onderwijscentrum oudenbosch Junior vertegenwoordiger ADVISEUSE PROMOTOR zeesleepvaart zekerheid op zee... ziekenverzorgenden bejaardenverzorgenden Procesoperators RITMEESTER Willem Arntsz Huls controle-leider DIACONESSENHUIS BREDA! verpleegkundige (diploma A) hernesseroord hernesseroord SHELL NEDERLAND CHEMIE B.V. SIGARENFABRIEKEN B.V. Fa. LASKO P.V.B.A. MAN 37 jaar TANDARTS ASSISTENTE G. L. Schmitz du Moulin „WEVEA" B.V. Eerste klas machine bankwerker Ongeschoolde werkkrachten Roplusco] SMIT INTERNATIONALE ZEESLEEP-EN BERGINGSBEDRIJF BV HGt de Tombe Melse co accountants Zaterdag 9 maart 1974 Oudenbosch van oudsher kultureel centrum in West-Brabant, met goede verbindingen naar alle richtingen, gelegen in een gebied dat rijk is aan natuurschoon, kan door de uitgebreide- en gevarieerde mogelijkheden op onderwijs- en vormingsgebied met recht aanspraak maken op de naam "onderwijscentrum'' voor jongens en meisjes. Unieke mogelijkheden voor in- en externen Basisonderwijs M.A.V.O. H.A.V.O. Atheneum Lagere Tuinbouwschool Lagere Technische School (metaal/bouwen/bakken/elektrotechniek) L.E.A.O. (in Roosendaal) L.H.N.O. I.N.A.S., O.V.». en Vormingsklas Lerares Huishoudkunde (akte N XIX) Pedagogische Akademie: Opleiding onderwijzer(es) Opleiding L.O. Akten. Bijscholingscursussen voor hoofden en onderwijzers basisonderwijs. Inlichtingen Pensionaat St. Anna Markt 61, heeft internaten voor meisjes (vanaf 1e klas basisschool) en jongens. (alleen 1e t/m 4e klas basisschool). Tel. 01652-2850. Instituut St. Louis Markt 34, heeft internaten voor jongens (vanaf 5e klas basisschool). Tel. 01652-2751. Opleiding N XIX Linnaeuslaan 1-3, heeft eigen pension. Tel. 01652-2400. Pedagogische Akademie Pagnevaartweg 1Ö9, pensionadressen beschikbaar. Tel. 01652-2162. Prospektussen op aanvraag verkrijgbaar. Ritmeester Nederland B.V. is een modern bedrijf met een goede marktpositie in Nederland en vele landen daarbuiten. Een aantal van onze merkartike len heeft een leidende plaats in de markt. Voor onze verkoopafdeling binnenland zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van in het rayon Breda en omstreken Deze funktionaris krijgt als taak het bevorderen van de afzet van onze produkten in dit gebied. Onze gedachten gaan uit naar een ambitieuze jonge man (24 25 jaar) met enige verkoopervaring, die een goede startmogelijkheid zoekt voor zijn carrière in de commerciële sektor. Wij menen dat een mid delbare schoolopleiding (tenminste MULO/MAVO) daarbij onmisbaar is. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in Breda of omgeving. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, met gegevens over persoon, opleiding en ervaring, voorzien van een recente pasfoto te richten aan Ritmeester Sigarenfabrieken B.V., afde ling Personeelszaken, Postbus 21, Veenendaal. Op de polikliniek van ons ziekenhuis komt binnenkort plaatsingsmogelijkheid voor een full-time bij voorkeur met poli-ervaring. Op deze afdeling wordt samengewerkt in een team van 15 verpleegkundigen en doktersassistenten. Op de polikliniek wordt door 16 specia listen spreekuur gehouden, terwijl ook de EHBO-post onder deze afdeling valt. Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd personeelszaken. njflf Langendijk 75. Tel.(01600)22133 Turnhoutseweg 27 Baarle-Hertog/Nassau Telefoon: 09-321469244 vraagt voor direct of later voor haar werven in Antwerpen en omgeving: - BETON TIMMERLIEDEN - METSELAARS - BETONWERKERS - IJZERVLECHTERS - ELECTRICIENS met dipl. V.E.V. - PLOEGBAAS (die zelfstandig een ploeg kan leiden). HOOG LOON, alle sociale lasten, vakantiegeld en kindergeld. Aanmelden persoonlijk of telefonisch 12 zondag 11-1 uur. 5 uur, zoekt met spoed betrek king in Breda, Roosen daal of Bergen op Zoom. Ervaring o.h.g. wan reprotechnieken, mag. admin, soc. cult, werk. Brieven o.nr. BK 12084. gevraagd per 1 april. Schriftelijke sollicitaties aan: TANDARTS Wilhelminasingel 2 Breda. middelharnis (goeree/overflakkee) ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten "Hernesseroord", een Inrichting voor de bege leiding en behandeling van zwakzinnigen, en thans in opbouw, treedt graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van hoofd van de afdeling logopedie Voor het verkrijgen van woonruimte wordt mede werking verleend. Onze salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de NZR; de pensioenregeling waarborgt een waardevast pensioen (P.G.G.M). Middelharnis biedt uitstekende rekreatiemogelijk- heden en heeft goede verbindingen met de grote steden. Brieven worden gaarne ingewacht bij de genees- heer-direkteur, welke ook bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken. Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis. Tel.: 01870-3888. Fabriek van transportbanden vraagt: niet jonger dan 23 jaar en bekendheid met werktuigmachines vereist. Geboden wordt: goed loon, reiskostenvergoeding, gratis werkkleding en gratis koffie. Leeftijd 18-45 jaar. Geboden wordt: montagewerkzaamheden, Go«ed loon, reiskostenvergoeding, Gratis werk kleding. Gratis koffie. Vast werk. Aanmelden dagelijks, Handelsweg 11, Etten-Leur of telefoon 01608 - 3287. middelharnis (goeree/overflakkee) ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten „Hernesseroord", een inrichting voor de begelei ding en behandeling van zwakzinnigen, en thans in opbouw, treedt graag in kontakt met gegadig den voor de funktie van hoofd van de afdeling fysiotherapie Voor het verkrijgen van woonruimte wordt mede werking verleend. Onze salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de NZR; de pensioenregeling waarborgt een waardevast pensioen (P.G.G.M). Middelharnis biedt uitstekende rekreatiemogelljk- heden en heeft goede verbindingen met de grote steden. Brieven worden gaarne ingewacht bij de genees- heer-direkteur, welke ook bereid is teletonisch inlichtingen terverstrekken. Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis. Tel.: 01B70-3888. lid Amfasgroep Voor Breda en omgeving zoeken wij een representatieve Taakomschrijving kontakt leggen met nieuwe relaties advies-verkoop van het Rolinco Plus-plan begeleiden van relaties Arbeidsvoorwaarden vast salaris -f- provisie adequate onkostenvergoeding aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden renteloze autofinanciering part-time aanstelling evt. in overleg te regelen. Sollicitatie-eisen leeftijd 25—40 jaar opleiding middelbaar niveau rijbewijs B.E. Sollicitatieprocedure uitgebreide sollicitatiebrief, beslist voorzien van pasfoto, te richten aan directie ROPLUSCO B.V. Leidsegracht 3, Amsterdam. •n geldt dat dan ook voor de sleepbootbemanningen, zeker wel. Want op dit punt is er wel het één en ander veranderd 48 uur aan één stuk door in touw is er niet meer bij, wij houden ons doorgaans aan hele gewone werktijden. En de accommodatie aan boord van onze zeeslepers doet niet onder voor die van de moderne olietankers. Het echte „vuile handen werk" van vroeger behoort tot het verleden, wel keihard werk, zo af en toe. Want wat er niet veranderd is, is de dagelijkse portie afwisseling en onverwacht avontuur, die er nog altijd te beleven vait. De ene week een klus in Hongkong, de andere week een booreiland op sleeptouw naar Venezuela. Dat betekent vaak improviseren en daarom valt of staat dit werk met teamgeest bij de bemanning, honderd procent inzet en de juiste mentaliteit. Daarom is het bij Smit mogelijk om zonder èlle papieren carrière te maken. Wij gaan weer uitbreiden, twee super-sleepboten van circa 20.000 i.p.k. zijn in aanbouw. Wij hebben daarom o.a. ook behoefta aan aspirant stuurlieden BS. Maar ook als 0 nog geen diploma bezit, kunt U alvast kontakt met ons opnemen. Wij zouden dan tijdens een informatief gesprek nader in kunnen gaan op uw zeesleep-toekomst bij Smit Internationale. Onze arbeidsvoorwaarden zijn gewoon goed, een prima vast salarla met veel extra toeslagen, een uitstekende studie-regeling, aflossing na zes maanden, lange verlofperioden en een uitstekende accommodatie aan boord van de snelste en modernste sleepvioot ter wereld. Varen bij Smit Internationale, afwisselend, andera, kortom neem kontakt met ons op of vraag onze folder aanje vaart er wel bij. Afdeling Inspectie, Westplein 5, Rotterdam, Postbus 1042. Telefoon (010) 36.27.00, toestel 115 of 145. Psichiatrlsch Ziekenhuis, utrecht is een middelgrote instelling, gelegen in het centrum van de stad Utrecht, met ruim 400 verpleeg/ behandelplaatsen. Wij hebben nog vakatures voor (gediplomeerd) Wij zoeken enthousiaste mensen die reeds enige jaren ervaring hebben opgedaan. Er zijn plaatsingsmogelijkheden op verschillende afdelingen (revalidatie - voortgezette behandeling, of geriatrische afdeling). Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring A.O.W. voor rekening van het ziekenhuis Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere informatie wordt telefonisch verstrekt door Mw. J. Krane, verpleegkundig direkteur (tel. 030-322322 toestel 2301), met wie ook een afspraak kan worden gemaakt voor een kennismakingsgesprek. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Vrouwjuttenstraat 27 te Utrecht. de Tombe IMelse ft co, registeraccountants, hebben 22 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er In kleine teams gewerkt wordt, waar. binnen men een eigen verant woordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede. 's-Gravenhage, Haarlem. Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. TMB 22 VI Voor onze vestiging te Dordrecht vragen wil een vakbekwame controle-leider. De functie vereist een grote mate van zelfstandigheid. Ruime ervaring in de controle is derhalve onontbeerlijk Zowel zij. die studeren voor het NIvRA-diploma als degenen die in het bezit zijn van het S.P.D.-diploma kunnen naar deze functie solliciteren. Een grote praktische ervaring is wel een vereiste. Onze arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfsprekend volledig in overeenstemming met het niveau van de functie. Zij. die een interessante carrière willen maken, worden verzocht hun sollicitatie te richten aan ons adres Singel 472 te Dordrecht. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch te bereiken onder nr. (078) 3 06 11. Shell Nederland Chemie B.V. vraagt procesoperators voor haar chemische bedrijven op het industrieterrein Moerdijk. Voor deze functie komen in aan merking mensen die in het bezit z van het diploma Scheepswerktuig kundige VD of A. of Chemisch Vakman A en B Ervaring in de petrochemische industrie strekt tot aanbeveling. De taak van de procesoperator is de voortdurende controle en bewaking van de chemische processen bij de fabricage van onze produkten. De werkzaamheden worden in volledige continudienst uitgevoerd. Het spreekt vanzelf dat factoren als teamgeest, oplettendheid, nauwgezei heid en initiatief een grote rol spelen in dit vak. Leeftijd tot 35 jaar. Zij die belangstelling voor deze veelzijdige functie hebben en er meer over willen weten, kunnen schrijven aan onderstaand adres. Inlichtingen per telefoon: 01680-6362. Na kantoortijd: 01680-4569. Afdeling MPZF Postbus 25, Klundert (N.-B.)

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 14