Nieuw terrein voor boogschutters Show in Halle Biervliet stopt met afgraven oude wal 0e Stem/De Wife Zeeuw TWEE STAANDE WIPPEN BELGENMOPPEN Waardering voor rapport over kleine scholen ElO Café-Restaurant 't V00L Terneuzen Gashaarden gevelkachels Van den Berg Hulst WZA- voorzitter verwacht moeilijk jaar Kleuters in Westdorpe vieren feest VERGADERING NKO WESTDORPE Sluiskil Viswedstrijd voor WSF-besturen (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG Tijdens een persconferentie in Aar denburg; heeft burgemeester drs. W. Lockefeer namens de drie West-Zeeuwsch-Vlaamse gemeenten een scherp protest laten horen tegen de zgn. Bel genmoppen, die van tijd tot tijd in de Nederlandse dagbladpers opduiken. In deze moppen worden on ze zuiderburen belachelijk ge maakt. Ze zijn", aldus de bur gemeester, „dom, platvloers en erg discriminerend. Ze zijn bovendien niet in overeen stemming met de werkelijke gevoelens van de Zeeuwsch- Vlaamse bevolking, die in de loop der jaren de Belgen heeft leren kennen als een gewaar deerde gast, vriend en heel dikwijls familielid". Aardenburg is een der Ne derlandse gemeenten die nau we contacten onderhoudt met de Belgische grensgemeenten, contacten die dikwijls uitmon den in gezamenlijke manifes taties. De drie gemeentebesturen lieten weten zich persoonlijk gekwetst te voelen iedere keer wanneer een Belgenmop Wordt gedebiteerd. „Wij moeten ons", aldus de heer Lockefeer, „goed realiseren dat de Belgen onze buren zijn in de meest letterlijke betekenis van het woord. En een goede buur is nog steeds beter dan een verre vriend". (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De commissie voor onderwijszaken uit Pro vinciale Staten heeft gisteren waardering uitgesproken voor een rapport dat onder auspiciën van de stichting Opbouw West-Zuid Beveland is opgesteld en dat handelt over het probleem van de te kleine scholen in de gemeente Borsele. (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 - HULST Telefoon (01140) - 3444 De zaak voor een gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen. Keuken open tot 32.00 uur Dinsdags gesloten. Wijkraad Vanavond (don derdag) om 20.00 uur houdt de wijkraad binnenstad Terneu zen een bijeenkomst in de Sluis, aan de Dijkstraait. Op de agenda staan de bespreking van de structuurschets van de binnenstad en de eventuele feestiij'kheden op koninginne dag. Auto slipte Op de Mr. F. J. Haarmamweg te Terneuzen ter hoogte van Glashandel Platfceeuw is de autobestuur der R. v. P. uih Sint-Jansteen door onbekende oorzaak ge slipt en gedeeltelijk in de sloot terechtgekomen. De auto vernielde daarbij een berm paaltje en een boom. Dokter Stevens liet de bestuurder, d'ie vermoedelijk een hersenschud ding en een beenbreuk opliep, per ambulance naar het Julia- naziekenhuis brengen. Heit on geluk werd vermoedelijk ge zien door de bestuurder van een rode NSU, die op dat ogenblik de auto van P- pas seerde. De Terneuzense ge meentepolitie verzoekt hem 'vriendelijk zich met haar in verbinding te stellen (tel. 91150-4151). Man gewond Woensdag namiddag kwamen een perso nenauto, bestuurd door D. de J. uit Terneuzen en de brom fietser E. v. D. uit Terneuzen met elkaar in botsing. Hierbij werd een geparkeerde auto beschadigd. Van D- liep ver wondingen op en werd per ambulance naar het Juliana- ziekenhuis gebracht. Gedeputeerde mr. J. P. Boersma had, behailve waarde ring, de volgende kritische kanttekening: het is jammer, dat de samenstellers van het rapport een stuk deskundig heid hebben moeten ontberen. Veel waardering was er voor het feit, dat vooral de ouders van de schoolkinderen bij de samenstelling van het rapport zijn betrokken. Er zal, op voorstel van de commissie voor onderwijsza ken, een relatie worden gelegd tussen de werkgroep van de stichting West-Zuid-Beveland en een studiegroep van de provinciale onderwijscommis sie, die zich in Zeeuwsch ver band met het probleem van de kleine scholen bezighoudt. Naar gehoopt wordt, zal de studiegroep van de POC in de zomer van dit jaar over het fenomeen van de kleine basis- en kleuterscholen rapport uit brengen. De commissde besprak ook in het kort het te voeren be leid met betrekking tot de aankoop van natuurterreinen. Gedeputeerde A. van Geesber- gen merkte in dit verband op, dat de stichting „Het Zeeuwsch Landschap" zelf zeer attent is op mogelijkhe den om natuurterreinen met overheidssubsidie aan te ko pen. Provinciale stimulansen zijn nauwelijks nodig. De heer Claeijs waarschuwde voor het gevaar van specualatie met grondprijzen voor natuurter reinen. De heer Geuze wenste vooral aandacht te besteden aan de toegankelijkheid van de aangekochte terreinen. (ADVERTENTIE) en SHOWROOM Van Waesberghestraat 7-9 (Van een onzer verslaggevers) TERNIN De handboogmaatscliappjj De Westersclielde in Terneuzen heeft een nieuw schietterrein toegewezen gekregen. Met het oog op de toekomstige aanleg van een tennispark aan de Zuiderparklaan moet de handhoogmaat- schappij daar het veld ruimen. Intussen is een begin ge maakt met de inrichting van het nieuwe terrein in Othene nabij de Otheense Kreek. Er komen twee ruim 27 meter hoge staande wippen. Met haar 94 jaar is De Wes terschelde een vain de oudste handboogmaatschappijen m ons land. De vereniging werd op 3 januari 1880 opgericht. In haar betaan moest de Terneu zense handboogmaatschappij reeds vier keer verhuizen. Vermoedelijk stond de eerste staande wip aan het Schutters hof. Daarna „verkaste" men achter eenvolgens naar ean terrein waar nu de watertoren staat, een terrein nabij de binnen- vaarthaven en in mei 1962 naar de Zuiderparklaan. Een hoogtepunt in de geschiedenis van de Terneuzense handboog maatschappij was het in 1957 gehouden toernooi om het Eu ropese kampioenschap toen enkele honderden schutters hun pijlen op de hoog- en zij vogels richtten. Secretaris R. Beghijn, die als sinds 1922 deze functie bij de handboogmaatschappij De Westerschelde bekleedt, toon- (Van onze correspondent) TERNEUZEN „Gezien de huidige oliestituatie, die overi gens van dag tot dag schijnt te wijzigen en waar we in onze sport zeer nauw bij betrokken zijn, ben ik van mening dat de WZA één van de moeilijkste jaren sinds haar oprichting te gemoet gaat", aldus de heer H. Deveneijns uit Sas van Gent, voorzitter van de West- Zeeuwsch-Vlaamse Autoclub in het jongste nummer van het „WZA-nieuws". Hij baseert deze mening op het feit dat op de eerste plaats op het totale energiepakket in Nederland 15 procent bezuinigt dient te worden, waar dan overigens het benzineverbruik voor de rittensport zit inbegrepen, met als tweede punt de sterk stij gende benzineprijzen. Dat ook zijn medebestuurs leden van genoemde punten alle aandacht hebben blijkt wel uit het feit dat hieraan een volledige bestuursvergade ring is gewijd. Daarin lichtte voorzitter Deveneijns een energiebesparend ontwerp toe dat neerkwam op een bespa ring van ongeveer 23 procent. 1. Het aaintal reeds geplande nttein terug t" brengen van 14 naar 12. 2. Inkorten van de ritten met ongeveer 10 kilo meter per rit met een maxi mum van 50 kilometer. 3. De gemiddelde snelheid terug brengen tot maximaal 24 kilo meter per uur. Ook de kosten voor de deelnemers worden hierdoor met bijna een kwart verminderd, van hetgeen ze zouden zijn zonder deze kos tenbesparende maatregelen. Besloten werd de hierna volgende ritten te doen gelden voor het clubkampioensehap van de WZA; de Maoneblus- sersrit (behoudens toestem ming van overheidswege) te doen plaatsvinden op zondag 7 aprilmet als start en finish- ptaats Schoondijke. Beukelsrlt (Biervliet), Rode Kruisrit, Watertorenrit(Oostburg), Os- sewedrally (IJzendijke) en Belfortrally (Sluis). de zich niet onverdeeld geluk kig met het nieuwe schietter rein in Othene. „Het terrein is daar nog te open en de grond nogal drassig", zegt hij, „maar we hebben nu eenmaal weinig keus. Bovendien kregen we geen toestemming van de ge meente om bij d„ Zuiderpark laan twee staande wippen op te richten. Onze eigen mast wordt naar Othene verplaatst en daarbij komt ook de staan de wip uit Sluiskil. Eigenlijk heb je voor grote internationa le wedstrijden vier wi-ppen nodiig maar daar is het nieuwe terrein te klein voor". De heer Beghijn gelooft dat het schieten op de staande wip straks meer in de belangstel ling zal komen te staan. Moge lijk dat het nieuwe schietter rein bij Othene een trekpleister zal worden voor schutters uit België. (Van onze correspondent f WESTDORPE Op de St. Theresiakleuterschool m West dorpe is het binnenkort groot feest. De hoofdleidster, juf frouw Trees, is namelijk op 1 april twaalf en een half jaar al3 kleuterleidster aan die school verbonden. Haar mede- leidsters willen die dag niet onopgemerkt laten voorbij gaan. Men rekent daarbij op de steun van de ouders. Juffrouw Hamelinck heelt zich gedurende haar aanwezig heid te Westdorpe zeer ver dienstelijk gemaakt. Steeds, wanneer bijvoorbeeld een van de kleuters van haar school ziek is, komt zij zeer belang stellend vragen hoe de ge zondheidstoestand van het kind is. Juffrouw Trees, is bij alle ouders erg gezien. Bij feesten als karnaval. Sinter klaas e.d. is zij altijd druk in de weer om er voor „haar" kinderen iets leuks van te ma ken. (Van onze correspondent) WESTDORPE In de zaal van Het Oud Raedhys bij J, van der Goes werd een verga dering gehouden van de Ne derlandse Katholieke Ouder raad (N.K.O.). Alle leden van de hoofdafdeling waren hierbij aanwezig. Het voornaamste agendapunt was de besprekin; van en de samenstelling van liet concept statuten voor de ■ïoofdafdeling Zeeuwseh- Vlaanderen. Men zoekt naar een gunstige weg om de ou- dercomité's in Oost- en West- Zeeuwsch-Vlaanderen te be reiken. Tijdens deze bijeen komst verklaarde de heer M. Weemaes, van het oudercomité uit Westdorpe, een groot voor stander te zijn voor aanslui ting van de hoofdafdeling, met de Zeeuwsch-Vlaamse hoofd afdeling N.K.O. De heer wee maes, die al geruime tijd zeer actief is, kreeg ook nu weer de nodige aandacht van de aanwezigen. Hij is dan ook een van de meest stimuleren de krachten van de ouderraad. AXEL Voor het zesde jaar in successie hield de fir ma De Rudder-Bouvain te Axel, in samenwerking met Triumph International, een modeshow van foundations, lingerie, nacht- en badkleding. Ruim 400 dames vulden de theaterzaal van de Axelse „Halle" om daar de mode te zien die doorgaans niet op straat te bewonderen valt. In navolging van de vrije- tijdskleding zijn er nu ook jeans b.h.'s met bijpassende slipjes in jeans-rood, jeans- blauw en jeans-bruin, zowel geschikt voor foundation als zonnebikini. Naast de al be staande kleuren wit, zwart en champagne zijn de kleuren maïs, mint en koraal nieuw. Naadloze b.h.'s (machinaal op mallen voorgevormd) tot nu toe alleen geschikt voor jonge meisjes, worden nu, door een steunend effect van een on dercup en zij pandjes, ook heel goed door iets zwaardere figu ren gedragen. De nachtkleding vertoont qua snit, kleur en materiaal steeds meer gelijkenis met de dames bovenkleding en vrije tijdsmode. Als materiaal voor pyjama's en nachthemdjes zijn katoenen tricot en batist favo riet. De romantiek en nostal gie vieren ook hier hoogtij. Enthousiast applaus kreeg het witte batisten nachthemdje in empire-stijl bedrukt met aardbeien evenals het hemdje en de duster van het zelfde materiaal waar „Tante Polle- wop" figuurtjes op waren ver werkt. De lange bruine nylon-ve- Iours duster, met goud galon langs hals en mouwen, was zo chique, dat je hem al veel eerder dan bedtijd kan aan trekken. Het materiaal dat de firma De Rudder-Bouvain bij de badkleding toonde was overwegend synthetisch, licht, soepel en elastisch. V-vormige décolleté's en haltersluitingen Laten veel bloot over. Volslanke vrouwen behoren echt niet meer tot de „stief kinderen", dankzij badpakken in alle mogelijke kleiuren en dessins met ingebouwde cor selets. Een geslaagd ensemble was de blauw-geei-wit gedes sineerde bikini en blouse met lange mouwen, apart door lan ge splitten vanaf de elle boog. Voor zonaanbidsters was er de mini-kini met verschuifbare cups. Een bijpassende pantalon en plastron maakten er een leuk geheel van. Soms hoort bij een bikini een lange of korte japon van tricot-katoen en dan is het bijzonder plezie rig om zo van het strand op de boulevard te kunnen flane rein. RIA DE BOER Kaarting Aan de kaart'ng van Herwonnen Levenskracht afoelmg Sluiskil, gehouden in café Atlanta, namen 59 perso nen deel. Uitslagen: 1. G. van Assel uit Wachtebeke (B), A. \an Gassen uit Sluiskil, 3. Pe Maayer uit Sluisk; 4. A. Ide uit Wachtebeke, 5. D de K -eyer uit Sluiskil, 6. de heer Bogaert, 7. mevr. Bigaert, 8 me--;. Lockefeer, allen uit Sluiskil, 9. L. de Feyter uit Terneuzen en 10. H. Colsen uit S'uiskil.De opbrengst voor Herwonnen Levenskracht was f250,-. Schieting Aan de schie ting, gehouden in café Dallin- ga. namen 80 scauUe.'S deel Uitslagen: hoge vogel: A. Vei hoeven uit Kloojterzande; rechts" zijvogel: E. Brugge- rnar, uit Assenede(Bl; linker zijvogel: W. Bruggerr.an uï Assenede (B); vliegende vo gel: C Bleuenberg; meeste vo-, gels (3): J. Hemelsoet. De ham van 7,5 kilogram was voor Ko van Herentals uit IJ ze-oijke. Winnetou Uitslagen van de schieting van de karabij- club Winnetou, waaraan 25 personen deelnamen. Koning werd L. Dallinga. De top ging naar M. van Drogebroek uit Lovendegem (B). I.inkse zij. W. van Rillen uit Lovendegem (B); rechtse zij: M. van Lro- gebroek uit Lovendegem (B); meeste vogels (6): P. van Puyvelden uit Sluiskil. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET Het gemeen tebestuur heeft het afgraven van een aarden wal in Bier- "iiet, die eens deel uitmaakte van de verdedigingswerken van dit plaatsje, doen staken, vegen deze afgraving was vo- r'S jaar door een aantal inwo ners geprotesteerd omdat Biervliet daarmee een histori sche herinnering kwijt zou ra ken. De gemeente heeft nu een wijziging gebracht in het bestemmingsplan voor dit ge deelte van Biervliet. Het reeds afgegraven ge deelte van de aarden wal zal Worden geëgaliseerd. Het ge volg van het gewijzigde be stemmingsplan is wel dat er nu minder woningen gebouwd kunnen worden dan aanvanke lijk was geprojecteerd. Dit werd meegedeeld tijdens de in Biervliet gehouden be spreking tussen het Terneu zense college van burgemees ter en wethouders en het con tactorgaan van Biervliet. Daar bij kwamen verscheidene wensen en klachten uit de Biervlietse bevolking naar vo ren. Vrij veel klachten ontving het contactorgaan over de jon- gerensoos Pacific in het buurt centrum de Pereplu met be trekking tot luidruchtige mu ziek en drankmisbruik door een bepaalde groep jongeren van 16 en 17 jaar. Gesteld werd dat hierdoor het bezoek van andere inwoners aan de Pereplu sterk teruggelopen is. Men vindt dat tegen bedoelde jongeren minder tolerant op getreden moet worden. Wethouder drs. R. C. E. Bar- bé zei dat deze klachten be sproken zijn met de centrale stichting voor sociaal cultureel werk, maar dat men niet tot een oplossing is kunnen ko men. Binnenkort zal dit onder werp besproken worden op een hoorzitting waarvoor alle Biervlietenaren uitgenodigd zullen worden. Op de vraag of er al gega digden zijn voor de aankoop Van het schoolgebouw met wo ning in Driewegen antwoordde wethouder Barbé dat er wel Belangstelling is voor de wo ning maar niet voor de school. De stank uit de waterleiding bij die r.-k. kerk zal in de tweede helft van dit jaar tot het verleden behoren wanneer het waterschap het Vrije van Sluis deze leiding verbeterd zal hebben. Nog geen oplos sing is er voor de slechte be reikbaarheid van de r.-k. school de Komme. Een provi sorische voorziening die drie duizend gulden zou kosten had volgens wethouder Huijbrecht geen zin. Het wachten is op de nieuwbouw bij bedoelde school waardoor er vanzelf een betere toegang tot de school gerealiseerd zal wor den. De vraag betreffende de mogelijke bouw van bejaar denwoningen bij Ter Walle beantwoordde burgemeester Aschoff met de mening dat het gemeentebestuur eerst orecies wil weten hoeveel ge gadigden voor een dergelijke bejaardenwonmg er zijn. „Men zal eerst met harde cijfers op t.afel moeten komen". Met betrekking tot het vele parkeren in de Kloosterstraat deelden B. en W. mee dat besloten is voor deze straat een parkeerverbod voor een zijde van de straat in te voe ren. Voorts zal er een tele fooncel komen op de hoek bij net voormalige gemeentehuis en zal bekeken worden of het mogelijk is de Noordstraat vanaf de markt voor zwaar verkeer af te sluiten. Tenslotte merkte wethouder Barbé op dat er een betere communica tie tussen de plaatselijke sportverenigingen en het ge meentebestuur ten aanzien van liet gebruik van accommoda ties gewenst is. Hij raadde het con tactorgaan aan hierover con tact op te nemen met de afde ling sportzaken in Terneu zen. BERGEN OP ZOOM Luxor, 2000 uur: The Lon gest day 14 j. Roxy, 20.00 uur: Jesus Christ Superstar a.l. Hal Stadhuis, kunstwerk van de maand van de Bergen op Zoomse kunstenaar Louis Weijts (t.m, 31 maart). Ma. t.m- vrijd. van 8.30-17.30 uur. GOES Grand, 20.00 uur: Chato's lamid. Museum voor N. en Z.-Be- veland, Singelstraat 11, expo sitie schilderijen en tekenin gen van Marinus Schipper (t.m. 31 maart), Open van 9.30- 12.00 en 13.30-18.00 uur. MIDDELBURG City, 20.00 uur: The big boss- Schouwburg, 20.00 uur: Slip pers, met Mary Dresselhuys, Guus Hermus, Willeke Alberti en Jeroen Krabbé. Vleeshal, expositie Energie de motor van ons leven (t.m. 24 maart). Van 14.00-17.00 en 19.00-21-30 uur. NIEUW-NAMEN Picavet-Martens, 13-30 uur: Schiieting voor bejaarden. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Koninklijke Zang vereniging Rotte's Mannenkoor o.l.v. Jos Vranken jr. mm.v. het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland. Solisten: Erna Spoorenberg, sopraan, Lieuwe Visser, bas-bariton en Ton Lutz verteller. De Doelen (kleine zaal), 20.15 uur: Solis tenconcert. Frieda Verdonk, plano. Quadro '73: leden: Hans Oudshoorn, viool. Vaclav No vae, viool. Max Roosenstein, alt viool. Rob Hageman, cello m.m.v. Henk de Graaf, klari net. Schouwburg, 2015 uur: De Revisor door Publieksthea- ter. Hofplein Theater, 20.15 uur: Fans Jansen met Kwar tetten. De Lantaren, 20.30 uur: Event Structure Research Group, Luxor Theater, 20.00 uur: „Waar blijft de tijd" vat. (Van onze correspondent) TERNEUZEN SLUISKIL Bestuursleden van de bij de Westerschelde Federatie (WSF) aangesloten Zeeuwse hengelsportverenigingen komen zaterdagmiddag in actie tij dens een drie uur durende zeehengelwedstrijd, die wordt gehouden aan de westerschel- dedijk nabij de Terneuzense watertoren en die om 2 uur begint. Deze wedstrijd die in ver band met de oliecrisis (aan vankelijk zou deze reeds in december 1973 plaats heoben gevonden) is georganiseerd door de Zeehengelclub Sluis kil. Daar de WSF goede con tacten heeft met haar Belgi sche zustervereniging is ook het hoofdbestuur van de Bel gische Federatie voor deelna me uitgenodigd, dat reeds een mondelinge toezegging heeft gedaan, aldus de heer J. D'Hond, voorzitter van de or ganiserende zeehengelclub. Omstreeks half zeven 's avonds zullen in het clublo kaal van de ZHC-Sluiskil. café Dallinga in Sluiskil de prijzen aan de winnaars worden uit gereikt. Willy Walden en Piet Muyse- laar. Piccolo Theater, 29.15 uur: Kouwe Karmis door Nieuwe Komedie- SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Guido Met sers Polona (t.m 31 maart). Ma. t.m. zat. van 9.00-12-Ul) en 13.00-18.00 uur. Vrijdag tot 21.00 uur, zond. van 14.00- 18.00 uur. Woensdagmiddag gesloten- TERNEUZEN Luxor Theater, 20.00 uur: Adalen 31, film van Bo Wider- berg (alleen Filmligaleden), VLISS1NGEN Alhambra, 20.00 uur: Once upon a time in the West. Open Hof, 20.00 uur Voor jaarsconcert door het Zeeuws Orkest Doopsgez. kerk, 20.00 uur: Ekseption. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 5, expositie Mareike Geys en Jan van Stolk met schilderijen en klem plastiek in keramiek (t.m. 29 april). Di. t.m. zat. van 9.00-18.00 uur, zondag van 14.00-18.00 uur. Op ma. geslo ten. ANTWERPEN Fakkeltheater 20.30 uur: Mooney's Caravans van Peter Terson. Prov. Ccntr. Arenberg, 20.00 uur: One Man show van Toon Hermans. Zaal Kon- Elisabeth, 20.30 uur: Symphonieconcert doen de Philharmon-ie van Antwer pen o.l.v. E. Jorda. Solist B. Michelin (cello). ASSENEDE (B.) Galerie Marg de Roevé exp.werk van de Joegoslavische schil der Miodrag (tm. 31 maart), BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats, 20.30 uur: Het effect van Gammastralen op maanbloe- men van Paul Zindel. Centrum De Kelk, Langest.raat, 20.30 uur: Madeleine of De Greep van de Macht, van Eduardo Manet door Centrum voor Te- aterstudiie. GENT Kon. Ned- Schouwburg, 20.00 uur: Driestuiversopera van Bertold Brecht door NTG. (ADVERTENTIE) SPECIAAL NU OOK IN CITRUSDRANK EN COLA Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN ,-lieuwstraat 9. tel. 01150 7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 lijnen), GOES: Kiokstraat L tel 01100 8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrtidag 8.15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADV EK l'ENTIE EXPLOITATIE: Breda maandag tm vrijdag 19 00-21 00 uur, tel 01600-22341; zaterdag DuO-12 00 uur, tel 01600 49900; zundag 20 00-22.00 uur tel 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HUISAANSLUIT1NGEN: REDACTIE: Chet Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland- A 8 Koopman kantoor Kromme Weele 4 Mid delburg tel 01180-7764 privé tel 01 180 7438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwmant tel 01100-3405 sant Kiokstraat 1, -*oes, tel 01100 8030 privé Colijnsbot 35 Goes redacteur te terneuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuw3traat 9. terneuzen tel 01150-7920, privé tel 01150 4HH8; redacteur W Z-Vlaanderen K van der Helm. Melkweg 40 Oostburg tel 01170-3370; sportredactie Zeeiand t Koomen ml 01155-2594. EUTÜJCJURNALIST ZEELAND: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237 ABONNEMENTEN-EX Tl.HIT ATIE: Inspecteur Zeeland: P Konlngs, tel 01150-8297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100- 4318

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5