Hulster bibliotheek geopend Commissie akkoord met krediet voor vismijn ST.-LIDVINA-ZIEKENHUIS KREEG CASSETTESCOPE Stui GEDEPUTEERDE BRAK MUUR AF Eerste autorally De Yossenrijders al groot succes Uitslagen dames volleybal SCHIETINGEN Oudere BB SANITAIR VAN DEN BERG HULST Terneuzen Axel Hulst Breskens Hulst Amusementsclub „Steen" houdt dansavond Sluiskillers schoten raak in Hulst BROEDER NEELEMANS OVERLEDEN Wiegel en Pien komei Zeeland zien Inspecteurs sloegen palen basis/ kleuter school in Middelburg Buien Doaderdag 14 maart 1^ Donderdag 14 maart 1974 stad streek 2 lWÊmmmmmÊÊm (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) HULST Met het afbreken van een uit dozen bestaande muur heeft gedeputeerde J. Boersma gistermiddag in gemeen schapscentrum Den Dullaert de nieuwe ruimte van de biblio theek officieel geopend. Hij verrichtte zijn „sloopwerkzaamhe den" in de hoedanigheid van voorzitter van de provinciale biblio theekcentrale Zeeland en bereikte er uiteindelijk mee, dat de toegang tot de bibliotheek, die overigens al een tijdje voor het publiek toegankelijk is, vrij werd gemaakt voor de vele genodig den, die de opening bijwoonden. UNIEK IN ZEELAND onze SHOWROOM Van Waesberghestraat 7-9 9 Met het afbreken van een muurtje werd de bibliotheek geipend. Leger des Heils In het gebouw van het Leger des Heils (Donize Visserstraat 61) te Terneuzen wordt a.s. zon dag (17 maart) om tien uur een openbare bijeenkomst ge houden, die zal worden geleid door commandant Leslie Pm- dred, leider van het Leger des Heils in Nederland. Deze sa menkomst is voor ieder toe gankelijk. De selec tiewedstrijd hoofdklasse bondsviertallen vaar de Neder landse Bridgebond, die in ho tel Des Pays Bas te Terneuzen werd gespeeld tussen Luctor Terneuzen vertegenwoordigd doör de heren IJsebaert-Meeu- sen en Van der Hooft-Vergau- wen er de Bridgeclub Hulst, vertegenwoordigd door me vrouw Biesbroeck-de heer Blommaert en mevrouw Van de Dries-de heer Biosbroeck, eindigde in een 11-9 over winning voor Hulst. De selec tiewedstrijd wordt gespeeld tussen viertallen uit Oostburg. Terneuzen en Hulst. Opening In het nieuwe winkelcentrum Serlippens wordt donderdag 21 maart de nieuwe vrije-tijds damesmode- zaak Place Pigalle geopend. Van halfzes tent halfacht is er een receptie voor genodig den Vanavond (donderdag) om acht uur is er een bijeenkomst van de wijkraad binnenstad Terneu zen met de bewoners in „De Sluis" aan de Dijkstraat. Op deze bijeenkomst zal de struc tuurschets binnenstad worden besproken, nadat deze vorige week donderdag door de ge meentelijke voorlichtingsamb tenaar, de heer J. Robesin, werd gepresenteerd. De bedoeling is om zoveel mogelijk reacties van de bin- nienstadbewoners op deze structuurschets te vernemen. Eén van de aangevoerde grie ven is de vrees voor de ont volking van Terneuzens oude gedeelte, hetgeen niet ten goe de zal komen aan de leefbaar heid van dat gebied. Een punt voor de wijkraad is ook het uitbreiden van de parkeer plaatsen. Men voert hiertegen aan dat enerzijds het gemeen tebestuur het verkeer in de binnenstad zoveel mogelijk wil beperken, terwijl van de andere kant door het uitbrei den van de parkeergelegenhe- den dit verkeer juist zal toe nemen. Lammetjes doodgebeten Gistermorgen zijn twee lam metjes door twee honden doodgebeten. De lammetjes, één van één week en één van zes weken oud, liepen met an dere schapen en lammeren in het weiland van landbouwer J. D. uit Spui. De Axelse rijks politie stelt een onderzoek in. Aanrijding Dinsdagmid dag werd op de Markt in Axel de geparkeerde auto van me vrouw N. M A. G. B uit Gent (België) aangereden, waarbij schade werd aangebracht aan het linker achterspatbord. De heer A. H. uit Axel, die alles zag gebeuren, kon het kente ken opnemen van de Belgische automobilist, die bij het achter uit rijden uit een parkeer- strook de aanrijding veroor zaakte, maar doorreed. (Van onze sportmedcwerker). HULST DE eerste autoral ly, georganiseerd door de ral lyvereniging „De Vossenrij- dcrs" uit Hulst, is meteen en dat na de benzineschaarste een topper geworden. De vele equipes hadden er na zo'n lange stille periode weer zin in, en de organisators konden dan ook zowel in de A. als B- klasse weer heel wat equipes inschrijven. In de A-klasse kwamen de heer en mevrouw Hollestelle uit Goes met 310 strafpunten op de eerste plaats, Het echtpaar Deegers uit Middelburg kwam met 324 strafpunten op dé tweede plaats. Het 'equipe Everaerd - De Nijs uit Hulst won de eerste prijs in de B-klasse, met in totaal 553 strafpunten. Dat waren er veel, maar de heer en mevrouw Lammres uit Sas van Gent, die tweede werden kregen in totaal 609 strafpun ten. De eerste rit van de „Vos- senrijders" uit Hulst, die vlek keloos verliep, was over een lengte van ongeveer 40 km. uitgezet door de heren Nie- Wenhuizen en Dhaenens. De rit met een gemiddelde snel heid van 30 km per uur, liep door de gemeente groot-Hulst. Na afloop waren alle deelne mers enthousiast, en in café De Ster bij J. Polfliet in Hulst werden later de prijzen uitge reikt. Ook had J. Polfliet voor deze eerste rit een fraaie be ker beschikbaar gesteld. Uitslagen: A-klasse: 1 Kop pel Hollestelle Goes 310 straf punten. 2 koppel Deegens Middejburg 324 strafpunten. 3 C. Bode-Bom Vlissingen 334. strafpunten. 4 koppel Beren- donck Vlissingen 401 strafpun ten. 5 koppel Korsuize Goes 489 strafpunten, 6 drio Westveer Kruiningen 498 strafpunten. 7 koppel de Fey- ter Terneuzen 475 strafpunten. 8 duo Hemelaer Terneuzen 562 strafpunten 9 koppel Verlin den Hulst 572 strafpunten. 10 equipe Strijdonck-Claessens, Sas van Gènt 613 strafp. B. Klasse: 1 Equipe Everaerd-De Nijs Hulst 553 strafp. 2 echt paar Lammens Sas, van Gent. 609 strafpunten 3 equipe Fe- ket-Hemelaer Hulst 622 straf punten 4 equipe de Booy-Ver- hoosel Terneuzen 634 straf punten, echtpaar Bieze Mid delburg 682 strafpunten, 6 equipe Ja.nsen-Lucasse Kloos- terzande 694 strafpunten. 7 echtpaar Moens Vlissingen 699 strafpunten 8 koppel Praet Clinge 730 strafpunten 9 echt paar De Kesel Terneuzen 739 strafpunten. 10 koppel De Smid Terneuzen 740 strafpun ten. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De financiële commissie van de gemeente raad Oostburg kon zich gisteravond goed verenigen met een voorstel van het college een krediet van 934.000,beschikbaar te stellen voor uitbreiding van de vismijn in Breskens. Die uit breiding wordt mogelijk nu uit de werkgelegenheidspot een bedrag van vier ton beschikbaar is gesteld voor dit werk. De heer F. Baarends (PPR) zei eigenlijk voorstander te zijn van meer inschrijvers op dit project. In het voorstel werd nJ. gezegd, dat inmiddels bij een bedrijf in Tilburg ol- ferte was gevraagd. Bovendien zag hijgraag een bedrijf uit ae streek dit werk uitvoeren, temeer daar het een werkgele genheidsproject was. Burgemeester A. Schipper wees erop, dat het betrokken bedrijf ervaring heeft in net bouwen van vismijnen en dat de door dit bedrijf gebezigde prefab-methode een besparing van ruim drie ton ten opzichte van de traditionele bouw bete kende. „In de offerte is voorts bepaald, dat voor dit karwei arbeiders uit de streek worden aangetrokken. Ook de onder aannemers zullen plaatselijke bedrijven zijn", aldus de heer Schipper. De bouw kost in totaal f 1.044.000,Hiervan werd reeds f 110.000 gevoteerd. Van uc resterende f 934.000,- kan een subsidie van f 110.000,- worden afgetrokken, terwijl I 144,000,- btw kan worden te ruggevorderd, omdat het een gemeentelijke vismijn betreft. De meerdere aekkingslasten kunnen worden gevonden in een verwachte verhoging van de mijnrechten, omdat binnen ten jaar drie nieuwe schepen aan de visserijvloot woraen toegevoegd. „En door het bie den van betere service, kun nen nog andere vissers worden aangetrokken", aldus de heer 1. Cambier (VVD), die blij was met de voorgenomen uit breiding. „Het betekent een steuntje in de richting van ae loer ons gewenste visserij concentratie en kan een sti- n uians voor de werkgelegen heid zijn", zo zei hij. De commissie kon zich ook verenigen met een voorstel om ■>p nel parkerterrein nabij iNieuwvliet parkeergeiden te gaan heffen. De heer Dekket (CH-AR) .betwijfelt of de op_- engst zal zijn zoais geraamd, f 18.006,-. „Maar het is een Rectificatie De aanvarings tij d van de modeshow in de Koning van Engeland in Hulst op vrijdagavond vijftien maart, is in tegenstelling tot wat eerder werd aangekondigd voor de eerste show 19.00 u. en voor de tweede show 21.15 u. B< ed begin, laten we wat er varing opdoen". De heer Baarends maakte pezwaar legen het voornemen ae ontvangen gelden eens in ae twee of drie dagen op te nalen. „Wij moeten als over- neia geen aanleiding geven tot diefstalzo meende hij. „Het lijkt mij dius veiliger iedere avond de muntcassette uit de automaat op te halen". In de wijde omtrek van het parkeerterrein zullen voorts verkeersmaatregelen dienen te woraen getroffen, zoals par keerverboden. „Ook uit een oogpunt van veiligheid zijn deze maatregelen dringend ge wenst", aldus burgemeester Schipper. inbraak Onbekenden hebben zich door het inslaan van een ruit toegang verschaft tot de woning van de heer D. aan de Plattewag. De bewo- nei's waren op dat moment afwezig. Het gehele huis is doorzocht, maar tot op heden wordt niets vermist. Fruittelers Op donderdag 14 maart houdt de Nederland se fruittelersorganisatie in Hulst een vergadering. De heer J. de Koster tuinbouw- consulent van de Belgische boerenbond, zal een uiteenzet ting geven over vruchtdun ningsmiddelen en eventueel andere interessante aspecten in de Belgische fruitteelt be handelen. Na de pauze -spreekt de heer J. van Acker van de Rabo-bank over fiscale oude- dagsreserve en alles wat daar aan vastzit. (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN De amusementsclub „STEEN" or ganiseert op zaterdag 23 maart een dansavond in het vereni gingsgebouw te Sint-Jan steen. De avond is voor ie dereen, die op tijd plaatsen bespreekt, toegankelijk en be gint om 20.30 u. De muziek op deze avond zal verzorgd wor den door „The Flash Show band". Tot die aanwezigen behoor den ook gedeputeerde Van Geesbergen en burgemeester Molthoff van Hulst. Voordat gedeputeerde Boersma met de dozen, waarop pakkende slagzinnen over het biblio theekwezen stonden geschre ven, kon gaan stoeien en de receptie begon hadden in de zaal van Den Dullaert eerst nog een aantal sprekers het woord gevoerd. Tot hen be hoorde in de eerste plaats de gedeputeerde zelf. Hij prees de activiteiten van de Hulster bi bliotheekstichting en stelde deze tot voorbeeld voor de he le provincie. Hij was vooral te spreken over het feit, dat de stichting, onder wiens werk terrein ook Hontenisse valt, samenwerking had gezocht inet de Axelse bibliotheek- stichting. Het gemeente- en het piu- vmciaal bestuur kreeg van hem een pluim vanwege ae loyale medewerking, die de provinciale bibliotheekcentrale van hen ondervond bij het geen men 'tot stand wil bren gen. Hij sprak de hoop uit, dat het parlement uiteindelijk de bibliotheekwet, die de rege ring bereid is tot stand te brengen, goed zal keuren. Wanneer de wet wordt aange nomen krijgen de bibliotheken van de rijksoverheid een be langrijke steun in de rug. Mevrouw M. Suurmeyer, rijksinspeetrice voor de pro vincie Zeeland noemde het verheugend dat de bibliotheek in Hulst een bijdrage vormt voor het netwerk van biblio theken, dat in korte tijd in Zeeuwsch-Vlaanderen is ont staan. Van mevrouw Klnn, be stuurslid van de bibliotheek- stichting in Axel kreeg voor zitter P. Kuypers van de Hul ster bibliotheekstichting een pentekening, die een stadsge zicht geeft van Hulst, nog voordat er door de oorlog ver woestingen werden aange richt. Burgemeester Molthoff sprak namens het college van B. en W. van Hulst en Honte nisse toen hij zijn bewonde ring uitsprak voor de initiatie ven, die de Hulster stichting tot nu toe heeft verwezenlijkt en toonde zich alvast bereid weer met de stichting te gaan praten als er nieuwe plannen noodzakelijk zouden worden. Voorzitter Kuypers van de Hulster stichting, die een ope ningstoespraak hield, schetst daarin de historie van het bi bliotheekwezen in Hulst sinds de oprichting van de stichting in 1963. Hij dankte al dege nen, die de uitbreiding en ver huizing van de bibliotheek heb ben mogelijk gemaakt. Tot hen behoort ook mr. W. de Bruine, de directeur van de provinciale bibliotheekcentra le, die wegens ziekte niet aan wezig kon zijn. (Van onze correspondent) (Van onze correspondent) HULST Aan de schieting op de liggende wip in café W. Blommaert te Hulst namen 45 schutters deel. Er werd ge schoten op twee wippen. Het waren ditmaal de Sluiskilse schutters die het leeuwedeel leverden. De uitslag luidt als volgt: Wip 1: De hoogvogel was voor Winks uit Sluiskil, de eerste zijvogel voor V. de Vos uit Hulst, de tweede zijvogel was voor E. Vermaut uit Sluiskil. Bleijenberg uit Sluis kil schoot met vier stuks, het hoogste aantal kleine vogels: Wip 2: De hoogvogel werd ge schoten door R. van Steenber gen te De Klinge (België), de tweede zij vogel ging naar V. te St.-Gillis Waas (B). De tweede zijvogel gingnaar V. de Vos te Hulst. De meeste kleine vogels, vier stuks, wa ren voor S. Blommaert te Hulst. Zaterdag wordt op nieuw een schieting gehouden, aanvang drie uur. HULST SC Morres 1 be hield in de dames eerste klas se van de bedrijfsvolleybal- competitie te Hulst zijn vijf punten voorsprong op Watneys 1. Gezien het feit dat Morres ook nog een wedstrijd heeft in te halen, mag het meubelte am het verdere verloop van de competitie met vertrouwen te gemoet zien. Olmulto was geen parti] voor de koploper die zijn te genstander op alle fronten do mineerde, wat een logische 40 zege voor Morres tot ge volg had, Watneys 1 liet er tegen GVC geen twijfel over bestaan wie de beste was en zegevierde gemakkelijk met 30. Een dapper vechtend Hako Daf was kansloos tegen Mavo 1, maar ondanks de 30 nederlaag kwam het toch met ere uit de strijd. Tweede klas: Koploper Ke- mortel Sport, bleef opnieuw onges&agen, ditmaal was het CVC dat met 04 in het zand beet. Watneys 2 bleef goed volgen, want het won zonder al te veel problemen met 0—3 van SC Morres 2. Als Wat neys 2 zijn achterstallige wed strijd in winst weet om te zetten bedraagt de kloof met Remortel slechts twee punten en is alles nog mogelijk. Derde klas: Mavo 3 onder vond veel minder tegenstand dan verwacht van een enigs zins tegenvallend Voorwaarts 1. Het Axelse team kon zijn tegenstander geen moment be dreigen wat in een 40 ne derlaag resulteerde. Het arme Edah raakte de gehate nul nog niet kwijt, nu was het niet opgewassen tegen KPJ 2 dat met 04 won. Neckermann behaalde twee nieuwe winst punten ten koste van Mavo 4 dat met 13 zijn meerdere in deze tegenstrever moest er kennen. (Van een onzer verslaggevers) ASTEN In het klooster te Asten is algelopen weekeinde op 83-jarige leeftijd broeder Alexius, H. Neelemans gestor ven. Broeder Neelemans is vooral bekend geworden door de vele bouwwerken, die on. der zijn leiding onder vaak zeer moeilijke omstandigheden in de missiegebieden zijn ver rezen. Broeder Neelemans werd op 12 november 1890 in Hulst geboren. Hij trad in Bergen op Zoom in. In 1912 vertrok hij met pater Francisco Geraedt naar Noord-Brazilië, waar bei den onder meer werkten aan de herbouwing van de kerk van Colonia Leopoldina. Broe der Neelemails was toen met de zorg voor dit gehucht be last. Doordat broeder Neelemans na jaren ziek werd door het harde werken moest hij naar Nederland teirugkeren. Hij bleef hier zes jaar en mocht toen naar Congo vertrekken, waar onder zijn leiding onder meer de kathedraal van Stan leyville herbouwd werd. Eind 1964 kwam broeder Neele mans voorgoed naar Neder land. Vijf jaar verbleef hij toen in Bergen op Zoom, waarna hij zich bij zijn rus tende medebroeders in Asten vestigde. (Van onze correspondent) KAPELLE-BRUG Aan de schieting in zaal Fabie bij Cyr. de Kind te Kapelle-brug werd door tachtig schutters deelgenomen. De uitslag is: wip een, hoge vogel R. de Moor te De Klinge (B). Eerste zijvogel Ad de Bakker te De Klinge (B.). Tweede zijvogel G. Dullaert te Kemzeke (B Wip twee hoge vogel R. de Mors te De Klinge (B.). Eer ste zijvogel A. de Bakker te De Klinge, tweede zij vogel A. Huigens te St.-Gillis Waes. L. de Kesel te Kapelle-brug schoot met zeven kleine vogels het grootste aantal. KLOOSTERZANDE Aan de bejaardenschieting in zaal Jac de Waal te Kloosterzande hebben 46 schutters deelgeno men. De uitslag was: hoge vogel C. de Schepper Koe wacht, eerste zijvogel A. de Vree uit Terhole, tweede zij vogel A. de Schepper Koe wacht. Het grootste aantal kleine vogels, in totaal 6 stuks, werd geschoten door J. Vermeire uit Hulst. Instructie-apparaat voor hartpatiënten. (Van een onzer verslaggevers) HULST In het St.-Lidui- na ziekenhuis te Hulst heeft gisterenmorgen de overdracht plaatsgevonden van een zoge naamde cassettescope. Het ap paraat dat gebruikt gaat wor den om mensen die een hart infarct hebben gehad, voor te bereiden om te leren leven met hun kwaal, werd aan het ziekenhuis aangeboden door- de Ver. Vrienden van de Ne derlandse Hartstichting afde ling Hulst. De cassettescope, een soort kleine televisie en cassette-re corder tegelijk is ook van be lang voor de voorlichting over hart- en vaatziekten. Tijdens een korte over- drachtplcchtigheid stelde de heer A. de Deckere, vice-voor- zitter van de hartstichting, af-i deling Hulst, dat het zieken huis in Hulst een belangrijk centrum is in de strij d tegen de hartaandoeningen. Vervol-1 gens zei de heer P. de Graaf i van de Nederlandse Hartstich- ting: „Ik geloof en hoop dat we hiermee een bescheiden oijdrage leveren in de strijd". Hij wees er bovendien op, dat de aankoop van het apparaat niet mogeljjk was geweest, zonder de daadwerkelijke steun van de Zeeuwsch- Vlaamse bevolking: „We moe ten er van onderen af wat aan gaan doen. De bevolking heeft dit apparaat tot de mogelijk heden gemaakt". Over de be doelingen met het audiovisuele hulpmiddel vertelde hij: „Je moet de mensen, die hartin farcten hebben gehad, leren hoe ze met hun kwaal weer kunnen leven. Er zijn voor deze mensen een aantal wen selijkheden en niet- wense lijkheden, maar het behoeven geen kasplantjes te worden. „Hij zette daarna uiteen hoe het apparaat werkte en de monstreerde het zelf met een instructie-film over de levens wijze die men moet volgen wanneer men hartpatiënt is geweest. In deze film kwam ook de preventieve bestrijding van de hartkwalen aan de or de. Zo werden bijvoorbeeld verkeerde eet- en rookge woonten aan de kaak ge steld. De cassettescope werd door de heer J. M. Kalmthout, di recteur van het St.-Liduina ziekenhuis in de grootste dankbaarheid aanvaard. De heer Kalmthout: „Ik ben bij zonder gelukkig met deze do natie van de Hartstichting. Het is een zinvol apparaat, wet een voorlichting zonder drog reden. Het wordt recht-toe- recht-aan verkocht". Hij bena drukte verder nog eens dat het bijzonder moeilijk is on; iemand die een hartinfa"®' heeft gehad, te overtuigen dat hij niet verloren is voor de samenleving: „De mensen h0®" ven geen patiënt te blijven Het is daarom goed dat Hartstichting hierover voor- lichting gaat geven". De cassettescope van Je; ziekenhuis in Hulst is "e; tweede apparaat van dit soor> in Zeeland. Het gaat op lang®' I re termijn ook gebruikt wor-1 den voor de voorlichting aa"1 EHBO-cursisten, leerling-ver' pieegsters en andere groep®" op medisch terrein. (Van een onzer verslagg* MIDDELBURG D zitter van de VVD-frs de Tweede Kamer, Har gel, brengt vrijdag ve van zijn niet minder f Pien, een werkbezoe Zeeland. Wiegel wordt op zij,n nee verder vergezeld c kamerleden van de Tuinman en Koning, een aantal leden ve hoofdbestuur van de VA der wie de secretares dit bestuur, mevrouw Aartsen, schoondochter Commissaris der Koniir Zeeland. Het VVD-gezelschap in de middag een bezo de af glu it ings werken Oosterscheldemonding. gunstig weer zal er eei tocht naar de werke worden gemaakt. Bij stig weer brengen Wie een bezoek aan een bc op Schouwen-Duiveland dagavond begint om ac in hotel Mondragon in zee een openbare verki bijeenkomst van de VVD (Van een onzer verslaggf MIDDELBURG morgen hebben de insj: voor het basisonderw voor het klej'teronden de inspectie Zeeland it hun beurt een paal g voor een nieuwe bas: annex kleuterschool Middelburgse stadswijl renbeek De beide inspecteurs, ren J. Geleyns en H. V werden bij hun acti gadegeslagen door de i burgse wethouder van wijs, de heer M. Hubre een aantal andere geno De nieuwe school, waa sisonderwijs en kleute wijs gecombineerd wor< geven, moet in de lo< augustus voor gebruik zijn. Vooruitzichten voor en zaterdag, opgesteh het KNMI op woenst 18.00 uur: enkele buiei ook opklaringen en overdag lagere tempel Weersvooruitzichten in gemiddeld over Nederlai Voor vrijdag: aanta zon: 0 tot 6. Min. tem streeks 1 graad. Max. omstreeks 6 graden. K een droge periode va stens 12 uur: 80 procen op een geheel droog 50 procent. Voor zaterdag: aant; zon: 1 tot 7. Min. tem streeks 1 graad. Max. omstreeks 6 graden. K een droge periode va stens 12 uur: 90 procer op een geheel droog 60 procent. De waterhoogten van dagmorgen, meegedeel Rijkswaterstaat: Konstanz 280 onv. R den 195 onv., Straatsb Plus 12, Plittersdorf 3 2, Maxau 376 min 5, 1 gen 165 plus 9, Mannb P'us 3, Steinbach 144 Mainz 235 plus 3, Bin °nv., Kaub 149 min ~7I plus 2, Koblenz 17: Keulen 135 min 4 Ruh nun 1, Obith 924 min I nerdense Kop 893 min wegen 723 min 2, I 650 onv., Eefde I.Is onv., Deventer 259 -Monsin 5480 plus 44 ren 3598 plus 63, Belf< W'n 7, Grave beneden 503 onv. Morgen, vrijd. 15 mrt Hergen op Zoom 8.13 er Hansweert 7.28 en 19.56 terneuzen 6.56 en 191 Vlissingen 6 88 en 18 57 •Vemeldinge 8.03 en 20.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2