P! INING RAUTfl Trainer Dimmedal: Veel jeugdtalent verloren VOLLEYBALCLUB SAVOK. Ieen sporthal Dumez in het nationaal juniorenteam Dolle Dries" vao start in Kapelle Ploegentaktiek stond buitenspel Selectie-teams imponeren niet naar bed mi 'moeide en jnlijke voeten De Block leervol zevende Oemoémenoe succesvol in Engeland p van: IV DONGEN ^S:i| Willy Kramers trainer RIA 55 ïuse/coupeur 18 mei om 10 uyr Doe dit: iselend werk >nge mensen >r. pers.) ierij w. feenstra bv Af delin gselftal ItTANDÉNLIJSTEN r judeftkg 16 mei 1974 In het betere genre kan It snykamer ervaring. VPenningweg n - Leur, telef.: - le-overschotten Iringsmateriaien (met kleine fidsfouten) eve wandplaten in edele |ten. x. ook watervast verlijmd. Ilaat. triplex, multiplex, ook in lutsoorten enz. jdag van 1921 uur en elke J van 9.30 - 11.30 uur op het pterrein Tichelrijt te Dongen. Tramstraat 4 ook uitverkoop tENKASTEN KENBLADEN iRATUUR BELEN PONTANT WSESTRAATWEG 11- RGEN OP ZOOM Ci- onderdelen voor Peuge0' bumpers, uitlaten, verlig rtieren, motorkappen enz. ng ontvangen de eerste koopverplichting: SHERRY. 50 I» I 55 Als u 's avonds thuis V ïad met SALTRATE^RodeTJ I- en daardoor heeft U dan 3 ferknjgbaarin apotheek en drogistj J Feenstra zoekt enkele Irksters. Voor gevarieerd I werk op plezierig ingerichte ■hepen, die vanuit Arnhem poet bestemming Duitsland. In in afwisseling? p om aan te pakken? In vraag 't informatieboekje, hummer: 010-32 82 22 Ib.g.g. 320086. AIN-MOEZEL- EN NECKARREIZEN ■eelweg 3. Rotterdam. (Van onze sportmedewerker) SAS VAN GENT De instuif van de stichting Sociaal Cultureel Werk, heeft aan de basis gelegen, voor het ontstaan van de huidige volleybalvereniging Savok uit Sas van |Gent. Het was de jeugd van deze instuif die zo'n acht jaar geleden er wel wat voor voel- jdeom de volleybalsport te gaan beoefenen. Een oud verfrommeld net, dat het tot stand Tanen van de volleybalvereniging bevorderde, werd uit een van de uiterste hoeken var icn kast opgevist, en de volleybalsport in Sas van Gent vond zijn begin. Na verloop van tijd begonnen enige geoefende volleybalspelers zich met het ambiti- Iruzespel van deze jongens te bemoeien, waardoor de techniek van deze jongens werd verbeterd. (Van c'nze sportredactie) HEIKANT In het verslag ran ite Zeeuwse wielerkampi- I genschappen voor amateurs in I Waterlandkerkje is een storen- I de lout geslopen. In dat ver- hl^ stond dat Eddy de Block I uit Heikant „slecht" gereden maar de Block reed juist I sterk. Hij werd zevende en I «15 de gehele koers vooraan I Ie vinden. Huldiging iGraauw Het kampioensteam van de voetbalvereniging Graauw, dat de titel behaalde in zondag- :ompetitie van de KNVB af- Ide'.mg Zeeland tweede klas A, lui vanavond door het ge- Imeentebestuur van Hulst wor- I den gehuldigd. De ontvangst op het gemeentehuis in Hulst fint om acht uur. Volharding De sportvereniging De Vol harding uit Goes houdt zater dag in de sporthal De Beve- landen een basketbaltoernooi. Er komen tijdens dit toernooi Jterke teams in actie, zoals Matador uit Vlissingen en het Bredase Pioniers die in de idelijke tweede divisie uit- lomen. Verder zijn Dynamo'70 (Middelburg), Jumping Crabs (Bergen op Zoom), BV Sou- hir» en uiteraard Volharding Van de partij. Het toernooi be gint om 12 uur. Om halfvier beginnen de finalewedstrij den. Toernooi Apollo De sportvereniging Apo!lo'69 uit 's-Graveinpolder houdt za terdag een toernooi voor de laagste seniorenelftallem. De deelnemende teams zijn: Apol- I lo 3 cin 4, Hetënkenszand 3, ierseke 4, 's-Heer Arendskerke I 3 en Kruiningen 3. Op Hemel vaartsdag wordt een toernooi voor C- en D-pupillen gedioti- j Op 25 mei wordt het tornooi van Apollo 1 gehou- en op 1 juni is Apollo 2 Wh eer voor de oerste teams j van Kwadendamme Volhar- SVD, Lewedorpse Boys Hofedekenskerke. De aan- Vaflg is telkens om halfeen. Wielrennen I w een wegwedstrijd voor lltoioren hebben de Zeeuwsch- i amserenners Verschuuren I - verstraaten in het Belgische I „T;™andsberg beslag gelegd Prespectieveiijk de derde en J plaats. De wedstrijd De Vos?eW°nneI1 d°OT de Wtbalclub Steen L?ld!nsJeen ®rote feestavond zaterdag gehouden wordt °e kantine van de VV «een zal tevens bij de A- iaa reJ de v°etballer van het "rUu611 worden. De feest- Pegint om acht uur. De een .belden onlangs i wedstrijd tegen Papen- UmiS Bet were! voor de Puen van trainer Duysse gelijk spel. De ^rL.Twj8Werden I Terneuzense Boys jarig tLkad<* vaai het 25- hai,. an houdt de voet- BoKn s Terneuzense lrnlo„ grote jeugdtoer- Bij iie" i°°r A* en B-junioren, lief., ""Junioren nemen maar het toe!?1 elfta'ten deel aan toernooi. Het zijn Terneu- chelB^s' Philippine, Wal- WHS, Middel- Iernei„, mff6> Hontenisse, Smerdiek. De »P fle vlu'1 worden gespeeld JaVoren' 1 en 5" B« de B «tgia men dezelfde vere- ttezj eea team deel. ta 7*iite worden ge- drie Ti." de velden twee en tl|emooienaa-nva,1ï van '""'del lWart voortij5 m°rSenS °m| gescoord Het zou toch nog in het geheel drie jaar in beslag ne men voordat deze vereniging in competitieverband ging spe len. Dat gebeurde onder de naam LS.V.G. (Instuif Sas van Gent) En nauwelijks een jaar later werd deze naam al om gedoopt in .SAVOK (Sasse Volleybal-Club). Toen draaide het echter al met één dames en één herenteam in competi tieverband. Nadat de dames al in 1972 het kampioenschap in de tweede klasse van het dis trict behaalden, volgde er bij de heren een teleurstellende periode, waarbij het herente am de eerste klasse via degra datie gedag moest zeggen. Mo menteel is er een kroon geko men op het nog maar korte trainersschap van oefenmees- ter Hans Dimmedal, door het onlangs behaalde kampioen schap _n de tweede klasse van het district Zeeland. Trainer Hans -immedal, onderwijzer aan de openbare lagere school te Sas van Gent, ziet weer perspectief voor de toekomst, door dit behaalde kampioen schap. Dimmedal: „We moeten nog een beslissingswedstrijd spelen op 25 mei tegen Ovisa uit Goes in Oosiburg. Daarin valt de beslissing wie er naai de eerste klas promoveert. We hebben een redelijke kans, maar als we het niet redden treuren we daar ook niet om. Als we deze promotie bereiken dan hoop ik dat er zo spoedig mogelijk een sporthal komt in Sas van Gent. Dan kunnen we eindelijk eens thuiswedstrij den gaan spelen. Dat was nu niet mogelijk. We moesten steeds uitwijken naar de sport hal in Zelzate, met als gevolg dat er geen kip kwam kij ken. Het Is toch te gek dat er in een plaats als Sas van Gent geen goede accommodatie is om volleybal te spelen. De laatste wedstrijd van de competitie we waren toen al kampioen hebben we toch maar in „De Speyehier in Sas van Gent gespeeld. Dat is normaal te klem, maar er wa ren nu we» toeschouwers, on danks dat er niets meer op het spel i.ond voor SAVOK". SAVOK-voorzatter Oswala Bauwens is het wat de jeugd- volleybalsport betreft volko men eens met trainer Dimme dal. Oswald Bauwens: „Ja de ieued moet meer kansen knj- gen. De jongeren trainen ateed-s intensief week in week uit, maar wedstrijden ho maar, die zijn er niet voor hen. Zo gaat er veel jeugdig talent verloren. Jeugd die er op den duur de brui aan geeft. Toen tracht SAVOK daar zoveel mogelijk aan te doen. Onlangs werd er nog een Jeugdtoernooi georganiseerd door SAvOK. Dan zie je pas wat voor^ent housiasme er heerst onder de jeugd". Met het behaalde kampioenschap toont de voor zitter zich zeer tevreden. „Het Is natuurlijk een fijn resultaat maar ik hoop dat als we naar de eerste klas gaan, en met een bescheiden rol genoegen moeten nemen ;n deze klas de ploeg niet uit elkaar valt door eventuele ontmoedigende re sultaten". Jammer, vindt trainer Dim- medal het, dat er ond« seniorengroep, m de leeftijd van 15 tot 17 jaar, zo weinig aanvullend materiaal is. >'Hoe het precies komt weet ï'k niet, maar er zit een de senioren en de jeugd. Jon gens van 14 jaar kun je met (Van onze sportredactie) GRAAUW WUfried Du mez, het Graauwse tafelten nistalent van St. Aloysius en pupil van Remy Magnus, is gekozen in het nationale jeugdteam (junioren) dat deel zal nemen aan de open Engelse tafeltenniskampioenschap pen. Vandaag vertrekt Wil- fried Dumez naar Iingeland, waar de open titelstrijd mor gen begint. Het kampioen- schzp in Worthing duurt tot maan'.ag a.s- aan de seniorensel-ectie toevoe gen omdat deze fysiek te wei nig gewicht in de weegschaa, leggen. Het ligt wel in de bedoeling dat we hier in Sas van Gent zoveel mogelijk pro paganda maken voor de vol leybalsport. We zullen trachten propa ganda te maken op de plaat sen waar het. het meeste ren dement oplevert, en dat is op de lagere scholen. Daar moet de jeugd opgevangen worden. Heb je eenmaal de jeugd dan heb je de toekomst. Deze pro paganda trachten we niet al- ieen op theoretische wijze te verrichten, maar het ligt ook in de bedoeling om de volley balsport, met medewerking van de hoefden van school in praktijk te brengen. Door in het gymnastiekuur- ttje zo af en toe eens wat vol leybal te verwerken. Voorzit ter Oswald Bauwens: „Aan de gemeentelijke subsidie ligt het niet. Het kardinale punt om onze vereniging tof een nog bloeiender bestaan te brengen, is de verwezenlijking van een sporthal. Maar hoogstwaar schijnlijk, zo hebben wij uit een betrouwbare bron verno men, wordt met de bouw er van tussen nu en een jaar begonnen. Trainer Hans Dim medal: „Ook de begeleiding van onze teams is goed. Het eerste teaim van de henen wordt altijd begeleid door Willy Engelen. De jeugd wordt getraind en begeleid door Theo Sarneel, en de lei ding van de dames is in han den van Liesbeth Snijders. Het ledental van 54 mag er ook wezen. Dat kan nog beter maar daar zijn we dus druk mee bezig". 0 Drie actieve bestuursleden van Savok. Zaterdagavond om halfzeven speelt in Kloetinge het voorlo pige Zeeuws zaterdagelftal zijn eerste oefenwedstrijd te gen derdeklasser Kloetinge. D'e selectiespelers zijn: Saai van Belzen, Jaap de Ridder (Arnemuiden), Jan van de Velde (AZW), Jan Lievense (Brouwershaven), Andrie van de Broek (GPC), Diet de Boer (Mevo), Marius Priester (Nieuwdorp), Gillis Maranus, Gerard de Schipper (Oostka- pelle), Jan Riemens (Seroos- kerke), Jan Tierie cSNWK), Jan Geense (Spui), Piet de Meester, Sam Polderman (Veere), Adrie Moelker en Kees Vos (Wemeldiinge). (Van onze sportmedewerker) HULST Willy Kramers uit Hulst wetrdt de neuwe trainer van RIA uit West'lorpe. eerste klasser uit het zondag afde lingsvoetbal. Van onze sportmedewerker) KAPELLE Zaterdaga vond draait de 25ste wieler ronde in Kapelle voor ama teurs. Het is misschien spijtig dat juist bij deze jubileum- koers moest worden afgewe ken van het bekende parkoers met start en finish bij de vei lingsgebouwen. Maar er is een uitstekend alternatief gevon den want de route voert nu vanaf de Van der Biltlaan, over het Molenwater, Bieze- liragse straat, Cederlaan, Brue- lisstraat-Alexanderstraat en Jagtlust. Dit traject is bijna geheel te overzien en heeft een lengte van ruim 1500 me ter. Hierop moeten 80 kilome ter of 52 ronden worden afge legd. In totaal zullen 52 renners slag leveren om de "Grote Prijs Dies Kosten Mode's". Om zes uur lost Kees Pelle- naars (de befaamde oud ploegleider van de Nederland se Tour-equipe en oud-wereld kampioen op de weg bij de amateurs in 1934) het start schot. En Pellenaars doet dit onder andere voor een behoor lijk aantal renners die tot de vaderlandse top behoren zoals Jan Raas, Toine van de Bun der, de twee Zeeuwse rivalen die weinig voor elkaar onder doen en in dit voorseizoen succesvol waren, evenals de winnaar van Olympia's Tour Roy Schuiten. Verder zijn van de partij good-old Gaby Min- neboo, nationaal kampioen achter grote motoren en de sterke winnaar van de Omloop van de Braakman Juul Brues- sing, Cees van Dongen, Henk Stander, Wim Westdorp, Rinus Verboom en vele andere beken de renners. Maar al deze beken de coureurs mogen dan in meer of minder mate faam bezitten de grote „trekker" in Kapelle zal zaterdag ongetwijfeld zijn "Dolle Dries" van Wijhe, die vorig jaar zo verrassend natio naal wegkampioen werd op de Cauberg en daarna bij de pu bliciteitsmedia een geliefd ob ject werd. .Dolle Dries" is de populaire figuur in het ren- nersveld en kan trouwens nog meer dan fietsen want enkele maanden geleden won hij nog een schaatstocht over 100 kilo- meter.Voor de aanvang van de wedstrijd die meetelt voor het Midden-Zeeland-klassement en de Skol-International Bier- wielercompetitie worden ge huldigd Dries van Wijhe, Roy Schuiten en Jan Raas in het bijzijn van het tamboer en pijperskorps "Jonge Kracht" uit Biezelinge vergezeld van majoretten. Na de koers volgt dan nog een huldiging (behal ve va-n de winnaar) van Cees Bal die dit voorjaar bijzonder succesvol was en onder andere de Ronde van Vlaanderen won.Bal hersteld momenteel goed van zijn ernstige val in de Amstel Gold Race en hoopt binnen zeer korte tijd weer aan de slag te gaan. Voor di verse genodigden die direct bij de wielersport zijn betrok ken wordt er van half vier tot half vijf een receptie gehou den in bar 's Arresle-e. (Van onze sportmedewarker). TERNEUZEN De Tour du Flic draafde gisteren voor de derde da\g tci groet ent -usi- a&me van trimmers en volks- koersers en wielerentho siasten die dagelijks het parkoers om zomen. Brigadier An-ilré en zijn collega's van de politic- brigade die dagelijks massaal uitrukken om het spektakel gladjes te doaui verlopen, heb ben eir nog steeds veel plezier in. Amdré: „Ik ben blij dat alias zo soepel loopt. Er komt nogal wat voor kijken. Iedere datg staan er een tiental padvinders op alle mo gelijke hoeken van het par koers om voor afzetting te zorgen, het complete arsenaal vain de rijks- en gemeentepoli tie is op de been en voorts nog een stu-k of tien reservis ten van de gemeentepolitie. „Of André en zijn mannen dit evenement voor herhaling vat baar achten?" André: „Dit is voor ons een eenmalig gebeu ren. Wij hebben het gedaan in het kader van het 25-jarig jubileum. Ik ben blij dat het aangeslagen is bij trimmers en publiek maar het is voor ons onmogelijk dit te herhalen. Daar gaat veel te veel tijd en mankracht in zitten". Veel steun heeft de Terneu zense Politie Sportvereniging van KNWU-zijde gekregen. KNWU-consul Ben IJsebaert en wedstrijdleider Rob Kindt zijn dagelijks met een aantal KNWU juryleden in touw om de uitslagen en het klassement zo vlot mogelijk klaar te heb ben. Die uitslag is voor wat betreft Trouwcoureur Domisse niet zo moeilijk. Domisse ging de eerste dag hijgend en puf fend als 88ste en laatste man over de streep en die positie wenste hij de tweede dag be slist niet af te staan. Meteen na de start van de tweede etappe nog voor de neutralisa tie ten einde was had Domisse zijn positie aan de staart van het peloton ingenomen om die niet meer af te staan Dat het tempo voor veel van de onervaren trimmers be hoorlijk hoog moest liggen bleek ook wel op de tweede dag. Toen er nog geen twee kilometer gereden was en de neutralisatie nog niet was op geheven, waren er al een fiks aantal coureurs gelost De tijdsverschillen van binnen komst van de renners zijn enorm, maar eir wordt niemand uit de koers gehaald voor dit feit. Tijden zijn niet belang rijk in de Tour du File. Het organisatiecomité werkt met een puntensysteem. Totaalwin naar wordt tenslotte de cou reur die de minste punten beeft verzameld. In het plne- genklassement spitst de strijd zich voornamelijk toe tussen de formaties van La Bslle Vue met volkskoerscrs als Theo van de Branden flink wat schaafwonden opgeiopen bij een valpartij en George Wijnacker, A. en O.-super markt Sluiskil en foto Paul Aardewerk. A. en O.-ploeglei der Jas de Caluwé vat de zaken hoogst serieus op. Als een computer staat hij iedere avond na de finish te rekenen hoe zijn mannen het eraf ge bracht hebben. Do uitslag komt voor hem als een verlos sing. Hij rékent of zijn leven ervan afhangt. Gistermiddag was het voorafgaande aan de tijdrit in Terneuzen feest voor de jeugd. Er was een groot kinderfeest in de sporthal en de jeugd kon op pony's rijden beschikbaar gesteld door de Axelse ponyclub De Klepper- tjes. De drumband De Roffe laars uit Hoek zorgde voor de muzikale omlijsting. Ram Faias, de gesoigneerde ploeg'eidefr i« i de Te neuzen, se Politie Sportvereniging wil de gisteren voor stuntwerk zorgen tijdems de tijdrit. Hij wilde die tijdrit samen met zijn vrouw op de tandem uit rijden, maar de sportieve Hermandad kon Fans niet mis sen. Gisteravond stonden de dwangarbeiders van de weg of wel de trimmers weer vol goede moed aan het vertrek. Niet alle ploegen konden op volledige sterkte aan de start gisteren was van een zwaarder kaliber dan de voorafgaande ritten. Het was namelijk een race togen het uurwerk over verschijnen. Deze derde rit 71/2 kilometer. De ploegsntak- liek, voor zover daarvan spra ke kon zijn, stond nu geheel buitenspel. UITSLAGEN TOUR DU FLIC: 1 T. v.d. Branden, 2 A. Buijs, 3 P. Wieles, 4 L-. de Kubbers, 5 G. Wijnackers, 6 L. de Smit, 7 A. v. d. Wege, 8 A. Warrens, 9 T. de Krijger, 10 C. Huisman, 11 C. de Wolff, 12 R. Slock, 13 A. Ros, 14 I. Casteleijn, 15 P. Janssen. 16 R. Willemsen, 17 C. van Wijck, 18 R. Simnelaar, 19 G. Jansen, 20 A. de Waele. (Van onze sportmedewerker) BRESKENS De techni sche commissie van de KNVB afdeling Zeeland zijn na af loop van de eerste wedstrijd tussen twee selectie-teams waaruit dan later het Zeeuws elftal te voorschijn moet komen, vast niet veel wijzer geworden. Het werd op het terrein van de voetbalvereni ging Breskens een zeer matige vertoning, die eindigde zoals men begonnen was. Vooral aanvallend kwam er bijzonder weinig uit. Duidelijk was wel dat ieder een voor zijn „plaatsje" speel de, en dat alles maakte de wedstrijd er niet mooier op Verder waren verschillende spelers voetbalmoe. Clubbelan gen speelden ongetwijfeld ook een rol. Dat is momenteel het geval met de Axelse spelers die ervoor bedankten, wat ze ker begrijpelijk is. Buiten hen kwamen ook de andere Zeeuwse .sterren" zoals Ad Siereveld van W Vlissingen en Simon Harinck van W Goes niet tot grote daden. De ze laatste kreeg dan nog wel enkele scoringskansen, maar het schot op he tjuiste moment ontbrak. Doélrhan But van Middelburg knapte het werk dat nu direct niet zo moei lijk was Voortreffelijk op. Hanne vam der Hoofd van VV Terneuzen deed het op het middenveld zeker nog niet zo slecht, en ook zijn vervanger na de rust Tilussie van VV Jong Ambon haalde een voi doende. Wim de Waal van VV Vlissingen in de achterhoede was wel de juiste man op de goede plaats, maar door de vele gewoon teveel ver schuivingen kwam men dik wijls op een plaats die men nog nooit gespeeld had. Zo begon A. van Ruiten bij RCS een goede verdediger op de rechtsbuitenplaats, kwam daarna op het midden veld terecht om uiteindelijk als laatste man te eindigen. (Van onze sportredactie). MIDDELBURG De eerste reis die een van de Zeeuwse rugbyclub Oemoemenoe maak te naar Engeland, het mekka van de rygbysport is zeer suc cesvol verlopen. Het fabrieks- team van Portex, aangevuld met enkele spelers van Can terbury werd door de Zeeu wen met niet minder dan 44 12 verslagen. Toch leek het er in het eerste kwartier van de wedstrijd helemaal niet on dat de rugbyspelers van Portex zo'n grote nederlaag te slikken zouden krijgen. Na een forse druk op de Oemoemenoe-veste namen de Engelsen namelijk al na tie minuten een 40 voorsprong. Kort hierna maakte Jan Buijs na een goede a anval via de driekwarten gelijk: 44. Por tex nam echter opnieuw de leiding, vooral dank zij het goede werk van de mannen in de scrum, Waarbij Portex dui delijk sterker was dan Oemoe menoe; 84. Oemoemenoe kreeg echter meer van op het spel. Er werd energiek ge werkt en dat bracht het initia tief in handen van de Zeeu wen Peter Kruij'k snelde door en drukte een try. Tonny Leijnse convex-teerd-e kundig, zodat de achterstand in een voorsprong wei'd omgezet8 10. Jan Buijs zorgde er voor dat d-e veldwisseling kwam "net een 814 voorsprong voor Oemoemenoe. Toen de Zeeuwen na r-uet wind en zon meekregen liep de score snel op. Het werd 8 20. Pertex sloeg nog even krampachtig terug tot 1220, maar toen was het gedaan met de gastheren. Portex maakte hierna vrij veel fouten, waar van de Oemoemenoe-spelers handig profiteerden. Het werd tenslotte 1244. De try's wer den gescoord door Jan Buijs (3x), Ad Buijs (lx), Peter Kruijk (3x) en door reisleider Rien Mandeel (lx). Tonny Lexjse en Ad Buijs converteer den om beurten naar hartelust. De wedstrijd werd gespeeld op de velden van de rugby club van Canterbury. De leden van het Oemoemenoe-team waren eerder g-ast op een per- soneelsavon-d van Portex. Na de wedstrijd werden diverse geschenken uitgewisseld. Af gesproken is, dat Portex in september een tegenbezoek aan Middelburg zal brengen. KNVB-zaterdag-voetbal. DERDE KLAS ZUID: WHS 2-34. SSC'55 25-31. NEO'25 25- 31. Smerdiek 25-30. Altena 25- 29. PTT Breda 25-28. NO AD '32 25-27. Good Luck 25-26 Hoek 24-23. Wit Zwart 25-23. Wit Zwart 25-22. Terneuzense Boys 25-18. Sleeuwijk 2-16. Rillandia 25-16. Tholense Boys 25-15. ZATERDAGCOMPETITIE. 2e KLAS A: Bruse Boys 1 22 42 Serooskerke 1 22 29. SKNWK 1 22 27. Oostkapelle 1 22 22. Mevo 1 22 22. Dudve- land 1 22 21. Bevelanders 1 22 21, Arnemuiden 3 21 20, Mid delburg 7 21 19. Meeuwen 2 22 18. SW 1 22 12. GPC 2 22 9. 3e KLAS B: VCK 2 18 30. Veere 2 18 24. Domburg 4 17 22. Nieuwland 2 17 22. Meeu wen 3 17 18. GPC 3 17 16. Serooskerke 2 16 14. Arnemui den 4 18" 14. Middelburg 8 18 8. Oostkapelle 2 16 4. 3e KLAS C: EINDSTAND. SVD 1 20 34. Nieuwdorp 2 20 32. Wolfaartsdijk 2 20 24. VCK 3 20 22. Schore 1 20 22. Vlissingen 9 20 21. Apollo 2 20 20. Kloetinge 3 20 19. SSV 2 20 10. Heinkenszand 2 20 9. Rillandia 3 20 7. 4e KLAS A: Duiveland 3 16 27. DFS 3 16 25. Brouwersha ven 2 16 18. WIK 3 16 16. SKNWK 3 14 15. Duiveland 2 15 14. ZSC 2 16 11. Brusse Boys 3 16 8pl. Mevo 3 15 2pl. pi. is 2 winstpunten in minde ring. 4e KLAS B: Serooskerke 3 14 25. Nieuwland 3 17 24. Serooskerke 5 15 20 Meeuwen 4 17 20. Veere v 16 19. VCK 4 16 20. GPC 4 18 17. Vlissingen 10 17 9. GPC 5 17 6. Veere 4 17 4. 4e KLAS C: Wissenkerke 2 18 32. Bevelanders 2 18 31. Cortgene 3 18 27. Kloetinge 6 17 23. Serooskerke 4 17 19. SSV 3 18 13. 's H. A. Kerke 3 18 11. Wolfaartsdijk 4 18 8. Heinkenszand 3 18 8 Col. Boys 3 18 6. 4e KLAS D: EINDSTAND. Nieuwdorp 4 18 32. Kapelle 3 18 23. Kruiningen 3 18 23. Hoedekenskerke 2 18 23. Cort gene 2 18 22. SVD 2 18 21. Borssele 2 18 11. Apollo 3 18 11. Kloetinge 5 18 11. Yerseke 4 18 3. 4e KLAS F: Cadzand 1 22 40. Zaamslag 3 21 33. Tern. Boys 4 22 33. Oostburg 4 22 30. Hoek 3 21 2. Spui 3 22 22. Hoek 4 21 19. AZW 4 22 18. Corn Boys 5 21 14. Tern. Boys 5 21 12. Cadzand 2 22 9. Sluis 3 21 4. ZONDAGVOETBAL AFDELING ZEELAND Res. Ie klas: Middelburg 3 20-34, Breskens 3 20-33, Zie- rikzee 2 19-24 Vogelwaarde 2 20-23, Hontenisse 2 20-22, Domburg 2 20-19, Noormannen 2 20-18, Axel 3 19-16, RCS 3 20-16, Zeel. Sport 3 20-9, Ter neuzen 4 20-4- 2e klas A: Graauw 1 22-38 SDO 1 22-36, Corn Boys 2 22- 29, Clinge 2 22-26, Oostburg 1 22-25, Aardenburg 2 22-21 Biervliet 2 22-20, Groede 1 22- 20, Hontenisse 3 22-17, Philip pine- 2 22-16. Oostburg 2 22-8. Hoofdplaat 2 22-8. 2e klas B: Dreisehor 1 22- 39, Robur 1 22-35, Walcheren 2 22-29, Volharding 1 22-27 Renesse 1 22-25. Jon" Ambon 2 22-23. Luctor 2 22-22. Robur 2 22-17, Patrijzen 2 22-16 DFS 2 22-14. Dreisehor 2 22-11, Zon- nemaire 1 22-8. Promotieeompetitie (om twee plaatsen in de 2e klas)1 Vlissingen 5 1-2, HVV 4 1-1, Vogelwaarde 3 2-1. 3e klas A: Vogelwaarde 3 22-38, Terhole 1 22-33, Corn Boys 3 21-31, Graauw. 2 22-31, HVV 3 22-30, Sluiskil 2 22-21. SDO 2 22-20, Axol 4 22-16, Clinge 3 21-15, Hulsterloo 2 22-14, Steen 3 22-9, Hontenisse 4 22-4. 3e klas B: HW 4 20-37, Koewacht 2 20-34, Aardenburg 3 20-30, IJzendijke 2 20-30, Ria NV 2 20-28, Sluiskil 3 20- 18, Terhole 2 20-12, Vogel waarde 4 20-11, Terneuzen 5 20-9, Corn Boys 4 20-8, Graauw 3 20-3. 3e klas D: Middelburg 5 18- 29, Goes 3 18-22, Vlissingen 6 18-21, Noormannen 3 18-18, Zeel. Sport 5 18-18, Hansw. Boys 2 18-18, Zeelandia 3 18- 18, Lewed- Boys 2 18-16, Wal cheren 4 18-15, Domburg 3 18- 5. ZATERDAGVOETBAL AFDELING ZEELAND le klas: Zaamslag 1 24-38. Arnemuiden 2 22-26, Nieuw dorp I 23-26, Col. Boys 1 23- 26, Brouwershaven 1 23-24, Wemeldinige 1 24-23, Veeire 1 23-22, Sluis 1 23-21. 's-Hear Arendskerke 1 23-20, Apollo I 22-19, WIK 1 24-19. VCK 1 23-18. Heinkenszand 1 23-18. 2e klas A: Bruse Boys 1 22 42, Serooskerke 1 22-29 SKNWK 1 22-27. Oostkapelle 22-22 Mevo 1 22-22, Beve landers 1 22-21, Arnemuiden 3 20-20, Middelburg 7 21-19, Duiveland 1 21-19, Meeuwen 2 22-18, SSV 1 22-12, GPC 2 - EINDSTAND 2e klas B: GPC 1 22-36 NZW 2 22-32 Kruin:ngen 1 22 32. cpui 1 22 25, Borssele 1 22-24. Waarde 1 22-24 Yerse ke 2 22-20. Tern Boys 2 22-17, KloeUnge 2 22-18. Krabbondii- ke 2 22-15, Wemeldinge 2 22- 10, Hiedekenskerke 1 22 11. 3e klas A: ZSC 1 19 - 34. Cortgene 1 20 - 28. WIK 2 19 - 27. SKNWK 2 20 - 25. Nieuwdorp 3 19 - 23, Col. Boys 2 20 - 22, Mevo 2 20 - 22. Bruse Boys 20 - 14 's- H.A. Kerke 2 20 - 14. Wol faartsdijk 3 20 - 5, Kloetinge 4 19 - 0 x. X 2 winstpunten in minde ring. 3e klas B: VCK 2 17 - 30, Domburg 4 16 - 22, Nieuwland 2 17 - 22, Veere 2 17 - 22, Meeuwen 3 17 - 18, GPC 3 17 - 16, Serooskerke 2 16 - 14, Arnemuiden 4 17 - 12, Middel burg 8 18 - 8, Oostkapelle 2 16 3e klas C: SVD 1 20 - 34, Nieuwdorp 2 20 - 32, Wol faartsdijk 2 19 - 22, Vlissingen 9 20 - 21, VCK 3 20 - 22, Score 1 19 - 21, Apollo 2 20 - 20, Kloetinge 3 19 18, SSV 20 - 10, Heinkenszand 2 19 - 9, Rillandia 3 20 - 7- 4e klas A: Duiveland 3 16 - 27, DFS 3 16 - 25. Brouwers haven 2 16 - 18, WIK 3 16 - 16 SKNWK 3 13 - 15, Duive land 2 15 - 14, ZSC 2 15 - 9, Bruse Boys 3 16 - 8 x, Mevo 3 15 2 x. X 2 winstpunten in minde ring. 4e klas B: Serooskerke 3 14 - 25, Nieuwland 3 17 - 24, Meeuwen 4 37 -20, Veere 3 16 - 19, Serooskerke 5 14 - 18, VCK 4 15 - 18, GPC 4 17 - 17, Vlissingen 10 16 - 7, GPC 5 17 - 6, Veere 4 15 - 4, 4e klas C: Wissenkerke 2 18- 32. Bevelanders 2 17 - 29, Cortgene 3 18 - 27, Kloetinge 8 17 - 23, Serooskerke 4 16 - 17, SSV 3 18 - 13 's H.A.- Kei'ke 3 18 - 11, Wolfaartsdijk 4 17 -8, Heinkem-and 3 17 - 3, Col Boys 3 18-6. Ie klas E: Wemeldinge 3 18 - 32, R'Pandia 4 18 - 31, Yers°k" 3 17 "5. K-abben- dijke 3 18 - 21 Apollo 4 18 - 19, Waarde 2 18 - 18, Hoede- 'censkerke 3 '7 - 12 x Waar de 3 18 - 12 N-n-lle 4 18 - t, Kruiningen 4 18 - 2. X 2 winstpunten in minde ring, 4e klas F: Cadzand 1 22 - 40, Zaamriag 3 21 - 33, Tern. Boys 4 22 - 33, Oostburg 4 22 - 30, Hoek 3 20 - 24, Spui 3 22 - 22 AZW 4 21 - 18 Hoek 4 20 - 17. Corn Boys 5 20 - 12, Tern Boys 5 21 - 12, Cadzand 2 21 - 9, Sluis 3 20 - 2. A

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 19