1 ipprne Veronica fel in 't geweer tegen stembustrekker Jongerenpartij Veronica" Terugtrekking van Israëliërs in fases URE VOLGT FRANK OP (DALENDE) VOET Amersf oorter de tijd op de wil ook bon Athene bang voor Zwarte September PRIJSDEBAT IN TWEEDE KAMER s* 750.000 MIJNEN MOETEN WEG Orkest „Kopionella" redt Zuid- Vietnamese drenkelingen Weer tanken zetter uitvoerdef Kerkelijk huwelijksrecht grondige herziening toe aan zegt'tal binnenland buitenland itie b.v. ATIE- VTWERKERS ATIE- VTOPZETTERS PLAATWERK!! EERDERS ISOLEERDER! commentaar Gevaarlijk gezichtsverlies GEWONDEN WE VERSPILLEN VEEL TE VEEL TIJD" m ■nm> M' i i-s dertig minuten defttig dertig ■mfnutsn -411 ;%r mm minutên SADAT 621e STAATSLOTERIJ Derde trekking Bonderdag 24 januari 1974 Ian AntiGrippineiiSet bestanddelen. Maareoj; l bovendien opdekkende, is het speciale middel bij in, samen met een bij de eerste tekenen va eid. transpiratie. Dat helpt ardwijnt. U voelt zich ctu kt. Probaat. Al jaren. 13 parlementaire rc- (Van onze dactie) DEN HAAG Nauwelijks heeft de Eerste Kamer het de finitieve vonnis geveld over Radio Veronica of deze piraten- zeezende, maakte opnieuw kennis met de politiek: giste ren werd in Limburg als nieu we politieke partij ingeschre ven de „Jongerenpartij Vero nica', geleid door de gebroe ders Borsboom uit respectieve lijk Den Haag en Alphen aan de Rijn. Beide aspirant-politici tijen niet wensen te verande ren. richtten tegelijkertijd naar Deens voorbeeld de „Anti-be lasting partij" op. Beide poli tieke „groeperingen" doen mee aan de komende Staten verkiezingen in Limburg. Rob Out, programmachef van radio Veronica en leider van de Veronica Omroep Or ganisatie (legale voortzetting van de piraat) is daar over des duivels. Afgezien van het feit dat radio Veronica „hele maal niets met politiek te ma ken wil hebben" stoort Rob Out zich vooral aan het wat hij noemt „oneigenlijk gebruik van de naam Veronica". Hij schrikt er niet voor terug des noods naar de rechter te stap pen, als beide heren Borsboom de naam van een van hun par- Kob Out: „Wij hebben ons altijd ver van de politiek ge houden, ook al zijn we de laatste jaren herhaaldelijk on derwerp van diezelfde politiek geweest. Maar het is onaan vaardbaar dat er mensen met onze naam trachten politieke doelstellingen na te streven. Wij zullen dan ook op de kortst mogelijke termijn de no dige stappen gaan ondernemen, men. H HM M Mt M H M en wij op korte termijn rderen hetgeen een bieden heeft. ovenstaande funkties, termijn uw schriftelijke iverzicht geeft van lader geïnformeerd i vraag naar Bert van jk Orkest, Brabandsche - Tel. 078 - 40011 edige indiensttreding jaar) jaar) >eding voor reisuren ei ociale voorzieningen. nnen schriftelijk worfe us 262 te Dordrecht fonische afspraak ;raat 42-44. Het heeft geen enkele zin sterker nog: het effect is alleen maar negatief om wetten c.q. overheidsmaatregelen uit te vaardigen of te handhaven indien het publiek in overgrote meerderheid niet overtuigd is van de billijkheid en/of nood zakelijkheid van zo'n maatregel. Dat is het geval gebleken bij de bènzine-distributie. Daarom kon de regering uiteindelijk niets anders doen dan die distributie-regeling beëindigen. De hele gang van zaken rond de benzine-distributie versterkt niet bepaald de positie en het gezag van het kabinet. Dit pres tigeverlies heeft het kabinet voor een deel aan zich zelf te wij ten.... De distributie was slecht (want overhaast) voorbereid en werkte in de praktijk, met name in het duizend kilometer grensgeval, hoogst onbillijk uil. Voor deze mislukking zijn echter ook anderen verantwoor delijk. Diegenen nameliik, die van het begin af aan uit politieke oogmerken of uit onwetendheid hebben lopen roepen dat er helemaal geen energiecrisis is en dat het dus volstrekt onnodig was de benzine op de bon te doen. Die hetze, die door bepaal de publiciteitsmedia sterK Is aangewakkerd, heeft het vertrou wen in de overheid ondergraven. Dat is een kwalijke zaak. Dit soort gezagsondermijning tast de wortels aan van ons democra- tisch-bestet. Met dit alles verandert één feit in ieder geval niet: er is een wereldwijde energiecrisis. Als morgen het (ongewoon milde) weer omslaat en het ouderwets gaat vriezen, zal iedereen dat aan den lijve ervaren. Over heel de wereld is die crisis ook al merkbaar aan prijsverhogingen in allerlei sectoren en in een toenemende werkloosheid. Het is zeer wel mogelijk, dat de bezuinigingen, die de rege ring nu voor ogen staan, straks (b.v. bij strenge vorst of door politieke ontwikkelingen) toch onvoldoende zullen blijken. Maar dan is het gevaar levensgroot, dat de regering ook in zo n noodsituatie niet meer geloofwaardig zal zijn. Dan zit Nederland eerst goed in de puree. Dank zij die lieden die het energiebeleid van de regering van het begin af aan hebben ge saboteerd. (Van onze redactie buitenland) TEL AVIV/CAIRO Israël is begonnen met de verwij dering van ongeveer 750.000 mijnen uit zijn defensielinie op de westelijke oever van het Suezkanaal. Dit hebben militaire kringen in Jerusalem meegedeeld. Het weghalen van de mijnen en andere militaire uitrusting vormt een onderdeel van een algemene terugtrekking, die op vrijdag begint uit een gebied ten zuiden van de hoofdweg Cairo Suez. Het ontruimen van de westelijke oever zal volgens een tijdschema tegen 12 februari voltooid zijn. weg- en waterbouw- and kunnen wij direct ig te werken en kan m waterpasinstrumente et andere teamleden, (voeren. FRANKIORT (RTR-ANP) De besprekingen tussen de centrale-bankpresidenten van West-Duitsland, België, Dene marken en Nederland hebben de technische gevolgen van bet besluit om de munten van het Europees valutablok zonder de Franse frank te laten zweven en het verster ken van de monetaire samen werking tot onderwerp gehad. Na afloop zei de vice-presi dent van de Bundesbank, Ot- mar Emmmger, dat het met de bedoeling van de bijeenkomst was geweest om specifieke be slissingen te nemen. Hij wei gerde nader in te gaan op de uncties verwachten wil in een overeenkom^' eweest bij een edrijf. an het Hoofd van de I en van Aannemers- I d-Werkendam bv, m. Telefoon 01835- I (Van onze redactie buiten land) SAIGON Het 12.146 ton metende Nederlandse schip Kopionella heeft 23 opvaren- oen aan boord genomen van nÜ!? k ,?-v'etnamese kanon neerboot die in de zeeslag met schepen om het bezit SS* Pari>celeilanden in de Zuidchinese Zee, tot zinken was gebracht. De Kopionella, een olietan- dae 11^ ue dreakelingen dins dag aan boord. De Zmdvietna- mese kanonneerboot had een bemanning van 82 koppen. De nIchteVenden Zijn dinsdag- v£tnLTrgeZet °P een Zuid" Vietnamees nar nesehip rmdTJÈf Van de zeeheden zijn dh^"lSPn aan hun verwon- vweLeeeZWeIpn' de toestand kend aldus Saigon. Z°rgWek" technische aspecten die waren besproken. Er is geen datum vastgesteld voor een volgende bijeenkomst. De centrale bank van Frankrijk heeft gisteren 120 tot 150 miljoen dollar moeten verkopen om te voorkomen dat de Franse frank meer dan vijf procent zou dalen in ver gelijking met zijn waarde voor hij ging zweven. Volgens schattingen uit geldmarktkrin- gen is sinds het besluit van de Franse regering de frank los te maken van de gezamenlijk zwevende Europese valuta's tussen de 450 en 500 miljoen dollar aan steun uitgegeven- De frank kon hierdoor op on geveer 5,22 per dollar blijven staan. De koersontwikkeling van de Italiaanse munt, de lire ondervindt kennelijk invloed van de waardevermindering Yan de /ranse frank. Gisteren lag de koers van de lire op de Italiaanse wisselmarkt gemid deld 3,5 procent onder het ni veau van vrijdag jl. Sinds 13 februari 1973, het begin van net volkomen vrij „zweven" ™,de r®» is de Italiaanse munt achttien procent in waarde gedaald. In juni van het vorige jaar was de waar devermindering echter nog cent namell-ik biina 22 pro- De terugtrekking zal ge schieden in drie fasen. In elke fase zal het geëvacueerde ge bied worden overgedragen aan eenheden van de VN-vredes macht. Daarop zullen Egypti sche militairen op zijn vroegst zes uur daarna kunnen bin nentrekken. In de eerste fase verwijde ren de Israëlische troepen zich van de weg Suez-Cairo. Het tweede stadium, dat tot 3 fe bruari zal duren, betreft de evacuatie uit het gebied ten zuiden van Fayid en het over dragen van het vliegveld al daar aan de VN. De laatste etappe zal voltooid zijn met het vertrek van de laatste Is raëlische mititair over het Su ezkanaal op 12 februari. Dc mijnen zullen weer ge schikt gemaakt worden voor gebruik aan de nieuwe be standslijnen van de Israëliërs. Op 4 maart zouden de Israë liërs zich in hun nieuwe linies op 20 km ten oosten van het Suezkanaal moeten bevin den. Gisteren zijn 300 gewonde Egyptenaren door de Israëli sche linies uit Suez overge bracht naar ziekenhuizen in Cairo. Terwijl de voorbereidingen voor de terugtrekking van de Israëliërs voortgingen spraken Israëlische en Egyptische offi cieren in de VN-tent bij kilo- meterpaal 101 aan de weg Cai ro-Suez verder over de techni sche bijzonderheden van de troepenscheiding. Een groot deel van het overleg betrof regelingen voor het zoeken naar Israëlische gesneuvelden in gebied dat onder Egypti sche controle viel en het overdragen van de lichamen van 335 omgekomen Israëli sche soldaten. zette Arabische gebieden als prijs voor een vredesregeling. Italiaanse politieke kringen zeiden dat zijn verklaring de eerste uitdrukkelijke stelling- name van Italië in deze kwes tie is. Italië heeft in november ook de EEG-verklaring over het Midden-Oosten onderte' kend. »S MIDOELGEWiCHl i 1 .«ÏKfe.. 1» DERTIG I DCRTIG MINUTEN MINUTEN :t rw;: DERTIG MINUTEN jfe a»!-. SS S:': DERTIG MINUTEN MINUTEN j Üifj i ':.v «Sfï i*? Sb DERTIG DERTIG MINUm MINUTEN DERTIG minuten V, '■'•i'ijX' DERTIG MiNurei 1 .SS*- 1 ÓERTld i MINUTEN ■iERTl#4. MINUTEN 1 SMmi, SERJIG MINUIEN MINUTEN !|EÜIG"I; UW "Wi; MINUTEN 'iÜWIb: MfegpN -- DERTIG MINUTEN (Van onze redactie binnenland) AMERSFOORTDe kans is groot dat we binnenkort te maken krijgen met „distributie van tijd". Dat voorspelt de Amersfoorter P. Erkelens, die woensdag zijn „tijddeskundigheidscommis- sie", „tijdcontrolecommissie", „extra tijdplan" en bonkaarten voor extra tijd heeft gelanceerd. „We moeten ons wat meer bewust worden dat we jarenlang van alles hebben verspild. Niet al leen energie en grondstoffen, maar ook tijd", zegt de heer Erkelens. „We spreken over tijdsbe steding, maar we verspillen bijv. veel te veel tijd door elke avond om zeven uur de televisie aan te zetten en de hele avond domweg te gaan zitten kijken. Of het nou mooi is of niet. Dat is tijds- verspilling". Door de benzinedistributie moeten we volgens de zich „kunstenaar-ideeënman" noemende Er kelens de tijd nemen om met het openbaar vervoer te gaan of te lopen. We moeten de tijd ne men om na te denken hoe laat we naar bed gaan, want een half uur voor dat tijdstip moet de kachel immers lager. Er is geen tijd meer om rustig uit het raam te kijken of uit de neus te peuteren. De heer Erkelens vindt dat een bewustwordingsproces in gang moet worden gezet. Het liefst zou hij alle vaderlanders tijd willen afnemen, maar dat lukt moeilijk. Daarom heeft hij het voor stel gelanceerd voorlopig extra tijd toe te kennen aan mensen die tijd te kort komen. Dat ge beurt met „tijdbonnen" van elk 30 minuten, die zes maanden geldig blijven en pas echt „horlo gerecht" krijgen na inlevering bij een lid van de tijddeskundigheidscommissie in Amersfoort. Die man zet dan voor elke bon de klok 30 minuten terug. De extra tijd mag niet worden gebruikt voor autowassen, stoepvegen, naar de BB-kwis kijken, om geld op de bank te storten, boodschappen te doen, het huishoudboekje na te tellen, recepties of familiefeestjes te bezoeken e.d. „Misschien worden we ons op deze manier bewust dat we onze tijd beter zullen moeten gaan besteden", zegt de heer Erkelens doodserieus vanuit zijn hoofdkantoor in Amersfoort, waar drie wekkers op de tafel in de huiskamer eraan herinneren dat we onze „nationale voorraad tijd heb ben aangeboord" en dat het in feite vijf voor twaalf is. De heer Erkelens heeft zichzelf al op rantsoen gesteld. Hij neemt niet meer dan één uur extra tijd per week. „Dat uur heb ik hard nodig om alle belangstellenden te informeren over het tijd pian", zegt Erkelens, die daaraan toevoegt dat hij het heeft uitgedokterd in samenwerking met een psycholoog en een reclameman. „De bonkaarten schaffen we af als de mensen hebben ge leerd hun tijd zinvol te besteden President Sadat van Egypte heeft gisteren in Rabat (Ma rokko) verklaard dat Syrië bereid is besprekingen te voe ren over het scheiden van troepen van Israël en Syrië aan het Goian-front. Sadat herhaalde nog eens nadrukke lijk dat de Palestijnen aan het vredesoverleg in Genève zou den moeten deelnemen. De Egyptische minister van buitenlandse zaken Fahmi heeft gisteren zijn besprekin gen in Moskou afgerond. Egyptische kringen in de Rus sische hoofdstad hebben vol doening uitgesproken over het verloop ervan. De Italiaanse minister van buitenlandse zaken Aldo Moro heeft verklaard dat Israël zich moet terugtrekken uit alle be- 0 Honderdvijftig vaten, gevuld met de levensgevaarlijke stof methylisobutijlketon zijn gisteren in de Rotterdamse haven ge weigerd, omdat de vaten lekten. Een vrachtwagen was met de vaten van het overslagbedrijf Schilders in Waalwijk vertrokken met bestemming Rotterdam, om daar verscheept te Worden. Na de weigering in de haven is de vrachtwaen onder politie-escorte onverwijld teruggekeerd naar Waalwijk, waar de wagen met in houd op een doodlopende weg werd geparkeerd. De brandweer van Tilburg in beschermende kleding en met gasmaskers heeft zich daarna (foto) belast met het overhevelen van de giftige stoffen. ER VALT sinds de oliecrisis bij de emigratiedienst een stij ging te constateren van het aantal Nederlanders dat wil emigreren. Normaal is dit door seizoeninvloeden 10 procent, nu is dit opgelopen tot 15 pro cent. (Van onze redactie buitenland) ATHENE De Griekse auto riteiten hebben veiligheids maatregelen zonder weerga ge troffen met het oog op eventu ele represaille-acties van Ara bische guerrillastrijders tijdens het vandaag in Athene begin nende proces tegen twee Pa lestijnse commando's die vorig jaar augustus op het vliegveld van de Griekse hoofdstad een bloedbad aanrichtten. Tot de tarnden gewapende militairen en politiemannen bewaken belangrijke industrië le installaties, openbare gebou wen en vliegvelden. Op alle punten waar buitenlanders het land binnenkomen wordt scherp gecontroleerd. liik°h^ r?,IC) Het kerke" «Jk huwelijksrecht moet gron- heeffWrfFden herzien- Hiervoor ternV voorzitter van de in- kp„.'IOva vereniging voor DAv.l, recht' Prof- A D liet hervntfCh uU«esPr(jkei' bij 7:;m.J, ten Van de werk" etlfn van de kerkelijke rechtbank van het bisdom Ro- Prot- D'Avack, die do- 1111 de staatsuniversiteit an Rome en verbonden is aan Rota (de hoogste kerkelij ke rechtbank), zette een vraagteken achter de huidige definitie van het huwelijk, wel ke het kerkelijk wetboek om schrijft als „een duurzame verbintenis tussen man en vrouw met het doel kinderen voort te brengen". Hij noemde deze omschrij ving „materialistisch" en ver ouderd en zelfs „grotesk" te genover het „dreigende ge vaar" van overbevolking. D'A vack stelde voor in het nieuwe wetboek het huwelijk te om schrijven als een „levens- en liefdesgemeenschap, geschikt om kinderen voort te bren gen". Ook pleitte hij ervoor motieven, welke kunnen lei den tot nietigverklaring van het huwelijk, uit te breiden met persoonlijke ongeschikt heid tot het huwelijk, zedelij ke impotentie en psychische onvolwassenheid. De twee jonge Arabieren worden beschuldigd van het doden van vijf mensen bij hun actie op de luchthaven van Athene, waarbij voorts 45 per sonen werden gewond. Zij wierpen handgranaten temid den van de passagiers die bij de veiligheidscontrole in de rij stonden en namen hen met au tomatische wapens onder vuur. Ze hebben al erkend de ver keerde passagiers overvallen te hebben. Een groep Arabische guerril lastrijders die op 17 december een vliegtuig van Lufthansea kaapten op het vliegveld van Rome en daar een bloedbad aanrichtten, eisten tijdens hun actie de vrijlating van dit twee tal. Daarom zijn de Griekse autoriteiten op alles voorbe reid. Hoewel de twee verdachten waarschijnlijk tot langdurige gevangenisstraffen zullen wor den veroordeeld, zullen zij wellicht hun vonnis niet behoe ven uit te zitten. In de afgelopen vijf jaar heb ben Griekse rechtbanken in totaal zeven Arabische guer rillastrijders tot gevangenis straffen veroordeeld. Geen van hen heeft echter langer dan zeven maanden gevangen geze ten. Op 22 juli 1970 werden zij allen vriigelaten, toen zes Ara bische vliegtuigkapers dreigden een Boeing-727 van Olympic Airways op te blazen die zij in hun macht hadden gekregen tijdens een vlucht vam Beiroet naar Athene. .(Vervolg van pag. 1) De KVP-fractie was het eens met de motieven die het kabinet heeft aangevoerd om een grotere prijsstijging tegen te gaan. Deze regeringsfractie vond het zeer juist dat men niet met een algehele prijsstop is gekomen. De KVP dreigde in eerste instantie wel met drie moties als de wensen van de fractie niet zouden worden gehonoreerd. Die wensen wa ren: een betere uitwerking van de criteria voor het verle nen van ontheffingen, een na dere regeling voor zelfstandi gen (compensatie als ze wel de wettelijke verplichte mini mumlonen willen gaan beta len) en een extra zorg wat de voorlichting betreft. De andere confessionele re geringspartij, de ARP, drong aan op een voorzichtig prijsbe leid. Ook de AR was blij dat er geen prijsstop is gekomen. Die zou verwoestend hebben gewerkt. Dat de regering de meldingsplicht verscherpt was volgens de fractie terecht: die plicht blijkt niet helemaal ef fectief te werken. De linkse regeringspartijen PvdA, PPR en D'66 waren het ook eens met het prijsbeleid van minister Lubbers, al gaat het de PPR niet ver genoeg. Deze partij pleitte voor een winststop, maar dat zit er niet in: het kabinet voelt daar he lemaal niets voor. De PvdA- fractie waarschuwde het kabi net wel erg terughoudend te zijn met het verhogen van overheidstarieven. De oppositie Is tegen de verscherping, met name de VVD hekelde Lubbers' beleid fel. Het was volgens de fractie „paniekerig" en „de regering is voor de vakbeweging door de knieën gegaan". „Was het niet beter geweest NVV-vooï- zitter Wim Kok achter de re geringstafel te plaatsen?" vroeg VVD-Kamerlid Van Ar- denne zich af. Ook de CHU zag het beleid met zorg tegemoet. Veel be drijven zullen hierdoor wor den ondermijnd. Met name pleitte de fractie voor een te gemoetkoming aan de midden stand. DS'70 plaatste ook veel vraagtekens bij het prijsbeleid en verwees het kabinet naar het pleidooi, dat deze fractie 1 al jaren voert voor een goed inkomens- en prijsbeleid. De communisten tenslotte kwa- men met drie moties op tafel, I waarin onder meer wordt ge- vraagd een volledige prijsstop I af te kondigen. Alleen de PSP steunde dit streven. Nou èia'? Hoef je geen bon nen meer op te sparen. Kun je benzinetank weer zonder problemen helemaal, tot de nok zogezegd, vol laten gooien. En maar raak rijden. En je tank weer vol laten gooien. Dag in dag uit. Nou èn? Vinden we wel weer iets anders om ons over op te win den. Bijvoorbeeld: hoe krijgen we nou die bonnen nog op voor 4 februari? Een onzer trouwe lezers, de heer P P. Donder, doet ons optenieuw enkele suggesties toekomen, waaronder deze: „Geen wonder dat Fadhronc aanblijft zijn interviews en gesprekken zijn pas na de we reldkampioenschappen ver taald. tfr En deze: „Nieuw merk ban den: N ixonbaruien: absoluut geruisloos", En eentje die wel pijn zal doen: „Bij NAC kunnen ze hun schouders nergens meer onder zetten: ze zitten daar al tot hun nek in de rotzooi", En hier komt er eentje van een zeer spitsvondige collega (u ziet: ik sta bij lange na niet alleen in deze wereld, en dat is een grote troost). Hier komt ie. Het betreft een exclusief be richt voor Nieuw-Vossemeer en De Heen: De Kruik gaat net zo lang te water tot-ie barst". Overigens, ik heb dat man neke nu een keertje helaas maar een stukje van een afle vering, zien spelen, maar hij doet het goed. Zijn naam waar dig, dat moet ik zeggen. Houen zo, Merijn. Als alles volgens planning verloopt kunt u in deze krant lezen hoe een Nederlands schip, de Kopionella geheten, 23 drenkelingen heeft opge pikt uit de Zv-idchinese zee. Opvarenden van een Zuidvïet- namese kanonneerboot. Zo. Dat is niet mis. Want dat be tekent dat de Kopionella zich manmoedig tussen het strijd gewoel heeft begeven. En dat is mooi. Nu vertel ik dit allemaal, omdat de Kopionella ons hier ter redactie zeer na aan het hart gebakken ligt. De reden daarvan vindt u op de finan ciële pagina, waar dagelijks de route van vele vaderlandse schepen op de wereldzeeën wordt vermeld, dit ten gerieve van ai of niet ongeruste moe ders, vrouwen, verloofden en vriendinnen. En derhalve wisten wij reeds dat de Kopionella op 21 dezer op weg was van Hong kong naar Singapore. En dat loopt door de Zuidchinese Zee. Jaja, zo is het zeemansleven. Ruige bolster, blanke pil, weet u wel. Tabé, tabé, (zo is het tee- mansleven ook weer). MERIJN (Vervolg van pag. 1) Volgens minister Westerterp hoeft niet overwogen te wor den de pomphouders aan de grens, die veel van hun klan dizie naar Duitsland en België zagen gaan, compensatie voor de geleden strop te geven. Als de benzine straks niet meer op de bon is zullen Duitsers en Belgen die strop voldoende goedmaken omdat bij ons de benzine goedkoper is dan in die landen en ze hier zullen gaan tanken. Minister Lubbers heeft auto rijdend Nederland opgeroepen zich in afwachting van de al ternatieve bezuinigingsmaatre gelen te blijven houden aan de vrijwillige snelheidsbeperking van 100 kilometer, waaraan de meeste automobilisten zich tot- nutoe ook braaf hebben ge houden. Juist mede daardoor heeft de oliesituatie zich gun stiger ontwikkeld, dan aan vankelijk mocht worden ver ondersteld, zei hij. Lubbers zei nog niet over cijfers te beschikken waaruit gedistilleerd kan worden wel ke besparingen de distributie heeft opgeleverd. Het regeringsbesluit kwam overigens voor de meeste kamerleden niet onver wacht. Zoals wij gisteren al berichtten zou de afschaffing van de distributiemaatregel deze week bekend worden ge maakt. Zowel vanuit rege- rings- als oppositionele kamer fracties werd daar ook srerk op aangedrongen. De VVD- fraetie diende zelfs een (intus sen overbodige) motie in. (ADVERTENTIES) Prijzen van 25 zijn gevallen op nummers eindigende op 6 50 zijn gevallen op nummers eindigende op: 36 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 48 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 76* 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 37 100 zijn gevallen op nummers eindigende op 88 200 zijn gevallen op nummers eindigende op 859 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 429 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op 282 2000 zijn gevallen op nummers eindigende op 0588 Een prijs van 5000 is gevallen op het nummer0B3909 5000 is gevallen op het nummer066029 5000 is gevallen op het nummer: 013547 5000 is gevallen op het nummer: 050813 5000 is gevallen op het nummer: 054425 De prijs van 10.000 is gevallen op het nummer: 057472 25.000 is gevallen op het nummer 043356 50.000 is gevallen op het nummer: 061240 100.000 is gevallen op het nummer: 090320 Een extra prijs van 250.000 is gevallen in de serie S op het nummer 058654 en een troostprijs van 4.000 op nummer 058654 van elk van de andere series. Een extra prijs van 500.000 is gevallen in de serie M op het nummer: 092358 en een troostprijs van 5.000 op nummer 092358 van elk van de andere serjes. Attentie: op een met een gemerkt nummer is meer dan één prijs gevallen.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 9