Belangstelling groot Liefhebbers KNWU starten in Sluiskil „De sfeer is uitstekend" Gödde succesvol eyenoo SUPPORTERS CLUB AXEL SUY KAN WEER LACHEN V olley bal in Hulst ZEEUWSE IÏÏELS1R1 WIELRENNEN IN WA1ÏRLANDKEEI j Voetbal op t.v. Heineken doet mee! Voorzitter Kips van de vv Graauw: sport ■■■■■Hi WIELERCOMPETITIE1973 Amateurs" STANDENLIJSTEN SLUISKIL „Wc waren zelf ook bang voor een flop. Het was tenslotte een avon tuur waar we aan begonnen. Maar het was een goede gok achteraf bekeken, want er zqn al ruim vijftig aanmeldingen binnen. Een ongekend hoog aantal", zegt Jos de Ca luwé, voorzitter van het actieve en enthousiaste wielercomité Sluiskil, dat de eerste wedstrjjd voor KNWU-liefhebbers op het programma heeft staan. Nadat de bespre kingen tussen volkskoersers aan de ene kant en KNWU-consul Ben IJsebaert en Wil- em Verplanke, voorzitter van de jeugdcommissie van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen aan de andere kant op een compleet fiasco waren uitgedraaid', gaf men geen cent meer voor de liefhebberskoersen in Zeeland. Verplarvke en IJsebaert wis ten het wielercomité in Sluis kil eohiter over te halen het tooh eens te proberen met het stokpaardje van Verplanke: een jeugdkoers in combinatie met een liefhebberskoers. Gro te stirijd in Terneuzen onlangs bij het overleg tussen KUWU en volkskoersers ging over het feit dat de volkskoersers niets te verwachten zouden hebben van de KNWU. Er moesten koersen komen en de comité zouden achterblijven omdat die eerst renners wilden zien... Wel, die rennens komen er beslist. Sluiskil toont dat wel aan. Daar rijdt zaterdag de jeugd in combinatie met de liefhebbers. Het comité Sluis kil, bestaande uit de heren Jas de Caluwé (voorzitter), Ge rand Andriessen (secretaris), Eddy van Hijfte (penning meester), Hilaire de Greve, Pieter vain de Vege, Jan van Tatenhove (vice-voorzitter) en Frans Sarens heeft het aange durfd en men is niet bedrogen uitgekomen. De caluwe: „We waren ver rast. De iiischrijvingen komen uit het gehele land binnen. Je begrijpt er niets van. Er is een deelnemer die komt helemaal uit Meppol. Neyssen heeft de brave borst. Dan moet je er toch wat voor over hebben om hier in Sluiskil veertig kilometer bij de liefhebbers te komen koer sen. De man moet er acht keer de afstand voor afleggen om er te komen. Dat zijn de echte liefhebbers. En dan komen er drie renners uit West-Fries land: Mantel Oostwoud), Struik, (Medemblik) en De Zeeuw (Opperdoes). Die man nen moeten er maar geen af standen voor afleggen. Kijk, zoiets is lollig. Dat bewijst toch overduidelijk dat zo'n liefhebberskoers levensvat baarheid heeft. Er zijn ama teurkoereen genoeg op te noe men waar men minder renners aan de start krijgt dan wij met deze nieuwe categorie aan de start hebben". Morgen Is het zover dat de tweede koers in Sluiskil draait. Vorig jaar was er na een lange onderbreking de eerste koers voor nieuwelin gen en aspiranten, maar nu is men dan overgeschakeld op de Jeugd en liefhebbers. De (Van onze sportredactie) AXEL De voetbalvereni ging Axel, momenteel knok kend in de na-competitie met TAC, Bladella en OJC voor een plaats in de tweede klas van de KNVB krijgt een sup portersvereniging. Tenminste als het initiatief van de heren Dag Autheunis en Rein Diele- man uit Axel blijkt aan te slaan. Dit tweetal heeft met de heren Van Swaal, De Kra ker en Schelleman het plan opgevat zo'n supportersvereni ging uit de grond te stam pen. Rein Dieleman, eigenaar van café De la Paix in Axel: „Uit gesprekken met diverse perso nen de laatste tijd is gebleken dat er behoefte is aan een supportersclub. Het gaat er daarbij vooral om Axel moreel te steunen. Bijvoorbeeld door zoveel mogelijk uitwedstrijden te bezoeken. Aan contributie stellen we ons een bedrag van f 5,- per jaar per lid voor. De publieke belangstelling is dit jaar bijzonder groot geweest bij Axel. Er gaan steeds meer stemmen op om te komen tot de oprichting van een suppor tersclub. Wel, dat initiatief hebben we dan nu genomen- Belangstellenden kunnen zich met ons in verbinding stel len". Bij voldoende interesse zal er binnenkort een oprichtings vergadering worden gehouden om een en ander definitief te regelen. Zaken als bestuurs verkiezing, vaststelling van het programma en dergelijke zou den dan aan de orde komen. jeugd-licentiehoudens starten om 13.30 uur. Er wordt gere den in drie categorieën. De 8- en 9-jarigen rijden vijf kilo meter; de 10-11-jarigen 10 ki lometer en de 12-13 jarigen 15 kilometer. De wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaamderen komt met een dertigtal jeugd renners naar Sluiskil. De wielervereniging Theo Middel kamp was eveneens geïnvi teerd met zijn jeugdrenners te komen,, maar daar voelt men niet zoveel voor jeugdwed strijden. De jeugdrenners van Willem Verplanke zijn echter gezien in de Zeeuwse contreien en ze hebben bewezen voor aantrekkelijke wedstrijdjes te kunnen zorgen. Er wordt gere den op het parkoers Midden- straat-Spooretraat-Bosjesweg- een lengte heeft van 1175 me- Visartstraat-Middenstraat, dat een lengte heeft van 1175 me ter. De liefhebbers, het „klap stuk" van de Sluiskilse wie- Iermiddag, vertrekken om 15.30 uur voor een rit over 40 kilometer. Favorieten zijn moeilijk aan te wijzen, omdat deze categorie voor Zeeland nieuw is. Er komen slechts drie eeuwse liefhebbers aan de start Wassink (Oost-Sou burg), Van der Ploeg (Kwa- dendamme), en Lepoeter (Oost-Souburg) en van hun kracht is weinig bekend. Evenmin als van de vele cou reurs van buiten de provin cie. Premies zijn er genoeg te verdienen voor de liefhebbers, die tot 'n halfuur voor de wed strijd nog kunnen inschrijven bij het organisatiecomité. Een aardige geste kwam op naam van Willy de Feber, de oud coureur int Sluiskil, die vier erepalmen beschikbaar stelde aan het comité voor deze koers. Jas de Caluwé tot slot: .,Ik hoop dat het publiek ons niet ie de steek laat. We hebben bewezen dat we renners ge noeg aan de start kunnen krij gen in de liefhebberscategorie. Het is iets nieuws voor Zee land en ik hoop dat de wieier- liefhebbers dat weten te waar deren". Graauw-trainer Van de Berg: „Ik kreeg alle medewerking". (Van onze sportmedewerker) GRAAUW „Natuurlijk hoop je na een degradatie te rug te komen, maar om nu direct maar te zeggen, we worden kampioen, nee In je achterhoofd denk je daar wel aan, maar om het ooenlijk te gaan verkondigen, pas je we! even op. Toch bleef er onder de spelers een goede sfeer, en ik zeg steeds: wc zijn er uit, maar we gaan er weer terug in. Wij als bestuur hoopten, dat het werkelijkheid zal worden, maar dat zal men eerst nog moeten bewijzen. We hadden er zelf ook wel vertrouwen ia. we hadden toch enige vrees van SDO uit Lamswaarde". Aan het woord Jozef Kips, een geziene figuur in het kerkdorpje Graauw, waar h:j ruim drie jaar de voorzitters hamer van de plaatselijke voetbalvereniging hanteert. En met succes, want aan het ein de van de net voorbije voet balcompetitie zag hij samen met zijn andere bestuursleden de inspanningen beloont Na een jaar in d« tweede klas van de KNVB afdeling Zee land te hebben gespeeld, zag hij zijn eerste team kampioen worden. Een titel die inhoudt, dat men het de komende voet balcompetitie opnieuw in de eerste klas van die afdeling mag gaan proberen. Nu is dat allemaal zover, maar daar dacht men na afloop van de eerste competitiewedstrijd u't de voorbije competitie niet aan. Voorzitter Kips: „Nee, dat zag er in het begin niet naar uit. Het begon al enigs zins teleurstellend. De eerste wedstrijd thuis tegen Clinge 2 werd het een mager 11 ge lijk spel. Dat was niet zo'n beste start, vooral omdat SDO met ruime cijfers won. En dat was uiteindelijk toch wel onze concurrent". Graauw liet daar na nog enkeie steken vallen, want ook uit te~en Hontenisse 3 en Corn Boys 2 verspeelde men enkele kostbare punten. Concurrent SDO bleef aan de winnende hand. en dal was voor Graauw niet zo best. Kips: „Maar desondanks ble ven de jongens er in geloren''. Ond,er leiding van trainer Ber- ty van de Berg hij had de pupillen van Graauw voor het eerste jaar onder zijn hoede werden de zaken nog wat be ter aangepakt. Van de Berg: „Ik kreeg alle medewerking van het bestuur, en vooral van de spelers. Men wilde gewoon. En kijk, dit is nu het resul taat. Als trainer kun ie veel willen, maar dan moet je de medewerking van de spe'ers hebben. En daar heb ik zeker niet over te klagen. Als ik nu terugkijk op het afgelopen sei zoen kan ik zeggen: ik heb prettig gewerkt. Het kampi oenschap is natuurlijk de be kroning van dat alles". Kips: „We hadden aan het begin van de competitie met Bert .d. Berg uit Hulst als trainer een goede zet gedaan. Hij had al de nodige ervaring opgedaan, dit vooral met de A-l junioren uit Hulst, waar hij toch al fraaie successen mee had geboekt. Hij weet de jongens het nodige bij te brengen, en ze te inspireren als het nodig is. Ja, wij als bestuur en de jongens, zijn er dik tevreden mee". Zaterdag 18 mei krijgt iedereen de ge legenheid om de spelers, trai ner en bestuur te feliciteren Dit tijdens een receptie die plaatsvindt in het clublokaal bij V. de Caluwé in Graauw van 18.30 tot 19.30 uur. (Van onze redactie) K'ifcitACHT - De talent volle BIK-amateureenner Pe ter Gödde uit Koewacht heeft een succesvol weekeinde ach ter de rug in Frankrijk Gödde heeft in Frankrijk aan een driedaagse wegwedstrijd deel genomen met een nationale ploeg onder leiding van bonds coach Joop Middelink, be staande uit de amateurs Ver- sluys, Neleman, Zuid weg, Har tigheden en Gödde. De eerste «tappe in diit „Cir cuit Beauce en Perche' over '160 kilometer met 123 ver trekkers, leverde een overwin ning op voor de BIK-coureur. Gödde wend op de tweede plaats gevolgd dioor de Rus Gusseinov en op de derde plaats door diens iandgenood Charafouine. In de tweede etappe over 135 kilometer fi nishte Gödde als twaalfde. Winnaar werd de Tsjech Coli- nell. De Fransman Borguet werd tweede en onze landge noot Versluis derde. Een berg- tijdrit op de tweede over 15 kilometer leverde w.ost op voor de Fransman Meunier. De Rus Metztet werd tweede en zijn landgenoot Charafouli- ne derde. Peter Gödde eindig de op zeventien seconden van winnaar Meunier als eervoile vierde. De vierde etappe le verde opnieuw een succes op voor de NederandSe ploeg. Versluis werd eerste in leze 190 kilometer lange rit, ge- 0 Koewacht-aanvoerder Suy: (Van onze sportmedewerker) HULST Juist in de be slissingswedstrijd om het kampioenschap van de eerste klas afdeling Zeeland tegen Aardenburg moest Koewacht aanvoerder Bertie Suy noodgedwongen naar de kant. Reeds na 15 minuten werd Suy van het veld ge dragen. Suy: „Ik wilde een bal koppen. Een tegenstander haaide zo hard uit dat het allemaal kraakt. Van opzet wil ik beslist niet spreken. We lopen toch niet in het veld om elkaar ongelukkig te schoppen". „Ik wilde de wedstrijd tot de laatste minuut bijwonen" Toen ze de Koewacht-aan voerder aanboden om naar het ziekenhuis te brengen, wilde hij daar niets van we ten. Suy: „Ik wilde de wed strijd tot de laatste minuut bijwonen. Het was voor mij al een grote ramp dat ik voortijdig uit het veld moest. Na de rust heb ik eigenlijk geen pijn gevoeld. De span ning, we hadden aan een ge lijkspel voldoende om de ti tel te grijpen, nam de pijn voor een groot gedeelte weg". Na de wedstrijd begon de lijdensweg voor Bertie Suy eigenlijk pas goed. „Ik wilde nog met de jongens in Koe wacht het kampioenschap vieren maar het ging niet. Op een gegeven moment be gon het allemaal zwart voor mijn ogen te worden en viel ik bewusteloos neer". Direct werd hij naar het ziekenhuis in Hulst vervoerd, waar men een beenbreuk geconstateerd weerd. Tot slot merkt de Koewacht-aanvoerder nog opO „Ik heb mijn grootste wens in vervulling zien gaan. We zijn kampioen. Dat was het voornaamste. Dat been groeit weer wel aan el kaar". (Van onze sportmedewerker). HULST Iu sporthal „Den Dullaert" in Hulst wordt za terdag 11 mei het regionaal volleybalkampioenschap voor clubteams gespeeld. Deze titel strijd die wordt gehouden on der auspiciën van iiet district Zeeland van de Nederlandse Volleybal Bond staat open voor de clubs uitkomend in de districten Zeeland West- en midden-Brabant, Rotterdam en Dordrecht van de NeVoBo. De grote mannen achter dit evenement zijn de heren Ever- aert en Mutre uit Hulst. Ge zien de grote belangstelling zowel van de zijde van deel nemers als publiek voor het onlangs gehouden jeu.gdvolley- baltoernooi in Oostburg is men ook in Hulst optimistisch ge stemd ten aanzien van de pu blieke belangstelling. Uit Hulst zelf komt Watneys Taktika met vier teams in het strijd perk. Als favorieten in dit toernooi tipt Jo Everaert, het „brein" achter het clubkampi oenschap voor teams, de for maties van het Tilburgse Sar- to. Everaert: „Hoewel, gezien de routine die de Hulsterse dames de afgelopen tijd heb ben opgedaan kan Waitneys Taktika best voor verrassingen zorgen"- De wedstrijden in de Hulsterse sporthal beginnen om 13.30 uur. Interessant duel is meteen de openingswed strijd Watneys Taktika-Sarto, wat meteen een „finale-klep per" kam zijn. De deelnemen de teams in Hulst zijn: Bouw- lust-Orawi (Dordrecht), KROS (Sliedrecht), Intermezzo (Mid- delharnis), Brevok (Breda), Olympus (Made), Theresia (Tilburg), Ever Ready (Vlij men en Sarto (Tilburg). De winnaars gaan over naar de nationale kampioenschappen in Zutphen en Winterswijk. volgd dior de Italiaan Lagran ge en de Tsjech Amnequin. Peter Gödde eindigde in de vierde etage opnieuw als vierde. Vierde werd Gödde ook in het algemeen klasse ment- Winnaar werd de Frans man Meunier. De Russen Metztet en Charafouline wer den respectievelijk tweede en derde. De uitslag van het ploegenklassament luidde. 1 Frankrijk, 2 Italië, 3 Tsjecho- Slowakije, 4 Denemarken en 5 Nederland. Gödlde stond na twee etappes nog aan de lei ding in het algemeen klasse ment, Gödde: „In die bergtijd- rit verspeelde ik de eerste plaats. In de bergen heb ik totaal geen ervaring, en dat kost je plaatsen. Maar daarom is dit juist zo leerzaam". Gödde werd wel winnaar :n het puntenklassement. Zater dag, zondag en maandag gaat Gödde opnieuw met een Ne derlandse afvaardiging naar Frankrijk om er aan een etap pe-wedstrijd deel te nemen. Hierdoor kan Gödde die lid :s van een Zuidhollandse vereni ging, niet uitkomen in het provinciaal kampioenschap van Zuid-Holland dat dit week einde wordt gehouden. STAND GRENSKLASSE- MENT NA DE RONDE VAN HOEVEN - NO. 3 1 C. v. Dongen Oud Gastel 39 punten, 2 T. v. Hasselt Roosendaal 37, 3 J. Damen Ulvenhout 34, 4 A. Kraus Oudenbosch 29, 5 A. v. Over- veLd Zegge 27, 6 A. Tak Oud Gastel 26, 7 P. Nieuwenhuis Amsterdam 26, 8 W. Nooren Tollenbeek 18, 9 A, v. d. Steen Etten 18, 10 H. Stan der Oude Tonige 17, 11 B. Groen Steenwijk 17, 12 J. Kettenis Den Haag 16, 13 J. Vlot Wanneperveen 16, 14 L. Boose Brielle 15, 15 B. Pronk Sch evening en 15, 16 C. Ho- gendoorn Amsterdam 15, 17 M. Venix Zevenbergschen- hoek 14, 18 B. Broere Ou- denbosah 14, 19 H, Koot Eindhoven 14, 20 B. Geense St.-iPhilipsland 13 I UITSLAG TEVEUs STAND VLAAjto 1 KLASSEMENT VT RONDE VAN TElVr» - NO. 1. 11 1 P. Maas R punten, 2 T. donksveeT 19, 3 A s veld Zegge 18, 431 Dendermonde (B) j- de Meyer Deinze (»i K. Fiktorie Bergetl J 15, 7 J. v. Waes 6(2 W. Westdorp Heff 13, 9 P. Gödde Koe» 10 M. Faas St.-AnmL 11 S. Aarts RooserujT J, Verbrugge Putted, Belaert Kieldrecht 'ig Ch.de Smit Biervliet R. Verboom Ellewouta I6 V ^eber Sluis5 J. Marijs Oost-Soubis, E. de Block Koewacht C. Tuij.t Valkenswaa:; C. Spaans 's-Gravenpol' (Vam onze sportmedewerker) WATERLANDKERKJE Tijdens de kalendervergade ring van de KNWU, afgelopen winter, had geen enkel wieler comité een aanvraag ingediend voor het mogen organiseren van de provinciale wielerkam pioenschappen. Op zichzelf een bijzondere zaak, imdat het in voorgaande jaren altijd touwtrekken was geweest wie dan wel deze kampioenschap pen mocht organiseren. Aan vankelijk bestond er geen en kele interesse, totdat de toer- 11 datum van het wielercomité in Waterlandkerkje in het ge drang kwam. Voorzitter Cor Bron: „Wij konden onize datum nog wel iets verschuiven. Normaal ech ter draaien wij altijd met nieuwelingen. Dit jaar zouden we voor het eerst een a«na- teurkoers houden. Op de ka- lendervargaideaing bleek ech ter dat op de datum die wij gepland hadden er een hele boel koersen in Brabant wa ren. Op dat moment zag ik het helemaal niet meer zitten een amateunkoers te houden. Er waren echter niet zoveel mo gelijkheden meer, omdat in juni ook in Zeeland vrijwel alles bezet is. Alleen de datum 12 mei wan het provinciale kampioenschap bleef nog open. Ze hebben me toen ge vraagd of ik die datum niet wou nemen en dan het provin ciale kampioenschap organise ren. Dit leeik me in ieder ge val beter dan een amateurron de te houden met slechts en kele deelnemers". Zodoende is het provinciale kampioenschap op een wat vreemde manier in Waterland- kerkje terecht gekomen. Bron: „Persoonlijk vind ik de pro vinciale titelstrijd attractief. Daar komt nog bij dat we enkele jaren geleden ook het karnpioensciap gehad hebben, waardoor we precies weten wat ons te doen staat. We hebben nu in ieder geval toch een behoorlijk veld renners. Bij de nieuwelingen zijn er in totaal twaalf coureurs inge schreven. Tot de kanshebbers in deze categorie behoren on getwijfeld Henny Gijsel en Ad Polak. De nieuwelingen begin nen reeds om tien uur i j gens en moeten in totkl tig kilometer afleggen'f junioren zijn 16 reiuwil kanshebbers op dj Zsf titel behoren Frans Vel ten uit Philippine en 1 Vetrschuuiren uit Axi i een verrassing zouden J zorgen: Wim Hoondeitïl dy Nieuwdorp. De \I rijden 85 kilometer en 4 om 12.30 uur. Om 15.00 uur wonl amateurs weggeschoten burgemeester De Schip] Oostburg. In deze cakj zijn er ruim twintig v# kers. De grootste kan: op de Zeeuwse titel zijn I twijfelU het IJzendijkse f Ier fenomeen Toine vu Bunder en Jan roos 1 kenszand. Daarnaast a,r| natuurlijk nog Tonny Lon Strobbe en Henny 0| die eveneens in aanafli komen. Tot de outsiders Eddy de Block, Rinus' 1 boom, Wim de Wilde,1 Westdorp, Cees Spaans eal nus Remijn. De amateurs if ten 120 kilometer aflq tewel vierentwintig Het parkoers, vijf lain lang loopt vanaf de straat, provinciale dijke, Turkeye, Liniedijll rug naar de Molenstraitl permanence is gevestigd >1 fé Schanssema. De organ van dit kampioenschap 1 handen van het actieve! lercomité Waterland® Cor Bron: „We hebben gezorgd voor een b:;z» charmante rondemiss, lijk Karin Verheye. Dea' demiss zal gekleed *1 door modehuis Van de Pl#l Oostburg. Daarnaast tredenj sponsors ook nog op rm richting Verdegem en 1 Cito. Om het parkoers '-J lig mogelijk te maken, ben we de volledige i king van de rijkspolitie#! Rode Kruis. Over het parkoers beschikken we portofoons, zodat er hulp geboden kan waar dit nodig is". KNVB ZATERDAGVOETBAL Tweede klas B: NSW 22- 32, Arnemuiden 22-27, Rijs- oord 22-36, SSS 22-26, SC voorne 22-24 HBSS 22-21, ASWH 22 20, Zwaluwen VI. 22- 19, Jodan Boys 22-18, Dintel- oord 22-18, De Meeuwen 22- 18, 's-Gravenzande 22-15. Derde klas zuid: WHS 24-34, SSC'55 24-30, NEO'25 24-29, Smerdiek 24-28, PTT Breda 24-28, Altena 24-27, NOAD32 23-26, Good Luck 24-25, Hoek 23-23, Wit Zwart 24-20, Sleeu- wijk 23-16, Terneuzense Boys 24-16, Rillandia 24-16, Tholen- se Boys 24-14. Vierde klas A: Veen 20-30, Brakei 20-24, GDC 20-24, Almkerk 20-22, Zwaluwse Boys 20-21, Nivo Sparta 20-21, Wiihelmina '26 20-20, Roda Boys 20 17, BVC '54 20-17, Heukelum 20-14, Rust Roest 20-10. Vierde klas B: AZW 22-33, Kloetinge 22-28, Krabbendijke 22-25, Nieuwland 22-25, VVN 22-25, BWR 22 24, The Gun ners 22-22, Wolphaartsdijk 22" 21, Yerseke 22-16, Kapelle 22- 10, Chrislandia 22-15, Wissen- kerke 22-14- ZONDAGVOETBAL AFDELING ZEELAND Res. Ie klas: Middelburg 3 20-34, Bres- kens 3 20-33, Zierikzee 2 19- 24, Vogelwaarde 2 20-23, Hon tenisse 2 19-22, Noormannen 2 20-18, Domburg 2 19-17, Axel 3 19-16, RCS 3 20-16, Zeel. Sport 3 20-9, Terneuzen 4 20- 4. Jtlkis A' Graauw 'l 22-38, SDO 1 22- 36, Corn Boys 2 22-29, Clinge 2 22-26, Oostburg 1 21-24, Aardenburg 2 21 - 20, Biervliet 2 22-20, Groede 1 22-20, Hon tenisse 3 22-17, Philippine 2 22- 16, Oostburg 2 22-8, Hoofd plaat 2 22-8. 2e klas B: Dreischor 1 22-39, Robur 1 22-35, Walcheren 2 21-27, Vol harding 1 22-27, Renesse 1 22- 25, Jong Ambon 2 22-23, Luc- tor 2 22-22, Robur 2 22-17, Patrijzen 2 22-16, DFS 2 22-12, Dreischor 2 22-11, Zonnemaire 1 22-8. Promotie-competitie (Om twee plaatsen in de 2e klas) Vlissingen 5 1-2, HVV 4 0-0, Vogelwaarde 3 1-0. 3e klas A: Vogelwaarde 3 22-38, Terho le 1 22-33, Graauw 2 22-31, Corn Boys 3 20-30, HVV 3 22- 30, Sluiskil 2 22-21, SDO 2 22- 20, Axel 4 22-16, Clinge 3 21- 15, Hulsterloo 2 21-13, Steen 3 22-9, Hontenisse 4 22-4. 3e klas B: HVV 4 20-37, Koewacht 2 20-34, Aardenburg 3 20-30, Yzendijke 2 20-30, Ria W 2 20-28, Sluiskil 3 20-18, Terhole 1 20-12, Vogelwaarde 4 19-9, Terneuzen 5 20-9, Corn. Boys 4 20-8, Graauw 3 19-3. 3e klas C: Vlissingen 5 20-40, Middel- 5 18-29,M Goe« 3 Ijl 3 18-18,. burg 4 20-33, Schoor#! 20-29, Breskens 4 20-28, cheren 3 20-27, KCS 4* Zeel. Sport 4 20-14, 0» 3 20-12, Hoofdplaat 3 -J Yzendij'ke 3 20-5, GrW»! 20-5. 3e klas D: Middelburg gen 6 18-21, Noormannen - Sport 5 18-18. Hansw B".j| 18-18, Zeelandia 3 18-8" wed. Boys 2 18-16, Wal® 4 13-15, Domburg 3 17-5. 3e klas F: Zierikzee 3 18-32, 18-22. Kwadendamme 2 Bj"! SVOWK 1 18-19, VolhaJM] 18-17, Zierikzee 4 18-16,'T 4 18-13, Dreischor 3 18fJ trijzen 4 18-9, Hansw- 18-4. X 2 winstpunten n 1 ring, TAFELTENNIS LANDELIJKE CO>«T SENIOREN Hoofdklas A: PSV 1 10-16, Irene 1 Scylla 2 10-12, St.-Akfj 1 10-9, Delta Lloyd 1 Tempoteam 10-3. Overgangsklasse E. Steeds Hoger 1 10-19 j: nix 3 10-12, T.O.V. Wibats 2 10-9, St-Altf' 10-8, B-K.E. 3 10-0. Promotie Overganpkb Deso 1 10-20, Wilna 1 I Vriendenschaar 3 W-» manders 2 10-8, Steedf 3 9-6, Shot '65 9-1. "Toenier: karakter bij Feye- cord. aa| ac BREDA NAC-Ft Het arme NAC klam] zeggen een overwinnH overwinning moet voor «le Bredanaars Feyenoorti zal niet iil moeten zijn voor h« I noord zijn wedstrij moeting tegen AZ De titel komt dan uiteraard jog in Rotterdam terecht, nie- iand mag verwachten dat Twente het doelpunten verschil kan 27 zal goedmaken, maar tiet elftal van Coerver [beeft zich op een eervolle ma nier in deze competitie als terkste gepresenteerd en het dit image in de laatste pompetitiewedstrijd tegen JÏAC niet willen kwijtraken. KHet is sneu voor NAC", zo gordt in het Rotterdamse ■tamp geredeneerd. "Het is [een aardige en sympathieke ploeg die beslist voetbal op gedivisieniveau kan spelen iiaar Feyenoord kan het zich Eet permiteren om in Bred te verliezen". NAC kan dus. |een tot de tanden gewapend geyenoord verwachten, eer™ jeReven waarop bijvoorbeeh drainer Pliska van Roda JC [dat ook nog niet helemaal vei- ig staat, zijn hoop heeft ge-: jestigd. Pliska:"Feyenoord ■londag kampioen van Neder-1 land geworden en zo'n ploeg poet aan zijn reputatie denken. I HAC mag niet verwachten dzM feyenoord minder geocmcen-B fceerd zal spelen. Zo dachtenl In de winkel ligt een flfatis Heineken folder met Informatie over het Wereldkampioenschap voetbal 1974 en een 1 spannende wedstrijd met maarliefst 1000 prijzenl Doe meel Haal gauw die flfatis folder. De lijd dringt!

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 16