De Paal wil jacht- liaventje behouden Zeeland kan zeeliavenlokaties bij Ossenisse maar beter vergeten Weer tal van activiteiten op camping De Vogel kort g a exp1 jr Motie Zeeuwsch- Vlaamse artsen r WESTERTERP AARZELT ONGHEi LASSIFIC Ziekenhuistwist Commissie praat over bestemmings plan Oude Molen HU Henk Elsi trok volle zaal in Ax Industriebo NKV hub li; jubil arissen Zonnig s «"OésbSM 'i stad streek AANRIJDING St. Jansteen Heikant SFEER KARAKTER VISIE Hotel International Ontspanning Dansavond Rustzoeker Zoekivedstrijd HET ADRE Inschrijvingen handelsregister Axel Clinqe Woensdag 10 april 1974 VAe touwtrekkerij rond de ziekenhuisbedden in Zeeuwsch- Vlaanderen is een typerend voorbeeld van de strijd om de bestuurlijke macht in dit gebied. De Kanaalzone met Terneu- zen voorop wil graag zoveel mogelijk centrale voorzieningen voor de hele streek naar zich toetrekken en daardoor is men in West- en Oost-Zeeuwscli-Vlaanderen bevreesd dat men teveel van de Kanaalzone afhankelijk wordt. In dit licht moet ook worden bezien het streven van het zie kenhuisbestuur van Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen om tussen Axel en Zaamslag een groot streekziekenhuis te bouwen. Als dat streekziekenhuis er zou komen, dan zal het aantal zieken huisbedden in Hulst en Oostburg aanzienlijk moeten dalen. Staatssecretaris J. Hendriks is nu eenmaal van mening dat Zeeuwsch-Vlaanderen slechts een aantal bedden mag hebben dat gelijk is aan vier promille van het aantal inwoners. Terecht dat de ziekenhuisbesturen van West- en Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren zich tegen de ziekenhuisplannen van de Kanaalzone ver zetten. De afstanden in Zeeuwsch-Vlaanderen zijn zodanig dat het niet verantwoord is om de ziekenhuizen in Hulst en Oost burg op te doeken. Het belang van de patiënten in die gebieden zou hiermee niet zijn gediend, evenmin als dat van hun familie leden die met het openbaar vervoer voor een rit naar de Ka naalzone soms uren onderweg zijn. Wat ons in deze strijd om de ziekenhuisbedden stoort is het feit dat alle plannenmaKerij en alle overleg in de beslotenheid plaatsvindt. Pas als het ei is uitgebroed mag het publiek het komen bewonderen. We zijn het daarmee niet eens. Wat er met de ziekenhuizen in Zeeuwsch-Vlaanderen moet gaan gebeuren Is een zaak, die alle inwoners van Zeeuwsch-Vlaanderen aan gaat. Het gaat tenslotte om een goede gezondheidszorg voor deze mensen en niet om prestigekwesties. (Vervolg van pagina 1) Behalve naar de staatssecre taris is de motie ook gezonden naar de landelijke commissie voor de ziekenhuisvoorzienin gen, naar het college van G.S. van Zeeland, de provinciale raad voor de volksgezondheid in Zeeland, de werkgroep zie kenhuizen van deze provincia le raad, het hoofdbestuur van de landelijke huisartsenvereni- girag (L.H.V.) de bes-turen van de ziekenhuisstichtingen in Zeeuwsch-Vlaanderen, de di recties van de ziekenfondsen O.Z in Breda en „Zeeuwsch- Vlaanderen", de geneeskundig inspecteur in Zeeland, de nati onale ziekenhuisraad in Utrecht, de gemeentebesturen in Zeeuwsch-Vlaanderen, de kruisverenigingen in deze streek en aan de leden vam de L.H.V. in Zeeuwsch-Vlaande ren. De motie werd aangenomen tijdens de huisartsenvergade ring, die maandagavond in het St. Elisabethziekenhuis te Sluiskil werd gehouden. Aan wezig op deze vergadering waren behalve veertien huis artsen uit de Kanaalzone, drie uit West-Zeeuwsch- Vlaanderen en zeven uit Oost- Zeeuvsch-Vlaanderen ook de heren Van Spanje en Van Ber- kel van het hoofdbestuur van de L.H.V. en Van Zuiden, chef de bureau van de L.H.V. in Utrecht. De heer Van Spanie juichte de motie toe. In deze vergadering werd het Kanaalzone-nlan om tus sen Axel en Zaamslag een groot streekziekenhuis te bou wen van tafel geveegd. De mededeling dat dit plan on danks alle kritiek toch aan de staatssecretaris zal worden aangeboden, werd met veront waardiging ontvangen. Op de vraag waarnam ir de motie niet wordt gezegd d-at een zieken huis in de Kanaalzone moet (Van onze correspondent) HULST Gistermiddag vond op het kruispunt Rijks weg 60-Zoetevaart nabij Hulst de zoveelste aanrijding plaats waarbij ditmaal twee Belgi sche personenauto's waren be trokken. J.G. uit Antwer pen wilde komende van de Zoetevaart, het kruispunt oversteken, maar hij verleende daarbij geen voorrang aan J. van O. uit Stekene die over de rijksweg reed. Deze kon een aanrijding niet vermijden. Aan beide wagens was tamelijk veel materiële schade, maar niemand liet verwondingen op. worden gesloten om aan het probleem va nde overbebed- ding in Zeeuwsch-Vlaanderen een eind te maken, zei giste ren een huisarts: „We zfjn wel van oordeel dat een van de twee ziekenhuizen in de Ka naalzone moet worden geslo ten maar hebben dat niet in de motie opgenomen omdat dat een bestuurlijke kwestie is. Een daarmee hebben wij niets te maken. De huisartsen moeten niet bepalen welk zie kenhuis dicht moet. Wij heb ben wel te maken met de gezondheidszorg en het behar tigen van de belangen van on ze patiënten". Biljartdemonstratie Op uitnodiging van de biljart club den Ouden Arend is de Belgische biljartkampioen Lu- do Dielit bereid gevonden om op zaterdag 8 juni in café den Ouden Arend een biljartde- monstratie te komen geven. Getracht zal worden om nog een waaidige tegenstander te vinden voor het spelen van enkele partijen. Stopborden Vorige week vond een auto-ongeval Dlaats op de kruiising van de Oude Drijdijkck-Burgemeester Jebaertstra-at, wa-arhj een auto de woning van P.V. binnen reed. Bij deze kruising staan twee bejaardenbanken waarvan door bej a-arden en omwonen den veel gebruik wordt ge- ma-akt. Deze kruising is echter op geen enkele manier bevei ligd en wordt ook als onover zichtelijk beschouwd. Door het groot aantal ongelukken, die hier ir het verleden hebben plaatsgehad, is het gebruikma ken van de bejaardenbank een levensgevaarlijke bezigheid geworden en het plaatsen van stopborden zal dan ook wor den gevraagd. NKV-bijeenkomst In het verenigingsgebouw hield de NKV-aiaeiing St.-Jansteen on der voorzitterschap van de heer J. Biommaert een alge mene ledenvergadering. Na het voorlezen van de jaarver slagen door de secretaris W. Roels en de penningmeester E. de Poorter werd door de heer Spoor, voorzitter van de kring zuid-west Nederland van de mdusttiebond van het NKV een lezing gehouden met als onderwerp „het ontstaan en doelstelling van de vakbewe ging". Na deze lezing werJ gelegenheid gegeven tot stellen van vragen. (ADVERTENTIE) OPEL- EN KAMPEERWAGENSHOW tijdens de Paasdagen GAR. KERCKHAERT B.V. HULST (Van een onzer verslaggevers) GRAAUW „Het jachthaventje van De Paal moet blij ven", zo denken de meeste gebruikers van het haventje van De Paal erover en de dorpelingen zijn het daar volle dig mee eens. Dit gezellige jachthaventje aan de rand van het Land van Seaftinge wordt bedreigd door de eventuele aanleg van het Baalhoek-kanaal. Bezitters van de jachtjes verkeren in het onzekere omtrent de toekomst van hun ligplaats. Op het ogenblik liggen er in De Paal zo'n 100 schepen. Voor deze vloot van plezier vaartuigen is er na het ver dwijnen van De Paal geen en kele uitwijkmogelijkheid. De meeste eigenaars zijn Belgen. Zij zullen terug moeten naar Antwerpen of naar de jachtha ven van Doel, onder de rook van de zware zeehaven-indus trieën. Eén van hen, de heer L. Praat uit Antwerpen brenigt zijn vakanties en vrije week ends altijd in De Paal door. (Van onze correspondente AXEL Donderdag om 17.00 uur houdt de commissie voor ruimtelijke ordening in het Axelse stadhuis een verga dering. Naast de normale agendapunten wordt er In de ze vergadering een bespreking gehouden over een voorstel aan de raad tot het vaststellen van het bestemmingsplan Ou de Molen (Koewacht). Het plan regelt de bestem ming van de gronden ten noorden van de Lange Akkers en de Nieuwe Karnemelk- straat en rondom de Molen weg, Eikenlaan, Klapstraat. Zandweg en de provinciale weg ten noordwesten van de kern Koewacht. Een plan voor dit gebied is noodzakelijk om dat er nog geen voorschriften geregeld waren en men onge wenste ontwikkelingen wil te gengaan. Bestaande bebouwingen worden in het bestemmings plan opgenomen. Incidenteel en individueel zullen er moge lijkheden zijn voor woning bouw, maar het bestemmings plan voorziet niet in de mo gelijkheid voor uitgebreide nieuwe woningbouw. Van de vijf bezwaarschriften die zijn ingediend, is er een gegrond, en een deels gegrond ver klaard. Sportavond Het wiielerco- mité in Heikant houdt op za terdag 20 april in het vereni gingsgebouw een sportavond met ter afsluiting een bal. De muziek zal worden verzorgd door het orkest the Survi vors. Als hij daar weg moet ziet hij de toekomst vrij somber in. „Als ik bijvoorbeeld naar het Veerse Meer zou moeten, dan geef ik het op, dan stop ik met varen". Hij betreurt als buitanlander het feit dat de Nederlandse jachthavens alle maal in handen komen van beleggingsmaatschappijen, die de tarieven van de ligvelden onnodig omhoog jagen. „De ligplaatsen worden on betaalbaar'. Het aantrekkelij ke van De Paal is voor de heer Praat vooral de sfeer die er rond het kleine haventje hangt. „Iedereen helpt elkaar. De haven wordt door de men sen zelf uitgebaggerd. Het leu ke is dat je alles zelf moet doen, er is ook geen klasseaf stand. Ze zijn hier allemaal even gemoedelijk". De voorzitter van de water sportvereniging Saaftinge, de heer W. B. M. Biommaert uit Axel heeft dezelfde indruk. Zijn club, die ongeveer 150 leden telt, pleit dan ook sterk voor behoud van het haventje. In het verleden heeft men al een aantal bezwaarschriften verstuurd aan verschillende bestuursintanties, maar dat heeft totnutoe nog niet gehol pen. Alles is nog even onze ker. De heer Biommaert: „We hebben het wettelijke spel meegespeeld, maar ik zie de toekomst niet rooskleurig te gemoet". Ook hij wijst op het eigen karakter van De Paal. „Je mist straks de geaardheid van De Paal en de sfeer. Mo derne jachthavens hebben geen sfeer meer. Dan ben je een nummer en dan heb je niets meer te vertellen. Het geheim van Paal is de zelf werkzaamheid van de mensen die er gebruik van maken. Als die plannen doorgaan dan is dat allemaal voorbij. Al die gezinnen die nu hun vertier hebben in het Land van Saaf tinge met hun bootje, kunnen dan nergens meer naar toe". De oudere bevolking van het dorpje Paal gelooft het allemaal wel. De visie van een der oude schippers die elke dag op de haven te vindein zijn: „Ik zou liever hebben dat de haven bleef. Want ik woon hier al 70 jaar, en ik zou niet meer willen veranderen. Maar als ik toch weg ga dan lig ik er niet van wakker. Dat helpt toch niet". 0 Haventje bij De Paal. (Van onze parlementair» voor aantasting van het na- dan ook volta (Van onze parlementair» redactie) DEN HAAG De aanleg van een zechavenindustrieter rein bij Ossenisse kan Zeeland wel zo goed als vergeten. Mi nister Westerterp (Verkeer en Waterstaat) heeft er gisteren in de Eerste Kamer erg scep tisch over gedaan. „Het rijk geeft in ieder geval niet de voorkeur aan een lokatie Os senisse, zoals Zeeland zich dat voorstelt, namelijk een haven gebied van zeer beperkte om vang", aldus Westerterp, die er vervolgens op wees dat er in Zeeland voor een lokatie van grotere omvang nauwe lijks plaats is. Westerterp zei dit in ant woord op vragen, die senator drs. M. C. Verburg (PvdA) ver leden week had gesteld tij dens heit beleidsdebat over de begroting van Verkeer en Wa terstaat. Westerterp bevestigde dat het rijk een lokatie bij Baalhoek langs het toekomsti ge kanaal afwijst, niet ailleen op grond van financiële motie ven, maar vooral uit vrees voor aantasting van het na tuurgebied „Het verdnonken land van Saeftinghe". De minister zei over de ves tiging van zeehavenlokaties dat gestreefd moet worden naar een beperkt^ ^;)nfall van formaat, ommdaf^inders ver snippering optreedt waarmee geen nationaal belang is ge diend. „Het is de vraag of in Zeeuwsch-Vlaanderen vol doende ruimte kan worden ge vonden voor een dergelijk ha vengebied. Daarvoor is Zeeuwsch-Vlaanderen te kleinschalig. Vandaar dat Zee land nu zelf de oplossing zoekt in een klein Ossenisse, maar dergelijke, kleine haven gebieden leveren betrekkelijk hoge terreinkosten op", zei hij. Bovendien valt te vrezen, dat de uitgifte van de terrei nen door de krappe srbeids- ma-kf zich over tientallen ja ren uitstrekt, waardoor hoge renteverliezen ontstaan. De economische rechtvaardiging van dergelijke projecten is dan ook volkomen zoek, meen de de bewindsman, die vond dat dit niet alleen geldt voor Ossenisse, maar eveneens voor Baalhoek. Westerterp zei dan ook te twijfelen aan het nut van der gelijke zeehavengebieden als oplossing van het werkgele genheidsvraagstuk in Zeeland. Mogelijk wordt naar zijn me ning het regionale belang be- ter gediend met de ontwikke. ling van de Axelse Vlakte, zij het dat daar geen basisindus trieën kunnen komen. (ADVERTENTIE) HULST - Tel. 01140-3453" KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 (Van een onzer verslaggevers) HENGSTDIJK Slechts enkele tientallen gezinnen hebben tot nog toe geprofi teerd van het hele mooie len teweer op de Hengstdijkse modelcamping De Vogel. Af gelopen zondag gingen de poorten open voor de gestage stroom caravanliefhebbers en tentbewoners, die er tot eind september de kans krijgen om van de oost-Zeeuwsch-Vioam- se rusit te genieten. Vorig jaar kwamen onge veer veertiienduizend mensen op die gedachte. De prognose is dat dit getal in 1974 zeker weer gehaald wondt. De be langstelling is vanaf de eerste opening elk jaar groter gewor den. De grote drukte wordt eerst met Pasen verwacht. De campingbeheerder, ambtenaar in dienst van de gemeente Hontenisse, de heer B.J. Schigt weet zich te herinneren dat de honderdvijftig caravan- percelen, met een omvang van tweehonderd vierkante meter per perceel, tijdens het paas weekeinde vorig jaar vol ston den. Vele gezinnen betalen de seizoenplaatsprijs van zeshon derdzeventig gulden graag als ze daarmee verzekerd zijn van een rustig verbliijf op het groene gras, dat desnoods mag duren van 1 april tot 30 sep tember Net als vorig jaar heeft het echtpaar J. van de Bosch, als beheerder van cantine en win kel een uitgebreid ontsnap pingsprogramma samengesteld om eventuele verveling onder de campingbewoners meteen de kop in te drukken. Gebleken is onder andere dat vooral die Belgische kam peerders verzot kunnen raken op het bingo-spel. Meivrouw Van de Bosch heeft vorig jaar nogal wat moeite moeten doen om het erin te krijgen, maar toen het eenmaal zover was, werd het een rage. Vanaf he den wordt iedere zaterdaga- "ond gespeeld en in het hoog seizoen wellicht drie maal per week. Zodra men ee ge schikte spelleider heeft gevon den, zal ook gestart worden met het fameuze „Biee zonder roem", een kaartspel dat sterk doet denken aan klaverjas- Voor wat meer actieve men sen wordt elke zaterdagavond een dansavond gehouden, met als speciale attractie levende muziek. De dansavonden star ten na half juni. Ook de kinderen worden niet vergeten. Afhankelijk van het weer, worden of de maan dag- of de dinsdagmiddagen doorgebracht met sport en spel. Allerlei wedstrijden zijn op papier al georganiseerd om de kinderen zoveel mogeijk plezier te bezorgen. Voor de ouderen, gezinnen niet uitge sloten zijn er avondvoettoch ten gepland, die over zes kilo meter in de omgeving van de camping worden gelopen. Het echtpaar Van de Bosch is veler vam plan te proberen enkele puzzel-ritten te organi seren. Eén en ander hangt af van de gemeentelijke toestem ming. Naast alle actieve vermake lijkheden wordt ook de rust- zoeker .gediend. De visrijke kreek De Vogel wordt het middelpunt van een zomerlan- ge hengelcompetitie. Vissers kunnen hun vangst bij de campingcantine laten meten en wegen. In de laatste week van augustus wordt de vetste sei zoenvangst met een prijs be loond. Net als vorig jaar staat het volksdansen weer op het programma. De heer Vosveld, ambtenaar sport- en jeugdza ken in de gemeente Hontenis se, is als dansleider van de volksdansgroep Hava Naguila, regelmatig aanwezig met leden van zijn groep voor het geven van demonstraties en lessen. De eerste campingactivitei ten gaan tijdens het komende paasweekeinde beginnen met een paasei-zoekwedstrijd voor campingkinderen en kinderen uit de omgeving. Er worden door het echtpaar Van de Bosch honderdvijftig gekleur de eieren verstopt.- Kinderen die een gemerkt ei weten op te sporen krijgen een prijs. De camping is tot nog toe ook een trekpleister gebleken voor in woners van de omliggende kernen. Ook dit jaar blijven de poorten open voor iedereen die belangstelling heeft. 0 Mevr. Van de Bosch. (ADVERTENTIE Voiwdag 10 april 1974 VOOR EEN GOEDE EN EEN GOED UURWj, (Van onze correspond, AXEL Stoelen erbij worden aangesli gisteravond in Axels centrum De Halle all.l Elsink-fans een plaatsjJ ven. Zelfs Frank Sinatt, buis, het fraaie lente-i weer en de gewone weekse avond kond, verhinderendat <j| Henk Elsink het in Zi Vlaanderen helemaal te". Ongetwijfeld zuilg laatste successen (Jo.1 zelfs de top-tien krankjorumme over de lift) daartoe gedragen hebbein. Onl geroutineerd, vol zei humor, met zijn sp< se stem, wist Henk publiek uitstekend ken en wist hij veeïv handen op elkaar te Natuurlijk waren zijn bedj es en canferer, j meest in trek. Teksten en muziek grotendeels van Henk zelf. Hij werd uitstekt geleid door Arnold K.-i no), Loek Kuyper (ba en Dick Boer (drums i ganisatie van de aivond handen van de sticht in Zeeuwsch-VTaamdere; (Vervolg van pagina 1) Lt moet mogelijk zijn. De geeft bijvoorbeeld ,K I de mensen in Zeebrugge Hjaar 100.000 francs om te piBdieren tegen de Belgische SS. in verband met de ^^turen in kun huizen, die ^Ele bouw van de sluizen ontstaan", za deelde giste- ^Lde heer Reynaert mee. de ontploffing van dan ig is de schade opgeno- dioor de politie van Brug- Daama is er niets ird. „Juridisch heeft de iratie van de politie geer e waarde. De politie is »*rt/>e niet bevoegd. Daar- voof moeten architecten^of in «enleuiB worden ingeschakeld- He* [gaa-t niet op om de men- senl in de omgeving van de Kiteliiinepoort, een wijk waar vwS gewone arbeiders wo- steen (Van onze correspond! HULST In het j schapscentrum Mal; I hielden de leden van dustriebond NKV een vond voor het huldig zes jubilarissen. Dit Edm. Valcke (50J, Jos (25), II. Stevens (25 Hiel (25), R. van Houli en J. Mariman (251. trictsbestuuirder Th. mans uit Sluiskil kon bi tigjarige lid de zilvens met Robijn opspeld er, de overige jubilarissen veren speld kregen Vi afdelingsbestuur kreeeti'^__ leden een cadeau aanp deryaren. en de dames werden bloemetjes gezet. ouze correspondent)' NEUZEN Bij de Ka- met sran ICoophamdel en fa brieken in Terneuzen wei-der ■tuigende ondernemingen ir het F handelsregister opgeno men: P. R- Klooster, Grots Beer 44 te Oostburg. Glazen- wBfersbefvni f. J. F. d'Hoogne Oude Dryd-ijok 18, St.-Jan- Groothandel in levenc ,vee. konijnen, wild er n K. Müller, Spoorstraal Sluiskil. Groothandel ii smiddelen. Stok B.V. a-aat 11, Terneuzen ^^^jdelinig bij aam- en ver koop van onroerende goederer De Postduif, Nieuwstraal Oostburg. Cafébedrijf jer-aannemersbedrijf WaUiout., Magretfe 20 te Axel Mava, Van Milstraat 2 te Sai van. Gent. Kleinhandel In 1" SSsmiddelen, melk, aardappe- len, rgroenten, fruit, vlees, kou- en sokken. N. Höfgen sestraat 66 te Biervliet Maikthandel in sieraden en la- De heer Ackermans de jubilarissen veel li omdat zij al lange tijd J de vakbond zijn. Hij hen als voorbeeld vooj anderen. Ook voorzitter Broeck was trots op de, rende leden. In het bi spoorde hij de aanwei) den aan om trouw lid ven. Vooral de verhof' de contributie in de toekomst mag, aldus dt zitter, geen beletsel i lid te blijven. Bovewfc meldde hij, zit er «I georganiiseerden een v- ring in omdat er volger even-als in België een t' ie premie komt. Nadat secretaris en meester hun jaarstukke: den gepresenteerd, weit gegaan tot de bestuur? zing. Periodiek aftreder ren W. van Broeck, H. en B. de Keyzer. U- noemde, stelde zich niet herkiesbaar. Nadat de periodiek aftredende tas leden waren herkozen als nieuw lid aan het I' toegevoegd, de heer Aarden. Vooruitzichten voor donder dag en vrijdag, opgesteld dooi het KNMI op dinsdag oir 18.00 uur: Droog en in het algemeer zonnig weer. Overdag iets la gere temperaturen. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land. Voor donderdag: aantal urer zon: 3 tot 13, min. temp: om atóeeks 4 graden, max. temp ofcreeks 15 graden, kans o] eenj droge periode van min stens 12 uur: 95 procent, kan. op een geheel droog etmaal 90 procent. Voor vrijdag: aantal urer zon: 3to t 13, min. temp: om streek s 3 graden, max. temp ofctreeks 13 graden, kans O] een, droge periode van min Sterns 12 uur: 95 procent, kan op een geheel droog etmaal 90pi'Or- waterstanden 0{ De waterhoogten van dins Horlogeverkoper de zaterdagmarkt k Leiden gmg er van d e98 plus 1Q Plittersdorff 36 hU de poht» ,.ontXt [plus 4. Maxau 419 plus 5. Plo gooide tijdens zijn vW |<gingen 143 onv. M-annheii kele horloges weg. 1,1 echter snel worden aan-', den. Er is procesverbaal hem opgemaakt en de W zijn in beslag genomen. Biljarten In de h"r competitie werden vijf" en gespeeld in De u dour. De uitslag was: A, laert won met 35 cara® van W. Römgens, R won met 50 caramboles11 Pardon. H. Willaert wo' 60 caramboles van Robert laert 52 caramboles. J- won met 75 caramboles Bolsens met 34. En tf" won F Ras ruM fin van H. de Cock met 34 C-1 boles. tl f' 234 min 9. Steinbach 134 pin H Maiinz 254 min 6. Binge 129 min 6. Kaoib 167 min Trier 272 plus 1. Koblenz lï min 1. Keulen 153 min 9. Ruhr ort 314 min 9. Lobith 943 mi Pannerdense kop 912 min Nijmegen 741 min 3. IJsselko 848 min 1. Eefde IJssel 31 min 2. Deventer 250 onv. Mor sin 5476 plus 16. Borghare 3933 min 3. Belfeld 1153 pk 21. Grave beneden de slu 510 plus 7. hoog wat or Morgen donderdag 11 april Bergen op Zoom 6.32 en 18.E Hansweert 5.34 en 17.54 Terneuzen 4.57 en 17.23 Vlissingen 4.27 en 16.51 Wemeldinge 6.22 en 18.43.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2