Architect in Hulst houdt open dag Geen auto rijden van bijstand Directeur Rammeloo nam afscheid van soeiale werkplaats ■wee EIS VAN TIEN JAAR VOOR MOORD OP VERKEERDE Gemeentepersoneel nam afscheid van R. de Kraker irecteur BESTUURLIJ] Y m n Klaas G. blijft volhouden onschuldig te hebben gezeten stad streek 1 Goes krijgt in hoger beroep gelijk Hulst Vogelwaarde Clinge Uitslagi bedrijfs. volleyt Ledenver: Handelsceil Regen IN Vrijdag 1 februari 1974 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Twee de Kamer uit Gedeputeerde Staten heeft het college van B. en W. van Goes in een geschil over de toepassing van de bij standswet in het gelijk ge steld. Het góng hier over een be j aarde inwoner van Goes, die zich had laten opnemen in een pensiontehuis in Veere, in ver band waarmee hij een be scheiden eigen kapitaaltje had ingeteerd. De man, een zekere Q. meende dat de gemeente Goes hem als vergoeding voor het ingeteerde eigen kapitaal tje een tegemoetkoming moest geven. Bovendien rekende hij op een vergoeding voor het gebruik van een eigen auto. die hij wegens aijn slechte gezondheidstoestand wenste te gebruiken. Gebleken is, zo bepaalde G.S. in hun uitspraak in hoger beroep, dat de gezondheidstoe stand van Q. niet veel ver schilt van die van alle andere mensen van zijn leeftijd. De bepalingen in de bijstandwet waren derhalve niet op zijn geval van toepassing, voorzo ver het de auto betreft. Ver goeding van het ingeteerde ei gen kapitaaltje was evenmin op grond van de bijstandswet mogelijk, maar desondanks hadden B. en W. van Goes de man een tegemoetkoming ge geven in de kosten van zijn verblijf in het pensiontehuis. Na alle kanten aan de zaak nog eens te hebben bekeken, bepaalden G.S. dat B. en W. van Goes juist hadden gehan deld. Een bijzonder aspect aan de zaak was nog dat Q. zonder enig vooroverleg en zonder noodzaak zijn kamer in het pensiontehuis in Veere had betrokken, hoewel de pension- prijs zijn financiële draag kracht te boven ging. Diefstal Dinsdagavond zagen twee jongens op de Markt te Hulst hoe een jonge man pnobeerde de bromfiets van een van hen te stelen. Ze gingen erop af, waarop de jon geman er vandoor ging. Even lager zagen zij hoe hij een andere brommer meenam en erop wegreed. De twee jon gens gingen nem achterna en zagen dat hij slingerend over de weg reed. Toen ze hem te pakken hadden, werd de poli tie ingeschakeld. De jongeman, de 17-jarige R. v.d. W. ui.t Stekene (België) bleek onder invloed te verkeren. Topbiljart De Hulster topbiljartclub de Martino's speelt zaterdagavond om 19.30 uur in café Stadsherberg een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Belgische topbiljart club Assenede. (Van een onzer verslaggevers) HULST Gratis adviezen over allerlei problemen die te maken hebben met bouwen. Dat kunnen de mensen binnenkort krijgen in Hulst bij architect W. P. van Dries- sche in de Wilhelminalaan Architect Van Driessche wil niet gezegd hebben dat hij start met een architectenwinkel zo als er elders in Nederland meer zijn en zoals er ook wetswinkels zijn. Hij spreekt liever van open huis houden Maar in feite komt het op hetzelfde neer: mensen die met welke problemen dan ook zitten op gebied van bouw kunde, kunnen met ingang van maandag 4 februari te recht bij de heer Van Dries sche in Hulst. „Ik loop eigenlijk al een he le tijd met dit idee rond. Ik heb de boot echter tot nog toe afgehouden met de vraag of het wel zin zou hebben. Dit, hoewel ik van verschillende zijden reacties had gehoord dat er wel behoefte aan zou bestaan. Maar nu ben ik ook van de zin overtuigd geraakt en ga ik het gewoon probe ren", aldus de motivering van de heer Van Driessche. Maandag 4 februari houdt architect Van Driessche voor de eerste keer open huis van 19.00 tot 21.00 uur op zijn kantoor in de Wilhelminalaan in Hulst. Mensen, die zelf met een verbouwing bezig zijn en wel eens het advies van een architect wilden hebben over bepaalde zaken, kunnen dan rustig binnenwippen bij de heer Van Driessche. Gratis geeft hij dan adviezen, die vrijblijvend zijn. Concreet denkt de Hulster architect aan problemen op gebied van ver bouwing, herindeling van wo ning, samenvoegen van woon ruimten, woningverbetering en kleurkeuze bij schilderwerk binnen of buiten. „Duidelijk wil ik voorop stellen, dat ik geen tweede werkkring naast mijn normale dagtaak ambieer," aldus de heer Van Driessche. Hij stelt dan ook bij voorbaat dat het blijft bij adviseren. Zaken waarbij de tekenpen te pas moet komen, doet hij niet. Hij stelt zijn kennis gewoon een paar uur per week voor ieder een beschikbaar. Hij vindt dat het sociale aspect van zijn be roep. Een ander belangrijk aspect van het experiment, dat hij gaat beginnen, acht de heer Van Driessche dat hij kan gaan fungeren als een soort wegwijzer in de wirwar van bouwvoorschriften en wetten op dit terrein. En verder een wegwijzer naar allerlei instan ties en commissies die met bouwzaken hebben te ma ken. Volgens de heer Van Dries sche bestaat er in het alge meen gesproken toch nog wel veel onwetendheid over het werk van de architect. Naar zijn ervaring bestaat er bij te veel mensen ook nog drempel vrees om bij een architect bin nen te lopen voor het een of ander. Met zijn experiment hoopt hij nu ook zijn vak wat meer naar buiten te bren gen MMV Morgen houdt de Bossche postdiuivenhoudersve- reniging „Met Moed Vooruit" in het café van P. Vonk te Vogelwaarde de jaarlijkse teerdag. De leden komen om 17.00 uur samen, waarna een gezamenlijk diner de avond verder doorgebracht wordt met gezelschapsspelen. De heer Van Driessche zegt totaal geen idee te hebben of zijn idee zal aanslaan. Hij vindt dat zoiets eigenlijk ook niet zou moeten hoeven. Want dat zou er dan op duiden, dat er problemen zijn. De mensen met wie hij er echter over heeft gesproken, hebben zijn idee enthousiast ontvangen. Voorlopig houdt architect Van Driessche elke maandag spreekuur voor gratis adviezen van 19.00 tot 21.00 uur op zijn bureau in de Wilhelminalaan in Hulst. 0 De scheidende directeur neemt een gebakje. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Dit is niet het moment waar ik vurig naar heb verlangd". Zo begon gisteren in de overvolle kantine van de sociale werkplaats in Hulst directeur L. J. Ramme loo aan zijn laatste officiële optreden, als directeur. Het was zijn afscheid van de werkplaats na bijna zeventien jaar arbeid. Hij heeft deze werkplaats mede van de grond af aan opgebouwd. 0 Burgemeester De Kam geeft de scheidende heer De Kraker de ehveloppe: (Van onze correspondente) AXEL „Hij kan nu ten minste achter zijn dijk blijven liggen en hoeft er niet meer bij nacht en ontij uit om spoedkarweitjes voor de ge meente op te knappen". Dit zei de heer W. B. M. Blom maart, hoofd gemeentewerken, gistermiddag in een feestelijk met bloemen versierde raad zaal van het Axeise stadhuis, waar praktisch het voltallige Wielerkoers Onlangs heeft de KNWU een bijeen komst gehouden in Kapelle. Op die bijeenkomst was aan wezig de heer J. Verstraeten, voorzitter van het feestcomité. Tijdens de vergadering werd besloten om op 23 juli van dit jaar een wielerkoers te organi seren voor amateurs in Clin ge. gemeentepersoneel, plus een aantal oudgedienden aanwezig was om afscheid te nemen van Rogs de Kraker, Hij is bijna 40 jaar bij de gemeente in dienst geweest en neemt n u op 65-jarige leeftijd af scheid. De heer Blommaart was de laatste van een lange rij spre kers en onderstreepte alleen maar wat de andere woord voerders ook al hadden ge zegd: dat de heer De Kraker een onvermoeibare werker is, waar je op kunt vertrouwen en dat ze hem allen zeer zou den missen. Burgemeester A. de Kam herinnerde er nog even aan dat het werk van de heer Kraker (onderopzichter plantsoenendienst) eigenlijk het visitekaartje van de ge meente Axel was. Hij dankte hem hartelijk en overhandigde de heer De Kraker een enve loppe met inhoud. Wethouder J. Dieleman prees de heer De Kraker en zei, dat zonder hem de inven tarisatie nooit zo goed gewor den zou zijn. Gemeentesecretaris P. G. van den Bosse, die namens de binnendienst sprak, bood de heer De Kraker een exem plaar van het boekje „Kent u ze nog... de Axelaars?" aan en zei dat de heer De Kraker met veel plichtsbetrachting ook de minder prettige karweitjes had opgeknapt. Gelachen werd- er bij de toespraak op rijm van de voorzitter van de perso neelsvereniging, de heer Piet Ecknardt. Er waren bloemen voor mevrouw De Kraker en verschillende cadeaus voor de heer De Kraker. De heer C. Bakker, even eens onderopzichter, had voor de familie De Kraker een thermometer en een weeg schaaltje. Tenslotte was de heer Blommaart een fraai ge dicht voor van twee vriendin nen, die hun beste wensen vergezeld lieten gaan van een molienvanger. Op de afscheidsreceptie wa ren op de eerste plaats alle werknemers van de werk plaats aanwezig. Daarnaast waren er prominenten als het lid van Gedeputeerde Staten J. Stenvert, de rijksconsulent voor sociale zaken in Zeeland mr. Van Voorst en vele colle ga's uit de provincie. De voorzitter van het be stuur van de werkvoorziening schap Zeeuwsch-Vlaanderen, burgemeester P. Molthoff van Hulst, zei in zijn afscheidstoe spraak dat hij vaak had ge dacht aan een vorm van eeu wig leven als het ging om de heer Rammeloo en de Hulster sociale werkplaats. „We heb ben hier de vijfenzestigste verjaardag van hem gevierd. Dat is meestal het moment waarop iemanid zich gaat wij den aan zijn hobby's. Maar bi) de heer Rammeloo ging dat anders", aldus voorzitter Mol thoff. De voorzitter verklaarde verder dat de heer Rammeloo ook nog n-iet echt helemaal •weggaat. De scheidende direc teur zal nog wat blijven hel pen met de acquisitie. Voorzitter Molthoff maakte de aanwezigen duidelijk dat het moeite had gekost deze afscheidsbijeenkomst te orga niseren. En d-at lag aan de heer Rammeloo. „Het zou me niet hebben verbaasd als hij op de morgen van deze bijeen komst had opgebeld en gezegd had dat hij niet kon komen. Dat heeft hij dan ook gedaan, zij het een dag tevoren. Een belangrijke opdrachtgever zou uitgerekend vandaag komen onderhandelen", vertelde de heer Molthoff. De voorzitter schetste ver volgens de ontwikkeling van de Hulster sociale werkplaats onder leiding van de scheiden de directeur. De heer Ramme loo kon organiseren en impor- viseren. Begonnen werd met drie werknemers en als werk- onder meer het verwerken van oud papier en vlechtwerk. Sinds de fusie van de werk plaatsen Hulst, Terneuzen en Oostfeurg werd de heer Ram meloo de man van de acquisi tie. Hij zorgde steeds dat het werk geschikt was voor de werknemers", profileerde de heer Molthoff beknopt. Het bestuur zag de heer Rammeloo ook niet graag ver trekken. „Ik meen dat u in de groei en het resultaat van onze sociale werkplaats uw belo ning mag zien. Met uw ver trek sluiten we de periode van de opbouw af. Vele mensen hebben hier passende arbeid en vreugde gevonden. Dit ge bouw met alles wat erin ge beurt, zal blijven gelden ais levend monument van uw ar beid", besloot voorzitter Mol thoff zijn toespraak. Als blijk van erkentelijkheid bood hij de heer Rammeloo een eike- houten bureau aan. Toegesproken werd de scheidende directeur ook door zijn opvolger de heer C. Bos. Volgens de heer Bos was het zo, dat de heer Rammeloo be kend stond als de bonte hond voor iedereen, die in een straal van 150 kilometer werk had weg te geven. Namens het personeel bood hij een werk bank aan. Namens de werknemers sprak de heer Ch. Martens, een kort woord. Hij overhan digde zijn scheidende direc teur een bureaugarnituur en voor mevr. Rammeloo had hij bloemen, mr. van Voorst Va der, rijksconsulent Zeeland van sociale zaken, stelde dat de heer Rammeloo een natuur lijk gezag genoot. „We hebben een goede werkplaats hetgeen niet wil zeggen dat er niets meer valt te verbeteren. We leven immers niet in een pa radijs", aldus de heer Van Voorst Vader. De directeur van de Zeeuw se federatie, de heer Pïeterse, bood nog een grote foto aan van de heer Rammeloo. Deze foto komt te hangen op de vroegere kamer van de schei dende directeur in de sociale werkplaats. (Van ome HULST dween voorlr,.., van de ran{],J eerste klasse leybalcompeu., Morres bleef J terwijl Hak, duur verkocht maar het tci wist te redden, ven acteren u dames zeker n«j ge winstpuntjes Voor de rest J opwindends te J alle favorieten J de hand bleven, SC Morre.- moeilijk urn te consolideRc, het Graauwse (g Olimilo had kans tegen een sterker Mavo l wicht in 4—0 c. Tussen Watneji Sport werd het nende aangek beide teams m zeilde gehalte bepaald mornet, naar uit dat i aan Watneys ontgaan, maar van geen wijl, slaagde er tenia zeer verdiend, gevieren. Turns] KPJ 1 werd hs erade strijd, die wers tot op htt| ment heeft beide teams waagd waren, Hl damesteams tod1 bruikelijke set 19—21 i418. L van KPJ dat li 03 zegevierde. Tweede Mast. zeer goed tege een iets sterker uiteindelijk een zege behaalde. 1 liet een dapperf kansloos, het moest met een terug naar huis. strijd van Mo Voorwaarts 2, tt team hield met 1 hand. De derde klass KPJ 2 waren v elkaar gewaagde: vier sets met punten. Edah 'w a tornen tegen Mar een 04 nederlai Nieuwe overwin: steeds beter spa mann dat ditmai 1 kansloos mei sloeg. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG AMSTER; D M Er is niet de gering ste kans dat de directeur van een in Chili gevestigde fabriek van Hoechst zal worden over geplaatst naar Nederland. De petities van de kant van de ondernemingsraad v*™ Hoechst-Vlissingen en van de industriebond NVV in Zee land, zijn dan ook een overbo- die eebaar. In de bewuste petities wordt 0 Nieuwbouw in oude —j- D» naam zou je kun nen geven aan bovenstaande oto. Hij werd gemaakt in de 'eiïSjkstraat in Hulst, tar Worden op het ogen- ik een drietal nieuwe wo rgen gebouwd, die echter theel in oude stijl worden igetrokken. Compleet met apgeveltjes en al. (Van onze conf TERNEUZEN' - algemene lede van het Handel^ neuzen, onder van de heer ?n niTnn'r 'in hold Vooruitzichten voor zaterdag ?0, iU zondag, opgesteld door het - 1Zi KN>H op donderdag om 18.00 aan dt beurt vrfur: vooral aanvankelijk re herkiesbaar. fen' later opklaringen en iet* lagen ledtM temperaturen ^ichten in ei, leid over Nederland. Weers- Verder treden ■oorTataichteH in cijfers ge W.J. Bliek, die mid<lel baar is en waai P. Meinhardt zw| stelt en de heer die zich wel han Voorts zal het be stellen de jaarlijs tie te verhogen tot ve de verdere j: agendapunten nuf cursus verkooptip actieprogramma M worden gesteld. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Het werd donder dagmiddag even doodstil in het volle huis van de Bredase rechtbank, toen de officier van justitie, mr. K. Thijssen aan het slot van zijn uitgebreid requisitoir zijn eis liet vallen tegen de 48-jarige Bredase los- arbeider, Klaas G. tien jaar met aftrek wegens moord. Het uitvoerige psychiatrisch rapport van prof. Kloek van het POK te Utrecht bood geen ander houvast dan gevangenisstraf zonder meer, „al zal die niets oplossen, zolang de oude kwes tie blijft hangen", aldus prof. Kloek in zijn rapport. Die „oude kwestie" is het vonnis, dat Klaas G. op 4 april 1968 naar hij ook gisteren weer beweerde onschuldig door de Bredase rechtbank kreeg opgelegd en waarvoor Klaas G: de uit Vlis singen afkomstige Emery Ver dunnen, destijds kroongetuige in zijn zaak, verantwoordelijk blijft stellen. Zijn wraakoefe ning op 9 mei van het vorig jaar trof de 50 jaar oude Adri- aan den Outer uit Vlissingen. die met de oude kwestie niets van doen had. Sinds Klaas G. in 1969 vrij kwam, heeft hij rondgelopen met de gedachte Emery Ver- durmen, wiens getuigenis hem twee jaar achter slot en grendel had gebracht, te doden. Hij be aamde gistermiddag tegenover de president van de rechtbank mr. L. van der Plas, „lang naar hem te hebben gezocht". Op 9 mei vorig jaar meende hij, toe vallig met een busje voorbij hotel Verbaan aan de Teterin- genstraat komend, Emery Ver durmen, achter het raam staan de, eindelijk te hebben ontdekt. Hij belde op naar het hotel en vroeg naar Verdurmen, wiens naam daarna luid werd omge roepen. „Daaruit leidde ik af, dat ie er was", zei verdachte, die de haak zonder meer op de telefoon had gelegd. Thuis lag al lang een pistool klaar. Hij haalde het op, laadde het en ging naar hotel Verbaan. Hij bestelde er een biertje en vroeg aan de man (Adriaan den Ou ter), die hij voor Verdurmen aanzag „Ken je mij niet meer Den Outer reageerde er nauwelijks op, niet begrij pen wat Klaas G. bedoelde. Deze dronk zijn biertje op en verdween om een kwartier later het was toen ongeveer 18.45 uur opnieuw binnen te komen. Den Outer was aan het biljarten. „Ik heb hem toen gevraagd me te zeggen met wie hij in 1967 die inbraken had gepleegd". Den Outer zei niet te weten waarover Klaas G het had. „Dat weet je best", zei Klaas G„ waarop Den Outer een legi timatie tevoorschijn haalde en die op het biljart smeet. „Daar zag ik Vlissingen op staan en toen dacht ik zeker te zijn, dat hij Verdurmen was. Naar de naam op het legitima tiebewijs heb ik niet gekeken". Twee keer schoot Klaas G. on Den Outer. De schoten troffen hem in de onderbuik en in Ijet been. Den Outer vluchtte bloe dend het hotel uit, waar hij. als lassersbaas werkzaam bij Shell Moerdijk, tijdelijk in pension was. Klaas G. achtervolgde hem op de Teteringenstraat tot op Wilhelminasingel. waar Den Outer door bloedverlies uitge put tegen een daar geparkeerde auto hing. „Toen heb ik van dichtbij nog een keer op hem geschoten", vertelde Klaas G. Den Outer zakte in elkaar, werd naar het Laurensziekenhuis vervoerd waar hij een kwartier later stierf tengevolge van twee dodelijke schoten, die op hem waren afgevuurd. In zijn rapport zegt prof. Kloek dat de wezenlijke vraag stelling is of er bij Klaas G. een storing van de geestvermo gens is opgetreden i.v.m. het feit, dat Verdurmen hem als mededader bij inbraken heeft aangewezen. „U hebt die inbraken nooit bekend?", vroeg de president. „Nee, en dat doe ik nu nog niet", aldus Klaas G. Maar prof. Kloek meent niet dat Klaas G. gehandeld lieeft in een waan. Hij heeft ook niets gevonden, dat zou wijzen op een psychose en dat zou kun nen leiden tot een advies voor t.b.r. Prof. Kloek heeft ook de vraag opgeworpen of de „oude kwestie" opnieuw zou kunnen worden bekeken. Dat laatste is grondig gebeurd, maar heeft geen nieuwe ge zichtspunten opgeleverd. „Wat is uw visie op de toe komst wil de president van Klaas G. weten, „want Verdur men leeft nog". „Daar heb ik nog niet over nagedacht. Dat zal er veel aan liggen hoe deze zaak afloopt, of er een rechtvaardige straf volgt". „Wat vindt u zelf een recht vaardige straf?" „Daar is de rechtbank voor om dat uit tc maken", aldus Klaas G. „Zou u, uw wraakgevoelens kunnen loslaten v drong de president aan. „Dat zou kunnen", zei Klaas G. vaag. Mr. K. Thijssen begon zijn requisitoir met deelneming te beluigen aan de nagelaten be trekkingen van het slachtoffer om vervolgens uitvoerig stil te staan bij de voorgeschiedenis, die in mei 1967 begon, toen Verdurmen was aangehouden en hij Klaas G. aanwees als „de gaatjesboorder", mjt wie hij zes a zeven inbraken had ge pleegd. Vanaf dat moment heeft Klaas G. een grote wrok tegen Verdurmen gekoesterd. Hij heeft hem herhaaldelijk be dreigd. „Toen hij in 1969 vrij kwam is hij Verdurmen gaan zoeken", aldus mr. Thijssen, die vervolgens memoreerde dat de rechter-commissaris samen mei de politie, juist omdat de „oude kwestie" de oorzaak is geweest van de moord op Den Outer, de zaak van 1967 onnieuw heeft nagetrokken. „Verdurmen is opnieuw gehoord en hij is bij zijn vroegere ver klaring gebleven. Ik twijfel niet aan de juistheid van het vonnis van 4 april 1968". aldus mr. Thijssen. Hij achtte moord met voorbedachte rade, „ook al heeft verdachte dan ook Den Outer niet willen doden", he- wezen. Hij had de indruk, dat verdachte, die nauwelijks ver minderd toerekeningsvatbaar is, toch op een zeker moment zal kunnen inzien, dat hij zijn wraakgevoelens uit zijr leven zal moeten bannen. Mr. Thijssen G. aan „een karakterfout en weet de handelswijze van Klaas aan een ontstellend tekort aan verantwoordelijkheidsgevoel". De raadsman mr. Koeken sprak nadrukkelijk namens zijn cliënt zijn medeleven uit met de nabestaanden van het slachtoffer. Hij vroeg zich af of in dit geval wel van moord met voorbedachte rade kan worden gesproken. „Verdachte heeft immers nooit de bedoeling gehad Den Outer te doden", aldus mr. Koeken, die Verdur men „structureel onbetrouw baar" noemde en nog altijd bezig blijkt te zijn met het on derzoeken van de mogelijkhe den om tot een revisie van de zaak van 1967 te komen. Mr. Koeken zette ook vraagte kens bij het overbrengen van het slachtoffer na de schietpar tij naar het Laurensziekenhuis, Voor zaterdag: Aantal uren zon: nul tot 4. i. temp.: 2 tot 6 graden .-en normaal. Max. temp.: 1 5 graden boven normaal, ans op een droge periode 'an minstens 12 uur: 60 pro nt. Kans op een geheel oog etmaal: 30 procent. Voor zondag: Aantal uren zon: nul tot 5. temp.: nul tot 5 graden zen normaal. Max. temD.: nul tot 4 graden boven nor- maai. Kans op een droge peri- le van minstens 12 uur: 80 •ocerat. Kans op een geheel <g etmaal: 50 procent. waterstanden Konstanz 295 (-1), Rheinfel- terwiil het 212 (pl 7). Straatsburg vlak bii de hand rijl 80 (-12), Plittersdorf 352 licht het slachtoM18'- Maxau 415 (-12), Plochin den zou zijn ?e»«#en 159 (-3), Mannheim 255 (- L in tegensl#1- Steinbach 179 (-7). Mainz psychiaters koesteren \an1 Ui 15), Koblenz 240 (-6), Keulen enenmale abnorn.,1 (_3) Ruhr()r( (.6R drag kan t Lobith 1042 (-13), Pannerden- worden g CJ, kop 1008 (_i2k Nijmegen een afwijking, ij843 (.10) ijsselkop 895 (.8) zo op zijn ow JjEefde IJssel 464 (-2), Deven het absoluut a°" (ter 337 (-1), Monsin 5480 aldus mr. Rock J30), Borgharen 4057 (-63) van tien jaar J.lBelfeld 1258 (pl. 46), Grave revanchegedachte» jben. de sluis 548 (pl. 33). Hij stelde tens!»"' twijfels blijtt h juistheid van M 1968 en dat Mi M vaardige straf dacht „aan een vijf jaar". zijn vonnis rek"1 Bergen houden met hel 10.21 en 23.13 dubieuze vonnis Hansweert 9.55 en 22.36 Aan een Iaat5lUy Xc™ uzen 9.20 en 22 02 Klaas G. geen VU^ingen 8.52 en 21.38 De president van Wemeldinge 10.11,en 23.03 bepaalde de veertien dagen. (-8). I0 Kaub 206 Bingen 170 (-7) (-8). Trier 313 De Zoom r

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2