Axel krijgt zwembad soci OPENING IN DE LOOP VAN ZWEMSEIZOEN 1975 hi België: onvrede met wapenwet maar weinig kans op verandering Stichting heeft kant-en-klaar plan voor gemeenschapscentrum Heikant NCB-vrouwen- bijeenkomst in leken van Derde Wereld M. Dobbelaar veterinair hoofd inspecteur Z.-Vlaanderen missiegebied BS '70 st3d streék Aanbesteding reconstructie Hulst WETHOUDER BLIJ MEI ZWEMBAD Hulst Oplossing politie-adjudant: Geef iedereen een ivapen' Huist REGIONALE PvdA- RIJ EENKOMST Programma topbiljart St.-Jansfeen Terneuzen KRITIEK C MEER DAN 3000 M2 f KLASSIEKE EN MODERNE MEUBELEN UIT DE gfÉl HELE WERELD Wisselvallig maart 1974 0 Schets van het aan te leggen bad. (Van een onzer verslaggevers) Kloosterzande Vrijdag middag wordt er in het gemeentehuis van Klooster zande de reconstructie van de Walsoordensestraat aanbe steed. De huidige weg wordt met een meter verbreed tot in totaal zes meter veertig. De weg wordt bovendien voorzien van een asfaltlaag en het vrij- liggende fietspad krijgt ook een opknapbeurt. De plannen om de Walsoordensestraat grondig te verbeteren bestaan ai jaren, maar ze konden we gens geldgebrek niet worden uitgevoerd. Wel werd de weg wat opgelapt, maar vooral door het intensieve zware ver keer, dat van de weg gebruik maakt, heeft dat niet veel uit gehaald. Eind vorig jaar werd de reconstructie van de Wals oordensestraat in het kader van de werkloosheidsbestrei- ding als DACW-project aange merkt, wat betekent, dat het rijk nü voor het grootste deel van de kosten opdraait. De gemeente Kloosterzande hoeft nu maar vijf procent van de kosten te dragen. Fostzegels De postzegel vereniging „het Land van Hulst" houdt zondag, aanvang 10 uur, een bijeenkomst in het cultureel centrum „Den Dul- laert" te Hulst. Vanaf halftien is de nieuwtjesdienst aanwezig met de nieuwste uitgiften van Nederland, Nederlandse Antil len, Suriname en België. Na het officiële gedeelte is weer een verloting, terwijl de bij eenkomst wordt besloten met een veiling. AXEL Wethouder A. R. A. Ysebaert van sport en recreatie van de gemeeinte Axel heeft zich gisteren zeer posi tief uitgelaten over de nu definitief lijkende plannen voor de bouw van een nieuw open luchtzwembad in Axel. Wethouder Ysebaert: „Ik ben erg verheugd met het plan. Het is ei genlijk nog onverwachts gekomen, dankzij die aanvullende werkgele genheidsprojecten". De wethouder verwacht dat de aangekondigde bouw zonder al te veel opont houd door de gemeente raad zal komen. „Dat zal wel lukken. We zijn er jaren me bezig, maar ik denk dat de moeilijkhe den nu wel voorbij zijn". De heer Ysebaert sprak de hoop uit dat de uitvoering van de plan nen zo spoedig mogelijk kan beginnen. Over de plotselinge toewijzing van de subsidie zegt hij: „Het zou niet lukken, het zou wel lukken, en nu is het er in één keer door, ik ben er blij mee". DE Duitse schilder Hermann Kroeger is op 84-jarige leef tijd in West-Berlijn overle den. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De gemeente Axel krijgt na een lange periode van geduid oefenen een openlucht zwembad. De bouw van een nieuw Axels zwembad is door de dienst aanvullende civiele werken in Zeeland opgevoerd op de lijst van de projecten die de prioriteit hebben. De gemeente Axel was aanvankelijk wel een beetje ver baasd, maar toch ook zeer verheugd. De bouwkosten van het zwembad komen voor 95 pro cent voor rekening var het rijk. De grondaankoop woidt door de gemeente betaald. Het nieuwe zwemcentrum komt te liggen aan de Sportlaan vlak bij de sportterreinen van AZVV. Het is een onderdeel van het bestemmingsplan Zuid-Oost in Axel. Het zwem bad wordt verwarmd en zai bestaan uit verschillende bak ken. Het grootste bad, een wedstnjdbad krijgt een afme ting van 18 maal 50 meter. Het familiebassin krijgt een oppervlakte van 20 maal 26'2 meter. Verder komt er n )g een klein bassin en voor de zanaanbidders wordt er een zonneweide aangelegd. Voor de kleuters komt er een aparte speelweide. Er zullen twe° kleedgebouwen worde ge bouwd met aansluitend de sa nitaire voorzieningen zoais toi letten. Een precieze kosterra ming is nog niet bekend. De grond die voor de bouw van het bad nodig is, is al voor het grootste deel in handen van de gemeente. Over een klein stuk zijn nog onderhandelingen gaan.de. Het hele complex krijgt een oppervlakte van drie hectare. De gemeente Axel is bij monde van voor lichtingsambtenaar Smies erg in de nopjes over de toch wei verrassende toewijzing. De heer Smies: „Het is erg leuk voor de gemeente Axel dat er nu een goed zwembad komt. Dan komen er weer wat acti viteiten". Volgens de heer Smies heeft het oude t vem- bad, het natuurbad aan de kruising Kinderdijk-Kanaalka de nooit voldaan: „Als er veel gezwommen werd, dan werd het water ondoorzichtig door de modder". Bovendien ge beurde het bij lange droogte nog al eens dat overmatige aigengi'oei plaats vond. Het principebesluit voor de bouw van een openluchtzwem bad werd in 1970 al genomen en dat werd in 1971 nog eens door dr gemeenteraad be krachtigd. Het voorstel strui kelde toen echter op de slech te financiële positie van de gemeente Axel. Vorig jaar toen de plannen weer ter tafel kwamen gooide de energiecri sis roet in het eten. Door de prioriteit die het bad heeft i gekregen in DACW-.verband' ziet de toekomst voor zwemmend Axel er weer wat rooskleuriger uit. De aanvangstermijn voor de bouw van het bad is gesteld op 27 april: het bad zal dan in de loop van het zwemseizoen 1975 geopend kunnen wor den. Schieting In café Seraph, Blommaert te Hulst werd een prijsschieting gehouden op de liggende wip waaraan 32 schutters deelnamen. Er werd geschoten op een wip. De uit slag luidt als volgt: de hoogvo gel werd geschoten door V. de Vos te Hulst, de eerste zijvo gel was voor R. de Koek te Hulst, de tweede zijvogel ging naar P. de Koster te St.-Jan steen. Het grootste aantal klei ne vogels, vier stuks, werd geschoten door S. Blommaert en F. van Swaal beiden uit Hulst. (Van een onzer verslaggevers) ST.-NIKLAAS-HULST- DENDERMONDE In de la gere regionen van de Belgi sche justitie en rijkswacht is men ontevreden over de wa penwetgeving. Aan de andere kant heerst er ook een zekere berusting, omdat men zich re aliseert dat weg naar een strengere wapenwet^eving een lange is, die voert over glibbe rige kasseien van de landspo- litiek. De wapenverkoop is in België erg soepel. Sport- en jachtwapens zijn bijvoorbeeld vrij in de handel verkrijg baar Het Nederlandse PPR-ka- merlid dr. Waltmans heeft over deze zaak vragen gesteld aan minister Van Agt van Jus titie. Dit naar aanleiding van de moord op het boerenecht paar De Cock in St.-Jan- steen. De huidige Belgische wa penwet is van drie januari 1933 en is sindsdien praktisch onveranderd gebleven. De on derzoeksrechter J Brasseur van het parket in Dendermon- de is daar in het geheel niet gelukkig mee: „In gerechts kringen in België zijn al stem men opgegaan voor een stren gere wapenwetgeving, maar we hebben als rechters geen invloed op de politiek en daar moeten de beslissingen geno men worden". Adjudant Maes van het poli tiebureau in St.Niklaas is het voor het grootste deel met hem eens als hij zegt: „Ik vind dat de wetten strenger moeten worden. Het gebruik van de wapens in België is van dien aard, dat er iets moet gebeuren". Maar ook hij moet tot zijn spijt toegeven dat de weg naar verandering een in gewikkelde is. „We denken er wel aan. Het zo-u eigenlijk een punt moeten zijn op de agenda van rijks wachtcommandanten van de verschillende districten". Hij geeft toe dat hij al aan het misbruik van vuurwapens bij schietpartijen gewoon is ge raakt „De burgers zijn nog geschokt, maar wij maken het dagelijks mee". Over de mo gelijkheid de wapenwet in België te vernieuwen zegt hij tenslotte nog berustend: ..De politiek is de baas". De Belgische wapenwet ver deelt de wapens in vier cate gorieën. Dat zijn achtereenvol gens: de oorlogswapens, de verweerwapens, de verboden wapens en de sport- en jacht wapens. Onder de verweerwa pens vallen de pistolen en re volvers. Hiervoor moet men een vergunning hebben van de rijkswacht. De jacht- en sport- wapens, waaronder de beruch te „long rifle" een vervaarlijk zes millimeter karabijn, zijn vrij in de winkels te koop. Men kan zelfs karabijnen bij postorderbedrijven bestel len. De wapenhandel is in België een florerend bedrijf. Een van de winkels in St. Niklaas waar het schiettuig verkocht wordt, is de wapen handel „De Luikse wapens". Een woordvoerdster van deze zaak vertelt, dat er aan kinde ren onder de achttien jaar geen wapens worden verkocht donder toestemming van de ouders, die daardoor de ver antwoordelijkheid voor het se bruik mededragen. Zij zegt' ..Wii schrijven alles m wat im verkopen en dat'wordt noga' eens gecontroleerd door de do litie als een misdrijf is 2p beurd". Ze is echter wel van mening dat een aantal wanen- verkopers het met de vmi- schriften niet al nauw neemt. Volgens haar loopt he« met de zwarte handel in w» pens nogal los. De adjudant is dat met haar eens. Hij ziet nog een gevaar bii eventuele afschaffing van wapens: „De verkoop wordt dan illegaal en dan Krijg je net zo'n toestand als bii de alcohol-drooglegging in Amen- ka begin deze eeuw. Hij heeft een revolutionaire oplossing voor het toenemend misbruik van vuurwapens: ..Geef iedereen dan een wa pen, dan weten mensen die misdadige plannen hebben dat hun slachtoffers ook goed ge wanend is, en dan denken ze er nog wel een keer over na om iemand aan te vallen". Od het Belgische ministerie van justitie is men vrij terug houdend over de wapenwet.gr ving. Een niet nader te noe men eerste substituut kon niet veel meer vertellen dat hier om een zaak vol haken en ogen ging: „'De wet is een wet. Het parket past die wei toe. Het parket kan geen actie ondernemen. Er wordt dus we' eens over gesproken, maar net is geen zaak van morgen", al dus deze functionaris van het ministerie in Brussel. (Van een onzer verslaggevers) TILBURG Mensen die bewust leven hebben zorgen over de toekomst van de we reld en de mensheid. Juist het „groene front" en allen die dat omvat, heeft al menigmaal blijk gegeven veel over te hebben voor de misdeelden van de wereld. Welnu, d«e we reld staat voor een kritieke keus. De rijke landen zullen moeten beslissen of ze bereid zijn voor twee derde vain de mensheid, de armen, offers te brengen. Offers die de groei van de welvaart misschien zullen afremmen, maar die het welzijn voor alle mensen be vorderen. Daartoe moet men „oog voor de wereld" krijgen. Het hele vraagstuk van de verhouding tussen rijke landen en de on derontwikkelde wereld, heeft volop aandacht gehad op de jaarvergadering van de Katho lieke Vrouwenorganisatie van de NCB. Zo'n duizend kader leden uit Brabant en Zeeland waren er donderdag voor naar Tilburg gekomen. Ze hoorden er hoe mi. J. J van Gennip, directeur van het centraal missiecommissariaat, allerlei aspecten van de grote crisis in de wereld uiteenzet te. Ook in het teken van de Derde Wereld stond de expo sitie die het centrum voor ont wikkelingssamenwerking uit Nijmegen voor de KVO-dames had ingericht, 's Morgens had den de ongeveer diuizend. ka derleden snel de agenda afge werkt. Ze hoorden toen uit de mond van hun presidente, mevr. M. van Aar, dat een gul gebaar van de NCB en de chemische bedrijven van de bond, alsmede van het minis terie van CRM, dé financieel heel zwarte zijde van het af gesloten verenigingsjaar, een nadelig saldo van f 10.000, had omgetoverd in een over schot van f 15.000,-. Ook het nieuwe jaar ziet er door de aanzienlijke subsi'diieverhoging van de NCB heel wat beter uit dan aanvankelijk mocht worden verwacht. De contri butie van de leden wordt met 50 oent verhoogd, volgens een besluit dat vorig jaar al was genomen, 's Middags ging bis schop drs. J. Bluyssen uit Den Bosch voor in een feestelijke viering van gebed en gaven. (Van een onzér verslaggevers) KLOOSTERZANDE Maandagavond 18 maart houdt de PvdA een regionale bijeen komst in hotel Van Leuven te Kloosterzande. Aanwezig hier- oij zijn alle Zeeuwsch-Vlaam se kandidaten voor provinciale Staten, namelijk J. Stenvert, I. Huybrecht, A. Rekveld Hil- debrand en B. Ruyter. Tijdens deze vergadering houdt Gede puteerde mr. J. P. Boersma een inleiding over de indus triële ontwikkeling van Zeeuwsch-Vlaanderen. (Van onze correspondent) HULST Het Hulster top- biljartteam „Marionette" prijkt op de eerste plaats van de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse topbiljartcompetitie. De Hul stenaren worden op de voet gevolgd door twee andere Hulster topbilj artclubs. te we ten 't Anker en BC ONA. Het marionette-team speelt zaterdagavond in het café van Willy van Swaal aan de Grote Bagijnestraat te Hulst tegen Tovak uit Koewacht. In het café van Eddy Wauters te Hulst vindt de belangrijke Hulster derby plaats tussen de -•miimmers twee en drie van de ranglijst, t.w. 't Anker en BC ONA. Het de laatste tijd aan een indrukwekkende opmars bezig zijnde 't Centrum uit Hulst speelt in het café van Cor Nagtzaam te Hulst tegen het Belgische Excelsior uit St.-Ni- k-laas. In Westdorpe tenslotte speelt BC 't Raedihuys tegen KOT uit Hulst. Wielerwedstrijd De wie lerwedstrijd voor amateurs of professionals die de wielerclub de Sporters op 25 juni, de derde dag van de kermis, zou houden in Sint-Jansteen is een week uitgesteld. Nu de kermis niet begint op zondag 23 juni, maar op zondag 30 juni, wordt de wielerwedstrijd gehouden op 2 juli. Carnavalsvereniging De carnavalsvereniging de Bok- kenpolder houdt op zaterdag 23 maart in café de Kroon een feestavond waarop na een maaltijd gelegenheid tot dan sen wordt gegeven. Tijdens de avond zal een financieel over zicht worden gegeven van de laatste earnavalsfestiviteiten. Biljartwedstrijd De bil jartclub Den Ouden Arend speelde in café Den Ouden Arend een wedstrijd tegen een personeelsclub van Philips uit Terneuzen. De uitslagen zijn: A. Aerts - S. Celis 27—16, B. Weehrmann - J. Kanis 229, R. Ottjes - A. Tielen 624, J. Jossiassen - J. Neufeglise 52 18, J. Vlaeminck - A. Verdeg- hem 912, R. de Cock - F. Simons 139, J. Kerkhoven - A. Smit 4220, E. Nachtegaal - E. Picavet 3740. Den Ou den Arend won de wedstrijd met 208 tegen 148 carambo les. Ontmoetingsdag De cen trale stichting voor sociaal en cultureel werk in de gemeente Terneuzen houdt zaterdag in het vormingscentrum Hede- nesse haar jaarlijkse ontmoe tingsdag waaraan door een ie der die op enigerlei wijze bij het werk van de centrale stichting is betrokken kan deelnemen. Voor het eerst zal deze dag worden gecombi neerd met het houden van de statutaire jaarvergadering. Na het openingswoord door de voorzitter, de heer A. Snoo- dijk, zullen het jaarverslag en de bestuurlijke visie op het beleid voor de komende jaren ter discussie staan. In de mid daguren zullen de deelnemers zich met sport, spel en derge lijke kunnen bezighouden, en de dag wordt toesloten met het vertonen van de film van de Speulerieë 1973, gehouden in de sporthal te Terneuzen. Topbiljart De Hulster topbilj artclub De Lustige Toe pers heeft in het café van August Lybaart te Hulst een vriendschappelijke topbilj art- wedstrijd gespeeld tegen de Belgische topbiljartclub Bol- er-in uit Rupelmonde. De wedstrijd werd met 126 ge wonnen door de thuis spelende De Lustige Toepers. (Van onze correspondent) AXEL „We zitten als po litieke partij tussen de polari serende machten van links en vechts. Ons streven naar een harmonisch model is nu nog moeilijk elver te brengen. Maar wij hoopten hier in Axel wat contacten op te doen en iemand te vinden die in Zeeuwsch-VIaanderen wat voor ons kan gaan aanzwenge len". Dit zei een lichtelijk teleur gestelde heer J. Weber uit Kortgene, lijsttrekker van DS'70 voor de Gedeputeerde Staten van Zeeland, gistera vond in een lege zaal van de Hallen in Axel. Oosti Zeeuwsch-VIaanderen had het af laten weten en had de he ren Weber, R. A. v. Mill uit Vlissingen en A. Molendijk uit Middelburg voor niets dej oversteek laten maken. „Het isi hier voor ons een soort missie- gebied", aldus de heer Weber,' „want we hebben hier ook nog geen afdelingen, terwijl die enkele leden die we hebben in de omgeving van Terneuzen wonen. Bovendien zijn wij po- 'itiek nog niet zo ervaren. We maken als partij een moeilijke tijd door, maar het zit er wel in. Over anderhalf a twee jaar zal men zich misschien meer aangetrokken voelen tot een midden-partij". (Van een onzer verslaggevers) HULST In hun huis aan de Tivolistraat net buiten de Hulster wallen bladert het echtpaar Dobbelaar trots in het familieblaam, als we daar op bezoek zijn om wat te we ten te komen over zoon Mari- nus, die per 1 augustus be noemd is tot veterinair hoofd inspecteur van de volksge zondheid en directeur van de veeartsenijkundige dienst. Dr. M. J. Dobbelaar, zoals hij officieel heet, is op het ogenblik directeur van het centraal dierenlaboratorium in Nijmegen, daarnaast oefent hij een dierenartsenpraktijk voor kleine huisdieren uit in zijn huidige woonplaats Nijme gen. Hij werd in 1029 in Nisse geboren, maar werd enkele weken daarna al inwoner van Hulst, toen zijn ouders daar gingen wonen. Op de lagere school kreeg hij les van mees ter Everaert aan wie het vol gens vader Dobbelaar vooral te danken is, dat Marinus doorging met studeren. Dr. M. J. Dobbelaar studeer de in 1954 af aan de faculteit der diergeneeskunde van de rijksuniversiteit te Utrecht. Gen jaar later werd hij direc teur van de in oprichting zijn- Je voorziening voor onderzoek met dieren aia-n de universiteit te Nijmegen in 1962 promo veerde hij in Utrecht op een proefschrift over een bepaalde chirurgische ingreep bij een hond. Dr. Dobbelaar is mo menteel voorzitter van de so- -iety for laboratory animal science en bestuurslid van het internationaal comité dat zich bezighoudt met het laboratori umonderzoek met dieren. Van zijn hand verschenen veel pu- blikaties op proefdierkundig gebied. i." iiMKüjT |jgg|pjjjj O De oude school die eens gemeenschapscentrum moet worden. (Van een onzer verslaggevers) HEIKANT Nu de ge meenteraad van Hulst het de stichting gemeenschapscen trum Heikant financieel moge lijk heeft gemaakt, de voor malige kleuterschool met bij behorende woning van het kerkbestuur te kopen, kan de stichting de ernstige manke menten aan de gebouwen gaan herstellen. De stichting heeft daartoe van de gemeente 400P gulden gekregen Voorzitter Th. Weemaas van de stichting verwacht, dat men, als straks de goedkeu ring van GS binnen is, binnen twee maanden met het karwei laar, zal 'zijn. Hij rekent daar- bijop de steun van een aantal inwoners van Heikant. Als de plannen van de Stichting Gemeenschapscen trum Heikant slagen, zullen de twee nu nog in vervallen staat verkerende gebouwen, waarin op het ogenblik een jeugdsoos, een meisjes- en een jongens club zijn gevestigd, samen met de gymnastiekzaal deel gaan uitmaken van een geheel aan de eisen des tijds aangepast gemeenschapscentrum. Wanneer de stichting het benodigde geld van het rijk weet los te krijgen, kan uit eindelijk een begin worden gemaakt met de uiteindelijke plannen: verbouwing, uitbrei ding en restauratie van het gebouwencomplex. Uit de tekeningen, die stich tingsvoorzitter Weemaas van de plannen heeft, blijkt, dat men in de voormalige kleuter school vaste ruimtes wil ma ken voor de jongens- en meis jesclub De onderwijzerswo ning wil men geheel ombou wen tot jeugdsoos en tussen de gymnastiekzaal en de meis jesschool, zo luiden de plan nen, wil men een nieuw ge bouw wegzetten, waarin een verblijf voor de bejaarden en een vergaderzaal onderdak zullen vinden. De gymnastiek zaal wil men zo verbouwen, 'at die ook als toneelzaal ge bruik- kan gaan worden. Het ligt in de bedoeling, alle ge bouwen met elkaar te verbin den en in het centrum van het complex een barretje en een ruimte voor toiletten bou wen. Om de bevolking van Hei kant bij het hele project betrekken wil de stichting eet I contactcommissie vormen, bc' staande uit vertegenwoordi-1 gers van de verschillende ver-1 enigingen in Heikant- Van I 26 verenigingen in Heilet' I hebben er nog maar enkele niet gereageerd op het verzoet van de stichting om afgevaac I digden te benoemen. Op I april zullen de contactcommis sie en het stichtingsbestuur I voor het eerst bij elkaar k°' men. Het. ligt in de bedoelM om het bestuur dan aan vullen met enkele leden de commissie. Van het stich tingsbestuur maken beha»1 de heer Weemaes ook dc ren G Reijn (secretaris), 0 I 'Hooge, R. Martinet en pastO® Le-imput deel uit. Vrijdag 15 maart 1974 Min (Van een MIDDELBURG De O gen over het werk en in Zeeland zijn te betr negatief effect op de soc caties geeft als „vuilnis hetgeen er in de sociale er goed aan, zichzelf af werkvoorziening recht 'de werknemers in WS' Deze verzuchting si gisteren de minister van ale Zaken dra. J. Boer toen hij de nieuwe gebot van het industriële een- voor sooiale werkvoorzie op Walcheren opende. De nister reageerde op bove noemde wijze op de kr die van Zeeuwse vakbond de op de kwaliteit van werk en de sfeer in W verband is geleverd. Deze tiek heeft kennelijk ooi Den Haag de aandacht get ken. De minister wenste inti niet de indruk te vestiger de sociale werkvoorzienin hemel op aarde vertegenv di-gt. evenmin zijn de so werkplaatsen oorden men als werknemer alle wel kan laten varen, bedrijven kunnen gezien_ den als normale bedrij /ei drs. Boersma. „En WSW-arbeidskrachten als male werknemers" Volgens minister Boe hebben tienduizenden lan noten voor kortere of lan tijd een werkkring gevo: op basis van de bij de geregelde rechtspositie landelijk geldende ar voorwaarden. Naar buiten zijn de sociale werkpla; produkticbedrijven die te men in Nederland een jar brengst van ruim 200 mi gulden noteren, maar die een ander deel de pub belangen van plaats en dienen. De binnenzijde dus de minister, dat al verschillende bedrijven „W ei Ibi st (AI Vooruitzichten voor zatf en zondag, opgesteld dooi KNMI op donderdag om u. Wisselvallig en weinig andering in tempera Weersvooruitzichten in c gemiddeld over Nederland Voor zaterdag: aantal zon: 1 tot 7; min. temp: streeks 1 graad; max. omstreeks 7 graden; kan een droge periode van stens 12 uur: 90 procent; op een geheel droog etma procent. Voor zondag: aantal zon: 0 tot 5; min. temp: streeks 1 graad; max. t omstreeks 7 graden; kan een droge periode van stens 12 uur: 90 procent; op een geheel droog etr 60 procent. De waterhoogten van derdagmorgen, meege door Rijkswaterstaat: stanz 280 onv„ Rheinf 197 plus 2, Straatsburg plus 3. Plittersdorf 332 p Maxau 390 plus 14. Ploch 170 plus 5, Mannheim 206 2, Steinbach 140 min 4, I 236 plus 1, Bingen 116 p Kaub 155 plus 6, Triei plus 33, Koblenz 176 pl Keulen 133 min 2, Ruhroi min 4, Lobith 923 min 1, nerdense Kop 892 min 1 megen 723 onv„ IJsselko min l, Eefde IJssel 376 ir Deventer 259 onv.. M 5U4 min 6, Borgharen mm 8, Belfeld 115? plu Grave beneden de sluis Plus 13. Morgen, zaterdag 16 maart Lei-gen op Zoom 9.04 en 21 Hansweert 8.31 en 21.02 t erneuzen 8.00 en 20.31- Vlissingen 7.33 en 20 06 Wemeldinge 8.45 en 21.32

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2