UZEN neuzen! 'rinses Beatrix opende nne Frankschool Goes Plan Klaasesz kost Goes veel geld Tijdelijk parkeer terrein bij Goese station Wethouder reageert fel uitlatingen J. de Rijk op tEDRIJF ONTE" B.V. tdrijf >NTE" B.V. kerkdiensten Holland Festival in Middelburg •WAGENS stad IIEUW VOO| IEDERLAND mark* PROF. ROGIERS: Schelde-Rijn verbinding [onrendabel Wezen Temeuzen Bezichtiging Voorzieningen Sluiskil Koewacht Goes Nieuw Namen Koewacht Wolphiartsdijk Eaterdag 4 mei 1974 JAT 132 S |AZDA RX 2 PEL REKOHD lgnn ff 1200 uu \UXHALL VIVA PEL KADETT e goedkope inryjw nciering - BOVAQ. 'Saian^ I aat 31 Temeuzen rina 1600 ST 5 versneld ■tor en stuur van Celica/Zj itverwarming, toerentelW J tend glas enz. 31 Temeuzen fi M'Td-!:--1--?-'"- schrootjes 31? •S rijn uw markt, 2i|n er velen I r. rj Precies volgens schema arriveerde prinses Beatrix Lmorgen om elf uur bij de poort van de nieuwe Anna Frank- k T» de Van Evertsenstraat te Goes. Ze werd met applaus ,'óét door de grotendeels vrouwelijke toeschouwers. Prinses Beatrix OOES - KRABBEND1JKE, 3 W,074Groenten: per „uk: Kropsla 1 1®"21'II ".B fcoemkool 3 I)e.rk''' j?g_181 i7o 1 per kr. I 176, 11 1~» i6J; I oer kr. 1 UM«. 6 Per kr; 1 27-157, II 85-146, 8 per kr. Iwi-lOo! II 46-101. 10 per krI n 18-44, 12 per kr. II 17- '5 af»' 15-77- per bos: radijs '«37 Kroten 111. Per kg.: rardaopelen bonken 24, grote 110-14 Kabarber I 42-45. Spi- I nazie II 52. Uien ongesorteerd 153. I TERNEUZEN. 3 mei Per Ltuk' sla 2 14—20, bloemkol a 1160—195, a2 65—139. b 110— Il33 b2 6667, c 2 2043, d2 |19 afwijkend 19—74, groene komkommers 2839, per bos lelderij 34, peen 77—129, kro- Iten 68—70, uien 45,radijs28— 33, asperges b 306311, b Iblauw 278, c blauw 147, aard- jeien per doosje Vola 85112, jer kg andijvie 2233, prei fe_67, rabarber 52—56, sprui- Ln 40'48. witlof b2 74149, 2 2764, afwijkend 72. [(Van een onzer verslaggevers) BRUSSEL Volgens prof. F. iogiers uit Gent is het Schel- e-Rjnkanaal een zeer onren- dabei project. De heer Rogiers verklaarde dat tijdens een le- I ring voor de katholieke ■Vlaamse Hogeschool te Brussel, |waar hij het toen had over de irachtlijnen van het Belgisch iconomisch stelsel. Prof. Rogiers baseert zijn luitspraak op de resultaten van leen kosten-baten-analyse. Het ■geld dat België voor het Schel- de-Rijnkanaal moet betalen pmt volgens prof. Rogiers jneer op een rechtstreekse sub- Isid-.e 'aan de binnenscheep- lyaart van vijftien Belgische Ifranes per ton, hetgeen vol- Igens hem een uitzonderlijk [hoog bedrag is. Verder acht hij het niet uitgesloten dat het I minder druk zal worden in de I Antwerpse haven- Naar zijn [smaak bestaat de mogelijkheid I dat bijvoorbeeld de aanvoer ■van ertsen naar andere havens I zal verdwijnen. was naar Goes gekomen om de nieuwe school voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden (LO.M-sehool) officieel te ope nen. Deze school valt onder de stichting Samenwerkingsscho len voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden in de provincie Zeeland, welke stichting reeds eerder twee nieuwe LOM-scholen sticht te. De prinses werd begroet door voorzitter F. Kosters van de stichting, de commissaris der koningin in Zeeland mr. J. van Aartsen en burgemeester mr. F. Htiber van Goes. Bloe men werden aangeboden door Ria Lobbezoo. Toen de openingshandeling verricht moest worden begaf de prinses zich naar de school deur, die afgedekt was met een soort wandtapijt. De deur werd geopend en met een schoolbel luidde ze de leerlin gen naar binnen. 0 Prinses Beatrix krijgt een pop aangeboden. L.T.S. 11.00 uur Hengelwedstrijd Vanmorgen om wordt in de Westerschelde, na- I bij de watertoren te Terneu- zen een zeehengelwedstrijd 1 gehouden door de leerlingen van de L.T.S. te Terneuzen. I De prijsuitreiking heeft plaats om 14.00 uur in de dépendan ce van de school aan de Aelse- I straat. Prijswinnaars Honderd kinder™, die bij een teken wedstrijd een prijs hebben ge wonnen, gaan vandaag naar de Efteling. Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe I vestiging in Terneuzen, schreef het reisbureau Gebr. Van Fraassen een tekenwed strijd uit, voor kinderen van zes tot twaalf jaar. Het onderwerp van de teke- buig was „op reis" of „vakan tie De honderd beste inzen ders zouden worden beloond I met een geheel verzorgde reis naar de Efteling. Het aantal i deelnemers overtrof al-Ie ver wachtingen. Er stroomden ruim I duuend tekeningen binnen. De Itirv bestond uit de heren AP. Beishuizem, onderwijzer te Ter neuzen. J. Uitdewilgen, foto graaf te Terneuzen en P.J. Khnckhamers, tekenleraar. Met twee luxe-touringcare ver trekken de kinderen om half- ne-;en vanaf het wimkelcen- tnim Zuidpolder. Auto-antenne gestolen toen de auto van H.J.M. uit Temeuzen 's avonds op de "turkt stond geparkeerd, werd «e antenne gestolen. Onbeken- I bebben gedurende de nacht, de auto van de Terneuze- Jp- die op de Markt stond geparkeerd, beschadigd «L,»erd voor duizend gulden «rode aangericht. Schade bij aanrijding Op fJSZS?*** weg Terhole-St. mno f der' werd de Personen- I hB bestuurd door A.J.B. uit w?MÏmfe toen h« links af een w, an- aangereden door u:t toie mfUr,nEd00r A'M' liepen schad^op. W3genS In de gemeenschapsruimte hadden zich de genodigden verzameld, waaronder gedepu teerde mr. Boersma en de Goese wethouders Dijkgraaf en Roose- Gesproken werd er alleen door voorzitter Kosters. Hij schetste kort en bondig het wezen van de LOM-school. Het is een gespecialiseerde vorm van onderwijs voor kin deren, die zich om verschillen de redenen in de samenleving niet thuis voelen waardoor hun levensgeluk in mindere of meerdere mate geweld wordtl aangedaan. Volgens voorzitter Kosters heeft de praktijk ge leerd dat de LOM-scholen geen reparatiewerkplaats zijn v-m waaruit de leerlingen na enkele jaren weer de normale basisopleiding kunnen vervol gen. Terwijl de genodigden naar een film keken, bezichtigde prinses Beatrix de school, be- spel door het hoofd B. Ab- spoel en voorzitter Kosters van de stichting. In alle lokalen waren de leerlingen met 'iets bezig. In het handeilarbedtdlo- kaal werden door Lea op den Brouw, Henk van der Linde en Eddie Geijs, zelfgemaakte poppen voor de poppenkast van de prinsjes aan de prinses overhandigd. De Anne Frankschool in Goes heeft enkele speciale voorzieningen ter behoeve van het onderwijs. Zo is eir een observatieruimte met een spie gelende wand. De kinderen kunnen hierdoor ongemerkt worden geobserveerd. Verder zijn er eigen ruimten voor arts, psycholoog, logepedist en maatschappelijk werkster. De school heeft een speelveld en een tuin. De tuin is mede bedoeld als onderwijsobject- Er is een moeras in, een ko nijnenheuvel en er moet on kruid gaan groeien. Botsing. Op het kruispunt van de rijksweg Sas van Gent naar Terneuzen en de Binnen weg nabij Sluiskil zijn vrij dagmorgen twee personenau to's, bestuurd door respectie velijk G. F. uit Oostburg en mevr. A. D.-V.,d. H. uit Philip pine met elkaar in botsing ge komen, tengevolge waarvan veel materiële schade ont stond. Er waren geen gewon den. Feestavond Henri de Vliegher houdt in het kader van de Koewachtse kermis op zondag 5 en maandag 6 mei in café Safari twee dansavonden. Het dansorkest The New An gels zal dan optreden. Vocale medewerking wordt verleend door Al-bert Ferket. De toe gang is gratis. Beide feest- avonden beginnen om 20.00 Kerkdienst De jonge-ge- meente Goes-zuid heeft voor zondagavond 5 mei weer een bijzondere kerkdienst voorbe reid in de Hoogte in Goes- zuid. De dienst begint om 19.00 uur. Thema van de dienst is: bevrijding. Vragen als wat is bevrijding en is het geloof bevrijdend, zullen wor den behandeld. Voorganger is ds. Plom uit Kapelle. De dienst wordt muzikaal bij-ge staan door het koor en combo Nova Melodica uit Kapelle. Botsing Op de kruising Zomerweg - Lenshoeklaan is de bestuurder van eep perso nenauto de heer M. H. uit Goes met zijn auto tegen een lantaarnpaal aangereden. De auto werd aan de rechterzijde zwaar beschadigd en de lan taarnpaal sneuvelde. De be stuurder bleek onder invloed van alcohol. Tegen hem wordt proces verbaal opgemaakt. (Van een onzer verslaggevers) GOES Wanneer het voorstel van de commissie Klaasesz tot afsluiting van de Oosterschelde wordt aanvaard, is meteen het Goese aanpassingsplan voor de toegankelijkheid van het Goese havenkanaal en de sluizen van het Goese sas achterhaald. Een nieuw aanpassingsplan is dan nodig met wellicht nog zwaardere eisen en bovendien zal de sluis van het Goese Sas hoe dan ook in 1978 niet meer void oen aan de nodige schutcapaciteit. Daar voor is dan een zonodig tijdelijke voorziening vereist. De excra kosten, welke dit alles met zich brengt, zal door het rijk moeten worden betaald. Dit heeft het college van de gemeente Goes geschreven in een brief aan de raad van waterstaat als reactie op het plan Klaasesz- Het oorspron kelijke aanpassingsplan van 1973 van haven en sluis her bergde naast zuiver water staatkundige zaken ook de in dustriële ontwikkelingsmoge- tijkheden van Goes op langere termijn. Met het plan Klaasesz is er echter een grondig ande re situatie. Waterstaatkundige gevolgen van het plan Klaa sesz voor Goes zijn onder meer direct, dat de dijken langs het buitenihavenkan-aal verhoogd moeten worden tot 6,50 meter en daardoor breder moeten worden en meer grondaanko pen gaan vergen. De oever- en daarom is het nu de vraag of dit industrieterrein dan econo misch haalbaar is. Dat bete kent dan voor de ontwikkeling van Goes een klap. Wanneer dat industrieterrein alleen ge- taludverdedigingen moeten worden uitgebreid. Het bui- tenhoofd van de sluis zal tot 6 meter moeten worden ver hoogd. Maar door het voorstel Klaasesz zal ook het buiten dijks industrieterrein hoger moeten worden aangelegd. De te verkopen industriegrond wordt daardoor duurder en realiseerd kan worden aan het binnenhavenkanaal, heeft dat meteen consequenties voor de sluisbreedte. Daarenboven zul len dan zwaardere eisen aan het kanaal zelf moeten worden gesteld, omdat dan dieper ste kende schepen binnendijkse moeten worden ontvangen. Volgens B. en W. van Goes aan de raad van waterstaat is het duidelijk dat een nadere studie nodig is en dat deze studie zo snel mogelijk moet beginnen. De tijd is kort om dat een nieuwe sluis eind 1977 toch klaar moet zijn, bij welke situatie dan ook- Burgemeester en Wethouders stellen ook duidelijk van mening te zijn, dat het rijk de extra-kosten zal moeten 'betalen welke voor de gemeente Goes op dit punt voortvloeien uit het plan Klaasesz. (Van een onzer verslaggevers) GOES De Goese gemeen teraad krijgt op donderdag 16 mei een voorstel ter goedkeu ring voor de aanleg van een tijdelijk parkeerterrein nabij het spoorwegstation te Goes. Dit moet komen te liggen op het stnk grond naast hotel Terminus en zou 48 parkeer plaatsen omvatten. Het college vraagt de raad hiervoor een krediet van f 25.000,-. Maar de Nederlandse Spoorwegen zul len de aanleg uiteindelijk be talen. De aanleg van de tijdelijke parkeervoorziening nabij het Goese station loopt vooruit op de toekomstige ontwikkeling en indeling van die omgeving. Op korte termijn was echter een parkeervoorziening nodig, omdat de' huidige parkeer plaats bij de uitgang van de perrontunnel gaat verdwijnen. In plaats daarvan wordt het trottoir breder, komen er twee taxi-standplaatsen en plaats voor de sneldienst Goes-Zie- rikzee, die op 28 mei wordt ingevoerd. Een ander punt op de raadsagenda is de verorde ning bevordering doorstro ming. Het college heeft de ba lans opgemaakt van het effect van de doorstromingsregeling wat betreft woningen. Volgens B. en W. is het dienstig de doorstromingsregeling te hand- haven- Vorig jaar zijn 155 aanvragen voor een premie op grond van de verordening goedgekeurd. 46 Aanvragen werden afgewezen. Het college zegt echter de indruk te heb ben, dat in de meeste gevallen de doorstromingsbijdrage van f 1750,- wordt beschouwd als een meevallertje. Het is eigen lijk nauwelijks te veronder stellen, zeggen B. en W. dat men verhuist vanwege deze eenmalige bijdrage. Toch gaat er van de regeling een stimu lerende werking uit. Zeker in combinatie met andere rege lingen zoals aanvullende huur subsidie. In september van dit jaar wil het college de veror dening bevordering doorstro ming opnieuw bekijken. Want twee zaken kunnen de situatie grondig wijzigen. Ten eerste de dit jaar te verwachten nieuwe richtlijn-en van het rijk inzake huurbeleid. Het kan zijn dat de huren van nieuwe woningwetwoningen in de Goese polder lager komen te liggen dan die van reeds bestaande woningcomplexen Dit als gevolg van de optrek king van de subsidietabellen voor de rijkspremies. Maar wellicht wordt het mogelijk voor alle complexen een ge middelde huur te berekenen- En dan moet de doorstro mingsregeling nog eens onder de loep vorden genomen. De raad krijgt verder een nieuwe brandbeveiligingsverorde ning voorgelegd. De brand weercommandant heeft al la ten weten dat er personeels uitbreiding nodig zal zijn van de Goese brandweer als men de taken naar behoren wil vervullen die uit de nieuwe verordening voortvloeien. Deze uitbreiding zit er volgens het college echter nog niet in, hangende de regionalisatie van de- brandweer. Schieting De schutters vereniging Willem Teil houdt op 4 mei een schieting op de staande wip. De schieting wordt op eigen terrein gehou den en begint om 14.30 uur. Er zijn tweeënvijftig flessen sterke drank te verdienen. Men verwacht een grote be langstelling. ZONDAG 5 MEI 1974 NED. HERV. KERK. Aardenburg, 10.30 uur ds. G.S.W. den Herder. Axel, 10 uur ds. P.J. Pen- nings. Biervliet, 9 30 uur ds. W. Meeuse H.D. Breskens, 9.30 uur ds. Ph. J. Leeramans. Cadzand, 9.30 uur ds. J.W. Schokking. Groede, 9.30 uur da. H Valk.. Hoek, 10 uur ds. J. Scholten- Hontenisse, 10.30 uur bevrij- dingsdienst. Hoofdplaat, 9.30 uur dienst in Breskens. Hulst, 9 uur bevrijdings- dienst. Nieuwvliet, 11 uur da. H. Valk. Oostburg, 10 uur ós. G.J. Geurtsen. Retranchement 11 uur ds. J.W. Schokking- Sas van Gent, 10.30 uur ds. J.L. v. d. Eijk H.D. Schoondijke, 9.30 uur ds. J.M. Willemsen. St. Anna ter Muiden, 11 uur ds. C. Balk. St.-Kruis, 9 uur ds. G. S. W. den Herder. Sluis, 9.30 uur ds. C. Balk. Sluiskil, 9 uur ds. J.L. v. d. Eijk H.D. Terneuzen, Grote Kerk: 10 uur ds. G.C. Vijzelaar. Goe de Herderkerk: 10 uur ds. W-J. van Meeuwen, 19 uur ds. J.L. v. d. Eijk. Opstan- dingskerk: 10.30 uur ds. E.J. Rietveld H.D. Waterlandkerkje, 10.30 uur ds. J. v. d. Hoek- IJzendijke, 9.30 uur de heer Iz. Verduyn. Zaamslag, 10 uur ds. A.T. Dei- num H.D. Zuidzande, 9 uur ds. J. v. d. Hoek. GEREF. KERK Terneuzen, Noordstraat 10.30 uur ds. P. v. d. Veen. Op- sitandinigskerk: 9 en 17 uur ds. P. v. d. Veen. CHR GEREF. KERK. Zaamslag, 10 en 14.30 uur ds. D. J. van Vuuren. GEREF. KERK (Vrijge maakt). Axel, 10 en 15 uur: ds. A. Veefkind. GEREF. GEMEENTE. Hoek, 9.30 en 14 uur lees- dienst. Terneuzen, Vlooswij'kstraat) (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG In het kader van het Holland Festi val 1974 vinden er te Middel burg dit naar twee evenemen ten plaats. Op vrijdag 14 juni begint er om 20.00 uur in de Middel burgse schouwburg een uit voering van het toneelstuk Don Quiehot op de bruiloft van Kamacho van Pieter Lan gendijk. De opvoering wordt gegeven door het Nederlands Toneel uit Gent. Op donderdag 20 juni is er om 20 00 uur in de burgerzaal van het Middelburgse stadhuis een concert, dat gegeven wordt door Studio Der Frühen Musi-k uit München. Collecte De huis aan huis collecte voor Simavi en Sakor, die in Koewacht werden ge houden, brachten voor Simavi een bedrag van f 335,97 op en voor Sakor een bedrag van f 367,73. Door zowel Simavi als Sakor wordt het resultaat van de collectes goed genoemd. Toernooi De voetbalvere niging Wolfaartsdijk uit Wolp- haartsdijk houdt op zaterdag 18 mei een jeugd toernooi. De wedstrijden beginnen om 9.15 uur en zullen tot ongeveer 17.00 u. duren. Er wordt aan deelgenomen door elftallen uit Wolphaartsdijk Kapelle, Krab- bendijke, Vosmeer. 0 Nadat de prinses de bel heeft geluid gaan de kinderen ordelijk de school (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In Sas van Gent is de verkiezings strijd om de raadszetels al ontbrand. Uiterst fel en geëmo tioneerd hekelde wethouder W. Colsen in de raadsvergade ring de uitlatingen van de heer J. de Rijk, de lijsttrekker van de partij Gemeentebelan gen-Groot Sas bij de komende gemeenteraadsverkiezingen, vo rige week gedaan op een door deze partij belegde persconfe rentie. De heer De Rijk had bij die gelegenheid onder meer gesteld, dat het onderwijs in Sas van Gent slecht wordt be deeld en dat er onvrede heerst bij schoolbesturen en ouders. „Aanvragen bij de gemeente worden op de langst mogelijke termijn behandeld en dat is zuiver pesterij. Men doet hier niks voor het onderwijs", al dus de kopman van Gemeen- tebel-anigen-Groot Sas. „Met stijgende verbazing, overgaand in verontwaardi ging, heb ik kennis genomen van deze beweringen van de heer De Rijk", zei wethouder Colsen, nadat zijn fractiegenoot Boekstael van de Confessionele Groepering het college van B. en W. had gevraagd zijn mening te geven over de uitlatingen van de heer De Rijk. Wethouder Colsen vervolgde: „De kritiek van de heer De Rijk is ten dentieus. Hij'werpt een blaam op de raad, maar ook op zijn fractie. Het is op grote schaal gelogen dat de gemeente niets voor het onderwijs heeft ge daan. Het is waardeloos ge bral. De heer De Rijk liegt er maar op los in de hoop dat er altijd wel wat blijft han gen". Wethouder Colsen noemde een aantal cijfers waaruit vol gens hem duidelijk blijkt dat het gemeentebestuur de belan gen van het onderwijs goed heeft gediend. In 1965 bedroeg het uitgekeerde bedrag per leerling 97,47. In 1970 was dat gestegen tot 146,36, een verhoging met 50 procent. Sinds 1970, na de gemeentelijke her indeling, is het bedrag per leerling gestegen met 90 pro cent en voor de school in Phi lippine zelfs met 116 pro cent. De heer Colsen zei verder dat hij naar aanleiding van de uitlatingen van de heer De Rijk een gesprek heeft gehad met de drie schoolbesturen n de gemeente Sas van Gent. „De ze besturen hebben mij verze kerd dat de aantijgingen van de heer De Rijk bezijden de waarheid zijn". De heer Bokmans (Gemeen tebelangen-Groot Sas) compli menteerde de heer Colsen met diens snelle en gedegen beant woording van de vraag van de heer Boekstael. „Tja", sneerde zijn fractiegenoot Van Waes. „dat is geen kunst als je het van tevoren weet". 9.30, 14 en 18 uur lees- diensl. GEREF'. GEMEENTE (Syno daal Axel, 10 en 14.30 uur ïees- diensi. Terneuzen (Frans Halslaan), 10 en 15 uur ds. Van Ravens- waay. OUD GEREF. GEMEENTE. Terneuzen, 9.30, 14 en 18 uur ds. A. de Reuver. LEGER DES HE1LS. Terneuzen, 9.30 uur bidstond: 10 en 19.30 uur samen komst. .ie. -kerkdiensten Axel, H. Gregorius de Grote, tel. 01155-1532, zaterdag 19.00 zondag 9.00 en 11.00 uur. Aaidcnburg, O.L.V. Tenhemel opneming, zaterdag 19.00 zondag 7.00, 8.30 en 10.00 uur. Biervliet, ri. Maria Onbevl. Ont. tel. 01152-282. Zaterdag 19Ü(J zondag 10 00 uur. Breskens, H. Barbara, tel. 01172-1587. Zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Cadzand, Toeristenkerk, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur. Clinge, Parochie H. Henricus zaterdag 19.00 en zondag 8.00, 10.00 en 11.30 uur. Etde, Dorpsplein, zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Goes, H. Maria Maagd, tel. 01100-6754. Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.00 u. De Hoogte, Populierstraat, zon dag 11.30 uur. Groenendijk, H. Martinus, tel. 01148-382 Zaterdag 18.30 zondag 7.30, 9.00, 10.30 en 17.00 uur. Hansweert, O.L. V. Onbev. Ontv. Zaterdag 18.00 zondag 8.00 en 11.00 u. (en 11.15 u. in Kruiningen). 's-Heerenhoek, Sint-Wiilibror- dus. tel. 01105-264 Zaterdag 19.00, zondag 7.30 9.10 en 10.30 uur. Heinkenszand, H. Blasius, tel. 01106-1216. Zaterdag 19.00 zondag 7.30, 9.30 en 10.30 uur. Hoek, H. Kruiskerk, zaterdag 10.00 en zondag 10.30 uur. Hoofdplaat, H. Eligius, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur. Hulst, H. Willibrordus, tel. 01140-2130 Zaterdag 19.00, zondag 9.30, 10.00, 11.30 en 17.00 uur. Kamperland, Molenhoek, zon dag 10.30 uur. Koewacht, H. H. Philippus en Jacobus, tel. 01146-360. Za terdag 19.00 zondag 8.0U en 10.00 uur. K' dendzmme, H. Bonifacius, tel. 01194-219. Zaterdag 19.00 zondag 8.00 en 19.00 uur. Lewedorp, H. Eligius tel. 01196-12336 Zaterdag 19.00 uur. Middelburg, r.-k. kerk zondag 8.00 en 10.30 uur. Parochie kerk (Lom bardstraat) Za terdag 19 00 uur eucharistie viering Kerkcentrum. R.-k. kerk Middelburg, De Hoeksteen, 11.30 uur. Eu charistieviering. Oostliurg, H. Eligius, tel. 01170-2003. Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Ovezande, O.L.V. Hemelvaart, tel. 01195-214, zondag 8.00 en 10.00 uur. Philippine, Zaterdag 19.00, zondag 7.30 en 10.00 uur. Rilland-Bath, (kerk Honte- straat) Zaterdag 7.00, zon dag 10.00 uur. meivaart, tel. 01158-1661. Sas van Gent, H. Maria He- Zaterdag 19.15 zondag 8.30, 9.30 en 11.00 uur. Sasput, Zaterdag 17.00 uur zondag 9 00 uur. Schoondijke, zaterdag 19.00 uur zondag 10.00 uur. Slijkplaat, Hulpkerk, zaterdag 17.00 zondag 8.30 uur. Sluis, St.-Jan de Doper, tel. 01178-208. Zaterdag 19.00 zondag 8.00, 10.00 en 19.00 uur. Sluiskil, Ant. van Padua, tel. 01157-418. Zaterdag 9.00 en 10.45 uur. Terneuzen, H. Willibrordus, tel, 01150-2327. Binnenstad zondag 11.45 uur. Triniteits- kerk zaterdag 19.00 uur. Zondag 9 00 en 10.15 uur. Kruiskerk: (Hoek) zon dag 10 00 u. Opstandmgs- kerk: zaterdag 19 00 u. zondag 9 30 en II 00 uur. Vlissingen, Parochiekerk Sin gel. Zaterdag 1.9.00 en zon dag 8.30, 10 00 en 12.00 uur. Open Hof Pauwenhurg, zondag 11.00 en 19 00 uur. Souburg, Martinuskerk, zater dag 19.00, zondag 10.30 uur. Westdorpe, H. Maria Visitatie tel. 01158-527. Zaterdag 19.00 zondag 8.00 en 10.00 uur. IJzenJijke, O.L.V Tenhemel- opening tel 01176 284. Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Zandstraat, Zaterdag 19.15 uur. Yerseke, H. Anna. zaterdag 19.15 en zondag 9.45 uur. Voor 01130-1363 (Hans- weert, zondag 10 00 uur). Zuiddorpe, Zaterdag 17.15 uur. pastoriedien! Zondag 5 mei zijn tussen 12 en 24 uur voor geestelijke bijstand bereikbaar: Goeszie- kcnliuizen, parochie Goes, en parochie Oost-Zuid-Beveland: H. Boekelman, Singelstraat 7 te Goes, tel. 01100-3686 Zak van zuidBeveland: A. var. Alphen, Kerkdreef 4, H" enszand, tel 01106 1216.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7