P. De Kort ereburger van Axel Dageraad 25 jaar wasserij VIERT Z Kerwa vei PRIJSVERHOGINGEN EEN K WESTII VAN ..EEN VOORSCHOTJE NEMEN „UITZONDERLIJKE ONDERSCHEIDING" Lybeert verder achter op Luktor Roosendaler verdacht van inbraken in Hulst OOK BIJ VER Politie op benzi viste achter het stad streek WaMMBM Café-Restaurant 't VoóL Axel St. Jansteerr Hotel International Dieven met drempel vrees Boschkapelle Koewacht Veel interesse voor danscursus in Vogelwaarde Loting voor Bevobo-beker jyo HULST HET ADRES Groede Hulst Nieuw Namen Hava Nao heeft vol progranuu; CARNAVAL W TIENERS IN VOGELWA, NV V-bestuurder Wim Pel op forumavond in Hulst: G( w< Woensdag 23 januari 1974 Woensdag 23 januari 1974 (ADVERTENTIE) (Van onze correspondente) AXEL De heer P. P. M. de Kort, oud-hoofd van de r.-k. lagere school in Axel, medeoprichter van de KAB in Axel, een van de werkers van het eerste uur wat betreft het sociaal-maatschappelijk werk, en niet te vergeten ja renlang penningmeester van de Axelse afdeling van de r.-k. bejaardenbond, is gisteren, een dag voor zijn 80ste verjaar dag, tot ereburger uitgeroepen van de gemeente Axel. Het aantal ereburgers van Axel ligt beneden de tien. Dus sprak burgemeester A. de Kam tijdens de jaarvergade ring van de r.-k. Bejaarden- bond, afdeling Axel, van een „uitzonderlijke onderschei ding". Het Gezellenhuis aan de Wa-l-straait in Axel was ge vuld met ruim 100 belangstel lende bejaarden, die midden in de vergadering bezig wa ren, toen rond een uur of twee een deputatie van het gemeen tebestuur onder leiding van de burgemeester de feestvreugde nog eens extra kwam verhogen met veel vriendelijke woor den, bloemen en niet te verge ten de erepenning. „U hebt al zoveel onder scheidingen gehad, dat deze er niet meer bij kan op uw borst, Daarom hebben we er maar een legpenning van gemaakt", grapte de burgemeester. Hij memoreerde nog even de bij zondere verdiensten, die de heer De Kort, inmiddels ver huisd naar Terneuzen, op zijn naam heeft staan. „Het is na tuurlijk stout dat u verhuisd bent", zei de burgemeester, Ook de heer J. de Jager, voor zitter van de kring-Breda van de bejaardenbond, was aanwe zig om de heer De Kort lof toe te zwaaien. „Het is een bescheiden mens". Tevens riep hij op tot eenheid en naastenliefde voor de bejaarden. Het kost de be jaarde mens veel moeite de snelle veranderingen, ook bin nen de kerk, te kunnen vol gen. „Wat vroeger een grote zonde was, is nu heel ge woon", vond de heer De Ja ger. Bierkaaistraat 8 - HULST Telefoon (01140) - 3444 De zaak voor 'n gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen. SPECIAAL WEEKEND MENU voor 15, Bediening en B.T.W. inbegrepen. Keuken open tot 22.00 uur Dinsdags gesloten. Zondags geopend. (Van onze correspondent) HULST Luktor Banden 1 heeft zijn voorsprong op de naaste concurrenten in de he ren eerste klasse van de be- drijfsvolleybalcompetitie te Hulst weten te vergroten en staat nu zes punten voor op naaste achtervolger Lybeert Verstraeten 1. Dit dankt Luktor Banden aan twee opeenvolgende over winningen binnen een week, die vier winstpunten oplever den. Watneys en Clitex Sport 1 bekleden nu respectievelijk de derde en vierde plaats met beiden 19 punten. Onderaan bleef Remortel Sport puntenloos op de laatste plaats staan. Een zeer verdienstelijk spe lend CVC 1 maakte het Luk tor Banden 1 vooral de eerste twee sets bijzonder lastig. Het Clingse team startte verras send met 'n 1511 set zege en gezien het verloop van de tweede set. leek hier een da verende verrassing in de lucht te zitten. Op het nippertje slaagde Luktor Banden er tenslotte toch in deze set met 1315 naar zich toe te halen. Hoge verwachtingen voor ae beslissende derde set, maar deze werd voor de kandidaat kampioen maar een formali teit. Men was nu goed op dreef geraakt, hetgeen erin re sulteerde dat CVC met 415 klop kreeg. Al met al dui een verdiende 12 zege van Luktor Banden 1. Remortel Sport begon met een 1513 setzege zeer goed tegen Clitex Sport 1, maar daarna had men blijkbaar ook alle kruit verschoten. Clitex Sport 1 ging er eens goed tegen aan en bésliste deze ont moeting vervolgens uiterst gemakkelijk met 13 in zijn voordeel. Ambulo 1 was niet opgewassen tegen een beter Luktor Banden, dat met 04 opnieuw een belangrijke pun- tenwinst boekte. Watneys was vooral tech nisch veel beter dan KPJ 1, en de 21 overwinning gaf misschien nog geen juist beeld van het krachtsverschil. Nor male overwinning van Bol Sport op KPJ 2, dat met 13 werd teruggewezen. Goede tegenstand van Ly beert Verstraeten 2 tegen het hoger geklasseerde Voor waarts, laatstgenoemd team zegevierde met 03. Eerste nederlaag van koploper WC tegen de nummer twee van de ranglijst, het momenteel goed draaiende SC Morres. dat vrij gemakkelijk met 30 de bo venhand hield. Toch blijft WC vrij afgetekend op kop staan. Normale 31 zege van GVC op een kansloos Ambulo 2. Gemakkelijke 0—4 zege van Lybeert Verstraeten 2 op CVC 2 Eerste zege van het seizoer van Clitex Sport 2 op een tegenvallend Luktor Banden 2, dat een 21 nederlaag moest incasseren. Hij wees er voorts op dat de bejaardenbonden steeds ster ker worden, en zullen streven naar het optrekken van de uit keringen tot het minimumloon. Hierna was het woord aan pastoor De Jong, die niet al leen waardering had voor wat de heer De Kort allemaal had gedaan, maar vooral voor de wijze waarop. Van het bestuur van de bejaardenbond kreeg de heer De Kort een boeken- bon en mevrouw De Kort een bos bloemen. Tijdens deze jaarvergadering werd ook af scheid genomen van mevrouw Van Goeye, die als bestuurslid werd vervangen door mevr. A. Fermont, terwijl de heer De Kort zijn plaats inruimde voor de heer A. Vermeulen. Nieuw gekozen in het bestuur werd de heer P. Gelderland, terwijl de heer A. de Brouwer werd herkozen. Verder werd er nog gespro ken over de reis voor het ko mende seizoen. Suggesties wa ren er genoeg, maar de plan nen staan nog niet vast: De gehele jaarvergadering, die 's morgens om 11 uur was be gonnen met een heilige mis, en werd voortgezet met een gezamenlijke koffietafel, waarbij de burgemeester ook een broodje mee at, stond on der eliding van voorzitter O. Moorthamer. Bingo Morgen wordt er voor de bejaarden in het be jaarden- en dienstencentrum Het Trefpunt aan de Singel- weg in Axel een zang- en bingo-avond gehouden. Het muzikale gedeelte wordt ver zorgd door het bejaardenkoor, dat ook met alle bejaarden samen wat liederen zal zingen De rest van de avond wordt opgevuld met een bingospel. De bijeenkomst begint om half acht. Biljarten De laatste wed strijd in café De Kroon in het door de biljartclub de Steens-- Carambole georganiseerde ne- derlaagtoernooi werd gespeeld tegen de biljartclub van del Dersoneelsvereniging van de N.V. Philips in Terneuzen. D? I Steense Carambole won deze wedstrijd met 263 caramboles fagen 185. P van Nee van °hilips maakte met zeven bandstoten de grootste serie. Na goedkeuring van een hier voor in het leven geroepen -ommissie zal de uitslag van het nederlaagtoernooi officieel worden bekendgemaakt. (ADVERTENTIE) HULST - Tel. «1140 - 3453' KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 Gezamenlijke maaltijd van de bejaardenbond. AXEL Gisteren re gende het bij de rijkspo litie te Axel klachten van mensen uit de zuid oosthoek in Axel. Bewo ners van onder meer de Kanaalkade, Olievier- straat en Robertstraat meldden dat in de nacht van vrijdag op zaterdag de beschermkapjes van de elktrische deurbeVen waren verwijderd. Tot nu toe heeft men er nog niets van terug kunnen vinden. De politie heeft de zaak in onderzoek. Kaarten In café Vonck hebben 26 personen deelgeno men aan een kaartwedstrijd. De uitslag luidt als volgt: 1 J. de Klerk, 2 P de Poorter, E. Lambert, G. van Bunder, R. Arends, P. .Wolfelaer, A. Dob- belaer en P. Asselman. Aanrijding In de Nieuw- straat te Koewacht is zondaga vond een bromfietser, de heer F.J.V. uit St.-Jansteen tegen de geparkeerde auto van de heer W.CC.T. uit Overslag- aangereden. Bromfiets en auto werden beschadigd. Teerdag De duivenmaai- schappij „Nieuw-Leven" heeft in het clublokaal bij Alb. de Kind haar jaarlijkse teerdag gehouden. Er namen veertig leden aan deel. Begonnen werd 's middags om 13.00 uur met een maaltijd, waarna een vergadering werd gehouden. Voornaamste punt op de agen da was het ontslag van voor zitter Alp. Goosens, die we gens ziekte zijn functie wen ste neer te leggen. In zijn plaats werd als voorzitter be noemd H. Beghein, waarna de heer Goossens tot ere-voorzit- ter werd benoemd. Verder werd er een kaartwedstrijd gehouden met de volgende uitslag: 1 F. Rogiest-P. Coene, 2 W. Verbiest-L. Seghers, 3 Om van Damme-R. v. d. Bilt, 4 Th. Inghels-Jac. Elegeert, 5 R. van Hijfte-Jo Rombout, 6 A. de Booij-R. Pardon, 7 Om. Bonne-G. van Hove, 8 W. v. d. Bilt-F. Bonne. Schietingen Aan de be- jaardenschieting in café „Oude Molen" hebben 35 schutters deelgenomen. De hoge vogel was voor A. de Ridder uit Zuiddorpe. De eerste zij vogel voor C. de Schepper uit' Koe wacht. De tweede voor C. Sta- laert uit Boschkapelle. De meeste kleine vogels waren voor P. d'Hondt uit Klooster- zande. Aan de zaterdagschieting bij P. v d. Steen in Koewacht- België is door zestig schutters deelgenomen. De hoge vogel was voor Jac Martens uit Koe wacht. De eerste zijvogel voor G. de Smet uit Koewacht en de tweede voor R. Kind uit Zuiddorpe. Zondag organiseerde de schuttersmaatschappij „Thuis Weg" een schieting op de lig gende wip in café G. van Rumste uit Koewacht met een deelname van vijfenzestig schutters. De uitslag: Hoge vo gel J. Ferket uit Stekene, eer ste zijvogel Alb. Seghers uit Koewacht en tweede zij vogel V. de Schepper uit Moerbeke ')e meeste vogels (vijf stuks) gingen naar Om. Saman uit Koewacht. Aan de zondagschietin.g In ■afè Oude Molen in Koewacht namen 4b schutters deel. De loge vogel ging naar R. Adam n Koewacht en beide zijvo gels we-rden geschoten door P Oosting uit Axel en Fr. Vonk uit Kapellebrug. De meeste vogels waren voor C. Gijsel en A. de Waele, elk vier stuks en beiden uit Koewacht. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) HULST Dank zij de oplet tendheid van een onderwijzer en de inzittenden van een pa trouillewagen is de rijkspolitie van Hulst er zeer vlug in ge slaagd een reeks van inbra ken, die het afgelopen week einde in Hulst plaatsvonden op te lossen. Als verdachte van' de inbraken is de uit Roosendaal afkomstige J. van Z. maandag in zijn woonplaats aangehouden. Van Z. werd gistermiddag naar Hulst over gebracht en voor verhoor inge sloten. De reeks inbraken begon vrijdagavond rond 19 uur in de mavo-school te Hulst, maar hier begon de pech reeds voor Van Z. want hij werd op he terdaad betrapt door - een on derwijzer die nog in de school moest zijn. Via een openstaand gevelraam slaagde Van Z. erin te ontsnappen, met achterla ting evenwel van een reeds IVan onze correspondent). VOGELWAARDE De aangekondigde danscursus on der leiding van dansleraar Ga by van de Lavoir uit Hulst zal in het Dorpscentrum te Vogel waarde van start gaan op za terdag 26 januari. Een 25 belangstellenden hebben zich opgegeven. Dans liefhebbers, of degenen die dat willen worden, kunnen zicji tot 26 januari nog opgeven aan het adres Julianastraat 19 te Vogelwaarde, tel. 01147-255. De Hele cursus, met onder meer quick-steps, foxtrot, En gelse Wals, Weense Wals, en zovoort zal bestaan uit 15 les sen van een uur. Alle lessen worden op zaterdagavond ge houden en beginnen om acht uur. (Van onze correspondent) HULST In de sporthal te Hulst werd de loting verricht voor de kwartfinale van de Bevobo-beker. Bij de dames: Morres 1 - Clitex Sport, Hako Daf of Voorwaarts 2 - Remortel Sport, GVC of Mavo 2 - EIV, Watneys 1 - KPJ 1. Bij de heren: Ambulo 2 of Watneys - CVC, Hako Daf of Luktor Banden 2 - Lybeert Verstraeten 1. KPJ 1 - Morres, Clitex Sport 1 of Clitex Sport 2 - Bol Sport. buiten het gebouw gezo. pla tenspeler, projector, prcj-mie- scherm en platen. _>e c.-..c-r- wijzer zag hem wegrijden in een lichtgrijze auto. wai voor de politie een belangrijke tip -was. Vrijdagnacht volgde een tweede inbraak, ditmaal in de sex-cinema „Petit Paris" in de grote Bagijnestraat te Hulst. De dader nam hier 65 kleuren sexfilms en twee projectors, samen voor een waarde van 3- a 4000 gulden mee. Zondagnamiddag werd tus sen 17 en 18 uur in de Emma" haven de auto van de Belg C. uit Zwijndreeht opengebroken en werden er verschillende goederen ontvreemd. Maandagmiddag om onge veer halftwaalf liep Van Z. dan tegen de lamp, in de buurt van Nieuw Namen. Een patrouillewagen van de rijks politie kreeg op de Parallel weg een grijze personenauto in de gaten, die zich verdacht ophield bij een drietal daar staande zomerhuisjes. Toen de politiemannen poolshoogte gin gen nemen ging de auto er van door met achterlating van een buitenliggende antieke klok. Geassisteerd door inmid dels gewaarschuwde politie wagens van Axel en Hontenis- se werd de achtervolging inge zet. In Hulst slaagde men er ii) de auto te achterhalen, maar Van Z. zag toch nog kans om te ontsnappen. Men had evenwel zijn kenteken kunnen opnemen en de eige naar van de auto opsporen bleek toen nog maar een kwestie van weinig tijd. VOOR EEN GOEDE BRIL EN EEN GOED UURWERK Gebedsdienst Vanavond (woensdag) vindt in de evan gelisch Lutherse kerk een oe cumenische gebedsdienst plaats. De liturgie is samenge steld door leden van de diver se kerkelijke gemeenten in Groede. Prijssehieting In café Se raph, Blommaert te Hulst werd een prijssehieting gehou den op de liggende wip, waar aan 39 schutters deelnamen. Er werd geschoten op één wip. De uitslag luidt als volgt: De hoogvogel werd geschoten door E. Hemelsoet te Sluiskil, de eerste zijvogel was voor A. de Nijs te Hulst, en de tweede zijvogel ging^gagr P. de Kos ter te St.-Jansïeen. Het hoogste aantal kleine vogels werd geschoten door P. Reyns te St.-Jansteen en G. Blommaert te Hulst, beiden met drie stuks. Kaarten Aan de kaart wedstrijd, gehouden in het ca fé Van Waterschoot, hebben veertig kaarters deelgenomen. De uitslag is als volgt: 1 C. Strooband-R. Sturm, 2 P. Hoefman-H. Engels, 3 A. Rei- zebrak-J. Pauwels, 4 A. Tiele- man-P. Vermeersen, 5 W. Hendriks-A. Verhulst. (Van een onzer verslaggevers) HULST Als oprichter Ca- miel IJsebaert (78) uit Sint- Jansteen er de huidige directie niet op had geattendeerd, dan zou het 25-jarig jubileum van de Hulster wasserij „De Dage raad" waarschijnlijk onge merkt zijn gepasseerd. Aan zijn „tip" evenwel heb ben de 23 dames van het be drijf nu te danken, dat ze één van de komende weken nog een feestje in het vooruitzicb hebben, hoewel de officiële datum van het jubileum eigen lijk 19 januari was. De heer IJsebaert zelf was dinsdag morgen voor het eerst sinds lange tijd weer te gast in he' bedrijf, wahr de huidige eige naresse, mevrouw Van Roos malen, hem met een fles jon ge, een doos sigaren en eer. welgemeend „gefeliciteerd" begroette. De afgelopen tien Jaar is de omzet van het bedrijf in de Hulster binnenstad vertien voudigd. Naast zeshonderd particuliere klanten heeft het bedrijf de was van een groot aantal hotels, ziekenhuizen en in Terneuzen afgemeerde schepen. Al mag er dan mis schien in deze branche mo menteel geen „goud" meer te verdienen zijn, de perspectie ven voor „De Dageraad" in Hulst zijn bepaald niet slecht, en met het oog daarop heeft het bedrijf percelen aan de Beestenmarkt en in de Zwa- nenstraat in Hulst gekocht, waardoor de uitbreidingsmoge lijkheden zijn verzekerd. Mevrouw Van Roosmalen wordt bij het voeren van de directie geassisteerd door haar zoons Jan en Leo, die respec tievelijk de technische en eco nomische leiding hebben. Het doen van de was voor particu lieren vormt een nog vrij be langrijk onderdeel maar in principe is „De Dageraad" toch vooral ingesteld op het grotere werk. Mevrouw Roos malen: „De investeringen lig gen alleen verschrikkelijk hoog. Voor één machientje kun je een aardige bungalow j bouwen, en dan is het nog een machientje dat je niet eens ziet staan. Eén ding hebben de heer IJsebaert en zijn op volgster mevrouw Van Roos malen gemeen: ze zijn erg te vreden over hun personeel van „toen" en „nu". „Reuze men sen", vindt mevrouw Van Roosmalen (Van onze correspo, VOGELWAARDE teling jongeren van dansgroep Hava Vogelwaarde gaat e„i drukke maanden teg< het programma sti andere een optreden bij de opening van h I gemeenschapscentrum I bruari, een optredenI eveneens in februari I treden in Biervlit 1 maart en in mei in sche Evergem bij M van de nationale vfl dag. Daar het stuk voer® belangrijke oplre waarbij veel pub I verwacht, zijn de toe overgegaan om c ding van dansleider I veld naast de gewoal vond op dinsdag co.: -1 nen op zondagochfcl de hierboven genoi I dens zijn bij de I groep ook enkele 1 Oinhen gekomen var 1 entehuizen in de I eze aanvragen zs' 1 uldoen door op te I irie groepen, waarbjl .ens een keus word: ut de zeven groepen •faguila thans telt 'rie kindergroepen, ■rgroep, een jonnr en twee seniorengn rg belangrijke opt: en dus alleen de /oor het voetlicht ■vijl bij de zogenaan Ugheidsoptredens ook afdelingen mee uitrui totaal telt de volk-ii nu 118 leden. (V»n een onzer verslaggevers) BREDA De afdeling Noord-Brabant-Zeeland van de vereniging De Zonnebloem zal het komende jaar vijf of zes grote ontspanningsavonden voor zieken en gehandicapten geven Deze avonden zullen worden gehouden in Zeeland (plaats nog onbekend), m Bosbad Hoeven, Breda, Til burg en Den Bosch. De data van de avonden zijn nog niet precies bekend. De grote ontspanningsavon den zijn een onderdeel van de festiviteiten die de afdeling van de vereniging in het 25ste jaar seert. beken Voo en g het n georg. per I deelm len in M Zeelai Rui in me dagtoi lex Geulv het 1 uitgez (Van onze correspoii VOGELWAARDE -I terdag 23 februari zan de tieners van Vogt.j hun eigen carnavalsleii nen vieren. Voor het eerst ft namelijk voor de groep van 12 tot 15 j apart carnavalsfeest seerd in het Dorpscet gelwaarde. Het beste het Dorpscentrum meend tot het organs dit feest te moeten omdat genoemde leeftql net iets te jong is L grote carnaval mee rifl en zich te groot voelt tfl limonadebal. Op het ma van die avond std| meer een verkiezing i orins tienercarnaval - hofdames- De Van een onzer versie MAARDENBURG Toen één der h achter de Boelaertstraat in Aardenbu rage opende, vond hij op de vloer een slot in zijn garagedeur. Toen hij zich c de eigenaar van de garages stelde ble bugse politie drie sleutels verstrekt t schillende garages. De politie had na gekregen dat zich daarin illegaal opg .den. Tijdens het onderzoek werd en. Volgens geruchten zou inderdaad Senzine zijn gevondenmaar toen de i kwam ophalen zou het voorraadje ver 1 De opperwachtmeester van de groe burg verklaarde echter tegenover ons dat er benzine was aangetroffen. De huurders van de garages waren kig mee dat de politie buiten hun vu had doorzocht. „Men had ons toch schuwendan hadden wij zelf kunnen huurders. Navraag leerde ons, dat de politie heeft tot dit soort gebouwen omdat besloten lokaal is". Grondlegger en eigenaresse van de Wasserij op de achtergrond. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Ik heb de in druk, dat er door sommige be drijven op het punt van prijs verhogingen misbruik wordt gemaakt van de situatie. In veel gevallen zijn prijsverho gingen op dit .moment een kwestie van „een voorschotje netnen". Tot deze conclusie kwam maandagavond NW-bestuur- der W. Pel tijdens een forum avond van het overlegorgaan van de vakbonden in Huist. Tijdens die bijeenkomst vielen er onder meer geluiden te be luisteren om de lonen aan banden te leggen onder voor waarde, dat ditzelfde ook met de prijzen zou gebeuren. W. Pel: „Als de prijsontwikkeling niet in de hand wordt gehou den, dan zal de vakbond niet aarzelen om tussentijds loonei sen te stell°n". NKV-bestuur- der P. Everaert uit Walsoor den pleitte er tijdens deze bij eenkomst voor om te trachten de consument onder meer ook via de vakbond prijsbewust te maken. De heer Blommaert uit Sint-Jansteen vestigde er de aandacht op, dat de duidelijk merkbare machtsstrijd tussen de heren Brussel en Groene- velt in de ogen van veel men sen nogal verwarrend werkt en hij drong er bij het overleg orgaan dan ook op aan om het ongenoegen van de Zeeuwse vakbondsbestuurders over deze strijd kenbaar te ma ken. Overigens ging voorzitter Pel op die uitnodiging niet in, omdat het volgens hem niet „gepiktzou worden als het overlegorgaan Zeeland zich met de industriebonden zou bemoeien De heer Blommaert pleitte tijdens deze vergade ring tevens voor intensievere contacten met bet land van Waas in België or- op deze wijze een vinger aan de pols te kunnen houden met betrek king tot de industrialisatie van de linker-Scheldeoever. NKV-man Jan van de Voor de: „We hebben in Nederland al weinig invloed - trievestigingen, maar België zo mogelijk der. In België blijvw.; rienmgen voor het stuk achter bij Ni Van de Belgische valt op dat punt verwachten, omdat te zeer zijn verdeeli - ten over deze zaken Belgische vakbond een eerder stadium h eens stuk gelopen op H Pel noemde: ..Da gemoedelijkheid". Vooruitzichten voor donder dag en vrijdag opgesteld door het KNMI op dinsdag om 18.00 uur Flinke opklaringen, maar aanvankelijk nog een bui Temperaturen boven nor- Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land: Voor donderdag: Aantal uren zon 1 tot 5. Min. temp. 1 tot 7 graden Doven normaal. Max. temp. 0 tot 4 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur 80 procent. Kans op een geheel droog etmaal 40 pro cent. Voor vrijdag: Aantal uren zon 1 tot 5. Min. temp. 0 tot 5 graden boven normaal. Max. temp. 0 tot 4 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur 90 procent- Kans op een ge heel droog etmaal 70 pro cent. waterstanden Konstanz 303 onver., Rheu, felden 235 -6, Straatsburg 238 "14, Plittersdorf 432 -17, Maxau 501 -10, Plochingen 195 Plus 7. Mannheim 365 -32 Steinbach 296 -6, Mainz 396 - 6, Bingen 270 -6. Kaub 331 -4, Trier 380 -14, Koblenz 350 -16, Keulen 377 plus 19, Ruhrort 554 plus 24, Lobith 1173 plus 29, Pannerdense kop 1132 plus 29 Nijmegen 961 plus 31 IJs- selkop 1001 plus 27 Eefde IJs- sel 520 plus 20, Deventer 389 plus 18, Monsin 5454 -34 Borgharen 4028 -32. Belefeld 1226 -19, Grave beneden de sluis 516 -18. hoogwater Morgen, donderdag 24 janu ari Bergen op Zoom liiijsweert Tern rerneuzen Vfissingen Wétneldingc 4.34 en 16.50 3.41 en 16.05 3.02 en 15 26 2.32 en 14.52 4.24 en 16.40 i MI spanr tijd team ging dat h gram moes groep Apelt punt van meer Zet vraai ticus' een kan Muizi dat speel Cei 2114 Zeeu punt. vinei d« plaat 89.13 vragt Op verze land proct Behe proct van met Nq elkat aat speel tusse boog bean ve fi De strijt door nuar daar port (VE SA nach Hgv dien. kade van zwa nabi V

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2