Sta op èchi parket! n Adviseur voor archief en documentatie bij Philips in Eindhoven PHILIPS feraar(es) een reisadviseur buitendienst Babobaft P opleiding procesoperator Shell- bedrijfsschool procesoperator B0N artsenbezoekei 154 g m Kamerbreed! X de uitvinders nieuwe mogelijkheden rayon-leiders salesman junior salesman 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leidea Amsterdam Hoechst Holland n.v. Amsterdam R.-K. AAAVO-school St Marie b rr -ateidug id |uni 19/4 3M Nederland is een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. Kopieermachines bijvoorbeeld. Een volledig assortiment, afgestemd op elke kopieerbehoefte. Dat daarom steeds weer wordt vernieuwd. Voor de verwende gebruikers in een markt die groeit. En u groeit mee. 3M heeft z'n duplicating assortiment uitgebreid met een aantal nieuwe appa raten. Zonder hier in details te treden kan gesteld worden dat 3M nu de totale kopieermarkt bestrijkt en daar dan ook daadwerkelijk in wil door dringen, dat vraagt om nieuwe enthousiaste krachten die de uitdaging niet schuwen. 3M is van huis uit een amerikaanse onderneming die talent snel ontdekt en kansen geeft: Dit zijn ze: die tot taak hebben het 3M marktaandeel in de kopieersector In hun rayon te vergroten. Zij steunen daarbij op een gedegen opgeleid team van salesmen, een paraat marketingteam en niet in de laatste plaats op hun eigen, rijke en succes volle verkoopervaring. De mensen die wij zoeken moeten kunnen onderhandelen op leder niveau maar ook hun eigen mensen kunnen begeleiden en stimuleren. Voor deze zware functie is een middelbare opleiding vereist. De keuze van het rayon wordt in overleg geregeld. Wie enkele succesvolle jaren verkoopervaring heeft - liefst in de industriële ot kapitaalgoederensector - kan bij 3M snel doorstoten naar (nog) betere functies. U wordt in uw carrière gesteund o.a. door een gedegen produkt- technische opleiding en professionele verkoop-trainingen, door direct mail en verkoopacties. Maar u moet ons wel bewijzen dat u kunt VERKOPEN. Wij zoeken salesmen tussen de 25 en 35 jaar, hoewel leeftijd geen rol speelt in uw kansen. Al naar gelang ervaring en opleiding. Wie havo heeft of vwo en zich voelt aangetrokken tot de verkoop kan bij 3M bewijzen dat hij de juiste persoonlijkheid bezit. Zo ja, dan volgt een gedegen opleiding en training, een goede begeleiding in het veld en volop kansen. Wie vrijgesteld is van militaire dienst en 1 augustus zou kunnen beginnen, kan nu reageren. U kunt schriftelijk of mondeling reageren: afdeling Personeelszaken 3M Nederland, Postbus 193, Lelden. Telefoon 01710-4 50 44, toestel 245. 8 mm massief eiken parket, dus onverslijtbaar. Kant en klaar gelegd v.a.f42,75/m2 incl. BTWis: STANDARD PARKET B.V. SHOWROOM TOLBRUGSTRAAT17 BREDA TELEFOON 01600 - 4 23 23 STEVENSBEEK Internaat De La Salie eigen kamer individuele en groepsgewijze studie- coaching aandacht voor persoon lijkheidsvorming eigen vervoer met aan sluiting op treinen en bussen. Onderwijsmogelijkheden: VWO, HAVO, MAVO, LEAO en LTS Voor geïnteresseerde ouders en jongens: OPEN DAG op 30 juni van 13.30 tot 17.30 uur. Stevensbeek ligt tussen St. Anthonis en Overloon. Prospektus en inlichtingen: Direkteur van internaat De La Sallte, Stevenbeekse- weg 14a, Stevensbeek (post St. Anthonis). 08858-2144. Hoechst Holland N.V. is een ondëf neming binnen de alechemisch/farmaceutischeHoechst-groep. n bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor e verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amsterdam, en staan in Breda, Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was- i en Trevira, kunststof-platen en foliën, s van Hoechst is research, en op uiteenlopende gebiedenzoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gulden voor research uit... Belangstelling? Wij vinden het prettig indien u een brief, voorzien van een recente pasfoto, binnen 10 dagen schrijft t.a.v. het hoofd van onze afdeling Personeelszaken, Sara Burgerhartstraat 25, Amsterdam-West, waarin u enkele persoonlijke gegevens vermeldt als: leeltijd, opleiding en werk dat u vroeger hebt gedaan. Wilt u in de linker bovenhoek van de brief de letters Ph/A vermelden? Een van de gevolgen van bovengenoemde research is onze contacten met de medische wereld. Om deze te onderhouden hebben wij voor het rayon Zeeland en West-Brabant plaatsingsmogelijkheid voor een artsen bezoeker. Taak: het geven van voorlichting over ons uitgebreid gamma van hoogwaardige geneesmiddelen. - De belangrijkste functievereisten zijn: middelbare schoolopleiding (B), zo mogelijk gevolgd door enige jaren ervaring als artsen bezoeker bereidheid om zich door studie een gedegen kennis van onze preparaten eigen te maken en deel te nemen aan de cursus 'medewerker geneesmiddelen industrie' of 'primaire medische kennis' van het L.O.I. woonplaats in de provincie Zeeland of Noord-Brabant of de bereidheid zich aldaar te vestigen leeftijd 23 tot 35 jaar. Wij bieden een dynamische werkkring in een aantrekkelijke functie, waaraan uitstekende arbeidsvoorwaarden zijn verbonden. We zoeken iemand die afdelingen kan adviseren over de organisatie en systematiek van archieven en dokumentaties. Dat wil zeggen: iemand die zelf een groot aantal systemen op dit gebied kent. En die in staat is nieuwe systemen te ontwerpen als dat zo uitkomt. Daarbij vragen we dan nog dat hij afdelingen kan begeleiden in het realiseren van zijn adviezen. Kortom we vragen een ervaren archivaris, bibliothecaris of dokumentalist. Iemand met een middelbare vooropleiding. Zo nodig stimuleren wij hem om zijn ervaring te onderbouwen met een opleiding tot bedrijfsarchivaris. Ook andere opleidingen in verwante gebieden zijn mogelijk. Leeftijd: tot 35 jaar. Geïnteresseerd Neemt u dan kontakt op met mejuffrouw C. B. Bronkborst, Philips Personeelzaken, antwoordnummer 35, Eindhoven, tel. 040 - 755484. TE HUIJBERGEN vraagt per 1 augustus 1974' NEDERLANDS (12 lesuren) MAATSCHAPPIJLEER (6 lesuren) Sollicitatie en inlichtingen Broeder directeur, Staartsestraat 8, Huijbergen, Telefoon,01644 - 350. De bemiddeling bij de verkoop van reizen werd in 1969- in het dienstenpakket van de Rabobank opgenomen. Momenteel zijn er 2400 verkooppunten ingeschakeld bij de verkoop van geheel verzorgde vakantiereizen uit het assortiment van ca. 15 reisorganisaties. De activiteit Reizen houdt zich bezig met de begeleiding en stimulering in de ruimste zin van de aangesloten banken op het gebied van de verkoop van vakantiereizen. Ter versterking van deze activiteit zoeken wij contact met die werkzaam zal zijn in het rayon dat globaal kan worden aangeduid met zuidwest Nederland. Zijn taak zal in hoofdzaak bestaan uit het verstrekken van reistechnische in formatie aan de aangesloten Raboban- ken en het bevorderen van de verkoop van deze reizen. Hiertoe zal hij deze aangesloten banken bezoeken, maar ook groepsbijeenkomsten leiden. Voor het goed vervullen van de functie is naast een opleiding op middelbaar niveau noodzakelijk: - een ruime praktische ervaring in het gehele reiswezen - bij voorkeur aanvulling van deze prak tijkervaring door een verdere scholing, als b.v. N.W.I.T. - het beschikken over organisatorische en kontaktuele eigenschappen -leeftijd tot 35 jaar. De standplaats zal liggen binnen het rayon en wordt nog nader aangegeven. Aan het verkrijgen van een passende woning in de standplaats of de directe omgeving zal medewerking worden verleend. Een psychologisch en een medisch onderzoek zullen deel uitmaken van de selectieprocedure. Als deze functie Uw belangstelling heeft en U tevens van mening bent dat U aan de gestelde eisen kunt voldoen, zien wij Uw schriftelijke sollicitatie -liefst onder bijvoeging van een recente pasfoto en onder vermelding van no. E 82 bovenaan de brief- tegemoet bij de Coöperatieve Centrale Raiffeisen- Boerenleenbank G.A., Personeelzaken, Fellenoord 15, Eindhoven. de bank voor iedereen a i H Jongelui van LTS en MAVO, attentie! Op de Sheü-bedrijfsschool te Moerdijk is plaats voor jongelui van 16 tot 18 jaar, met een LTS- getuigschrift voor een van de metaalvakken (bij voorkeur t-stroom) of met een diploma MAVO met als keuzevakken WISKUNDE, NATUURKUNDE en/of SCHEIKUNDE. Zij kunnen in twee jaar opgeleid worden tot Na het behalen van het diploma kunnen ze tewerkgesteld worden op onze installaties te Moerdijk of in Pernis. De cursus begint in september van dit jaar. De opleiding is gratis en de cursisten krijgen boven dien nog een behoorlijke toelage. Graag ontvang ik inlichtingen over de cursus, plus voorwaarden en aanvraagformulier. Naam: Adres: Plaats: Opleiding:.— Geb. datum; Deze bon kan ongefrankeerd in een enveloppe den worden aan: SHELL NEDERLAND CHEMIE B.V. Machtiging nr. 51 Klundert MPZF #19/1811

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 22