Parkeren in Goes gaat geld kosten ol N WERKGROEP MILIEU IN DE MAAK GEMEENTEBESTUUR KAPELLE WIL HUREN VERHOGEN Dronken bestuurder van busje veroordeeld EERSTE PAAL VOOR WONINGEN IN 'S-GRAVENPOLDER kerkdiensten Nieuwvliet vraagt woningen Zwemclub LEE wil meer leden Carnavals biljart Kijkdag bij agrarisch onderwijs stad streék Middelburg Borssele Terhole LIJNEN WEDGWOOD De Vos- Eggermont B.V. VOLDOENDE •Ispèel 's-Gravenpolder Borssele Zaterdag 23 februari 1974 7 (ADVERTENTIE) VNO in Zeeland Het Verbond van Nederlandse Ondernemingen VNO heeft een regionale vertegenwoordiging gevestigd in Zeeland. Als regionaal vertegenwoordiger treedt op drs. J. R. Giaubitz. Wat is het VNO? Het VNO vertegenwoordigt ca. 6000 industriële en dienstverlenende ondernemingen - merendeels aangesloten via ca. 90 bedrijfstak-organisaties - op landelijk en internationaal niveau. Evenals in andere delen van Nederland is er in Zeeland een regionale VNO-kring, die ten doel heeft de banden tussen de ca. 100 aangesloten ondernemingen in deze provincie te versterken en die nu ook een rol gaat spelen in de begeleiding van de Zeeuwse vestiging. Wat doet VNO-Zeeland? Naast het informeren en adviseren van de aangesloten ondernemingen over gemeenschappelijke vraagstukken - in nauwe samenwerking met hun bedrijfstakorganisaties - heeft de Zeeuwse vestiging tot taak de contacten met diverse instellingen en groeperingen, waarmee de Zeeuwse ondernemingen te maken hebben, te bevorderen. De heer Giaubitz houdt zich voor deze contacten graag beschikbaar op het bureau-adres: /-Zeeland Loskade 41 - Middelburg - Telefoon 01180 - 42 60 markten GOES, 22 februari Groenten: per stuk: Knolsel derij met groen 2442, kropsla I 2326, per kg: aardappe len G 12, witlof All 103—112, Bil 57—73, spruiten All 69— 83, Bil 15—39, prei AI 86 BI 77—78, groene sav. kool I 67, H 35, boerenkool afw. 914, breekpeen II 1316. TERNEUZEN, 22 februari 1974 Per stuk sla 1 30-32, 2 12. Per bos selderij 45-47. Pe terselie 32-40. Per kg. andijvie 120-127. Boerenkool 17-18. Prei 79-86. Sav.kool 41. Spina zie 139-143. Spruiten A 2 45- 61, B 25-27. Uien middel 34- 36. Deense wittekool 17-24. Witlof A 2 111-112, B 119-137, B 2 82-114. Afwijkend 13- 78. Philatelica De afdeling Middelburg van de internatio nale vereniging Philatelica houdt haar jaarvergadering op donderdag 28 februari om 19.30 u. in gebouw De Schakel te Middelburg. Naast de ge bruikelijke jaarstukken vindt er een bestuursverkiezing plaats, onder meer van een nieuwe voorzitter. De bijeenkomst van de jeugdclub wordt gehouden op de zaterdagen 2, 16 en 30 maart van 15.30-17 30 u. in het ontmoetingscentrum van win kelcentrum Dauwendaele te Middelburg. CHU Het bestuur van de gemeentelijke kiesvereniging Borsele van de CHU heeft be sloten jm te starten met de verkiezingscampagne voor de gemeenteraadsverkiezingen in mei dit jaar. Op 15 maart zal tijdens een vergadering de de finitieve kandidatenlijst wor den vastgesteld. Tevens be sloot het CHU-bestuur in de kring Borsele deze week om een ledenwerfactie te starten. Het bestuur wil de bevolking ook uitgebreid gaan informe ren over de plannen van de CHU voor de komende zittmg- Periode. Als eerste aanzet tot deze informatie wordt nu op ruime schaal verspreid de al gemene beschouwing welke de CHU-fractievoorzitter in de raad Borsele, de heer H. Evers- dijk, heeft gehouden bij de begrotingsbehandeling in de raad voor 1974. Het bestuur van de gemeentelijke kiesver- eniging Borsele heeft verder enige wijziging ondergaan. Voorzitter is nu de heer L. J. 'erloos uit 's-Gravenpolder, secretaris de heer J. Boogert Pi- Driewegen en penning meester de heer J. A. de Vroe Pit Borssele. Carnaval Dinsdag wordt er in de zaal van café De Kroon ln Terhole een speciale carnavalsviering met verras singen gehouden. De raad van elf van Terhole verleent hier aan medewerking. Iedereen ls welkom op de feestavond. (Van een onzer verslaggevers) NIEUWVLIET Aan het begin van de jaarlijkse alge mene bijeenkomst van de Dorpsraad Nieuwvliet heen voorzitter I. de Hullu een hart stochtelijk pleidoa* gehouden voor het tocws^eu van nieuw bouw woningen aan deze klein ste kern van de gemeente OostDurg. „Al tientallen jaren trekken de jongere inwoners weg omdat hier geen behoor lijke woning te krijgen isa. Ook gezinnen die hier gehuis vest zijn, trekken weg naar andere Kernen". Hij wees het aanwezige ge meentebestuur, het volledige coilece van B. en W. met uit zondering van wethouder J. Barendregt en gemeentesecre taris P Verhage, erop, dat er in de groeikernen van de ge meente wel gebouwd wordt. „En die woningen zuilen be woond worden, maar dat gaat ten koste van de kleine ker nen. Wij sukkelen snel achter uit en als die zuigkracht op de kleine kernen blijft be staan, zullen wij eens zeggen: „Er was eens Nieuwvliet", want dan is deze kern verle den tijd". De heer De Hullu wees tij dens de bijeenkomt in café Vein de Ameeie, waarop een groot aantal van de ruim 300 Nieuwviietse ingezetenen aan wezig was, erop dat er sinds de herindeling erg weinig ver anderd is. „Is het de bedoeling dat wij allemaal naar Oostburg of Breskens komen wonen". Hij vreesde dat de leegloop van Nieuwvliet ook een nade lige invloed zal hebben op het toerisme. „Men komt hier voor de gezelligheid, de dorpse sfeer, maar als de bewoners weg zijn hoe moet dat dan?" Hij prees heet Oostburgse gemeentebestuur voor de be moeiingen metde kustrecrea- tie, de zorg voor de stranden en de overige infra-structuur plus de nodige financiële steun die bij diverse evene menten was genoten. Met belangstelling zag hij voorts de nieuwe structuurno ta van de gemeente tegemoet, dit in het licht van wat er met het agrarische landschap van Nieuwvliet staat te gebeuren. Burgemeester A. Schipper zei in zijn antwoord, dat leeg loop niet alleen het probleem van Nieuwvliet is. „U kunt het overal in Zeeuwsch-Vlaan deren constateren. Het komt door de slechte werkgelegen heid, waardoor de jeugd ge noodzaakt is elders emplooi te zoeken". De woningbouw in Oostburg achtte hij logisch. In dit verband wees hij op de centrumfunctie van deze plaats en de aanwezigheid van allerlei gemeenschapsvoorzie ningen. (Van onze correspondent) KAPELLE De gemeente Kapelle wil de huren van de gemeentewoningen in Kapelle per 1 april met 7 procent gaan verhogen. Deze huurverhoging geschiedt volgens de richtlij nen van de huurverhoging voor woningwetwoningen. De huurders van de ge meentewoningen in Kapelle zijn al ingelicht over het voor nemen van B. en W. Er is tot nu toe één bezwaar binnenge komen. Dit is echter van de hand gewezen. Voor de verbouwing ein ver nieuwing, van een gedeelte van het gemeentehuis van Ka pelle vraagt het college een Krediet van f 25.00U aan de raad. B. en W. vinden name lijk dat een gedeelte van het stadhuis, dat onlangs is ver nieuwd, niet meer past bij het oude gedeelte. Dat moet daar om vernieuwd en aangepast worden. Bij de nadering van het nieuwe zwemseizoen moeten er in het zwembad van Kapel le ook nog wat nieuwe voor zieningen worden aangebracht. Hiervoor wil de gemeente 9000 beschkbaar stellen. De raadsvergadering waain dit al lemaal behandeld wordt, vindt plaats op 26 februari in het gemeentehuis in Kapelle, aan vang halfachl (Van onze correspondent) MIDDELBURG De offi cier van justitie heeft zes we ken onvoorwaardelijke gevan genisstraf en twee jaar ontzeg ging uit de rijbevoegdheid geëist tegen de 31-jarige A. V. uit Steenbergen. Op 10 no vember vorig jaar reed hij in een busje met werkvolk uit St.-Philipsland. Daarvoor had hij met collega's in een café zitten pimpelen. Dit drankge bruik werd twee bejaarde mensen fataal. Ze werden na melijk door het busje geschept en weggeslingerd. Het bejaar de echtpaar raakte zwaar ge wond. De bloedproef die na het ongeluk werd genomen bij V. wees nit dat zijn alcohol percentage 2,30 pro mille be droeg. De politierechter had met verdachte te doen. Waarom hebt u zich niet tot een advo caat gewend, dan had u eens raad kunnen vragen, zo vroeg hij aan de man. U hebt nog nooit eerder zoiets meege maakt. U staat aan het hoofd van een jong gezin. Door zo te süreken trad de politierechter bijna op als advocaat en pleit bezorger. Hij kwam tot een straf, waarmee zowel verdach- e als officier van justitie vre de konden hebben. Vier we ken gevangenisstraf, waarvan rwee weken voorwaardelijk, •wee jaar proeftijd, negen maanden ontzegging uit de rij bevoegdheid, waarvan drie maanden onvoorwaardelijk Twee jaar proeftijd met daar aan de bijzondere voorwaarde dat hij gedurende de eerste zes maanden proeftijd alleen met het busje met werkne mers mag rijden. hoofdstuk inzake parkeermaat- regelen voor bewoners en an dere aparte bezoekers van het kerngebied. Verder ook een hoofdstuk over parkeertarie ven en tenslotte aandacht voor nieuwe parkeervoorzienin gen. (Van een onzer verslaggevers) GOES In de zeer nabije toekomst zal ook in Goes betaald moeten gaan worden voor het parkeren van de auto. Dit is noodzakelijk volgens de discussienota „Parkeren Binnen stad" om de komende jaren de zaken in goede banen te leiden. De nota werd gisteren officieel gepresenteerd tijdens een persconferentie op het Goese stadskantoor. De nota „Parkeren Binnen stad" is voor belangstellenden te krijgen a f 5 op de secreta rie van het Goese gemeente huis. Gezien deze kostprijs is ook de mogelijkheid gescha pen om de nota in bruikleen te ontvangen. Waar de parkeernood hel hoogst is, zal op korte termijn gestreefd worden naar invoe ring van parkeergeld, deelde wethouder L. H. de Leeuw gisteren mee. De nota spreekt over parkeermeters voor kort- parkeerders (tot twee uur) en parkeerautomaten voor lang parkeerders. Uitgezonderd van betaling moeten volgens de nota worden de bewoners van de Goese binnenstad. De discussienota bestaat uit een zestal hoofdstukken. Op de eerste plaats een inventari satie van de huidige parkeer situatie. Dan een beschouwing over de parkeerplaatsbehoefte op korte termijn. Verder een hoofdstuk ovei het parkeerbe- 'eid. Vervolgens een passage over parkeermaatregelen voor bezoekers van het kerngebied van de binnenstad. Een apart (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST TeL 3558, b.g.g. 2209 Ter oplossing van ae proble men geeft de nota twee lijnen aan: bevordering va-n een se lectief en evenwichtig gebruik van de auto en het scheppen 'an nieuwe parkeervoorzien.n- gen. Gebleken is namelijk dat in zijn geheel Goes geen par keerprobleem kent op dit mo ment. Maar in het kerngebied van de binnenstad is wei spra ke van parkeernood. En deze binnenstadsparkeernood dreigt zich over de binnenstad uit te breiden as een olievlek. Eerste maatregel volgens ae nota moet daarom zijn snelle invoering van parkeergeldhef- fing Verder moet de komende vijf jaar het parkeerareaal worden uitgebreid. Mogelijk heden op korte termijn acht de nota de Oostwal en de Koepoort en omgeving. Op langere termijn denkt de nota aan de realisering van een parkeergarage met een capaci teit van ongeveer 300 plaatsen. Deze moet komen op hot Schuttershofgebied als inte graal onderdeel van een multi functioneel bouwproject. Met deze maatregelen en ae aanvullende parkeergelegen heid in het gebied tussen de Westwal en de Wijngaard straat heeft Goes volgens de discussienota de eerste vijftien jaar voldoende parkeergele genheid in het kerngebied van de stad. (Van onze correspondent) BORSELE De zwemclub L.E.E. te Borsele is een groot scheepse ledenwerfactie ge start in de gemeente Borsele. Door middel van een huis-aan- huis verspreide circulaire wil de zwemvereniging het leden tal uitbreiden. De actie is mede opgezet om na te gaan in hoeverre er in de kernen van de gemeente Borsele belangstelling is voor een zwemvereniging of een zwembad. De leden van de zwemclub L.E.E. zwemmen nu in het overdekte zwembad van Goes. Dit bracht nogal wat bezwaren met zich mee van wege de afstand. Door een le denwerfactie op grote schaal wil de zwemsport in Borsele gaan activeren. De circulaires zullen volgende week huis- aan-huis opgehaald worden. Dit gebeurt door een vijfen- twintigtal vrijwilligers. (ADVERTENTIE) OFF. DEALER elektfWnika Hoofdstraat 16 St JanstaanHulat Tal 01140.2491 K.T.V. HIFI-STEREO APPARATUUR (Van onze correspondent) 's-HEERENHOEK Met veel leut begon gisteravond het carnavalsweekeinde in Paerehat. Al in het begin van de avond verzamelden zich in een uitgelaten stemming de biljarters van OBK en het brandweerkorps in hotel De Korenbeurs voor een gekostu meerde biljatwedstrijd. Prijs Janus II, die met de Raad van elf en de dansmariekes de zaal betrad, gaf voor deze wedstrijd de af-stoot, Het uuwewijvembal, dat in bar „Walk-inn" werd gehou den, was een bonte verzame ling van potsierlijk uitgedoste dames. Dit gold ook voor het jonigemeidenbal, dat in bar „Kiekieris" werd gehouden. Vandaag lost Prins Janus het eerste schot voor de carna- valaschietinig, gehouden door de gezamenlijke schuttersso- ciëteiten in hotel De Koren beurs. Daarna volgt om 14.35 uur in De Jeugdhoeve een toe spraak door burgemeester G. /an Waes, die aan prins Janus de sleutel van Paei'ehat over- ïandigt, gevolgd door een toe spraak van de prins. Om 14.45 uur is het opstellen voor de kinderoptocht, met daarna kinderbal en prijsuitreiking. In de avonduren een kroegen tocht door de prins met zijn gevolg. Feestavond De evene- mentencommissie van ae S.V. „Apollo '69" gaat op 1 maart in net verenigingsgebouw „Ons Dorpsleven" aan de Poelvoor- destraat te 's-Gravenpolder de Jaarlijkse feestavond houden. Het gezelschap „The Sound Stars" zal voor muziek en ge zelligheid voor jong en oud zorgen, terwijl men met een grote vertoning met prachtige prijzen een bijdrage aan het welslagen van de avond hoopt te geven. Brandweer Voor het exa men ter verkrijging van het diploma IV-persluchtmaskei slaagden de volgende leden van de vrijwillige brandweren in de gemeente Borsele: M. Flikweert te 's-Gravenpolder, J. A. Huissen te 's-Gravenpol der, L. Lambregtse te Baar land en P. J. Traas te 's- Heerenhoek. (Van onze correspondent) Borsele In 's-Gravenpol de is deze week de eerste paal geheid voor een veertig tal woningen. De woningen zijn een onderdeel van een serie van in totaal vijfenne gentig die in de komende maanden in de gemeente Bor sele zullen verrijzen. De woningen worden ge bouwd in opdracht van de wo ningstichting Borsele .De voor lopige huur van de huizen is gepland op 215 per maand. De verdeling van de woningen over de verschillende kernen van de gemeente Borsele is als volgt; 's-Gravenpolder, veertig, Borsele en Ovezande beide tien, 's-Heerenhoek vijftien. De overige twintig komen nog op een nader te bepalen plaats. De woningen zijn ont worpen door het architecten bureau De Jonge b.v. te 's- Gravenpolder. (Van onze correspondent) KAPELLE De open dag van de Ir. A. W. v. d. Pl-as- scheschool, een provinoiale school voor agrarisch en tech nisch onderwijs in Kapelle, diie gisteren werd gehouden, trok naiar schatting van de di recteur, de heer J. op 't Hof, ongeveer honderd bezoekers. Deze school telt 74 leerlin gen, die verdeeld zijn over vier klassen. De school is toe gankelijk voor jongens en meisjes die zes klassen basis onderwijs hebben genoten. Naast de vakken Neder lands, Enö-ls, biologie en scheikunde, kunnen de leerlin gen bij het derde studiejaar kiezen voor akkerbouw of het hoveniersbedrijf. De studie voor akkerbouw bevat het verbouwen van aardappelen, suikerbieten en granen. Tevens wordt hierbij onder richt gegeven in de bediening van zaad- en maiaimachines en de kunstmeststrooiers. In de hoveniersafdeling geldt als maatstaf het maken van teke ningen en het uitzaaien van planten en het oogsten van bloemen. Voor de jongens geldt nog een praktische opleiding in timmeren, het onderhoud en opheffen van lichte storingen bij motoren. De doelstelling van dit praktisch onderricht is het hanteren van gereedschap pen en het opknappen van karweitjes die dagelijks op een agrarisch bedrijf voorkomen. Prof. diensten ZATERDAG 23 FEBRUARI VOLLE EVANGELIE GEM. Goes Evangelie Centrum Wijngaardstraat, 19.30 uur, speciale Intra Kerkelijke opwekkings- en evangelisa- tiedienst voor iedereen. NED. HERV. KERK Philippine 19.00 uur, ds. E. J. Rietveld. ZONDAG 24 FEBRUARI NED. HERV. KERK Aardenburg 10.00 uur, ds. G. Gerkema en de heer P. Noordam. Axal 10.00 uur, ds. P. J. Pennings. Biervliet 9.30 uur, ds. W. Meeuse. Breskens 9.30 uur, ds. Ph J. Leenmans. Cadzand 11.00 uur, ds. C. W. Schlin-gemann. Groede 10.30 uur, de heer F. Bergwerff. Hoek 10.00 uur, dis. A. J. Mooij. H.D. Hontenisse 9.30 uur, da. H. B de Neeling. Hoofdplaat 11.00 uur, ds.. Ph. J. Leenmans. Hulst 11.00 uur, da. H. B. de Neeling. Nieuwvliet 11.00 uur, ds. P. A. L. Brinkman. Oostburg 10.00 uur, ds. G. J. Geurtsen. Retranchement 9.30 uur, ds. C. W. Schlingemann. Sas van Gent 9.30 uur, ds. J. L. v. d. Eijk. Schoondijke 9.30 uur, ds. P. A. L. Brinkman. St.-Anna ter Muiden 11.00 uur, ds. C. Balk. St.-Kruis 9.00 uur, de heer J. A. de Vries. Sluis 9.30 uur, ds. C. Balk. Sluiskil 11.00 uur, ds. J. L. v. d. Eijk. Terneuzen Grote kerk, 10.00 uur, ds. E. .J. Rietveld. Goede Herderkerk, 10.00 uur, ds. G. C. Vijzelaar. Jeugddienst; 19.00 uur, ds. J. Scholten. Opstandings- kerk, 9.00 uur, ds. J. Schol- ten. Waterlandkerkje 11.00 uur, ds. J.. v. .d. .Hoek. TJzendijke 9.30 uur, de heer I, Verduijn. Zaamsiag 10.00 en 19.00 uur, ds. .A. .T. Deinum. Zuidzande 9.30 uur, ds. J. v. d. Hoek. GEREF KERK Terneuzen Noordstraat, 9.00 uur, de heer G. A. Versteeg. Opstandin-gskerk, 10.30 en 17.00 uur, de heer G. A. Versteeg. CHR. GEREF. KERK Zaamsiag 10.00 en 14.30 uur, ds. D. J. van Vuuren. GEREF. KERK (Vrijge maakt) Axel 10.00 en 15.00 uur, ds. J. v. d. Wielen. GEREF. GEMEENTE Hoek 9.30 en 14.00 uur, Leesdienst. Terneuzen (Vlooswijk- straat), 9.30, 14.00 en 18.00 uur, Leesdienst. Kijkdag op agrarische school. (Van een onzer verslaggevers) GOES Er komt een werk groep milieu van de gemeente. Wethouder L. H. de Leeuw kondigde dat deze week aan tijdens de raadsvergadering. Naar hij meedeelde was hiero ver reeds een rapportage on derweg naar het college van burgemeester en wethou ders. De stankoverlast van de grasdrogerij Timmerman kwam in de raad ook aan de orde. De heer Van Ooijen drong erop aan, dat het college op korte termijn met een ad vies over deze zaak komt. Zo wel de heea- Van Ooijen als de heer Welfaman wilden verder, dat de hinderwetvergunning voor diiit bedrijf nog eens kri tisch werd bekeken en even tueel voorzien werd van aan vullende voorwaarden. Wet houder De Leeuw zei dat bin nenkort over de stankoverlast een gesprek plaatsvindt met de inspecteur voor de volksge zondheid in Zeeland. Verder heeft de gemeente ln onderzoek de alternatieve ge bruiksmogelijkheid van het gebied, waar de grasdrogerij staat. Wethouder Dijkgraaf van financiën stelde dat aan koop van de fabriek voorlopig niet haalbaar is. Er zijn twee taxatierapporten waarin der mate hoge bedragen worden genoemd dat de gemeente Goes hier vooralsnog niet aan hoeft te denken. De behandeling door de raad van een lening aan de wijk- vereniging Goese polder zorg de ook voor enige discussie. Voor de heer Van Ooijen vormde het punt zelfs aanlei ding standjes uit te delen aan het college. Hij verweet het college de oorzaak te zijn van de vertraging rond de aanvra ge van de bouwvergunning voor uitbreiding van het wijk- gebouw. En door diverse raadsleden werd de verdere toekomst voor de wijkvernei- ging Goese polder aangeroerd wat betreft het accommodatie- probleem. Goes-Noord mocht niet dezelfde lijdensweg gaan als Goes-Zuid. De heer Van Ooijen maakte duid el jk dat in de jaren 1976-77 de accommo datie er moet zijn. Mevrouw Mol - de Jager wees nog eens op de gemeenschapsruimte in de scholen. Wethouder J. Roose deelde de raad mee, dat hij een ge sprek had geopend met het ministerie van CRM om te be werken dat met de bouw van een school in het middenge bied van de Goese Polder 2 ook het aceommodatiepro- bleem van de wijkvereniging kon worden opgelost. Over de uitslag van dit gesprek zei de wethouder goede hoop te heb ben. GEREF. GEMEENTE (Syno daal) Axel 10.00 en 14.30 uur, Leesdienst. Terneuzen (Frans Hals laan), 10.00 en 15.00 uur, ds. Van Ravenswaay. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen 9.30, 14.00 en 18.00 uur, ds. A. de Reu- vei. LEGER DES HEILS Terneuzen 9.30 uur, Bid stond; 10.00 en 19.30 uur, Samenkomst. VOLLE EVANGELIE GEM. Goes Evangeliecentrum, Wijngaardstraat. 10.25 uur, gezinssamemkomst. Rooms Katholiek Axel, H. Gregorius de Grote, tel, 01155-1532, zaterdag 19.00 zondag 9.00 en 11.00 uur. Aardenburg, O.L.V. Tenhemel opneming, zaterdag 19.00 zondag 7.00, 8.30 en 10.00 uur. Biervliet, H. Maria Onbevl. Ontv. tel. 01152-282. Zater dag 19.00 zondag 10.00 uur. Breskens, H. Barbara, tel. 01172-1587. Zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Cadzand, Toeristenkerk, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur. Clinge, Parochie H. Henricus zaterdag 19.00 en zondag 8.00, 10.00 en 11.30 uur. Eede, Dorpsplein, zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Goes, H. Maria Maagd, tel. 01100 - 6754 Zaterdag 19.00, zondag 9.00 en 10.30 u. De Hoogte, Populierstraat, zon dag 11.30 uur. Groenendijk, H. Martinus, tel. 01148-382 Zaterdag 18.30 zondag 7.30, 9.00, 10.30 en 17.00 uur. Hansweert, O.L.V. Onbev. Ontv. Zaterdag 18.00 zondag 8.00 en 11.00 u. (en 11.15 u. in Kruiningen). 's-Heerenhoek, Sint-Willibror- dus, tel. 01105-264 Zaterdag 19.00, zondag 7.30 9.10 en 10.30 uur. Heinkenszand, H. Blasius, tel. 01106-1216. Zaterdag 19.00, zondag 7.30, 9.30 en 10.30 uur. Hoek, H. Kruiskerk, zaterdag 10.00 en zondag 10.30 uur. Hoofdplaat, H. Eligius, zater dag 19.00 en zondag 9.00 uur. Hulst, H. Willibrordus, teL 01140-2130 Zaterdag 19.00, zondag 9.30, 10.00, 11.30 en 17.00 uur. Kamperland, Molenhoek, zon dag 10.30 uur. Koewacht, H. H. Philippus en Jacobus tel. 01146-360. Za terdag 19.00 zondag 8.00 en 10.00 uur. Kwadendamme, H. Bonifacius, tel. 01194-219. Zaterdag 19.00 zondag 8.00 en 19.00 uur. Lewedorp, H. Eligius tel. 01196-12336 Zaterdag 19.00 uur. Middelburg, r-k. kerk zondag 8.00 en 10.30 u. Parochie kerk (Lombardstraat). Za terdag 19.00 u Eucharistie viering Kerkcentrum. R.-k. kerk Middelburg, De Hoeksteen, 11.30 u. Eucha ristieviering. Oostburg, H. Eligius, tel. 01170-2003. Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Ovezande, O.L.V.- Hemelvaart, tel. 01195-214, zondag 8.00 en 10 00 uur Philippine, Zaterdag 19.00, zondag 7.30 en 10.00 uur Rilland-Bath, (kerk Honte- straat) Zaterdag 7.00, zon dag 10.00 uur. Sas van Gent, H. Maria He melvaart, tel. 01158-1661. Zaterdag 19.15 zondag 8.30, 9.30 en 11.00 uur. Sasput, Zaterdag 17.00 u. zon dag 9.00 uur. Schoondijke, zaterdag 19.00 u„ zondag 10.00 uur. Slijkplaat, Hulpkerk, zaterdag 17.00 zondag 8.30 uur. Sluis, St.-Jan de Doper, tel. 01178-208. Zaterdag 19.00 zondag 8.00, 10.00 en 19.00 uur. Sluiskil, Ant. van Padua, tel. 01157-418 Zaterdag 9.00 en 10.45 uur. Terneuzen. H. Willibrordus, tel. 01150-2327 Binnenstad zondag 11.45 uur. Triniteits- kerk zaterdag 19.00 u. Zon dag 9.00 r>n 11.15 u. Kruis kerk: (Hoek) zondag 10.00 u. Opstandingskerk: zaterdag 19.00 u, zondag 9.30 en 11.00 uur. Vlissingen, Parochiekerk Sin gel. Zaterdag 19.00 en zon dag 8.30, 10.00 en 12.00 u. Open Hof Paauwenburg, zondag 11.00 en 19.00 uur. Souburg, Martinuskerk, zater dag 19.00, zondag 10.30 uur. Westdorpe, H. Maria Visitatie tel 01158-527 Zaterdag 19.00 zondag 8 00 en 10.00 uur. IJzendijke, O.L V. Tenhemel opneming tel. 01176-284. Zaterdag 19.00, zondag 8.30 en 10.30 uur. Zandstraat, Zaterdag 19.15 uur. Verseke, H. Anna, zaterdag 19.15 en zondag 9.45 u. Voor 01130-1363 (Hansweert, zon dag 10.00 u). Zuiddorpe, Zaterdag 17.15 uur. x£',j lorleoieftstért Goes, Goes ziekenhuizen, paro chie GoeS, parochie O.Z. Be veland. Zondag van 12.00 24.00 uur: M. Verstijnen, Burg. Jobselaan 7 te Ril land-Bath, tel. 01135385. Zak van Z. Beveland, Zondag van 12.0024.00 uur: Ph. Por.tenagel, Hoofdstraat 58 te Ovezande, tel. 01195 214.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7