DEY [IEKEN- IRGSTER Tweede huis aan banden Als uw hart u werkelijk ter harte gaat „KAPELLE WIL NIET WORDEN OVERROMPELD DOOR Té SNELLE GROEI" Brandje in schoorsteen Rode Kruis -JOS1 IHÜIS „Is het echt waar, ABN, dat ik bij u kan kiezen uit elf verschillende spaarvor men, met totp% rente?" WD pleit voor één gewest Zeeland Algemene Bank Nederland Ook „De Griffioen" werkt aan eigen Man zeer ernstig gewond na frontale botsing bij Korteven Becel, goed voor hart en bloedvaten BORSEISE PROGRESSIEVEN IN ACTIE VOOR BEHOUD GANZENGEBIED tel. Oil50-2680 100-7890 |ele kruis, :n-leur stad streek -il >leegkundige kbegeleiding >ut NAVO-eenheicl in Vlissingen PPR vergadert in De Veste „Sterker nog, niet elf maar twaalf!" Goes Burgemeester I an Suylekom: Vergadering van dorpsraad Waterland- Vork ie Philippine Middelburg Kamperland FILMAVOND OVER HERDERS Lezing over landbouw in de Jeugdhoeve druk bezocht Laatste wijk in Middelburg Tanker liep vast Landbouw schap niet gelukkig met spaarbekken bij Kapelle A I belast met de verzorging |>ej aarden. De werkzaam- loeten worden uitgevoerd in samenwerking met de Jmdigen. len algemeen verpleegte- %it van een erkend diplo- brgster, afgegeven na 15 f als eis gesteld, J rijksregeling. Ike rechtspositie-regelin- fcepassing. Innen 14 dagen worden iretaris, Marijkeplein 51, Vrijdag 22 februari 1974 de docenten-cursus te bereidheid te hebben I volgen. richten aan de di< Huis. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Vandaag (vrijdag) begint een onofficieel bezoek aan Vlissingen van een internationale marine- vlooteenheid. Het is de NA- VO-eenheid „Stanavforchan", die bestaat uit Belgische, En gelse, Duitse en Nederlandse schepen. De eenheid arriveert vanuit Oostende. De aankomst van de schepen op de rede van Vlissingen is gepland om streeks 14.00 uur. Het bezoek duurt tot maandag 25 februari. Het publiek kan de schepen in de marinehaven van Vlissin gen bezichtigen op zaterdag 23 februari en zondag 24 februari van 14.00 16.00 uur. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) GOES De afdeling Goes van de PPR houdt vandaag (vrijdag) een vergadering In het ontmoetingscentrum De Veste te Goes. De bijeenkomst begint om 20.00 u. Onderwero van gesprek is onder meer de komende gemeenteraadsver kiezing. De Goese PPR heeft twee kandidaten voor de ge meenteraad: mevr. J. Prévoo en drs. C. A. Veldt. Verder zal worden gesproken over uit breiding van de activiteiten in Goes. markten KRABBENDIJKE, 21 febr. - Gold Del. kl. I 80-85 36— 38, 75-80 34—38, 70-75 35—39, 65-70 27, 60-65 1 8; II 80-85 27—28, 75-80 23,10—28, 70-75 23.10—27, 65-70 19—24, 60-65 18. 70-80X 23,10. Wimston kl. I 80-85 78, 75-80 84, 70-75 76— 78, 65-70 56—63, 60-65 37, 55- 60 19, 65-70X 23,10. Conferen ce kl. I 85-70 103, 60-65 100— 102 55-60 88—90, 50-55 78; II 60-70X 77, 50-60X 62, 45-50X 16, kroet 7—8. De ABN schenkt voor de Nationale Puzzelactie 1973/74 iedere week 5 spaarboekjes met een eerste inleg van f500,- en 25 spaarboekjes met een inleg van f 100,-. Brandje Bij de politie te Goes kwam in de nacht van woensdag op donderdag een brandmelding binnen. Het be trof een brandje in een kamer van een leerling-verpleegster aan de Grote Kade te Goes. De brand werd echter dooi het eigen personeel bedwon gen en de schade bleef dan ook beperkt tot een matras. (Van onze correspondent) KAPELLE „De gemeente Kapelle streeft ernaar een aantrekkelijke woongemeente te blijven, en het beleid van het gemeentebestuur is er dan o°k op gericht niet overrom peld te worden door een te snelle groei". Dit stelde burge meester H. G. van Suylekom van Kapelle in „De Vroone" tijdens de kennismakingsbij eenkomst met nieuwe inwo ners van deze gemeente. Er waren ruim 80 personen aanwezig, en dat was ongeveer de helft van de nieuwe gezin nen die zich het vorig jaar in Kapelle vestigden. De burge meester zei dat de bevolking van Kapelle het afgelopen jaar niet 3 procent is gegroeid, en dat stelt hoge eisen aan het gemeentelijk apparaat. Per soonlijk gaf die burgemeester de voorkeur aan een groei met 1 tot 1,5 procent per jaar. De burgemeester was begon nen met het geven van een historisch overzicht van zijn gemeente en behandelde ver volgens de ruimtelijke orde rs* Met name ging hij in op de uitbreidingsplannen en de ruilverkaveliingsplannen die het gezicht van deze gemeente ingrijpend zullen veranderen, waardoor men wil bereiken dat het nog aantrekkelijker is nm er te leven en te wonen dan thans reeds het geval is. Wethouder ir. P. J. Balke nende vertelde over de sociale kant van het gemeenteleven en gaf een inventarisatie van de verenigingen die er zijn. ^in collega C. M. Dagevos die de onderwijsportefeud'lle be heert sprak over het onderwijs probleem dat ontstaan is door de snelle groei van de ge meente maar waaraan druk wordt gewerkt om er een ge- den °^ossl*n£ voor te vin- Ook de mogelijkheden van sPört en ontspanning werden uitvoerig besproken. Na de werden vele vragen op fherhande terrein gesteld, en toen de bijeenkomst werd ge stoten kon de burgemeester terecht gewagen van een bij zonder geslaagde ontmoetings- on voorlichtingsbijeenkomst. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG De VVD- fractie in de Tweede Kamer heeft er gisteren in de Tweede Kamer bij monde van mevr. Veder-Smit voor gepleit dat bij de gewestvorming Zeeland één gewest wordt. Het zou dan be ter functioneren als wanneer Zeeland wordt opgesplitst in drie delen, waarbij Tholen en St.-Philipsland bij West-Bra bant komen en Midden-Zee land en Zeeuwsch-Vlaanderen twee aparte gewesten worden. Minister De Gaay Fortman (binnenlandse zaken) wilde overigens gisteren op die sug gestie niet ingaan. Die discus sie is pas zinvol als de struc tuurschets gewestvorming ge reed is, zei hij. (Van een onzer verslaggevers) WATERLANDKERKJE Vanavond (vrijdag) belegt de dorpsraad van Waterlandkerk je een vergadering in het dorpshuis. De bijeenkomst, waarvoor alle inwoners van Waterlandkerkje worden uit genodigd, begint om 19.30 uur. Tijdens deze vergadering zal men twee nieuwe bestuursle den moeten kiezen, daar de heren De Bruyne en Vermeu len om persoonlijke redenen aftreedbaar en niet herkies baar zijn. Ook zal de toekomst van Waterlandkerkje worden besproken Het bestuur stelt zich open voor alle suggesties en ideeën die de aanwezigen zullen aandragen. PHILIPPINE Gemeente belangen Groot Sas houdt vanavond (vrijdag) in restau rant De Oude Haven in Philip pine een vergadering die om 20 uur begint. Onderwerp van bespreking vormen de komen de gemeenteraadsverkiezingen. De voorzitter zal een inleiding houden onder de titel „Wie zijn wij en wat willen wij Speciale punten met betrek king tot Philippine zullen door bestuursleden uit Philippine worden behandeld. Verder komt aan de orde de kandi daatstelling voor de gemeen teraad van Sas van Gent. De kandidatenliist zal op 7 maart tiidens een vergadering in De Roselaer in Sas van Gen! wor den vastgesteld. Film In het Jeugd- en Jongerencentrum „De Beuk' zal vanavond de kleurenfilm „Baas in eigen fabriek" wor den vertoond. Deze negentig minuten durende Franse pro- duktie is in hoge mate authen tiek. Het bevat het verhaal over het leven van sleur- en produktieslavernij in een tex tielfabriek, tot op het moment dat de arbeidsters in het be drijf het recht in eigen hand nemen en na een staking de fabriek bezetten. De voorstel ling begint om 20.30 uur. Been gebroken Op de Poliredijk tussen Vrouwenpol der en Veene is tijdens het laden van bomen op een vrachtauto de heer B. uit Kamperland van de auto ge vallen. Hij moest met een ge broken been worden overge bracht naar het Bergzichtzie- kenhuiis te Goes. (Van een onzer verslaggevers) GOES De mogelijkheden voor een tweede woning in de ge meente Goes zijn door de Goese gemeenteraad gisteravond aan banden gelegd. De raad ging met algemene stemmen akkoord met een voorstel van die strekking. Twee zaken sprongen er bij de behandeling gisteravond uit: van deze verordening wordt geen enkele woonkern van de Goese gemeente uitgezonderd. Hiervoor pleitte met name sterk de VVD-fractie. De verordening zal door het gemeentebestuur soepel worden gehanteerd. Over de principiële achter grond van de verordening, die het bezitten of gebruiken van een tweede woning onderhevig maakt aan een vergunning van de gemeente, werd het debat gisteren aangezwengeld door de VVD-fractie bij monde'van mevr. Mol-de Jager. Zij stelde dat de verordening van het principe uitging dat een twee de woning niet werd toege staan, maar dat uitzonderingen mogelijk waren. Mevr. Mol wilde dit juist omkeren: een tweede woning is als regel toegestaan maar er kunnen tweede woningen worden ge weigerd. Mevr. Mol vond de verordening verder weinig ge nuanceerd en wat vaag. Vol gens haar vroegen de recrea tiekernen ook duidelijk om een andere benadering. Met name Oud-Sabbinge en Wolphaarts- dijk. Mevr. Mol stelde verder dat te vaak te negatief wordt gedacht over de tweede wo ning. Juist de eigenaars van tweede woningen hebben ons vaak behoed voor verkrotting, zo stelde zij. Een ander punt vond mevr. De Jager, dat be jaarde mensen hun woning vaak te koop aanbieden als tweede woning, omdat deze woningen naar moderne maat staven niet meer geschikt zijn voor permanente bewoning maar de koopsom voor deze be jaarde mensen een deel is van hun geplande oudedagsvoor ziening. De christelijke groepering stemde in met de verordening. De PvdA-fractie zei bij monde van de heer Kaboord de veror dening te zullen goedkeuren, indien werd toegezegd dat ze soepel zou worden toegepast. De (Van onze correspondent) 's HEERENHOEK Op de drukbezochte jaarvergadering van de Vereniging voor Be drijfsvoorlichting „Zuid-West- Beveland" die in de jeugdhoe ve te 's Heerenhoek gehouden werd, sprak de heer dr. ir. Ch. Henkens, consulent in algeme ne dienst te Wageningen, over de „Bodemstructuur en de in vloed hiervan op de groei en de produktie van de gewas sen". „Ik hoop met meer kennis naar huis te gaan, hetgeen naar ik hoop zal blijken uit uw vragen en opmerkingen bij de slotbesprekinig", aldus de heer Henkens. In zijn betoog formuleerde de heer Henkens de belangrijkste punten van het landbouwbedrijf zoals de economie, de opbrengst van het bedrijf en de opbrengst van het gewas. Over de produktiviteit van de grond merkte de heer Hen kens op dat andere gebieden Zeeland te boven streven. In zijn verhandeling over de bodemstructuur wees de heer Henkens op de groei, de pro duktie van de gewassen en de zorg voor een goede wortel- ontiwkkeling. Hierop volgde een uiteenzetting over de voorbereidende bewerking van de grond, zoals de ontwate ring. de stikstofbehandeling en het gebruik van organische stoffen Bij nadere bespreking over deze materie werden door de aanwezigen veel vragen ge steld, vooral over de waterbe heersing en waterstand. In het huishoudelijk gedeel te van deze jaarvergadering stelde voorzitter M. van Nieu- wenhuijzen bij de bespreking van de begroting vooi 1974, voor, de contributie te verho gen, hetgeen met algemene stemmen werd aangenomen. Bij de bestuursverkiezing werden de heren D. Goense (voor de chemie) en M. W Steketee (voor de mechanisa tie) die beiden aftredend en niet meer herkiesbaar waren, opgevolgd door de heren A. van Hoeve en P. M. C. van Nieuwenhuijzen met respectie velijk 38 en 29 stemmen. (Vam onze correspondent) SAS VAN GENT Duitse Herdershonden vereni ging „De Westerschelde" houdt op vrijdag 22 februari om 20.00 uur een filmavond in café „Engelenxoos" te Sas van Gent. De films zullen vertoond worden door de voorzitter van de Belgische V.V.D.H. De films zullen gaan over de Duitse herdershond in zijn to taal zoals de aankoop van de hond en de opvoeding daar van. Ook worden films ge draaid over de grote tentoon stellingen en evenementen in Duitsland. De films zijn zowel voor de leek als voor de lief hebbei bijzonder boeiend. Daarom heet de kringgroep „De Westerschelde" iedereen welkom op deze avond. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De vrij nieuwe stadwijk de Friffioen in Middelburg heeft sinds kort een belangengroep gekregen die uit 20 mensen bestaat. Eén van de eerste plannen van de ze belangengroep wier oprich ting is gestimuleerd door de welzijnsraad te Middelburg is de stichting van een eigen wijkvereniging. Aan een eerste, oriënterende vergadering met bewoners van de Griffioen werd door mensen deelgenomen. Eind ja nuari is er een werkgroep ge formeerd, die in vier secties verdeeld de stichting van een wijkvereniging gaat voor bereiden. Eén van de secties zal zich met een enquête in de wijk belasten, een tweede gaat op zoek naar geschikte accommo datie voor het houden van vergaderingen en activiteiten, één sectie behartigt de publi citeit en de vierde bereidt de organisatorische zaken voor, waaronder de opstelling van statuten voor de vereniging. Als de wijk Griffioen een wijkvereniging bezit, dan zijn praktisch alle nieuwe woon wijken van de Zeeuwse hoofd stad van dit soort organisaties voorzien. Een en andere Mid aelburgse woonwijk, genaamd „Nieuw-Middelburg" wordt de stichting van een wijkvereni ging momenteel gestimuleerd Intussen tracht de welzijns raad de inspraak via de wijk verenigingen in allerlei ge menteliiie aangelgenheden vorm te geven. Het motto daarbij is, dat de wijkvereni gingen georganiseerde bewo ners-groepen zijn voor wie een geregeld kontakt met de ge-nepntelijke overheid nuttig en nodig kan zijn, voor beide partijen. De heer Kaboord wees daarbij ook op de aanbiedingen van bejaarden. Wethouder De Leeuw wilde er niet a-an om deze verorde ning voor sommige kernen niet van toepassing te verklaren. Hij vond verder de zienswijze de tweede woning als deel van het recreatiegebeuren toch ook gevaarlijke .kante" hebben. Wethouder Dijkgraaf stelde dat nadien nog scherper door te zeggen dat bij het pro bleem van de tweede woning een beetje tegenover elkaar staan: de leefbaarheid van de woonkernen en de recreatie. Het college wilde nu juist die leefbaarheid voorop stellen. Dat de inwoners van die ker nen zich daar ook zorgen over maakten, was gebleken op de hoorzittingen, vertelde burge meester Huber de raad nog. Wethouder De Leeuw bleek ook niet onder de indruk van het argument van de oude dagsvoorziening. Daarvoor dient de gemeenschap andere deugdelijke middelen beschik baar te stellen, vond hij. De suggestie van de heer Kaboord dat op dit punt de gemeente zou kunnen overwegen aan be treffende bejaarden compensa tie te geven, wanneer ze mid dels de verordening niet in staat waren een goede prijs te maken voor hun huis omdat het niet als tweede woning mocht worden verkocht, nam de heer De Leeuw dan ook niet over. Wethouder Roose wees de raad er nog op, dat de markt van permanente woningen voor aanvaardbare prijzen door deze verordening gunstig wordt beïnvloed. Wethouder De Leeuw zegde de raad een soepele houding toe bij toepassing van de ver ordening. Er zouden nog nade re richtlijnen wordein gemaakt, op grond waarvan wel of geen vergunning voor een tweede woning zou kunnen worden verleend. Hij noemde onder meer de volgende criteria: een woning die geschikt is voor permanente bewoning, -mag geen tweede woning worden, een woning welke geschikt te maken is voor permanente be woning, moet daarvoor ook geschikt gemaakt wordein en niet als tweede woning gehan teerd worden, kan men voor een woning geen permanente huurder krijgen, dan kan die woning als tweede woning van de hand gaan maar dan moet wel duidelijk worden aange toond dat geen huurders te verwerven zijn voor perma nente bewoning. Wethouder Lindenbergh zei de raad. dat hij in het college ervoor had gepleit de verorde ning op te schorten totdat meer Inzicht was verkregen in de recreatieve ontwikkeling bin nen de gemeente. De \TTO-wet- houder was het echter eens met het betoog van mevr. Mol de Jager. Dat ontlokte de vraag van enkele raadsleden of de heer Lindenbergh nu voor of tegen het voorliggende voorstel was. De raad ging echter una niem ermee akkoord. (Vam onze correspondent VLISSINGEN Bij Vlis singen op de Westerschelde is tijdiens zeer dichte mist don derdagmiddag de Liberiaanse tanker Ionian-Commandier groot 60.000 ton op de Spijker- plaat omhooggevairen. Er zijn sleepboten, onder andere vam de firma Mullei uit Terneuzen en van de Uni on uit Antwerpen, ter assis tentie aanwezig. De kapitein heeft echter laten weten dat hij zelf eerst een poging zal wagen om zijn schip vlot te krijgen door de lading over te pompen in kleinere schepen. Ten gevolge van de dichte mist is de veerdienst Krumin- gen - Perkpolder donderdag om circa 18.00 uur uit de vaart genomen. (Van onze correspondent) KORTEVEN Op de rijks weg Korteven - Goes - Sloe- dam heeft zich gisteravond om 18.00 uur een vrij ernstige au tobotsing voorgedaan. Het on geluk ontstond doordat de be stuurder van een personenau to, de heer A. A. de B. uit Utrecht, uit de file kwam en ging inhalen. Hij botste toen frontaal op een personenauto bestuurd door N. F. uit Hoede- kenskerke, waarna een derde personenauto, bestuurd door F. H. de R. uit 's-Hertogenbosch, niet meer tijdig kon stoppen en er ook nog op inreed. Bij deze botsing werd de heer De B. zeer ernstig ge- wmd. Hij is per ambulance 'overgebracht naar het lievens- berg-ziekenhuis te Bergen op Zoom. De heer N. F. werd licht gewond. Beide auto's wa ren total loss. (Van een onzer verslaggevers) GOES Na overleg met de landbouworganisaties heeft de gewestelijke raad Zeeland van het Landbouwschap besloten een kleine oommissie in te stellen, die moet nagaan of het aangaan van beheersovereen komsten in het ruilverkave- lingsgebied De Poel-Heinkens zand al dan niet moet worden bevorderd. Dit onderzoek zal gebeuren In samenwerking met de hoofdingenieur-direc teur voor de landinrichting en de hoofdingenieur-directeur van de bedrijfsontwikkeling in Zeeland. De gewestelijke raad Zee land van het Landbouwschap is het ook eens met hiet feit, dat de gemeente Borsele be sloten heeft het zogeheten ganzengebied niet op te nemen in het bestemmingsplan Na tuurgebieden. De raad toont zich voorts niet erg gelukkig met het voornemen van de Watermaat schappij Zeeland" (WMZ) om tn de gemeente Kapelle een spaarbekken te gaan aanleg gen juist op een plaaits, waai pas een gedeelte van de ruil verkaveling klaar is gekomen. De raad besloot met de W.M.Z. te gaan praten over alternatieve mogelijkheden. De raad besloot verder de betrokken industrieën in hei Zuid-Sloe nadere voorstellen te doen aangaande de regeling van de schade, die gladiolente Iers hebben ondervonden van de luchtverontreiniging. Men zal tenslotte blijven ijveren voor een zo gunstig mogelijk trace voor de 380 KV-lijn van Borsele naar Geertruiaen berg. De landbouw ondervindt van dit tracé namelijk de meeste hinder, zo stolde de raad. (ADVERTENTIE) We zitten teveel. We roken meer dan goed voor ons is. We leven vaak te gespannen. En door veranderde eetgewoonten eten we teveel vet van verkeerde samenstelling. Allemaal faktoren die de kans op hart en vaatziekten vergroten. Wat kunnen we eraan doen? Meer bewegen. Spanningen vermijden. Minder roken. En vooralverstandiger eten. Daarbij is naast de hoeveelheid vooral de samenstelling van de vetten in onze dagelijkse voeding van belang. Verzadigde en meervoudig onverzadigde vetten. De gebruikelijke voeding in ons land bevat veel verzadigde vetten. In het algemeen teveel. Want deze verzadigde vetten verhogen het cholesterolgehalte van het bloed. Steeds meer - ook jongere - mensen hebben een te hoog cholesterol gehalte. En een hoog cholesterol gehalte verhoogt de kans op hart- en vaatziekten. (Cholesterol is een vetachtige stof die zich afzet in de bloedvatwand). De meervoudig onverzadigde vetten - met name het (cis-cis) linolzuur- hebben een cholesterol verlagende werking en dat kan een vermindering van de kans op hart- en vaatziekten betekenen. Daarom is Becel goed voor hart en bloedvaten. Want elk kuipje bevat maar liefst 60-65% (cis-cis) linolzuur, de beste van de meervoudig onverzadigde vetzuren. Gaat u minder roken? Meer bewegen? Als u dan ook maar verstandiger gaat eten. En er voor zorgt de consumptie van verzadigde vetten te beperken en deze zoveel mogelijk te vervangen door meervoudig onverzadigde vetten. De 4 Becel produkten helpen u daarbij. Becel margarine. Becel olie. Becel voor de koffie. En Becel Dressing, voorsla en salades. Begin morgen met Becel. Begin er jong mee, want dan zijn hart en bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze zo te houden. Schrijf voor meer informatie over voedingsvetten naar: Postbus 37, Rotterdam. (Van een onzer verslaggevers) ZIERIKZEE Uit voorzorg rukte de Zie- rikzeese brandweer gis termorgen op volle sterkte uit, toen om 10.00 uur brand werd gemeld in het Rode Kruis ziekenhuis te Zie- rikzee. Achteraf bleek het echter allemaal erg mee te vallen. De schoorsteen van de verbrandingsoven van het ziekenhuis bleek te zijn gaan branden. Deze schoorsteen was vorig jaar november nog ge veegd. Er deed zich een behoorlijke rookontwik keling voor. De Zierik- zeese brandweer was om 10.10 uur ter plaatse aanwezig met 18 man, een hogedrukwagen en een gecombineerde wa gen. Rond half elf was men de toestand volledig meester. De brand werd bestreden vanaf het dak van het ziekenhuis. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND De PvdA-PPR fractie in de ge meenteraad van Borsele berust niet in het feit, dat de Borsel- se gemeenteraad het zogeheten ganzengebied een gebied van 165 ha. in De Poel ten noorden van Nisse, buiten het bestem mingsplan Natuurgebieden heeft gelaten. De PvdA-PPR fractie gaat daarom de bevol king mobiliseren om te bewer ken, dat Gedeputeerde Staten van Zeeland het ganzengebied alsnog aanwijzen als be schermd natuurgebied. Gisteren zijn ongeveer 350 folders verspreid waardoor men zijn protest kan laten ho ren. De folder is een gestencil de brief aan Gedeputeerde Staten van Zeeland., waarin wordt uiteengezet wat de be zwaren zijn en waarin het Zeeuwse college wordt ge vraagd het ganzengebied als nog op te nemen of te doen opnemen in het Borselse be stemmingsplan Natuurgebie den. Het publiek kan deze stencils onderbrengen en stu ren naar het verzameladres van raadslid De Koster in Heinkenszand. (Hurgronje- straat 18). Over deze zaak organl- seen de PvdA-fractie trou wens ook een voorlichtings avond op vrijdag 22 februari (vandaag) om 20.00 u. In De Stenge te Heinkenszand. De heer De Koster zal dan spre ken over „het ganzengebied moet blijven". Verder zal op deze voorlichtingsavond ook spreken de PPR-lijsttrekker voor de p rovinciale staten in Zeeland, de heer C. Th. van Waterschoot. Zijn thema ls „industrialisatie en de finan ciële gevolgen voor de provin cie".

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7