ïïffiJSEiia uitzendbureau uitzendbureau bon Alvoorf8.795,- Jonge LTS-ers die voornit kijken Magazijn-assistent ■ti De opleiding tot psychiatrisch veipleegkundige is een kombinatie van werk en studie! En punt twee: n verdraaid lenke carrosserie. Fr i\tt Stuur mij de Marina-folder. Ik wil over «fel LJUll geweldige wagen méér weten. I Gewoon even anders Toch maarmooi van British Leyland. die van aanpakken weet administratief medewerkster TE KOOP STALEN MOTORKRUISER Werk: Studie: Beloning enz.: 1 september a.s. Psychiatrisch Centrum ST. BAVO Noordwïjkerhout Informatie en proefrijden bij: Autobedrijf Rinus van Nunen Autobedrijf B.V. Gebr. Janssens Autobedrijf van der Put Automobielbedr. „Andres" B.V. Automobielbedr. C. Martens Automobielbedr. P. J. Wils Autobedrijf R. de Beule Van Oeveren B.V. Garage „de Tol". Fa. Gebr. Automobielbedr. C. M. J. Bal sui Fri-Jado - Wilmeta B.V. is specialist in koeltechnische installaties. Voor supermarkten, koelhuizen, veilingen, tot schepen toe. Daarnaast maken en plaatsen we houten en roestvrijstalen meubilair op maat. O.a. uitgiftebuffetten, grootkeukenapparatuur. zelfs hele laboratorium-inrichtingen. We installeren o.a. hotels, restaurants, maar ook bedrijfskantines en ziekenhuizen. Kijk, daar bedoelen we dit mee: Je bent jong, zo tussen de 17 en 23 jaar. en je hebt je LTS-diploma Dan kun je bijvoorbeeld beginnen op de REVISIEWERKPLAATS voor koelkompressoren waar ook complete machinekamers geprefabriceerd gaan worden. Na 'n inwerkperiode van een twee jaar. bekijken we dan of je geplaatst kan worden in de buitendienst Maar het kan ook anders. Je kunt ook beginnen op de afdeling NIEUWBOUWMONTAGE Daar ga je gelijk de buitendienst in. Of werk je liever op de FIJNPLAATWERKERIJ? Dat kan ook. Werken met roestvrij staal en koeltechnische assemblage, kun ja daar gaan doen. 't Hangt allemaal af van je belangstelling en je mogelijkheden. Een ding is zeker: kijk verder dan je neus lang is, Wantje krijgt bij ons alle kansen. Wil je meer weten over de mogelijkheden, of wil-je gelijk 'n afspraak maken, bel dan dit nummer: 01607-3451. De afdeling personeelszaken helpt je welverder. Fri-Jado-Wilmeta B.V., Westrik 17, Prinsenbeek. WOGBJI Voor uitzending naar ba nen met hoog loon, alle sociale zekerheden en va kantiegeld, vragen wfj: ELECTROMONTEURS HULPELECTROMONTEURS BEDRADINGSMONTEURS LASSERS (AEL, C02) FOTOLASSERS (AEL, C02) MACHINEBANKWERKERS DRAAIERS FREZERS MEET- EN REGELTECHNICI Aanmelden en inlichtingen: In verband met het vertrek van onze huidige medewerkster zoe ken wij een Haar funktie bestaat uit: werkzaamheden ten behoeve van de bibliotheek. Deze om vatten o.a. kontakten met de boekhandel, bibliotheken en een wekelijkse tijdschriften- roulatie; typewerkzaamheden ten be hoeve van het direktie-sekre- tariaat en de afdeling perso neelszaken. Een goede type vaardigheid is beslist vereist; incidenteel assisteren bij het rondleiden van bezoekers. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan hoofd Personeels zaken, van Bergenpiein 39, Etten- Leur. STICHTING HET HOOGHUYS" psychiatrisch instituut sint-antonius etten-leur Voor uitzending naar ba nen met hoog loon, alle sociale zekerheden en va kantiegeld, vragen wij: MACHINEBEDIENDEN PRODUKTIEMEDEWERKERS FABRIEKSMEDEWERKERS Aanmelden en inlichtingen: Breda, Veemarktstraat 36 Tel: 01600 - 38054. lang 9 meter, zo goed als nieuw, 180 vaar- uren, met 6 vaste slaapplaatsen, 70 PK diesel motor. Telefoon 04100-40982 Fri-Jado - Wilmeta B.V. is specialist in koeitechnische mstanatros. Voor supermarkten, koelhuizen, veilingen, tot schepen toe. Daarnaast maken en plaatsen we houten en roestvrijstalen meubilair op maat. O.a. uitgiftebuffetten, grootkeukenapparatuur, zelfs hefe laboratorium-inrichtingen. We installeren o.a. hotels, restaurants, maar ook bedrijfskantines en ziekenhuizen. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Hij kan direkt beginnen. In ons magazijn aan de Westrik, waar hjj behulpzaam is bij het ontvangen, sorteren en opbergen van artikelen zoals koelmeubelen, machines, onderdelen etc. En ze later ook weer verzendklaar maakt en uitgeeft. Ook helpt hij nog bij het laden en lossen van de vrachtwagens. Het vervoer van de zware goederen van en naar het magazijn doet hij met de vorkheftruck. Geen geringe taak. Maar daar staat een goed loon tegenover. En goede voorzieningen. U kunt solliciteren t.a.v. afdeling personeelszaken Fri-Jado-Wilmeta B.V., Westrik 17. Prinsenbeek, telefoon (01607) 3451 wmim het verplegen van psychiatrische patiën ten vraagt aandacht, begrip en geduld, maar kan ook voldoening geven omdat het om mensen gaat. Mensen die niet meer mee kunnen in de maatschappij en die voor kortere of langere tijd psychi atrische behandeling en verpleging no dig hebben. De nadruk ligt soms op verzorging en begeleiding, dan weer op relatievorming of het aanbieden van therapeutische mogelijkheden. De op leiding duurt 3 jaar en wordt afgesloten met het eksamen voor het Staatsdiploma Ziekenverpleging B. de opleiding omvat o.a: psychiatrische en algemene verpleegkunde, anatomie en ziekteleer, psychologie, neurologie enz. Bovendien wordt aandacht besteed aan diverse vormen van therapie. Er is een opleidingsschool, waarin wordt sa mengewerkt met het Psychiatrisch j. kenhuis Sancta Maria te Noordwiik». hout. 1 het salaris tijdens de opleiding bed raw f. 898,38, f. 939,46 en f. 1.027,02 J, maand bruto in respektievelijk het 1, 2e en 3e jaar. Daarnaast: toelans machtigingswet, 7%% vakantietoeslag 20 - 45% voor onregelmatige dien: 2x per maand vergoeding reisko naar huis. Intern of extern wonen iï mogelijk. begint de nieuwe kursus, die toernj. kelijk is voor jongens en meisjes, dj, dan 17 jaar zijn en die een Havo-, Mavo. of soortgelijk diploma hebben. Als onderstaande bon instuurt of een brief, kaart schrijft aan de afdeling personeel zaken, krijg je omgaand nadere Infor. maties. Telefoneren mag ook: 02523-8141 Graag informaties over de opleiding psychiatrisch verpleegkundige. naam: adres: woonplaats: geb. datum: ST diploma's: TeL 02523-814 en en al degelijkheid. punt een. Prijs incl. BTW af fabriek. Kijk, zo'n wagen streelt tenminste het oog. De Marina van British Leyland. Want dat is wat je noemt 'n stijlvolle carrosserie, nietwaar? Gewoon een plezier om naar te kijken. Jawel. Maar z'n uiterlijk is niet punt één. Punt één is dat u in 'n wagen komt te rijden, die een toonbeeld is van degelijkheid. En ziet u, de Marina is dat. Het hele degelijke, beproefde werk. Met een solide onderbouw. Met vaste achteras, bladveren, onafhankelijke voorwielvering en zeer sterke schokdempers. Met daarenboven een oerdegelijke motor. Dat zonder meer: vier cilinders, kopkleppen, 1300 of 1800 cc, enkele of dubbele carburateurs. Maar dat is nog niet alles. Want in de Marina zit ook een uiterst sterke vierbak, die prettig soepel schakelt. Met vloerpook. Éen lichtbedienbare koppeling, bovendien. En een zeer licht sturend stuur. Goedbeschouwd een en al degelijkheid. Wat een veilig en plezierig idee is. En wie dat alles goed heeft overwogen, komt met genoegen weer bij punt twee terug: dat dit alles verpakt is in een bijzonder fraai staaltje van styling, 'n Juweeltje van een coupé-carrosserie of een karaktervol gelijnde vierdeurs, waarbij de coupé goedkoper is dan de sedan. 'n Marina coupé hebt u al voor f 8.795,-. Vraag gewoon 'ns informatie aan. Met de bon hiernaast. I Naam:. I Adres:_ I Plaats:. I (Ingesloten enveloppe, als brief gefrankeerd, opsturennaar: ^trhish Leyland Nederland, Postbus 204, Gouda.) Importeur: British Leyland Nederland, Gouda. Tel. 01820-11122. Mini - Austin - Morris - MG - Triumph- Rover - Jaguar - Land-Rover- Range Rover. IleyuampI 200 verkooppunten in Nederland Haagweg 442-444, Breda. Tel. 01600 - 34223 - 40530 Marksingel 35, Breda. Tel. 01600 - 24031 Houtsenheuvel 50, Den Hout (gem. Oosterhout). Tel. 01620 - 23457 De Hil 2, Zevenbergen. Tel. 01680 - 4150 Werkplaats: Van Beethovenlaan Hoogstraat 50, Roosendaal. Tel. 01650 - 36566 - 37260 Raadhuisstraat 88, Hoogerheide. Tel. 01646 - 2530 Gentsevaart 79, Kapellebrug. Tel. 01140- Couwervestraat 51, Goes. Tel. 01100 - 6100 Vaartstraat 1, Axel. Tel. 01155 - 1628 Eendrachtsweg 13, Tholen.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 28