FLINKE PAASDRUKTE VERWACHT eorganisatie brandweer spoedig ter sprake „UITVOERING PLAN KLAASESZ ONGUNSTIG VOOR BRABANT" L. DALLINGA ZEEUWS TOPBILJARDKAMPIOEN AAD BORSELE STELDE ADVIESCOMMISSIE IN DUWBOOT VASTGELOPEN r Vragen over politie Middelburg Actiegroep voor advocaat wekt ergernis samenwerking met PPR bij verkiezingen stad streek 1 bi U tbcA \tooïde£l 5SEN EN ANDERE ENTEN IN KLEUR" I BREDA De toeristische Instanties geloven niet dat de kinds verleden jaar sterk ge- Itegen benzineprijs een belem- Enering zal zijn om er met de Paasdagen op uit te trekken, f De hotels in Breda en de Lote hotels in de omgeving Rebben zoveel groiepsreserve- Kngen geboekt, dat het ernaar Uitziet, dat men Pasen alleen boor enkele passanten nog een bol te vinden zal' zijn. Het Nationaal Bureau voor oeris- tne zegt dat de Randstad een- feelfde beeld vertoornt en dat WATERGRAAF G. SWIER: Orgel- concerten te Middelburg Hontenisse Goes Woensdag 3 april 1974 7 ;enzön"*m". een dringende behoefte aan duide- itie over deze biezondere planten boek worden de specifieke eigen- an ruim 300 variëteiten besproken Met prachtige kleurenfoto's en tips jing "van maand tot maand". *oor alle cactusfans. geb.f 17,50 peken, drie interessante ondèrwerpen, iale "lente"-stand hebben we er nog Grote rozenboek -Tuinplanten in ïestersin kleur-Nuttige planten in i en struiken in bos en veld - in onze aarde - De planten van onze natie in woord en beeld: Bloemen en rs - Paddestoelen - Natuurbeheer - antsoenen. ijkje nemen», (neem gerust onze NDAARD BOEKHANDEL erstraat 25 - Breda (Van een onzer verslaggevers) buitenlanders voor zover ze uit het Ziuiden komen, onder gebracht zullen moeten wor den in de zuidelijke provin cies. Gezien de zachte winter en het tot nu toe fraaie voor jaar verwacht men dat over een week of twee de bollen velden in bloei zullen staan, hetgeen een extra stimulans voor het paastoerisme kan be tekenen. De VW-Breda zegt dat haar twee kantoren met de paasdagen bemand zullen zijn zolang dat nodig is. De provinciale WV-Zeeland in Middelburg constateert de laatste week een verhoogde belangstelling voor korte paas vakanties van een paar dagen tot een week. Toch gelooft men niet dat Zeeland in bed- dennood zal ralken. Wel denkt de VW dat bij mooi weer de hotels aan de kust vol zullen zijn. De WV-Zeeland verwacht dat de drukte beslist niet minder zal zijn dan vorig jaar. De ANWB kan moeilijk pei len hoe druk het gaat worden. Dat hangt af van de vrijdag voor Pasen, zo deelde men mee. De verkeersdienst van de rijkspolitie in Driebergen ver wacht net zo'n bedrijvigheid op de weg ais verleden jaar. Voor het eerst zal de politie met een helikopter boven de drukke punten cirkelen' om de weggebruikers z0 snel moge lijk te kunnen waarschuwen voor opstoppingen. Daarnaast worden drie ge wone vliegtuigen ingezet. De rijkspolitie gelooft niet dat de maximumsnelheid vxan 100 km. van invloed zal zijn op hst aantal ongevallen. „Als het druk is kan men nog niet eens 100 km. rijden", aldus de poli tie. De rijkspolitie in Middel burg meent dat het niet ex treem druk zal worden. In ie der geval niet zo druk als met een mooie Pinksteren. Er zul len daarom geen speciale maatregelen worden -geno men. De rijkspolite Breda gaat wel met extra bezettng op de weg. Zj verwacht bj mo-o weer een drukke Pasen met De rijkspolitie Breda gaat wel met extra bezetting op de weg. Zij verwacht bij mooi weer een drukke Pasen met volle wegen. markten GOES, 2 april Op mon ster Conference KL.I 65-70 126 60-65 123, 55-60 111,20— h 12 30, KL.II 65-70 121122, 60-65 117—118, 55-60 121—122, 170-80 4245, 65-70 3241, 60- ,5 72 45-50 47, 60-70X 91—92, ,5-60X 55. Export en indus- irieveiling: Div. rassen appels Loet-wit 13,30 rood 8,50, Gol- itien Delicious KL.I 80-85 40-: Et; 75-80 37—46, 70-75 3644, 165' 21—23. KL.II 80-85 32—42, 75-80 32—40, 70-75 27—37, 70- '80 32—41, 65-70 26—37, 60-65 >21—23, 70-80X 26,60, 60-70X [20 40 Winston KL.I 80-85 95 97 75-80 71—106, 70-75 70— 65-70 64—86, 60-65 51—65, -J5-60 27—38. KL.II 75-80 89, 170-75 65—85, 65-70 51—71, 60- 65 32—56, 55-60 20—30, 50-55 ,13 30—19. 65-65X 29—36, Cox's Orange Pippin KL.II 75-80 ■106 70-75 108—111, 65-70 100—102, 60-65 75, 55-60 52 70-75X 66, 65-70J 56, 60-65X 141 60-60 X 20. Goudreinette L.I 85-95 61—71, 75-858—62, •75 42—5. kl.ii S-95 57— |67. 75-85 59—71, 65-75 2—45. [Conference KL.I 65-70 124 VI 60-65 20127, 55-60 115 ,117' KL.II 65-70 105—115, 60- [65 101—117, 55-60 92—105, 50 55 65—73 45-50, 26-42, 60-70X 82-94. 45-50X 54, 50-60X 63— 79, kroet 9—34. Totale aanvoer ia'rd fruit 24800 kisten. GOES, 2 april —Granen, zaden en peulvruchten. Alle 'prijzen boerenschoon en fran co leveringsplaats. Tarwe f 35.25—f 35,75 per 100 kg, (gerst f 33,f 35,- per 100 kg, haver f 34,50—f 36,- per 100 kg. Exclusief BTW. In brouw- gerst geen handel. Aardappe len. veldsgewas, af boerderij op auto geleverd f 7,f 8.5Ö per 100 kg. Voederaardappelen f 6,75 per 100 kg, afgehaald op auto geleverd. Exclusief BTW. [Voor grove partijen wordt een [hogere prijs betaald. Uien. On- afgestaart op auto geleverd [20—28 cent per kg. Exclusief [BTW. Vlas. Ongerepeld 34 46 cent per kg, gerepeld 41 stestro f 85,- per 1000 kg. I Exclusief BTW. 51 cent per kg. Exclusief BTW. Stro: tarwestro 85,per 1000 kg. Gerstestro 85,per 1000 kg. Exclusief BTW. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND In eerste instantie zeiden de fracties van de KVP, PvdA/PPR en ook CHU in de raad van Borsele gister avond weinig behoefte te hebben aan een tijdelijke commissie, die voor de openbare behandeling van het rapport reorganisatie brandweer deze materie eerst intern zou gaan bespreken. Om begrijpelijke redenen had de studie over deze reorganisatie langj geduurd. Maar de genoemde fracties Wilden, dat de brandweer organisatie in Borsele nu maar zo spoedig mogelijk in de ge meenteraad aan de orde moest komen. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Wordt het plan Klaasesz uitgevoerd, dan zal, nadat de Oosterschelde met een geperforeerde dam is af gesloten, een voor Brabant wel uitermate ongunstige situatie ontstaan, zei gisteren water- I graaf ir. G. Swier tot de alge mene vergadering van het wa- terschap West-Brabant. Laboratoriumproeven heb ben aangetoond, dat het laag- water bij Dintelsas niet verder zal dalen dan 70 cm beneden I NAP, terwijl dat vóór de uit voering van de Deltawerken meer dan een meter was. „De lozingsmogelijkheden bij Din telsas worden hierdoor belang rijk verslechterd'aldus ir. Swier. Dat zal ernstige gevolgen hebben voor de waterstaat kundige toestand in West-Bra- bant, zo voorspelde ir. Swier. „Zeker ls', zei hij, „dat de uitvoering van een Mark- Vlietkanaal, zolang de Oester- dam en de Keetendam niet zijn voltooid, onmogelijk is geworden". „Gezien die lange duur we ten de brandweerkorpsen op dien duur ook niet meer hoe het zit", betoogde de heer Peeters (KVP) onder meer. De heer Peeters vond verdier, dialt niet slechts 1 lid van de fractie via de commissie voor gelicht kon worden, maar dat alle raadsleden die voorlich ting verdienden. Dit laatste vond steun bij de heer Evers- dijk (CHU). Ook hij pleitte ervoor de brandweerreorgani- saue op zeer korte termijn af te werken. De heer Eversdijk zei verder tegen de oominissie geen bezwaar te hebben, in dien deze zou fungeren zoals de begrotingscommissie en dius allerkil technische zaken zou bestuderen tea- voorinformatie. Zaken van beleid dienden ech ter te alien tijde in het open baar in de raad ter tafel te koornen. Ook de heer De Kos ter (PPR-PvdA.) nad aan de commissie geen behoefte. Nadat burgemeester Van Waes een en ander had toege licht, was de raad de mening toegedaan dat de instelling van de tijdelijke oommissie toch wiel zinvol was. De heer Van Waes verklaarde nadruk kelijk diat hierdoor de behan deling in de naad hooguit eenl maand werd vertraagd. De burgemeester- maakte ook een duidelijk onderscheid tussen de technische aspecten van de reorganisatie en de beleidsas pecten. Maar, zo betoogde hij, bij de brandweerreorganisatie hingen beide aspecten innig met elkaar samen. Zo had bij voorbeeld de snelheid waar mee uitgerukt kon worden bij brand en met hoeveei perso nen men minimaal kon uitmik ken, allies te maken met het soort materieel waarover kon worden beschikt. De commissie zou echter de ze technische zaken bekijken, zodat een debat in de raad over het beleid beter uit de verf kon komen. Daarmee ging de naad akkoord. In 1971 gaf de raad een krediiet van f 10.000 voor af braak van de vroegere lagere school in Oudelande. Nu deze sloop dit jaar daadwerkelijk wordt aangepakt, blijken de kosten bijna vier keer zoveel te belopen. Menig raadslid zei daarvan te zijn geschrokken. De heer Peeters deed daarom de suggestie voortaan pas geld voor dit soort werk ter beschikking te sitellen indien het werk ook in het zelfde ja-ar kon worden uitgevoerd. De PPR-PvdA-fractie stem de tegen het voorstel tot vesti ging van zakelijke rechten voor leidingen. De reden was, dat de prijzen te verschillend waren. Het ging hier om lei dingen va-n de WMZ, de nafta- leiding VLissingen-Terneuzen en een olielei ding Rotterclam- Vlissingen. De heer De Koster zei verder het te betreuren dat de vestiging van het zakelijk recht moest gebeuren, nu de leidingen er toch ai lagen. Daarom kon er toch geen en kele invloed meer worden uit geoefend op het tracé. Het huidige tracé ging door mooie gebieden en in de toekomst kon dit tracé uitgroeien tot een leidingenstraat. Dan zou dit gebeuren door een gebied, zonder dat de gemeente daar op invloed had kunnen uitoe- nen. kleuteronderwijs achtte de heer Peeters (KVP) niet den derend. Hij bracht dit ter sprake bij het voorstel om de verwarming van de kieuter- (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG In de lu therse kerk te Middelburg worden een viertal orgelcon certen gehouden ten bate van het orgelrestauratiefonds van deze kerk. Het eerste concert vindt plaats op zaterdag 6 april in de lutherse kerk te Middel burg om 20.00 uur. Dan wordt een concert gegeven door de organist Jan Kleinbrissink uit Deventer, die werken zal uit voeren van Bach, Froberger, Couperin, Langlais en Stenley. Op zaterdag 13 april is er eveneens om 20.00 uur een concert door de organist Freek de Keyzer met verdere me- dewerking van het Middel- Door de hogere olieprijzenl burgee kamerkoor onder lei- kregen die kleuterscholen een- ^mg van Dart Leijensè. Op uitgavepost, welke niet werdl Latf, j= april speel t de vergoed. Hij vroeg het college Rotterdamse organist Jaap hij de minister aan te kloppen' Nieuwenhuys m de lutherse uw kerlt te Middelburg. Op zater- sehool te Ovezande van olie om te bouwen op aardgas. om een extra bijdrage in de, stookkosten. Wethouder Bras kon echter meedelen, dat de vergoedingen voor het kleuter onderwijs in 1974 30-40 pro cent hoger waren dan voor heen. Burgemeester Van Waes be pleitte daarenboven toch enige voorzichtigheid om nu alle sch-oolverwarmingen op aard gas te willen ombouwen. Het zwembad Stelleplas moet in de zomer van 1975 ld aar zijn, deelde burgemeester Van Waes mee in antwoord op vra gen van de heer De Koster. In juni dit jaar zal met de bouw worden begonnen. Middelburgse kamerkoor om der leiding van Bart Leijnse opnieuw een uitvoering met solistische medewerking van Ellen Beekman (sopraan) en organist Bram Beekman. De toegangsprijzen voor de ze orgelconcerten bedragen 3,- per concert en f 9-- voor de gehele serie. Jongeren en mili tairen genieten 50 procent re ductie. Kaarten zijn verkrijg baar aan de lutherse kerk te Middelburg. Op de avond van het eerste concert zijn ook de programma's verkrijgbaar van de gehele serie van u-itvoerin gen. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG Twee re chercheurs van de politie in Middelburg zouden bij een in woner van die stad (D. K.) het huis zijn binnengedrongen voor huiszoeking zonder toe- stemmnig van de hoofdbewo ner. De politiemannen konden binnenkomen doordat de voor deur openstond, omdat de be trokken bewoner ziek te bed lag en in verband daarmee de controlerende arts verwacht te. Het Tweede Kamerlid Van der Le-k (PSP) heeft de mi nisters De Gaay Fortman (Binnenlandse Zaken) en Van Agt (Justitie) schriftelijke vragen over deze kwestie ge steld. Hij wil onder meer we ten of de betrokken recher cheurs zich niet hebben schul dig gemaakt aan schending van de grondwet. Als dat niet het geval is, zo vraagt Van der Lek, moet een zieke dan een bordje op zijn deur monteren met het opschrift: „Het is niet toegestaan deze woning te be treden - art. 172 grondwet", of iets dergelijks? Tenslotte vraagt het kamer lid de ministers of ze bereid zijn een richtlijn uit te vaardi gen om dit soort vormen van huiszoeking voortaan te voor komen („opdat het monteren van bordjes op de deur een vorm van overbodige huisvlijt blijft')'. (Van een onzerversla ggeversT WALSOORDEN Bij het haventje van Walsoorden is gistermiddag een opduwsehip met twaalf lege ba-kken aan de grond geraakt. De duwboot liep met vallend water vast in de gevaarlijke bocht van Wals oorden boven op een basalt stenen onderwaterdam. Oor zaak van het aan de grond lopen was waarschijnlijk een defect aan het roer. Het schip, de Neptunus 9 was eigendom van de firma Swaac b.v. in Rotterdam. De sleepboten van de firma Muller uit Terneuzen en de firma Letzer uit Ant werpen waren gisteravond nog druk in de weer om het schip los te krijgen. Boomplantdag Ook de schooljeugd van Hontenisse kan zich ter gelegenheid van boo-mplantdag laten gelden. Vandaag zullen de leerlingen van al-Ie ba-sischolen van Hon tenisse onder leiding van het onderwijzend personeel en mensen van de gemeentelijke plantsoenendienst bomen en struiken gaan planten in het nieuwe bosplantsoen. Het pro gramma van deze ochtend ziet er als volgt uit: 10.30 uur ver zamelen bij de school in Hengstdijk. 10.40 uur met de fanfare voorop naar de plant- plaats waar omstreeks elf uur symbolisch de eerste van een aantal bomen geplant zal wor den. (Van onze correspondente) MIDDELBURG Ondanks het uitdrukkelijk verzoek van mr. J. C. Haeseker om elke ten gunste van hem bedoelde actie te sta ken. heeft het zich „Oro Haeseker" noemende comité dinsdag middag toch een petitie aangeboden aan de Deken van de Orde van Advocaten in Zeeland, mr. J. van Deinse te Middelburg. dat de actiegroep zich niet be ter had geïnformeerd. De Raad van Toezicht, be staande uit twee advocaten uit Midden-Zeeland en twee uit Zeeuwsch-Vlaanderen, zal de petitie binnenkort bespre ken. In die petitie worden tien eisen gesteld, waaronder de „openlijke opheffing van de boycot tegen mr. Haeseker" De petitie is door 181 perso nen ondertekend, waaronder 42 leerlingen van de Zeevaart school. De aanbieders waren mevrouw C. Cappon-Roos en de heren C. van der Elshou: en C. Louis uit VKssingen. Bij Dir/1 V47II de aanbieding waren twee le-1 V Uil VIULJ O II den van de Raad van Toezicht van de Orde aanwezig, mr. J. J. van der Weel en mr. F. K. Adriaanse. Zowel. mr. Van Deinse als mr. Adriaanse hebben in niet mis te verstane bewoordingen van hun verontwaardiging over deze actie blijk gegeven. De laatste noemde de hele deining „ergerlijk, lasterlijk en volkomen ongegrond". Dit te meer omdat mr. Haeseker al aan zijn zogenoemde pleit bezorgers had laten weten dat er van geen boycot sprake is. Mr. van Deinse herhaalde nog eens wat hij gisteren al in onze krant heeft verklaard, namelijk dat mr. Haeseker tot en met maart al dertien tot veertien toevoegingen van het Consultatiebureau te Middel burg had gekregen. Mr. Van Deinse vond het onbegrijpelijk De twaalf finalisten in café Dallinga. Kerkdiensten Met ingang van zondag 7 april zijn de aanvangstijden van de rooms- katholieke kerkdiensten te Goes veranderd. De vroegmis zal voortaan aanvangen om 8.30 uur en de hoogmis om 10.00 uur. In De Hoogte In Goes-zuid blijft de r.k. kerk dienst ongewijzigd aanvangen op zondagmorgen om 11.30 uur. Promovendus Op donder dag 4 april zal de in Goes geboren dra. J.L. de Jager aan de Vrije Universiteit te Am sterdam promoveren tot doctor .n de wiskunde en natuurwe tenschappen. De heer De Ja ger promoveert op een proef schrift dat een onderzoek be vat naar de samenstelling van de atoomkernen. De heer De Jager is sinds augustus 1973 d-ocent wiskunde aan de lera renopleiding vrije leergangen te Amsterdam. Voordien was hij wetenschappelijk mede werker bij de stichting funda menteel onderzoek der materie te Amsterdam. (Van een onzer verslaggevers) GOES „Naar aanleiding van de uitslag van de verkie zingen voor de Provinciale Staten is de noodzaak van sa menwerking naar voren geko men met de Politieke Partij Radikalen (PPR) voor de ver kiezingen van de Goese ge meenteraad". Dit schrijft de secretaris van de PvdA-afde- ling Goes aan zijn Goese par tijleden. De Goese afdeling zal deze samenwerking bespreken op haar vergadering van donder dag 4 april in de Prins van Oranje te Goes. De PPR-afde- ling Goes heeft over deze zaak eerder deze week reeds intern overlegd. Daarbij heeft een grote rol gespeeld, dat het mo menteel te iaat is om nog een gezamenlijke lijst van PvdA- PPR kandidaten te laten regi streren. Vandaar dat de PPR als eis heeft gesteld aan de PvdA om een PPR-kandidaat op de tweede en negende plaats te hebben van de PvdA-lijst. Hierover zal de PvdA-vergadering zich don derdag moeten uitspreken. De Goese PvdA-afdeling geeft, in haar schrijven aan de leden ook nog de volgende motivering voor haar wens tot samenwerking met de PPR. „Op basis van de provinciale uitslag kunnen wij voor de PvdA 6 gemeenteraadszetels verwachten, hetgeen er 7 wa ren. De PPR-krijgt vrijwel ze ker 1 zetel. Bij samenwerking tussen PvdA en PPR krijgt de PvdA 7 zetels, d.w.z. 1 zetel meer ten koste van de christe lijke groepering. Het linkse blok komt dan met 8 zetels versterkt in de Goese ge meenteraad terug". (Van onze correspondent) SLUISKIL In café Dal linga te Sluiskil is het topbil- jartkampioenschap van Zee-1 land gehouden. Bij dit kampi oenschap, dat werd georgani seerd door het hoofdbestuur van de Oost-Zeeuwsch-Vlaam- se topbiljartcompetitie werd strijd geleverd op vier topbil- jarts. Alleen de clubs, die ook aan de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse topbiljartcompetitie deelne men, konden meedoen. In to taal deden 28 spelers verdeeld over zeven teams mee. Het Hulsterse 't Centrum nam niet deel. Kampioen werd Louis Dal linga. Hij veroverde in zijn eigen café het kampioenschap, nadat hij zich uit de rij van twaalf finalisten de sterkste had getoond. De uitslagen van zaterdag zijn: Poule A: J. Haulez ('t An ker) - R. Boelens (STC) 1 0, L. Coppieters (Tovak) - F. Wentzler (be ONA) 10, R. van Daele (bc 't Raedhuys) - R. Bogaerd (Marionette) 0 1, G. de Feber (KOT) - L. Cop- pieters 10, R. Bogaerd - J. Taulez 10, R. Boelens - F. Wentzler 10, R. v. Daele - J. Haulez 01, G. de Feber - R. Boelens 01, F. Wentzler - R. Bogaerd 01, L. Coppieters - R. Boelens 01, F. Wentzler - R. v. Daele 01, R Bogaerd --G. de Feber 10, J. Haulez - F. Wentzler 10, L. Coppieters - R. Bogaerd 01, R. van Daele - G. de Feber 01, R, Boelens - R. Bogaerd 10, J. Haulez - G. de Feber 01, L. Coppie ters - R. van Daele 10, G. de Feber - F. Wentzler 10, J. Haulez - L. Coppieters 01 en R. van Daele - R. Boelens 0 -1. Poule b; W. Woninger ('t Anker) - M. Teirlinck (bc 't Raedhuys 0—1, F. Buis (To vak) P. de Smet (Marionet- te) 0—1, Ch. de Wolf (bc ONA) - E. Hemelsoet (STC) 10, J. Vernimmen (KOT) - F. Buis (Tovak) 01, E He- melsoet - W. Woginger 01, M. Teirlinck - P. de Smet 1 0, Ch. de Wolf - W. Woginger 10, M. Teirlinck - J. Vert nimmen 01, P. de Smet - E. Hemelsoet 10, F. Buis - M. Teirlinck 10, P. de Smet - Ch. de Wolf 1—0, E. Hemel soet - J. Vernimmen 01, W, Woginger - P. de Smet 10, F. Buis - E. Hemelsoet 10, Ch. de Wolf - J. Vernimmen 10, M. Teirlinck - E. Hemel soet 10, W. Woginger - J. Vernimmen 1-0, F. Buis - Ch. de Wolf 01, J. Vernimmen - P. de Smet 01, W. Wogin ger - F. Buis 01 en Ch. de Wolf - M. Teirlinck 10. Poule C: J. Boeding ('t An ker) - E. Bogaerd (Marionet- te) 10, A. Coppieters (To vak) - M. Dallinga (STC) 1 0, M. de Wit (be ONA) - J. Martinet (be 't Raedhuys) 1 0, Fr. Strooband (KOT) - A. Coppieters 01, J. Martinet - J. Boeding 01, E. Bogaerd - M. Dallinga 1—0, M. de Wit - J. Boeding 10, E. Bogaerd - Fr. Strooband 10, M. Dallin ga - J. Martinet 1—0, A. Cop pieters - E. Bogaerd 01, M. Dallinga - M. de Wit 10, J. Martinet - Fr. Strooband 10, J. Boeding- M. Dallinga 01, A. Coppieters - J. Martinet 10, M. de Wit - Fr. Stroo band 10, E. Bogaerd - J. Mar tinet 10, J. Boeding - Fr. Strooband 01, A. Coppieters - M. de Wit 01, Fr. Stroo band - M. Dallinga 01, J. Boeding - A. Coppieters 01 en M. de Wit - E. Bogaerd 1—0. Poule D: J. van Haute ('t Anker) - Th. de Witte (Mario nette) 10, C. Martens (Koe wacht) - F. van de Abeele (bc 't Raedhuys) 10, A. Picavet (bc ONA) - L. Dallinga (STC) 01, W. Koeipans (KOT) - C. Martens 1—0, L. Dallinga - J.van Haute 10. Th. de Witte - F. van de Abeele 01, A. Picavet - J. van Haute 10, Th. de Witte - W. Koemans 0—1, F. van de Abeele - L, Dallinga 01, C. Martens - Th. de Witte 01, F. van de Abeele - A. Picavet 01, Dallinga - Koemans 10, Van Haute van de Abeele 1- 0, Martens - Dallinga 01, Picavet - Koemans 01, De Witte - Dallinga 01, Van Haute - Koemans 1Mar tens - Picavet 01, Koemans - Van de Abeele 10, Van Hau te - Martens 01, en Picavet - De Witte 1—0. Zondagavond vonden de fi nale-wedstrijden plaats. De einduitslag is: 1. L. Dal linga (STC) li pnt., met 29 winstballen; 2. R. Bogaerd (Marionette 7 pnt. met 9; 3. E. Bogaerd (Marionette) 7 pnt. met 8; 4. W. Koemans (KOT) 6 pnt. met 3; 5. M. de Wit (bc ONA) 6 pnt. met 2; 6. A. Coppieters (Tovak Koewacht) 6 pnt.. met 4 verliesballen; 7. A. Picavet (bc ONA) 5 pnt. met 13 verliesballen; 10. R. Smet (Marionette) 5 pnt. met 2; 9. F. Buis (Tovak) 5 pnt. met 13 verleisballen;10. R. Boelens (STC) 4 pnt. met 12; 11 en 12 G. de Feber (KOT) en Ch. de^Wotf (bc ONA) met ieder 2 pnt. en 14 verliesballen. len. De voorzitter van de Oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljart competitie Meerten Dallinga reikte na afloop de prijzen uit. De eerste zes ontvingen een beker. Alle finalisten kregen een gegraveerde asbak.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7