S EHBO'ers voor ezelliger vergaderen tegen TERNEUZEN AMPIOENS- ■ANDIDAAT BADMINTON Nicoiaas Haak halve eeuw typograaf Postduivenvereniging De Hoop uit Biervliet houdt 23ste kampioenendag De Stem/De Vrije Zeeuw RIDDER ROMANTIK IN GLAS Piano-j akkoord bender Dia- en film vertonen in De Bolster Opnamen van meisjeskoor J stad oachtv ïr, daardoor kuf ijzen D BI ES BROE^ Aardenburg Kruiningen Sas van Gent Koewacht In - zeeland Donderdag 24 januari 1974 BAD KREUZNACH Op initiatief van <j« lagafgevaardigde Elrr^ ■oth werd in Bad V, n West-Duitsland de en Kreuzen/burcht ipgebouwd. Op de ;tand gebleven muren iterkingen van de -idderszetel ontstond iern slot van glas lat een restaurant her Het bijzondere van dit ïomische bedrijf ioor een volks-veni: 'eleid. De prikkel oni <oop van een aandeel ieer" te worden vu' 500 geldgevers uit a£ /an de Bondsrepubliek ten is het restaurant ve attractie voor kuL Rijnland-Palts geword? ie Kreuzenbrucht naandelijScs acht tot :onferenties plaats veek komen gemidde'ï jasten om van het fiv, ftcht of de uitgelezen"» n de oude ridderkelder rieten. ische Chinese muziek ®t situatie wordt nog inse» J Ier als men bedenkt vrouw Mao Tse-Toeng j erse symfonie-orkesten ;ieel heeft verwelkomd i, ting. Waarnemers hebben claard dat de besprek: iet uitvoeren van we nuziek misschien zullen ien verzacht als de /ampagne eenmaal het ste effect heeft gehad, i, /erband is het opmei iat het Volksdagblad sa lat bepaalde technieken ie bourgeoisie-muziek nen kunnen worden Chinese muziek. Maar" noeten niet zo maar ai'ii iekloos aanvaarden, voer. Jagblad hieraan toe. De linkse kringen in di lie sinds de dagen var Julturele revolutie een" lebben moeten laten, h, iet gematigde beleid var. nier Tsjoe En-Lei aar.j? :en via het medium van iek op de leer van is. De aanvallen die nu ïedaan op de westerse rouden eveneens een leel vormen van hun ni« atende strijd om de g. ïerwinnen die zij sinds [en van de culturele tebben verloren. luari a.s. hopen wij het herdenken. )VEN's Bouwbedrijf E'r '(Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De gro- meerderheid van de leden van de Katholieke Bond voor EHBO in Sas van Gent wil dat de jaarvergaderingen een meer gezellig karakter hebben dan tot dusver het geval is. Dit in navolging van de jaar- vergadi'i i;;n van de EHBO in Westdorpe die omlijst wor den met palingmaaltijd en een bal tot besluit. Voorzitter P. Boekstael van de Sasse EHBO beloofde de vijftig leden, die voor de algemene jaarvergade ring in het cultureel centrum De Speye waren opgekomen, de mogelijkheden van 'n jaar vergadering nieuwe stijl in het bestuur te zullen bespre ken. Het Westdorpse voorbeeld werd aartgehaald door dokter Du Puy, die overigens een minder positief geluid liet ho ren over het samengaan van de EHBO-afdelingen van Sas van Gent en Westdorpe. Dok ter Du Puy zei dat hij er van af heeft gezien om op twee opeenvolgende dagen een cur sus in Westdorpe en in Sas van Gent te leiden. De Sasse EHBO telde eind 1973 83 leden wat 12 minder is dan in 1972. Intussen heb ben zich alweer 17 nieuwe le den aangemeld voor de nieu we cursus, die opnieuw onder leiding staat van dokter Du Puy. „Het wordt een cursus in oude trant van twaalf lessen want ik wil dat iedereen slaagt. Ook ouderen zijn op de bij het ve man mg ge- de heer prechte Roeyen Belangstelta«l gedurende rul I heden in de* gesteld om ondergetekerej gave van de M betalen koopt"! delen, of - I (wensen) drie gelegen in I gemeente Pr* aldaar ter Pj*| als „Slangewij nrs. 372, 3.? «J men groot 1 Mr. J.1 Ulvenln Breda. (Van een onzer verslaggevers) •®R\::rZEN Nu de meeste .earns er zes of zeven jijden hebben opzitten, begint er duidelijk zicht te komen in de krachtsverhou dingen In de eerste klasse stcitnt Terneuzen 1 regelrecht oo het kampioenschap af. Al leen Wings (Koudekerke) kan Hellicht nog voor een verras sing! zorgen. Hekkesluiter is j noglsteeds Zierikzee 1, datj degradatie dient in te calcule-j ren. Voor Pluumpje 1 (Goes) en Marathon 2 (Vlissingen) blijft het echter nog uitkijken, ze zijn beslist nog niet uit de zorgen, al bedraagt het ver- schil met de rode lantaarndra ger punten. Bij de tweede klassers heeft Avanti 3 (Middelburg) zich 108®maakt r an Wings 2, door de ibisstap van laatstgenoemde tegen Terneuzen 4. Rillandia Smasher is goede derde. De strijd om de laatste plaats blijft open, alhoewel Terneu zen 4 en Pluumpje 2 er rela- tieflhet beste voorstaan. De wedstrijd Astreiden 1- Ter neuzen i zal wellicht de uit- emdelijke beslissing bren gen. In de derde klasse A zit Marathon 3 op rozen aangezien ze De Sjuttel 1 (Breskens) maar liefst met een score van 7-1 overwonnen. Pluumpje 3 en Eierikzee 2 zijn vrijwel zeker uitgeschakeld voor de titel. De strijd om de laatste plaats zal waarschijnlijk het beste aflopen voor Wings 3, al beschikt Astreiden 2 (Sou burg) over goede reserves die misschim nog ingezet zullen worden In de derde klasse-B, waar hetjprogramma, evenals in de eenste klasse, vlot wordt afge werkt, staat Marathon 4 aan de leiding, maar heeft Avanti 4 (Middelburg) relatief 3 pun ten voorsprong. De titel zal wel itn Middelburg terecht komen. De middenmoters le veren nog heftig strijd om de uiteindelijke klasseringen, met de beste stijgkansen voor Wings 4, dat twee wedstrijden minder speelde. De laatste plaats is wel voor het zwakke Pluumpje 4 dat 5 volle punten achterstand heeft op Jong Am- bon (Vlissingen). Uitslagen; Eerste klasse, Zierikzee- Wings 1. 3-5.Mara- thon 2- Avanti 2. 2-6. Terneu zen 1- Marathon 2. 8-0. Avanti 2- Zierikzee 1. 7-1. Pluumpje 1 - Terneuzen 2, 6-2. Tweede klasse; Pluumpje 2- Terneuzen 3, 6-2. Terneuzen 3- Avanti 3, 3-5. Terneuzen 4- Wings 2, 6-2. Rillandia 1- Astreiden 1. 0-8. Derde klasse- A; De Sjuttel 1- Marathon 3, 1- 7. Astreiden 2- Pluumpje 3. 1- 7. De Sjuttel 1- Wings 3, 8-0. Zierikzee 2- De Sjuttel 1, 3-5 Astreiden 2- Marathon 3, 0-8 Derde klasse-B: De Sjuttel 2- Terneuzen 5, 6-2. Avanti 4- Pluumpje 4, 8-0. Marathon 4- De Sjuttel 2, 5-3. Marathon 4- Jong Ambon 1, 5-3. Terneuzen 5- Pluumpje 4, 8-0. Standen. Eerste klasse. Ter neuzen 1: 8-16. Wings 1: 7-12. Avanti 2. 8-10. Terneuzen 2: 7-6. Pluumpje 1: 7-4. Mara thon 2; 8-4. Zierikzee 1; 7-0 Tweede klasse; Avanti 3- 6-11 Wings 2: 6-9. Rillandia 1- 6-6 Terneuzen 4: 5-4. Pluumpje 2- 5-3 .Terneuzen 3; 7-4. Astrei den 1: 7-4. Derde klasse-A; Marathon 3: 6-12. De Siuttel 1- 7-12. Pluumpje 3; 5-6. Zlerii zee 2: 6-4. Wings 3' 6-' Astreiden 2: 6-0. Derde klas se-B: Marathon 4: 8-13. Avanti 4: 6-12. Terneuzen 5: 8-8 Wings 4: 6-7. De Sjuttel 2: 8- V Jong Ambon 1: 8-5. Pluumpje 4: 8-0. VERLAGEN THEO-PRIJS Hamburgers tuks 99 NU Gedroogde arkensworstjes gr.76 weet het toch! candellen 45 iketten 32 Ike 6de gratig Vrijdag, zaterdag e" KILO-VOOR»El osbieflapjes BieWi oteletten ROODMARKT 5, nieuwe cursus welkom", aldus dokter Du Puy. Uit de ver gadering kwam waardering voor de scheiding van jonge ren en oudere leden bij de cursussen. Bij de bestuursverkiezing werden de heren P. Boekstael en F. van Rossum bij acclama tie herkozen. Met spijt kon digde voorzitter Boekstael het aanstaande afscheid van secre taris J. van Aartsen aan we gens diens vertrek uit de ge meente. Een dringend beroep van de voorzitter op de leden om in de komende vacature te voorzien vond vooralsnog geen gehoor Ook de uitnodiging vanaf de bestuurstafel om op- of aan merkingen ten aanzien van het bestuursbeleid te spuien maakte niet de gewenste reac ties los. Verder kondigde de voorzitter aan dat getracht zal worden begm volgend jaar een maandblad uit te geven. Er wordt nog gewerkt aan een rayonindeling van de EHBO in Oost- en West-Zeeuwsch Vlaanderen. Ook is nog niets naders bekend over de taak van de plaatselijke EHBO in de vredesrampenrageling voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Dia-avond De vier Aar denburgse kerken houden za terdag 9 februari een dia- avond in de Ontmoetingskerk aan de Sassenstraat. Dc oud- Aardenburger Wim o Lucier, thans arts in Afrika, zal dan een inleiding houden over zijn werk onder de lepra-patienten in het zwarte werelddeel. De lezing begint om 20.00 uur. Oud papier De konlnklij ke harmonie E.M.M. heeft met haar oudpapier'actie, welke maandelijks plaatsvindt, deze keer 4100 kilogram oud papier opgehaald. De volgende datum waarop oudpapier wordt opge haald is 2 februari. De op brengst van deze actie komt ten goede aan het uniformen fonds. (Van een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE Een ploeg van de NCRV-televisie heeft gisteravond in de woning van oud-gemeentesecretaris J. Moerdijk opnames gemaakt van het meisjeskoor uit Zuid- dorpe. Dat gebeurde voor het programma „Muziek in us straatje". Het meisjeskoor be geleidde Marie-Cécile Moer dijk, iehet Zeeuwsch-Vlaamse volkslied zong. Verder werden gisteravond de heer Moerdijk en diens vrouw geïnterviewd. Wanneer het programma wordt uitgezonden is op dit moment nog niet bekend. 0 Nic. Haak: vijftig jaar trouw aan handzettersvak. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Als het waar is dat een bepaalde soort arbeid op de duur bijdraagt tot de vorming van de mens die er nauw bij betrokken is dan gaat dat zeker op bij Nicoiaas Haak, de 63- jarige chef van Ververs Drukkerij in Terneuzen. Want zijn al een halve eeuw durende liefde en toewijding voor het grafische vak zijn bijna lijfelijk aanwezig in de gemoedelijke drukkerij waar het ambachtelijke handwerk nog in hoge ere wordt gehou den. Niet het razende, zenuwslopende tempo van zetmachines en drukpersen heeft de loopbaan van Nic. Haak bepaald, maar het gedegen vakmanschap en de wetenschap dat niets boven het werk van kundige handen gaat. De betrekkelijk lage belo ning van handzetters is vol gens Nic. Haak de reden waarom de tegenwoordige jon gelui weinig of geen animo tonen om het vak te leren. Het bedroeft hem een beetje dat een ongeschoolde werknemer vandaag de dag beter betaald wordt dan een vakman. Als pleitbezorger van het handwerk heeft Nic. Haak weinig op met zetmachines. Hij vond het al heel wat toen in het begin van de jaren dertig een Heidelberg- druk- machine en een elektrische snijmachine hun intrede deden op de drukkerij die inmiddels was overgenomen door de heer Ververs. „Er bestaat niets mooiers dan familie- en han delsdrukwerk dat met de hand gezet is. Je kan er veel meer zorg aan besteden en boven dien geeft het meer cachet". Ettelijke dankbetuigingen van tevreden cliënten onderschrij ven de mening van de heer Haak, die ook zelf vaak druk werk ontwerpt. Serieuze plannen om van werkgever te veranderen heeft hij nooit gekoesterd. „Waarom zou ik? Ik heb het hier altijd best naar mijn zin gehad. Je weet wel wat je hebt maar niet wat je krijgt, zeg ik maar". Drukker heeft Nic. Haak het de laatste jaren wel gekregen. Het aantal opdrachten in Ter neuzen en verre omtrek is flink toegenomen. „En de mensen willen het altijd zo gauw mogelijk in huis hebben Wat ze vandaag besteld heb ben zouden ze het liefst giste ren al klaar hebben". De vakorganisatie kent Nic. Haak als secretaris-penning meester van de Nederlandse Christelijke Grafische Be* drijfsbond in Terneuzen. Ver der is hij lid van de commis sie voor de uitvoering van de wet op de werkloosheidsverze kering en de commissie rijks groepsregeling werkloze werk nemers. De viering van het gouden zettersjubileum van deze Terneuzenaar in hart en nieren gebeurt met een recep tie op maandag 4 februari van 19.30 tot 20.30 uur in restau rant Vijverhof. Als broekje van dertien maakte Nic. Haak in 1924 zijn opwachting bij de toenmalige elektrische drukkerij van M. de Jonge. ,.Dat was in die dagen een hele nieuwigheid, zo'n elektrische drukkerij. De meeste drukkerijen werkten toen nog op stoom. Mijn broer werkte bij drukkerij Van Aken in Terneuzen en ik had altijd graag zetter willen wor den Eigenlijk was ik nog te Jong om te werken omdat de wet arbeid door kinderen on der de 14 jaar verbood, zodat ik een half jaar zwart heb gewerkt", vertelt de heer Haak. Een opleiding heeft hij eigenlijk nooit gehad. „Ik heb me alles zelf moeten aanleren. Als leerjongen kreeg je bijna geen kans om iets van oudere zetters te leren want ze waren als de dood zo bang dat ze door een jongere kracht er uit werden gewerkt". Terugkijkend op bijna een leven lang achter de zetkast zegt Nic. Haak: „Ja, het is wel een hele tijd, he. Maar voor mij zijn de jaren omgevlogen. Ik geloof dat het komt omdat ik dit vak zo graag doe. Er is geen dag geweest dat ik met tegenzin naar mijn werk ging. Typograaf word je niet om er rijk van te worden maar om dat je van dit vak houdt. Wat heb je er aan om voor meer loon op een fabriek te werken terwijl je het werk met tegen zin doet? Mij niet gezien". (ADVERTENTIE) Bowlingclubs Met het tot stand komen van het bowling centrum „De Vlaanderen" te Sas van Gent, zijn er in ver schillende verenigingen plan nen geopperd om een bowling club op te richten. De perso neelsvereniging O.N.A. van de Zuid-Chemie en Glasfabriek te Sas van Gent houdt mo menteel een enquête onder haar leden om tot oprichting van een bowlingclub in O.N.- A.-verband over te gaan. Men hoopt voldoende liefhebbers te kunnen verkrijgen zodat er half februari gestart kan wor den. Men zal dan wekelijks een vaste avond aanhouden om te bowlen. „Een piano? Daar ko- p men wij niet aan toe". Mag Bender-K&D voor- zichtig veronderstellen dat li mensen die zoiets zeggen, g de prijs van een piano mis schien een tikje verkeerd taxeren? Voor nog geen 3100 gulden namelijk hebt u al een piano van een kwaliteit 1 waarBender-K&Dvolledig achter kan staan. En dan niet van een merk want J keus hebt u bij ons in over- I vloed (wij voeren minstens 11 merken). Het moet dus wel vreemd lopen, wilt una een 1 rustig en bijzonder infor- matief gesprek niet tot een 'i akkoord komen. kettnerSCduwaer deskundig in klank P Breda: Van Coothplein 12 «4». f JUU Fanfare De r.-k. fanfare Eendracht maakt macht (EMM) houdt op vrijdag 25 januari de jaarvergadering in café Jansen-Leppens in Koe wacht De vergadering begint 's avonds om acht uur. Onder meer zal worden gesproken over de datum waarop de teerdag zal worden gehouden. Een overzicht over de activi teiten van het afgelopen jaar wordt gegeven en verder kê- men de activiteiten voor de eerste maanden van dit jaar aan de orde. Daarnaast vindt er een bestuursverkiezing plaats. Penningmeester Alf. de Dauw is namelijk periodiek aftredend maar hij stelt zich herkiesbaar. Verder worden ook door secretaris Gilbert van Goethem de ingekomen stukken bekendgemaakt. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 u.: Blue Mo vie 18 j. De Sprenge, Vrederust 20.00 u.: Concert door de har monie „Kolpings Zonen", o.l.v- Ad v. d. Berghe uit Ouden bosch. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie van tekeningen, aqua rellen, olieverven, plastieken en keramiek van Joop Mijs- bergen, Jeltje Datsma, Willem Simonis, Jacques Timmer mans, Alda Vos en Volker van Willigen (t.m. 28 jan.). Geopend dag. van 13.30-17.00 u. en op vrijd. ook van 19.00 21.00 u., op zat. en zond- van 13.30-18.00 u. Markiezenhof, Steenbergsestraat, tekeningen van Bergen op Zoom uit de 16e tot en met de 18e eeuw (t.m. 10 febr.). Dag. van 14.00- 17.00 u. Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand (t.m. 31 jan.). Ma- t.m. vrijd. van 8.30-12.30 u. en van 13.30-17.30 u. GOES De Veste 20.30 u.: „Jeugd en Muziek" met de film De (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het buurt huis De Bolster in de Terneu- zense bomen- en bloemen buurt is deze week gestart met een nieuwe activiteit. Het initiatief houdt in dat dia's en films over vakantie hobby's de natuur, vogelsh en andere dieren ook door belangstelleraden buiten de femilie- en kennissenkring bekeken kunnen worden. Op de eerste avond werden vakantiedia's uit Noorwegen en Zweden vertoond met bij passende muziek uit deze lan den. Zij die aan deze program ma's willen meewerken kun nen zich in verbinding stellen met Joris Derave p. a. buurt huis De Bolister, Kastanjelaan 88-90, Telefoon 0084 in Ter neuzen. Koe Daryush Mehrjui ti ran). SKB-gebouw, Singelstraat 13, expositie olieverfschilderij en van Antoon Beysens geo pend van 10.00-12.00 u- en van 14.00-17.00 u. (t.m. 25 jan.). HULST Bioscoopgebouw 20.00 ui: Vrolijke ontucht in Tirol 18 j. Burgerzaal Stadhuis, exposi tie grafieken Vrij Vertaald (t.m. 27 jan.). Ma. t.m- vrijd. van 9.00-12.00 u. en van 14.00- 17.00 u., zat. van 15.00-17.00 u. KLOOSTERZANDE Jac. de Waal 13.30 u-:' Schieting voor bejaarden. MIDDELBURG City 20.00 u.: Die in het zadel kreperen 18 j. Schouwburg 20.00 u.: „Souvenirs" door de Toneel groep Centrum. Rijksarchief, Sint Pieter straat, expositie „Schipper mag ik overvaren" (t.m. 9 mrt. Ma. t.m. vrijd. van 9.00- 12.30 en van 13 30-17.00 u., zat van 9.30-12.30 u. Zeeuws Museum, Abdijplein, tekenin gen van Zeeuwse monumen ten, boerderijen en schuren van architect J. Oud (1887 1963). Tevens collectie oude prentbriefkaarten van Walche ren. Geopend dag. van 10.00- 12.30 u. en van 13.30-17.00 u. (t.m. 31 jan.)- Vleeshal Stad huis, expositie kunst uit Zee land (t.m. 27 jan.). Ma. t.m. zat. van 10.00-17.00 u. Zond. van 14.00-17.00 u. ROTTERDAM De Doelen (kleine zaal) 2015 u.: Solistenconcert met Wim Steinmann (fluit), Tan Crone (piano), Henny van Tongeren en Ineke van Dijk (pianoduo). Schouwburg 20.15 u.: Rotterdams Danscen trum. Hofplein Theater 20.15 u.: „Slippers", blijspel van Ackbourn met Guus Her mus met Mary Dresselhuys, Willeke Alberti en Jeroen Krabbé. In den Twijfelaar 20.30 u.: De Sissies zingen Brecht. De Lantaren 20.30 u. :Bruce Lacey met „Black Hull to a coloured planet". SAS VAN GENT De Roselaer 20.00 u.: film; „The magnificent seven" en als voorfilm „Het vlieg veld" door de Sasse filmliga. „De Vlaanderen" Van 15.00-19.00 u-; boogschieting. (Van onze correspondent) BIERVLIET Op zaterdag 26 januari houdt de postdui venvereniging De Hoop uit Biervliet in de zaal Willem Beukelsz voor de 23ste maal sche kampioenendag. Dit jaar neemt een groot aantal Belgi sche kampioenen deel, naast een keur va ntopfiguren pit de Zeeuwse duivensportwereld. De duiven worden voor deze tentoonstelling ingekorfd tus sen 12.00 en 13.00 uur, waarna om 13.30 uur het diner plaats vindt. De binnenverkoop be gint om 16.00 uur. Op de lijst van deelnemers vinden wij de Zeeuwse pro vinciale kampioen 1973 G. Du- sarduijn uit Groede en J. Haak uit Hoek, de overwin naar van de grote Zeeuwse diei-by vanuit Orleans H. Janse uit 's-Heerenhoek. De nationa le overwinnaars vanuit res pectievelijk Orleans en Cha- teauroux J. de Bakker en R. Verstraten uit Oostburg., ver der die provinciale overwin naars 1973 A. de Putter uit Cadzand, winnaar van de Dax vlucht, P. van Hoog uit Sint- Jansteen vanuit Compiegne, Antheunis-van Helsland uit Hulst vanuit Ruffee, Jo Wentzler uit Stoppeldijk van uit Bourges, J. Poley uit Ka- pelle vanuit Barcelona, J. v.d. Branden uit Clinge vanuit München. Buiten deze topfiguren uit het seizoen 1973 op provinci aal vlak, doen natuurlijk de diverse kringkampioenen en verenigingskampioenen mee. De nationale kampioen 1973 notaris v.d. Bossche uit Bug- genhout stelt vier duiven voor de tentoonstelling beschikbaar. Hij won dit jaar voor de derde maal de nationale titel, een prestatie die nooit eerder be haald werd. D. Acke uit Zei- zate won de titel nationaal kampioen jonge duiven 1972 en ook van hem zijn er vier duiven te bezichtigen. Uit België doen mee de Gentse kampioenen Omer de Coninck-Otten, H. v.d. Sijpe en LS van Brabant, Hed. Bau- te uit Kaprijcke, die voor 75 procent met het soort van Ra- oul Verstraeten speelt, de man die in 1972 en 1973 de grootste klasse tentoonspreidde. De fondkampioenen uit wel licht de machtigste bond van België de Union Antwerpen, de gebroeders Weijn uit Sint- Niklaas en met hen de streek genoten Basijn-Ruijthoorn, Bo- gaert-Vertenten uit Meerdonk en J. Laureuxys uit Tielrode zullen ook aanwezig zijn. De gebroeders Denijs uit Giste, wonnen vanuit Limoges, Sinit Vinvent en Cahors en de gebr. Devraendt uit 't Hoe- re, die het Belgische record met 10 nationale overwinnin gen hebben komen eveneens met vier duiven. Aanwezig is ook de man die reeds 20 jaar naar de Bier- vlietse tentoonstelling komt namelijk A. Lambrecht uit Assenede net als de algemeen kampioen Oost-Vlaanderen U. van Renterghem uit Doornzele. Diverse Nederlandse en Belgi sche houders van tophokken die op andere plaatsen inge schreven hebben, stelden toch een bon beschikbaar. 20.00 u.j The VLISSINGEN Alhambra mechanic 18 J. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O. Zeeuwsch-Vlaan deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend van 14.00- 16.00 u. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20.00 u.: „Arme moordenaar" van Pavel Kohout. Fakkelthe- ater, Mutsaertstraat 20-30 u.: „Thuiswerk" van Franz Xaver Kroetz. Zaal Kon. Eli sabeth, Kon. Astridplem 20.30 u.: Symfonieconcert door het Nat. Orkest van België o.l.v. Jean-Pierre Jacquillet. Solist Noël Lee, piano. Mu seum Vleeshuis, Vleeshou wersstraat 20.30 u.: Concert van Oude Muziek, m.m.v. het Amsterdams Barokensemble „Musica da Camera". GENT Kon- Ned. Schouwburg .20.00 u.: „Jij en Hij, ik en zij" van Noël Coward door N.T.G. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland; RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 Ujnen); HULST- Steenstraat 14. tel (11140-3751 (3 iqnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN; Maandag t.m vrildag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m vrijdag 19 00-21 00 uur, tel 01600-22341: zaterdag 9 on-12.00 uur, tel 01600-499U0; zondag 20.00-22.00 uur tel 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: Zeeland 01100-4944 HUIS AANSLUITINGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel. 01150-5745; algemeen redac teur Zeeland' A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4 Mid delburg. tel 01180-7764 privé tel 01180-7438; redacteur Midden- Zeeland drs. J Bouwnians, tel 01100-3405. kant Klokstraat 1, Goes te] 01100-8030 privé Coljinshof 35 Goes: redacteur te iernpuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel 01150-4866: redacteur O.Z.- viaanderen A Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst tel 01140- 3751. privé tel. 01140-3103: redacteur W Z -Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg. tel. 01170-3370; sportredactie Zeeiand: T. Koomen. tel. 01155-2594. FUTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland G Menu, tel 01100 - 431# tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden-

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5