór er eigenlijk gespaard wordt. En dat terwijl er bij de Amro tegenwoordig 12 spaarvormen zijn, die allemaal aansluiten bij een bepaald spaardoel. Niet meer dan logisch. Want sparen voor de vakantie, voor 'n eigen huis, voor 'n kleurentelevisie, of voor de oude dag, zijn stuk voor stuk totaal verschillende zaken. Daarom: als u nou 'ns bij de Amro binnen stapt en uitlegt waarvóór u wilt sparen, dan kunnen wij precies vertellen hoe u dat 't beste kunt doen. De Amro vindt dat gewoon uw goed recht. En geef toe, 't is toch een prettig idee om niet langer dief van je eigen portemonnee te zijn. Weinig gelukkig Bemanningslid Nederlands schip neergeschoten Peuter overreden Hoofdredacteur: L. Leijendekker Directeur: Dr. W. A. J. M. Hark Redactie- en administratie-adres: Nieuwstraat 9, Terneuzen, teL (OJ Abonnementsprijs 24,70 per kwartaal; 8,35 per Losse nummers 45 cent. Gironummer 1114X11 t.n.v. Uitgeversmaatschappij De S| Reigerstraat 16, Breda (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG Het aantal geweldmisdrijven is het eerste halfjaar van 1974 sterk toege nomen. Deze conclusie valt te trekken uit een optellen van het aantal slachtoffers van ge weld, vermeld in de berichten die gedurende die tijd zijn verschenen. Tot en met 26 ju ni zijn 61 mensen omgekomen (vorig jaar 21) ten gevolge NAY1 (Van een onzer BRUSSEL Ondanks de de laatste dagen heeft aangd plannen voor de defensie, blij er afwijzend tegenover staan. Gisteren heeft de permanente beveling opgesteld, waarvan de tej is geseind, omdat zoals bekend, nacht de eindbeslissing over de kan de kritiek van de NAVO ove leggen. Definitief staat nu vast, dat Nederland zijn mobilisabele vijfde divisie zal handhaven en mechaniseren. Ook zal de panate troepensterkte op een voor de NAVO aanvaardbaar peil blijven. Niettemin lijkt net erop dat de Nederlandse reputatie van betrouwbaar bondgenoot een geduchte knauw heeft gekregen. Nederland lijkt inmiddels weinig gelukkig met het NA- VO-plan het stuk al vandaag in Brussel te publiceren, om dat daardoor het commentaar op de nog geheime defensie plannen eerder op straat zal liggen dan de planmen zelf. Er werd in Brussel dan ook reke ning mee gehouden, dat de Nederlandse regering zal pro beren de publicatie van de Navo-kritiek tegen te houden tot het moment dat ook de defensienota zelf verschijnt (11 juli). De kritiek van de NAVO-bondgenoten geldt met name de plannen tot dienst tijd/verkorting en het reduce ren van de Nederlandse bij drage in de raketgordels in Duitsland. Wat deze plannen betreft heeft Nederland het been stijfgehouden. Het NA- VO-argument tegen de dienst tijdverkorting is vooral, dat je (Van onze redactie binnenland) ROTTERDAM Een Portu gees bemanningslid van de Nederlandse kustvaarder ..John V" is gisteren in volle zee neergeschoten door een onbekende visser. Het slacht offer, de heer Verisimo Joao, liep een niet-gevaarlijke hoofdwond op, waarvoor hij met een Britse helikopter naar een ziekenhuis in Newcastle werd gebracht. VORMER (ANP) In het Noordhollandse Wormer is gis termiddag de anderhalf jaar oude Evelien van Min om het leven gekomen, toen de vrachtwagen waar zij achter zat te spelen, achteruit reed en het kind raakte. Het meisje was op slag dood. Dan zo'n fijne Vespa CIAO nu nog 599.- BRAVO nu nog Ga er gauw voer naar uw bromti| Nadeepa, Roermond i

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 22