Z.L.M. wijst prijzen van E.C. af Appelprijzen op dieptepunt Besprekingen Baalhoek en Bath bijna klaar Westerterp was terughoudend over Oosterschelde Als uw hart u werkelijk ter harte gaat COPA-VOORSTELLEN ONVERKORT HANDHAVEN Goese eenden eten te veel Culturele raad wil landgoed claimen Pastoraal (earn in kerken van Yerseke en Hansweert Becel, goed voor hart en bloedvaten Brief aan verkave- lingscommissie stad streek (Eerste koffie concert in Goes stadhuiscafê Goes ZEEUWSE DANSERS NAAR POLEN Mosselen Hansweert Glastuinders rondom Kapelle willen aaneengesloten percelen Vrijdag 8 februari 1974 7 markten GOES, 7 februari Goud- I renetten KL I 95 en op 41. 85-95 42, 75-85 41, 65-75 28-32, KL.II 85-95 34—35, 75-85 33— 38 65-75 27—29', 60-65 23,40. Winston KLi 70-75 74—76, I 65-70 56, 60-65 38, KL.II 75-80 I 72 70-75 73, 65-70 43. Golden Delicious KL.I 80-85 34, 75-80 31—42, 70-75 30—41, 65-70 26—29 KL.II 80-85 29—32, 75- 80 27—31, 70-75 26—28, 65-70 23 40—27, 60-65 23,40. Saint Remy KL.II 65-75 119, Br. Alex Lucas KL.I 75-85 53. KL.II 85-95 42, 75-85 45, 65-75 55, 50-55 44. Totale aanvoer hard fruit 5.950 kisten. BARENDRECHT, 7 FEBRU ARI Bloemkool 6169 kg, I groene kool 7179, knolselde rij 5278 st, peterselie 4158 bs, rabarber 149164 kg, sel derij 4860 bs, sla glas 2842 st spruiten AI 111121, A 99—105, BI 100—106, B 97— 104 C 88—91, All 81—88. Bil 55 'ADI 124—130, ADII 106— I 110, DII 102, veldsla 290—340 leg, witlof All 89131 kg, Bil 79—116 kg. GRUBBENVORST 7 FE BRUARI Centraal Verkoop kantoor Champignonprijzen: fijn 332, fijn C 328, middel 329. middel C 322, 4 kg 274, kruis fijn 311, kruis grof 309, 4 kg 276, II 248 4 kg 238, III 170 4 kg 222, afwijkend 4 kg 158. goes Zondag 17 februari wordt in het stadhuisacfé te Goes het eerste koffieconcert gehouden. Dit is voor de ge meente Goes een novum. On getwijfeld gaat hiermee een wens in vervulling, die al lang hij velen geleefd heeft, L Tot nu toe is het organise ren van dergelijke evenemen ten vastgelopen op het ontbre ken van geschikte accommoda- I tie. Men mag verwachten dat 'het stadhuiscafé onder het Goese stadhuis, waarvan de grondige restauratie spoedig voltooid zal zijn, voor dergelij ke concerten een geschikte ruimte zal bieden. Het welslagen van dergelij ke evenementen kan mede een prachtige bijdrage leveren tot het realiseren van de bestem ming. die men aah een ge bouw als het stadhuis in onze tijd wil geven: een plaats waar mensen elkaar kunnen ontmoeten. Op het programma staan werken van W.A. Mozart, G. B Pescetti, G. Petrassi, H. Ba- din-gs, C. Ph. E. Bach, P. Gau- bert. M. Ravel en J. Ibert. Voor een hoog muzikaal peil staan de namen van Abbie de Quant en Edward Witsenburg garant. Abbie de Quant, geboren in Den Haag, kreeg haar eerste fluitlessen van Jan Prins. Daarna werd ze leerlinge van Koos Verheul, Ze is reeds op vele concoursen onderschei den. In 1972-1973 speelde ze onder andere met het concert gebouworkest. Ook in het buitenland is ze vaak opgetre den. Edward Witsenburg werd geboren te Amsterdam. Hij studeerde harp bij Phia Berg hout. In 1956 sloot hij deze studie af aan het Amsterdams conservatorium en behaalde het orkest- en solistendiploma met diverse onderscheidingen. In de jaren 1961-1962 studeer de hij bij de beroemde harpist en componist Marcel Grandja- ni in New York. Edward Wit senburg, die thans leraar is aan het koninklijk conservato rium in Den Haag, geeft zowel in binnen- als buitenland vee] concerten en recitals. Het koffieconcert begint om 12 uur, de toegangsprijs be draagt drie gulden. We moeten er wel op wijzen dat er geen kindercrèche aanwezig is. H. B. 9 Chef plantsoenendienst: eenden veel te vet. (Van onze correspondent) GOES „De Goese eenden eten te veel. Ze worden bag- gervet". Dat is de mening van de heer W. de Koning, chef beplantingen van de gemeente Goes. De honderden eenden in de Goese singels worden veel te lui door de onnatuurlijke overvloed aan voedsel, dat welwillende Goesenaren aan de beesten afstaan. Bovendien komen er bij de gemeente nogal eens klachten binnen over eenden die de tui nen onveilig maken. De heer De Koning licht de situatie met de eenden als volgt toe: „De mensen zijn onnatuurlijk bezig. Het voedsel is veel te eenzijdig en de eenden leren het af zelf voor hun kostje te zorgen". De gemeentelijke plantsoenendienst die tot voor kort de eenden eveneens van voedsel voorzag, is daarmee gestopt, omdat men het gevaar inzag. De heer De Koning: „Ik ga er van uit dat in de natuur het recht van de sterkste moet gelden. Een eend kan ook wel eens dood gaan. Dat moet je gewoon accepteren. Je moet echt geen medelijden met die beesten hebben. Ik ben tegen die verkwisting". Op de grasglooiingen blijven na het „eendjes voeren" vaak voedselresten achter. Behalve een onsmakelijk gezicht levert dat ook een groeiend aantal ratten op die zich hierdoor aan de singels prima thuis gaan voelen. Deze ratten voorkomen volgens de heer De Koning echter ook een meer explosie ve groei van het eendenbe stand in Goes. Tijdens de broedtijd worden er door deze knaagdieren nogal wat eende eieren verorberd. Al met al vindt hij het toch geen gezon de toestand. (Van onze correspondent) KAPELLE. Er zit sinds enige tijd zwaar de klad in de afzet van appelen. Het aanbod op de fruitveilingen is niet bijzonder groot maar de vraag is klein en dat komt in hoofdzaak omdat de appeloogst in heel Euroa groot tot zeer groot is geweest en er hierdoor vrijwel geen exportkansen zijn of slechts tegen zeer lage prijzen. bod bijzonder klein. De kleine maten overheersen bij deze rassen en die brengen weer te weinig op. Geen wonder dat er op het ogenblik onder de telers een zeer pessimistische stemming heerst. Men had hoop dat het dieptepunt van de fruitcrisis voorbij zou zijn maar dit blijkt allerminst het geval te zijn. Er zijn duidelijk nog veel te veel appels in Eu ropa. In Zeeland is de laatste weken niet te snel geruimd maar het aanbod zal in de komende tijd groter moeten worden want er zijn nog grote voorraden. Een gelukkige om standigheden is dat de kwali teit va-n de appels overwegend goed is. De prijzen zijn de laatste weken gedaald tot een peil dat op geen stukken de kostprijs dekt. Vooral Golden Delicious en Goudreinette hebben het gelag moeten betalen. Wan neer deze appels uit het koel huis komen moet het voor de teler gemiddeld ongeveer 50 cent per kg opbrengen om van een redelijke teeltbeloning te kunnen spreken. Op het ogen blik mag de teler blij zijn als hij 20 cent per kg overhoudt. In veel gevallen zal de op brengst nog lager liggen. De allerbeste partijen van deze rassen komen op het ogenblik niet verder dan 40 cent per kg. Appels van klasse II kwa liteit noteren een veilingprijs van 25-30 cent per kg en daar moeten dan alle kosten van bewaren en sorteren nog af. De geldelijke uitkomsten zijn daarom voor de appeltelers op het ogenblik veel slechter dan ze de laatste jaren zijn ge weest. Er zijn wel enkele uitzon deringen op deze ongunstige sutiatie. Rassen als Winston en Cox's Orange Pippin in de grote maten kunnen tegen re delijke prijzen worden ver kocht maar hiervan is het aan- Rectificatie De politieke voorldchtinigsavonid in De Ves te te Goes waarbij op uitno diging van D'66 Zeeland ver schillende leden van staten fracties van politieke partijen informatie verschaffen, wordt op 25 maart gehouden en niet op 27 maart zoals i-n onze krant van woensdag werd ver meld. (Van een onzer verslaggevers) GOES De Nederlandse folkloristische dansgroep en Scaldis en Vodago uit Goes, Hansweert en andere Zuidbe- velandse plaatsen, brengen van 17 juli tot en met 30 juli een bezoek aan de Poolse plaats Sanniki. Dit is een uit- wisselingsbezoek onder auspi- riën van de Poolse ambassade, Het is de bedoeling dat "'ol- gend jaar de Poolse dansers uit die omgeving naar Zuid- Beveland komen. Er wordt nu reeds in zaal Thalia te Hansweert elike vrij dagavond duchtig geoefend door de vierendertig leden van de uitverkoren groep die be halve uit zestien mannen, veertien vrouwen ook uit vier muzikanten bestaat. Het is de bedoeling dat in Polen in Be- velandse kostuums wordt op getreden. Op zaterdag 16 februari gaan de leden van de beide volksdansverenigingen naar Raal-te in het kader van een demonstratie Nederlandse dansen. Ook daar wordt in Be- velandse en Walcherse kleder dracht opgetreden. De choreo grafie is in handen van de heer G. H. M. van Damme u-it Goes. De pas een jaa-r bestaande volksdansgroep uit Raalte, van wie de uitnodiging is uitge gaan, werd opgericht door de vroegere volksdansorganisator van Vodago, de heer Van der Pol. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Een dele gatie uit de sectie „Cultuurbe houd-' van de Zeeuwse cultu rele raad zal binnenkort een bezoek brengen aan gedepu teerde A. van Geesbergen, om een claim te leggen op het thans eegstaande landgoed „Ter Hooge" te Middelburg. Het is de bedoeling dat in het gebouw, dat 1 januari jongst leden is verlaten door de Stichting Verpleeg- en Rust- buizen Zeeland een werkcen trum voor geologie en biologie wordt gevestigd. Het gebouw kan voor de J symbolische prijs van een gul den per jaar worden gehuurd, maar voor de inrichting en I exploitatie van het centrum zijn vele tienduizenden gul dens aan gemeenschapsgeld nodig. Een werkgroep, die zich op de stichting van het werkcen trum heeft geworpen zal vol gende week bij G.S. aanklop pen om daar de nodige subsi dies en financiële garanties voor het project te vragen. Omdat men vreest, dat G.S. de geldla niet direct open zullen trekken, wil men tijdig zeker heid hebben dat het ideaal ge legen en voor het doel goed bruikbare buitengoed „Ter Hooge niet aan een andere gegadigde wordt verhuurd. Vandaar de interventie van de sectie cultuurbehoud. De sectie bedacht alvast een geschikte bestemming voor een deel van het gebouw: men kan er het centraal archeolo gisch depot voor Zeeland, dat zich thans in het Zeeuws Mu seum bevindt, in onderbren gen. Over de wenselijkheid om zo'n centraal archeologisch de pot te sitichten, was de hele sectie het eens. Men vond wel, dat er ook in de verschillende regio's kleinere, op de betrok ken regio's georiënteerde de pots dienen te komen. Een centraal archief ln Middelburg zou deze depots voor de we tenschappelijke onderzoekers toegankelijk kunnen maken. De sectie cultuurbehoud wil ook op korte termijn een be drag op tafel zien om de pro vinciaal archeoloog ir. J. Trim- pe Burger, van assistentie te kunnen voorzien. Ir. Trimpe Burger werkt aan een groot, tweejarig pro ject in Aardenburg en heeft geen tijd voor allerlei spoed- karweien die zich elders in de provincie kunnen aandienen. De sectie cultuurbehoud vond, dat er vooruitlopend op de aanstelling van een vaste assis tent voor de provinciaal arche oloog nu reeds vakkundige hulp gemobiliseerd moet kun nen worden. Er gaat dan ook een brandbrief naar de Zeeuwse Culturele Raad om deze kwestie met spoed aan het college van G.S. voor te leggen. Voor 1974 gaat het om een bedrag van ongeveer 12.000 gulden. (Van een onzer verslaggevers) GOES. Het hoofdbestuur van de ZLM heeft geen goed woord over voor de landbouwprijsvoorstellen 19741975 van de Europese Commissie. Tijdens de laatste vergadering van het ZLM-hoofdbestuur zei voorzitter J.\B. Becu dat de voorstellen zowel voor de akkerbouw als voor de veehouderij een zo mini male prijsverhoging inhouden dat het landbouwinkomen erop aehteruit gaat. En dat terwijl het landbouw inkomen de laatste jaren toch al ond.er druk is komen te staan' door enerzijds de mi nimale verhogingen van de ga rantieprijzen en anderzijds de voortdurende kostensijgingen. Voor wat het afgelopen jaar betreft komen daar de nadeli- ge gevolgen van de revaluatie van de gulden nog bij. Het ZLM-hoofdbestuur was van mening dat de georgani seerde landbouw zich eensge zind achter de Co-pa-voorstel- len moet blijven opstellen. „De hierin voorgestelde prijs voorstellen zijn immers abso luut noodzakelijk om bij nor male prijzen der vrije produk- ten nog tot een aanvaardbaar landbouwinkomen te kunnen komen", aldus het ZLM-hoofd bestuur. Dit bestuur noemde verder de voorgestelde heffingen op de melk ter herfinanciering van de boteroversdhotten onaan vaardbaar. Teleurgesteld was het be stuur over de stagnatie bij de toewijzing van de subsidies in het kader van de regeling ver betering agrarische bedrijfsge bouwen. Doordat „Brussel' niet akkoord is gegaan met de onderdelen glastuinbouw en varkenshouderij in deze rege ling, ligt de hele uitvoering van de regeling nu stil. De ZLM is van mening dat een snelle goedkeuring van de regeling is gewenst om verder te kunnen werken. Waar de ZLM ook bezwaar tegen heeft, is het feit dat voor de ombouw van agrari sche bedrijven op aardgas een subsidie van f 3000 beschik baar wordt gesteld, mits de gasbedrijven slechts f 1500 aansluitkosten in rekening mo gen brengen. „Dit is nu voor het zuidwesten geen haalbare zaak gezien de grote afstanden tot de hoofdleidingen.", aildus het ZLM-hoofdbestuur, die de ze kwestie gaat aankaarten bij de directie agrarische produk- tie en verwerking. In zijn akkerbouwoverzlcht concludeerde voorzitter Becu dat de aardappelprijzen sterk zijn teruggelopen. Wat de vlasteelt betreft, wordt ver groting van het areaal ver wacht. De proeven om een be tere mechanisatie van de vlas oogst te krijgen, hebben al resultaten opgeleverd, zij het diat het mechanisch persen nog problemen oplevert. De proe ven worden voortgezet. Door die mechanisatie zal het aantal manuren straks in de vlasteelt aanzienlijk worden terugge bracht. Ook dient aandacht te worden besteed aam de uit breiding en modernisering van de vliasverwerkende bedrijven. Het huidige grote aantal klei ne bedrijven heeft te weinig toekomstmogel i j kheden In de tuinbouw zijn de prij zen voor sommige produkten niet slecht. Met de appelprijs is het volgens de ZLM droevig gesteld. Hierdoor worden door de fruittelers flinke verliezen geleden. Gepleit wordt voor een nieuwe rooisubsidierege- ling voor fruitopstand-en, des noods aangevuld met een ver bod voor herinplant op het gerooide perceel. Als de aan voer hierdoor vermindert, worden de kansen op een goe de prijs beter. Oo-k in de veehouderij Saaf het volgens de ZLM nog steeds niet naar wens. De vraag en de prijzen zijn laag. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG Nog in de eerste helft van dit jaar zullen de onderhandelingen met Bel gië over de aanleg van het Baalhoek kanaal en de bocht afsnijding bij Bath worden afgerond. De teksten van de verdragen zijn al bijna gereed en daarin zijn inderdaad eisen met betrekking tot de water kwaliteit gesteld. België zal zich verplichten zuiveringsin stallaties te bouwen. Een en ander heeft minister Westerterp (Verkeer on Wa terstaat) gisteren in de Twee de Kamer meegedeeld. Hij zegde het kamerlid P. Roels (PvdA) toe dat de vaste ka mercommissies tijdig worden ingelicht over de zakelijke in houd van de verdragen. Toe zending van de conceptteksten aan de hele kamer nog voor dat de onderhandelingen hele maal zijn afgerond wilde hij echter niet, omdat dit de on derhandelingen zou kunnen doorkruisen. Hoewel het for meel niet in de te sluiten ver dragen kan worden opgeno men zal bij de onderhandelin gen ook het kanaal van Gent naar Terneuzen, dat sterk ver vuild is, een ro-1 spelen, zei minister Westerterp. Oplossing van dat probleem zal meewe gen voor de totstandkoming van de nieuwe verdragen. Dat de onderhandelingen vertragend werken op de tot standkoming van het streek plan oost-Zeeuwsch-Vlaande ren gaf de minister toe, maar dat is nu eenmal onvermijde lijk. zei hij. Het is onjuist daarvan rijkswaterstaat de schuld te geven. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG. Minister Westerterp, (Verkeer en Waterstaat) heeft zich gisteren in de Tweede Kamer niet willen laten ver leiden tot uitspraken over de Oosterschelde. Over een paar dagen komt de commissie-Klaasesz gereed met haar studie, zei hij, en het zou niet gewenst zijn, dat ik vooruitlopend op de uitkomsten daarvan al uitspraken die in een bepaalde richting zouden kun nen wijzen, doe. Het Tweede Kamerlid P. Roels (PvdA) viel de minister in die mening bij, nadat Wes- terterp een interruptiedebatje had moeten voeren met het D'66-Kamerlid Imkamp, die van de bewindsman een toe zegging wilde over de beste ding van de voor dit jaar op de begroting gezette 110 mil joen guide ten behoeve van de afdamming. Mocht de commis sie Klaasesz met een alterna tief komen, zo wilde Imkamp weten, worden die 110 miljoen dan voor dat alternatief aange wend. Westerterp: Dat is een sugge stieve vraag, waarop ik niet inga. Aanvankelijk had Imkamp overwogen een amendement in te dienen over een alternatie ve besteding van het bedrag, maar dat bleek begrotings technisch niet mogelijk. Wes terterp zegde de Kamer dat hij het rapport van de com missie Klaasesz zal publiceren, zodra hij het binnen heeft. Het zal ook zo spoedig moge lijk daarna in de ministerraad behandeld worden om het ka binetsstandpunt te bepalen. Westerterp verwacht, dat nog dit jaar het rapport ver schijnt van de stuurgroep in zake de mosselverwaterplaats. Op basis van dat rapport zal zo mogelijk een regeling wor den getroffen, waardoor het mogelijk wordt zo'n verwater- (Van onze correspondent) REIMERSWAAL De de ken van Middelburg A. Blom- merde presenteert zondag in de kerken van Yerseke en Hansweert het pastoraal team van de parochie Oost Zuid- Beveland aan de parochianen. Op zondag 27 februari stelt hij het team voor in de kerk te Rilland. Het pastoraal team is gevestigd in de pastorie van Hansweert en bestaat uit de paters J. Verstijnen en J. Cal laars. (ADVERTENTIE) We zitten teveel. We roken meer dan goed voor ons is. We leven vaak te gespannen. En door veranderde eetgewoonten eten we teveel vet van verkeerde samenstelling. Allemaal faktoren die de kans op hart en vaatziekten vergroten. Wat kunnen we eraan doen? Meer bewegen. Spanningen vermijden. Minder roken. En vooralverstandiger eten. Daarbij is naast de hoeveelheid vooral de samenstelling van de vetten in onze dagelijkse voeding van belang. Verzadigde en meervoudig onverzadigde vetten. De gebruikelijke voeding in ons land bevat veel verzadigde vetten. In het algemeen teveel. Want deze verzadigde vetten verhogen het cholesterolgehalte van het bloed. Steeds meer - ook jongere - mensen hebben een te hoog cholesterol gehalte. En een hoog cholesterol gehalte verhoogt de kans op hart- en vaatziekten. (Cholesterol is een vetachtige stof die zich afzet in de bloedvatwand). De meervoudig onverzadigde vetten - met name het (cis-cis) linolzuur-hebben een cholesterol verlagende werking en dat kan een vermindering van de kans op hart- en vaatziekten betekenen. Daarom is Becel goed voor hart en bloedvaten. Want elk kuipje bevat maar liefst 60-65% (cis-cis) linolzuur, de beste van de meervoudig onverzadigde vetzuren. Gaat u minder roken? Meer bewegen? Als u dan ook maar verstandiger gaat eten. En ervoor zorgt de consumptie van verzadigde vetten te beperken en deze zoveel mogelijk te vervangen door meervoudig onverzadigde vetten. De 4 Becel produkten helpen u daarbij. Becel margarine. Becel olie. Becel voor de koffie. En Becel Dressing, voor sla en salades. Begin morgen met Becel. Begin er jong mee, want dan zijn hart en bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze zo te houden. Schrijf voor meer informatie over voedingsvetten naar: Postbus 37, Rotterdam. plaats aan te leggen. Voor waarde moet clan wel zijn dat ook het bedrijfsleven er aan meebetaalt. Op basis van de nu geldende deltaschadewetre- gelin-g is ten behoeve van de mosselteelt maar 40 miljoen gulden beschikbaar, uiteraard te weinig voor een kunstmati ge mosselverwatering. Met de dijkverzwaringen rond de Oosterschelde zal ui terlijk in 1980 gereed worden gekomen. Op dit moment is van die stukken die het meest urgent zijn al de helft klaar. Over het hele land bekeken moeten de urgentste stukken in 1976 gereed zijn. Door de verbredingswerk zaamheden van het kanaal door Zuid-Beveland zal Hans- weert-west niet volledig van de rest van de plaats worden afgesneden. Er komt voor bromfietsers, fietsers en voet gangers een verbinding over de nieuwe sluis heen. De wer ken aan de sluis moeten overi gens plaatsvinden omdat be staande sluizen versleten zijn en niet meer toereikend als waterkering. Aldus minister Westerterp aan het adres van het kamerlid Roels (PvdA) die had gevraagd of het werk nog wel zin heeft als het scheepvaartverkeer goeddeels uitwijkt naar de nieuwe Schelde-Rijnverbinding. Het kanaal zal geschikt worden gemaakt voor de Rijnduw- vaart. Over de gevarenbestrij- ding op het kanaal door Zuid- Beveland is overleg gaande om tot een nieuwe, toereiken de regeling te komen. (Van onze correspondent) KAPELLE De studieclub van glastuinders in Kapelle en omgeving, waarvan ruim 50 tuinders lid zijn. heeft zich met een schrijven gericht tot de plaatselijke commissie van de ruilverkaveling Kapelle- Wemeldinge en daarin de aan dacht gevraagd voor de pro blemen van deze ondernemers in deze gebieden. Hiermede sluiten zij aan op een schrijven in dezelfde geest, dat ook de gezamenlijke klinfruittelers in Kapelle en omgeving hebben gericht tot de plaatselijke ruil-verkave- lin-gscommissie. Er wordt in de brief gezegd dat bedoelde bedrijven over het algemeen zijn opgezet als kleinfruitbedrijf met een glas kern. De praktijk heeft uitge wezen dat uitgroei tot een vol ledig glasbedrijf gewenst is, zo niet bepalend voor het voortbestaan van de bedrijven. Door de verspreide ligging van de volle gronds percelen is deze uitgroei dikwijls niet mogelijk. In het kader van de komen de ruilverkaveling Kapelle- Wemeldinge wordt gezegd dat het dringend gewenst zou zijn dat bedrijven met glas, die nog andere volle grondsperce- len hebben, deze percelen aan eengesloten krijgen bij het perceel met de glasopstand. Er komen dan uitbreidingsmoge lijkheden voor de bestaande bedrijven en een betere be- drijfsopzet kan worden ver kregen. De glastuinders in Kapelle en omgeving zeggen verder van mening te zijn dat zij een bedrijfsgrootte dienen te krijgen van liefst 2, maar minstens 1.25 ha. Hierop kun nen dan de glasopstanden worden gebouwd en hiervoor dient voldoende ruimte te zijn voor bedrijfsgebouwen en eventueel een woning. Ook de volle grond klein- fruittelers in Kapelle hebben de plaatselijke commissie ge vraagd aanééngesloten perce len te krijgen in een opper vlakte van liefst 2 ha.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 7