Motorcross in Axel sterk bezet VEEL FAVORIETEN IN SCHELDECMTERIUM Jeugdcompetitie atletiek van start Zeeland tegen ■lse Merksem 1 Motorcrossers Axel maar Moerbeke-Waes Voorlopig programia waierpokompetKie Van Velthoven kanshebber Toernooi in Clinge A' w r/ 1 TC Hulst' in actie VOLLEYBAL IN OOSTBURG TOERNOOI HVV'24 MET 12 PLOEGEN X///M A HBC Hulst viert feest OT CONCERN CTIEVE '50 2473 Hl 50- 3451 50 en 3749" ~l Vrijdag 26 april 1974 laats voor e twee of drie avonden i hikbaar heeft voor het or haar te verstrekken n goede algemene >rdt verlangd. >or ambitieuze kracht nciële aspecten, nstelling op basis van free! mogelijkheid tot aanstell,.] mstverband is aanwezig, itiebrieven zien wij gaarne t 26346 aan het Bureau van j <vi m jpwg (Van onze sportmedewerker) AXEL Axel en in het bijzonder Harry Goossens die samen met Jan den Doelder het jjrganisatiecomité internationale Motorcross Axel vormt, zijn klaar om op dinsdag 30 april de duizenden motorcross-enthousiasten te ontvangen. Na vele maanden organi satie is het dan zover, dat de zevende Internationale Motorcross in Axel van start kan «Ma. Plaats van handeling: het terrein ach ter de watertoren in Axel. Deelnemers: alle Belgische en Nederlandse toprijders, met als grote troef de Belg Jaak van Velthoven, mo menteel de grootste kanshebber voor de wereldtitel in de 500 cc-klasse. ,- (Viij onze sportmedewerker) CLINGE Zondagmiddag worden op de sportvelden van ^^Hetbal vereniging Clinge de fcdstrijden gespeeld van het HarlijUse voetbaltoernooi waaraan alle teams uit de ge meente Groot Hulst deelne men! Zaterdagmiddag komen de tweede elftallen van dl* verenigingen aan de beurt. Het een jaarlijks terugkerend vwOfcltoemooi voor senioren- teams, waarvan de voetbalver eniging Clinge de organisatie in banden heeft. Maar dit jaar kwamen de organisator:- even in moei lijkheden, omdat de eerste elf tallen van de voetbalvereni gingen Graauw en Hulsterloo zondag hun laatste competitie- weddtrijd moeten spelen. En vooral voor Graauw kaïn het tegen Philippine II een rij Ir e wedstrijd worden, Jij winst kan men deze Mie met een kampioens- sluiten. loch het geheel normaal Innen laten verspelen, l het bestuur van VV besloten om de Al-ju- teams van Steen en te laten meespelen. Dit f geheel dan toch „volle- Bid te krijgen. De eerste Rjden die op twee vel- ipee'.d worden beginnen om #.00 uur, waarna om on geveer 17.00 uur de finale wedstrijd volgt. De wedstrij den Huren twee keer vijftien minuten zonder rust. Del deelnemende verenigin gen leijn: Clinge, Clinge Al, H\T|24, Steen en Steen Al. Het toer nooi zaterdag 27 april voorftweede elftallen begint evenfcens om 13.00 uiur, en ook voorlhen duren de wedstrij den tweemaal vijftien minu ten. De deelnemende teams zijn hier: Graauw 2, Steen 2. Clinge 2, HVV'24 2 en Hul sterloo 2. Op zaterdag en zon dag volgt na afloop omstreeks 17.30 uur in de kantine van de VV Clinge de prijsuitrei king. Samen met zijn landgenoten Sylvain en Louis Geboers en de Nederlandse spetters Frans Siigmans en Gerrit WoJsink om er maar enkelen te noeimen zullen zij in Axel ongetwij feld voor het nodige vuurwerk gaan zorgen. Waren er vorig jaar al grote troeven in Axel te vinden, dit vijftal zal zeker voor de nodige strijdi, span ning en sensatie zorgen. Mo torcrossers die men normaal niet in Axel aan het werk had kunnen zien, maar nu door bemiddeling van Harry Goossens organisator van de grote jaarlijkse wedstrijd in St.-Anthonius, manager en tevens internationaal jurylid konden worden gecontrac teerd. Buiten de ongetwijfeld felle strijd voor de overwinning, is het verder ook een fel duel op commercieel vlak. Want de strijd gaat ook nog eens tussen de twee Japanse merken Ya- hama en Suzuki. Het beloofd dat ook heel wat te worden, want Sigmans op Yamaha en Wolsink op Suzuki, zullen in de wedstrijd elkaar geen me ter vrijheid geven. De over winning van de motorcrosser is hier belangrijk, maar de naam van de desbetreffende crossmotor is commercieel nog veel belangrijker. Voor de Belg Van Velthoven die dit seizoen al zeven overwinnin gen op zijn naam schreef, kan Axel zijn achtste overwinning worden. De nog maar 22-jarige Belg heeft al heel wat jaren motorcnosskeininis aichter de rug. Hij mag dan ook worden aangezien als groot kansheb ber voor de komende wereld titel in de 500 cc-klasse. Frans Sigmans heeft zich eveneens helemaal op de motoreross- sport geworpen, de zakelijke beslommeringen worden nu geregeld. Samien met Wodsiink hij rijdt op Suzuki is dit tweetal drie „klassen" sterker dan de andere Nederlanders, zodat men Van Velthoven ze ker het „vuur" aan de schenen zal leggen. De Belg Sylvain Geboers bezit zeker zoveel fclasse als Van Velthoven. Met dit viertal mag ook Tiny van Erp nog wel tot de groten gerekend worden, hij liet vo rig jaar in Axel een sterke indruk achter. In totaal komen er 26 internationalen aan de start, en die zullen zeker het nodige stof doen opwaaien. Om het voor de toeschouwers zo aantrekkelijk mogelijk te maken, hebben de organisators dit jaar besloten de zijspan nen te laten vervallen. Hiervoor komt dan in de plaats een derde manche in ternationalen 500 cc, en dat zal de toeschouwers ongetwij feld meer boeien. Zij zullen nu drie manches rijden van 15 minuten en twee ronden elk. In de categorie junioren ko men heel wat bekende Zeeuw se crossers aan de start. De voornaamste zijn hier: Kodde uit Vlissingen, Matthijsen uit Middelburg, Meulmeester uit Vlissingen, de gebr. De Witte uit Middelburg en Berends uit Vlissingen. Zij rijden twee se ries en een finale van twaalf minuten en twee ronden. In elke serie gaan zo'n vijfen twintig motorcrossers van start. Vanaf 11.00 uur tot 12.30 uur is de training op de Axelse zandvlakte gepland, waarna om 14.00 uur met de eerste serie voor de junioren het gro te spektakel van start gaat. Voor de motorcrossliefhebbers een middag met grote namen, en die krijgt men niet elke dag te zien. 19 Van Velthoven, een van de favorieten voor de cross in Axel, in actie. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN Voor de tweede keer zal in Terneuzen het Scheldecriterium worden verreden. Vorig jaar werd na weer een nieuw wielercomité opgericht. Een van de grote animators voor deze oprichting van dit nieuwe wielercomité was consul Ben IJsebaart. Dit eerste criterium was een enorm succes, en in september gehouden enkel en alleen voor amateurs. Gezien het grote succes van vorig jaar, wil het comité ook dit jaar weer een grote wielerronde organiseren, en wel op koninginnedag. Men heeft het wielea'pro- gramma uitgebreid, en ver deeld in twee onderdelen. Al lereerst komen de nieuwelin gen aan bod. Voor Zeeuwse begrippen is het aantal deel nemers in deze categorie vrij groot, namelijk 30. Kansheb- (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN Zondag gaat in Terneuzen de nationale d j# .é- i A.O .4' l Kf 25070. b.g.g. OlóOOj (Van onze sportmedewerker) antwerpen-terneu- ZKNfeULST De Zeeuwse atletiek-„spetters" Piet Vonck °P de 5000 meter, Jo Schout en Arnold Schout op de 500 meter, ontbreken in de Zeeuwse heren-atletiekselectie die het zaterdag 27 april te Antwerpen in het jaarlijks at- letiektreiien tegen de Belgi sche atletiekvereniging Olse Merksem uit Antwerpen gaat opnemen. Deze drie Hulsterse troeven, die wel door de RN AU afdeling Zeeland voor deze wedstrijd waren geselec teerd, kunnen wegens omstan digheden niet aan het duel in Antwerpen deelnemen. Die af wezigheid betekent meteen voor de Zeeuwse selectie een enorme tegenslag. Op de 5000 meter gaat nu vFiïW0** B°ers van de RKHAV van start, terwijl Kees van Dalen van AV'56 het op de 1500 meter alleen moet klaren. De damesafvaardiging is wei voiledig, zodat men hier een groot aantal punten hoopt te scoren". Vorig jaar toen de wedstrijd in Terneuzen plaats vond, was het de Zeeuwse se lectie die met 138 punten te- |en 124 punten voor Olse Merksem op de eerste Plaats eindigde. U Simpelaar uit Terneuzen zal de wedstrijden in Antwer pen als KNAU-vertegenwoor diger bijwonen, terwijl dhr. ^P°r| uit Vlissingen en dhr. oohot uit Zierikzee zullen fun geren als resp. ploegleider voor de dames- en heren- Ploeg. De samenstelling van de aa- mcsploeg ziet er als volgt uit: (00 '0' t (av'56) g. Streng, e. Gelok (Z. Sport), J. Hameling. 800 meter: E. Boers (Z. Sport), A. Schuilwerve (Z. Sport) L. v. Dorselaar (RKHAV). Verspringen: J. Hamelink (AV'56), M. Kouijzer (Delta Sport), j. Kodde (Z. Sport). Hoogspringen: M. Kouijzer, J. Geluk (Delta Sport). Kogel en discus: I. Hage (Delta Sp.), A. Hofman. Marathon: M. de Steur en J. v. d. Bulck (Z. Sport). 4 x 100 meter: C. Hofman-J. Hamelink-G. Streng- E. Ge- lok. De samenstelling van de herenploeg: 100 en 200 meter: H. v. d. Haar (Dynamo), D. v. Oosten en K. Sijp (AV'56). 400 meter: J. Eversdijk (AV'56), J. Jansma en S. Valckenier (Dynamo). 800 meter: N. Flipse (AV'56), W. de Grave (Z. Sport). 1500 meter: K. v. Dalen (AV'56). 5000 meter: G. Boers RKHAV). Hoog: L. Boucherie (Mara thon), R. Geljon (Z. Sport). Verspringen: J. Eversdijk en E Pieters. Kogelstoten: P. Versluis (Z. Sport), R. Kuiper (Z. Sport). Discus: I. de Bruine en K. Kuiper (Z Sport). Speer: P. Versluis, P. Meer man (Z. Sport). Polshoog: I. Singe (Z. Sport), C. v. Oosten (AV'56). H.s.s.: J. Eversdijk, L. Bou cherie (Marathon). 4 x 100 meter: H. v. d. Haar-D. v. Oosten-K. Sijp-E. Pieters. 4 x 400 meter: J. Eversdijk- S Valekenier-J. Jansma-N. F lipse. atletiekjeugdcompetitie van start, waarvoor ook dit seizoen weer een grote belangstelling bestaat. Ook de Terneuzense atletiekafdeling''n onderdeel van de plaatselijke sportvere niging Schelde Sport die vorig jaar met haar meisjes-jeugd- ploeg een voortreffelijk resul taat behaalde en voor deze wedstrijd de organisatie in handen heeft, zal dit seizoen weer met een meisjesjeugd- team deelnemen. Een jeugdcom petitie voor A- en B-meisjes, en datzelfde geldt dan voor de jongens. De jeugdploeg van Schelde Sport is dit seizoen ingedeeld in een poule waarin buiten enkele Zeeuwse, ook heel wat Brabantse jeugdploe- gen zitten. De atletiekafdeling van Schelde Sport mag dit seizoen de spits afbijten. Organisator, trainer en leider De Jonge van de Terneuzense jeugdi'ormatie: „Ik heb goede hoop dat we ook deze competitie weer tot voortreffelijke resultaten ko men. De ploeg een meisjes- ploeg is weer een jaartje ouder, ze hebben weer een jaar routine kunnen opdoen". En dat de ploeg talent heeft daar twijfelt niemand meer aan. Het was de jeugdige Ka rin de Nijs, die aam het einde van het voorbije crossseizeon, de nationale titel bij de B- meisjes in de wacht sleepte. De jeugdploeg van Schelde Sport die aan de competitie zal deelnemen ziet er als volgt uit: 100 en 800 m: M. van Eetveldt, 800 m en hoogsprin gen Karin de Nijs, versprin gen en discuswerpen Brigitte de Nijs, 100 m en speerwer pen M. de Jonge, 100 m en horden J. de Jong en kogelsto ten A. de Bie. De atletiekvere nigingen die met een of meer dere jeugdploegen samen met Schelde Sport een poule vor men zijn: atletiekvereniging Spado uit Bergen op Zoom (1 jongens- en 2 meisjesploegen), atletiekvereniging Thor uit Roosendaal (3 meisjesploe gen), atletiekvereniging Dio- medon uit Steenbergen (1 meisjesploeg), atletiekvereni ging Delta Sport uit Zierikzee (1 meisjesploeg), atletiekvere niging AVR '69 uit Reusel (1 inc'f'rsploeg), atletiekvereni ging Prins Hendrik uit Vught (2 jongens- en 2 meisjesploe gen), atletiekvereniging Springbokken uit Son en Breugel (1 meisjesploeg), atle tiekvereniging Metro uit Rot terdam (1 jongensploeg), atle tiekvereniging Olympia uit Eindhoven (1 jongens- en 1 meisjesploeg) en Schelde Sport uit Terneuzen met 1 meisjesploeg. Buiten Karin de Nijs Nederlands crosskampi oen van Schelde Sport, komen verder nog enkele kampioenen naar voren. Dat zijn M. Kouy- zer van Delta Sport, Neder lands kampioen hoogspringen bij de B-meisjes, H. Schulting van de atletiekvereniging Pr. Hendrik, kampioen op de 100 en 300 m. en tevens op het nummer verspringen en J. Smit van de atletiekvereniging „De Springbokken" op de nummers kogelstoten en dis cuswerpen. De eerste wed strijden van deze nationale jeugdcompetitie beginnen om 13.00 uur, en dat op het Ter neuzense Zuidersportpark. (Van onze sportmedewerker) HULST De biljartvereni ging H.B.C. uit Hulst houdt zaterdagavond een receptie ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Hulsterse ver eniging. Dit alles zal plaatsvinden in „De Bruijn's Restaurant" Kor te Nieuwst raat 13 in Hulst, en dat van 19.00 tot 20.00 uur- Voor de feestavond -die dan volgt na het officiële gedeelte, zijn ook twee leden van alle biljartverenigingen die hebben deelgenomen aan het neder laag toernooi uitgenodigd. Maar voor dat alles volgt eerst na de receptie de prijsuitrei king van het biljart-nederlaag- toernooL ber om de zege te grijpen zijn ongetwijfeld de streekrenners Polak, Ad Visser en Henny Gijsel. Ook zijn er nog twee plaatselijke favorieten, name lijk Piet Kouwijzer en Piet van de Velde, die beiden hun eerste koers rijden. Naast de vele Zeeuwse renners zijn er ook nog tal van sterke Bra bantse renners. De nieuwelin gen starten om een uur en moeten in totaal 20 ronden rijden. Om halfdrie komen de amateurs aan bod. Ook bij de (Van onze sportmedewerker). HULST De toerclub Hulst organiseert zondag 28 apiril een grote toertocht voor trimmers door Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen, die een totale lengte heeft van 125 kilome ter. Het bestuur van de Hul sterse toerclub heeft voor haar eerste toertocht van dit sei zoen „De Tweede Zeeuwsch- Vlaanderenrit" een route uit gestippeld die door de mooiste piekjes van Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen voert. In de 125 km lange route zijn verschillende rustplaatsen opgenomen, waar de deelne mers wat kunnen gebruiken- Ve"de.' legt het bestuur er de nadruk op dat het geen wed strijd gaat worden. „Het moet een echte trimtocht worden, hef gemeten van de natuur staat hier voorop", aldus voor zitter De Letter. Het vertrek vindt plaats om 9.00 uur aan café „De Ster" van Jac. Pol- fliet in de Overdamstraat in Hulst, waar om ongeveer 15.00 uur het gehele gezelschap weer wordt terug verwacht. Vanaf 7.30 uur kan men zich voor deze rit men hoeft per se geen lid van een toer club te zijn in café „De Ster", laten inschrijven. Alle deelnemers die de rit uitrijden ontvangen na afloop een her- inneringsvaantj e. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG Het district Zeeland van de Nederlandse Vo'leybal Bond houdt zaterdag 27 april een groot jeugdvolley- baltoernooi in sporthal „De Veerhoek" in Oostburg. In to taal zullen alleen al in de pou les zo'n negentig wedstrijden worden afgewerkt. De wedstrijden in de poules en de kruisfinales worden ge speeld in twee sets van zeven minuten elk. Bij gelijke spe- lei zullen wedstrijdpunten en setpunten beslissend zijn voor het eindresultaat. Er wordt aan deelgenomen door jongens adspiranten, meisjes-adspiran- ter., jongens-junioren en meis jes-junioren. Daar de jongens adspiranten zijn ingedeeld in één poule is het spelen van een finale-wedstrijd in deze poule niet nodig. Van de ove rige poules zullen de teams die de meeste punten halen kruis finales spelen. De finalewed strijden gaan over drie sets van tien minuten elk. De wed strijden in Oostlburg beginnen om 9.00 uur. De finales zijn gepland om 19.00 uur. amateurs is het aantal deelne mers vrij groot. Aan de start verschijnt de complete forma tie Storm, met o.a. Henny Gij sel en Ad van Overveld. Tot de favorieten behoren even eens Peter Gödde, winnaar vo rig jaar, Peer Maas, Ad Deu- smg en Adrie Vasseur. Ook de twee plaatselijke renners, Charles de Smit en Bert Be gijn behoren zeker tot de kanshebbers. Voor een verras- s.ng evenwel kunnen ook nog zorgen de Belgen Mare Steels, of Riebert Ferket. Het comijté verwacht nog een groot aantal Belgische renners, die hebben toegezegd in Terneuzen te zul len starten. De amateurs moe ten in totaal 6-0 ronden rijden of 100 kilometer. Tussen de nieuwelingen- en amateurwed strijd zullen de complete ploe gen wordetn voorgesteld die deelnemen aan de Tour de Flic. De toegang tot het par koers gelegen in de oude bin nenstad van Terneuzen, is ge heel gratis. Het vertrek en de finish ::ijn op de Markt. Ook de permanence is gevestigd op de Markt, namelijk in café Du Commerce, waar ook de prijs uitreiking voor de nieuwelin gen is. Voor de amateurs is de prijsuitreiking in hotel De Post. De a-m-ateurwedstriiden tellen mee voor heit Skol- klassement. (Van onze sportmedewerker) HULST De voetbalvere niging HVV '24 houdt zondag 26 mei een groot „Grensvoet- baltoernooi" voor senioren, ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van HVV '24, dat ge speeld zal worden op het Hul sterse sportpark. Het was bur gemeester P.J.G. Molthoff van de gemeente Hulst die de lo ting verrichtte voor dit eerste internationale grenstoernooi waaraan buiten zes Zceuwsch- Vlaamse voetbalteams ook zes Belgische voetbalverenigingen zullen deelnemen. Verder deelde burgemeester Molthoff mede, dat de gemeente voor dit toernooi een wisselbeker beschikbaar zal stellen. Ook had hij veel woorden- van dan-k voor organisator Ro ger Sehers, ambtenaar van sport- en recreatiezaken in Hulst. Voorzitter I.R. van Dam sprak de hoop uit dat dit toer nooi zal uitgroeien tot een jaarlijks terugkerend evene ment- De twaalf deelnemende ploegen zijn ingedeeld in drie groepen van vier ploegen, en spelen een halve competitie. De wedstrijden duren twee keer 15 minuten zonder rust. De winnaars van elke poule alsmede de best geplaatste tweede van het toernooi gaan over naar de finale. In de finale-poule speelt de winnaar van poule één tegen de winaar van poule twee, en de winnaar van poule -drie krijgt de best geplaatste tweede al® tegen stander. Als de finale wed strijden in een gelijkspel ein digen zullen strafschoppen de beslissing moeten brengen. De deelnemende Nederlandse ver enigingen zijn: Hulsterloo, Clinge, HVV'24, Graauw, Steen en Koewacht. De deel nemende Belgische verenigin gen zijn: Meerdonok, de Klin- ge, Stekene, Kemzeke, Kiel- drecht en Kallo. De lo-ting ziet er als volgt uit: poule 1. STEEN, Kemzeke, Hulsterloo en Stekene. Pou-le 2: de Klin- ge, Koewacht, Clinge en Kiel- drecht. Poule 3: Kallo, HVV'24, Graauw en Meer- donck. De eerste wedstrijden In de eerste poule: Kemzeke - Stekene en Stekene - Hulster loo. In de tweede poule: de Klinge - Clinge en Kieldrecht - Koewacht. In de derde nou- le: Kallo - HW'24 en Meer- d-omek - Graauw. (Van onze sportmedewerker) MOERBEKE-WAES-AXEL Voor het grote motorcross- duel op dinsdag 30 april in Axel, arijgen de motarcross- er.tnousiasten zondag 28 april al een voorproeije tijdens de internationale BAiS-mutorcross in het Belgische Moerbeke- Waes. Eon grensdorpje gele gen op enkele honderden me ters van de Nederlandse grens, zo-at men zondagmiddag in Moerbeae-Waes op een groot aantal Eeeuwsch-v laamse mo- torcross-lieilicbbers Kan reae- nen. Verwonderlijk is dat ze ker niet, want in Zeeuwscii- Vlaanderen en dan vooral in Axel en omstreken viert de motorcross-port hoogtij. Het is de motorcrossclub de MC Axel, die onder haar cros sers heel wat kiasserenners telt. Deze gaat zondag 28 april in haar totaliteit in Moerbeke- Waes van start, zodat men en dat in alle categorieën heel wat „vuurwerk" kan ver wachten. Het kopstuk van de MC Axel is nog steeds Johan Scneele rijdend bij de internationalen 500 cc, een motorcrosser die weet hoe hij zijn machine door de mod der of door het mulle zand moet sturen. Toch kwam hij dit seizoen nog niet tot die hoogte die hij vorig jaar be reikte, het werd voor hem al leen in het Belgische Wachte- beke een eerste plaats. Ondanks dat hij dit seizoen fabrieksnjder voor de Zweed se firma Husqvarna is gewor den, en hij elke zondag weer het nodige materiaal en mon teurs tot zijn beschikking heeft. Maar zondag in Moerbe ke-Waes wil hij opnieuw gaan schitteren, hij heeft de wed strijd met de nodige zorg voorbereid. Op de steun van heel wat supporters zal hij ongetwijfeld kunnen rekenen. Maar gemak kelijk zal het voor hem niet worden, want de concurrentie is bijzonder groot. Motorcros sers zoals de Belgen Jef Theeuwissen. Westeuropees kampioen Luc de Smet, Felix Verhoeven, de gebr. Verburgh, Johan de Cuyper en Willy de Witte, om er maar enkelen uit het selecte gezelschap te noe men, mogen er zijn. In totaal gaan er ruim veertig deelne mers van start, die in totaal drie manches rijden. Bij de internationalen mag vollop strijd verwacht worden, ook bij de junioren 250 cc is de toekomstige winnaar moeilijk aan te wijzen. Een categorie waarin de leden van de MC Axel veelvuldig vertegenwoor digd zijn, en waarin je ook ze ker hun woordje zullen mee spreken. Cees Hamelinek en Co Wal- hout junior mogen daarm ze ker als de grootste kansheb bers worden aangezien, maar motorpech velde Hamelinek steeds in de laatste wedstrij den. Maar ook Co Walhout se nior, de ruim 43-jange motor crosser uit Terneuzen, Wim van Bruggen en Jan Goossens mogen steeds vooraan ver wacht worden Het zijn jonge motorcrossera die al enkele jaren in deze tak van sport meedraaien. Zij rij den met ongeveer dertig Bel gen twee manches. Bij de nieuwelingen gaat grote be langstelling uit naar het nieu we jeugdtalent Frans Lensen uit Axel. Pas overgestapt naai' de nieuwelingen —daarvoor reed hij op een 50 cc motor kwam hij al tot voortreffelijke resultaten. Maar in de laatste wedstrijden kende hij ver schillende keren motorpech. In Moerbeke-Waes hoopt hij daar mu eens van gespaard te blij ven, om zo weer en dat zoals in de voorgaande wed strijden in de slag te kun nen gaan. (Var onze sportmedewerker) TERNEUZEN -- Tijdens een vergadering van de water- poiocommissie kring Zeeland, werd een voorlopig program- mi vastgesteld voor de ko mende zomermaanden. Deze wedstrijden zullen vrijwel uitsluitend gespeeld worden in de buitenbaden. In dit pro gramma zitten nog niet ver werkt de thuiswedstrijden van Luctor uit Middelburg en Zee- lanrtia uit Kruiningen. Dit komt omdat de gegevens over beide zwembaden nog niet be kend zijn. Deze zullen later nog aan het programma wor den toegevoegd. Het programma ziet er als volgt uit: 6 mei derde klasse C DKR-Schelde 1, kring heren Bruinvis 1-Zeelandia 1, 10 mei vierde klasse Ganze-Stormvo- gel 1, dames kring Storm vo gel-Luctor 2, vierde klasse Daphnia 1 Scheldestroom 1, 12 mei dames kring Gan- zeLuctor 1, 13 mei heren kring Schelde 2 Bruinvis 1, ".5 mei derde klasse C Schelde 1 SZC 1, heren kring Bruinvis 1 Stormvogel 2, 16 mei vierde klasse heren Stt rmvogel 1 Daphnia 1, 17 ine vierde klasse Baronie 1 Ganze 1, adispiranten jongens Ganze Schel de, heren kring Schelde stroom 2 Bruinvis 1, 20 mei heren kring Bruinvis 1 Scheldestroom 2, heren kring Schelde 2 Zeelan- dis 1, 22 mei derde klasse C OZV 1 Achelde 1, 24 mei vierde klasse Scheldestroom 1 Baronie 1, Ganze 1 Daphnia 1. 27 mei derde klas se C Schelde 1 Shell 1, 30 mei adspiranten jongens Scheldestroom Stormvogel, dames kring Stormvogel Ganze, 31 mei vierde klasse Baronie 1 Stormvogel 1, Scheldestroom 1 Ganze 1, adspranten jonigens Ganze Scheldieatroom Stormvogel Luctor, 6 juni vierde klasse Stormvogel 1 Scheldestroom 1, derde klasse C Poseid-on '56 1 Schelde 1, 7 juni vierde klasse Daphnia I Baronie I, ad spiranten jongens Stormvogel Schelde, dames kring' Ganze Luctor 2, he ren kring Scheldestroom 2 Stormvogel 2 10 juni der de klasse C Schelde 1 RZV, 11 jun' heren kring Bruinvis 1 Schelde 2, 13 juni vierde klasse Stormvogel 1 Ganze 1, 14 juni vierde klasse Schel destroom 1Daphnia 1, da mes kring Ganze Stormvo gel, 18 juni derde klasse C LAC 1 Schelde 1, 20 juni ad-spiranten jongens Stormvo gel Scheldestroom, 21 juni vierde klasse Ganze 1 Ba ronie 1, kring heren Schelde stroom 2 Schelde 2, dames kring Stormvogel Luctor 1, vierde klasse Daphnia 1 Stormvogel 1, 24 juni derde klasse C Schelde 1 Rotter dam 1, 27 juni adspiranten jongens Stormvogel Ganze, 28 juni vierde klasse Baronie 1 Scheldestroom 1, heren kring Stormvogel 2 Bruin vis 1, viemde klasse Daphnia 1 Ganze 1, 4 juli vierde klas se Stormvogel 1 Baronie 1, 5 juli vierde klasse Ganze 1 - Scheldestroom 1, 12 juli vierde klasse Baronie 1 Daphnia 1, Scheldestroom 1 Stormvogel 1.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 19