DIT ZIJN DE WEEKPRIJZEN! AaBe M SKOL Bit ji 3 uit mod; DAF l Eur< de super ki/ometsrhand extra eindhoofdprijzen airtouropa» Zó inzenden PUZZEL MEE No.21 VW ZET OF fj J meulenhoff nederland International Bier een miljoen gulden aan prijzen Uw leverancier monteert ze graag voor u. pinden Deze puzzelactie ten bate van het Natuurbehoud en natuurbeschermings educatie, bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de fantastische eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen, moet men aan het einde van deze puzzelactie het totaal aantal letters N inzenden uit alle 26 puzzeldiagrammen. Dus alle N's die in de oplossingen (niet de omschrijvingen) voorkomen. Men telt ze slechts éénmaal (dus niet én horizontaal én verticaal). Wekelijks telt u de N's schrijft ze op en aan het einde van de puzzelactie zendt u het totaal aantal N's in. De eindhoofdprijzen, die u hiermede kunt winnen vindt u elders op deze pagina. BI) een winnaar van een auto kunnen bezwaren zijn tegen het accepteren van die auto op grond van milieu-overwegingen. De Stichting Nationale Aktie voor Natuur behoud en Natuurbeschermingseducatie heeft uit de aard van de zaak begrip voor deze zienswijze. Zij is in dat geval bereid om uit de opbrengst van de puzzelaktie aan de winnaar, i.p.v. de auto. de dan geldende cataloguswaarda daarvan in contanten uit te betalen. De Stichting is voornemens de auto aan de Kruisverenigingen aan te bieden ten behoeve van de wijk verpleging. Daarmee wordt be vorderd dat de auto, die nog zal worden voorzien van een A na-verbrander, een sociaal doei zal dienen. De eerste weekhoofdprijs: Een Peugeot 104, ter waarde van ƒ8.595,- De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2.600,- een geschenk van Phi lips Nederland, Eindhoven. De derde weekhoofdprijs: Een aluminium Trimjol (Zaanse jol) een slank roeibootje dat zeer licht roeit en door smalle slootjes kan varen. De kleuren zijn fris en de jol wordt gemaakt in twee lengtes: 4.75 m. met een enkel stel- en S.85 meter met een dubbel stel roeiriemen. Waarde rond 1300,-, een cadeau van N.V. Verhoef Aluminium Scheepsbouw Industrie, Molenweg 125, Aalsmeer. sas I I J%jc: *-S-ilÉÉÉÉjï Sprème, veel crème in een spuitbus. De zesde weekhoofdprijs: Een Singer zig-zag machine, type 353 Starlet, ter waarde van ƒ549,- een geschenk van Singer B.V., Amsterdam. Oplossing ALLEEN PER BRIEFKAART inzenden (zoals voorbeeld aangeeft). Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van de Stichting Natuurbe houd en Stichting Natuur beschermingseducatie. Vermeld duidelijk naam afz: uw naam en adres en de slagzin en adres welke u in de puzzel heeft gevonden. Men mag zoveel oplossingen inzenden als men wil mits extra gefrankeerd met tenminste één gul den. Uw oplossing dient uiterlijk vol gende week donderdagmorgen in ons bezit te zijn. Oplossingen die daarna nog binnenkomen doen niet mee aan de trekking, welke ge schiedt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag. Oplossing van de puzzels en het daarin voorkomende aantal letters N zijn gedeponeerd en zijn bindend. Puzzelaars in het buitenland kun LET OP! Het postbusnr. is in DEN HAAQ Nationale Puzzelactie De Stem Postbus 10103 DEN HAAG-2040 nen meedoen. Zij moeten hun op- tossing op een briefkaart schrijven en in een gesloten envelop met bijvoeging van tenminste twee inter nationale antwoordcoupons (aan ie der postkantoor verkrijgbaar) zenden aan: Postbus 1010, Den Haag. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter N in deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, MAAR ZEND HET NOG NIET IN. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal aantal N's uit ALLE 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de unieke Eindhoofdprijzen en extra- eind hoofdprijzen. -v - V w'-r .;*o-yfrp. De vergunning voor het houder. van deze puzzelactie is verleend aan de Stichting Nationale Actie voor Natuurbehoud en Natuurbe schermingseducatie te 's-Herto- genbosch, door de Min. v. Justitie bij besluit van 23-3-73, nr. L.O. 73010101048. ïmsm Tapijtknooppakket ter waarde van 244,80, een geschenk van N.V. Kon. Veenendaalsche Sajet- en Vijfschachtfa- briek v.h. Wed. D. S. van Schuppen Zoon Warme donsdeken met lakenovertrek, merk Irisette, ter waarde van ƒ250,- aangeboden door Claushuis Beuth Co., Naarden. deken en sprei voor 300,- een cadeau van de Koninklijke AaBe-fa- brieken, Tilburg. De vierde weekhoofdprijs: Een afwasmachine of voor ƒ850,- aan andere Bauknecht-apparaten (wasmachine, centrifuge, koelkast, enz.) aangeboden door Bauknecht B.V., Breda. De vijfde weekhoofdprijs: Een home-trainer fiets Carnielli met beweegbaar stuur waardoor u kilo's lichter wordt waarde ƒ560,-, een geschenk van Carnielli Nederland. v," i1' Vier prijzen: cadeaubonnen ter waarde van 100,voor aapkoop van artikelen naar eigen keuze in een van de zaken van V D, een geschenk van Vroom Dreesmann, Nederland. Een Kodak pocket instamatie 100 came ra, winkelprijs 91,een cadeau van Kodak Nederland B.V., Odijk. Zes prijzen: een luxe box kersenbon bons, inhoud 30 stuks per doos a 6,25- van Victoria biscuit- en chocoladefa briek, Dordrecht. 30 prijzen: oen set oogmake-up. merk Orlane, winkelwaarde 12,95 van Par- mex B.V., Apeldoorn. Pakket met 6 verschillende Stilbepan produkten ter waarde van 26,25, een geschenk van Dagra N.V., Diemen. 4 autobanden, waarde 475,60, aange boden door Continental Rubber B.V., Amersfoort. Negen prijzen: 12 bussen Sprème hand en bodylotion a 6,95 per stuk, een geschenk van Bergerac N.V., Den Haag. Een bon voor 6 literflessen Coca-Cola aangeboden door The Coca-Cola Export Corporation, Amsterdam. 22 prijzen: een set met 5 paar pantalon kniekousen, winkelwaarde 14,75 ge schonken door Koninklijke Textielbedrij ven M. Jansen de Wit B.V. te Schijndel. Een boek „Het Leven" samengesteld door Leonard de Vries, winkelwaarde 19,90. Een fascimile-uitgave van het in de eerste helft van deze eeuw heftig bekritiseerde tijdschrift (uitgave van Uit geverij Skarabee), een geschenk van Uitgeverij Luitingh N.V. Publishers, La ren. Een doos met 12 flessen Spa Reine „natuurzuiver bronwater", aangeboden door Spa Monopole. Vijf prijzen: een origineel Italiaanse schapewollen autowashandschoen Giem- me NT, rubber gevoerd dus waterdicht, winkelwaarde 10,95, aangeboden door G. v. Amersfoort-lmport-Export, Krulle- laan 40. Zeist. Een half jaar voortreffelijk Skol Interna tional Bier. In Nederland gebrouwen en hoe! Elke week een kratje met 20 halve liters. Lekker thuis met vrienden. Skol! Aangeboden door Skol Brouwerijen N.V., Een pakket levensmiddelen ter waarde van 30,aangeboden door De Gruy- ter, 's-Hertogenbosch. Twee prijzen: Rollei E 19 BC batterij computer elektronenflitser, winkelwaarde 147,55, geschenken van llford Foto N.V., Amsterdam. Een open boeken- en opbergkast, ter waarde van 140,— van Lundia B.V., Varseveld. Een boek „Planten en hun naam" door H. Kieijn, winkelwaarde 34,50, een cadeau van Meulenhoff Nederland B.V., Amsterdam. Breda. Een exemplaar van „Verschuyls puzzel encyclopedie", Nederlands grootste puz zelwoordenboek, waarde 29,50, een geschenk van Uitgeverij Luitingh NV, Publishers te Laren. Een pakket Knorr produkten ter waarde van 25,v een cadeau van Cosmonda Voedingsmiddelen N.V., Utrecht. Twee prijzen: een Lois Jeans broek, In de kleur die u wenst, een geschenk van Saez Vogels B.V., Badhoevedorp. Twee prijzen: Rollei P 35A vólautomati- sche kleinbeeld diaprojector, waarde 351,aangeboden door llford Foto N.V., Amsterdam. Twee prijzen: een slof Roxy Dual Filter nicotine arm waarde 17,50, een geschenk van Koninklijke Bedrijven Theodorus Niemeyer B.V., Groningen. Vier prijzen: "De Plasticvreter", het 1500ste Zwarte Beertje door Kit Pedler en Garry Davis, a 3,50, geschenken van A. W. Bruna Zoons, Uitgeverij B.V. Utrecht. Twee-persoons elektrische deken 192,een geschenk van Erik Ver koopkantoor B.V. te Lisse. ..Reader's Digest Grote Geïllustreerde Dierenatlas", waarde 69,95, een ge schenk van Uitgeversmij. The Reader's Digest N.V., Amsterdam. Een Pontiac herenhorloge, verchroomde kast. waterdicht, schokvrij uurwerk, winkelwaarde 145,-, aangeboden door A. Kinsbergen N.V., Amsterdam. Zes prijzen: boek „Prins Claus" door Dra. M. G. Schenk, waarde 24,50, een geschenk van De Boekerij N.V., Baarn. ^Bkuknechf weetwatvrouwenwensen Bij juiste invulling ontstaat op de regels 26 en 70 horizontaal de zin, die wij u vragen in te sturen Deze zin stuurt u in (zie: Zó inzenden) waardoor u kans heeft op één van de prachtige week- en weekhoofdprijzen. Tevens no teert u het aantal N's dat na Vijf prijzen: een poster-set, aangeboden door de Suid-Afrikaanse Touristekorpora- sie. Een NS wandel-, fiets- of dagtocht naar keuze, aangeboden door de Nederlandse Spoorwegen. Een Intimate-set, winkelwaarde 22,50, aangeboden door Revlon B.V., Amster-» dam. Zeven prijzen: een puzzef, geschonken door de Bornse Cartonnagefabriek B.V. te Borne. Vijf prijzen: een spaarboekje met 500,inleg, geschonken door de Al gemene Bank Nederland. 25 prijzen: een spaarboekje met 100,— inleg, geschonken door de Algemene Bank Nederland te Amsterdam. Twee prijzen: een doos h 12 flessen gedistilleerd (inhoud 3 liter dubbele graanjenever, 3 liter bessenjenever en 6 liter naar keuze) aangeboden door Distil leerderijen-wijnhandel Hooghoudt B.V., Groningen. Horizontaal: 1. In hoge mate; 5. stapel; 8. niet dood zijn; 13. Perzië; 14. vertering; 16. fiets; 17. hoofd van abdij; 18. persoon van het sterke geslacht; 19. begerig; 20. Ned. Dagbladpers (afk.); 21. vordering; 23. boek; 25. groet; 30. ten bedrage van; 31. vaas; 32. voorzetsel; 33. de oudere (afk.); 34. algemene kiosk onderneming (afk.); 35. wandversie ring; 37. gevangenis; 39. opstootje; 41. sneeuwlat; 43. oppervlaktemaat; 45. tijdperk; 47. titel; 48. troubadour; 51. landbouwwerktuig; 52. dikke jam; 54. groot hert; 57. hetzelfde (afk.); 58. Russische zweep; 61. vader; 63. achterzijde van hals; 66. plaats in Gelderland; 68. zie 25 horizontaal; 75. zonder gezelschap; 76. diefachti ge vogel; 77. militair transport (afk.); 78. voornaam van zangeres Fitzge rald; 79. slimheid; 80. gij. Verticaal: 1. Projectieplaatje; 2. werk; 3. volk;- 4. voorzetsel; 5. mannelijke zangstem; 6. reeds; 7. duivel; 9. en volgende (afk.); 10. openbare verkoping; 11. op een andere plaats; 12. pluis op wollen stoffen; 14. gesponnen draad; 15. niet verplichte goedheid; 22. op schik; 24. dichte nevel; 25. wagen; 26. herbergier; 27. uitholling van land door natuurinvloeden; 28. speelruim te voor acteurs; 29. langzaam; 34. reeds; 35. vordering; 36. plaaggeest; 38. muzieknoot; 40. verschrikkelijk; 42. bevestigende hoofdbeweging; 44. kier; 46. vorm van redden; 48. marine-luchtvaartdienst (afk.); 49. zeer warme landen; 50. Inwoner van Lapland; 53. vrucht van de eik; 55. dichtstbijzijnd; 56. kleine baai; 59. ontkenning; 60. hulde; 62. soort; 64. verharde huid; 65. bijeenhorende groep: 67. traag; 69. bakmengsel; 71. sprookjesfiguur; 72. meer naar links (afk.); 73. steen; 74. nieuwe stijl taalleer (afk.); Elke week Ie winnen voor 1.- een geschenk van Continental Rut.ber BV, Amersfoort. EERSTE PRIJS (waarde 50.000,-) Een auto, een autoradio, een jaar alt-risk autoverzekering, een jaar wegenbelasting, een jaar lidmaatschap ANWB-Wegenwacht, 1000 liter super benzine, een kleurentelevisie, een afwasmachine, 10.000,- aan meubelen en stoffering, een vakantiereis nasir keuze van ƒ4.000,-, een portable radio, een wasautomaat, een storeo-versterker, ƒ500,- aan grammofoonplaten, voor ƒ500.- boeken naar keuze, een elek trische naaimachine, ƒ3.000.- kleding, een pannenset, een 48-delig servies, twee fietsen, 52 weken lang voor 150.- aan levensmiddelen, 1000.- aan huish. apparaten (mixer, stofzuiger, enz.) 2.000.- aan sieraden, horloges, enz. TWEEDE PRIJS (waarde 30.000,-) I Een auto, een jaar ali-risk autoverzekering, een jaar wegenbelasting, 750 liter superbenzine, een kleurentelevisie, een afwasmachine, 3.000,- aan meubelen en stoffering, een vakantiereis naar keuze voor 2.000,-, een portable radio, een wasautomaat, een stereo-versterker, 250,- aan grammofoonplaten, ƒ250,- boeken naar keuze, een elektrische naaimachine, voor ƒ1000,- kleding. 52 weken lang voor 100,- aan levensmiddelen, voor ƒ1000,- aan sieraden, horloges, enz. DERDE PRIJS en VIERDE PRIJS (waarde 28.000,-) Een auto, een jaar ali-risk autoverzekering, een jaar wegenbelasting, 750 liter superbenzine, een kleurentelevisie, een afwasmachine, een vakantiereis naar keuze voor 1.500,-, een stereo-versterker, voor ƒ200,- aan grammofoonplaten, ƒ200,- boeken naar keuze, een elektrische naaimachine, 52 weken lang voor ƒ40,- aan levensmidde len, 500.- aan sieraden, horloges, enz. VIJFDE PRIJS Een Peugeot 104, ter waarde van ƒ8.595;en een Dick Wissink Dickson 324 LT Tourcaravan, waarde 5.995,Deze tourcaravan van 3.20 m heefteen perfecte wegligging dankzij onafhankelijke vering met schokbrekers. Buitenzijde gemoffeld aluminium, dus minimaal onderhoud, gezellig interieur met roestvrij stalen aanrecht, gas-, accu- of 220 volt verlichting, is standaard voorzien van koelkast, kachel en dubbele ramen. Aangeboden door Dick Wissink te Oud-Loosdrecht, waar u deze tourcaravan ook kunt zien, evenals bij een van de dealers in Nederland. ZESDE PRIJS (waarde plm. 10.000, Een Dick Wissink Dickson 808 LS sta-caravan, ontworpen naar de meest moderne recreatie-eisen. De wanden zijn geïsoleerd, evenals het dak en zelfs de vloer. Wanden en meubels in teak uitgevoerd, met dakluiken en vele andere details. Deze sta-caravan is een cadeau van Dick Wissink te Oud-Loosdrecht, waar u de caravan ook kunt zien, evenals bij een van de dealers in Nederland. Een groeibriljantring ter waarde van 135,een geschenk van Jos Inden, Kalverstraat 51 te Amsterdam. juusollara Vier prijzen: een Jago shawl ter waarde van 25,geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Twee prijzen: een elektrische tandenbor stel, Apag fabrikaat, winkelwaarde 24,95, een cadeau van Erik Verkoop kantoor van J. C. Christoffersen B.V., Lisse. oplossing in het diagram staat. Aan het einde van deze 26 weken durende puzzelactie moet het totaal aantal letters N worden opgegeven, waardoor u meedingt naar de eind- en extra- eindhoofdprijzen Elke week te winnen: een Erik elektrische 2-persoons de- ken, t.w.v. 192.-. Puzzel mee voor de Aktie Natuur. Een geschenk van Erik Verkoopkantoor BV te Lisse. De puzzelaars(sters) die aan alle puzzels meedoen maken kans op een bijzondere hoofdprijs. De notaris heeft n.l. één van de 26 weken aange wezen waarin hij zes inzendingen trekt, die aan het eind van de aktie be loond worden met bijzondere prijzen: De 1e prijs is een geheel verzorgde wereldvliegreis naar Ceylon voor 2 personen, t.w.v. 3.600,- Een geschenk van HOTELPLAN b.v. Intern. Reisorganisatie, Den Haag. De 2e t/m 6e prijs bestaan uit: een weekendreis naar Londen voor 2 personen per KLM (halfpension), aangeboden door reisbureau DE MAGNEET b.v., Alkmaar. EERSTE PRIJS: Een volledige verzorgde 14-daagse vakantie voor twee personen naar Kenia/Tanzania, plus 999,zakgeld. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. TWEEDE PRIJS: Een prachtige komplete keuken ter waarde van ƒ5.000,- aangeboden door Bauknecht Nederland B.V., Tramsingel 88, Breda, m.i.v. jan. '74 Karolusstr. 14, Oosterhout (NB). DERDE PRIJS: Een reis voor twee personen naar keuze uit het uitgebreide reizenpakket van Airtouropa, ter waarde van 5.000,Een geschenk van Airtouropa, Zwarteweg 5, Den Haag. VIERDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 706, winkelprijs ƒ1079,-, aangeboden door Singer B.V., Amsterdam. VIJFDE PRIJS: Een Kodak Super-8 filmcamera en projector tot een waarde van ƒ1.000,-, een geschenk van Kodak Nederland B.V., Odijk. ZESDE PRIJS: Een jaar lang iedere week een kratje Skol bier en een jaar gratis Knorr-pro- dukten, geschenken van Skol Brouwerijen N.V., Breda en Cosmonda Voe dingsmiddelen N.V., Utrecht. Volkswagen gaat nog dit jaar een groot offensief lanceren om het in verschillende landen verloren gegane marktaandeel te heroveren. Volgens het Duitse blad KICKER zal de fabriek in Wolfsburg in de loop van dit jaar drie nieuwe modellen uitbrengen. Als waarschijnlijke namen van de nieuwelingen worden Bliz zard, Golf en Sirocco genoemd, evenals de Passat namen die Binnenkort zullen de DAF- personenwagens, voorzien van veel veiligheids-extra's, als DAF Euro Safety op de markt verschijnen. Deze toevoegingen, alsmede de kostenstijgingen van de laat ste maanden hebben tot gevolg dat de prijs van de DAF's met 2,5 tot 6% omhoog gaat. Alle veiligheids-voorzieningen zoals die in de gehele Euro- markt geëist worden, zijn door DAF gebundeld en toegevoegd aan de thans in produktie zijn de typen personenwagens. De DAF 44 en de DAF 66 zul len in de Euro Safety-uitvoe- ring zijn voorzien van drie- punts gordels voor, bevesti gingspunten voor gordels ach ter, een alarm-knipperlicht- jggw door JAN EDINK De oud-kampioen van Am< een veel gevraagde deelnemer damtoernooien in ons land. "S inzet bij de wedstrijden zal er dat we Carl Smith ondanks z vele grote toernooien aan het Hij staat bekend als een defc Ier die zeer moeilijk te versl 5e internationaal Suiker-dan evenals Frank Drost en Babi speelde er zeven remise en ve Hij won aan zelfvertrouwe duidelijk tot 'itidrukking kwar positieve score. Hieronder volgen nu een tw partijen van het 5e Suiker-dan we Carl Smith in aktie zien. Tegen de Italiaanse kampioe uit Triëst kwam Smith zeer punten in de navolgende stan' Laporta die met zwart aar (2127?) speelde werd verras 28x17 (12x21) 30 -24 (19x30) (27x38) 43x1! en na een twinti opgeven. Een zeer fraaie overwinnin tegen de internationale Frar Mostovoy in de navolgende sta

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 24