tie? Eerste paal voor nieuwe asisschool in Hansweert Z-Vlaamse MEAO-school toch mogelijk Staatssecretaris zegt dienstencentrum toe Voorzitter Shepway- district komt naar Middelburg STAATSSECRETARISSEN IN ZEELAND 3 Sas van Gent i NOVA J TOETERS EN FEESTMUTSEN BIJ HEIWERK WETHOUDER SEABBEKOORN UADSVOORSTEL men W. Goes \lopen Prins aan GOES HANDHAAFT BEZWAREN TEGEN BOVENGRONDSE 150 KV-LEIDING Veiligheid, visserij en oesterteelt spelen mee in PvdA-oordeel over Oosterschelde Transport bedrijven kerkdiensten stad redding voor hansweertse en wemeldingse parlevinkers estemmingsplan in uw pantalon Zuiddorpe Sporthuwelijk in Ovezande ZWEMMER VERDRONKEN Terneuzen AUTO TEGEN LICHTMAST Westdorpe Zaterdag 15 juni 1974 enen filialen )n mbitieuze, doel- ■den als (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN Het borg stellingsfonds wordt ver van- ,0n door een dienstencentrum, J;1t naar alle waarschijnlijk heid in Goes onderdak krijgt. Deze toezegging deed de staatssecretaris van Economi sche Zaken drs. Th. M. Haze- timP a;i 11 Ge beide actiecomi tés van Hansweert en Wemel- jinge, die zich bezighouden met de problematiek vam de parlevinkers en de omschake- 4DE WERKLUST. Helmond t.a.v. p de ruimtelijke ordening ligt gedurende één maand rie voor een ieder ter inzag» i le herziening van de voor- ïstemmirigsplan LANDELIJ. CONCENTRATIES avn de Gent. I 1EZWAREN tegen het ont- een ieder gedurende bove* vorden ingediend bjj de ge- tni 1974 meester van Sas van Gent t. V. Dusarduijn R 1,50 BIJ: 4T 77 TERNEÜZ 01150 - 7023. ities Maatkleding. wordt landelijk laats in hat bedrijf. H«t en da Streakaehool -dig salaris. goede sociale veeriw- spaarregeling. et werk wordt geeorgd ledige brief over feaelf- etters LL. en stuur hem naar net t ven Hoechst HoHe* ling van Wemeldinge naar de in gebruikname van de Schei- de-Rijnverbiinding. Het dienstencentrum moet volgens de staatssecretaris ge zien worden als een hulp aan ondernemers in de Zuid-Beve- lamdise kanaalzone die huin be drijf gezond willen houden. Het centrum moet wel op kor te termijn gerealiseerd wor den, zodat in 1975 als het Schelde-Rijnkanaal haar slui zen opent, met de hulp aan de getroffen middenstand kan worden begonnen. Als het voornemen van de staatssecre taris doorgaat, dan krijgt Zee land als één der eersten in Nederland een dergelijk cen trum. Na de opening Manifest '74 in 's-Gravenpolder gisteren morgen maakte en staatssecre taris een tour door Wemeldin ge en Hansweert. Na afloop was er een bijeenkomst in Kruiningen met onder meer de actiecomité'®, de burge meester van Reimerswaal mr. C. Pijl Hogeweg, enkele wet houders en de rijksconsulent voor ambachten en beroepen, de heer A. Konstanje. Als alternatieve werkgele genheidsprojecten zijn op dit moment drie mogelijkheden aangevoerd: het Dienstencen trum, recreatie in de vorm van een jachthaven, dit speciaal voor Wemeldinge, en industri alisatie langs die beide uitein den van het Kanaal door Zuid-Beveland. Voor de vesti ging van lichte industrie heb ben twee terreinen de voor keur, het eerste van circa 15 hectare bij Hansweert. H:er zouden volgens burgemeester Pijl Hogeweg overslagbedrij ven kunnen worden aange trokken. Het tweede terrein zou aan de Oostzijde v,an het kanaal bij Wemeldinge komen te liggen. De staatssecretaris kon gisteren ook nog vertellen dat het speciale geval van de parlevinkers de inkomens grens bij de reorganisatie van bedrijven niet wondt gehan teerd. GOES-KRABBENDIJKE, 14 I juni Groenten: per stuk: Kropsla II 1013, Bloemkool per kr. 7585, 6 per kr. 15-70, 8 per kr. 1335, 10 per kr. 11, afw. 22; per bos: Kroten 3549, Uien 30—45, ISelderij 20; per kg.: Aaardap- I pelen nieuwe gr. 6576, driel. 18-65, kriel 5262, Aardap- I pelen oude gr. 6, SpUskool I 1 3545. groene kool I 3048, I Rabarber I 8590, Peulen I 180—600, Snijbonen I 380 10. Andijvie I 65, Postelein I Id, Pvincessebonen I 480; per (doosAardbeien Red. I Cauntet I 63, II 40—60, IIX 1 59—73. Gorella II 66, Vola I 5 II 5460, IIX 56, per kg.: ;id. Cauntet I 309—327, IIX 11, Vola I 335. Sengana II 30295. per doos: Frambozen p5869. J TERNEUZEN, 14 juni Wer stuk sla 2: 13. bloemkool lu 57-121, B2: 22-74, C2 22-23, liwijkend 35, groene kom- ■ommers: 17-35, per bos peen: [S-92, kroten 48-55, uien 39, la dij s: ,35-38, per kilogram, Jardappelen, eerstelingen, on- ■«esin' erd: 35-50, drielingen: lil,biel: 63: doré: grote 64-87, 1 drielingen 27, kriel 41-42, an- I d:ji:e 52—61, peulen 1: 809-813, I prinsessenbonen 1: 447-462, ra- I barber. 78-89, sav. kool 19-26, I spitskool, 66, kassnijbonen 1: 1,453-467. 2: 265-297., waspeen 1101, per doosje aardbeien, go- I rella 1 84-88. 2: 66-77, glasa 2: lil tamella 2: 83, red gauntled 1178-84. 2: 49-89. vola 1: 90. I (Van een onzer verslaggevers) GOES „Een definitieve "plossing voor het huisves- linssprobleem van het vereni gingsleven in Goes zal gevon den moeten worden in de uit leiding van sociaal-culturele ordeningen in het Schut- J (ershofgebied, aansluitend op Oet weeshuis en het manhuis 1 met behoud van de Schutters- boftuin". Dat schrijven B. en If. van Goes in hun definitie ve voorstel aan de raad met Strekking tot de goedkeuring 'in de culturele nota. Voordat kan worden overge daan tot de bouw van nieuwe '"oorzieningen zal het vereni- Sngsleven van Goes het voor- bpig moeten doen met het oormalige gebouw van de "Mmngsdienst van waren en "iet de Rooms-katholieke pas- taie. Vat betreft de theaterac- tenwiodatie denkt het college tan Goes aan een evenemen tenhal die gebouwd zou moe- len worden in de buurt van "ei station, waar goede aan fluitingen op het openbaar i efoer aanwezig zijn. Voorlopig kan nog gebruik j »™aakt worden van de Prins Oranje. B. en W. van 700 stellen voor dit gebouw 'e kopen. Of er in dit Sebouw jn (je toekomst nog ranvesteerd zal worden zal ,®angen van het tempo waar- rjfn vo"e(fig nieuwe accom- StoM worden gereali- Het college wil verder !'r Werk van de muziekschool iven J?omen,Ge jaren uitbou- W in'anoieel wil de ge- a e daartoe wel een bijdragen. 4e 1-1 'eid ten aanzien van 'io kunst zal zich in lieht eru^e jaren moeten L.an °P een spreiding van L ?°n:stellingen over scholen /dorpshuizen in de verschil- tarnen. Ook zou er een realiseerde tentoonstel- ssruimte moeten komen. (Van een onzer verslaggevers) HANSWEERT Als een ervaren heimachinist heeft wethouder C. Slabbekoorn van Reimerswaal gisteren middag in Hansweert de eerste paal geslagen voor de gecombineerde Rooms-Ka- tholieke en openbare basis school. Hij deed dit in aan wezigheid van tweehonderd schoolkinderen die zich voor deze gelegenheid hadden uitgedost met feestmutsen en toeters. Behoudens enkele misslagen van de wethouder verliep de eerste aanzet voor de nieuwe school vrijwel vlekkeloos. De school die gebouwd gaat wor den aan de Keetenstraat in het plan Boomdijk, krijgt zeven klaslokalen. De verdeling van de lokalen is als volgt: drie voor rooms-katholiek onder wijs en vier voor het openbare onderwijs. De school wordt ook voorzien van een gemeen schapsruimte. Van deze ruimte kunnen beide onderwijsrieh- tingen gebruik maken. De paal die wethouder Slab bekoorn, getooid met een helm de grond insloeg is de eerste van de benodigde honderdze- venennegentig. Het heien, dat ongeveer acht dagen in beslag gaat nemen, betekent voor de buurtbewoners wel: vroeg wakker worden. Na het slaan van de eerste paal vertrokken de beide scholen naar het gebouw Tha lia. In het gezelschap bevon den zich ook wethouder H. Cornelisse van Reimerswaal en de ontwerper van de school, de architect C. J. Klap uit Waarde. In „Thalia" kre gen de kinderen een traktatie aangeboden. Vervolgens hield wethouder Slabbekoorn nog een korte toespraak. Hij wees de kinderen erop dat ze beter uit de buiurt van de in aan bouw zijnde school konden blijven: „Dan loop je de men sen daar niet in de weg en de school is des te vlugger klaar". Als de school in ge bruik genomen wordt maken we er nog een feestje van". Een staande ovatie kreeg de wethouder van de kinderen toen hij voor de rest vain de r.,..!-,, mr.'ih.ijjiEthi', - ,f }-:;p:li||!|!ijjg middag „vrijaf' aankondig de. Het ligt in de bedoeling dat de school in augustus van het volgend jaar opgeleverd wordt. Aannemer van het werk is de firma J. Marteyn uit Yerseke. De totale bouw kosten bedragen ongeveer an derhalf miljoen gulden. De huidige twee scholen in Hansweert voldoen niet meer aan de onderwijsnormen. De rooms-katholieke school is ge bouwd in 1912 en de openbare school dateert uit 1918. Het enige wat nog niet in het bouwplan v-an de nieuwe school is inbegrepen, is een gymnastieklokaal, De wethou der deed gisteren de medede ling dat er ha,rd gewerkt wordt oim ook aan deze wens van Hansweert te voldoen. (Van een onzer verslaggevers) GOES De gemeente Goes blijft bij haar bezwaren tegen de aanleg van een boven grondse 150 KV leiding van Goes naar Zierikzee. Dat is de korte inoud van een brief die het gemeentebestuur deze week aan de PZEM heeft ge stuurd. B. en W. van Goes hebben de brief geschreven omdat ln de begroting voor 194 van de PZEM een aantal posten was opgenomen voor de aanleg van deze verbinding. Uit deze posten valt welis waar niet af te leiden of het hier om een bovengrondse of ondergrondse leiding gaat. Toch wil de gemeente Goes de PZEM nog eens aan de bezwa ren herinneren. De drie hoofd argumenten van Goes tegen de aanleg van een bovengrondse leiding zijn: de onaanvaardba re wijze waarop de stedelijke ontwikkeling van Goes door kruist wordt, de aantasting van het landschap en tenslotte het feit dat de te bouwen hoogspanningmsasten een ern stige belemmering vormen voor een goede bewerking van landbouwgrond. In de brief verzoeken B. en W. van Goes de PZEM, om dringend rekening te houden inet de bezwaren tegen Mn bovengrondse leiding. Muziekfeest Aan het tweede ZuidkJorpse muziek feest van de drumband „Ons Genoegen" zullen de volgende gezelschappen deelnemen: de drumband „Ons Genoegen" van Zuiddorpe, KLJ Vende liers van Lochristi, drumband „Hosanna" van Axel, muziek vereniging „Heikant", „The Arno's" van Sas van Gent, „Eikels worden bomen" van Westdorpe, drumband „Thalia" van Axel, „EMM" van Koe wacht, „The Flamingo's" van Westdorpe. Om 19.15 uur zat er een muzikale wandelir.g ge maakt worden door het dorp, waarna door de verschillende gezelschappen een korte show of uitvoering op het dorps plein zal worden gegeven, (Van onze correspondent) OVEZANDE Vrijdagmid dag zegende pastoor Ph. Pon tenagel in de r.k. kerk te Ove zande een sporthuwelijk tus sen Mariëtte Rijk uit Ovezan de en Ad Courtin uit Hein kenszand in. Ad Courtin is trainer van de dameselftallen van Luctor uit Keinkenszand., de A-junioren, en bekleedt tevens de functie van secretaris van de voetbal commissie in Heinkenszand- Mejuffrouw Rijk is aan- voerdster van de damesploeg van Luctor. Enkele damesleden van de dameselftallen, gekleed in de kleuren van Luctor, hadden voor de kerkdeur een doelnet, voorzien van ballen en voet balschoenen gespannen. Zowel het bruidspaar als de familie leden en genodigden werden bij het verlaten van de kerk, dat onder het. doelnet moest gebeuren, rijkelijk met confet ti bestrooid. J (Van onze correspondent) DOMBURG In de Noord zee ter hoogte van het Wester- stra-nd is de uit Aken afkom stige 54-jarige heer A. W. Koh- len verdronken. De heer Kohlen was aain het zwemmen en moet in het wa ter onwel geworden zijn. Hij verdronk voor de ogen van zijn echtgenote. (Van onze correspondent) ZIERIKZEE De Tweede- Kamerfractie van de PvdA zal zich positief opstellen tegen over het plan Klaasesz tot af sluiting van de Oosterschelde ais aan tenmniste drie voor waarden wordt voldaan. Op de eerste plaats de veilig heid, ten tweede de toekomst van de visserij gekoppeld aan de vraag, of er voldoende stroomsnelheid zal blijven voor oesterteelt en ten derde de technische uitvoerbaarheid. De PvdA-fractie liet dit gis termiddag weten tijdens een persconferentie ter afsluiting van een werkbezoek aan de Zuidhollandse en Zeeuwse ei landen. Diplomauitreiking Op donderdag 27 juni om 15.00 uur vindt in het Luxortheater in Terneuzen de diplomauitrei king plaats aan de geslaagde leerlingen van de technische 9Chool Terneuzen. Benoeming Aangenomen naar Terneuzen in de vakature J. Seholten is ds. D.H. Bosma te Soest. (Vervolg van pagina 1.) De hele affaire is erg inge wikkeld doordat de firma's die als onderaannemer fun geerden zelf ook steeds weer onderaannemers inschakel den. Rijkswaterstaat liet het werk uitvoeren door de hoofdaannemers Bos en Kalis en Van Dijck-Petit. Bos en Kalis besteedde het zandrij- den uit aan de firma Hoog stad uit Rotterdam, die weer een deel daarvan onder bracht bij de firma Versteeg. En aangezien de firma Ver steeg niet over voldoende au to's beschikte deed deze weer een beroep op een aan tal andere transportfirma's en aannemers. Daarbli was een aantal uit de Zuidwest hoek, waarvan er enkele zeer zwaar gedupeerd zijn. Deze firma's reden van fe bruari tot en met 7 mei voor Versteeg, 'die zich echter plotseling van het werk te rugtrok, de machines 's nachts oplaadde en ver dween. Een paar weken later was Versteeg failliet en ble ven de transportbedrijven met de brokken zitten. Hun enige hoop is nu dat ze nog geld uit de failliete boedel zullen krijgen en dat de re gering steun zal geven. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Mr. D. J. Setterfield, voorzitter van de raad van het Shepway-district, het „gewest" in het Engelse graafschap Kent, waarin Fol kestone (de Engelse zusterstad van Middelburg) is opgegaan, brengt dezer dagen samen met de secretaris van dat district, mr. K. Mills een bezoek aan Middelburg. Samen met hiun dames arri veerden zij gisteravond in de Zeeuw-se hoofdstad. Vandaag zullen zij in het stadhuis met de burgemeester van Middel burg, drs. P. A. Wolters, de heer Y. P. Wiersma, loco-se cretaris en de heer M. A Mondeel, ambtenaar voorlich ting, van gedachten wisselen over diverse zaken, die be trekking hebben op de contac ten tassen het Shepway-dis trict en Middelburg. De Middelburgse gemeente raad besloot eind vorig jaar al, dat de al jaren bestaande con tacten met Folkestone, wat Middelburg betreft worden overgenomen door het nieuw gevormde district. Tijdens de te voeren besprekingen zal na gegaan worden hoe één en an der in de praktijk verwezen lijkt kan worden. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De te Sas van Gent wonende Italiaan A G. is in de nacht van don derdag op vrijdag om kwart voor drie op de verbindings weg tussen de Midden-West- sluis te Terneuzen met zijn auto uit de bocht gevlogen en tegen een lichtmast terecht ge komen. Hij verklaarde dat hij werd verblind door een tegenligger. De bloedproef toonde evenwel aan dat hij onder invloed van alcohol verkeerde. Hij liep en kele lichte hoofdwonden op. De auto en de lichtmast wer den geheel vernield. Brand Door onbekende oorzaak bralk er brand uit in de woning van de familie Var. den Berghe te Westdorpe. Een koffiezetapparaat en elektri sche kabels werden door het vuur vernield. De brandweer van Westdorpe bluste het vuur. De schade was vrij aan zienlijk. Prot. diensten VOLLE EVANGELIE GEM. Goes, Evangeliecentrum, Wijn gaardstraat, 19.30 uur: Spe ciale intra-kerkelijke op- wekkings- en evangelisatie- dienst voor iedereen. NED. HERV .KERK Aardenburg, 10.30 uur: ds. G.J.W. den Herder. Axel, 10.00 uur ds. P.J. Pen- nings. Biervliet, 11.00 uur ds. W. Meeuse. Breskeps, 9.30 uur de heer F. Bergwerff. Cadzand, 9.30 uur ds. J.W. Schokking. H.A. Groette, 9.30 uur ds. Van Woerden. Hoek, 10.00 uur ds. W.J. van Meeuwen. Hontenisse, 10.30 uur ds. P A. v.d. Vlugt. Hulst, 9.00 uur ds. P.A. v.d. Vlugt. Nieuwvliet, 11.00 uur ds. van Woerden H.A. Oostburg, 10.00 uur: ds. P.A.L. Brinkman. Retranchement, 11.00 uur ds. J.W. Schokking. Sas van Gent, 10.30 uur ds. T. Rinkema. Schoondijke, 9.30 uur ds. G.J. Geurtsen. St. Anna ter Muiden, 11.00 uur de heer J.A de Vries. St. Kruis, 9.00 uur de heer I. Verduijn. Sluis, 9.30 uur de heer J.A. de Vries.' Sluiskil, 9.00 uur ds. T. Rinke ma. Terneuzen, Grote kerk 10.00 uur ds. VT. Deinum. Goede Herderkerk, 9.30 uur ds. E.J. Rietveld. 19.00 uur ds. W.J. van Meeuwen. Opstan- dingskerk, 10.30 uur ds. E.J. Rietveld. Waterlamdkerkje, 10.30 uur: ds. J vd Hoek IJzendijke, 930 uur ds. W. Meeuse. Zaamslag, 10.00 uur: ds. J. Scholten. Zuidzande, 9.00 uur ds. J. v.d. Hoek. GEREF. KERK Terneuzen, Noordstraat 10.30 uur: ds. P. v.d. Veen. H.H. Gpstandingskerk, 9.00 en 17.00 uur ds. P. v.d. Veen, H.A. Bachten Dieke 15.00 uur ds. P. v.d. Veen H.A. CHR GEREF. KERK Zaamslag, 10.00 en 14.30 uur: ds. D.J van Vuuren. GEREF KERK (Vrijge maakt) Axel, 10.00 en 15.00 uur ds. A. Veefkind. GEREF. GEMEENTE Hoek, 9.30 en 14.00 uur lees- dienst. Terneuzen, Viooswijkstraat, 9.30 14.00 18.00 uur lees- dienst. GEREF GEMEENTE (synodaal) Axel, 10.00 en 14.30 uur uur leesdiienst. Terneuzen, Frans Halslaan, 10.00 en 15.00 uur: ds. Van Ravenswaay. OUD GEREF GEMEENTE Tertneuzen, 9.30 uur: Bidstond, 10.00 en 19.30 uur samen komst. VOLLE EVANGELIE GEM. Goes, Evangeliecentrum, Wijn gaardstraat, 10.15 uur: Ge zinssamenkomst. Rooms Katholiek Axel, H. Gregorius de Grote, tel. 01155-1532, zaterdag 19.00 zondag 9.00 en 11.00 uur. Aardenburg, O.L.V Tenhemel opneming. zaterdag 19.00 zondag 8.00 en 10.00 uur. Biervliet, ri. Maria Onbevl. Ont. tel 01152-282. Zaterdag :9 00 zondag 10 00 uur Breskens, H. Barbara, tel. 01172-1587. Zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Cadzand, Toeristenkerk, zater dag 19 00 en zondag 9.00 uur. Clinge, Parochie H. Henricus zaterdag 19.00 en zondag 8.00. 10.00 en 11.30 uur. Etde, Dorpsplein, zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Goes, H. Maria Maagd. tel. 01100-6754. Zaterdag 19.00, zondag 8,30 en 1000 u De Hoogte. Populierstraat, zon dag 11.30 uur. Groenendijk, H. Martinus. tel. 01148-382 Zaterdag 18.30 zondag 7.30, 9.00, 10.30 en 17 00 uur. Hansweert, O.L. Onbev. Ontv. Zaterdag 18.00 zondag 8.00 en 11.00 uur 's-Heerenhoek, Sint-Willibror- dus tel 01105-264 Zaterdag 19.00. zondag 7.30 9.10 en 10.30 uur. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Er blijkt toch een mogelijkheid te be staan om een schooi voor mid delbaar, economisch en admi nistratief onderwijs in Zeeuwsch-Vlaanderen te krij gen. dit heuglijke nieuws heb ben de Zeeuwse onderwijsdes kundigen vrijdag te horen ge kregen van de staatssecretaris sen Veerman en Klein van het ministerie van onderwijs. De beide heren brachten een be zoek aan Zeeland. Tijdens deze gesprekken die zij voerden met Zeeuwse on derwijsdeskundigen bleek wel duidelijk dat met name in Zeeuwsch- Vlaanderen vele za ken zeer gecompliceerd liggen. Toch kreeg de delegatie van de MEAO-school in Terneuzen van de staatssecretarissen te horen dat de zaak er minder somber voorstaat, dan aanvan kelijk werd gedacht. Staatsse cretaris Veerman heeft wel uitdrukkelijk gesteld, dat een MEAO-opleiding voor Terneu zen gewoon niet haalbaar 's als zelfstandig instituut. Maar aangezien er van verschillende kanten grote belangstelling bestaat voor deze opleiding, met name van de zijde van de industrie, moet ei een oplos sing gezocht worden, in sa menwerking met bijvoorbeeld andere scholen. Volgens staatssecretaris Veerman moe ten de scholen en de instanties die daar belangstelling voor hebben, zelf initiatieven ont plooien. De heer Veerman vond dat het woord dispensatie in dit kades- beter vervangen kan worden door een creatieve op lossing. Staatssecretaris Klein liet er geen twijfel over bestaan, dat een complete HEAO-opleiding (Hogere Economische en Ad ministratieve Opleiding) voor Zeeland niet haalbaar is. Maar ook hier werden adviezen ge geven in de richting van een samenwerking. Ben HEAO-op- leiding, gekoppeld bijvoor beeld aan de enige HTS die Zeeland rijk is, moet mogelijk zijn. En kan de opleiding tot vor mingsleider, waar toch heel erg veel vraag naar is in Zee land, niet heel goed gekoppeld worden aan de pedagogische academie, zo werd gesteld. Lang met alle problemen liggen echter zo makkelijk ais bovengenoemde onderwerpen. Ben schooi Pij voorbeeld voor kunstzinnige vorming zit er voor Zeeland voorlopig niet in- Wel zijn de staatssecretarissen door gedeputeerde Boersma nog eens nadrukkelijk gewe zen op de goede onderwijsmo gelijkheden die er voor de Zeeuwsch-Vlamingen liggen in België. Het is toch een diep- treurlge zaak, zei de heer Boersma, dat ondanks het be staan van de Benelux de di ploma's over en weer nog steeds niet erkend worden. Heinkenszand, H. Blasius, tel. 01106-1216. Zaterdag 19.00 zondag 7.30, 9.30 en 10.30 uur. Hoek, H. Kruiskerk, zaterdag 10.00 en zondag 10.30 uur. Hoofdplaat, H. Eligius, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur. Hulst, H. Willibrordus, tel. 01140-2130 Zaterdag 19.00, zondag 9.30, 10.00, 11.30 en 17.00 uur. Kamperland, Molenhoek, zon dag 10.30 uur. Koewacht, H. H. Philippus en Jacobus, tel. 01146-360. Za terdag 19.00 zondag 8.00 en 10.00 uur. Kw'.dendamme, H. Bonifacius, tel. 1)1194-219. Zaterdag 19.00 zondag 8.00 en 19.00 uur. Kruiningen, hotel De Koren beurs, Markt, zondag 11.15 u. Lewedorp, H. Eligius tel. 01196-12336 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00 er 10.00 uur. Middelburg, r.-k. kerk zondag 8.00 en 10.30 uur. Parochie kerk (Lombardstraat). Za terdag 19.00 uur eucharistie viering Kerkcentrum. R.-k. kerk Middelburg, De Hoeksteen, 11.30 uur. Eu charistieviering. Oostburg, H. Eligius, tel. 01170-2003. Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Ovezande, O.L.V. Hemelvaart, tel. 01195-214, zondag 8.00 en 10.00 uur. Philippine, Zaterdag 19.00, zondag 7.30 en 10.00 uur. Rilland-Bath, zaterdag 19.00 uur, zondag 10.00 uur. dag 10.00 uur. meivaart, tel. 01158-1661. Sas van Gent, H. Maria He- Zaterdag 19.15 zondag 8.30, 9.30 en 11.00 uur. Sasput, Zaterdag 17.00 uur zondag 9.00 uur. Schoondijke, zaterdag 19.00 uur zondag 10.00 uur. Slijkplaat, Hulpkerk, zaterdag 17.00 zondag 8.30 uur. Sluis, St.-Jan de Doper, tel. 01178-208. Zaterdag 19.00 zondag 8.00, 10.00 en 19.00 uur. Sluiskil, Ant. van Padua, tel. 01157-418. Zaterdag 9.00 en 10.45 uur. Terneuzen, H. Willibrordus, tel. 01150-2327. Binnenstad zondag 11.45 uur. Triniteits- kerk zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.00 en 10.15 uur. Kruiskerk: (Hoek) zon dag 10.00 u. Opstandings- kerk: zaterdag 19.00 u. zondag 9.30 en 11 00 uur. Vlissingen, Parochiekerk Sin gel. Zaterdag 19.00 en zon dag 8.30, 10.00 en 12.00 uur. Open Hof Pauwenburg, zondag 11.00 en 19.00 uur. Souburg, zondag 10.30 uur in Martinusschool, Irenestraat in Oost. Zaterdag 19.00 uur in West. Westdorpe, H. Maria Visitatie tel. 01158-527. Zaterdag 19.00 zondag 8.00 en 10.00 uur. IJzenJijke, O.L.V. Tenhemel- opening tel. 01176 284 Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Zandstraat, Zaterdag 19.15 uur. Yerseke, H. Anna, zaterdag 19.15 en zondag 9.45 uur. Voor 01130-1363 (Hans weert, zondag 10.00 uur). Zuiddorpe, Zaterdag 17.15 uur. Pastoriediensten Goes, Goes ziekenhuizen, pa rochie Goes, parochie O.Z. Beveland, zondag van 12.00 24.00 uur M. Verstijnen, Kerklaan 7 te Hansweert, tel. 01130-1363. Zak van Z. Beveland, zondag van 12.00-24.00 uur A. van Aipfaen, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, tel. 01106- 1216. Toeristenzielzorg CADZAND R.-k. Toeristenkerk. Zater dag 19.00 uur, zondag 9 00 en 10.00 uur. DISHOEK-KOUDEKERKE Toeristenkerk Zondag 10.00 uur. DOMBURG Bijkerk Zaïtendag 19.00 uur. Recreatieterrein Zondag 10.00 uur. KAMPERLAND Toeristenkerk, Molenweg 69. Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.00 uur. KORTGENE Ned. Herv. kerk Zaterdag 19 00 uur. VROUWENPOLDER Toeristenkerk, Fort den Haak- weg. Zaterdag 19.00 uur, Zondag 10.00 uur. WESTKAPELLE Toeristenkerk, Bazienstraat Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.uO uur. ZOUTELANDE Toeristenkerk, Bosweg 48 Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.00 uur. Parochiekerken Goes, Hoofdkerk. Singelstraat Zaterdag 19.00 uur, zon dag 8.30 en 10.00 uur. De Hoogte, Populierenstraat Goes-Zuid Zondag 1130 uur. Middelburg, Hoofdkerk, Lom- bardstraat 1 Zaterdag 19.00 uur. zondag 10.30 uur en 19.00 uu. Hoeksteen, Roozenburglaan. Zondag 11.30 uur. O en W Souburg, Kerklaan 19 in West. Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.30 uur. Vlissingen. Hoofdkerk, Singel 106. Zaterdag 19.00 uur, zondag 3.30 - 1000 en 12.00 uur. Open Hoi Alex. Gogel- wea Paanwnnburg. Zon dag 11.00 en 19.00 uur.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7