Autorijscholen wachten met smart op erkenning Mest en gier te waardevol om in de sloot te gooien' Caféhouder zonder vergunning moest voor rechter verschijnen De Stem/De Vrije Zeeuw „BEUNHAZERIJ VIERT HOOGTIJ" Trouwfoto's gevonden stad Terneuzen TEXEL wenst U plezierig CARNAVAL Hotel-arrangement BUNGALOW Hotel International Westdorpe St. Jansteen BURGEMEESTER VAN MOL OVERLEDEN ZSC Sluiskil heeft 225 leden Koewacht Sluiskil Woensdag 6 februari 1974 3ERNEUZEN Aan bet bureau van gemeentepolitie te Terneuzen Rosegracht 15, kun nen inlichtingen worden ver kregen omtrent de volgende gevonden voorwerpen: leren damestas, met inhoud, sleutel bos, abonnement bibliotheek, doog Rennies, Rotr tabletten, twee dozen Sarider tabletten, een doos poeders, grijze hand jehoen dameshorloge met zil veren schakelarmband, biljet van f 5,-, centuurketting, bank biljet, trechter, handschoen, sjaal, groen-zwart, blauwe handschoen, bankbiljet, bloed kralen armband met slot, paar rubber laarzen groen, blauwe wollen muts, trouwfoto's In map, ollen want grijs, porte monnee met inhoud, plastic zak met 1 matras voor fiets, zwar te paraplu, sleutel, zwarte tas inhoud badspullen, blauwe handschoen, groene das, sleu tel no. 17, damespolshorloge metfrood bandje, bosje sleu tels, zwarte portemonnee met inhoud, bruine tas, sleuteltje, rodel portemonnee met inhoud, blauwe portemonnee met in houd, zonebril, herenpolshor loge, ring CB in gegraveerd, bedrag' aan geld, alpinopetje, bruin etui, sleutel, rood geblok te sjaal, contactsleutels DAF, huissleutel, atlas, armband. Inbraak In de nacht van zondag op maandag werd ge poogd een inbraak te plegen in het voormalige stadhuis aan de Noordstraat waarin thans de damesmodezaak Desiré tij delijk is gevestigd. De politie weid gewaarschuwd waardoor de dader waarschijnlijk ge stoord werd. Er werd niets vermistBij schoenhandel Wieland werd een van de bei de halve deuren gelicht. Er werd f 100 wisselgeld uit de kassa gestolen. Ook in de zaak van opticien Bosch in de Noordstraat werd ingebroken doch daar werd niets ver mist. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de autorijscholen zit flink de klad. Tal van autorijscholen zijn gedwongen te sluiten doordat zij het financieel niet meer konden bolwerken. Een groot aantal tot voor enkele jaren nog goedbeklante bedrijven, moesten rijinstructeurs ontslaan. De malaise is, volgens verscheidene autorijschoolhouders, voor een groot deel te wijten aan beunhazen, mensen die in hun vrije tijd voor een lesgeld, dat vaak ver beneden dat van de full-time rij scholen ligt, een kandidaat klaarstomen voor het rijbewijs examen. Nog altijd heeft het autorij- schooibedrijf geen wettelijke erkenning. De heer C.J.M' Bil- derbeek uit Terneuzen, die be stuurslid is van de afdeling Zeeland van de FNOP, zegt; „We zitten met smart te wach ten op de behandeling in de Tweede Kamer van het wets voorstel tot erkenning van au torijscholen- Het zal dit voor jaar moeten gebeuren. Het is de bedoeling dat een officiële erkenning gebaseerd is op het bezit van het VAMOR-diploma en het getuigschrift voor Me thodistische instructie. De op leidingen zijn nogal aan de prijzige kant en daarom ver wachten we dat er heel wat autorijscholen zullen afvallen omdat zij het geld er niet voor over hebben". Volgens de heer Bilderbeek zal het lesgeld tot ƒ25 per uur opgeschroefd moe ten worden wil het voor een autorijschool met een normale werkweek haalbaar zijn. „Er zijn instructeurs die nu voor ƒ18 per uur werkdagen van 12 uur maken. Dat is niet meer vol te houden". De autorijscholen die toch ai gebukt gingen onder een ster ke terugloop van inkomsten kregen nog een extra dreun te verwerken door de oliecrisis (ADVERTENTIE) P„S. wanneer U niet gaat carnavallen en U weet met uw vrije tijd geen raad, boekt U dan eens bij ons een 3-daagse reis v.a. 53,— 5-daagse reis v.a. 100,— 8-daagse reis v.a. 162,— (volledig pension bootvervoer; geldig tot 30/5 en na 15/9), of vraagt U onze bemiddeling voor het huren van een Inlichtingen boekingen VVV - TEXEL Postbus 3 - Den Burg t Telefoon 02220-2844 0 Autorijschoolhouder C. Bilderbeek: „Wettelijke erkenning karn de branche weer gezond maken." ag Op het kruispunt Guido Gezellestraat-Zuidland- straat botsten twee personen auto's tegén elkaar. J. de J. uit rTero.euzcn die komende van de Axelsestraat over de Zuidlandsti aat reed verleende geen voorrang aan de Terneu- zenaar J. de R. die kwam uit de richting garage Voet en in de Guido Gezellestraat reed. Er ontstond flinke materiële schade. Inbraken In de nacht van vrijdag op zaterdag werd een poging tot inbraak gepleegd bij J. de F. aan de Leeuwen laan te Terneuzen. De dief, die door de bewoners werd opgemerkt, maakte zich ijlings uit de voeten. Gedurende de selfde nacht werd ingebroken bij A. J. van der P., eveneens woonachtig aan de Leeuwen laan. De dief kwam via een raam aan de achterzijde de woning binnen en stal uit een kast een portemonnee met on geveer honderd gulden. Ver moedelijk is hier dezelfde da der aan het werk geweest. In de nacht van vrijdag op zater dag trof de Terneuzense ge meentepolitie in de Westkolk- straat, ter hoogte van de roei ersgang, de Terneuzenaar F. aan, die naar later bleek, door zijn stadgenoten B. C. en P. den H. was af-getuigd. F. werd ter behandeling per ambulance naar het Julianaziekenhuis «wrgebracht, maar mocht daarna naar huis gaan. De bei dt daders werden opgepakt en in het politiebureau opgeslo ten. Nadat tegen hem proces verbaal was opgemaakt, wer den zij zaterdagnamiddag vrij gelaten. Bch ooi volley hal. Kr wordt momenteel gewerkt aan de or ganisatie van een sehoolvolley- baJtoernooi voor de Zeeuwsch- vwamsr scholen en een aantal scholengemeenschappen uit overig Zeeland. Het ligt in de oedoelmg dit toernooi te laten plaats hebben op dinsdag 26 teoruar; in de sporthal 't zwaantje te Terneuzen. ^^L~(ADVERTENTIE) HULST Tel. 01140 3453 KOFFIETAFELS v.a. 5,91 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 De jaar vergadering van de handboog- schuttersvereniging „St. Se- bastiaan" wordt gehouden op maandag 11 februari in het Gidehuis, bij J. van der Goes. De agenda vermeldt onder meer een verslag van de schatbewaarder en een rapport van de kascommissie. Ook zal een bestuurslid worden gekozen, wegens peri odiek aftreden van de heer F. Kamoen, die zich herkiesbaar stelt. Daarna wordt een lid van de kascommisie, door af treden van de heer Th. van Waes, die niet herkiesbaar is. gekozen. Tijdens de vergade ring zal ook de contributie worden vastgesteld. Aan de leden zal de uitslag worden bekendgemaakt van de pun tentelling over de thuisschi"- tingen in 1973. Daarna volgt de vaststelling van de datum, waarop de jaar lijkse koningsschieting plaats vindt. Ook de agenda van de gewone schietingen die dit jaar worden gehouden gaat men bespreken. Voordat de rondvraag aan de orde komt gaan de schuttersleden een reglement vaststellen omtrekt de gebruikelijke koningsschie ting. Na de vergadering volgt nog een gezellig samenzijn. Carnavalscomité actief Het^ Westdorpse carnavalsco mité „De Koeters" is zeer ac tief. Verscheidene acties zijn al met succes gehouden. Nu hebben de organisators con tact opgenomen met enkele muziekgezelschappen uit d" omgeving, met het verzoek medewerking te verlenen aan de carnavalsoptocht te West dorpe. Enkele verenigingen hebben hun toestemming al gegeven. Ook de Westdorpse muziekvereniging „Eikels worden bomen" en het maje- retten- en trompetterkorps zullen optreden tijdens de car navalsdagen. Biljarten In café Sport te Sint-Jansteen vond een bil jartwedstrijd plaats tussen de topbiljartclub Zondagsver- maak en de Lustige Toepers uit Hulst, de individuele uit slagen waren als volgt: H. van Looij - J. Leijbaert 02, G. van Dorsselaer - H. Pierssens 02, L. van Remortel - R. Geernaert 20, E. Verschue- ren - A. van Dorsselaer 11, A. Sturm - A. Leijbaert 20. F. de Nijs - W. Bracke 11, J. Pieters - C. Herkelmans 2 0, P. Coolegem - J. de Nijs 02, J. Vink - A. de Bilde 1 1, J. Rottier - V. Geernaut 2 0, Zondagsvermaak won uit eindelijk mét 9 tegen 11. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Na gerui me tijd ernstig ziek te zijn geweest is op 47-jarige leeftijd overleden burgemeester J. Cools van het Belgische Mol, een zustergemeente van Ter neuzen. De heer Cools had negen jaar voor de Belgische Socia listische Partij zitting in het parlement. Sinds 1971 was hij burgemeester van Mol. De heer Cools heeft zich een groot ijveraar getoond voor een nauw contact met de ge meente Terneuzen. Vorig jaar opende hij samen met burge meester Asehof de braderie in de Terneuzense Dinnenstad. De begrafenis die vrijdag a s. om 15 uur zal plaats hebben zal worden bijgewoond door een deputatie uit Terneuzen. en benzinedistributie. De heer Bilderbeek: „Gelukkig valt er weer een kleine opleving te bespeuren, maar het blijft voor verreweg de meeste rij scholen een harde strijd om net bestaan" Autorij instructeur H.A.L. van de Hemel wijt de moeilij ke positie van de autorijscho len vooral aan het snelle sla gen van jongeren voor het rij examen. „Vroeger had je ou deren die een half jaar of langer les namen voordat ze zich aan een examen waagden. De jongelui van tegenwoordig doen er vaak nog maar veer tien dagen over"- Ook de heer Van de Hemel vindt dat de beunhazerij zijn branche de das omdoet. „Er zijn zogenaamde rijscholen die voor tien lessen iets meer dan tachtig gulden vragen. Dat is nog niet de helft van de nor male prijs. Die rijscholen wer ken dan ook voornamelijk met Instructeurs die naast hun ge wone werkkring een extraatje willen verdienen- In feite is het nog altijd zo dat ieder in een auto die aan de eisen vol doet tegen betaling les kan geven. Het wordt de aller hoogste tijd dat er een flinke sanering komt in de autorij scholen. Ik ben tenminste blij dat ik er een taxibedrijf bij heb, anders kon ik wel naar de bijstand gaan". (Van onze correspondent) SLUISKIL De zeehengel- sportclub Sluiskil hield in café Dallinga de jaarvergadering die door 150 leden werd be zocht. Voorzitter J. D'Hont blikte voldaan terug op 1973 waarin het ledental uitgroeide tot 225. Bij de bestuursverkie zing werden in de plaats van J. Vincke, R. Zaal en G. Ha melink, die zich niet herkies baar hadden gesteld, gekozen C. de Zutter en H. Bijsterveld, zodat er nog een vacature is. Penningmeester J. Diericks werd bij acclamatie herko zen. Ere-voorzitter ir. Martorana, directeur van de NSM, reikte de kristallen bekers uit aan de jaarkampioenen J. Faas uit Terneuzen, mevrouw Feder- man uit Sluiskil en jeugdkam pioen R. de Caluwé uit Sluis kil, Voor het nieuwe seizoen zijn de volgende wedstrijddata vastgesteld 10 maart, 7 april, mei, 7 juli, 33 oktober en 1 december. De laatste wedstrijd telt niet mee voor het club kampioenschap 1974. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 u.: Live and let die 14 j. Markiezenhof, Steenbergse- straat, tekeningen van Bergen od Zoom uit de 16e tot en met de 18e eeuw (t.m- 10 febr.). Dag. van 14.00-17.00 u. Tweede hal stadhuis Kunstwerk van de maand van de heer L. Matthijs, Woens- drecht (t.m. 28 febr.). Ma. t.m. vriid- van 8.30-12.30 u. en van 13.30-17.30 u. '600 Pietje GOES Grand Bell a.l. HULST Stadhuis, expositie grafisch werk van Lil Verspeet uit Ba zel (België). Van 8.30-12.00 u. en van 14.00-17.00 u„ zat en zondag van 15.00-17.00 u. (Lm. 18 febr.). Den Dullaert, expo sitie Gustaaf van der Braak met schilderijen, aquarellen en penseeltekeningen (t.m. 17 febr.)- Alle dagen de gehele dag geopend. MIDDELBURG City 20.00 u.: Little mur ders 18 j. Rijksarchief, St.-Pieter- straat, expositie „Schipper mag ik overvaren" (Lm. 9 Biljarten Aan de biljart wedstrijd van de zondag ge houden wedstrijd voor uitslui tend Koewachts liefhebbers namen 28 peronen deel. De uitslag1 R. de Letter-Alb, Adam, 2 H. Rombout-Et. Mar tens, 3 A. Goossens-E. Riet- jens. Tevens werd een trits- wedstrijd gehouden met als prijs twee grote boerenmet worsten. Deze werden gewon nen door A. van Daele. Rolkoers Zaterdag 9 fe bruari organiseert de wieler club uit Koewacht in het club lokaal bij G. Rumske in de Kerkstraat te Koewacht een snelheidskoers op rollen. Naast leden van de club staat deel name aan deze snelheidswed strijd ook open voor andere liefhebbers en belangstellen den. De wedstrijd begint avonds om zeven uur. mrt.). Ma. Lm. vrijd van 9.00- 12.30 u. en van 13.30-17.00 u.. zat van 9.30-12.30 u ROTTERDAM De Doelen (hal) 12.45 u.: koffieconcert met Herbert Ste wart, gitaar. De Doelen (kleine zaal) 20.15 u.: Het Brabants Kamerorkest. Solisten Abbie de Quant (fluit)Theo Olof (viool) en Jannie da Costa piano). Schouwburg 20\5 u.: „De gebroken kruik", blij spel van Heinrich van Kleist door de Toneelgroep Theater. Hofplein Theater 20.15 u.: „Beter zo dan andersom" met Elsje de Wijn, Frits Lam- brechts en Martin Brozius. Luxor Theater 20.00 u.: „Ir ma la Douce". Piccolo Theater 20 15 u.: „De liefdesdrank" van Niccolo Machiavelli door de Toneelraad Rotterdam. TERNEUZEN Gem. Museum, Burg. Geill- straat. Expositie van het mate riaal van het „Uitleencentrum" voor Beeldende Kunst in Zee land" (t.m. 28 febr.). Open di, t.m. zat. van 14.00-17.00 u- IJZENDUKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O.-Zeeuwsch-Vlaan- deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend van 14.00 16.00 u. ZIERIKZEE 't Lange Uus, Havenpark 28, overzichtsexpositie Miems van Citters (t-m. 2 maart). Di. t.m. zat. van 9.00-12.00 u. en van 13.30-18.00 u. ANTWERPEN Prov. Centrum Arenberg 20.00 u.: Toon Hermans „One Man Show". ASSENEDE (B) Galerie Marg. de Boevé, ex positie van de fotografen Jean-Marie Bottequin en Hein rich Lukas Lindenmaier (t-m. 28 februari). Expositie brons sculpturen van Koenrad (t.m. 17 febr.). BRUGGE Halle Van 11.45-12.30 u.: concert. Schouwburg 19.30 u.f Ballet van Vlaanderen. Orga nisatie Jeugd en Muziek, Brugge- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG „Mest en gier behoren niet in het op pervlakte water thuis. Daar voor zijn ze eigenlijk ook te waardevol. Het zijn meststof fen die wij als het ware gratis krijgen, en die wij dus moeten gebruiken". Dit zai gistermiddag de heer Ten Wolde van het waterschap West-Brabant tijdens een voorlichtingsbijeenkomst die in hotel Du Commerce in Oostburg was belegd door de afdelingen van de drie land bouworganisaties in West Zeeuwseh-Vlaanderen. De heer Ten Wolde hield door een inleiding over de wet verontreiniging oppervlakte wateren, een wet waarmee ie dereen in de streek te maken krijgt als de Zeeuwse water schappen daadwerkelijk wor den belast met het kwalitatie ve beheer van het oppervlak tewater. De kern van de inleiding van de heer Ten Wolde kwam er op neer dat de landbouwer het in eigen hand heeft of hij veel of weinig heffing zal moeten gaan betalen, als de Kaarting Aan de kaarting in cafe Atlanta in Sluiskil na- men 76 personen deel. H. Bergsma won de eerste prijs, mevrouw David uit Sas van Gent de tweede en J. van Aerde_ de derde prijs Schieting Op zondag 10 februari houdt de Sluiskilse schuttersvereniging in het lo- i cale Dallinga een kloefkcnssenieting. Aanvang 15 uur. NKV-jubilarissen Op v i ijdag 1 maart houden de vakbond van Bouw en Hout an de industriebond NKV af deling Sluiskil een feestavond, u ien 13 leden worden ge- van'het NKV. 25 ,#ar Ud rijn (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tegen ver dachte L. van L., thans woonachtig te Cuijk, eis te de officier van justitie, mr. W.G.C. Mijnssen, dinsdag voor het kantongerecht te Terneu zen een geldboete van 150, wegens het feit dat hij gedu rende een periode van het vo rige jaar te Sas van Gent een •afébedrijf had uitgeoefend in het pand Noordstraat 4, zonder vergunning van het college van burgemeester en wethou ders. Eerder had verdachte zich erop beroepen dat hij een mondelinge toestemming had gekregen, maar bij nader on derzoek was gebleken dat dit wel juist was, maar dat daar aan de voorwaarde werd ver bonden dat van L. zo spoedig mogelijk voor de nodige vak diploma's diende te zorgen. Toen dit achterwege bleef, was de politie tegen hem op getreden. Verdachte zei dat hij het cafébedrijf had opgegeven toen hem tienduizend gulden ontstolen was. De kantonrech ter, mr. C.J.M. van Hees, wil de met dit feit en nog een jaar andere onstandigheden wel rekening houden en ver oordeelde van L. tot een voor waardelijke boete van 150 met een proeftijd van één laar. „Wij hadden de bij u in dienst zijnde vrachtautochauf feur, T. de V. moeten dagvaar den", zo concludeerde de offi cier van justitie, mr. W. Mijnssen, tot de verdachte G.A. de K. grensexpediteur te Hulst, die terecht stond we gens het feit dat genoemde de V. het rijtijdenbesluit had overtreden door niet in het bezit te zijn van zijn werk- nap. Mr. Mijnssen noemde het j een fout van zijn kabinet en! rood verdachte daarvoor zijn erontschuldigingen aan. Een n ander bleek nadat er al •nige tijd over de zaak van cedachten was gewisseld en de K. de kantonrechter vroeg loe hij dit allemaal kon con troleren. „Ik kan toch niet als en waakhond dag en nacht op de stoep gaan zitten", zo ver ledigde hij zich. Conform de eis van de officier sprak de kantonrechter hem vrij van rechtsvervolging. De te Hulst wonende verte genwoordiger, J.F.S., had te gen de voorschriften in, twee auto's te Hulst te lang op ver schillende parkeerplaatsen la ten staan, terwijl zij boven dien, zoals de politie had ge constateerd. niet rijklaar wa ren. Voor de ene auto vroeg j de officier van justitie, een! onvoorwaardelijke boete van f75 uitspraak ƒ50 onvoor waardelijk en voor de tweede luto een voorwaardelijke boe- e van 75 met de proeftijd van één jaar. De kantonrech ter veroordeelde S. voor dit tweede geval tot een boete van 50 voorwaardelijk met de proeftijd van één jaar. De zaak tegen mevrouw C.M.-R., leidster gezinszorg uit Hulst, die op 24 december na bij Spui met een snelheid van 75 kilometer zou hebben gere den werd aangehouden, om de verbalisanten te horen. Ver dachte betoogde dat zij die snelheid niet had gereden. Er waren een rode personenauto jn een witte sportwagen bij in het geding. „Mijn auto is een witte eend", zei verdachte. „Is een eend geen auto?", zo vroeg de kantonrechter. De agent van de gemeentepolitie, die /erdachte aanhield had ge vraagd aan zijn collega om velke wagen liet ging en die sou toen gezegd hebben „die vitte sportwagen". Tegen A. van V., horeca ondernemer te Kloosterzande eiste de officier van justitie, nr. W. Mijnssen een boete van 90 wegens het rijden op 7 december op de Veerstraat te Zaamslag, met een snelheid van 75 kilometer. Uitspraak ■onform. Mr. H. Tichelman, die op- rad voor zijn cliënte, me- rouw A.B. te Waehtebeke, fie moest terechtstaan wegens iet veroorzaken van een aan- 'jding tijdens een slippartij o de Schuttershofweg te Ter- leuzen, op 14 september, be oogde dat het uitzicht, even als de rijweg ter plaatse zeer ■lecht is. Bij het afremmen was haar auto geslipt en dien- engevolge tegen een auto met aanhangwagen terecht geko men. Schade was daarbij niet uitgebleven. De officier vond dat een auto op droog zand niet zo gemakkelijk slipt. „Volgens de getuigen heeft mevrouw daar te hard gere den". zo zei mr. Mijnssen. Hij eiste een boete van 100. De kantonrechter halveerde deze eis. Verdachte H. G. een te Ter neuzen wonende Duitser, die de oorzaak zou zijn geweest van een aanrijding op de pa rallelweg van de Axelsestraat, was niet verschenen. Wèl aan- -ezig was de daarbij betrok ken bromfietsbestuurder, J. de R. barkeeper te Terneuzen, die verklaarde dat de auto van G. links op de weg stond. De kantonrechter achtte het nood zakelijk deze zaal uit te stel len om G. te kunnen horen. Tegen A.R. uit Axel, die bij controle in de Zandstraat te Sas van Gent, geen deugdelij ke linker voor- en achterband bleek te hebben, eiste de offi cier van justitie, een boete van 71. Uitspraak 60. J.C.H. uit Lokeren had op 8 september op de Absdaalse weg een aanrijding veroor zaakt met een motorrijder, door deze geen voorrang te verlenen De motorrijder werd daarbij gewond. De officier vond het een ernstig everkeers- >vertreding en eiste 120 >oete. Uitspraak 125. Even eens 150 eiste mr. Mijnssen egen O.S. uit Berchem, die niet was verschenen, wegens net niet vrijlaten van de door gang op 1 september aan de Zoetevaart te Hulst. Uitspraak 125. waterzuiveringskosben straks over de „vervuilers" wordt omgeslagen. Hij geloofde overigens niet dat het nieuwe stelsel veel grote consequenties zal hebben voor de traditionele akker bouw en veeteeltbedrijven. Problemen zag hij wel voor de veredelingsbedrijven, de zoge naamde bio-industrie. „Dat betekent ip sommige plaatsen een concentratie van afvalstoffen, met alle gevolgen van dien voor het oppervlak tewater". Overigens verwachtte hij dat binnen tiwee tot drie jaar het probleem van een juiste op slag van mest en gier onder de knie zou zijn. De heer Ten Wolde ging ook nog in op het aandeel van de landbouw in de vervuiling van het oppervlaktewater. Volgens hem droeg de landbouw hier minder debet aan dan bepaal de perspublicaties doen ver moeden. In dit kader merkte hij op dat de fosfaatvervuiling van het water door industrie en huishoudelijke vervuilers 25 maal zo groot was als dat door de landbouw veroor zaakt. Hij wees er op dat iedereen belang heeft bij goed opper vlaktewater, zowel te gebrui ken voor drinkwater als voor koelwater en veevoeding. Ge bruikt water zou zo zuiver mogelijk weer geloosd moeten worde „De recirculatie geldt in dit verband ook voor de landbouw", zo merkte hij op. Na zijn inleiding bestond gistermiddag voor de vele aanwezigen gelegenheid tot het stellen van vragen over specifieke problemen inzake de watervervuiling. Hiervan werd dan ook een dankbaar gebruik gemaakt. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01130-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraar 14 tel 01140-3751 (3 'ijnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100-R030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADV ERTENTIE -EXPLOITATIE: Breda maandag tro vrijdag 19 00-21 00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9 00-12.01) uur. teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: taeuwsoh-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- 'eeland 01100-4944 IUISAANSLU1TINGEN: EDAUTIE: 'iel Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, ■rneuzen tel 01150 7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac- ur Zeeland A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Mid- "Iburg. tel 01180-7764 privé tel 01180 7438: redacteur Midden eeland drs J Bouwmans, tel 01100-3405. kant Klokstraat 1, •oes. tel 01100-8030 privé Colünshof 35 Goe- redacteur te "rneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kano lieuwatraat 9, erneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-4'' dacteur O.Z.- 'laanderen A Vertind kantoor Steenrtraa' 'st tel 01140- '51 privé tel 01140-3103: redacteur W 7. leren: R van "r Helm. Melkweg 40 Oostburg teL 0117i sportredactie "eiand- 'I Koomen. 01155-2594. UTOJÜURN ALIS1 ZEELAND: J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. lBONNEMENTEN-EXPLOITATIE: nspecteur Zeeland: P Konings tel 01150-6297. VDVERTENTIE-EXPLOITATIE inspecteur Zeeland' C Menu rei 01100 - 4316

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5