Feestelijke opening Den Dullaert Prins Lamsoor in huwelijksbootje TIJDBOMMETJE ONDER CARNAVAL VEERDIEM DECEMBER fijijare zuiveri KI G( BI Weinig belangstelling voor DUIVEN STERVEN NOG STEEDS IN SAS VAN GENT MINIS TER Wh stad streek jhbhhbmé GESCHENKEN De Vos Eggermont B.V. Don (PvdA): „Rampenplan voor gebied rond Doef is gewenst" DESIREE REEKS INBRAKEN IN HULST EN SINT JANSTEEN Sas van Gent Westdorpe Nieuw Namen Op 14 februari Stiptheidsactie in Belgische ziekenhuizen PrS t SM» Aanhoudend zacht Zaterdag 2 februari 1974 - (Van een onzer verslaggevers) HULST Niet alleen op feestelijke, maar vooral op origi nele wijze is gisteren het nieuwe sociaal-cultureel centrum Den Dullaert in Hulst officieel geopend door de commis saris van de koningin in Zeeland, mr. J. van Aartsen. Na binnenkomst werden de de heer Van Aartsen en zijn echtgenote voorgesteld door voorzitter J. H. Stolte van de stichting Den Dullaert aan het bestuur en medewerkers en al le personen die op de een of andere wijze hebben meege werkt aan de realisatie van dit project. Daarna maakte het ge hele gezelschap een rondgang door het gebouw. (ADVERTENTIE) HULST (Korte Nieuwstraat 21 Tel. 3558, b.g.g. 2209 .(Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Voor een gehoor van slechts ongeveer 20 leerlingen van het Zelden- rust-college in Terneuzen heb ben een voor- en een tegen stander van een open-Ooster- schelde hun argumenten uit eengezet. De heer Van Leeu wen uit Waarde deed dit als lid van de actiegroep „Ooster- schelde-Open" en de Middel burger leraar Glas verdedigde zijn onlangs gestarte actie „Oosterschelde-Dicht". De heer Van Leeuwen som de een aantal nadelen op van een afgesloten Oosterschelde voor het vogel- en visbestand, de mossel- en oestercultures en de beveiliging van stranden en duinen. Dat het ophogen van dijken langs de Ooster schelde 20 jaa>- zou duren, achtte hij zwaar overdreven. De heer Glas spitste zijn betoog vooral toe op de angst, die talloze mensen na de stormramp van 1953 hebben overgehouden voor een nieuwe overstroming van de Ooster schelde. „Een zo kort mogelij ke verdedigingsgordel om de Oosterschelde is de beste be veiliging", aldus de heer Glas. Hij vond het onverantwoord om zoveel mensen nog langer in ongerustheid te laten. Het milieu-argument tegen een volledige afsluiting van de Oosterschelde is naar zijn me ning niet doorslaggevend. Ook het mogelijke verlies van de oestercultures vond hij van weinig belang. Het schone mi lieu van de Oosterschelde is, aldus de heer Glas. vooral te danken aan de tot dusverre uitgevoerde Delta-werken. Geen moment gaven de beto gen van beide sprekers aanlei ding tot scherpe discussies. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De voor zitter van de statenfractie van de PvdA, de heer W. Don. heeft gisteren aan GS ge vraagd of zij willen bevorde ren dat er een rampenplan komt voor de Zeeuwsch- Vlaamse gemeenten, die in de gevarenzone van de kerncen trale te Doel (België) lig gen. De heer Don verwijst naar het rampenplan voor het ge bied rond de kerncentrale te Borsele. van welk plan hij meent dat het op een juist initiatief van de burgemeester van Borssele berust. Hij vraagt vervolgens: „Dienen gezien de ontwikkelingen aan de grens met België, met na me de kerncentrale te DocL alsmede het voor de gemeente Terneuzen vastgestelde cala miteitenplan, de burgemees ters van de in de gevarenzone van deze centrale te Doel ge legen gemeenten, niet even eens analoog aan de situatie te Borssele een rampenplar. op te stellen?" De heer Don wil verder we ten, welke instantie bepaalt of en zo ja wanneer en in welke mate, uitvoering dient te wor den gegeven aan de bij het rampenplan vastgestelde maat regelen. Tenslotte vraagt hii het college om op de betrok ken ministeries in Den Haag de nodige stappen te onderne men, zodat 'bij eventueel op treden van rampen, de waar schuwingen uit de kerncentra le te Doel zo tijdig plaatsvindt dat ook in Nederland de n ïod- zakelijke maatregelen kunneD worden getroffen. Op deze tocht kwamen van achter hoeken en deuren on verwacht kinderen met dieren- maskers op tevoorschijn, ge huld in prachtige kleren. De maskers bleken de koppen van de vroegere Reynaertstoet van de groep ,,De Statie" voor te stellen. In optocht ging het toen naar de grote zaal, waar alle gasten reeds wachtten. De kin deren stelden zich op achter het gesloten doek. Op verzoek van de heer Van Aertsen werd het doek opgehaald en vormden de kinderen met meegenomen letters het woord „Den Dul laert". Hiermee was het gebouw officieel geopend. Afgewisseld met orgelmuziek werden vervolgens verschillen de toespraken gehouden. Voor zitter Stolte opende de rij. Hij bracht dank aan allen die had den bijgedragen tot wat Den Dullaert nu is. Voor de heer Van Aertsen had hij een ge schenk en ook voor de echtge note van directeur H. de Gucht. De heer Stolte vermeldde even in het bijzonder de niet-ver- wachte aanwezigheid van de vroegere Hulsterse deken Koop. man, de initiatiefnemer voor het centrum. De commissaris der koningin mr. Van Aartsen zei in zijn re-" de, dat hij aanvankelijk in de mening verkeerde, dat voorzit ter Stolte had overdreven toen hij schreef „Ik durf rustig te stellen dat daar in het „oosten van Vlaanderen" een ge meenschapscentrum tot stand is gekomen dat in heel Nederland en zelfs ver daarbuiten zijn weerga niet heeft". Maar na be zichtiging was hij toch onder de indruk gekomen. Hij vond het gebouw bepaald uniek. Ook de heer Van Aartsen dook nog even terug in het verloop dei- gebeurtenissen die vooraf zijn gegaan aan de bouw. Hij achtte Den Dullaert een stukje wel zijnsvoorziening dat men niet vaak tegenkomt. De heer Van Aartsen maakte van de gelegen heid gebruik nog eens uit te spreken dat dit soort Voorzie ningen er niet kan komen zonder welvaart, economische groei en economische ontwikke ling. De heer Rietkamp van het bureau Zeeland van het minis terie van C.R.M. vertelde dat dit bureau zich vaak had afge vraagd tijdens de realisatie vanaf 1968 of Den Dullaert het gebouw van de duizend zuchten zou worden of een droompaleis. „Gelukkig het laatste", merkte hij op. Somber was wel het vooruitzicht, dat het financieel moeilijk is geworden meer van dit soort initiatieven in Zeeland te ontplooien. Burgemeester P. Mölthoff mempreerde in zijn feestrede nog eens de gronden, waarop Den Dullaert tot stand is geko men. Hij gaf verder een paar fi nanciële cijfers: Den Dullaert kost de gemeente Hulst f 8,70 per inwoner (inclusief sport hal). De sportvelden daarente gen f 10,en de subsidies voor de sport f 15,85 per inwoner. De heer Molthoff maakte van de gelegenheid tevens gebruik om te pleiten voor een financiële regeling voor het basisonder wijs, zodat ook in schoolver band culturele manifestaties kunnen worden bezocht. Hij verzocht de stichting Den Dul laert de contacten met zusterin stellingen over de grens te in tensiveren. De heer Molthoff bood namens het gemeentebe stuur een geschenk aan, dat een plaats zal krijgen in de be stuurskamer van Den Dullaert. Na het officiële gedeelte volg de in de foyer een receptie. (ADVERTENTIE) De elegante i'erloi/ngsr/ng JUWELIER-HORLOGER LANGE NIEUWSTRAAT 26 HULST (Van oinze correspondent) SAS VAN GENT Nog steeds krijgt de rijkspolitie te Sas van Gent meldingen van duivenliefhebbers, waarvan duiven, kort na het uitvliegen dood-gaan. De vogels lijden al lemaal aan parathionvergifti- ging. Het perceel grond waar het parathion werd uitge strooid ligt nabij Sas van Gent en is eigendom van landbou wer J.R., die echter blijft ont kennen dat hij het vergif heeft gestrooid. Momenteel is het volgens de rijkspolitie niet mogelijk het perceel van on kruid te zuiveren, omdat er koolzaad op wordt verbouwd. Bij de ontvangst bij Den Dullaert kreeg mevrouw Aartsen bloemen. (Van, een onzer verslaggevers) HULST-ST.-JANSTEEN De politie heeft momenteel de handen vol met het onderzoek naar niet minder dan zes in braken, die Hulst en vooral St. Jansleen in de nacht van don derdag op vrijdag hebben ge teisterd. kn St.-Jansteen kregen niet minder' dan vier inwoners on gemerkt bezoek van ongewen ste gasten. Drie van de vier inbraken leverden de nog on bekende daders een tlinke som geld op, terwijl zij bij hun vierde bezoek bot vingen. Een opmerkelijk feit was dat bij alle inbraken de dader of daders langs de achterdeur zijn binnengekomen. Waar schijnlijk beschikten zij over valse sleutels, omdat geen en kele deur was geforceerd, al dus adjudant Van Hove van de rijkspolitie uit Hulst. Het eerste slachtoffer van de nachtelijke dieven werd de rijschoolhouder W.V. in de Badhuisweg. Zij onderzochten alle kasten in de woonkamer en verdwenen met een tame lijk groot geldbedrag. Het tweede nachtelijk doelwit was mevr. Van D. in de Jos Eve- raertstraat. Ook hier werden beneden alle laden en kasten overhoop gehaald en werd ook geld meegenomen. Bij de heer A.S. in de Jos Everaertstraat werden naast een kleine som geld, ook de spaarpotten van de kinderen meegenomen- De vierde inbraak bij de weduwe R. in de Badhuisweg leverde de insluipers niets op, waarschijnlijk werden zij door een of andere oorzaak opge schrikt. Tijdens dezelfde nacht werd van de volière van de heer E. B. in de Oude Drijdijck het slot afgebroken, maar ook hier werd niets ontvreemd. Nadien moesten de daders waarschijnlijk hun seksuele honger nog bevredigen, want van 'St.-Jansteen trokken zij naar Hulst waar werd inge broken in de sexwinkel Picol- lo aan de Lange Nieuwstraat. Zij namen hier een 15-tal sex- films en een bandrecorder mee. Kinderzegels Het plaatse lijke comité kinderpostzegels kan met genoegen terugzien op de actie 1973 ten behoeve van de stichting Nederlandse kinderpostzegels. De actie heeft in Sas van Gent, West- dorpe, Philippine en Sluiskil f 11.259,43 opgebracht, hetgeen een hoger bedrag is dan dat in 1972. Het comité is dan ook allen die hebben bijgedragen tot het bereiken van dit resul taat bijzonderlijk erkente lijk. Seriekaartcn Op zaterdag 9 en zondag 10 februari wordt in café „Centraal" bij Armand Dehulsters weer een grote se- riekaarting gehouden. De win naars van elke serie ontvan gen naar keuze vlees of een fles wijn. Ook de verliezers van iedere finale krijgen nog een gulden van hun inleggeld terug. In Westdorpe bestaat voor deze kaartingen altijd een zeer goede belangstel ling. Biljarten Vandaag is er een internationale biljard wed strijd in café R. Tileman in Nieuw-Namen. De biljartvereniging OBK uit Nieuw-Namen speelt dan een vriendschappelijke wedstrijd tegen de biljartclub van het Gildenhuis uit St.-Niklaas De vereniging, die het hoogste aantal punten haalt, is win naar. Een return wedstrijd te St.-Niklaas zal worden gehou den op 2 maart. De eindwin naar staat een beker te wach ten. Voetbal De voetbalvere niging Hulsterloo heeft op nieuw een aanwinst voor haar voetbalveld in ontvangst mo gen nemen. De heer P. Ver meersen uit Hulst schonk na melijk een scorebord, waar door de scores nauwkeurig kunnen worden bekeken- Drumband De drumband van de fanfare de Scheldezo- nen uit Nieuw Namen wordt door het bestuur het jaarlijkse feestavondje aangeboden op vrijdag 8 februari. Deze bij eenkomst wordt gehouden in café Verras en begint om 19.00 uur. HET ministerie van defensie va-n Taiwan heeft bevestigd dat op de Spratley-eilanden een garnizoen van het leger van Taiwan is gestationeprd (Van onze correspondent) GENT Het Belgisch Ver bond van Artsenkamers heeft laten weten dat uit solidariteit met het personeel van het Academisch Ziekenhuis te Gent, op donderdag 14 februa ri in alle Belgische ziekenhui zen een stiptheidsactie zal worden gehouden. Hoewel de beperkte verzor ging van de patiënten in het Gentse academische ziekenhuis voorbij is, is er nog geen ein de gekomen aan hét conflict tussen de geneeskundige fa culteit en de universitaire overheid. Medegedeeld wordt dat de artsen van het acade mische ziekenhuis vastbesloten zijn de actie voort te zetten tot hun eisen zijn ingewilligd. De ze zijn niet het verkrijgen van hogere lonen, maar - wel een voortgezette medische promo tie ten gunste van de pa tiënt. Volgens professor dr. Ver- donck, decaan van de faculteit zullen hardere acties volgen als de stiptheidsactie van 14 februari niet het gewenste re sultaat oplevert. Door de soli dariteit van het gehele Belgi sche ziekenhuispersoneel dreigt het conflict aan de Gentse universiteit een natio nale krachtmeting te worden. De voorzitter van het verbond, dr. Wijnen, verklaarde dat het hier om een waarschuwingsac tie gaat, waarbij in de zieken huizen alleen dringende geval len zullen worden behandeld. Spreekuren zullen er niet worden gehouden. Wél zullen de professoren op die dag col leges g'even. 0 De trouwende prins geëscorteerd door andere carnavaleske hoogwaardigheidsbekleders. (Van onze correspondent) LAMSVVAARDE-HULST Fons Pateer, beter bekend als prins Lamsoor van Lamswaar- de, is gisteren als verstokte vrijgezel in het huwelijk ge treden met de charmante Mag- da de Koek uit Hulst. Natuur lijk mocht een dergelijke ge beurtenis waarbij zo een voor aanstaand en doorluchtig ie mand betrokken was, niet on opgemerkt voorbijgaan. Het koor van Lamswaarde zorgde tijdens de plechtigheid in de stampvolle Willibrordus- basiliek te Hulst voor de zang op de achtergrond. De receptie na de huwe lijksvoltrekking kende een overweldigende belangstelling. Meer dan 700 bezoekers kwa men het populaire paar in de Krokodilbar te Kloosterzande gelukwensen. Gisteravond na 9 uur was er een speciale receptie voor de muziek van Lamswaarde en de carnavals verenigingen van Hulst, Kloosterzande, Boschkapelle, Vogelwaarde, Clinge, St.-Jan steen, Graauw, Terhole en na tuurlijk Lamswaarde. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het bestuur van de afdeling groot Hulst van „horeca Nederland" heeft gis teren een tijdbommetje gelegd onder het gehele carnavalsge- beuren in Hulst dit jaar. Diep ste oorzaak daarvan is de ho- reea-exploitatie in het sociaal- cultureel centrum Den Dul laert, welke de horeca Hulst een doorn in het oog is. Con crete aanleiding is echter het feit, dat het gemeenteperso- neel heeft besloten een carna valsbal te organiseren in Den Dullaert. Het bestuur van de afdeling groot Hulst van „horeca Ne derland" heeft nu de carna valsstichting in Hulst laten weten, dat het zijn leden zal adviseren zich te onthouden van alle verdere medewerking en financiële steun aan het carnaval in Hulst, indien de carnavalsstichting door middel van de raad van elf medewer king verleent aan dat carna valsbal van het gemeenteper soneel in Den Dullaert. Over dit advies vindt dinsdag 5 fe bruari om 14.30 uur in hotel Internationaal een speciale vergadering plaats van de af deling groot Hulst van horeca Nederland. Op die vergadering zal ook gesproken worden over eventuele andere acties van de horeca tegen de hore ca-exploitaite in Den Dul laert. Een en ander werd gisteren tijdens een persconferentie in de Koning van Engeland door het bestuur van de Hulster horeca-afdeling nader toege licht. De horeca in Hulst wordt opgescheept met vol strekt oneerlijke concurrentie door de feitelijke manier, waarop in Den Dullaert hore- ca-exploitatie wordt bedreven. Dat vindt althans het bestuur van horeca-Nederland afdeling groot Hulst. En die oneerlijke concurrentie wordt mogelijk gemaakt notabene met ge meenschapsgelden. Uitdrukke lijk stelde het bestuur van de Hulster horeca gisteren dat het sociaal cultureel* centrum voorziet in een behoefte. De sociaal culturele evenementen vinden hier onderdak en uit de belangstelling bl kt de grote behoefte al. Het bestuur stelde verder dat er in een dergelijke voorziening plaats moet zijn voor het g ruiken van een consumptie door de bezoekers. Dit is een onderge schikte functie. Maar volgens het bestuur van de Hulster horeca ligt deze aangelegen heid in Den Dullaert precies andersom. Door het bestuur - wérd het gisteren gekarak'eri seerd als een bar-exploitatie op de eerste plaats, waarom heen dan ook nog wat zaal- ruimte is. Het bestuur van de afdeling groot.Hulst van horeca Neder land zei gisteren verder geheel vrede te kunnen nemen met het horeca-personeel in Den Dullaert, indien de exploitant onder dezelfde voorwaarden en omstandigheden moest wer ken als alle andere horeca be drijven in Hulst. Maar deze exploitant is op de eerste plaats in loondienst en werkt bovendien op provisiebasis. Vooral door dit laatste is de kiem gelegd voor een concur rentiestrijd, die de normale horecabedrijven in Hulst bij voorbaat verliezen. De basis waarop in Den Dullaert de horeca kan worden geëxploi teerd, daarentegen ageren de andere horecabedrijven en niet alleen meer met woorden. Het bestuur van de Hulster horecavereniging voelt zich trouwens toch voor aap gezet door de feitelijke ontwikke ling. In oktober 1972 heeft het bestuur een petitie aangebo den aan het gemeentebestuur en het stichtingsbestuur van Den Dullaert. Die petitie be vatte een achttal punten onder meer: geen sterke drank schenken in Den Dullaert. geen bruiloften, partijen en dansavonden, geen recepties en uitvaarten, de consumptie prijzen gelijk aan die van de andere horecabedrijven, het gebouw niet gebruiken voor doeleinden met een zuiver particuliei karakter, eventuele maaltijden laten verzorgen door bestaande horecabedrij ven, de zaalhuren gelijk aan die van de bestaande accom modatie en sluitingstijd in de avond 1 uur na afloop van betreffende evenementen. Volgens het bestuur van de Zattfdag 2 februari 1974 Hulster horecavereniging is indertijd na gesprekken toege zegd dat aan al deze punten tegemoet zou worden geko men. Maar de praktijk nu is: wel sterke drank, wel dansa vonden, lagere consumptieprij zen, een volledig ingerichte horecakeuken, zaalhuren op een niveau waarmee een par ticulier bedrijf zijn verwar ming nog niet kan bekostigen en de foyer is elke dag open tot twee uur 's nachts ook voor passanten. De foyer is dus een gewoon café volgens het Hulster horecabestuur. Het feit dat het gemeente- personeel zijn carnavalsbal in Den Dullaert gaat houden, is voor het bestuur van de Hul ster horecavereniging het be gin van de werkelijkheid, zo als het -gaat worden. Daarbij wordt nog aangetekend dat reeds jaren moeite is gedaan om het carnaval van de grond te krijgen in het centrum van Hulst. Door horeca, midden stand en andere zakenmensen zijn daarvoor vele offers ge bracht. Carnaval is voor een stadscentrum dan ook zakelijk interessant. Mocht het carna val zich daarom steeds meer gaan verplaatsen naar Den Dullaert, dan profiteert geen enkele ander bedrijf ervan vanwege de excentrische lig ging van het gesubsidieerde gebouw. De dreigende boycot wil daarom het kwaad vanaf het begin in de wortel, aantas ten. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Als ge- vol» van de benzinedistributie in het bijzonder en de oliecri- in het algemeen hebben de provincial'' Stoombootdiensten (SPD) in Zeealand het in dc maand december aanmerkelijk minder druk gehad dan in de cernbeg 1972. De veerdienst Vlissingcn- Breskens vervoerde ongeveer S passagiers en 7.488 auto's minder da nin december 1972. Op de lijn Kruiningen-Perk- oolder daalde ten opzichte van decembc i 1972 in december 1973 1 maar tal 1.724. Wel lijken van opval! 1973 Vlissii auto's meer die n plaats en vr dat a .4083 l in aa HUISARTSEN Aardenburg en (j Dokter N. Rijt™ straat 2 te A - 01177-1466. "j Axel Dolce- I 01155-1555. 1 Biervliet, HoofiLu dijke Dokte J Pas, Hoogstr, I dijke, tel. Oil: I Borssele en \lt| Dokter Kiviet ,1 tel. 01105-1203. I Breskens en Groei v. d. Berg 1 01171-366. Cadzand, Retrain)», en Zuidzande - Meijer te s 1366. Clinge, Koewacht steen Dot tel. 01140-2361 Driewegen, Hoet, 's Heerenhoe,; De prast., huisartsen J en H. Zwart;, maandagochtiv waargenomei, Wöstmann, 1 te Ovezand. I 450. Goes Dokter J den Hollander)) 6405. Hoek, Philippine Dokter H K I nastraat 10 si 01154-1345 I Hulst Dokte: 1 tel. 2969. Kloosterzande - I Buwalda, CloosT te Kloosterzande I 1277. Middelburg D:sJ Hayze, Seisd, (zaterdag) en Schram, de Kr tl. 4664 (zondh aanvragen vóór Spreekuur vo® gevallen van lij en van 17.30-18.01 Reiemerswaal Beij te 01130-1344 Hansweert en ter P. Allewijn gen, tel. 01130-1 dorpen Krabber ningen en Rillan Sas van Gent e.«. de Puy, Statioi Sas van Gent, Terneuzen Herk, Mich, de 1, tel. 01150-4003 Vlissingen Dol tena, tel. 3933 24.00 uur) en Bom, tel. 2233 (i 24.00 uur tot uur) Visites a; 10.00 uur. dringende 12.30-13.00 en uur. Wolphaartsdijk, kerke en Heil Dokter A. V phaartsdij t. tel. Zaamslag Doktr Je, Plein 42, tel 13 TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen - Zo werd de opening van Klein Du G. Vermeulen J 13 te Ternecze: 2004 (zaterda? 10.30 en van zondag van 121 W.Z. Vlaanderen A. Streefkerk tel. 01172-1493 zondag van uur). Walcheren j Oort, Tobagc smgen, tel. O'.IM terdag van zondag van uur). Vooruitzichten voor zondag Z. en N. BcvealM- en maandag, opgesteld door P. Frantzen, bet KNMI op vrijdag om 18.00 307 te Goes. Ir Uur: opklaringen, maar later (zaterdag er plaatselijk regen. Weinig ver- 9.00-10.00 uur andering in temperatuur DIERENARTSEN Weersvooruitzichten in cijfers Axel en Zaamslg- gemiddeld over Nederland. J. de Haas te "■A Voor zondag: aantal uren 01153-1366. zon: 1 tot 6. Min. temp.: orri- N. en Z. Bevdari streeks 3 graden. Max. temp Karelse tc- omstreeks 8 graden. Kans op tel. 01106-12!' een droge periode van min- Walcheren en stens 12 uur: 80 procent. Kan* land Dok.f op een geheel droog etmaal: Oostkapelle, 50 procent. Consult alta 5 Voor maandag: aantal uren sche afspraak. zon: 0 tot 4. Min. temp.: om- W.Z. Vlaanderen- streeks 5 graden Max. temp: v.d. Vijver te WSomstreeks 9 graden. Kans op 01170-2103. een droge periode van min stens 12 uur: 80 procent. Kans WIJKVERPLEGING op een geheel droog etmaal 50 procent. Aardenburg. burg en Slu-' 1 Jonge te Cafc'- 367. BHoVo1fdplaafres<4^^^^ftierhoogten van vriJ" i i,„,r,uii.(. - meegedeeld door lJzenaijKc Rijkswaterstaat: Konstanz 294 Biervliet, te. mm Rhein£elden 209 mjn 3 Straatsburg 186 pl 6. Plitters- dorf 364 plus 12, Maxau 420 plus 5, Plochingen 158 min 1, Maittiheim 242 min 13, Stein- bach 172 min 7, Mainz 282 min 9, Bingen 162 min 8, Kaub 196 min 10, Trier 315 plus 2, Koblenz 222 min 18. Keulen 219 min 9, Ruhrort 400 min 4, Lobith 1034 min 8. Pannerdense kop 1000 min 8, Nijmegen 834 min 9, IJsselkop 890 min 5, Eefde IJssel 452 min 12, Deventer 324 min 13, Ellewoutsdijk f' Bolier, ElbaaiJ H. Arendskerf 1 1303. Goes Zr. 3328. Groot Axel e". Zr. Y Mollet. 45 te Zuiddon* 336. Hoek. PhiliPP"" Zr Villen:', te Hoek. te! p Hulst en H°nM..., Maenhout.I Monsin 5468 min 12, Borglia Sas van Gent n n-u (Van Waes, SchP"" 01158-1548. b'; Terneuzen L' 3829 W.Z. Vlaanderen FTnironclraaf ren 4066 plus 9. Belfeld 1225 mini 33. Grave beneden de sluis 524 min 24. Lans? de 3829 Havenstraat tel 01152-218 APOTHEKEN Goes Goese 7104. Middelburg v.d. Boogef'1 79. Tl. 271* Terneuzen - sen, tel. 2090 ,-1 Vlissingen ;1 Tan-Meyer- 26, tel. 2025. Morgen zondag 3 februa- Bergen op Zoom 11.58 Hansweert 11.22 en 23.59 Terneuzen 10.46 en 23.22 Vlissingen 10.17 en 22.58 Wemeldinge 11.48 Maandag 4 februari. Bergen op Zoom 0.47 13.25. Hansweert 12.48. Tei'neuzeri 12.10. Vlissingen 11.40 Wemeldinge 0.37 en 13.15. OO dere meeg meer geme geop Dil ter 1 tijde van kleut Bres Trag Duin Ve heer derw boon ren werk burg Oost door lint, van span het dijn door zicht Bg een de terse „In hart gaar Schi de 1 tielo zern gem de Schi dat tert; tot den. D< de scho ding der\ ters in waa kinc ling Z. Bre: best wen van schc 'den dert K

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2