PHILIPS waar zijn ze? Wat is een secretarieel-administratieve opleiding? Wat doe je ermee? Wie kan hem volgen? leerlingen w DRECHT METAAL S*'l personeelsfiinktionaris 4t> Wij hebben een interessante produktie-funktie voor u. HOECHST HOLLAND N.V. WEERT ASSISTENT(E) jonge assistent accountant APOTHEKERS ASSISTENTE Apotheek Van Kalmthout, Nederlandse Credietbank nv eerste verpleegkundige eerste verpleegkundige Juliana Ziekenhuis TECHNOVUM B.V. Metalen ramen en deuren Wij zoeken voor een vast dienstverband bij onze ar beidsreserve nog een aantal geschoolde vakmensen met ruime ervaring. Zij worden tewerk gesteld op de bij onze Stichting aangesloten bedrij ven, gelegen in en om Dor drecht. Er is een reiskosten vergoeding voor het geza menlijk gebruik van eigen vervoer. scheepsbouw-ijzerwerkers constructie-bankwerkers allround electrisch lassers branders hakkers i inlichtingenstrook os j Adres Enkele TIMMERLIEDEN gevraagd M. Voermans Zaterdag 30 maart 1974 Vroeger hadden we bij Philips ii Eindhoven een secretaresse-opleiding nu een secretarieel-administratieve opleiding. Alleen een kwestie van naams verandering? Beslist niet. De opleiding is anders. En beter, vinden wij. Omdat het een combinatie is van theorie en praktijk. En omdat het aansluit bij jouw talenpakket (en je voorkeur en de mogelijkheden bij Philips). Denk je van de zomer een diploma Atheneum. Gymnasium of HAVO te halen? Heb je 2 vreemde talen in je examenpakket? Dan wil je misschier meer weten. Zend onderstaande bon in een envelop zonder postzegel aan: Philips Personeelzaker Antwoordnummer 35 t.a.v. mejuffrouw C. B. Bronkhorsi Eindhoven. Je begint met 4 maanden theorie Dan hoor je meer van ons. (ongeveer tot Kerstmis). Daarin leer je voornamelijk typen en steno. Is het resultaat positief dan komt een vervolg- opleiding van 8 maanden, waarin theorie en praktijk elkaar afwisselen. BON Na die opleiding ben je Adres: aankomend secretaresse. De praktijk vormt je dan tot een zelfstandige, Naam: volwaardige secretaresse in een van de zeer verschillende afdelingen van Philips. Woonplaats: De opleiding is gratis. Je krijgt van Geboortedatum: ons een redelijk zakgeld. Onder bepaalde voorwaarden komen we Schooltype: tegemoet in pension- en reiskosten. MEDISCH CENTRUM DE KLOKKENBERG BREDA Bij de afdeling röntgen kunnen worden ge plaatst enkele Hiervoor komen in aanmerking, zij die een opleiding hebben ge noten op MAVO-niveau en min stens 18 jaar oud zijn of dit bin nenkort worden. Het salaris is volgens de lande lijke regeling voor ziekenhuis personeel; de minimum-loon regeling is van toepassing. De werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, leeftijd en ervaring kunnen worden gericht aan de ekonomisch-direkteur van De Klokkenberg, Galderseweg 81, Breda GEVRAAGD voor direct of later Zuivelstraat 5 Bergen op Zoom Telefoon 01640 - 34371. gevestigd te Amsterdam Algemene vergadering van aandeelhouders Aandeelhouders van de Nederlandse Credietbank N.V. worden uitgenodigd tot het bijwonen van de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders op vrijdag 19 april 1974 te 16.00 uur in het Amstel Hotel. Prof. Tulpplein, Amsterdam. De agenda voor de vergadering, de concept notulen van de algemene vergadering van aandeelhouders d.d. 12 april 1973, de jaarrekening en het verslag van de hoofddirektie over het boekjaar 1973 liggen ter inzage en zijn verkrijgbaar bii alle vestigingen van de bank. De agenda omvat onder meer het punt "Voorgenomen benoeming van commissarissen". Dit betreft het voornemen tot herbenoeming van de heren drs. E. A. Bartel, M. J. A. M. Janssen en dr. W. H. van den Berge, alsmede tot benoeming van de heren prof. dr. H. J. Kruisinga en H. H. Jacobi ter voorziening in de ontstane vacatures. De toelichting op deze benoemingen, alsmede de overige gegevens die hierop betrekking hebben, liggen eveneens ter inzage en zijn verkrijgbaar bii alle vestigingen van de bank. Houders van aandelen aan toonder die de vergadering wensen bij te wonen, dienen hun aandelen uiterlijk op dinsdag 16 april 1974 te deponeren bij het hoofdkantoor of bij een van de vestigingen van de vennootschap tegen ontvangstbewijs, dat tevens als toegangsbewijs voor de vergadering geldt. Een toegangsbewijs zal ook worden verstrekt op vertoon van een verklaring van een andere bankinstelling, dat bij haar de met letter en nummer omschreven aandelen zijn gedeponeerd en dat zij deze tot de afloop der vergadering onder zich zal houden. De Raad van Commissarissen Amsterdam, 29 maart 1974 ■•«Bra#*»*' In ons ziekenhuis kunnen worden geplaatst voor de Interne afdeling voor de Chirurgische afdeling Voor sollicitaties en/of inlichtingen kunt u zich wenden tot de verpleegkundig direk- trice zr. P. S. der Nederlanden, die dage lijks, behalve 's zaterdags spreekuur heeft van 11.00-12.00 uur. Telefoon (020) 38 40 84. TER HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST Spoorstraat 69 Roosendaal vraagt per 1 mei 1974: voor de bedrijfsboekhouding, leeftijd 17 a 19 jaar. Studerend voor praktijkdiploma en/of enige ervaring gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie. I J Naam.... i Woonplaats» Beroep... „.Leeftijd Postbus 488, Dordrecht Frederikstraat 40. Tel. 078- 35697/74308746421 VJ I Voor ons kantoor te Breda vragen wij een met enige jaren praktijkervaring en studerend voor het NIvRA diploma of het diploma SPD. Door de veelzijdigheid van onze praktijk wordt hem een verdere opleiding gewaarborgd die alle facetten van het accountantsberoep omvat. De ervaring die hij bij zijn werk opdoet wordt bovendien ondersteund door interne cursussen. Vanzelfsprekend zijn primaire, zowel als secundair* arbeidsvoorwaarden afgestemd op de huidige normen. Uw schriftelijke of telefonische sollicitatie kunt u richten aan: Van Dien Co Breda, Langendijk 34, tel. 01600 24511 Voor Amsterdam. Meidoornlaan 21 Tel. 01620-23902 Kosteloos Bij beschikking van de Arrondissementsrechtbank te Breda d.d. 15 maart 1974 is het faillissement van Wilhelmus Adrianus Gerardus Schretsmeijer. vertegenwoordiger, wo nende te Breda aan de Ruwaardstraat no. 12 op geheven wegens gebrek aan baten. De curator Mr. R. P. M. J. Rijppaert Baronielaan 133, Breda. De direktie van een industriële onderneming met ca. 2000 werknemers, die een vooraanstaande plaats inneemt in de voedingsmiddelensektor, zoekt ter uitbreiding van haar centrale staf afdeling Personeelzaken De centrale stafafdeling PZ. adviseert zowel de concern-direktie als de direkties der werkmaatschap pijen, (vrnl. Zuid-West Nederland) en heeft een funktionele relatie tot de personeelsdiensten van die werkmaatschappijen. De gevraagde personeelsfunktionaris zal met enkele collega's, onder leiding van het hoofd PZ. werken aan de uitbouw van een centraal sociaal beleid. Hij zal dit doen b.v. als lid van meerdere studie- of begeleidings-kommissies die de wenselijkheid, metho de van invoering etc. van b.v. werkoverleg onderzoe ken of die de consequenties analyseren van de overgang van drie- naar vier-ploegendienst of onder delen formuleren van het sociale beleidsplan etc. Voor een ca. 30-jarige PZ-man met gespecialiseerde ervaring in personeelwerk en interesse voor organisatie ontwikkeling, kan deze funktie een interessante verbreding betekenen. Enige voorkeur gaat uit naar iemand die de urgentie-opleiding volgt of gevolgd heeft. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere telefonische informatie, respektievelijk schriftelijke sollicitatie richten tot Drs. R.R.M. Lyppens van het GEMEENSCHAPPELIJK INSTITUUT VOOR TOEGEPASTE PSYCHOLOGIE Wilhelminapark 25 - Tilburg 013424040 GROKO B.V., gevestigd te Zundert, fabriceert diepvriesprodukten. Met de uiterst moderne apparatuur die ons hierbij ten dienste staat, leveren wij produkten die aan hoge kwaliteits eisen voldoen, voornamelijk groenten, soepen en kant- en klaarmaaltijden. Wij zijn een onderdeel van het ITT concern, een van de grootste inter nationale ondernemingen ter wereld, met belang rijke bedrijven in vele sektoren, ookin Nederland. Om leiding te geven aan onze produktiemede- werkers zoeken wij op korte termijn enkele Produktie Chefs zowel voor onze vestiging in Zundert als in Breda. Hiervoor zoeken wij jonge, energieke mensen, leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Minstens enige ervaring in een leidinggevende funktie is vereist. Natuurlijk verwachten wij een behoorlijke algemene ontwikkeling, maar het zwaarst wegen uw kapaciteiten om een flinke groep mede werkers, mannen en vrouwen, waaronder ook buitenlanders van verschillende nationaliteiten, te stimuleren. Kennis van de groenteverwerkende industrie is uiteraard een pluspunt Belangstelling? Maak dan zo snel mogelijk een afspraak of schrijf aan: GROKO B.V., Industrieweg 9-11, Zundert. Tel.: 01696-3151 U hebt een L.T.S.-diploma of het diploma chemlscn vaKrrtan A/B? De werkzaamheden, die in 4-ploegendlenst verricht worden, omvatten het bedienen en kontroleren van in stallaties (kalanders) voor de fabrikage van kunststof- foliën. Aan deze funktie hebben wij de naam kalandervoerder gegeven. Bij de uitvoering van zijn taak wordt hij bijgestaan door een 5-tal assistenten. Minimum leeftijd 22 jaar. Opleiding Kandidaten met bovengenoemde diploma's worden in ongeveer één jaar opgeleid door ervaren produktie- chefs. Salaris Het beginsalaris bedraagt 18.000,- bruto per jaar. Na de opleiding stijgt het bruto jaarsalaris tot 20.000,- met een uitloopmogelijkheid tot 22.400, Deze bedragen zijn met inbegrip van de toeslagen voor de ploegendienst. De secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten: 8% vakantietoeslag, gratifikatie, gratis bedrijfskleding, pensioen- en spaarregeling, bedrijfsvervoer, studie kostenvergoeding. Waart als woongemeenta Weert heeft een aantrekkelijk woonklimaat en is goec bereikbaar via autosnelweg en spoorlijn. Uiteraard be middelen wij bij het verkrijgen van een oeschikte woon ruimte. Belangstelling? Neem mondeling of schriftelijk kontakt op met de af deling Personeelzaken van Hoechst Holland N.V., Kemoenweg, Weert. Telefoon 04950-82345.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 20