svn Mavo/Havo meisje met belangstelling voor het assurantievak. gj amro bank reisadviseurs buitendienst GOEDE ASSISTENT- ACCOUNTANT Assistent-manager. voor die paar meisjes en jongens van 17 die best een moeilijk beroep aandurven. 'OVERWHERE' hoofdwerktuigkundige opleiding ziekenverzorging stichting verpleegtehuizen nederland DE N.V. PROVINCIALE ZEEUWSE ENERGIE-MAATSCHAPPIJ SVM ziekenverzorg($t)er vooropieiding en werkterrein. Studie en diploma. Behuizing en omgeving. Salaris en wat daar bij komt Homoog van de opleidmg. opleiding tot ziekenverzorg(st)er STICHTING VERPLEEGTEHUIZEN IN NOORD-HOLLAND paardekooper hoffman accountants Warmond Zaterdag y iebruari 1974 UHdagmg In onze verpleegtehuizen in Laren en Harmeien groeit het aantal patiënten nog steeds. En in Leusden is vorig jaa een nieuw tehuis in gebruik genomen. Vandaar deze advertentie. Het aantal verzorgsters en verzorgers moet natuurlijk meegroeien. Wij zoeken meisjes en jongens van 17 jaar (ouder mag natuurlijk ook), die graag een officieel erkend diploma willen halen in een niet- alledaags en niet-eenvoudig beroep. Het gaat om de verzorging van geestelijk en lichamelijk hulpbehoe vende bejaarden. Mensen die harder dan wie ook aandacht, verzorging en rust nodig hebben. Dat vraagt veel geduld, veel begrip, veel inzicht En natuurlijk een gedegen opleiding. Als je een van onderstaande voor opleidingen hebt gevolgd, vul dan de bon in. 3-jarige opleiding MAVO met goed gevolg doorlopen; 3-jarige oplei ding Huishoudschool T Stroom met diploma; 4-jarige opleiding verzor gende beroepen (OVB) met diploma; 5-jarige opleiding Huishoudschool Inrichtingsassistenten (INAS) met diploma; •3-jarige opleiding Tech nische School T Stroom met diploma De cursus voor het diploma „zieken verzorgende" duurt in totaal 2 jaar. Je begint met een basisvorming van 5 dagen per week. gedurende 2 maanden. En daarna heb je eens in de 14 dagen nog een dag theorie. Zowel extern als intern wonen is mogelijk. Als je intern bent heb je b.v. een fijne kamer voor je zelf. Je krijgt je zelfstandigheid en je verani woordelijkheid. Bovendien staan de tehuizen in een mooie omgeving met veel recreatie-mogelijkheden. En er zijn vlotte verbindingen tussen Laren en Hilversum. Harmeien en Utrecht, Leusden en Amersfoort. Allemaal binnen ongeveer 15 minuten. Het maandsalaris is meteen al goed: 822,71 bruto (excl. toeslag 1974). Na de basisvorming komt daar nog 14% onregelmatigheidstoeslag bij. Er gaat natuurlijk wel wat van af voor je kamer (als je intern bent) en maaltijden. Ook bij de aanschaf van je uniform krijg je bij de start een flinke tegemoetkoming. Je hebt niet minder dan 20 werkdagen vakantie. Reiskosten boven 2,50 worden eenmaal per 14 dagen vergoed. De eerstvolgende cursus begint op 1 aoril 1974. In gesloten envelop sturen naar het Centraal Bureau SVN, postbus 13041. Utrecht. 0e kunt natuurlijk ook bellen, telefoon 030-315247.) Zend mij een uitnodiging voor een voorlichtingsdag. Ik krijg daar nadere informatie over opleiding, aard van het werk. huisvesting en allerlei bijzonderheden die ik verder nog wil weten. Bovendien bestaat de mogelijkheid om het tehuis van mijn voorkeur te bezichtigen. Mijn eventuele reiskosten worden vergoed. Je kunt je voorkeur aangeven door een van onderstaande hokjes zwart te maken. De Stichtse Hof - Laren Heremalerhof - Harmeien Lisidunahof Leusden Geen voorkeur Naam. Adres. Woonplaats Telefoon. Leeftijd. _mnl./vrl. 3 1 Onze afdefing Assurantie heen versterwng nodig. We zoeken daarom een meisje dat tenminste in het bezit is van een MAVO- diploma en belangstelling heeft voor het assurantievak. Zij gaat administratief werk doen en daarnaast onderhoudt ze het kontakt met onze kliënten Naast een goed salaris geeft de Amro Bank ook 7'/i% vakantietoeslag en een t3e maand plus een winstdelings- spaarregeling en minstens vinr weken vakantie Belangstelling? Schrijf dan aan de direktre van de Amro Bank, Hoofdstraat 29, Rijen of maak telefonisch een afspraak met de heer L A. Snoeren, tel. 01612 - 33 5t De bemiddeling bij de verkoop van reizen werd In 1969 in het dienstenpakket van de Rabobank opgenomen. Momenteel zijn er 2400 verkooppunten ingeschakeld bij de verkoop van geheel verzorgde vakantiereizen uit he* assortiment van ca. 15 reisorganisaties. De activiteit Reizen houdt zich bezig met de begeleiding en stimulering In de ruimste zin van de aangesloten banken op het gebied van de verkoop van vakantiereizen. Ter versterking van deze activiteit zoeken wij contact met die werkzaam zullen zijn in de rayons die globaal kunnen worden aange duid als midden- en west Nederland an zuidwest Nederland. Hun taak zal in hoofdzaak bestaan uit het verstrekken van reistechnische informatie aan de aangesloten Rabo- banken en het bevorderen van de verkoop van deze reizen. Hiertoe zullen zij deze aangesloten banken bezoeken, maar ook groepsbijeen komsten lelden. Voor het goed vervullen van de func tie is naast een opleiding op middel baar niveau noodzakelijk: een ruime praktische ervaring in het gehele reiswezen De standplaats zal liggen binnen het rayon en wordt nog nader aange geven. Aan het verkrijgen van een passende woning in de standplaats of de di recte omgeving zal medewerking worden verleend. Een psychologisch en een medisch onderzoek zullen deel uitmaken van de selectieprocedure. Als deze functie Uw belangstelling heeft en U tevens van mening bent dat U aan de gestelde eisen kunt voldoen, zien wij Uw schriftelijke sollicitatie - liefst onder bijvoeging van een recente pasfoto - tegemoet bij de Coöperatieve Centrale Raiffei- verpleeghuis voor chronisch zieken en demente bejaarden Begin maart a.s. start ons moderne ver pleegtehuis te Purmerend weer de de opleiding duurt 2 jaar en wordt be kroond met het wettelijke erkende diploma Ziekenverzorging. Ben je tenminste 17 jaar, heb je ais mini mumopleiding 3 jaar voortgezet onderwijs na de lagere school kom dan eens praten of schrijf een briefje aan onderstaand adres. Belangstellenden worden uitgenodigd zich voor inlichtingen en/of sollicitaties te wen den tot de adjunkt-direkteur, de heer F. J. Wit, Prof. Mr. P. J. Oudlaan 1, Purmerend. telefoon (02990) 2 74 51. Op ons kantoor In Terneuzen is een plaats open voor een Wij zoeken iemand die reeds enige jaren erva ring heeft en met zijn studie - bij voorkeur voor het N.l.v.R.A. - duidelijke vorderingen heeft ge maakt. Ons kantoor heeft een zeer gevarieerd cliënten pakket en biedt u gezien zijn opbouw goede toe komstmogelijkheden. Graag zullen wij u nader informeren. U kunt ook telefonisch een afspraak maken voor een gesprek. amsterdam/breda/'s-gravenhage haarlem/roosendaal/rotterdam/terneuzen sollicitatie-adres: Terneuzen, Nieuwstraat 52, telefoon 01150 - 52 51. te Middelburg vraagt voor haar Kernenergiecentrale te Borsseie een voor de continudienst, wiens taak zal bestaan uit: het in en urt bedrijf nemen van de kernenergiecentrale met bijbehorende conventionele en nucleaire systemen en het wacht lopen in de centrale. In dagdienst verricht hij werkvoorbereiding met betrekking tot controles, inspecties en reparaties. Tijdens de stilstandsperiode begeleidt hij werkzaamheden betreffende onderhoud en splijtstofwisselen. Vereiste opleiding: diploma Scheepswerktuigkundige Bil of diploma Werktuigkundige B in Centrales. Door het bedriif zullen aanvullende cursussen worden verzorgd. De werkzaamheden zullen in volledige of in reserve-continudienst worden verricht. Eigenhandig geschreven brieven dienen te worden gericht aan de adjunct-direc teur Personeels beheer en Organisatie van de N.V. PZEM, Postbus 48 te Middelburg. Op korte termijn zoeken wij voor onze manager van de kwaliteitsdienst en de produkt ontwikkeling een getalenteerde assistent die niet ouder is dan 35 jaar. HBO-a, hogere landbouw school of een gelijkwaardige opleiding is nadrukkelijk vereis Terwijl kennis van de Engelse taal natuurlijk een aantal credit points oplevert. Dit is evenwel niet strikt noodzakelijk. Vanzelfsprekend waarderen wij zijn kwaliteiten met een uitstekend salaris, dito emolumenten en sociale voorzieningen. Ondertekend: een levens middelenfabrikant in West-Brabant. Sollicitaties verwachten wij per brief onder nummer 26111 van dit blad. Dit verpleegtehuis van auu oedden is gereedgekomen na anderhalf jaar funktioneren in afbouwfasen, en biedt aan jonge mensen vanaf 17 jaar gelegenheid de te volgen. De eerstvolgende kursus vangt aan 4 maart 1974. Duur 2 jaar; na een inwerkperiode van 8 weken gaat men de verpleging uitoefenen. Toelating volgens ministeriële minimumeisen. Diegenen, die drie jaar voortgezet theoretisch onderwijs met goede resultaten hebben gevolgd, maar niet aan de eisen van de toelating voldoen, kunnen zich onder leiding bijscholen, terwijl zij reeds in de praktijk werkzaam zijn als verpleeghulp Bij de verzorging en verpleging van geestelijk gestoorde bejaarden wordt bijzondere aandacht geschonken aan somatische stoornissen; voor ernstige zieken is een afzonderlijke afdeling gesticht Huisvesting in woonhuizen in een nieuwe wijk van de gemeente Warmond, onder toezicht, dus niet in een zusterhuis, betekent gezelliger wonen en leven tussen de bevolking. Sollicitaties te richten aan de direktie van Mariënhaven, Bisschopslaan 1, Warmond.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 12