Clinge krijgt zaterdag carnavalslied Dijkgraaf Collot geïnstalleerd Mevrouw Bockel-Perdu JK WIL EEN over De Bontehond: WINK NETJE „VREES VOOR DAT VAN IEDEREEN IS CARNAVALSFEEST IN KLOOSTERZANDE KRIJGT GESTALTE THEE DRINKEN EN EEN PRAATJE MAKEN IN DE W1NKEE VAN SINKEL Zeen Bond oorlc De Vossen actief voor komend carnaval EUWSCH-V VOELIG V< stad streek )ondefdag 24 januari 1974 St. Jansteen Buitenlandse werknemers krijgen informatie Sluiskil Onderwijzer Spinnewijn met pensioen Minder druk in Oost- Z.-Vlaanderen VOORZITTER R Snuffelen Ook ouderen TENNISCLUB HEEFT NIEUWE VOORZITTER Terneuzen Tentoon stelling grafisch in Hulst mrT 542 '2. Lobith 1183 plus Si 1 aii:Mnanserdense K°p 1143 Donderdag 24 januari 1974 (Van onze correspondent) CLINGE Op zaterdag 26 januari moet bekend worden wat het carnavalslied 1974 wordt in Clinge. Want dan vindt in de gymnastiekzaal van het gemeenschapscentrum Maipertuus het songfestival plaats, dat het carnavalslied 1974 moet voortbrengen. Het songfestival wordt geor ganiseerd door de soos Andro meda. De carnavalsstichting De Kriekeputters stelt haar raad van elf ter beschikking als jury. Al maanden tevoren hebben de leden van de soos Andro meda in Clinge een actie op touw gezet. De opdracht waar aan iedereen kan meedoen was daarbij om op een be staande melodie een tekst te maken. Zaterdagavond 26 Januari krijgen de vele deelnemers die zich inschreven de gele genheid hun schepping te la ten horen. Het festival in Mai pertuus begint om 20.30 uur. De organisators willen nog geen namen prijsgeven van de kandidaten. Men wil alleen kwijt dat hun aantal groot is. Om de Inbreng van de tekstdichters zo goed mogelijk tot zijn recht te laten komen, kan voor hun tekst door de jury maximaal 100 punten worden toegekend, terwijl voor de melodie ten hoogste 10 punten kan worden gege ven. Natuurlijk worden de deelnemers begeleid door een orkest. Teneinde goed inge speeld te zijn, is er zaterdag middag 26 januari gelegenheid in de foyer van Maipertuus met het orkest te oefenen. De drie finalisten zullen voor een tweede en zo nodig voor een derde keer moeten aantreden. De eer om bekend te maken welk lied wordt uit verkoren tot het Clingse car navalslied 1974, is toebedacht aan prins carnaval. 55 55' (Van onze correspondent) HULST Door de stichting Algemeen Hulster Carnaval De Vossen, wordt er op zater dag 2 februari in het Vossen hol „De Koning van Engeland" te Huist het traditionele Vos- senbal georganiseerd. Ook dit jaar belooft het bal van de Vossen een enorm car navalsfestijn te gaan worden, te meer omdat men er in is geslaagd voor dit bal drie or kesten te contracteren. Dat zijn het bekende Belgische or kest Vidi Andrews uit Vrase- ne, het orkest van de carna valsvereniging De Maote uit Prinsenbeek, en de Hulster Boerenkapel De Kallesaien, hier in de omstreken bekend van de diverse carnavalsactivi teiten. Als gasten zullen deze avond gaan opluisteren de Waase Vrienden uit St.-Ni- klaas en de carnavalsvereni ging De Smulnarren uit Oos terhout. Naast het órkestge- weld zullen de Dansmariekes, onder leiding van mevrouw L. van Hoye-De Bakker, een danspassenshow opvoeren, waaraan deze keer extra-kleur gegeven zal worden door een sfeervol lichteffect erin te brengen. Voor het komende bal is kostumering verplicht. Dit houdt in dat boerenkiel met pet ook voldoende is, want zo kritisch op originaliteit zijn de Hulster carnavalsmakers nu ook weer niet. Om de Vossen en Vossinekes te stimuleren in hun carnavalskledij, worden ook deze keer weer prijzen uitgeloofd voor de mooiste en origineelste kostuums. Het bal begint om halfnegen. Uiter aard zal ook prins Toon den Eerste met zijn gevolg aanwe zig zijn. Voor dit bal hebben de Vos sen weer voor een populaire entreeprijs gezorgd: vier gul den per persoon. In de Rei- naertstad gonst het al volop van carnavalsactiviteiten. Zo zijn de Vossen zelf al druk bezig met de bouw van de prinsenwagen, en het uitwer ken van de diverse plannen voor de dolle dagen in februa ri. Daarnaast zitten de buurten ook niet stil, en wordt er op verschillende plaatsen op niet nader te noemen adressen in schuren en loodsen flink ge ploeterd aan de carnavalswa gens. Het ziet er dan ook naar uit dat de stoet een groot suc ces gaat worden dit jaar. (Van een onzer verslaggevers) HULST Met de overhandiging van de voorzitters hamer door de waarnemend dijkgraaf Bauwens werd giste ren baron K. Collot-d'Escury officieel geïnstalleerd tot dijkgraaf van het waterschap „Hulster Ambacht". Dat gebeurde tijdens een buitengewone vergadering in de burgerzaal van het stadhuis te Hulst. Biljartclub De onlangs opgerichte biljartvereniging „Den Ouden Arend" hield ln het gelijknamige café op een nieuw geplaatst biljart de eer ste biljartwedstrijd, waarbij de leden onderling hun krach ten maten. De uitslagen van deze partijen zijn als volgt: E. Savooij - A. Merckx 137, A. Aerts - G. Boussens 2322, R. de Cock - P. de Bruijn 3619, E. van Goethem - B. Weese- poel 328, E. Picavet - E. Nachtegael 4031, R. Ottjes - J. de Potter 27—21. Als bijzondere gasten waren hierbij aanwezig naast de echtgenote en de kinderen van de nieuwe dijkgraaf, de oud dijkgraaf Staal en de oud- waarnemend dijkgraaf Staal en verder ook burgemeester P.J.G. Molthoff van Hulst. „U kent de streek als geen ander. U weet iedere water loop te liggen en van elke weg kent u de lengte en de breed te", zei waarnemend dijkgraat Bauwens in zijn toespraak. Daarom ook vertrouwde het Hulster Ambacht alle proble men rustig toe aan de leiding van baron Collot. Namens hm personeel sprak griffier C.B. Ysebaert. Hij zei dat de be noeming van baron Collot bij het personeel enthousiast was ontvangen. „Het reglement regelt onze medewerking, maar die zeggen wij u spon taan toe", aldus de griffier. Hij voegde daaraan toe dat het personeel niet slechts zijn plichten, maar ook zijn rech ten kende. En daarom waagde de griffier het van de nieuwe dijkgraaf te verlangen dat hij, waar nodig, voor het personeel op de bres zou staan en hun belangen te behartigen. Baron Collot hield daarna een vrij uitvoerige rede waarin hij een globaal overzicht gaf van de huidige stand van zaken bij het waterschap Hulster Am bacht. Door middel van ruil verkaveling is de waterbe heersing voor 13.600 hectare van het totale waterschapsge- bied van 18.410 hectare getieel aangepast. Het waterschap heeft nu het beheer over 375 kilometer waterlopen waarvan 333 km. zijn aangepast aan de eisen van een goede ontwate ring en 42 km. nog niet. Wat betreft de waterlozing heeft het waterschap thans de be schikking over vier gemalen voor een gebied van 16.000 ha. 930 ha. loost nog op natuurlij ke wijze via sluizen binnen het eigen gebied, 638 ha. loost via het afwateringsgebied van het Axeler Ambacht en 840 ha. loost nog via België. De balans van het wegenbeheer gaf te zien de aanleg van 5,5 tertiaire weg, 129 km. quartai re weg en 195 km niet plan wegen. Van de 21,5 km zee dijk aan de Westerschelde werd 5,3 km op deltahoogte gebracht. De nieuwe dijkgraaf maakte daarnaast ook een aantal ver schillende opmerkingen. Zo zei hij het van groot belang te achten dat het Hulster Am bacht in de toekomst goed naar buiten trad en zorg droeg voor een goede communicatie met alle betrokkenen in het waterschapsgebied. Ten aanzien van de toe komst merkte baron Collot on der meer op, dat het Baalhoek- projekt het waterschap nog steeds heeft verhinderd om een optimale ontwatering te bewerken voor een aantal ge bieden, met name de oostelij ke polders en een gedeelte van de gronden in de ruilver kaveling „Kieldrecht". „Reeds jaren dringen we aan op dui delijkheid. Ik hoop niet dat we daar nu nog op moeten wachten", aldus dijkgraaf ba ron Collot. Volgens hem die nen de waterbeheersingswer- ken in het gebied, gelegen binnen het ontwerp-tracé van het Baalhoekkanaal, onverkort te worden uitgevoerd. Wat de financiën betrof stelde dijk graaf Collot dat d e waterbe heersing nu en in de toekomst het grootste deel zou opslok ken van het dijkgeschot. Al leen al de gestegen kosten voor de brandstof van de ge malen in de periode augustus- december 1973 betekende een geschotsverhoging van f 1,- per hectare ofwel ongeveer 20.000 gulden. Dit op jaarba sis. Ten aanzien van het we gennet zou in de toekomst het accent liggen op het onder houd. Binnen een jaar ver wacht men van de 5 km nog niet verhoogde zeedijken van het calamiteuze waterschap Walzoorden 3.2 km te kunnen aanbesteden: het dijkvak Mo- lenpolder-Perkpolder. Alles bijeen zag dijkgraaf Collot in de toekomst flinke kostenstij gingen gaan optreden. Een zwaardere belasting van de in gelanden door stijging van het geschot leek hem dan ook on vermijdelijk. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De gemeente Hontenisse gaat in het vervolg ook aandacht be steden aan de voorlichting van de Turkse en Spaanse werk nemers binnen de gemeente grenzen. Men wil dat doen, door voortaan in het voorlichtings blad „de Vogel" een rubriek op te nemen met informatie in de landstaal van de betrokken werknemers. In de gemeente Hontenisse zijn twintig Tur ken werkzaam en 14 Span jaarden. De eerste rubriek, waarin deze nieuwe manier van informatie wordt toege licht, is inmiddels verschenen. De vertalingen worden ver zorgd door A. Totte uit Kloos- terzande en J. Hosgor uit Ter- neuzen. In deze eerste afleve ring wordt onder meer gezegd, dat men met deze service hoopt te bereiken, dat ook de Turkse en Spaanse „Hontenis- senaren" zich snel in de ge meenschap zullen gaan thuis- voeien. Karabijnschieting. De uitslag van de karabijnschie- ting gehouden door de kara- bijnclub Winnetou in Sluiskil, waaraan door 30 schutters werd deelgenomen, luidt: top mevrouw Drogenbroek, Loven- degem (B), linkse zij de heer Scheiris, Zafelaere (B), recht se zij de heer Carpentier, Moerbeke en tweede top Scheiris. (Van een onzer verslaggevers) HOOFDPLAAT Na een periode van ruim veertig jaar in Hoofdplaat geweest te zijn, eerst als onderwijzer later als hoofd der school, neemt op vrijdag 25 januari de heer A.O. Spinnewijn afscheid van het onderwijs. De oudervereniging van de r.k. basisschool heeft met het r.k. schoolbestuur voor die dag een feestprogramma samenge steld. De dagindeling voor die dag is als volgt: 9.00 uur h. eucharistieviering in de plaat selijke r.k. kerk. 10.00 uur tot 12.00 uur in het gymlokaal verzorgen de schoolkinderen een feestelijke ochtend voor de genodigden, familieleden en de schoolkinderen zelf. 14.00 - 16.00 uur: de school kinderen krijgen een film aan geboden van de afscheidne mende in het gymlokaal. 1900- 20.00 uur afscheidsre ceptie voor ouders, collega's, oud-leerlingen, vrienden en be kenden, in het gymlokaal. De muziekvereniging O.B.K. zal hierbij een serenade brengen aan de heer Spinnewijn. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het verkeers beeld Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren is na een week benzine distributie nog niet geheel normaal. Vooral niet in de weekends, wanneer de meeste automobilisten het met hun toegestane aantal kilometers toch wel erg zuinig blijken aan te doen. Hulst beleefde deze week weer voor het eerst een enigs zins normale markt-maandag, hoewel de drukte in de stad niet het niveau bereikte van de record-dagen in de afgelo pen maanden. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het is echt „De winkel van sinkel", zo typeert mevrouw Koos Bockel-Perdu zelf haar winkel tje in de Bontehondstraat in Hulst. De winkel heeft officii ;el de naam: „De Bontehond", dat is niet alleen heel toepasselijk vanwege de straatnaam, voegt mevr. Bckel daar lachend aan toe. Mevr. Bockel „zeg maaF Koos' is ongeveer urie maanden geleden vanuit Am sterdam in Hulst neergestre ken. Ze drijft nu een win keltje in pand nummer 25 van de Bontehondstraat. Daar is vroeger een café ge weest. Het interieur is echter helemaal in zijn oude staat teruggebracht. Het plafond bestaat nu weer uit oude houten balken en men loopt over een plankenvloer. Mid den in de winkelruimte is op het eerste oog een groot gat in de vloer. Naderbij geko men ziet men een trap tot verrassing eigenlijk gemaakt van steen die voert naar de vroegere wijnkelder. Wanneer men de winkel bin nenkomt, dringt meteen de doordringende geur je neus binnen van brandend hout uit de open haard. De Bontehond" van mevr. Bockel is een winkel waar van men er geen tweede vindt in geheel Zeeland. „Het is helemaal op de twee de handse toer. Je moet het niet zien als een lompenwin keltje. Maar ik verkoop i^el tweedehandsklerei^,: smj^er- broeken, jurken, Ik maak zelf ook kK^Sgfvan oude lapjes. Ook wervvan tafelkleden en gordijnen. Het is echt wat de jeugd tegen woordig wil dragen. En bij mij staat één ding dan ook voorop: het moet voor de jeugd betaalbaar zijn". Niet alleen dit soort kleding kun je in De Bontekontehond vinden, ook dumpkleding uit het leger. En trouwens ook kinderkleding. In de vroege re wijnkelder hangt momen teel ook een echte jas uit Afganistan en jurken van originele Afgaanse stof. Kleamg is echter niet het enige. De Bontehond in Hulst is echt een winkeltje waar je kunt snuffelen. Er liggen al lerlei snuisterijen zoals kra lenkettingen, versierselen, oude potten, lampetkannen met toebehoren, oude kasten en allerlei zaken uit groot moeders tijd. „Het is echter geen antiekwinkel", zegt mevr. Bockel, die De Bonte hond drijft samen met de heer Hans Kisner, zeer be slist. „Dat denken de mensen wei eens. Ik heb ook wel eens een keer een stuk an tiek staan. Maar het is echt een winkel voor gekke din gen". Mevr. Bockel is van Am sterdam naar Hulst gekomen omdat het voor haar een uit daging was. „In Amsterdam heb je ontzettend veel van dit soort winkeltjes. De jeugd wil daar in van alles rondlopen. Als ik u deze broek laat zien, zult u zeg gen: ik hoef dat vod niet. Maar jongeren zijn er gek op. Ik wil eigenlijk wel eens zien of de Zeeuwse jongeren ook niet in van alles willen rondlopen. Hier is er op dat gebied nog geen aanbod. Dat er vraag is, blijkt gewoon. Men weet de weg naar De Bontehond steeds beter te vinden. Ik zeg ook tegen de mensen, die kom:en: zeg maar wat jullie willen. In Amsterdam weet ik wat ik kan doen. Hie niet". Is de koopwaar van mevr. Bockel-Perdu, waarmee ze binnenkort ook op de markt in Hulst en Axel gaat staan, voor Zeeland niet alledaags, dat is waarschijnlijk ook niet de gedachtenwereld die zij erop na houdt over een win kel. „Bij mij hoeft niemand te komen. Al weet ik vooruit dat mensen binnenkomen, die niet de intentie hebben om wat te kopen, wil ik nog graag dat ze binnenkomen. Ik« wi; i,ok geen winkel van mezelf, ik wil een winkeltje dat van iedereen is". Dit idee heeft ook ruimte lijk gestalte gekregen. De winkel en de huiskamer lo pen in elkaar over: Het Is één grote ruimte. In de huis kamer is een zithoek rond de open haard. De klanten bun nen daar rustig gaan zitten. Mevr. Bockel heeft de thee en de koffie praktisch klaar staan. De mensen kunnen er rustig wat gaan zitten praten of discussiëren over onder werpen. „Mijn winkel is te gelijk bedoeld als een stukje ontmoetingscentrum. Ieder een ls welkom. Ook de oude re men: en. Het is geen gele genheid voor hippies of zo". De Bontehond draait sinds geruime tijd. Maar nu nog wordt de laatste hand gelegd 1 (Van een onzer I" verslaggevers VEERE „Het Veerse Meer is nog niet vol. Noch te land, noch te water. Ook de vrees voor het voiraken kan naar mijn mening nergens op stoelen gezien het voorzichti „e beleid dat het recreatie schap voert". Dit zei gisteren gedeputeerde A. van Geesber- »en, in zijn hoedanigheid al; ttbap Het Veerse Meer, ti.j- lens een toespraak die hij lield bij gelegenheid van het f scheid van secretaris A. de Cam. Loosdrechtse toestanden is iet het streven van het schap. die van het Veerse ■bied uitgaat, moet ten alle Dat schr Gees Hi bestd eerl rtectJ van I noml :en, I lelft lac laat. iuize deel den, het boter duize meen aangi ten. Koos Bockel-Perdu. bij haar tweedehands spijker' aan de verbouwing en de inrichting. Als dat eenmaal geheel achter de rug is, heb ben mevr. Bockel-Perdu en de heer Hans Kisner nog verdere plannen. Mevr. Boc kel maakt zelf allerlei gekke kleren en ook kralenkettin gen. „Als ik zo bezig ben, hier in de winkel en er ko men meisjes die daarvoor belangstelling hebben, dan kunnen ze zelf wat gaan doen. Ik wil ze daarbij dan terzijde staan. En dat alleen voor vergoeding van de on kosten. Een stuk creativiteit- sontwikkeling, zo zie ik dat. En Hans wil hier dan begin nen met weven en emaille ren. We denken aan de in richting van een open atelier daarvoor". Mevr. Bockel voegt daar uitdrukkelijk aan toe dat ze in het geheel niet de bedoe- De Bontehond in tl hondstraat, de will sinkel van mevr. S| de heer Kisner, cieel worden geopt heb er wel aan dat ik zoveel hulp kregen van de ai Maar ik heb een schroom voor /„„l,i iiaCilt gen. Het strookt ooi: wat wij met ons beogen", zegt mertl Perdu tot slot t ooruitzichten voor vrijdag a| irilag. opgesteld door et KNMI op woensdag om 18 4 Installatie nieuwe dijkgraaf. SINT JANSTEEN Op de jaarlijkse algemene vergade ring van de tennisclub Smash in café Sport is Fl. de Kind gekozen tot voorzitter. Hij komt in de plaats van dr. L. Adriaansens. die zijn functie wegens drukke werkzaamhe den heeft neergelegd. Dr. Adriaansens heeft meer dan twintig jaar de post van voorzitter bekleed. Verdere bestuursmutaties hebben niet plaats gevonden. Na jaarver slagen van penningmeester en secretaris en een verslag van de viering van het 25-jarige jubileum werd op de vergade ring de deelname aan de zo mercompetitie besproken. Er zal met twee senioren-teams worden deelgenomen en ver der zullen er contacten wor den gelegd met tennisclubs in Zeeuwsch-Vlaanderen en Bel gië om te komen tot meer vriendschappelijke wedstrij den. Onder meer zal daarvoor een beroep worden gedaan op ie tennisclub Vogelvlucht uit Vogelwaarde. De tennisclub zal verder een trainer aantrek ken en daarvoor heeft men de keuze laten vallen op Cam. van Roeijen uit Terneuzen. De jaarvergadering in Sint-Jan steen werd door twintig leden bezocht. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Het carnavalsfeest in Kloosterzan- de begint na de voorbereidin gen in de afgelopen maanden langzamerhand gestalte te krijgen. Het programma is na genoeg klaar en op verschil lende plaatsen in het dorp wordt gewerkt aan de bouw van wagens. Een ander aspect, dat dit maal de volle aandacht van de organisators zal krijgen, is de aanpak van de publiciteit rond om het carnavalsgebeuren. Er verschijnt dit jaar een boekje, waarin de plaatselijke carna- valsfans alle gegevens met be trekking tot de gebeurtenissen in de komende weken kunnen aantreffen. Naast actuele in formatie bevat het boekwerkje verder nog een historisch overzicht, dat uiteraard ook in het teken van carnaval staat. Verder zijn er voor de muzi kale omlijsting van het carna- Inbraak Tijdens het week einde is opnieuw in gebroken in de opslagplaats van de Be scherming Bevolking aan de Herman Heijermansstraat te Terneuzen. De dieven ver schaften zich toegang via een op 17 januari verbroken raam, dat inmiddels slechts met en kele planken was afgesloten. Bij de eerste inbraak werden laarzen en schoenen gestolen. Het is nog niet bekend wat de dieven dit keer hebben mee genomen. valsfeest in Kloosterzande in middels contacten gelegd met acht muziekgezelschappen, die de optocht op dinsdag 26 fe bruari zullen opluisteren. Ver wacht wordt dat er aan die optocht die in Zeeuwsch- Vlaanderen te boek staat als één van de beste, zo'n 40 wa gens deelnemen en het is dus geen wonder dat alles op alles wordt gezet om de goede re putatie ook ditmaal gestand te doen. Ook de buurten werken mo menteel hard aan hun aandeel in het carnavalsfeest, dat voor het belangrijkste gedeelte be staat uit de bóuw van wagens. In tal van schuren en loodsen brandt momenteel 's avonds het licht en dringen hamersla gen en de flitsen van lasappa raten naar buiten door, ten teken dat er gezwoegd wordt om op tijd klaar te zijn. De Stichting Kloorianen heeft ook besloten om in samenwerking met de besturen van het be- jaardenwerk op 16 februari een speciale carnavalsmiddag te verzorgen voor de 65-plus- sers. Dit bejaarrienfeest wordt ondermeer opgeluisterd door de majorettes en de hofkapel van prins Wannes I, die uiter aard ook zelf present zal zijn Voor het eerst zal de Prins met gevolg ook 'n bezoek brengen aan de vrouwenbond. De eerste officiële optredens zijn inmiddels al achter de rug. De activiteiten worden fi nancieel mogelijk gemaakt met verkoop van stickers en verschillende huis-aan-huis ac ties, waarop door de bevolking zeer positief werd gereageerd. (Van een onzer v; ivankelijk opklaringen, la- r regen en temperaturen ruim 'ven nul. Weersvooruitzichten in cij- rs gemiddeld over Neder- ro "d- HVoor vrijdag: Aantal uren >n: 0 tot 4 graden, Min. imp.: 0 tot 4 graden boven ormaall Max. temp.: van on- ;veer normaal tot 5 graden 'ven normaal. Kans op een roge periode van minstens 12 ur: 90 procent. Kans op een 'heel droog etmaal: 70 pro mt [Voor zaterdag: aantal uren 'n: 0 tot 4. Min. temp.: 2 tot HULSTIn h [graden boven normaal. Max. H„, M,. ;mP1 tot 6 graden boven Hulst zal op 2 feb oi-paal. Kans op een droge tonosteling van I eriode van minstens 12 uur: van mevrouw f Procent. Kans op een ge- j droog etmaal: 40 pro- worden. Mevrou»'Lnl komstig uit Basel Na de expositie it haar werk OP plaatsen in D... De waterhoogten van woens. stelen. agmorgen, meegedeeld door tijkswaterstaat: Konstanz 302- ,1 Rheinfclden 228 -7, Straats- AnrlovP ï*rSj,>218 "26, plittersdorf 411 - Andere b Maxau 4S1 - 20, Plochin- ,en 184 - 11, Mannheim 347 - .1 l'Sk ~teilnbach 266 -30. Mainz Kl if" "16- gingen 254 -16, Kaub VOOl JJU»|3 -18. Trier 374 -6, Koblenz -15, Keulen 352 -25, Ruhr- h.'l. 1 11. Nijmegen 976 plus 15 ISflfea1012 P,us Eefde (Van een onzer ïcItL P'us 20. Deventer S2 ^lus, 13' Monsin 5480 plus SINT-JANSTEE'^Borgharen 4021 -7. Belfeld ingang van ave beneden de komt er veranden de staanplaats waarop de bib® Jansteen aanv,"e;-J Ten behoeve gaande kinderen t Morgen, vrijdag 25 januari bus elke vrijaf 14.30 uur aan of jfprgen op Zoom usschool in de straat en van ,j7answoevl 4.16 en 16.39 aan de Marias01*?1 neuzen 3.37 en 16.01 Hoofdstraat sta* L'SS")5CI' 2.06 en 15.26 kan dan van de e,"eldmge 4.56 en 17.13 bruik gemaakt .^1 18.30-19.30 uur plein tegenover de 5.06 (V De ai actie h de VN het mi land e Kalkar, het de alleen richt o; bouw centrall is laten 3686 h ven los, Kami haalde we eni halen, kernceii van dl veel ne ren ge (Van i VLIS ling Ze Veder); ogsslai dag 9 ring ho de K, Vlissinf begint nodigdi ter J ris var land, d ten in afvaard organis; den uit

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2