Uiteenlopende meningen over plaats nieuw raadhuis Vrouwen willen meer betrokken worden bij renovatieplannen pletter! BE1GISM GOUDEN DELTA: OPROEP VOOB EEN DERLANDS STRUCTOURBEELD De Stem/De Vrije Zeeuw =L: N.Y. ir. '74 VAC's vergaderden in Terneuzen Dit isNeerlands zachtste borrel swosni u TERNEUZEN >ERWET IN N. V. stad streek 1wmmmmÊÊÊÊÊ—m Jeugd kan postzegels ruilen Bromfietser uit Terneuzen ernstig gewond St.-Joristocht Sasse ouders krijgen „les" wiskundig rekenen Mistrappers verloren van koplopers Belgen verdacht van diefstal VERMINDERDE ZEEVAART IN JANUARI ECHTPAAR VERDACHT VAN DIEFSTAL Rosemary's baby bij filmliga Sas Middenstanders bijeen in Westdorpe In zeeland lethouden-s van Terneuzr.., V kennis, dat ter gemeente ligt een verzoek met h„" [de Feyter N.V., Mr. pT Terneuzen, om vergunni». wet tot het uitbreiden van n constructicwerkplaats me. patie bestaande uit 1-8.000 1 ne alsmede 1 electrische |ectrometer met een vermo Jzigd zal worden op het per! Id Mr. F. J. Haarmanweg 17 lraal bekend gemeente Ter! 1499 (ged.) en 1500 Cged.) Jna de dagtekening van deze ■t voor een ieder de gelegen, laren tegen het verlenen der lengen bij het gemeentebe. oensdag, 8 maart 1974, des Ir, in het gemeentehuis een Ben gehouden, waarbij mon- len de inwilliging van dit pen ingebracht. bmeente-secretarie, afdeling Inis nemen van de ter zake In- op gevestigd dat inwoners neuzen of van een aangren- Jar openbare kennisgeving 1 echts tot beroep gerechtigd Isoon of bij gemachtigde op king zijn verschenen. Iden kunnen wat dit betreft Ig indienen van schriftelijke 1974. en wethouders voornoemd, Iburgemeester, lAGEE, secretaris. 16.30 uur is, lakens, len, vloer- R KUNT VERDIE- Vrijdag 15 februari 1974 5 (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Zoveel hoofden, zoveel zinnen. Dit gezegde is wel van toepassing op de discussie, die door di verse adviescommissies in het gemeentehuis van Sas van Gent is gehouden naar aanleiding van de nota Verkenning mogelijkheden situering van het nieuwe raadhuis van Sas van Gent. Vrijwel elk commissielid Het een eigen voorkeur horen voor één van de tien alterna tieve situeringsmogelijkhe den, die in de nota zijn opge somd. Uiteindelijk neigde het merendeel van de commissies toch het meest naar een situe ring op het Keizer Karelpleln of op een aan te leggen dam in de westelijke kanaalarm bij de Oostdam. Daarnaast achtte men het gewenst nader geïnformeerd te worden over de financiële consequenties van een situe ring aan de Prinsenkade aan het eind van de Oostdam. een verbouwing van het oude klooster, een plaatsing van het gebouw in het plantsoen aan de Westdam en de verbouwing van de r.-k. jongensschool aan de Kloosterlaan. Architect C. Schoonis, die het meest geporteerd is voor de situering van het nieuwe raadhuis op het Keizer Karei- plein zei te denken aan een gebouw van ongeveer 9 meter hoogte en 2 a 3 bouwlagen. De heer Torbijn vertolkte de bezwaren van de midden stand tegen een gemeentehuis op het Keizer Karelplein met (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vanavond (vrijdag) om 19.00 uur wordt er voor de jeugd een postze- gelruilbeurs gehouden in de kantine van het makelaarskan toor Rouw aan de Herengracht te Terneuzen. Men heeft de beschikking over deze (grote re) ruimte gekregen wegens de groeiende belangstelling van de jeugd voor de postze gelruilbeurzen. Er wordt ge ruild en verkocht en er is ook een verloting, met als eerste prijs de kinderzegels van 1924, die momenteel een cata- loguswaarde van f 15,- hebben. De volgende ruilbeurs wordt op 15 maart gehouden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De brom fietsbestuurder J. van P. uit Terneuzen werd op het kruis punt Churchilllaan-Serlippen- straat aangereden door een personenauto, bestuurd door F. de J. uiit Axel, toen hij, ko mende vanaf de Reuzenhoek- sedijk zonder voldoende op te letten en zonder gebruik te maken van het fietspad, de weg overstak. Van P. werd vrij ernstig gewond per ambu lance naar het Julianazieken- huis overgebracht. Aan beide voertuigen ontstond veel saha- de. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De wandel- tochtcommissie van de Door- mangroep te Terneuzen. be staande uit groepsleider P. Uerreman. mevrouw M.C rranssen-Reniers, de dames Gerreman en de Vos en de heer Van DrieL heeft tijdens een bijeenkomst besloten de 22e St. Joriswandeltocht te uoen plaats hebben op zater dag 11 mei. De start heeft plaats op de •Markt te Terneuzen. De pad vindersdrumband uit Sas van Gent heeft haar medewerking toegezegd om de deelnemers (sters) op een gedeelte van de tl of 20 kilometertocht te be geleiden. Verwacht wordt een deelname uit Zeeuwsch-Vlaan- deren, Zuid-Beveland, Walche ren en België. De heer Gerre- ™an, verwacht dit jaar een 2rotere deelname -ongeveer honderd meer- dan vorige ja ren omdat er een fusie werd aangegaan tussen de katholie ke verkenners uit de kanaal zone en de open groepen. Daardoor is ook een nauwer contact ontstaan met de ver kenners uit het Land Huist. het oog op het verlies van parkeerruimte. De midden stand is unaniem voor een si tuering op een gedeeltelijk ge dempte westelijke kanaalarm, aldus de heer Torbijn. Ir. J. Bolk, de stedebouw- kundige van de gemeente Sas van Gent, wees op de kostbare technische voorzieningen die aan deze situering verbonden zijn. De heer Bockstael pleitte veel voor een restauratie van het oude klooster tot represen tatief raadhuis. Het huidige gemeentehuis zou dan gehand haafd kunnen blijven voor het onderbrengen van administra tieve diensten. wde heer Bokstael pleitte voor een situering aan het eind van de Oostdam, Me vrouw Baecke-Kerckhaert uit Westdorpe deelde de opvatting van de heer Bockstael. Wethouder De Groff waar schuwde tegen een lichtvaar dige demping van de kanaal arm. Elke gemeente is tegen woordig zuinig op haar water, zei de heer De Groff. De heer De Roos bleek voorstander te zijn van een situering in het Bolk wees erop, dat dit een plantsoen aan de Westdam. Ir. verlies van groen tot gevolg zal hebben. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De ou ders van de leerlingen van de openbare lagere school „Prins Frederik Hendrik" te Sas van Gent, worden dit jaar weer uitgenodigd om een oudera vond bij te wonen. Op deze bijeenkomst zal er gesproken worden over de nieuwe me thode rekenen, het zogenaam de „wiskundige rekenen". Het bestuur heeft de volgen de avonden vastgesteld: don derdag 14 februari 19.30 uur, voor de ouders van de leerlin gen van klas 2 (de heer Van Kerckhoven). Maandag 18 fe bruari 19.30 uur, voor de ou ders van de leerlingen van klas 4 (de heer Dimmedal), woensdag 20 februari 19.30 uur, voor de ouders van de leerlingen van klas IA (mevr. De Hosson) en klas 1B (mevr. Nimel). Donderdag 21 februari 19.30 uur, voor de ouders van de leerlingen van klas 3 (mej. De Craen). Na een korte inlei ding over de nieuwe methode zullen de betrokken klasse leerkrachten aan de hand van enkele praktische voorbeelden de stof met de ouders bespre ken, die dit jaar aan de orde komt. 0 De vrouwen bijeen in de Burgerzaal te Terneuzen. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Bij de voor bereiding van renovatieplannen in oude stadskernen kunnen de plaatselijke Vrouwen Advies Commissies namens de woon consument met hun adviezen een wezenlijke bijdrage leva- ren. Dit was een van de conclu sies op de voorjaarsvergade ring van het provinciaal be stuur van Vrouwen Advies Commissies voor de woning bouw in Zeeland, die voor de eerste maal in Terneuzen (Van onze correspondent TERNEUZEN In het zaal voetbal in de sporthal 't Zwaantje stond voor deze week de topper Mistrappers Terneuzen veteranen op het programma. De veteranen wonnen met 72 ook al omdat Mistrappers met een verzwakt team op de sporthalvloer ver scheen en bovendien over geen enkele wisselspeler normaal zijn dat er drie beschikte voor dit belangrijke duel. De overige uitslagen waren: DOW - Philips 1—2, HKC - NSM 5—2. Van der Poel - CHD 10—2. Stand: Terneuzen Veteranen 7 7 0 0 14, Van der Poel 7 4 1 29, HKC 7 4 1 29, mistrap pers 7 3 2 2 8, Philips 7313 7, DOW 7 1 3 3 5, CHD 7 1 1 5 3. NSM 7 0 16 1. Programma voor 18 februa ri: NSM - Van der Poel, Phi lips - Terneuzen Veteranen, CHD - DOW, HKC - Mistrap pers. werd gehouden. Op geani meerde wijze hebben de bes turen van VAC's uit Middel burg, Goes, Vlissingen, Ter neuzen en Midden-Schouwen in de burgerzaal van het stad huis gedachten en ervaringen over hun werk uitgewisseld. Daarbij kwam onder meer in het algemeen de wens naar voren dat leden van de VAC zitting hebben in het bestuur van woningbouwverenigingen om op die manier meer be trokken te zijn bij nieuwe bouwplannen. Tot dusver is een dergelijke VAC-vertegen- woordiginig alleen een feit in de Vlissingse woningbouwver eniging. De vergadering was geopend door mevrouw J.J. Beijer-Van der Hoeven uit Biervliet met een inleiding waarin zij ver scheidene aspecten van het bouwen en wonen aansneed. Mevrouw C. Steketee-Har- dom uit Middelburg vroeg de aandacht voor geluids- en thermische isolatie in wonin gen. In dit verband herinnerde zij aan het gunstige effect dat een door de VAC in Middel burg gehouden enquête over geluidsisolatie teweeg heeft gebracht. Mevrouw M.A, Hendiks- Heuts uit Terneuzen maakte melding van een enquête die in deze gemeente over het ge bruik van de vlaszak is gehou den. Een advies van de Ter- reuzenseVAC over het inza melen van lege flessen e.d. bereikte helaas niet het ge wenste resultaat. De Vrouwen, Advies Com missies waren vol lof over de ontvangst in het Terneuzense stadhuis en niet in de laatste plaats over de lunch die ver- zord was door leerlingen van de huishoudschool De Leeuw tjes in Terneuzen. Nadat voorlichtingsambte naar J. Robesin de dames in het stadhuis had rondgeleid volgde nog een bezoek aan het verpleegtehuis Ter Schorre. '(Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Terneu zense gemeentepolitie heeft twee Belgen, L. de V. uit Gent en M. d'H. uit Turnhout aan gehouden, die ervan werden verdacht bij de familie A.S. aan de Baandijk te Terneuzen koperen en zinken voorwer pen, ter waarde van vierhon derd gulden te hebben gesto len. (Van onze correspondent) GENT Op een tweede syposium, gewijd aan de Gou den Delta, aan de Universiteit van Gent is een oproep gedaan om voor Belgisch en Zeeuwsch-VIaanderen te ko men tot een gezamenlijk structuurbeeld. Het werd een belangrijke stap genoemd tot een betere ruimtelijke ordening en ruim telijke planning in dat gebied en meteen een middel bij uit stek om de beleidvoerders, die de beslissingen moeten ne men te Brussel en in Den Haag, voor te lichten. Het zou tevens een eerste stap zijn tot integratie in het betreffen de Beneluxgebied. Deze oproep rondde een be toog af van de Belgische pro fessor Ansele, dat ging over de ruimtelijke ordening in Noordwest-België en waarin nogal wat kritiek stak op het Belgische beleid op dat vlak. Met name werden de opties op de korrel genomen ten aanzien van de ontwikkeling van de drie Belgische havens. In zijn toespraak beaamde prof. Ansele eveneens een stelling van de voorgaande spreker, ir. Beenhakker van de Rijksplanologische dienst in Den Haag. Deze had hande lend over Zeeuwsch-VIaande ren in ruimte en tijd. de overi gens voor de hand liggende stelling geponeerd, dat de rijksgrens tussen Vlaanderen en Zeeuwsch-VIaanderen niet meer zo'n barrière vormt. Ir. Beenhakker scheen daar niet zo gelukkig mee. Hij vond het goed, dat er nog ecologische grenzen zijn omdat het slechten van dergelijke grenzen altijd tot nivellering leidt. „Zeeuwsch-VIaanderen is in alle tijden een grensge bied geweest tussen water en land, zee en rivier, tussen Vlaanderen en Zeeland, pro testant en katholiek, bier en jenever. Het wisselend aspect van deze grenzen gedurende vele eeuwen heeft de geschie denis van het land bepaald. Sinds het begin van de 20ste eeuw is het gebied geken merkt door aarzelende, schoksgewijze ontwikkeling. De aanleg en verbetering van het kanaal Gent-Terneuzen leidde tot kortstondige perio des van industriële expansie. Daarnaast kwam de recreatie ve ontwikkeling in West- Zeeuwsch-Vlaanderen storm achtig op gang, eerder be gunstigd dan tegengewerkt door de grenzen", aldus de Nederlandse spreker, die voor het land van Saeftinghe niet de grootste bedreiging zag in de aanleg van een Baalhoek- kanaal. Deze bedreiging ziet hij wel in de groei van de haven van Antwerpen en in de toename van de recreatie. Het symposium kende een vrij groot aantal Nederlandse deelnemers. Naast bovenge- noemden hielden ook nog twee andere landgenoten een refe raat: dr. E. van der Maarel van de Katholieke Universiteit van Nijmegen en ir. Deelstra van de Technische Hogeschool van Delft. De algemene indruk was, dat in dit tw.eede symposium weinig informatie heet van de naald was. Dit was overigens ook niet de bedoeling. Weten schappelijk onderzoek is werk van lange adem. Het streef jaar om een globaal resultaat te hebben ten aanzien van de milieuproblematiek in een ge bied, dat als grenzen heeft de Schelde vanaf Gent tot aan de monding, de Belgische Oost kust en een denkbeeldige lijn van even ten zuiden van Gent naar Oostende is 1976, zei in een inleiding prof. Gysels. Een derde Gouden Delta-sym posium dient zich dus nu reeds belangrijker aan dan deze tweede uitgave, die alleen de bedoeling bad, aan de vraag naar informatie zo uitvoerig mogelijk tegemoet te komen. Deze behoefte is in de univer sitaire werkgroep Noord- Vlaannderen Delta-Zuid, orga nisator van dit interdisciplinair symposium uitermate groot. Wie in de voormiddagzitting toch voor enige sensatie zorg de, was de ook in Nederland bekende ir. A. Mertens, door het Belgische ministerie van Openbare Werken weggepro moveerd wegens zijn boude opmerkingen die veel hoogge plaatste ambtenaren ongaarne in de krant zagen komen. Hij zei, na een uitgebreide informatie door ir. Theuns van Antwerpen over de water bouwkundige problematiek van de Westerschelde, dat de afsnijding van de Bocht van Batn (vaargeul die op aan dringen van de Nederlandse Rijkswaterstaat minder ge strekt wordt aangelegd dan aanvankelijk door België ge wenst) in 10 jaar de Wester schelde zal doen verzanden. Hij verklaarde, dat dit reeds gebleken is in het waterbouw kundig laboratorium te Bor- gerhout. Hooggeplaatste Belgi sche ambtenaren zouden daar op echter geantwoord hebben, dat er maar gebaggerd diende te worden. Over baggeren in de Westerschelde weet men in België onderhand reeds een en ander. Ir. Theuns deed nog eens het hele verhaal met na me hoe lang en hoeveel er al gebaggerd werd en wat er nog dient te gebeuren om de Wes terschelde ten behoeve van Antwerpen op een peil van 10 meter onder het laagwater te houden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Gedurende de maand januari voeren 78K zeeschepen van en naar zee of de Schelde met een gezamen lijke tonnage van 2.211.146 te gen 1005 zeeschepen in januari 1973 met in totaal 2.436.398 ton. Het aantal brugopeningen te Sluiskil bedroeg in januari 656, te Axel-Sassing, 51 en te Sas van Gent 623, totaal 1330. In dezelfde maand van 1973 was het gezamenlijk aantal brugopeningen 1476. Er maak ten in januari van dit jaar 56.787 voetgangers gebruik van de veerpont te Sluiskil en 40.026 rijwielen. Overige voer tuigen 19. Het aantal binnenvaartuigen dat in januari 1974 via de Westsluis van of naar Schelde of zee voer, bedroeg 387, tegen 349 in januari 1973. Het totale laadvermogen bedroeg vorige maand 163.403 ton, tegen 136.630 ton in januari 1973. Via de Oostsluis passeerden de vorige maand 5.412 binnen schepen met in totaal 3.382.739 ton tegen 5.580 binnenschepen in dezelfde maand van 1973 met in totaal 3.309.955 ton laadvermogen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het Belgi sche echtpaar J.R. uit Wilrijk wordt ervan verdacht een be drag van ongeveer achthon derd gulden te hebben gesto len uit de slaapkamer van de eigenaar van café fndustria, H.K. aan de Baandijk te Ter neuzen. Het echtpaar kwam vorige week in het hotel en vertrok plotseling dinsdaga vond, toen zij per auto naar Hulst vertrokken. AXEL. Jeugdhaven, 19.30 u: Film „Spartacus". BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 u: Live and let die, 14 j. Luxor, 21 uur Meisjes op de bekende toer. 18 j. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie tekeningen en aquarel len van Jan Sluijters (t.m. 21 februari). Dagelijks van 13.30- 17.00 uur, op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur, zat. en zond. van 13.30-18.00 uur. Tweede hal stadhuis, Kunst werk van de maand van de heer L. Matthijs, Woensdrecht (t.m. 28 febr.). Ma. t.m. vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. GOES. Grand, 20 u: Op de Holland se toer. 23 u: Seks voor gevor derden. Van een onzer verslaggevers)' SAS VAN GENT De filmliga „Sas van Gent", geeft op vrijdag 15 februari om 20.00 uur haar derde filmvoorstel ling in het buurtcentrum „Sst. Albert" te Sas van Gent. De leiding is naar deze acco mmodatie uitgeweken omdat er voor vrijdagavond veel bel langstelling bestaat, zodat een grote zaal vereist was. In de „Roselaer" waar eerst de films werden ver toond, was de ruimte iedere vrijdag praktisch bezet. Het programma voor vrijdagavond ziet er als volgt uit: De voor film „To speak or not to speak", een korte kleurenfilm van Raoul Servais. De hoofd film is de vermaarde film „Rosemary's baby", van Ro land Polanski, Van een onzer verslaggevers)' WESTDORPE De jaar lijkse ledenvergadering van de Westdorpse middenstandsvere niging wordt aanstaande maandag 18 februari gehouden ln café Centraal bij Armand Dehulsters. Tijdens die bijeenkomst zal een nieuw lid moeten worden gekozen, wegens periodiek af treden van mevr. Emans-Hei- jens. Bij de bestuursverkie zing heeft de waarnemend se cretaris, e heer T. Remerij, meegedeeld zijn taak niet meer voort te zetten. An de beurt om af te treden zijn de vice-voorzltter, de penning meester en commissaris R. van Damme. Na deze verkiezingen wil men de activiteiten bespreken voor dit jaar. De gedachten gaan naar het feest op konin ginnedag. de organisatie van ee ballonnenwedstrijd, de jaarlijkse kermis, het St. Nico- laasfeest en de kerstboomver branding. Vervolgens zal de vergadering spreken over een eventuele fusie tussen de win keliersvereniging „Onder Ons" en de middenstandsvereniging. Voor de rondvraag worden plannen op tafel gebracht over de viering van een feestavond voor aMe leden. HULST. Stadhuis, Expositie grafisch werk van Lil Verspeet uit Ba zel (België) van 8.30-12.00 Uur en van 14.00-17.00 uur, zat. en zond. van 15.00-17.00 uur, tm. 18 febr. Den Dullaert, Exposi tie Gustaaf v. d. Braak met schilderijen, aquarellen en penseeltekeningen (t.m. 17 febr.) Alle dagen de gehele dag geopend. MIDDELBURG. Citytheater, 20 uur, Dag des oordeels 18 jaar. Vleeshal stadhuis, Expositie „Kunst uit Rotterdam" i met werken van een dertigtal kun stenaars (t.m. 4 maart). Rijksarchief, St.-Pieterstraat expositie „Schipper mag ik overvaren" (tm. 9 mrt). Ma. t.m. vrijd. van 9.00-12.3 0 uur en van 13.30-17.00 uur zat, van 9.30-12.30 uur. OOSTBURG. Ledeltheater, 20 u: „Blauw- Blauw" van Hugo Claus. ROTTERDAM. Piccolo Theater, 20 u: Rot terdams Danscentrum. Luxor Theater, 20 u: „Wat een pla neet" van Annie Schmidt. Groote Schouwburg, 20 u: Joe- goslavisch verkeersbureau (propaganda-avond). De Doe len (Grote Zaal), 20.15 u: Rot terdam Philharmonisch Or kest. De Doelen (Kleine Zaai), 20.15 u Tekstpierment Met „Blijf zitten waar je zit". Hof pleintheater ,20.15 u: „Beter zo dan andersom" Cabaretpro gramma. Schouwburg, 20.15 u: Publiekstheater met „De Revi sor". Theater De Lantaren, 20.30 u: Stampconcert De Doe len (Hal), 23.30 u: Knaakcon cert. TERNEUZEN. Sociaal Café, Dijkstraat 2. Geopend van 19.00 uur af. Tel. 01150-6451. Gem. Museum, Burg. Geill- straat, expositie van het mate riaal van het Uitleencentrum voor Beeldende Kunst in Zee land (t.m. 28 febr.) Open di. t.m. zat. van 14.00-17.00 uur. VLISSINGEN Alhambre, 20 u: Samen uit, samen thuis. Stadhuis, (Bur gerzaal), 20 uur: Anali Kwar tet. Open Hof, Tentoonstelling van de fotoclub De Schelde (t.m. 16 febr.), ZIERIKZEE. 't Lange Uus, Havenpark 28, overzichtsexpositie Miems van Citters (t.m. 2 maart) Di. t.m. zat. van 9.00-12.00 uur en van 13.30-18.00 uur. ANTWERPEN. K.V.O., 20 uur Tosca. K.N.S. 20 uur: Mina von Barnhelm. Fakkeltheater, Mulsaertstr. 4 20.30 u: „Thuiswerk". Prov. Centrum Arenberg, 20 u: Toon Hermans. Volksmuseum, Gildekamer- straat, expositie Volksrepu bliek China (t.m. 17 mtart). Alle dagen behalve 's-maan- dags van 10.00-17.00 uur. ASSENEDE (B). Galerie Marg. de Boevé, ex positie van de fotograven Jean- Marie Bottequin en Hein- rich Lukas Lindenmaier (t.m. 28 febr.) Expositie bronssculp turen van Koenraad 9 (t.m. 17 febr.). BRUGGE. De Korrekelder, Kraanplaats 8 20.30 u: „Het effect van gammastralen op maanbloe- men" (toneel), GENT, Kon. Opera, 15 en 20 tt: Francois Villon. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, teL 01100-8030 (3 lijnen), KANTOORUREN; Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag tm. vrijdag 19.00-21.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.O0-12.00 uur, teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-VIaanderen: Zeeland 01100-4944. HU1SAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920, privé tel. 01150-5745; algemeen redac teur Zeeland: A F Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland- drs. 3. Bouwman», teL 01100-3405. kant Klokstraat L Goes, tel 01100-8030 privé Coliinshol 35 Goes: redacteur te ï'erneuzen en Kanaalzone- G van Berkel. kantooT Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920, privé teL 01150-4888: redacteur O.Z. Vlaanderen A Verllnd, kantoor Steenstraat 14. Hulst tel 01140» 3751, privé tel 01140-3103: redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40. Oostburg. teL 01170-3370; sportredactie Zeeiand: T. Koomen. tel. 01155-2594, FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer, Trumanlaan 10. Axel. teL 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Koning», teL 01150-0297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur ZeelandC. Menu, teL 01100 - 4318 teL 01140-3751 of 01150-6297; Midden-

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5