Goede tijd Jaap Keymel Fraaie eerste plaats voor De Stormvogel Scheele zevende W atneys-dames behalen een kostbare zege Roelof s-Scheldesport wint topper met gemak F.C. Lampo bedwingt verrassend F.C. Niks Vierde plaats Verhulst Avanti 2 en Terneuzen spelen gelijk Van Dijk helpt St-Aloy aan een 5-5 gelijkspel Nederlaag Messagie Goud Geel T sport 1nmmmmamma— Dinsdag 19 februari 1974 10 (Van onze zwemmedewerker) VLISSINGEN Voor de derde achtereenvolgende keer heeft De Stormvogel uit Vlis- singen de door hem georganiseerde „een kilometer van de Stormvogel" voor wedstrijd zwemploegen zowel hij de dames als bij de heren gewonnen. Dat de Stormvogeldames de prachtige wisselbeker zouden gaan winnen lag niet in de ljjn der verwachtingen. Vooral de Luctorploeg met Nel Plu in haar midden was duidelijk favoriet. Maar de Luctorda- mes, die evenals de Stormvogel niet volledig konden uitkomen moesten voor de aanvang van de wedstrijd ook nog v. d. Brink missen. Dit meisje dat in oktober van Utrecht naar Middelburg was gekomen kan pas op 15 april aanstaande voor Luctor uitkomen. (Van onze sportmedewerker) HULST In de eerste Hul- sterse zaalvoetbalcompetitie georganiseerd door de Hulster- se HuZaVo en die gespeeld wordt in de sporthal Den Dul- laert in Hulst, kwamen het afgelopen weekend de kop- ploegen weer in actie. De top per tussen Messagie Goud- Geel en Morres-Kantoor, bei den uit Hulst waar al geruime tijd naar werd uitgezien is een spannende en vooral snelle wedstrijd geworden. Een strijd waar van goed zaalvoetbal was te genieten. Had met de rust Mes sagie Goud-Geel al een 31 voorsprong genomen, uiteinde lijk werd het een 43 neder laag. Het werd een enerverende wedstrijd en door H. de Vlie ger nam Messagie Goud-Geel reeds na enkele minuten spe len al een 10 voorsprong. Messagie Goud-Geel was in die begin fase duidelijk de beste ploeg, en door Pardonne werd het na 10 min. zelfs 2 0. Morres-Kantoor kwamen toen een beetje beter in en Martens bracht de stand op 21. Morres-Kantoor was toen wel even sterker, maar de snelle uitvallen van Messagie Goud-Geel waren levensge vaarlijk. Toen H. Maes een strafschop mocht nemen was die raak en dat betekende 3 1. Na de rust een heel ander Morres-Kantoor dat niu alles in de aanval gooide. F. Buys maakte er 32 van, en de spanning was weer helemaal teruig. Toen Tonny Hillaert in eigen doel schoot betekende dat 33 gelijk en de strijd was nu helemaal open. In het Messagie Goud-Geel team klopte het niet meer zo, en toen de verdediging blunderde profiteerde Maes hier dank baar van om Morres-Kantoor op een 43 voorsprong te schieten. Wat Messagie Goud Geel ook nog probeerde, het werd een nederlaag en meteen de uitschakeling voor de titel. Het team van de broeders St.- Liduina uit Hulst verloren hun wedstrijd met 20 van FC van Kerckhoven uit Klooster- zanide. F. Vervaert schoot FC van Kerckhoven voor de rust al op voorsprong, en na de rust was het diezelfde speler die de zege helemaal veilig stelde. In het duel O.H. uit Hulst-Kloosterzande tegen Edah-Kooppark uit Hulst wer den de punten eerlijk gedeeld. A. Vervaert bracht de stand op 10 voor O.H. maar H. Knibbeler maakte 11 gelijk. E. Steyns zou O.H. opnieuw op voorsprong brengen, maar weer was het Knibbeler die gelijk maakte. Na de rust zou O.H. weer op voorsprong ko men, toen O. de Gucht hard en zuiver binnenknalde, maar weer was het Knibbeler dat gelijkmaakte. Wat beide teams Doordat dit eerst enkele da gen geleden bekend is gewor den moest de voorzitter kamp rechter haar voor deze wed strijd uitsluiten. Nel Plu zwom nu de 100 meter rug slag. Maar ondanks haar routi ne en techniek moest zij in een rechtstreekse duel met Marjolein van de Neste (Schelde) de eer aan haar ri vaal laten. Bijna had ook Ella de Jonge (Stormvogel) haar nog geklopt, maar zij tikte net eerder aan. De strijd op de 100 meter schoolslag tussen Olga Hoogeboom (Schelde) en Sandra Kuijpers (Stormvogel) was bijzonder spannend. Olga Hoogeboom had een goede start en Sandra een bijzonder slechte, zodat zij geweldig moest vechten om terug te ko men. Onder een laaiend en thousiasme van de deelnemers en het publiek leek het er even op dat Kuypers nog zou gaan winnen. Maar Olga kwam iets beter uit bij het aantikken. Bij de jongens-heren greep de Stormvogelploeg onbe dreigd de zege. Vooral het treffen tussen de Vlissingers en de Luctorploeg op de esta fettes was erg spectaculair. Jaap Keijmel won de 100 me ter vlinderslag in de uitste kende tijd van 1.09.5. Op de 100 meter vrije slag moest de Vlissinger echter buigen voor John de Lange uit Middelburg. De einduitslag was: Dames: 1 Stormvogel A 13.31.5 2 Schelde 13.44.3 3 Luctor 13.52.1. 4. Stormvogel B 14.33.6, 5 Ganzen 14.51.8, 6 Zeelandia 15.32.6. Heren: 1. Stormvogel A 11.15.4, 2 Luctor 11.43.3, 3 Schelde 12.02.7, 4 Stormvogel B 12.04.2, 5 Gan zen 13.40.0, 6 Zeelandia 14.11.7. Individuele uitslagen waren; 4 maal 50 meter wisselslag estafette dames: 1. Luctor 2.28.9, 2 Stormvogel A 2.29.1 3 Schelde 2.31.4. 100 meter borstorawl jongens onder 12 jr: 1. R. van de Velde Storm vogel A 1.17.9, 2 E. Blauw Stormvogel B 1.21.2. 3 N. Bruggeman Stormvogel B 1.23.4. 100 meter schoolslag meisjes onder 12 jr. 1. E. Ebarma De Ganze 1.42.7, 2 S. Noppeneij Stormvogel A 1.42.9, 3 A. Vergouwen Schel de 1.44.5. Vier maal 50 meter wisselslag estafette heren: 1. Stormvogel A 2.06.5, 2 Luctor 2.11.3, 3 Schelde 2.13.9. 100 meter vlinderslag meisjes on der 14 jr: 1. D. Solleveld Stormvogel A 1.31.3, 2 S. Kuijpers Stormvogel A 1.31.4, 3 C. de Vos Schelde 1.35.4. 100 meter ugslag jongens onder 14 jr: 1. P. de Lange Luctor 1.25.7, 2 S. Graoau Stormvogel B 1.27.1, 3 A. Schipper Storm vogel B 1.27.6. 4 maal 50 me ter schoolslag estafette dames: 1. Stormvogel A 2.50.3, 2 Luc tor 2.50.4, 3 Schelde 2.56.0. 100 meter vlinderslag jongens on der 16 jaar: 1 J. Keijmel Stormvogel A 1.09.5, 2 P. Mer man Stormvogel A 1.12.2, 3 D. Schipper Stormvogel B 1.17.1. 100 meter schoolslag meisjes onder 16 jaar: 1. O. Hooge boom, De Schelde 1.29.3, 2 S. Kuipers Stormvogel A 1.29.5, 3 I. Davidse Luctor 1.24.6. 4 maal 50 meter rugslag estafet te heren: 1. Stormvogel A 2.20.5, 2 Luctor 2.25.5, 3 Stormvogel B 2.26.9. 100 meter rugslag dames: 1. M. van de Neste Schelde 1.19.6, 2 N. Plu 1.21.5, 3 E. de Jonge Stormvo gel A 1.21.6. 100 meter vrije slag heren 1. J. de Lange Luc tor 1.02.6, 2 J. Keijmel Storm vogel A 1.04.0, 3 J. van de Hooft Schelde 1.04.5, 8 maal 25 meter vrije slag estafette dames: 1. Luctor 2.01, 8 2 Stormvogel A 2.06.1, 3 De Schelde 2.08.1. 8 maal 25 me ter vrije slag estafette heren: 1. Stormvogel A 1.48.9, 2 Schelde 1.49.5, 3 Luctor 1.52.2. 0 Johan Scheele: Niet op dreef. (Van onze sportmedewerker) BEERVELDE-AXEL Jo han Scheele uit Zaamslag in de categorie internationalen 500 cc en lid van de motor crossclub de MC Axel, is in de eerste wedstrijd van het nieuwe motorcross-seizoen '74-'75 in het Belgische Beer- velde niet tot grote prestaties gekomen. Niet tot die presta ties die zijn vele supporters van hem gewend zijn. Het werd in deze openingswed strijd voor de Zaamslagse motorduivel die nu fabrieks- rijder is voor Husqvarna geen eerste plaats. Na de gebruikelijke drie manches eindigde hij op een zevende plaats. Toch keerden de Axelse motorcrossers suc cesvol huiswaarts, het was Carlo Buysse ui:t Terneuzen die bij de nieuwelingen op de eerste plaats eindigde. Bij de internationalen vertrok Scheele in de eerste manche als zevende, een plaats waar hij ook op zou eindigen. De tweede manche was minder succesvol, gestart op de tien de plaats zou hij in de eerste ronde een slippertje maken wat hem deed verhuizen naar een veertiende plaats. J. Scheele opende een felle jacht wat hem uiteindelijk nog drie plaatsen winst zou opleveren. Ook bij de start in de derde manche vlotte het niet zo met de Zaamslag se motorduivel. Hij vertrok als elfde, om uiteindelijk als achtste over de finish te gaan. Bij de junioren waar Ha- melinck en Van Bruggen voor het eerste seizoen voor uit komen, boekten de twee Axelaars goede resultaten. C. Hamelinck vertrok in de eer ste manche als tiende, een plaats die hij vasthield tot op de aankomstlijn. Wim van Bruggen vertrok als zesde, maakte in de derde ronde een sohuiveT maar wist toch weer op te klimmen tot een vijfde plaats. In de laatste ronde werd hij echter naar de zevende plaats verwezen. Ook in de tweede manche reed Van Bruggen bijzonder sterk. Gestart als twintigste kwam hij bijzonder sterk te rug. en ging uiteindelijk als elfde door de finish. Ook Cees Hamelinck liet in de tweede manche een sterke indruk achter, hij boekte zes Dlaatscn winst en werd zesde. Bij de nieuwelingen nam Wal'hout bij de start onmid dellijk de leiding in banden, maar zou in de vijfde ronde door de Belg Vermeersen naar de tweede plaats ver wezen worden. Een tweede plaats die hij echter tot het laatste moment vasthield. In de tweede manche was Buysse als eerste weg. Een eerste plaats die hij echter niet meer zou afstaan. C. Buysse vertrok in de eerste manche als tiende, om uit eindelijk als derde over de aankomstlijn te gaan. J. Rot tier vertrok als vijfentwin tigste, een plaats waarop hij ook zou eindigen. In de tweede manche zou Rottier niet meer van start gaan, een versnellingsbak waar hij in de eerste manche al mee sukkelde kon niet op tijd gerepareerd worden. C. Wal- houtsen werd in de tweede manche elfde, de ruim 45- jarige Terneuzenaar ging in die tweede manche negen veel jongere collega's voor bij. Uitslagen: internationalen 500 cc 1 W. de Wit (B), 7 J. Scheele. Junioren: 250 cc: 1 P. van Achter (B); 6 C. Hamelinck; 8 W. van Bruggen. Nieuwelingen: 1 C. Buys se; 5 C. Walhoutsen; 25 J. Rottier. (Van ouze volley balmede werker) ROERMOND De Hulster- se dan.es van Watneys hebben in Roermond drie kostbare punten veroverd op degrada tiekandidaat Oikos. Het zag er aanvankelijk niet best uit. Watneys moest aantreden met twee invalsters uit de derde «ivisie. De eerste set werd door slecht stoppen, blokkeren en aanvallen een regelrechte afgang «a moest met 152 prijsgegeven worden. In de tweede set tapte Watneys uit een ander vaatje. Er wei'd veel beter geser veerd en Oikos kreeg iets meer moeite om zijn sterke aanval op te bouwen terwijl Watneys vooral via goede pas ses van invalsters Yvonne de Booy en Marie-Lou van Lierop In 't kort SCHAATSEN —De Russi sche titelhouder Valerie Mura- tcrv start definitief niet bij de wereldkampioenschapen sprint, die vandaag en miorgen op de Olympische ijsbaan van- Innsbrück worden gehouden. Muratov heeft last van een liefblessure. VOETBAL Het besluit van het (IOC) de Aziatische Spelen, die in september in Teheran zullen worden gehou den, onder zijn hoede te ne men, betekent, dat China van deelneming op de onderdelen zwemmen en atletiek uitgeslo ten is. Dit omdat het land niet bij de betreffende bonden is aangesloten. ATLETIEK Haico Scharn en Bram Wassenaar zullen op 24 februari deelnemen aan in ternationale indoor-atletiek- wedstrijden in Polen. Het tweeta' start in Kattowice op de 3090 meter. VOETBAL Bob Latch- ford is de duurste voetballer van Enigeland. De 22-jarige middenvelder van Birmingham City ging voor 300.000 pond 1.900.000) over naar Everton. Latchford heeft in dit seizoen reeds zeventien doelpunten gemaakt. Hij maakt deel uit van het Engelse jeugd elf tal. (Van onze sportmedewerker) HULST De grootste ver rassing in de eerste OZO-be- drijfsvoetbaicompetitie die ge speeld wordt op de OZO-ter- reinen in Huist, was ongetwij feld bet gelijke spel dat FC Lampo uit Hulst wist te beha len in haar competitieduel te gen FC Niks I uit Hulst. Het werd van beide kanten een ook probeerden, in deze stand zou geen verandering meer komen. Vrijdagavond 22 fe bruari worden de laatste wed strijden van de- huidige com petitie gespeeld. Dat zijn: OH - Morres-Magazijn; Messagie Goud Geel - FC Taalman en HMC Rapide tegen Morres- Kantoor. felle strijd om de zege, maar na de gebruikelijke speeltijd was de stand nog n0. Vooral in de eerste helft kreeg FC Niks I de beste kansen, maar de FC Lampo-verdediging bleek goed in elkaar te zitten. Na de rust ging de strijd ge lijk op, met een iets heter FC Niks. Maar ook nu kwam men niet tot scoren, evenals FC Lampo dat ook nog enkele kansen kreeg. De nieuwe combinatie Cli- tex-Zeegat dat vorige week met 50 varioor omdat er een KNVB-speler had meege speeld, kwam nu tegen MOC uit Terneuzen niet verder dan een 11 gelijkspel. In de eer ste helft had Clitex-Zeegat een licht veldoverwicht en A. van der Ileyden drukte dat uiit in een delpunt. Na de rust (Van onze sportmedewer ker). ASSEN-DEN HAAG —Tij dens de nationale politie- schaatskampioenschappen in Assen heeft de Zeeuw Gerard Verhulst (Middelburg) zich uitstekend geweerd. Verhulst bezette met een tijd van 5.04 de tweede plaats op de drie duizend meter, werd vierde op de 1500 meter in 2.27.0 en kwam op de 500 meter met 45.6 op de vijfde plaats te recht. Dit alles resulteerde in een vierde plaats wat het eindklassement betreft zondagmorgen als eerste voor (42.9 en 41.9) Op de 1000 meter Verhulst. Nationaal kampioen werd André Kraayeveld uit Slie- drecht die onder andere ook heeft deelgenomen aan de Ne derlandse sprintkampioen schappen en in Assen op de 500 meter 41.6 liet afdruk ken. De Zeeuwse schaatskampi oen Arjaan van de Kreeke heeft in het afgelopen week eind op de Üithofbaan in Den Haag een sprintvierkamp gewonnen. Van de Kreeke klasseerde zich op de 500 me ter zowel vrijdagavond als afstand eindigde Van de Kreeke twee keer als derde (1.29.7 en 1.27.3) De Middel burger Gerard Verhulst liet op de 500 meter afdrukken 44.5 en 45.7 en op de 1000 meter 1.32.9 en 1.31.1. Verhulst ver beterde tijdens dez ewedstrij den drie keer zijn persoonlijk record. In het eindklassement bezette Verhulst de tiende plaats. Van de Kreeke real! seerde zijn beste Nederlandse tijd op de 500 meter (41.) In inzeil liet hij kortgeleden op deze afstand 41.1 afdrukken. kwiam MOC echter terug en rond het kwartier scoorde H Fieret de verdiende gelijkma ker. Het bedrijfselftal FC De Pijl uit de Belgische De Klinge dat sinds een achttal weken samenspeelt, won met 20 van FC Niks II uit Hulst. FC De Roeck uit St.-Jansteen won ook zijn tweede wedstrijd, het versloeg nu FC Het Centrum uit Hulst met 31. In de eer ste helft naim FC De Roeck door Verbracken een 10 voorsprong, maar FC Het Centrum liet zich echter niet onbetuigd. Het kwam terug en door Van de Broeck werd het 1—1 gelijk. Het Hulsterse team kreeg daarnia nog de beste kansen, maar het kon er geen enkele benutten. Dat deed FC De Roeck na de rust wel en door Theo de Wit nam het een 21 voorsprong. FC Het Cen trum probeerde het met uit vallen, maar De Roeck-verde digdng gaf geen kansen meer weg. Toen F. Seghers na 20 min. er 31 van maakte was de wedstrijd gespeeld. De wedstrijd trimvereniging Hulst tegen FC Eggermont uit Hulst werd uitgesteld en zal nu op een latere datum ge speeld worden. FC Moncky uit Kloosterzande dat gedurende de gehele wedstrijd tegen FC De Mistrappers uit Terneuzen iets sterker was kwam niet tot een overwinning. Met de rust stond het zelfs met 10 ach ter, toen Pauwels zijn ploeg op voorsprong bracht. Na de rust kwam men dan terug en via Sponselee werd het 11. Ook FC Stoffels uit Terneuzen kwam in zijn wedstrijd tegen FC Het Centrum II uit Hulst niet tot winst Het bleef 0 0. (Van onze volleybalmede werker) ZUIDZANDE Het topduel in de promotieklasse heren van de Zeeuwse volleybalcom petitie tussen de twee ongesla gen ploegen EVVCM-2 en Roelofs Scheldesport 1 is in een vrij gemakkelijke 13 overwinning voor Roelofs Scheldesport X geëindigd. Al leen in de eerste set kwam de sterke aanval van EVVCM-2 goed uit de verf. Roelofs- Scheidesport had daar in de eerste set niet voldoende van terug en moest aan de thuis club die set met 1513 af staan. In de volgende sets had Roelofs-Scheldesport echter het heft in handen. In de tweede set kwamen de bezoe kers snel op een 09 voor sprong doordat EWCM-2 door een slechte pass slechts zelden meer tot een goede aanval kon komen en Roelofs Scheldesport voor de rest van de wedstrijd het initiatief naar zich toe kon trekken. EVVCM 2 kon Scheldesport; niet meer bedreigen en moest met deze 13 nederlaag de eerste plaats in de eerste klas heren aan het tot nu toe ongeslagen Roelofs Scheldesport afstaan. Voorwaarts ontmoette in de promotie eerste klas heren thuis Watneys Taktika. De thuisclub startte sterk en zette Watney's gemakkelijk via een gevarieerd aanvalsspel via 157 en 155 op een 20 achterstand. In de derde set leek Voorwaarts regelrecht op een 39 voorsprong af te ste venen, toen ze een 1310 voorsprong opbouwden. Wat neys kwam echter terug uit deze uitzichtloze positie, profi terend van het wat nonchalant spel aan de kant van Voor waarts, dat de overwinning al dacht binnen te hebben. Wat ney's keerde het gevaar tijdig en bracht de stand via 1315 terug op 12. De technisch sterkere be zoekers konden in de vierde set gemakkelijk op gelijke hoogte komen. In de 5e en beslissende set ging de Strijd lang gelijk op tot 1110. Daarna wist Watney's via 1115 de overwinning veilig te stellen. Een verdiende zege voor een verdedigend en tech nisch sterker Watney's. Erg verrassend was in de tweede klasse heren E het eerste ongelukkige verlies van WIK tegen Savok. WIK won de eerste set echter nog op overtuigende wijze met 515. De spannende tweede set was met 1715 voor Savok. Hier bij moet aangetekend worden, dat aanvoerder Henri van WIK met een naar het zich laat aanzien vrij ernstige hoofdwonde naar het zieken huis vervoerd moest worden, maar de verwonding viel na derhand gelukkig mee. Dit had natuurlijk wel enig effect op het spel van WIK, dat in de derde set met 154 ver loor. In de vierde set konden de bezoekers de stand via 15 11 weer in evenwicht brengen. Het verlies was echter niet meer af te wenden. Savok won door in de laatste set met 155 te zegevieren. erin slaagde haar hoofdaanval Hanneke van Bavel en Tiny Everaard op slag te helpen. Watneys nam een 74 voor sprong. Oikos kwam terug met 88. Watneys liep weer uit tot 138 en Oikos vocht weer terug tot 1312. Toen hielp Tiny Everaard met een paar uitstekende smashes Watneys de aan de winst. In de derde set werd Oikos aanvankelijk volledig overspeeld. Watneys liep met uitstekend spel uit tot 142. Toen pas kon Oikos wat terug doen maar moest de set toch afgeven met 157. In de vierde set was de strijd weer volledig open. Oi kos viel weer goed aan maar door uitstekend blokkeren van Gay Aarts maar vooral van Arno Ferket werd Oikos re gelmatig op achterstand ge houden en kon Watneys deze vierde set met 1512 in de wacht slepen. De eindstand 31 voor Watneys. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De standen in de Zeeuwse badmintoncom- petitie beginnen nu, tegen het einde van deze competitie de finitieve vormen aan te ne men. In de eerste klasse be ging Terneuzen 1 een misstap door gelijk te spelen tegen Avanti 2, maar Wings 1 deed het tegenovergestelde van hiervan te profiteren. De Kou dekerkenaren verloren onver wacht van Pluumpje 1. Mara thon 2 vergrootte zijn voor sprong op Zierikzee tot 6 pun ten. In de tweede klasse is voor al de strijd tegen de degradatie nog in volle gang. Theore tisch behoort hiervoor Terneu zen 3 nog bij de kandidaten, Het kampioenschap zal Avanti 3 nu wel niet meer ontgaan. In 3a is de strijd gestreden. Marathon 3 is reeds na groot machtsvertoon in deze klasse kampioen geworden. In deze klasse is alleen nog sprake van wat laatste schermutselingen. In 3b gaat de titel duidelijk naar Avanti 4, wat de tweede titel voor deze vereniging is. De verschillen tussen de teams zijn hier niet groot. Alleen Pluumpje 4 en Avanti 4 zijn respectievelijk aan de zwakke en sterke kam. Standein Eerste klasse. Ter neuzen 1: 10 9 1 0 19. The Wings 10 7 1 2 15. Avanti 2: 10 6 1 3 13. Pluumpje 1: 10 4 0 6 8. Terneuzen 2: 9 3 1 5 7. Marathon 2: 10 3 0 7 6. Zierik zee 1 9-0 0 9-0. Tweede klasse; Avanti 3: 8 7 0 1 15. The Wings 2: 9 5 2 2 12. Killandia 1: 8 4 1 3 9. Terneuzen 3: 10 3 2 5 8. Ter neuzen 4: 8 3 1 4 7. Pluumpje 2:7 2 1 4 5. Astrekïen 1 10 2 6 6 4. Derde klasse-a: Marathon 3: 9 9 0 0 18. De Sjuttel 1 10 0 3 14. Pluumpje 3. 9 5 0 4 10. Zierikzee 2: 8 3 0 5 6. The Wings 3: 7 1 0 6 2. Astreiden 2: 7 0 0 7 0. Derde klasse-b; Avanti 4: 9 9 0 0 18. Marathon 4: 9 6 1 3 13. Terneuzen 5: 10 5 1 4 11. The Wings 4: 9 4 2 310. De Sjuttel 2: 10 4 1 5 9. Jong Ambon 1: 9 2 1 6 5. Pluumpje 4: 10 0 0 10 0. (Van onze tafeltennism edewerker) GRAAUW Dank zij drie winstpartijen van René van Dijk is Sint-Aloysius 1 er in de thuiswedstrijd tegen rivaal Scylla 2 in geslaagd een gelijk spei te behalen. Het was over igens een rommelige wedstrijd waarbij Scylla trachtte de te genstanders steeds uit hun spel te halen, iets waar zij klaarblijkelijk tegen Dumez veel succes mee hadden want hij kwam tegen de Leidenarcn steeds net iets tekort en hij verloor dan ook al zijn partij en. Naast Van Dijk wist Mat- thijssen zijn partij tegen Cris.- pijn te winnen hetgeen met de dubbelspelzege op 55 uit draaide. De Brabantse derby tussen PSV en Irene 1 werd een 73 zege voor eerstge noemd team dat daardoor nu met drie punten voorsprong aan de leiding gaat. Delta Lloyd 2 had weinig' moeite met Tempo Team 3 getuige de 91 overwinning. Ook tegen koploper Steeds Hoger 1 is Sint Aloysius 2 er in de over- gangsklas E niet in geslaagd een punt over te houden. In Den Haag werd met 73 verloren waarbij alleen van Laere en Vemimmen een par tij konden winnen. Phoenix 3 haalde met 37 de punten weg bij TOV en Wibats 2 was net iets sterker da-n BKE 3 (6—4). Steeds Hoger 3 bood felle tegenstand aan leider Wilno 1 in de promotie over gangsklas hetgeen resulteerde in drie verliespartijen van Ru dy van Waterschoot. Jeras, met 3 en van der Kooij met 2 maal winst zorgden echter voor een kleine 46 zege. De wedstrijd van concurrent Deso werd tegen Salamanders 2 bij een 14 stand gestaakt. Vriendenschaar 3 boekte een eerste zege via een 37 score bij Shot 65. De verrassingen bij de kampioensgroep junio ren waren ook deze week niet van de lucht. Middelburg Zuid 1 wist bij NMB-VDO via 46 de punten in de waoht te sle pen. De Middelburgers kwa men daardoor alleen aan de leiding want leider Oldra werd met 64 door Scylla ge klopt terwijl Wibats met de zelfde cijfers Jaski terugwees Met een invalster voor de zie ke Jeanne de Waal kon Mid delburg-Zuid het in de kampi oensgroep meisjes in Weert niet redden en met 82 werd de vlag gestreken. Tanaka en Shot wonnen royaal en gaan nu met 3 punten voorsprong aan de leiding. De Nederland se titel zal dan ook wel bij een van deze twee teams ge recht komen. Wilno 1 zette Intiem 55 met 100 royaal opzij in de B klas jongens en de Vlissingers gaan nu onge naakbaar aan de kop. 0 Dumez komen. niet winst

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 10