I an Leemput: Gek op biljarten „Beste spelers komen uit Lams waarde" Koppelkoers Theo Middelkamp gas s «tJ's «—*-«• STORMVOGEL ZORGT VOOR VERRASSING WILFRIED DUMEZ ONGENAAKBAAR Experiment cross competitie succes LEUKE FEÖRSER KR0RER M REDELIJKE INTERESSE VOOR W.K. DAMES OVERTUIGENDE ZEGE ED HOREMANS PRESTATIELOOP DYNAMO '70 Engels damesteam Sporttoto Vergadering van Zebra sport ill1 IF1 *.v CHQCO PRINCE Donderdag 14 februari 1974 19 (Van onze sportredactie) LAMS WAARDE „Ik was nog maar acht jaar toen ik al aan het biljart stond. Bij Remie Hejjens in „De Vier Jaargetijden". Ik mocht in die tijd zo lang spelen als ik maar wilde. Ik was altijd welkom- Het kostte me geen cent. Daar heb ik het spel ge leerd", zegt Benny van Leemput, biljartenthousiast, duivenmelker, boogschutter, trim mer en kaarter. „Ik ben gek op sport, maar de biljartsport trekt me toch het meest", zegt de man die met zijn 35 jaar met veel Plezier terugkijkt op die beginperiode. HËERENVEEN (ANP) Voor de strijd om het wereld kampioenschap schaatsen voor dames, dat op 23 en 24 februa ri in Heerenveen wordt gehou den, blijkt een redelijke pu blieke belangstelling te be staan. Thialfbaandirecteur Roeper vertelde gistermorgen dat er tot nu toe per dag ongeveer 1500 kaarten waren verkocht. „De hoofdtribune met duizend plaatsen is voor beide dagen reeds uitver kocht", zo zei hij. Het stadion biedt plaats aan ongeveer 12.000 toeschouwers. De ijslaag van Thialf heeft de laatste weken door de on winterse temperaturen wed veel te lijden gehad. Maandag avond moesten mede door de storm regionale wed strijden warden afgelast. Roe per: „Ik maak me er nog niet veei zorgen om. Bij rustig weer kunnen onze machines met een temperatuur van 20 graden nog redelijk ijs maken. Met veel wind ligt de grens ongeveer op 11 graden. In 1972 hadden we de wedstrij den voor het wereldkampioen schap pas op 4 en 5 maart. Toen is het ons ondanks de hoge temperatuur ook ge lukt". (Van onze sportredactie) AXEL In mossel- en pa linghuis Lensen in Axel heeft de Axelse biljartvereniging Ed Horemans In een vriendschap pelijk duel een overtuigende zege behaald op de biljartclub Ons Vermaak uit Lamswaarde. Van de acht partijen werden er zes gewonnen door Ed Ho remans en slechts twee door Ons Vermaak, zodat de totaal stand 124 in het voordeel van de Axelaars werd. Ons Vermaak scoorde In totaal 243 caramboles tegen Ed Hore- mans 447. De wisselprijs ging dus naar Ed Horemans, dat deze trofee definitief kan veroveren als ook de return in Lamswaarde wordt gewonnen. De gedetail leerde uitslag luidt: (Ons Ver maak - Ed Horemans): Van Driessen - Van Drongelen 37 57, Heijens - Lensen 2112, Vereeken - Lambert 24—28, Mahu - De Cock 50—30, Van Driessen - Koomen 30—112, Van Leemput - Platjouw 33 128, Joosen - Van der Velde -"—41, De Schrijver - Van Doeselaar 28—39. „Ik speelde toen op 8-jarige leeftijd al met een gemiddelde van ronid de drie. Ik had geen cent op zak, maar speelde toch om een potje bier. Wat moet die snotneus hier doen zeiden de mensen dan. Maar zo gauw ik aan het biljarten ging wer den ze rustiger". Benny van Leemput, dit jaar kampioen geworden van het district Zeeuwsch-Vlaanjderen van ae Koninklijke Nederlandse Bil jart Bond in de tweede klas driebanden eerder haalde hij de titel binnen in de eerste klas libre (1972 in Hoek) en de hoofdklasse bandstoten (1971 in Hulst) durft rustig beweren dat de beste spelers van Zeeuwsch-Vlaanderen al tijd uit Lamswaarde, beter be kend als het „Heilig land'", gekomen zijn. Van Leemput: „Johan Fruijtier bijvoorbeeld heeft de biljartsport in Zeeuwsch-Vlaanderen ge maakt. Fruijtier woont nu in Sas van Gent, maar in zijn tijd was hij een hele grote. Met de gebroeders Van Dors- selaar was Fruijtier de stimu lator van de biljartsport. Die was in 1955 al goed voor een -gemiddelde van rond de 20.00. Theo Platjouw is door Fruij tier in de biljartsport geko men. Dat was aardig. We zou den met „Ons Vermaak", de vereniging uit Lamswaarde waar ik dit jaar twintig jaar lid van ben een vriendschap pelijke partij spelen tegen Ovezande. We kwamen één speler tekort. We hebben aan Platjouw gevraagd of hij er iets voor voelde om mee te spelen. Maar Platjouw had nog nooit een keu aangeraakt. Hij ging toch mee en maak te die eerste keer meteen 44 caramboles in 20 beurten. Zo is Platjouw in de biljartsport gerold. Platjouw speelt nu in de ereklasse. Ik krijg nu les van diezelfde Platjouw. Hij zegt wel meer tegen me, jij met jouw capaciteiten moet gemakkelijk twintig kunnen spelen en misschien zelfs meer. Dat ga ik proberen. Als ik dan toch naar Brussel ga, kan ik Julien net zo goed meenemen. Gaat in dezelfde gang door." Bennie van Leemput, een kalme en graag geziene speler in Zeeuwsch-Vlaanderen en ook daarbuiten in het ge westelijk kampioenschap tweede klas driebanden dit seizoen werd hij tweede in Helmond heeft dit seizoen goed gedraaid. De „serielo per", zoals hij in Lamswaarde genoemd wordt een bij naam die hij te danken heeft aan het feit dat hij verschil lende poedels kan afwisselen met een verrassend grote serie werd enkele weken geleden tweede in het districtskampi oenschap hoofdklasse libre achter kampioen Theo Tas. Van Leemput: „Die ene par tij tegen Tas heb ik dom uit handen gegeven. Ik had de partij in mijn zak zitten, maar door een stommiteit in de laatste beurt heb ik mijn kan sen verknald". Van Leemput speelt nog niet zo lang in KNBB-ver- band. Van Leemput: „Pas sinds 1968. Bij Ons Vermaak voelde het merendeel van de leden niet voor aansluiting bij de KNBB. Ik heb zelfs nog een jaar in Hulst bij De Kroon gespeeld om in KNBB-ver- band te mogen uitkomen. Nu zijn er drie leden van Ons Vermaak aangesloten bij de Biljartbond. Vóór die tijd was het meestal raak in de prijs kampen die er hier bij tiental len gehouden werden. Ik zal me nooit die prijskamp verge ten om kalkoenen in Klooster- zande. Ik was toen vijftien net als mijn maat Vic van de Berghe. We durfden er aan vankelijk niet naar toe te gaan, omdat je zestien moest zijn. Anders had je kans dat Platjouw had natuurlijk het de politie je de tent uitzette. voordeel dat hij zijn militaire diensttijd in Eindhoven ver vulde. Daar kreeg hij les van Henk Scholte en dat heeft hem flink op de goede weg geholpen. Het enige wat ik had die tijd was een fiets en een bromfiets die het de helft van de tijd vertikte. Je had geen mogelijkheden om lessen te nemen. Nu is dat anders geworden. Ik ga nu naar Brus sel, waar ik les krijg van Oscar van Leemput, een naamgenoot van me. Schijnt in de verste verte zelfs nog fami lie van me te zijn. De man is al rond de zeventig, maar het was een hele grote. Zelfs Ceu- lemans komt er nog wel eens om aan zijn techniek te scha ven. Ik ga er straks heen met een jonige knaap uit Lams waarde. JuTen d'Hooidt, een We hebben er op gegokt. In de finale stonden we tegen twee man die met een gemid deld van vijftien speelden Normaal gesproken waren we kansloos, maar we speelden die mannen naar huis. Met die prijskampen heb ik de gekste dingen meegemaakt. Een prachtige tijd". Van Leemput wil zich nu echter meer gaan toe leggen op het betere werk. Vooral in het librespel wil hij doorbre ken, hoewel hij ook in het driebanden en bandstoten zijn mannetje staat. Hij speelt nu mee in de voorwedstrijden hoofdklasse bandstoten het district en maakt een goe- rond de drie en volgens mij zit er talent in. Hij wil graag, en daarbij wil ik hem helpen. (Van onze sportredactie) OUSTKAPELLE In de bossen rond Oostkapelle wordt zaterdag 2 maart de zevende pjassale prestatieloop van de 1 pddelburgse atletiekvereni ging Dynamo '70 gehouden. E*r zijn weer twee prestatie- pen gepland. Een voor de va!? •'aar over onSe" eer vier kilometer en een voor de ouderen over tien ki- i°ÏÏfter* Het parkoers is het- Ude als dat van 'vorig jaar. ten"Sinn iS.,bii de "Drie H00g" len in Oostkapelle. LONDEN (REUTER) In de Engelse dames atletiek- ploeg, die zaterdag 23 februari in Cosford in een indoorwed- strijd tegen Nederland uit komt, zijn twee atletes opge nomen. die onlangs bij de spe len van het Britse Gemenebest in Christchurch een gouden medaille wonnen. Het zijn hordenloopster Judy Vernon en hoogspringster Barbare Lawton. De Engelse ploeg ziet er als volgt uit: 60 meter: Sonia Lannaman en Andrea Lynch; 60 meter horden: Blondelle Thompson en Judy Vernon; 100 meter: Ruth Kennedy en Jeannette Roscoe; 800 meter: Joan Allison en Rosemary Wright; 1500 meter; Norine Braithwaite en Mary Stewart; 4 x 200 meter; keuze uit: Sha ron Colyear, Wendy Hill, So nia Lannaman, Andrea Lynch, Jannette Roscoe, Blondelle Thompson en Judy Vernon; hoogspringen: Barbare Lawton en Ann Wilson; verspringen: Maureen Chitty en Ruth Ma rie-Jones; kogelstoten: Brenda Bedford en Rosemary Pay ne. De Nederlandse ploeg wordt na afloop van de nationale in doorkampioenschappen, die za terdag en zondag in Arnhem word«n gehouden, samenge steld. „Als ik straks die lessen ge had heb zullen ze moeten op passen voor de kleine Van Leemput", zegt de Lamswaar dese crack. „Want mijn tegen standers weten dat ze niet eerder gewonnen hebben voor dat ze de laatste carambole gemaakt hebben. Van opgeven weet ik niet. Ik ben een echte doorzetter. Met dat doorzetten hoop ik straks nog eens een paar klassen hogerop te ko men. Ik voel dat het er in zit". TON KOOMEN DEN HAAG (ANP) De eerste prijs van sporttoto nummer 30 (9 en 10 februari) groot 112.333,58 zal door vier winnaars moeten worden ge deeld. Zij krijgen elk f 28.083,30. Voor de tweede prijs kwamen 88 mensen in aan merking. Zij ontvangen f 1.276,50. De derde prijs zal moeten worden gedeeld door 959 winnaars. Zij krijgen elk f 117,10. De premie wordt na het ver strijken van de reclametermijn (woensdag 6 maart 1974) bij loting toegewezen aan een van de eerste prijswinnaars. De premie van toto no 27 ten bediraige van f 111.661.30, is ten deel gevallen aan de houder van het formul-ianram- mer N 1085193. Hij ontvangt nu aan priis en p.'emie totaal bruto f 119.637.12. Bennie van Leemput: ,Jk biljartte al toen ik acht was". (Van onze sportmedewerker) GOES Door het bestuur van de wielervereniging Theo Middelkamp is besloten om op 23 februari een koppelkoers te houden. Deze koppelkoers zou aanvankelijk aan het eind van vorig seizoen zijn verreden. Door het slechte weer is dit toen niet doorgegaan. Het is nu tevens een leuke bijkom stigheid als onderdeel van de normale wegtrainingen. Er zal dan een renner ge koppeld worden aan een niet- coureur. Het parcours zal per koppel eenmaal gereden wor den. De vertrektijd is om twee uur in de Wilhelminapolder bij Goes. Voor het nieuwe wielerseizoen zijn bij de wie lervereniging „Theo Middel kamp" reeds de eerste uitno digingen binneengerold. Het bestuur heeft besloten om aan de volgende junioren wedstrij den deel te nemen: 27 april Maasvallei, 25 mei Flevo-tour, 18 augustus Acht van Bladel, 7 september Omloop van het Zuiden en 14 september Om loop van Midden-Brabant. Ook de eerste wedstrijden voor de I amateurs zijn reeds bekend. Dit zullen voorlopig worden: 2 (Van onze zwemmedewerker) TERNEUZEN De recrea tieve zwemploeg van de Stormvogel uit Vlissingen heeft zondagmiddag in het zwembad te Vlissingen kans gezien de als favoriete ploeg voor de overwinning On derdak uit Zierikzee naar een nederlaag te zwemmen. Het Vlissingse team nam van af het eerste zwemnummer de leiding en stond deze niet meer af. En dat was toch wel een verrassing omdat de „top" van de recreatieve zwemploeg van de Stormvogel onlangs is overgegaan naar de wedstrijd- groep. Maar Onderdak kon ook niet over enkele zeer goe de krachten beschikken en dat ontnam hen het zelfvertrou- De eindstand luidde: 1 Stormvogel A 392 punten, 2 Onderdak A 364, 3 Stormvogel B 337, 4 Zeelandia A 287, 5 Stormvogel C 203, 6 Onderdak B 166, 7 Zeelandia B 129- De uitslagen waren: 50 meter vrije slag meisjes 14 jaar en ouder: 1 A. Bracke Stormvogel A 36,7, 2 J. Zuidweg Onder lak A 38,3, 3 Carolien Raay- makers Stormvogel A 39.8. 50 meter rugslag jon'gens 14 jaar en ouder: 1 C. Goudt Stormvo gel C 38.2, 2 René de Bart Stormvogel A 38.7, 3 Jan Schot Onderdak A 39-3. 50 meter meisjes schoolslag onder de 14 jaar: 1 Joke Keymel Stormvogel A 45-2, 2 J. van de Zande Onderdak A 47.4, 3 Co- ra Busé Stormvogel B 47.8. 50 meter vlinderslag jongens on der de 14 jaar: 1 Henk Kokké Stormvogel B 44.3, 2 Erik Schot Onderdak 1 44.4, 3 Frank Woltman Stormvogel A 44 6. 25 meter rugsiag meisjes onder de 10 jaar: 1 Karin van Dijke Onderdak, 21.3, 2 Ellen Vermeulen Stormvogel C 24.1, 3 Brenda van Rijswijk Storm vogel A 24.8. 25 meter schoolslag jongens onder de 10 jaar: 1 Marco Speelman On derdak A 24.1, 2 Rudie Haaze Stormvogel B, 3 Erwin Sand burg Zeelandia 24.4. 50 me ter rugslag meisj.es onder de 12 jaar. 1 Anja Toos- sen Zeelandia A 40.5, 2 Miran da Kloet Stormvogel A 46.7, 3 Marjan van de Mest Ster.nvo gel A 48.7- 50 meter vlinder slag jongens onder de 12 jaar: 1 André 't Jong Onder dak A 47.2, 2 André Evers- dijk Stormvogel A 51.3, 3 Marcel Falhaber Stormvogel B 53.9. 25 meter schoolslag meis jes onder de 10 jaar. 1 Karin van Dijke Onderdak A 24.0- 2 Jolanda Hoogesteger Stormvo gel B 25.3, 3 Marianne Vierens Onderdak A 26.1. 25 meter rugslag jongens onder de 10 jaar: 1 Erwin Sandburg Zee landia A 22.3, 2 Marco Speel man Onderdak A 22.5, 3 Sig- vard van Olm Stormvogel A 24.7. 50 meter vlinderslag meisjes onder de 12 jaar: 1 Lian van Beveren Onderdak A 51.0, 2 Marieke Everwijn On derdak A 53.5, 3 Dinv Vierens Onderdak A 54.1. 50 meter rugslag jongens onder de 12 jaar: 1 Jan Murre Stormvogel A 44.0, 2 André 't Jong On derdak A 46.2, 3 Albert van Es Stormvogel A 49.4. 50 me ter rugslag meisjes 14 jaar en ouder. 1 Anita Bracke Storm vogel A 40.7, 2 Carolien Raay-- makers Stormvogel A 42.2, 3 Ellen Meijboom Stormvogel B 49-3. 50 meter vrije slag jon gens 14 jaar en ouder: 1 Jan Timmerman Stormvogel C 32.6, 2 Frans Kayser Stormvo gel A 32.8, 3 Chris Goudt Stormvogel C 33.5. 50 meter vlinderslag meisjes onder de 14 jaar 1 Nellie Huige, Storm vogel C 48.3, 2 Joke Keymel Stormvogel A 48.7. 3 Marjan Bolier Stormvogel A 48.8. 50 meter schoolslag jongens on der de 14 jaar. 1 Jacco de Koene Stormvogel A 46.7, 2 Frank Woltman Stormvogel A 47.9, 3 Erik Schot Onderdak B 49.0. maart Omloop van het Volk; 20 april Omloop van de Braakman, 27 en 28 april de tweedaagse van de Kemmel in België. De sportcommissie zal in de loop van de komende weken beslissen welke ren ners aan deze wedstrijden zul len deelnemen. Verder staat nog op het programma het clubkampioenschap van „Theo Middelkamp". Plannen met betrekking tot dit kampioen schap zijn reeds in een verge vorderd stadium. Men heeft het wielercomité 's-Heer-Abts- kerke bereid gevonden de or ganisatie op zich te nemen. De geplande daotum is 9 maart. De wegtrainingen die iedere zater dag om twee uur in de Wil helminapolder worden gehou den zullen nog de gehele maand februari plaatsvinden, den. (Van onze sportmedewer- kerl KAPELLE De bestuursle den van de 52 bij de Zeeuws Brabantse Turnkring aangeslo ten gymnastiekverenigingen komen zaterdag 16 februari a.s. aanvang 14.15 uur, in het ge meenschapshuis De Vroone te Kapeile bijeen voor de kring jaarvergadering welke daar wordt gehouden. Behalve de behandeling van de verschillende jaarverslagen vermeldt de agenda o.m. een bestuursverkiezing. Periodiek aftredende en herkiesbaar zijn de heren J.P.J. Ruisaard (se cretaris) en J.A. Waasdorp (alg. adjunct). In verband met de uitbreiding van het bestuur stelt het Zebra-be stuur de heren C. Faas voor zitter van Thor uit Sas van Gent en M.J. van Liere, pen- ïingmeester van Hygiëa uit Westkapelle kandidaat. Verder dienen de begroting van 1974 en het werkprogram ma 19741975 te worden goedgekeurd. (Van onze taf eltennismede werker WEERT Het m Limburg gehouden ranglij sttoernooi neeft de Zeeuwse delegatie vier eerste plaatsen en diverse ereplaatsen opge'everd. In de hoogste klas, de junioren 1 was het een sterk spelende Wilfried Durnez (St.-Aloysius) die het toernooi op zijn naam schreef. Hij had daarvoor na het spelen der diverse ronden eerst in de halve finaie R. Jins (Veluwe) geklopt, terwijl clubgenoot Paul Matthijssen die eveneens uitstekend voor de dag kwam, kans zag in de strijd om de finaleplaatsen de sterke Theo Louers (Avanti) te verslaan. In de finale tussen beide Zeeuwsch-Vlamingen Dumez en Matthijssen kwam in twee games de eindzege bij eerstge noemde terecht. Vivian Blanc- kaert (St.-Aloysius) boekte eveneens een fraaie zege in de welpencategorie door bij de laatste vier eerst J. van Aken (JCV) en daarna in de finale J. Timmermans (Accent) te kloppen. Samen met zus Stehra behaalde zij tevens de dubbel- speloverwinning in de catego rie pupillen I. Jeanne de Waal (MZ), als steeds succesvol met haar Limburgse partner Ine Willems (Megacles) zorgde weer voor succes bij het ad- spiranten dubbel voor meisjes waar zij in de eindstrijd M. Poels en T. Vissers (Meijel) de. baas bleven. Ook het MZ- duo Koen de Vries - Peter Kersten kwam uitstekend voor de dag in de dubbel klasse junioren. Zij bereikten hier de finale door van Kranenvelt- Leppers van NMB-VDO uit te schakelen voor een ereplaats. In de finale verloren zij ten slotte eervol van J. van Spanje (SKF) en M. van de Zeist (Jaski). Van de overige Zeeuwse deelnemers bereikten er nog diversen de halve fina les alvorens te worden uitge schakeld voor de hoogste prij zen. Hier onder waren André Louwen in het enkelspel en dezelfde spelers samen met Eric Kindt (St.-Aloysius) in het dubbel pupillen. Hetzelfde resultaat haalde Christa Slin ger (MZ) en in het dubbel met Magda Jacobsen (Big Smash) Ronald van Notten (Wilno) sneuvelde in de halve finale bij de junioren 3, terwijl (je combinatie Bilius-Du Fossé tWilno) door Van Gool-Bis de pas naar de eindstrijd werd afgesneden. (Van onze sportmedewerker). KAPELLE Van de vier wedstrijden die meetelden voor de Zeeuwse crosscompe titie, die werd. georganiseerd door de afdeling Zeeland van de KNAU trok de eerste wed strijd op 12 januari in Terneu- zen het grootst aantal deelne mers (161). Op Westenschou- wen (19 januari) bedroeg dit aantal 139, in Vlissingen (26 januari) 146 en in Wilhelmi- nadorp op 2 februari 139. De meeste animo voor deelname bestond bij de jongens en meisjes van pupil tot en met C junior en bij de heren seni oren. TC secretaris Koos Og- gel meent dat het experiment om de wedstrijden op vier achtereenvolgende wedstrijd zaterdagen te houden uitste- kendris bevallen. In verband met het gewij zigde KNAU reglement be staat nu tevens de mogelijk heid voor de afdeling Zeeland om voor het seizoen 1974-75 nog meer wedstrijden bij de competitie te trekken. Koos Oggel daarover: ;,Wij als afde lingsbestuur zijn hiervan een groot voorstander, omdat hier mee meer wedstrijdgelegen heid komt voor onze jeugd groepen. En vooral zij tonen de grootste belangstelling voor deze competitie. De jeugd wordt de laatste jaren bepaald niet overladen met crossen in het najaar. Hun enige startge legenheid is feitelijk in pres tatielopen, waarin weinig eer is te behalen. Bovendien is de afstand als wedstrijd meestal niet aan te bevelen. Wij als afdeling willen dan ook voor stellen de competitie te starten in bijvoorbeeld november, waarbij naast de reeds be staande wedstrijdplaatsen nog enkele andere kunnen worden toegevoegd. In november zou dat eventueel de Heidecross in Heikant kunnen zijn, en in december de St.-Nicolaascross in Middelburg of de wedstrijd van de SC Veere". Het indivi duele eindklassement bij de senioren tot en met de 15e plaats ziet er als volgt uit: I G. Bours HAV 120 punten 2 C. van Dalen AV'56 104, 3 K Oggel AV '56 102, 4 P de Dreur AV'56 95, 5 A. Kuzee Marathon 88. 6 P. Poppe SC Veere 84, 7 G. Bras AV'56 83. 8 L. Dingemanse Zeeland Sport 76, 9 M. Moermond Del ta Sport 75, 10 H. van Vlier den Marathon 73, 11 M. van Prooyen AV'56 72, 12 J. Oele AV'56 66, 13 C. Hoogesteeger AV'56 63, 14 J. Tolhoèk AV'56 62, 15 T. Strijdionck Schelde Sport 5. Meisjes B: 1 S. Hoogeman AV'56 120 punten, 2 B. de Nijs Schelde Sport 40, 3 J. Geluk Delta Sport 36, 4 M. Kouijzer Delta Sport 36, 5 A. de Bie Schelde Sport 33 pun ten. Meisjes C1. R. Nijrkens HAV 116 punten, 2 M. de Jong AV'56 112, 3 M. Does Delta Sport 98, 4 N. Geluk Delta Sport en O. van Opber gen Marathon beiden 91 pun ten. Meisjes D: 1 I. de Nijs Schelde Spori 120 ounten, 2 A. Segeren Marathon 112, 3 P. de Hooge HAV 99, 4 M. de Wolf AV'56 98, 5 J. de Bie AV'56 95 punten. Meisjes pupillen: 1 M. de Nijs Schelde Sport 120 punten 2 I. de Wolf AV'56 12, 3 H. Pokorni Delta Sport 102, 4 V. de Nijs Schelde Sport en E. de Kraker Schelde Sport beiden 91 punten. Na de eerste wedstrijd werd besloten om de klassering van de dames en de meisjes A te laten vervallen wegens te ge ringe deelname. Eindstand jongens A: 1 J. Breel Mara thon 120 punten, 2 B. Ruysink AV'56 108, 3 H. van Rooyen AV'56 99, 4 H. Tail AV'56 89, 5 F. Pliaut Dynamo'70 62 pun ten. Jongens B: I. P. Moelker Schelde Sport 120 punten, 2 A. Stroo Marathon 109, 3 E. de Kort AV'56 108, 4 D. de Kok Marathon 97, 5 P. Lockefeer Marathon 89 punten. Jongen-s C: 1 J. de Bart AV'56 120 punten, 2 P. Sturm AV'56 112, Marathon J. de Vlieger 4 H. Linder Marathon 91, 5 H. Gillis Dyna mo'70 90 punten. Jongens D: 1 J. Ivens HAV 120 punten, 2 J. Smits Mara thon 3 J. Van Beveren Delta Sport 102, 4 R. v. d. Broeke Marathon 95, 5 M. Seegeren Marathon en A. Maas Schel- desport beiden met 85 pun ten. Jongens Pupillen: 1 P. Suy Schelde Sport 120 punten 2 N. van Houten AV'56 109, 3 H. P. de Jonge Schelde Sport 105, 4 E. Breel Marathon 93, 5 G. Rodts Marathon 88 punten. Verenigingsklassement seni oren: 1 A.V.'56 Goes 395 pun ten, 2 AV'56 Goes 278, 3 Ma rathon Vlissingen 226, 4 Zee land Sport Vlissingen 225, 5 SC Veere 217 punten. Meisjes B:-C: 1 AV'56 418 punten, 2 Delta Sport Zierik zee 320 3 Marathon 117, 4 HAV Hulst 116, 5 Schelde Sport 113 punten. Meisjes D: en pupillen: 1 Schelde Sport 1 427 punten 2 AV'56 1 398, 3 Delta Sport 1 360, 4 HAV 334, 5 Schelde Sport 2 309 punten. Jongens B-C: 1 AV'56 1 436 punten, 2 Marathon 1 403, 3 Marathon 2 337, 4 AV'56 2 261, 5 Dynamo'70 223 punten. Jongens D en pupillen: 1 Schelde Sport 404 nunten, 2 Marathon 395, 3 AV'56 369, 4 Marathon 2 320, 5 AV'56 2 312 punten. (ADVERTENTIE) gr lót »- GRATIS VERKRIJGBAAR BIJ AANKOOP VAN EEN NETJE MET 7 STUKS U WEET WEL VAN DE TELEVISIE Je kunt je honger nu snel sussen met koekjes, liefst met crème ertussen. En dan dat lekkers fluks gebaad In d'allerbeste chocolaad.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 19