Fruitteler Weemaes op het politieke pad „Bewoners Passluis en Zwartehoek voelen zich achtergesteld" Schoolraad wil advies van onderwijzers over geven van Frans en Engels op basisscholen NSM-directie wil overleg met vak bonden heropenen De Stem /De Vrije Zeeuw Sasse weekmarkt naar Keizer Karelplein Scholieren in Aardenburg op stembureau stad streek 1 PvdA favoriet op LTS in Oostburg Postzegelbeurs van Philatelica OPEN RIOOL Terneuzen MAN GEWOND NA VAL IN SCHEEPSRUIM Terneuzen Heikant JEUGDKAMPEN VAN S.K.W. Breskens Donderdag 26 maart 1974 (Van een onzer verslaggevers) Fruitteler Maurice Weemaes (39) uit Westdorpe staat als nummer 9 op de Kandidatenlijst van de partij Gemeentebelangen-Groot Sas voor de gemeenteraadsverkiezing in Sas van Gent. Ondanks deze voor de bezetting van een raadszetel vrij uitzichtloze positie is de heer Weemaes er op gebrand de belangen van met name de bewoners van de wijk in Zwartehoek en rassluis in Westdorpe zo goed mogelijk te be-hartigen. Onomwonden zegt hij: „Sinds de ge meentelijke herindeling is Westdorp er eerder op achteruit gegaan dan beter van geworden. Zwar tehoek en Passluis hebben nog altijd een open rioolstelsel. En zo kan ik nog wel enkele misstan den meer opnoemen. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Gisteren zijn, analoog aan de Provincia le Statenverkiezingen, ook verkiezingen gehouden door de leerlingen van de lagere technische scholen in Oost- burg. Vain de 206 lieenliinigen brachten er 197 hun stem uit. Hiervan gingen er 60 (34,5%) rsaiar de Pairtij van de Arbeid, 44 (22%) naar de VVD, 27 (13,5 naar de Boerenpartij, 21 (10,5%) naar die KVP, 13 (6,5%) naar de PPR. CHU, ARP, DS 70, CPN en PSP sleepten de rest van de stem men in de wachit, waarvan er overigens 5 blanco en 2 ongel dig wanen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De afdeling Terneuzen van Philatelica hield in de kantine van het PZEM-kantoor aan de Axelse- straat te Terneuzen een druk bezochte postzegelhandel- en ruilbeurs. Hierbij waren o.m. aanwezig de rayonbestuursle den, de heren Bal en Tienho ven uit Goes. Op. dezelfde avond werd ook vergaderd over de grote postzegelten- toonstelling, die op 11, 12 en 13 oktober in De Vlaanderen te Sas van Gent wordt gehou den en waarvan de heer Klok uit Philippine de promotor is. De postzegelruil'beurs te Ter neuzen wordt elke laatste maandag van de maand (be halve in de maanden juni, juli en december) in de kantine van het Terneuzense PZEM- kantoor gehouden. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Op dinsdag 2 april zal de week markt in Sas van Gerit gehou den worden op het Keizer Ka relplein. Burgemeester drs. W. Dusardudjn zal de verplaatsing van de markt feestelijk inlei den. Dat gebeurt om 11.30 utir. Aan de feestmarkt zijn ver scheidene attracties verbon den. Volgens de heer Weemaes voelen de bewoners van de twee genoemde Westdorpse woonkernen zich duidelijk achtergesteld bij de bevolking van de kern Sais van Gent. „De Zwartehoek kunnen ze beter de vergeethoek noemen en met Passluis is het nauwe lijks beter. De mensen betalen rioolbelasting voor een riole ring diie niiet eens bestaat. De ellende van de Graafjansdijk is genoegzaam bekend. Daar wordt nu eindelijk aan de be strating iets gedaan. Het is geen wonder dat de bevolking van Westdorpe zich achterge steld voelt. Ik heb me bij de partij Gemeentebelangen- Groot Sas aangesloten omdat iik er van overtuigd ben dat deze partij alles in het werk zal stellen om de leefbaarheid van Westdorpe te verbete ren". Maurice Weemaes wijst in de richting van een open riool op zijn erf. „Het is eein schan de dat zoiets nog in deze tijd bestwat. Op die manier kweek je wel ratten. Het iis de aller hoogste tijd dat Westdorpe aangesloten wordt op een mo derne riolering. Op het gebied van sanitair heersen hier nog toestanden die je in 1974 niet voor mogelijk had gehou den". Op het gebied van gemeen schappelijke voorzieningen in Westdorpe heeft de heer Wee maes nog meer pijlen op zijn boog. „Hier in het dorp wonen ongeveer driehonderd kleine kinderen maar een behoorlijke speelgelegenheid ontbreekt. Kinderen die het zwembad van Sas van Gent willen be zoeken moeten tweemaal de provinciale weg Sas van Gent- Hulst oversteken. Een veilige oversteeekplaaits wordt hier node gemist. De beste oplos sing zou zijn een tunneltje on der de weg maar dat zal wel te duur zijn". Mat het zwemonderricht van de Westdorpse schooljeugd is het trouwens toch droef ge steld. Er is een klas die in het Belgische Zelzate zwemles krijgt. Verder zijn er kinderen uit de hoogste klassen die niet kunnen zwemmen". Er is nog een zaak dfie volgens de heer Weemaes tal van Westdorpe- naren erg hoog zit en dat is de mogelijke verdwijning van het bruggetje over het zijkanaal bij Axelse Sassing. „Heel wat mensen uit Westdorpe die naar Terneuzen voor school of werk moeten, gebruiken dat bruggetje. Als die verbinding er niet meer is zullen ze een grote omweg moeten ma ken". Maurice Weemaes vindt tenslotte dat er hoognodig in Westdorpe een crèche moet komen waar werkende moe ders hun kroost kunnen onder brengen. Het zijn allemaal za ken waarvoor hij zich als kan didaat van Gemeentebelangen- Groot Sas bij de komende ge meenteraadsverkiezingen met hart en ziel wil inspannen. De hengelaarsvereniging Ontspanning na Inspanning houdt zaterdag om 19.30 uur in café la Belle Vue te Ter neuzen haar jaarvergadering. Behalve de gebruikelijke agendapunten zullen worden besproken het beleid van het bestuur, waarbij ook een be stuursverkiezing plaats heeft, het verslag van het reglement van de Westerscheldefederatie en het verslag van de visuit- zettingen. Expositie In het Ter- neuzens museum is gisteren een expositie geopend over de ontwikkeling van de fotogra fie. Veel va/n het tentoonge stelde iis bijeengebracht door de Terneuzense fotograaf Henk Hommes. De expositie biedt een interessante kijk op di ontwikkeling die de fotoap paratuur sinds 1822 toen de fotografie werd ontdekt heeft doorgemaakt. Het oude India In de peri ode van 20 mei tot 17 juni a.s. wordt iin het oudheidkundig museum aiain de Burgemeester Geillstraat te Terneuzen een tentoonstelling ingericht onder het motto: Het leven in het oude Indiia. Het materiaal voor deze tentoonstelling is afkom stig uit het Tropenmuseum te Amsterdam. Aspecten als woonkultuiuir, kleding, midde len van bestaan, godsdienst en volkskunst worden hier tot ui ting gebradhit. LEZING Op de laat ste bijeenkomst in dit seizoen van de vereniging Oud Ter neuzen, op dinsdag 23 april in café de Vriendschap, spreekt de heer W. Blommaert uit St. Jansteen over oude landkaar ten van oost-Zeeuwsch-Vlaan deren, waarbij in het bijzon der over het Land van Axel zal worden gesproken. Tijdens deze vergadering zal mejuffrouw J.M. de Smidt, d'ie vanaf de oprichting het pen ningmeesterschap heeft ver zorgd, aftreden. Het bestuurs lid, de heer P. C. Gerreman, heeft zich voor deze functie kandidaat gesteld. Ook de heer J.L. Platteeuw heeft ver zocht hem van zijn functie als bestuurslid te ontheffen. Als kandidaat is hiervoor de heer L.P. Heijdens gesteld. Het betuur van Oud Terneu zen is voornemens op zaterdag 20 mei een leden-reünie te houden. Voorwaarde hiervoor is dat zich minstens 20 25 leden melden, 's Morgens om 10.00 uur is er een ontvangst in hotel de Poste te Terneu zen, waar 's middags om kwart over een ook wordt ge luncht. De dag zal verder wor den doorgebracht met bezoe ken aam het museum en aan het stadhuis, een busrit rond de sluizen en dioor Terneuzen- Zuid en tenslotte een gezellig samenzijn in hotel de Post, waar dia's over oud- en nieuw Terneuzen en omgeving zullen vertoond worden. De kosten voor het bezoek aan het mu seum en van de rondrit komen voor rekening van de vereni ging. Maurice Weemaes: „Er moeten in Westdorpe nog heel wat misstanden opgeruimd worden". (Van onze correspondent) SLUISKIL Woensdagmid- dag om 3 uur is de 27-jarige Terneuzenaar S.J.M., werkne. mer bij de scheepswerf De Schroef op het kanaaleiland te Sluiskil in het ruim van een schip gevallen. Het ongeluk gebeurdie toen M. beziig was met het passen van stalen luiken. Bij zijn val van oiroa 3,5 meter liep hij een hersenschudding op en een ernstige hoofdwond. Image-club In de Ima ge-club te Terneuzen treedt zondag (31 maart) om 20.30 uur de uit vier muzikanten bestaande Hatfield and the North op. De groep bestaat uit Phil Miller, leadergitaar, Ri chard Sinclair, Bas, Pip Pyle, drums en percussie en Dave Stewart, orgel en piano. De groep, die in januari zijn eer ste L.P. maakte, zwierf enikele maanden geleden door diverse west Europese landen. Bandencontrole Ter gele genheid van de vernieuwing van zijn bandenservicebedrijf organiseert Sterband-TS ban denservice, aan de Mr. F.J. Haarmamweg 2 te Terneuzen op 4, 5 en 6 april een kostelo ze veiligheidsinspectie. Deze inspectie duurt 10 a 15 minu ten. Er wordt aandacht ge schonken aan profieldiepte, bandenspanning, beschadigin gen, balans en sporing van de wielen. Van deze inspectie wordt bovendien een rapport verstrekt. Zeehengelen ---De hen gelvereniging De Knorhanen uit Heikant heeft deze week een zeehengelwedstrijd gehou den aan de Westerschelde. Bij het oude gemaal te Ossenisse wierpen 37 hengelaars hun lijn in het water. Ondanks dat er deze wedstrijd alleen met zeewommen mocht worden ge vist, waren de vangsten goed. Er werd uitsluitend bot en schol gevangen. De uitslag is als volgt: 1 L. van Mol uit Westdorpe, 730 pnt., 2 M. van de Bunder uit Heikant 710 pnt., 3 F. Braam uit Heikant 700 pnt.. 4 E. de Schrijver uit St.-Jansteen 605 pnt., 5 O. de Bloch uit Hulst 505 pnt. De eerstvolgende club wedstrijd zal worden gehouden op zon dag 21 april van 12.30 tot 15.30 uur in de Westerschelde bij Ossenisse. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: Jesus Christ superstar a.l. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie Teachers-In van Berge naren en streekgenoten (t.m. 1 april). Dag. van 13.30-17.00 uur, op vriijd. van 13.30-18.00 uur en van 19.00-21.00 uur. Zat. en zondag van 13.30-18.00 uur. Markiezenhof, Steenberg- sestraat, expositie Teachers-In (zie Etcetera), t.m. 7 april, dagelijks van 14.00-17.00 uur. Hals Stadhuis,, kunstwerk van de maand van de Bergse kun stenaar Louis Weijts (t.m. 31 maart). Ma. tm. vrijd. van 8.30-17.30 uur. GOES Grand, 20.00 uur: Across the 110 street (de Maffia vergeet nooit) 14 j. Museum voor N.- en Z.-Be- veland, Singelstiraiat 11, expo sitie schilderijen en tekenin gen van Marinus Schipper (tun. 31 maart). Open van 9.30-12.00 en 13.30-18.00 uur. De Korenbeurs, expositie „E- nergie, de motor van ons le ven" (t.m. 31 maart). HULST De Dullaert, expositie van archeologische vondsten in het land van Hulst (t.m. 31 maart). Galerie Van Geyt, ex positie olieverfschilderijen van Van der Ven uit Zierikzee (t.m. 16 april). KLOOSTERZANDE De Groene Molen 13.30 uur: Schieting voor bejaarden. MIDDELBURG City, 20.00 uur: De bloed dorstige ruiters van Lei-Fu 18 j. Ned. Koffiehuis, Markt 20.00 uur: „Zwervend door Schot land", dia's door N. West- veer. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Belcanto concert door het Rotterdams Opera Koor o.l.v. Piet Struijk. De Doelen (kleine zaal), 20.15 uur: „Een klein concert" m.m.v. Laurens van Rooyen, Liselore Gerritsen en Harry Saeksioni. Schouwburg, 20.15 uur: „De Hollandse ronselaar" door Publiekstheater. Hofplein Theater, 20.15 uur: De Albert Mol Story. Luxor Theater, 20.00 uur: „Waar blijft de tijd" van Willy Walden en Piet Muiselaar. Piccolo Thea ter, 20.15 uur: „Joko viert zijn verjaardag" door de toneel groep Baal. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Guido Met sers Polona (t.m. 31 maart). In - iMlam Ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 en 13.00-18.00 uur. Vnikdag tot 21.00 uur, zond. van 14.00- 18.00 uur. Woensdagmiddag gesloten. TERNEUZEN Museum, Burgemeester Geillstraat, expositie „De ont wikkeling van de fotografie", samengesteld door fotograaf Henk Hommers uit Terneuzen (t.m. 12 mei). VLISSINGEN Alhambra. 20.00 tucht in Tirol. uur: On- VVESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 5„ expositie Mareike Geys en Jan van Stolk met schilderijen en klein plastiek en keramiek (t.m. 29 april). Di. t.m. zat. van 9.00-18.00 uur, zondag van 14.00-18.00 uur. Op ma. geslo ten. ZIERIKZEE Burgerweeshuis, Meelstraat 27, expositie .Heieen de Gier en Fred v. d. Berge met schil derijen en gouaches (t.m. 12 april). Werkdagen van 10.00- 17.00 uur. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „De rekening van het kind" van Waiter van den Broeck. Fakkeltheater, 20.30 uur: „Mooney's caravans" van Pete,. Terson. Prov. Centr. Arenberg, 20.15 uur: „Pas de deux" van Hugo Claus met Ton Lensink en Marja Habra- ken. Zaal Kon. Elisabeth, Kon. Astridplein, 20.30 uur: Phil- harmonieconcert met als solist Francois Glorieux (piano) o.l.v. E. Jorda. ASSENEDE (B.) Galerie Marg. de Boevé, exp. werk van de Joegoslavi sche schilder Miodrag (t.m. 31 maart). BRUGGE Stadsschouwburg, 20.00 uur: „De bende van Jan de Lichte" van Louis Paul Boon door het Mechels Miniatuur Theater. Korrekelder, Kraanplaats 20.30 uur: „Het effect van Gamma- stralen op maanblcemen" van Paul Zindel. Centrum De Kelk, 20.30 uur: „Madeleine" of „De greep van de macht" van Eduardo Manet door Cen trum voor Theaterstudie. Bou- dewijnpark, Concert m.m.v. Demis Roussos. GENT Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „Arme moordenaar" van Pavel Kohout door KNS Antwerpen. (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL De directie van de Nederlandse Stikstof Maatschappij heeft gisteren de drie industriebonden schrifte lijk uitgenodigd het gestaakte overleg in de ondernemings raad over faciliteiten voor het bedrijvenwerk te hervatten Dinsdag j.L besloten de in dustriebonden dit overleg met onmiddellijke iingamg op ie schorten omdat de NSM-diree- tie volgens hen niet over ue gevraagde faciliteiten wilde praten. Naar de mening var de industriebonden is deze houding in strijd met de vnw de N-SM geldende regionale c.a.o. voor de kanaalzone van Zeeuv/sch-Vlaanderen. Volgens een woordvoerder van de NSM-d'irectiie wil deze directie pas over faciliteiten voor vakbondsbijeenkomsten binnen het bedrijf praten als de NSM een eigen c.a.o. heeft. In haar brief aan de indus triebonden heeft de NSM-di- reitie dit standpunt nader toe gelicht. en de nadruk gelegd op de positieve houding die de NSM-directie steeds heeft aan- gei omen Pij het overleg met de industriebonden. Overigens zijn bepaalde zaken door de vakbondon volgens de NSM- directie niet op de juiste wijze gelaxperd. De NSM-directie zei nogal verrast te zijn ove» het (en dat de vakbonden bui ten de NSM om het initiatief hebben genomen om met de di recties van de vijf andere on dernemingen in de kanaalzone te c\erleggen over de facilitei ten voor het bedrijvenwerk (Van onze correspondent) TERNEUZEN De school raad, die onder voorzitterschap van de heer H. Veraart in de burgerzaal van het stadhuis vergaderde heeft uitvoerig ge sproken over de vraag of er al dan niet Franse en-of Engelse les (buiten de normale schoolu ren) op de basisscholen moet worden gegeven. Enkele basis scholen blijken daarvan wel voorstander te zijn, hoewel er Ki gesteld werd dat deze les sen geheel op vrijwillige basis oioeten kunnen gevolgd wor den. De hoofden dei- diverse basis scholen zullen zo spoedig mo gelijk om advies worden ge vraagd om hiervoor op de vol lende vergadering een uit spraak te kunnen doen De voorzitter gaf als zijn m< ;na dat deze kwestie een zaak van het basisonderwijs is, waarbij documentatiecentrum, biblio- een uniform standpunt dient '-!Ji te worden ingenomen. Hij zei voorts van mening te zijn dat de vakken, die op de basis scholen worden onderwezen - en hij noemde met name Ne derlandse taal van primair belang zijn. Een punt van be spreking op deze vergadering was ook de ouderdeelname op de basisscholen, hetgeen bete kent dat ouders bij het onder richt van bepaalde vakken hun medewerking verlenen, b v. moeders die behulpzaam zijn bij het vak handwerken. In principe was men hier wel voor en in feite wordt er al in die richting gewerkt. De heer Veraart waarschuwde er ech ter wel voor dat voorzichtig heid moet worden betracht bij het binnenhalen van de ouders in de klas. Hij meende wel dat ouders voor een aantal ta ken, als het inrichten van een theek, begeleiding bij school kampen e.d. kunnen worden ingeschakeld. Sommige Terneuzense basis scholen kenmen reeds een voerm van een dergelijke participatie door de ouders, maar deze ta ken zouden moeten worden opgenomen in het totale werk plan van de scholen Men dient er wel bij de bedenken dat er sprake is van een groei proces. De schoolraad zal het college van B en W hierin van advies dienen. Er werd ten slotte op gewezen dat men niet zo maar kan experimenteren en dat de lessen op de eerste plaats pedagogisch-didactisch verantwoord moeten zijn. Het Terneuzense gemeente bestuur vindt de subsidie aan het Regionale Pedagogisch Centrum Zeeland (150.000) een voor de gemeente te zwa re belasting. De schoolraad bleek daarvoor wel begrip te hebben, maar zou het toch be treuren als -indien andere ge meenten er ook zo over den ken- het R.P.C.Z. deze onont beerlijke ruggesteun zou moe ten missen. De schoolraad zal nog nader onderzoeken welke stappen er kunnen worden on dernomen om deze zaak te redden en daarvoor met het R.P.C.Z. contact opnemen. Met betrekking tot het geven van voorlichting over drugs op de basisscholen heeft de school raad enige tijd geleden aan het bureau voor alcohol en drugs gevraagd om voorlich ting te geven aan ouders en onderwijzers van de hoogste klassen der basisscholen. De ouders zullen zelf moeten uit maken, aldus de schoolraad, of ook de leerlingen die informa tie moeten krijgen. (Van onze oorrespondent) WESTDORPE De stich ting voor sociaal en kultureel werk heeft voor de werkeen heden Sas van Gent, Philippi ne en Westdorpe een kamp programma samengesteld. De volgende mogelijkheden wor den geboden: 8 tot en met 13 juli kamphuis Heidekruid te Westouter (B) voor kinderen van 6, 7 en 8 jaar. 13 tot en met 20 juli Westouter voor de jeugd van 9 tot en met 12 jaar en 20 tot en met 27 juli ook. 27 juli tot en met 8 augustus eveneens Westouter, voor 13 en 14-jarigen. Het kamphuis Westouter is ingericht in een voormalig schooltje. Het ligt op de top van de Rode Berg in de provincie West-Vlaanderen, dichtbij de Franse grens. Voor de leeftijdsgroepen van 15 en 16 jaar is van 22 tot en met 30 juli het kamphuis Joli Site te Diekirch in Luxemburg be schikbaar. Vanaf 29 juni tot en met 13 juli wordt een ten tenkamp gehouden in Londen en Wales. Voor de jongens en meisies van 16 jaar en ouder wordt in de omgeving van Finstaarhorn in Zwitserland eveneens een tentenkamp in gericht, met o.a. een Glet- schertocht e.d. De opgave voor deelname aan al deze kampen kan geschieden eind april, in de voormalige gemeentehuizen in Westdorpe en Philippine en in „De Roselaer" te Sas van Gent. AARDENBURG De gisteren gehouden ver kiezingen voor de Pro vinciale Staten vormden voor leerlingen van de openbare lagere school ln Aardenburg een mooie gelegenheid de werking van de demo cratie in levende lijve le aanschouwen. „Onder leiding van hun hoofdonderwijzei waren zij gistermorgen op het nabij de school gelegen stembureau waar een bereidwillige kiezer het zien hoe een stembiljet verkregen in gevuld en in de bus ge stopt werd. Dit alles on der het welwillende oog van de „bemanning" van het stembureau. Biljarten Door bewoners /am het bejaardenpensionte- huis Ter Schelde te Breskens en van Rozenoord te Sluis is een biljartwedstrijd gehouden. De wedstrijd werd gewonnen door Rozenoord met 316 ca ramboles tegen 166 voor Ter Schelde. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen): HULST; Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100 -8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda: maandag t.m. vrijdag 19.00-21 00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00- 12.00 uur, tel. 01600 -49900; zondag 20.00 -22.00 uur, tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150 -6297; Midden- Zeeland 01100 -4944. HUIS AANSLUITINGEN REDACTIE Chef Zeeuwse redactie: S. C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150- 7920. privé tel. 01150-5745; algemeen re dacteur Zeeland: A. F Koopman, kantoor Kiomme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180 - 7764, privé tel. 01180 - 7438; redacteur Midden- Zeeland: drs. J. Bouwmans, tel. 01100 - 3405, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030, privé Colijnshof 35, Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150 - 7920, privé tel. 01150 - 4866; redacteur W.Z. Vlaanderen: R. van der Helm. Melkweg 40. Oostburg, tel. 01170- 3370; sportredactie Zeeland: T. Koomen, te!. 01155 -2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND C. J. de Boer, Trumaniaan 10, Axel, tel. 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316. V

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5