Burgemeester Axel voor handhaven extra wethouder Buitenbrieven- bussen in Oost- Z.-Vlaanderen ILL Protesten in België tegen mogelijke aanleg tweede luchthaven W egverbetering in Hontenisse STUDIE OVER HULP AAN GASTARBEIDERS achter verbouwing lagere school Rijksweg bij Perkpolder in het groen Uitvoering Marijkeschool in De Halle IN SAS VAN GENT Kanaal Gent- Terneuzen hier en daar dichtgeslibt door Belgisch vuil Uitslagen bedrijfs- volleybal stad streek C^odshiiizen Tennis Feestelijkheden Parkeerplaats Bomen St. Jansteen Vogelwaarde Café-Restaurant 'i Hulst Antennesysteeni Aula Sasse milieunota Nieuw Namen Vrijdag 29 maart 1974 2 (Van onze correspondente) AXEL „Axel heeft op het ogenblik drie wethouders en ik ben er voor, dat er drie wethouders zullen blijven. Dat zou het vertrouwen en de goede verstandhouding tus sen het college en de raad alleen maar bevorderen". Dit zei Axel's eerste burger, burgemeester A. de Kam, giste renmorgen op een persconferentie ten stadhuize. Hij zei het bijzonder te betreuren als er door bezuinigingsmaat regelen ten bate van het nieuwe zwembad één wethouder van het bestuurlijk toneel zou moeten verdwijnen. „Axel ls wel geen wereld stad", vervolgde hij, „maar elk ogenblik wordt er aan de bel getrokken en dan moeten er mensen voorhanden zijn de diverse zaken goed te kun nen verdelen en afhandelen. Een wethouder heeft nu een maal geen full-time job, maar er gaat wel erg veel tijd in (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Zonder hoofdelij ke stemming heeft de gemeen teraad van Sluis gisteravond principieel medewerking toe gezegd aan de verbouwing van de r.-k. lagere school aan de Brugstraat. Tot voor kort was hier een drie-klassige lagere school en een paar peuterklas sen ondergebracht. Door over brenging van de kleuterschool naar de J. van Dalestraat heeft men de beschikking ge kregen over alle lokaliteiten en het schoolbestuur wil het gehele pand nu aanpassen aan de eisen die worden gesteld aan het schoolgebouw, zodat het weer voor een reeks van jaren voor het onderwijs ge bruikt kan worden. Zoals bekend is het r.-k. la ger onderwijs te Sluis sinds augustus vorig jaair samenge voegd, maar de twee inge brachte gebouwen bij de fusie, de meisjes- en de jongens school, bleven de ndieuwe ba sisschool huisvesten. Deze be huizing gaf, zo is gebleken, veel organisatorische en on derwijskundige problemen, Zoveel, dait het ministerie in november 1973 een urgenitie- verklaring voor de aanpassing van het schoolgebouw aam de Brugstraat heeft afgegeven, zodiat alle klassen hierin kun nen warden ondergebracht. De heer A. de Bats noemde het plan eein goede zaak. „De school is i de loop dier jaren kwalitatief achteruit gegaan en modenniisering is hiaird no dig", zo zei hd|j. Ook de heer O. de Milliano zei weinig moeite met het voorstel te hebben. „Het is niu eenmaal een gevolg van de reorganisa tie. Sinds de verbouwing", zo merkte hij op, acht jiaar gele den en dit nieuwe plan heeft het onderwijs vier ton ge kost", zo merkte hij op. In dit verband vroeg hij het college, waarin loco-burgemeester F Cuelenaiere de zieke burge meester Van den Beid ver ving, nauw overleg te plegen over welke voorzieningen ge troffen moeten warden. „B. en W. zullen de bouw begelei den". beloofde de loco-burge meester De raad koos gisteravond ook tv.-ee nieuwe leden voor 'bet bestuur der Godshuizen in 'Sluis. Merkwaardig genoeg wend van de aanbeveling, die dit bestuur gedaan had, afge weken. Unaniem koos men de als tweede gekandideerde heer A. de Smit alls nieuw be stuurslid in de ene vacature. In de andere vacature werd de aanbeveling de heer J. de Bruijne, eveneens unaniem ge volgd. De raad kon zich ook vere nigen mot een voorstel de ten- nis-accommodatie in Sluis met twee banen uit te breiden. Uit de discussie bleek dat advies was ingewonnen van de plaat selijke tennisvereniging, die zander meer had gekozen voor gravelibanen boven kunstbe nen. De heer De Milliano vroeg zich echter af of kunst stof niet te prefereren was, daar die geen onderhoud ver gen. Desgevraagd door de heer A. de Bats zei de voorzitter, dat het de bedoeling was dat niet-ingezetenen vain de ge meente voor huur van de ba nen meer zulten moeten beta len dan tennissers binnen de gemeente. zitten. De aanvulling van een derde wethouder zou dan een uitstekende oplossing zijn om de machine goed te laten lo pen". Naar het aantal inwoners van een plaats wordt vastge steid hoeveel raadsleden en wethouders er mogen zijn. In bijzondere omstandigheden kunnen Gedeputeerde Staten toestemming verlenen deze ge tallen te veranderen. Op deze wjze heeft Axel er ten tijde van de herindeling een derde wethouder bij gekregen. „Naar mijm idee zijn de omstandig heden van toen niet gewij zigd", aldus de burgemeester „maar we zuilen moeten wachten tot september, als de nieuwe gemeenteraad wordt geïnstalleerd". De nieuwe raad zal dam normaal twee wethou ders kiezen en een verzoek bij G.S. moeten indienen om een derde wethouder te mogen be noemen. Na de uitspraak van G S. zou die djan in de eerst- kozen moeiten worden, volgende raadsvergadering ge- Tea- voorbereiding van de feestelijkheden ter gelegen heid van de 30-jarige bevrij- diingsherdenikiinig op 19, 20 en 21 september van dit jaar is er een comité geïnstalleerd on der voorzitterschap van de heer J.P.C. Roelands. De hear J.Th, Kleim is benoemd tot vice-voorzitter en de heer P. Th. Apers is de secretaris. Begin april hoopt het comité dat uit ongeveer 15 mensen be staat. haar eerste vergadering te houden. Het stukje spoorwegempla cement, dat het gemeentebe stuur op het oog had om er een parkeerplaats voor vracht wagens van te maken, moet te veel geld gaian kosten en wordt dus als „niet haalbaar" van de lijst met mogelijkhe den geschrapt. Er komen nogal eens klachten binnen van mensen die 's morgens vroeg dioor het lawaai van startende auto's worden gewekt, zodat men naarstig op zoek is naar mogelijke alternatieven. In samenwerking met pro vincie worden er op de ge vaarlijke kruispunten Lange- weg-Eversdamsedij k, Lange- weg - le Verkorting en I,an- geweg - 2e Verkorting ver- lichitingspunten geplaatst. Vender heeft het gemeente bestuur contact opgenomen mat de Bonnenstichtimg in Zeist om de toekomst van de prachtige 400-jaar oude linden op het Dorpsplein van Zuid- doirpe veilig te stellen. Men wil proberen subsidie te krij gen van Staatsbosbeheer en de Rijksdienst Monumentenzorg, om de nodige behandelingen vam de bomen te bunnen be kostigen. In verband met koninginne dag op 30 april wordt de raadsvergadering één dag op geschoven ntaar 1 mei. Steen verloor In een lichtwedstrijd op het terrein van v.v. Steen werd het eerste elftal door Meerdonck 1 met 60 geklopt. Hoewel Steen met een vijftal invallers speel de, maakte Meerdonck. vooral via Sarnson en Woitai duidelijk hoe men doelpunten scoort. Oudpapieroorlog Door verschillende publikaties lijkt het voor de Steense inwoners wel op een oorlog tussen de verschillende oudpapieropha- lers. Volgens mededelingen van het cai-navalscomité is hiervan echter geen sprake. De regeling vam de verschil lende acties is volledig ver zorgd tussen de stichting Steens carnaval en de v.v. Steen enerzijds en de harmonie St.-Jan anderzijds. EHBO De EHBO-afdeling Vogelwaarde houdt dinsdag 2 april een huis-aan-huis collec te ten bate van de Nederland se Hartstichting. Deze bliksem actie begint om 19.30 uur en alle leden (ook de nieuwe) worden om die tijd verwacht n het gemeenschapshuis van Vogelwaarde. Bij de laatste examens van deze EHBO-af- ieldng slaagden 17 personen. De examens werden afgeno men door huisarts Terburg. Dp i-ursus was gedoceerd door Huisarts Buwaldia en inspec teur W. Remonte- 9 Eén van de door de PTT geplaatste kastjes in Z..Vlaanderen. (Van een onzer verslaggevers) SPUI „De post werd vroeger tot op de keukentafel gebracht, maar dat is voorbij", verzucht mevrouw Maas-de Bruyne. Zij woont aan de PootersUijk in Spui en kijkt een beetje droevig naar de mooie groene brievenbus, der tig meter van haar voordeur. De PTT voorzag de Pooters- dijk een aantal maanden ge leden vam fraaie buitenbrie- venbussen De bewoners kre gen daarmee de kans wat aan ochtendgymnastiek te doen. Mevrouw Maas in eik gevai wel. Zii moet vanaf haar voor deur een heuveltje op lopen om bij cie aan de weg geplaat ste bus te komen. Het ge loop is overigens haar enige bezwaar. Zij erkent het feit dat de PTT een duur apparaat is en daairom wil bezuinigen. Voor de hes teil eis -tekent de plaatsing van de tussen een enorme tijdsbesparing dus voor de PTT een kostenbespa ring. Mevrc uw Maas is goed tc been, maar voor gehancicapten zullen de buitenbussen proble men kunnen opleven n Het is daarom dat de PTT een rege ling heeft ontworpen waarbij gehandicapten in de gelegen heid worden gesteld aanvra geil te doen voor hulp op de postkantoren. Tot nu toe zijn in Oost Zeett wm h-Vlaanderen de woonkernen Clinge, Nieuw- Narnen en Graauw voorzien van buitenbussen. Vandaag j worden de bussen geplaatst in j St. Jan: teen. Van :1e ongeveer dertienhonderd bussen die in' de gemeenten ten oosten vanj de kanaalzone zijn geprojec- teed, -.vei'den er tot nu toe bijna aiehonderd geplaatst. (ADVERTENTIE) 77 77 Bierkaaistraat 8 - HULST Telefoon (01140) - 3444 De zaak voor een gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen. Keuken open tot 22.00 uur Dinsdags gesloten. (Van een onzer verslaggevers) PERPOLDER De rijks weg naar de veerhaven van Perkpolder krijgt een groen jasje. Op het ogenblik is men namelijk bezig om op de ta luds langs deze vierbaansweg bomen te planten. Het gaat om totaal duizend bomen en vijf duizend struiken. Uitvoerder is oen aannemer uit Axtol. Ea- worden onder meer knotwilgen en riepen gebruikt om hot aanzicht van de weg te verfraaien. Als struiksoorten worden Gelderse roos, zwarte els en meidoorn ingeplant. De grootscheepse aanplant is die tweede fase van een beplanitingsplam van Staatsbosbeheer. De eerste aanzet bij Perkpoilderhaven werd in de lente van vorig jaair uitgevoerd. Toen werden er 1900 bomen en 50.000 struiken geplant. De aanplant waaraan twaalf main werken loopt volgende week tan ein de. De jonge barmen en struiken zijn afkomstig yam de kweke rij van Staatsbosbeheer in Baarn. Ze worden met vracht wagens vol aangevoerd. (Van onze correspondent) HULST Geen wijzigingen in de datnes eerste klasse van de bedrijfsvolleybaleompetitie te Hulst, waar de in de boven- "te helft van de ranglijst ge plaatste teams aan de winnen de hand bleven. Morres SC telt nog steeds een comforta bele voorsprong van 5 punten op naaste concurrent Watneys 1 dat bovendien nog een wed strijd meer heeft gespeeld. Gezien de huidige krachts verhoudingen zal het voor de achtervolgers im de resterende wedstrijden niet meevallen Morres nog van de bovenste plaats te verdringen. Maar d-e bal is rond en een situatie is vlug gewijzigd. SC Morres had weinig moei te om een dapper GVC er met 10 cijfers onder te houden. Mavo 1 was te sterk voor KPJ 1 dat een kansloze 30 neder laag kreeg te incasseren. Met eveneens 0—3 cijfers verloor Olmulo van Eiv. Hako Daf be gon m-et een verrassende 16 14 set winst tegen Watneys 1 maar toen had het niet veel neer in te brengen. Watneys 1 behaalde aldus via een 12 zege twee nieuwe winstpun ten. Tweede klasse: koploper Remortel Sport ging verder op zijn weg na-ar de titel. Ditmaal was het slachtoffer Voor waarts 2 dat met 40 werd geklopt. SC Morres 2 deed het eveneens zeer goed het ver sloeg CVC met 04. Derde klasse: Voorwaarts 1 (Iet het toch wel een beetje zitten in zijn wedstrijd tegen KPJ 2. Het Axelse team moest met een 04 nederlaag terug naar huis. Nieuwe overwin ning van Neokermann dat te gen Mavo 4 met 1—3 aan de winnende hand bleef. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Gisteravond was hert dan zover: de grote avond van de schooluitvoering waar leerlingen en hun ouders en niiet te vergeten de leerkrach ten van de openbare Prinses Marijkeschool uiit Axel al maandenlang naar hadden uit gekeken was aangebroken. Voor een bijina volle zaal in het culturele centrum De Hal le werden de al wekeniaang du-rende repetities werkelijk heid. Na een inleidend woordje van de voorzitter van de ou- dercommiBsdie, de heer P.W.R. van de Velde, was het toneel voor enkele jongens en meis jes uit klas 4 en 5. Ze speel den de eenakter Hugo de Groot weer ontsnapt, een grappig verhaal over een al ternatieve ontsnapping van Hugo de Groot. Deze keer ont snapte hij niet in een boeken kist, maar in een televisiedoos. Een moderne Hugo dus. De kinderen van de klassen 2a en 3a zongen hierna een liedje op muziek va-n Benny Vreden, genaamd Cowboy Billy Boem, waar ze ook erg veel succes mee hadden. Af wisseling was er voldoende, want hierna was het weer tijd voor toneel. Leerlingen van klas 4 en 5 speelden vol verve het toneelspel De Nieuwe Cowboys. Echt wel een onder werp, waar ze zich heerlijk in konden uitleven, want het stuk speelde op een echte farm in het Wilde Westen. Maar het klapstuk van de avond was toch wel de jeugd- musical „De wonderlijke tijd machine van professor Knap", van Hans Petersen, op de planken gezet door kinderen uit de zesde klas. Iedereen amuseerde zich kostelijk met de verwikkelingen rond de tijdmachine van professor Jo- pie Knap (een apparaat dat men zelf had vervaardigd). Er werd leuk gespeeld, behoorlijk gezongen en de vele medespe lenden maakten het geheel tot een vrolijk kijkspel. Vanavond wordt de uitvoering nog eens herhaald. Beiaard concert De stads- beiaardier van Hulst, Maria Jeanne Moerdijk-van der Swa-lm heeft ook weer voor dit jaar van de Amsterdamse oairilioncommissje een uitnodi ging ontvangen om ais gaet- beiiaiardiier de beiaard in de Munttoren van Amsterdam te speler, en wel op 3 augustus van 14.00 tot 15.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) SINT NIKLAAS De christelijke volkspartij CVP in Sint Niklaas heeft deze week fel geprotesteerd tegen de voorgenomen plannen voor de aanleg van een tweede Belgische nationale luchthaven in het Land van Waas. De nieuwe luchthaven zou zijn geprojecteerd tegen de landbouwgemeente Bazel tussen Antwerpen en Gent. Het vliegveld, dat in 1977 gereed moet zjjn, heeft op papier ean startbaan van maximaal drie kilometer. CVP-vertegenwoordigers, CVP dait hert onaanvaardbaar alsmede burgemeester Ver- is een waardevol en onvervang- berkmoes van Bazel stelden tijdens een persconferentie dat het Waasland reeds een tol .an Antwerpen heeft betaald met de industrialisatie van de linker Scheldeoever. Als de vlieghaven er komt, zal eerst in het Bazelse gebied ongeveer driehonderd vijftig hectare gronid onteigend moe ten worden. Het Boerengilde Bazel-Rupedmonde - Steendorp heeft na het bekend worden van de luchthavenpl-annen een motie aangenomen, waarin wordt gesteld dat de aanleg van de luchthaven een onnodi ge aaqslag op de elementaire eigendomsrechten en in feite niets anders is dan broodroof voor de betrokken landbou wers. Het boerengilde meent dat die luchthaven het einde betekent van de land- en tuin bouw in een specifiek agra risch gebied en ook het einde vain de passieve recreatie voor duizenden mensen inclusief vele Zeeuiwsch-Vlam-iragen. Na de CVP heeft ook het ABVV van het gewest St.-Ni- klaas stelling genomen tegen de mogelijke aanleg van de tweede nationale luchthaven. Het vliegveild is bedoeld als vervanger van de luchthaven Derune. Tevens zou de lucht haven Zaventem bij Brussel ontlast moeten worden en daar ziet het ABW het nut niet van in. Zaventem, zo stelt men, is nog lang niet overver zadigd, terwijl het gezien de huidige infrastructuur onjuist is een bestaand vliegveld ais Deurne tien kilometer te ver leggen. Het ABW stelt samen met andere verenigingen en het j (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Het college van b.en w. van Hon tenisse heeft de raad voorge steld om op woensdag 3 april een krediet van f. 1.358.000,- te voteren voor de verbetering van het weggedeelte van Plat- tedijk tot Groenendijk. Het regionaal coördinatie college voor openbare werken in Middelburg heeft het pro ject ter uitvoering voorgedra gen. Er zal een subsidie van 95% of f. 1.290.000, worden verleend, zodiat de uiteindelij ke kosten voor de gemeente op f. 68.000,- komen. In de loop van vorig jaar werd als bijdrage tot de be strijding vain de werkloosheid het eerste gedeelte van de wegverbetering Vogelwaarde - Groenendijk uitgevoerd. B. en w. zijn van mening, dat nu duidelijk blijkt, dat ook het weggedeelte Plattedijk tot Groenendijk verbeterd dient te worden. Er zullen om de uitvoering wan het werk mo gelijk te maken enkele perce len grond aangekocht moeten worden. Enkele weken geleden had openbare aanbesteding plaats van de verbetering van de Walsoordensestraat. Aan de oostelijke kant van de huidige weg moeten twee perceels-ge- deelten worden aangekocht om het wegdek van de Walsoor densestraat te kunnen verbre den. De kosten van de verbe tering worden door b.en w. van Hontenisse geraamd op f. 314.000,- Het college tekent aan, dat een subsidie van 95% is toegezegd, zodat de gemeente slechts f. 16.000,- uit eigen portemonnee moet betalen. B. en w vragen de raad de uit voering van het project goed te keuren. De verbetering van het wegdek op kosten van de gemeente, waarvoor reeds door G.S. van Zeeland toes temming werd verleend, bete kent, aldus b. en w., vooral door de aantrekkelijke subsi die-regeling voor Hontenisse een financieel voordeel. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In de gemeente Sas van Gent is mo menteel een studiegroep onder leiding van burgemeester drs. W. Dusarduijn aan het bekij ken wat er in de toekomst allemaal gedaan kan worden voor in deze gemeente wonen de gastarbeiders. Tijdens de eerstvolgende raadsvergade ring zal een nota over dit onderzoek aan de gemeente raad worden aangeboden. Dit deelde burgemeester Dusarduijn tijdens de raads vergadering van gisteravond de raadsleden mee. In de studiegroep zijn o.m. vertegenwoordigd de Kinder bescherming, de afdeling Be volking van de gemeente, de sociale dienst, de politie, een hoofd der school in Westdorpe, het sociaal cultureel werk, een arts en andere mensen, die beroepshalve met gastarbei ders hebben te maken. Vol gende week gaat de werk groep in Gent kijken wat daar voor de gastarbeiders wordt gedaan. Vooruitlopend op de aanbevelingen, die straks in de nota zullen worden ver meld, is besloten het spreek uur voor gastarbeiders weer in te voeren. Dit onderwerp kwam tijdens de raadsvergadering gistera vond aan de orde toen het verzoek van de bijzondere r.- k. lagere school St.-Joseph in Westdorpe om geld beschik baar te stellen voor het aan stellen van een extra leer kracht voor kinderen van het woonwagenkamp en de kinde ren van de in Westdorpe wo nende Turkse gastarbeiders aan de orde kwam De gemeenteraad besloot op dit verzoek niet in ie gaan omdat voor lesgeven aan deze groepen kinderen pas een achtste leerkracht aan deze school is benoemd. Een negen de leerkracht zal geheel door de gemeente moeten worden betaald. Burgemeester Dusar duijn merkte nog op, dat be keken wordt of het niet moge lijk is om in samenwerking met de gemeenten Axel en Terneuzen een speciale leer kracht voor de Turkse kinde ren aan te trekken De raad ging zonder meer akkoord met het geven van opdracht voor het maken van een definitief plan voor het centraal antenne systeem in Sas van Gent. De heer W. Garskamp stelde dat liefst voor het komende kijkse>zoen die delen van Sas van Gent, die nu veel last hebben van storingen in de t.v.-ontvangst, eigenlijk al van de centrele antenne zouden moeten kun nen profiteren. „Dat is de be doeling", merkte de raadsvoor zitter op. „We zullen alles od alles zetten om dat te berei ken. maar garanderen kunnen we dat natuurlijk niet" Ak koord ging de raad met het plan de spoorwegovergang aan het Bolwerk met een lichtin stallatie te beveiligen. Diverse raadsleden vonden dat hierbij ook een belsignaal zou moeten komen, vooral om dat kinderen al spelend moge lijk de lichten niet opmerken. Bekeken zal nu worden wat die bel de gemeente extra gaat kosten. Het voonstel om de bouw van een aula op de algemene begraafplaats onderhands aan te besteden, werd niet door de raad aanvaard. De raadsleden vonden dat er een aanbeste ding moet komen, waarvoor de Sasse aannemers worden uit genodigd. Met de uitbreiding van het sportpark in Philippi ne ging de raad zonder meer akkoord. Tot bestuurslid van de stichting Het Sasse zwem bad werd door de raad de heer J. Platschorre benoemd. Het aftredend bestuurslid A Verschelden werd herbe noemd. baar matuurarchief dat boven dien aangeduid was als woon zone op te offeren. Bovendien, aldus het ABVV, komt de aan leg van de luchthaven neer op het verplaatsen vam ge luidshinder naar een ander ge bied. Het ABVV neemt stelling tegen de wijze waarop de planner, naar buiten werden gebracht. De betrokkenen zou den geen enikiele kans hebben gehad op inspraak in deze kwestie. Een aantal organisa ties alsmede de bevolking van Bazel moest het bericht over de aanleg van het vliegveld vernemen uit de dagbladen. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In Sas van Gent is gisteren een mi lieunota verschenen over het leefmilieu in de Kanaalzone in het algemeen en in Sas van Gent in het bijzonder. Aan de hand van dit rapport krijgt men een uitstekend idee van wat er aan de hand is. En dat is heel wat. In het rapport wordt niet alleen nogeens op gemerkt dat het kanaal van Gent naar Terneuzen de laatste jaren in een stinkend open riool is veranderd, maar ook wordt er in meegedeeld dat de toestand zo erg is dat het ka naal ter hoogte van bedrijven als Ugine Kuhlmann en Pape- teries de Belgique dichslibt door de lozing van vaste af valstoffen. Volgens het rapport moet hier zelfs op kosten van de Belgische staat worden gebag gerd. Opgemerkt wordt dat in het kanaalwater gevaarlijke oathogene kiemen voorkomen, zodat het water dus gevaarlijk is voor de volksgezondheid. Om dan van de stank nog maar niet te spreken. Volgens het door de heer R. Slock van de gemeente Sas van Gent sa mengestelde rapport, is wat het kanaalwater betreft on danks herhaalde protesten van Nederlandse zijde nog geen enkele verbetering in de kwa liteit merkbaar. „Deze toe stand is werkelijk schandalig en is een schandvlek voor het nog niet van de grond geko men Belgische milieubeleid, aldus het rapport. Tijdens de gemeenteraads vergadering, die gisteravond in Sas van Gent werd gehou den, was er vee! waardering voor het rapport dat op ver zoek van raadslid J. Rijnderl is vervaardigd. De heer Rijn* ders zei gisteravond over dit rapport: „Dit is een rapport waarop menige gemeente ja loers zal zijn. Tot nu toe heb ben we over de lucht- en wa terverontreiniging in dit ge bied altijd in het wilde weg gepraat, maar nu staat Wn alles op een rijtje en kunnen we ons bijzonder goed oriënte ren." NKV Op de jaarvergade ring van industriebond NK" Nieuw-Namen werd als nieu we voorzitter gekozen dhr F Leenknecht. Als nieuw be stuurslid is gekozen dhr. P. Cock. Voorts werd een We- spraak gehouden door de dis trictsbestuurder dhr. Acker- mans waarna de rondvraag ■>i,»e*e\'ond eii men nog even "ez"Hlg napraatte.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2