Hero vraagt onderhoudsmonteurs voor de technische dienst district - ver koopieidstei Goede rik ziekenhuis onderhouds monteur nlland ERVAREN TYPISTE GEÏLLUSTR Welke jongemai durft zich manag te noemen? vertegenwoordiger/ ster vaart uit TWEE LEERKRACHTEN VERPLEl de Edström blijkt naast zijn Taken van de onderhouds monteurs: Opleiding, leeftijd en ervaring: Hero biedt goede vakmensen: Neem kontakt op met Hero: ervaren HUISHOUDKUNDIGE VOOR INRICHTINGEN dordrecht 3 ELECTRON BREDA B.V. Technisch-Commercieel Medewerker Het bestuur van de r.-k. Diaconieschool paardekooper hoffman accountants HUIZE Sluiskil „DE STERRE' (Z.-VI.) ZWAKZINNIGEN- VERPLEGER/ ZWAKZINNIGEN VERZORGER/ 59 Metselaars - Oppei Schilders Zaterdag 2 februari 19//) het in goede conditie houden van de installaties het lokaliseren en verhelpen van storingen preventief onderhoud jaarlijkse revisie installatie van nieuwe apparatuur minimaal LTS-diploma machinebankwerk leeftijd vanaf 23 jaar ervaring n onderhoudswerk strekt tot aanbeveling bereidheid om in ploegen te werken, indien dit nodig is. een goed salaris ploegentoeslag moderne secundaire arbeidsvoorwaarden 20 dagen vakantie het voordeel van de personeelswinkel direkte opname in het Hero-Pensioenfonds bedrijfskleding schrijf uw sollicitatiebrief aan Hero, Postbus 3243 Breda. maak een telefonische afspraak (01600) - 79220 en vraag naar de heer P. M. Timmers. Avon de grootste firma ter wereld in metische industrie en in de directe verkoop, opgedicht in 1886 expansie op de Benelux markt, zoekt leeftijd van 25 - 40 jaar. U houdt van o verantwoordelijkheid o zelfstandig en zakelijk optreden o contact met mensen o motivering van een team dynamische vrouwen o een functie in de buitendienst met grote vrijheid van handelen o verkoop o een goed salaris AVON biedt u o een opleidingskursusvan internationale faam o een belangrijke funktie ir- solide en betrouwbareffj volle expansie o de selectie en opleiding» eigen team o de zakelijke leiding vaneen belangrijk district o een goed salaris o auto van de firma o intensieve marketing ste.- Wilt u in ons succes delen? Schrijf meteen! Een kort briefje is voldoende. Wij zullen spoedig conta-i opnemen en u alle gewenste inlichtingen verschaffen, zonder verplichtingen uwerzijds en in strikt J wen. Interviews zullen worden gehouden in de belangrijkste steden. Reiskosten zullen worden ver'goej' AVON BENELUX, Rijksweg 22 - 2680 Bornem, België - t.a.v. dhr. E. DEPLANCKE, Hoofd Personee:: AVON is gevestigd in Argentinië, Australië, België, Brazilië, Canada, Duitsland, Engeland, Frankrijk Italië, Japan, Mexico, Nederland, Puerto Rico, Spanje, Venezuela, Verenigde Staten, Zweden. Heib breng in uw omzet onze lezers helpen u, die vaart er in te' brengen In ons middelgrote ziekenhuis (300 bedden) gelegen in het cen trum van Dordrecht, is op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een Leeftijd plm. 30 - 40 jaar. die onder directe verantwoordelijkheid van de Verpleegkundig Directrice en in goed teamver band met de reeds aanwezige staf een supervise rende taak krijgt in de voor patiënten en personeel aanwezige service-diensten controle uit te besteden schoonmaak. Belangstellenden gelieven hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afd. personeelszaken. Houttuinen 10, telefoon 078 40044 deIRIN Du Pont heeft een interessante baan Sj met toekomstmogelijkheden als De vijf produktiebedrijven van Du Pont in Dordrecht draaien volop en breiden uit. Om storingen te voorkomen is goed onderhoud, ook van de modernste precisieapparatuur, een eerste vereiste. Du Pont biedt daarom goede onderhoudsmonteurs eei aantrekkelijke, afwisselende job. Het salaris volgens eigen C.A.O. en de sociale voorzieningen zijn uitstekend. Een opleiding tot all-round onderhoudsmonteur wordt binnen het bedrijf gegeven. Heeft u minimaal L.T.S.-diploma en Bemetel, of ruime ervaring in onderhoudswerk? Of een voltooide opleiding M.T.S.-werktuigbouw? Dan is het de moeite waard met Du Pont kontakt op te nemen. Vul de bon in en u ontvangt omgaand nadere inlichtingen. U kunt ook bellen: 078 - 4 10 44, toestel 566. DU PONT DE NEMOURS (NEDERLAND) B.V. DORDRECHT Stuur mij vrijblijvend informatie over de funktie I I UUl 1 ONDERHOUDSMONTEUR bij Du Pont. I Leeftijd: DU PONT VOOR UW Plaats: Opleiding: Bon in gesloten envelop zenden aan: Du Pont de Nemours (Nederland) B.V., TOEKOMST ^Antwoordnummer 81, Dordrecht. ST-41 OLLAND Industrie- en Handelmaatschappij B.V. wil aantrekken een OLLAND is één van de belangrijkste nationale producen ten van warme en koude dranken-automaten. Door toepassing van haar spreekwoordelijke kwaliteit en - precisie opgedaan in de fabricage van haar weegwerk tuigen worden haar producten ook internationaal hoog gewaardeerd. Het bedrijf opereert tevens in de markt met ingrediënten- voorziening voor automaten en is alleen-distributeur voor Hugin kasregisters en Almex plaatskaarten apparatuur. De betrokken vertegenwoordiger/ster zal zich moeten in zetten voor de verkoop van automaten en ingrediënten aan een diverse groep afnemers. Geboden wordt: een zelfstandige, verantwoordelijke verkooptaak in een goed verkoopteam; vast salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring; van goed niveau zijnde secundaire voorwaarden. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Beoordelingscriteria: leeftijd tussen 26 en 32 jaar. goede algemene ontwikkeling, graag gevolgd door een verkoopopleiding. ervaring in de verkoop, bij voorkeur van duurzame ge bruiksartikelen, bij industriële en institutionele afnemers. Zendt uw brief met een beknopte beschrijving van uw levensloop samen met een recente pasfoto aan OLLAND B.V., Postbus 16, De Bilt, ter attentie van de heer F. Simo- nis. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op vertrouwelijke behandeling. Olland Industrie- en Handelmaatschappij B.V. De Bilt Postbus 16, Dorpsstraat 12-16, Telefoon 030 - 762244. heeft als werkterrein het ontwerpen, fabri ceren en monteren van hoogspannings installaties, hoogspanningslijnen, licht- en krachtinstallafies en meet- en regelinstallaties. Voor onze binneridienst vragen wij een die zelfstandig sterk variërende aanvragen en opdrachten op het gebied van standaard pro- dukten vari ons bedrijf en produkten van be drijven die door Electron worden vertegen woordigd, zal moeten behandelen. Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd van 25 tot 30 jaar, met een opleiding op M.T.S.-E niveau, enige kennis van de Engelse en Duitse taal en goede kontaktuele eigenschappen. Belangstellenden worden verzocht hun sollici tatie onder vermelding van nummer SD 1269 te richten aan het Hoofd van de afdeling Per soneelszaken van ons bedrijf, Postbus 3260 te Breda. Hendrik Backers te Rotterdam vraagt voor het onderwijs voor kin deren van het woonwagencentrum DE KIEVIET te Bolnes, welk onder- ■- wijs nauw gelieerd zal gaan worden met een bestaande katholieke basis school voor leerplichtige kinderen. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, Bovenover 4, Rotterdam-16, Tel. 010- 13 17 02. Voor ons kantoor Breda zoeken wij een in Op een kantoor als het onze krijgt u afwisselend typewerk te doen, aan de verzorging waarvan veel aandacht wordt besteed. Gezien de aard van het werk willen wij graag een ervaren kracht. U krijgt een goed salaris, uiteraard afhankelijk van uw ervaring. Geïnteresseerd in deze functie? U kunt dan tele fonisch een afspraak ma ken voor een gesprek. amsterdam/breda/'s-gravenhage haarlem/roosendaal/rotterdam/terneuzen Sollicitatie-adres: Breda, Wilhelminapark 15, tel. 01600 - 2 56 11. is een moderne zwakzinnigemnritc een tijdelijk gebouw 150 patiënte»/ rendeel afkomstig uit Zeeuwsch-ï/ thuis wordt geboden. In september komt de nieuwbom (gem. Hulst) gereed en gaan wij hebben dan in totaal 250 plaatsen. Voor de begeleiding van deze gehanj mensen hebben wij geschoolde in Daarom zijn er aan onze inrichting leidingen verbonden waaraan zov.j meisjes van 16 jaar en ouder kur, namelijk (Z-opleiding) Vereiste vooroplei IV, INAS, MEAO of een daarmee; opleiding. Duur der opleiding: EDST GEL NIET (Van onze speciale vei EINDHOVEN De ster van dens zijn halfjarig verblijf bij aan het Nederlandse voetbalfir: schoten. De als louter „kopspec aanzienlijke technische kwalite Deze eigenschappen hebben hei gestelde Eindhovense publiek riteit bezorgd. Geen ongewooi Edström. want in eigen land w< VPpQ Cruyff van Zweden vereerd. En (Z-A-opleiding) Vereiste voorop! drie jaar vervolgonderwijs. Duurn ding: twee jaar. Het is mogelijk om onder bepaalde na het behalen van het Z-A-diploi ploma in twee jaar te verwerven. Het bruto-salaris bedraagt momenl wel de Z-A- als voor de Z-leerlii 778,62, voor de 2e jaars 82211 Z-leerlingen 3e jaars 1 905.94, komt een nieuwe salarisregeling all Goede sociale voorzieningen. 7V slag en onregelmatigheidstpesla? delijke regeling. De eerste aanschaf kleding is gratis. Men kan zowel ia tern wonen. Belangstellenden voor dit werk diei tatie in aanmerking willen komen, i opgeven voor een voorlichting-bis zaterdagochtend 16 februari 1974, i Na schriftelijke aanmelding (naar,,: boortedatum) plus genoten opleidis een uitnodiging voor deze bijeenlos Ook de ouders van de toekomstifi kunnen deze bijeenkomst bezoekers aanmelding wordt gevraagd. Tel, (Ui trek. van Cruyff naar Barcelor voor de prestaties van de ex-Aj toe te nemen wordt in Zweden i eging van Edström in Nederlan bardeerd. Sportjournalisten van Zweed Zweedse kranten volgen net en de zo gemakkelijk een thuis- buurt wedstrijd van PSV als een goude AANNEMERSBEDRIf M. B. T. SUTMAK Maanstraat 16, Nijmega vraagt voor Duitsland en Zonder papieren onnodig tere?] Aanmelden: Telefonisch Bloedi: uit de U? Dan geven wij u de kans te bewijzen, dat u het ook werkelijk bent. Als u kunt aantonen, dat u er de mentaliteit voor hebt. Een middelbare school opleiding achten we noodzakelijk, terwijl een verdere ontwikkeling in commerciële of bedrijfs economische sfeer wenselijk is. Leeftijd: 24 i 26 jaar. U krijgt op ons kantoor te Breda|en bij enkele andere vestigingen een training van 2 jaar in buitendienstwerk en administratie. Als u de juiste bekwaam heden bezit, gaat u daarna zelfstandig een nieuw of een bestaand kantoor leiden. Uiteraard scheppen We voor u gunstige financiële omstandig heden met moderne arbeids voorwaarden. Uw interesse vernemen we graag uit een informatieve brief aan ons hoofdkantoor, ta.v. de afdeling personeelszaken. Vola verstrek; particulieren en b®? Nederlands groots1'' lijke financierings-i"' Jong, maar sterk 8'; Met nu al lit* het hele land. Het is in Amsterdam: H" 105-107. Geïllustreerd politienieuws" en tussen 1873 en de er foor wie het nu leest is het niel onderhoudend, maar ook bijz in die zin dal het onmiddelli deel tegen de moderne joi zijn namelijk nogal wat landgenc erst.elling verkeren dat harde journ is en dat men een eeuw of wat over moord en doodsla I dan momenteel. Vijf minuten bladeren in cl. >°r Nico Bolak uitstekenc facsimile-bloemie - nu van het Geillu» Politienieuws is vgt -en. kan tien onmiddellii [ft is, i "lisvatting afhelper blad staat sti.it van senss B en de belangriikste versla worden geïllustreerd me ■""tres waarvoor he llistlsch een eufemis inertie mag worde gevaarlijke diens, staat boven het ver Ian een moord in Wenen ofs"nenn men de t-k-t met overslaan, maakt de te- .ening iuidelij naagd neeft n vakkun afel gr 'en kar Ie gen< ■akeiijk iet bla zertei», aerichtr neer d: een tij auto's ook op nieren kon str beeld van Mu

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 20