Tapijtauto heeft veel bekijks Wegschap' Walcheren wil proef met parkeerinstallatie bedrijfspand Verriiser na eerste week: „Mensen vinden het BEJAARDEN AXEl MAAKTEN PASSIEAVOND MEE Sassenaren gaan naar koningin Prof. Korringa op vergadering van ZEVIBEL NOOIT MEER POETSEN, ALLEEN STOFZUIGEN Waterschap Noord- Beveland vergadert over OS-rapport commissie-Klaasesz Man uit Zierikzee na ongeluk overleden stad streek Waterschap De sring van Zuid-Bev^ RUIME WONING TE HUUR rderi jtjes en zomerhui Opbrengst collecte hartstichting verdubbeld J DISSEL eiling gesteld Mr. E. Verhai Belgen betrapt bij winkeldiefstal it Hulst Spijkerbrug op Monumentenlijst ZRC voor subsidie aan Beautiful Idaho UITBREIDING PERSONEEL VVV Zeeland St. Jansteen Coördinatie-orgaan maakt bezwaar tegen recreatie plan Domburg Dow-fabriek in Stade ligt stil na ontploffing Olievlek stelde niets voor Middelburg Goes Reformatorisch Vormings instituut Goes gaat half april van start BOULEVARD DE RUYTER AFGESLOTEN Zaterdag 13 april 1974 p aangeboden 1goese kinderboerderij eweldig aangeslagen gunstig gelegen in het een Middelburg; bestaande uit a. winkel met vloeropp 110 m2, zowel op beg,.« als op le verdienin„ ruime zolder. b. woonhuis met 1 grote# ne kamer, keuken, g, che en 3 slaapkamers worden gaarne ingewacht van dit blad. n -arkten gelijks bestuur van het walei watering van Zuid-Beveland ente bewoning te huur aan de i bij het gemaal „De Moer", ft erseke, bevattende een woonkai ergruimte, kelder en vier slasj nd is aangesloten op het elektri: lidingsnet. Huursom nader oven iging na afspraak met de mbtenaar P. J. Ruisaard, Bier Idi-nge, tel. 01192-243. woning behoort een perceel van ca. 3700 ca, dat gedeelteii net fruitbomen. De te huren 0| sgew. worden verminderd tot a lijke aanmeldingen met opgave jde oppervlakte grond binnen li| ichijning van dit blad in te zei graaf. Grote Markt 3 te Goes. VSCH-VLAANDEREN. Wij zoet» nze Belgische cliënten. Schr. met 1. en prijs A.H.C. (A. v. d. Berght Jordaenstraat 81, 2000 Antwerp 15-3/309211. .OES - KRABBENDIJKE, j«april Groenten: per stuk: JU,,. 1 11—17, bloemkool 4 ,«114—122 6 st. 73—107, 8 Sit. 1§^90, 12 sit. 15—44, afw. 15— 48- per bos: radijs 1 2538, peterselie 19: per kg: aardap pelen grote 14, witlof al 107. aj 72—129, bl 80—86, b2 50 afw, 50, andijvie 2 92, rabar ber 1 3241, rabarber 2 22, uien ongesorteerd 515. „j^^BERNEUZEN, 12 april - Per stuk Sla 1 24-35. Groene KBtókommers 2 47-52. Per bos Seldi :j 10-13. Peterselie It' ll. Radijs 2 30-38. Asperges B 3,83 B2 3,15. B2 Blauw 2,54. c'tiauw 2,48. per kg. Prei 55- 63: Rabarber 65. Spinazie 58- 59. Witlof A2 83-129. B2 81-87. ^fcjkend 10-58. Aardbeien p® doos 1,80-1.88. OTARIS E GOES mede dat de ril a.s. inzake het .lderstraat 1 te tot nader be- ÏBOUWEN - open trap amers ering. eral in de als treerde ,50 op VEG 1 037 DHUIZEN WND. N TE SL zal ten verzi erven I. Verte schrijving verkol HET WOO met schuurtje»! de Julianastraail kad. bek tie I, nr. 748 ij ong. 1.26 are, het centrum. Vrij van huur den na bet: koopsom. Lasten vanai 1974 voor kopt: Betaling: koopsa 1 maand na onkosten (vte binnen 8 dageib ning. InschrijvingsKj leveren ten km noemde wnd. ge Wolstraat JIJ vóór of op 2M om 17.00 uur. Bezichtiging gen bij genoen_ taris (Tel. 011' Nadere inlicht k antore van d< ris. (Van een onzer verslaggevers). 'ES Tussen de op- gst dit jaar en vorig jaar in (Goes van de huis-aan-huis Mileote van de Nederlandse Btrtstu hting zit een opmerke lijk verschik ^Bracht deze collecte in 1973 een bedrag van f 3992,56 op, dit Ijaar brachten de Goesena- ren voor de hartstichting 7456,72 bijeen. Volgens mevr. landse Hartstichting, heeft hier bij [zeker .een rol gespeeld, dat de [Nederlandse Hartstichting aart het Goese ziekenhuis vier bedden met hartbewakingsap- para' ter waarde van lbo.ooc - heeft geschonken. (Van onze correspondent) EL Met een tuinstoel onder de arm probeerden woensdagmiddag rond halfzes twee Belgen hun slag te slaan en zonder te betalen stilletjes t® verdwijnen. De heer Koen raad uit de Stationsstraat in Axe1 zag echter wat in zijn winkel gebeurde, ging de on welkome klanten achterna en WSorschuwde de rijkspolitie. Mev touw A.B. uit Stekeno on de peer L.C. uit Sint-Niklaas bleken ook nog het een en ander in hun auto te verber gen [afkom «tig van winkeldief stallen in Terneuzen. Textiel, kledug. handtasjes, make-up, zonnebrillen en nog wat kleine dingen hadden ze buitge- maakt takenbeleid >d«rne zakenbeleid (Van onze correspondente) AXEL Talrijke bejaarden zijn woensdagavond naar het bjjaardendienstencentrum Het Trefpunt aan de Sin ge] weg in Axel gekomen om de passiea- vond mee te maken. Na het welkomstwoord van Trefpunt Leidster mevrouw T. Vetsteen-Bouwman, hield de heer A.J. Kiesjer een medita tie. Paasliederen met blok- fliütbegeleidinig werden ten gehioro gebracht door het jeugdkoor van de gerefor meerde kerk onder leiding van j mevrouw Schieman. Ook werd er samen gezongen. Het bejaprdenkoor trad ook voor het voetlicht. De heer A. van Harm las na de pauze een poesverhaal voor, dat deels door hem zelf was geschre ven. Dieren uit de kinderboerderij. (Van een onzer verslaggevers) middelburg Door het ministerie van cultuur, recrea tie en maatschappelijk werk is 'le Spijkerbrug tussen de Rou- aanse kade en de Kinderdijk bi Middelburg op de aanvul lende ontwerplijst van be schermde monumenten ge plaatst. De Spijkerbrug dateert uit 1853 en verkeert momenteel in zo'n slechte staat diat er alleen fietsers, bromfietsers en voet gangers overheen mogen. De gemeente Middelburg is van plan de bru-g te laten restaure ren, zodat ook het autoverkeer hier straks weer gebruik van kan maken. NKV-vergadering Op een vergadering van de vrouwen afdeling Hulst van fyet NKV sprak wethouder J. Blommaert van Hulst over de uitvoering van de aggemene bijstands wet. De heer Blommaert, die ook voorzitter is van de NKV- afdeljng St.-Jansteen, kreeg na de uiteenzetting een aantal vragen voorgelegd. Het ver baasde hem dat er van de bijstandswet zo weinigen iets afweten, ondanks dat er in de gemeente Hulst zo'n twaalf honderd aanvragen om bij stand in dit jaar worden ver wacht. Hij was van mening diat er ook in Hulst nog wel enige verbetering in de uit voering van de algemene bij standswet gebracht, zou kun nen worden door het instellen van een commissie van bij stand. Dit zou volgens de wet houder in ieder geval bevre digend kunnen werken. Aan het slot v-ain de bijeenkomst verzocht d'e wethouder de aan wezigen bij de komende ge meenteraadsverkiezingen op hem te stemmen. SAS VAN GENT Ondier leiding van mevrouw Van dien Abeele zal een greep van meer dan hondend inwoners van Sas vair Gent op 5 juni een bezoek brengen aan paleis Soestdijk. Een delegatie van 5 personen uit deze groep zal de koningin een schilderij aanbieden waarop de negen kleinkinderen van ko ningin Juliana staan afgebeeld. De Sassenaars zullen ook een bezoek brengen aan paleis 't Loo waar onder meer het Sta-1- museum bezichtigt zal worden. (Vn een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Zeeuwse culturele raad gaat Provinciale Staten voorstellen de groep Beautiful Idaho ook voor 1974 financieel in staat te stellen om in Zeeuwse cam pings en vakantieplaatsen tij dens de zomermaanden op te treden. De groep deed dat vorig jaar ook al. Van het bedrag van f 21.000 dat hiermee was gemoeid betaalde het rijk er f 18.000 en de provincie Zeeland legde de rest bij. De Zeeuwse culturele raad gaat mu de pro vincie voorstellen om ook dit maal het tekort aan te vul len. Overigens wil men van de groep nog wel weten hoe het programma er voor dit jaar precies gaat uitzien. Deze sub sidiekwestie werd gisteren door de sectie oreativiteitsont- wikkeling van de Zeeuwse culturele raad besproken. Tij dens deze vergadering weird noig meegedeeld dat er veel belangstelling is voor deelna me aan de Zeeuwse oulturele dag, die op 3 mei wordt ge houden. Ongeveer zeventig deelnemers hebben zich al aangemeld. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De pro vinciale commissie voor de fi nanciën zal de statenleden ad viseren om voor 1974 de sub sidie aan de Zeeuwse V.V.V. met vijftig procent te verho gen. In plaats van de 86.000 van vorig jaar krijgt de V.V.V. dan 129.000 van de provincie. Verhoging van de subsidie houdt verband met de uitbrei ding van het personeelsbe stand van de V.V.V. Er zal namelijk nog een directie-as sistent worden aangetrokken. De V.V.V. Zee-land heeft lang zamerhand zoveel werk gekre gen dat uitbreiding van de staf noodzakelijk werd Bezinningsdag De leden vain de Bond van Bejaarden en Gepensioneerden hielden het verenigingsgebouw van St.-Jansteen een bezinnings dag Pastoor Pick uit Ciinge droe-g een mis op en reikte 183 communies uit. N-a de eu charistieviering volgde ont spanning en een ledenverga-de- rings. Pastoor Fick hield ver volgens een voordracht met als onderwerp: „De verande ringen die in de kerk zijn aan gebracht". (Van een onzer verslaggevers) DOMBURG Het dagelijks bestuur van de stichting Zeeuws coördinatieorgaan voor natuur- landschaps- en milieu bescherming heeft in een be zwaarschrift aan G.S. van Zeeland gevraagd het door d- gemeenteraad van Domburg vastgestelde bestemmingsplan kampeerterrein landmetersweg in zijn geheel niet goed te keuren. De stichting meent dat door de aanleg van een kampeer terrein op die plaats in Dom burg bet open karakter van het Walcherse landschap wordt aangetast. Volgens de stichting zal een dichte be planting geen uitkomst bieden, Naar de mening van de stich ting dienen kampeerterreinen dichterbij het strand of de dorpskernen te worden aange legd dan men nu in Domburg van plan is. Nu de gemeente Domburg heeft gezegd dat dit in Domburg niet kan omdat er geen plaats is, is de stichting van oordeel dan Domburg wat kampeerterreinen betreft meer dan vol is. (Van een onzer verslaggevers) GOES „Aan belangstelling hebben we niet te klagen gehad. Het is de eerste week druk geweest met bezoekers. De mensen vinden het allemaal stikleuk. Het is ook weer eens wat anders dan een speeltuin of een dierentuin. In een dierentuin zitten de dieren opgesloten, maar hier lopen ze vrij rond". (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De DOW- fa'briek in het Duitse Stade zal minstens een maand stilliggen in verband met een stofont ploffing in de metocelfaibriek. De ontploffing gebeurde vori- ge week zaterdag. Persoonlij- ke ongelukken deden zich hierbij niet voor. De materiële schade is aanzienlijk. Beheerder J. Vcrri.izer van de Goese kinder «oerderij Ee Hcllandsche Hoeve ls zeer te vreden over de ee;st- weck dat de kinderboerderi na functioneert. Hij beeft al kun- n-r vaststellen dat de Goese jeugd de weg naar de Hnl- landsche Hoeve goed weel te vinden. De k: Kleren kumen met hun ouders, maar ook in groepjes zelf. De heer Verrijzer uenkt ook wel, dat het goede weer van de afgelopen dagen en de vakantie lactoren zijn die het bezoek ten goede ko men. Maar toch ziet hij al regelmatig dezelfde gezichten terugkomen. V-algems hem os er al enigs zins sprake van de vorming van een vast groepje bezoe kers aam de boerlc j. De kin deren helpen spontaan mee. Dat vindt beheer l.-r Verrijzer juist zo leuk. „Gisteren heb- l.cn we met zo'n vijftien kin deren schoongemaakt, niet al leen jongens, maar ook meis fes". De woensdagmiddag is trou wens voor beheerder Verrij zer gebombardeerd tot vaste s-hoonim.aatemd'dag. Dan heb ben de kinderen tenminste de gelegenheid. Wat d-e heer Verrijzer al wel ia opgevallen, is dat de k j,deren veelal nog moetein erem hoe z-e met dieren moe- ton omgaan. „Ze lopen nog veel te hard achter de dieren aain. Dan lopen die beerten natuurlijk ook weg. De kinde ren moeten leren de dieren voorzichtig te benaderen. Het moet zo worden dat de bees ten uit de hand van de kindc- «"-.i komen eten. En dat leer ik ie kinderen dan. Het gaat overigens al een stuk betel dan in het begiin van de week. De geiten en te hangbuik- zwijntjes bijvoorbeeld laten zich al veel gemakkelijker pakken. En de bol; nu ook, terwijl die een, paar dagen ge leden niet te pakaan te krij- gtn w-as. De dieren beginnen echt al wat te wennen aan de kinderen". Beheerder Verrijzer leert de bezoekertjes ook hoe ze de dieren moeten voeren. Hij zelf ma-aikt het voer klaar. „Maar ik vertel de kinderen er dan ook bij welk voer een dier wel en ni,et mag hebben. En de allerkleinste bezoekertjes van drie j-aar laat ik de kleine geitjes voeren. Dat is een prachtig gezicht". De heer Verrijzer heeft trouwens geen enkele klacht over de dioipli-ne van d-e be zoekers als het ga-at om tus sentijds voeren. „De mensen brengen wel voer mee. Vooral brood. Dat kijk ik echter eerst na. Want het mag niet bedor ven of beschimmeld zijn. Ze komen wel vragen of ze de dieren mogen voeren. En dan verwijs ik ze naar de op bor den aangegeven voertijden. En daar houdt iedereen zich -aan". De afgelopen week heeft zich de veestapel van de Hol landsche Hoeve overigens weer uitgebreid. Er zijn twee schildpadden bijgekomen en een marmot. En ook bezit de boerderij weer meer slerdui- ven. De nabijheid van het zwembad stimuleert het be zoek ook. Beheerder Verrijzer merkt op, dat hij vaak genoeg kinderen ziet met zwemgoed onder d-e armen. Die komen even naar de boerderij voordat ze gaan zwemmen of n.a het zwemmen. „Ik kan natuurlijk nog niet zeggen: het gaat lukken. Maar de ervaringen van de eerste week zijn goed. Zoals het er nu voorstaat is de kinderboer derij een succes", a-ldius be heerder J. Verrijzer. (Van -onze correspondent)'. VLISSINGEN Op de Westerschelde, ter hoogte van boei 12, werd door de passé rende Engelse zeeboot Ches terfield een olievlek waarge nomen. De olievlek dreef over het vaarwater en was bij na der onderzoek door Rijkswa terstaat van weinig betekenis. Het levert geen gevaar op voor kust of stranden. Het laagje is zo dun, dat het spoe dig zal verdwijnen, zo werd meegedeeld. Jubileum Bouwbedrijf „De Delta" b.v. te Middelburg bestaat dit jaar tw-aalfeneen- •ha-lf jaar. Bovendien neemt het bouwbedrijf dit jaar af scheid van haar oprichter-di recteur A. Zwartsenbumg, die als adviseur aan het bedrijf verbonden zal bl-ijven. Als nieuwe directeur begroet het bedrijf ing. L. G. Zwartsen- burg. Ter gelegenheid van a! deze feiten wondt er een re ceptie gehouden in hotel Nieu we Doelen aan d-e Loska.de te Middelburg op vrijdagmiddag 3 mei v-anaf halfv-ier. Geboren Pieternella dv J. M. de Veij en A. P. van de Griek, Irene dv H. van Heste ren en L. W. de Koning, Mar co, z-v R- Klomp en L. O. S. Facee-Schaeffer, David zv C. D. Egigebeen en N. Maljaars, Piet-er zv W. A. Vermue en C. de Jonge. Cornelia dv A. W. Direct en D. M. de Witte, Freddy zv J. M. de Jonige en D. C. Sinke. Sandra dv A. R. wan Hioften en. C. J. A. West- strate Jeroen, zv A. H. W Ve-rspu-ij en M J. Liuijk. Overleden: Adriana Zuid ijk (89). Jacobus van Liere (88). Elisabeth Slotboom (69). Ma ria Zonnevijlle (69). Jacobus Scheele (82), Jacob de Vlieger (84). Francina Bliek (87). Jo- comina Dees (70). Suzanna de Wee (76). Gehuwd Willem van de Merwe en Henela van Tol. Ca- rolus van Vredegem en Stella Eveline Eestermans. Bartholo- meus Oosterkamp en Magdale- na Wattel. Ondertrouwd: Reinder Ho- gend-orf en Marina Versludjs. NicoLa-as van Haveren en Jan na van Wel. Willem van Nette en Marie Louise Daan-e, Eric N-ooteboom en W-i-lhelmina Schipper, Paul van Eenennaam, en Cornelia Goedehondt. Wil lem Koppejan en Martha de Graaff. Ronald Janse en Digna de Koninig. Peter Kaandorp en. Adriana de Bourgraaf. Gevonden voorwerpen In de maand maart werden aan het politiebureau te Goes en de postburea-us te s'-Heer Arendskerke en Wolphaarts- dij-k de volgende gevonden voorwerpen nog niet afge haald: Goes Diverse porte monnees, diverse sleutels, di verse bankbiljetten, diverse horloges, diverse handschoe nen, kindermuts, kinderfietsje, jongens-broekje, enveloppen met folders, armbandje, par kiet, halsdoek, broche, 2 klap stoeltjes, damestas, regenpak, hereno-verjas, hondenhalsband, armband eri armbandje, ta bakszak, twee beitels, vogel met oranje snavel, auitowiel- d-op, jachthond, voetbal, da mesfiets en hondenriem. Post 's-Heer Arendskerke Rode kinderwant, plastic jej'ryca-n en babyhemdje. Post Wolp- hiaartsd'ijk Rechter heren- handschoen, oranje m-u-ts, au tosleutel, plastic zak met kunsmest en twee bankbiljet ten. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het dagelijks bestuur van het weg schap Walcheren is voorstander van een proef met een parkeerinstallatie. Deze proef zou moeten worden genomen op het parkeerterrein in Koudekerke, het grootste dat mo menteel onder beheer staat van het wegschap Walcheren. Deze kwestie zal worden besproken °P de openbare vergadering van het college van beheer van het wegschap Walcheren, die op d-oraderdag 18 april om 15.00 uur wordt gehouden in het gemeentehuis te Middelburg. Het dagelijks bestuur stelt dat door het mi nisterie van CRM meerdere malen de mogelijkheid en zelfs de wenselijkheid is uit gesproken wanneer het ging om subsidieverlening voor de aanleg va-n een parkeerterrein, om parkeengelden te heffen voor gebruik wan dat terrein. Van de diri-e mo-gelijtóheden hiertoe, namelijk het plaatsen van parkeermeters, verkoop van kaartjes en het plaatsen van een parkeerinstallatie, gaat de voordeur van het da gelijks bestuur naar laatstge noemde mogelijkheid utt. Het parkeerterrein wordt dan afgestoten via een hef boom, d-ie automatisch open gaat wanneer een parkeerder betaalt via een automaat. Het bestuur wan het wegschap Walcheren voelt daarbij het meest voor een vast beldbe- drag van f 1,Het proefpar- keerterrein in Koudekerke kan 264 auto's hebben. De aanloopkosten van een par- (Van een onzer verslaggevers) ÏERSEKE Tijdens de Jaarvergadering, die Zevibel zaterdag 27 april in het her vormd verenigingsgebouw De Haven aan de Dreef te Yerse- ke houdt, zal prof. P. Korringa spreken over het onderwerp: „Van visserij naar viscul- tuur". Deze inleiding wordt ver duidelijkt met behulp van dia's. Aan de spreekbeurt van de heer Korringa gaat een korte jaarrede van Zevibel- voorzitter A.L.S. Lockefeer vooraf. Na de inleiding van de heer Korringa is er gelegen heid voor h-et stellen van vra gen. Na de vergadering wordt het Zevibel-gezelschap offici eel ontvangen door het college van burgemeester en wethou ders van Reimerswaal. (Vain een onzer verslaggepers) SLUISKIL Door Zeeuwsch- Vlaanderen rijdt een vreemd uitgedoste auto, die, overal waar-ie verschijnt, veel bekijks trekt. Inplaats van glimmend koetswerk is de auto bedekt met veelkleurige stukjes vloertapijt. Het is een stuntje van Vlc- voertuig. tor Voerman uit Sluiskil, wiens vader een woninginrich ting, annex verfhandel in deze plaats drijft. De uit 1963 stammende Ford 17M heeft er in ieder geval een heel ander aanzien door gekregen. „Het ls weer eens tets an ders. Op diie manier heb ik heel wat restantjes en stalen vloerkleed kunnen wegwer ken", zegt Victor. „Een groot voordeel is dat je de wagen nooit meer hoeft te wassen en te poetsen. Alleen zo nu en dan met de stofzuiger er over heen...". Victor staat er helemaal niet op dat zijn autobekleding aan. de buitenkant aanspraak kan maken op een patent. „Ieder die zijn a-ulo op deze manier wil laten bekleden kan bij mij terecht. Ik reken allepn een arbeidsloon van f 150',-. Het tapijt lever ik er gratis bij", zegt Victor. Tot dusver lopen de navolgers van de „tapijtau to" echter nog n-iet bij hem stomm. Keerinstailatie zijn ongeveer 25.000 gulden. Een firma is nu bereid om een dergelijke parkeerinstalla tie voor proef te plaatsen voor een seizoen. Als vergoeding hiervoor wordt gevraagd de helft van de opbrengst van het seizoen 1-974. Wil het weg schap na de proef de installa tie niet kopen dan haalt de fa. d-eze weer weg zond-er kosten in rekening te brengen. (Van een onzer verslaggevers)' GOES Op 16 april gaat ln Goes het vormingsinstituut van start van de Stichting ter Bevordering van Vormingswerk voor werkende jongeren op Reformatorische grondslag. Het „Reformatorisch Vor mingsinstituut" is onderge bracht in het gebouw van het Zeeuws Technisch Instituut aan de Lijnbaan te Goes. Aanvankelijk was het de bedoeling om met dit instituut van start te gaan op 1 januari. Het vinden van personeel en een goede behuizing heeft echter wat vertraging veroor zaakt. Het reformatorisch vor mingsinstituut is opgezet voor de gehele provincie Zeeland. Als na verloop van tijd blijkt, dat de stichting van dependan ces wenselijk is, dan worden nu a-I de plaatsen Tholen en Middelburg en eventueel Zie- rikzee en Terneuzen overwo gen. Tot directeur van het Refor matorisch Vormingsinstituut is benoemd de heer C. f. Möhlmann uit Goes en als vormingslei-d-ers de heren A. Lagendijk uit Vlissingen en J. Walhout uit Middelburg. (Van een onzer verslaggevers1 WISSENKERKE Het Wa terschap Noord-Beveland gaat zich binnenkort beraden op het rapport van de Ooster- scheldec-ommissie. Dit met het oog op het verzoek van minis ter Westerterp van Verkeer en Waterstaat om een reactie op het rapport-Klaasesz. De zaak zal worden bespro ken tijdens de open-bare alge mene vergadering van het wa terschap Noord-Beveland, die wordit gehouden op vrijdag 26 april in het dorpshuis te Wis- senkerke. De vergadering be gint om 10.00 uur. (Van onze correspondente» VLISSINGEN Van 16 april tot en met 17 mei zal de Boulevard De Ruyter ln Vlis singen zijn afgesloten voor het doorgaande verkeer. Zoals be kend zijn aan het boulevard gedeelte ter hoogte van de Ge vangentoren werkzaamheden uitgevoerd ln verband met flatbouw. Onder meer is daarbij een nieuwe brugconstructie aange bracht. Het weggedeelte langs de Gevangenpoort is door deze reconstructie breder geworden, en heeft ook een vloeiender verloop ge-kregen. De afslui ting wordt door middel van borden aangegeven. De door gang van voetgangers blijft mogelijk aam de zeezijde van de Gevangentoren. (V-an onze corresioondent). ZIERIKZEE In het Aca demisch Ziekenhuis te Wasse naar is de 35-jarige heer j. Sloof uit Zierikzee tengevolge van d-e verwondingen, die hij woensdag bij een verkeerson geval opliep, overleden. De heer Sloof reed op de Provin- cialeweg te Zierikzee tegen een transformatorhuisje van de PZEM op en werd daarbi) zeer ernstig gewond.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7