Antwerpse lucht viezer dan voorzien COLLEGE HELST WIL RAADSLEDEN EXTRA VERGOEDING GEVEN s ERDERSHONE f^elzijn achter INDUSTRIALISATIE GAAT DOOR Protest tegen verkoop benzine NSM Parochie komt geld tekort O N Y Veel belangstelling voor jubileum loonbedrijf Baert Hoiiore van Damme in de bloemetjes: Beslissing over oeververbinding weer uitgesteld pit: stad streek IJzendijke Duivententoon- stelling in Hulst KRITIEK Fons Penguet onderscheiden Hoop op oplossing GESCHENKEN De Vos Eggermont B.V. bij caravanbedrijf De Roeck Sluiskil •Ispèel Transfiguratie speelt in België ZzËEÏJW MÉT nhoudend zacht Ami prov lierst Zaterdag 19 januari 1974 Zaterdag 19 januari 1974 0 De jubilarissen bekijken de ontvangen cadeau's. (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT Zoveel mensen hebben vrijdagmiddag de receptie bezocht, die werd gegeven bij gelegenheid van het 40-jarige bestaan van het Koewaehtse loonbedrijf Baert, dat de heer Paul Baert gister middag rond 18.00 u. de tel kwijt was. Koningschieting Vandaag (zaterdag) houdt de schutters vereniging Hofzicht haar jaar lijkse koningschieting. In het Hofzicht-theater zullen de le den daarvoor om drie uiur hun bogen spannen. Tevens zal de clubkampioen van 1973 de heer H. van de Hemel uit Biervliet gehuldigd warden. Wethouder van sportzaken in de gemeente Oostburg, de heer G.A. Olaeys zal de hier voor beschikbaar gestel prijs aan Hofzioht's beste schutter van het afgelopen jaar overhandigen. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG De beslis sing over de vaste oeverver binding tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch-Vlaanderen is opnieuw een week uitgesteld Doordat het kabinet gistemen maar een halve dag kon ver gaderen en zich in z n extra vergadering van vandaag uit- sluiitenid met het prijsbeleid za' bezighouden, is het aan de be spreking van de Westerschelda- verbinding niet toegekomen. Net als verleden week vrij dag Verzekerde minister-pre sident Den Uyl ons ook ditmaal dat dit voor Zeeland zo belang rijke onderwerp volgende week aan de orde komt. „We zijn om 15.00 u. begon nen en de mensen blijven nog steeds binnenstromen. Ik snap gewoon niet waar ze vandaan komen", aldus zijn enthousias te relaas. Op dat moment ging de zaal van café De Schepper al helemaal schuil onder bloe men en cadeaus, die van hein de en ver werden toege stuurd Behalve veel relaties hebben vrijdag ook vertegenwoordi- grs van tal van organisaties gebruik gemaakt van de gele genheid om de familie Baert met het bedrijfsjubileum te feliciteren. Onder de bezoe kers waren ondermeer het ge meentebestuur van Axel en het Belgische Moerbeke. Tijdens de receptie werd vooral Honore van Darome in de bloemetjes gezet. Hij is na melijk vanaf de oprichting bij het bedrijf in dienst en daar mee één van de meest ge waardeerde medewerkers. Dat bleek ook uit de toespraak van directeur Rogier Baert. die de heer Van Damme prees voor zijn bijzondere inzet. Als blijk van waardering kreeg hii een cadeau onder couvert aan geboden. Directeur Paul Baert sprak een woord van dank aan het adres van zijn vader Leon, die veertig jaar geleden in een moeilijke tijd de basis heeft gelegd voor het florerende be drijf. Hij bood hem bovendien als cadeau een radio aan. Tot slot was het de heer Baert sr. die op zijn beurt voor dit hul debetoon dankte. De feestelijkheden waren gistermiddag ingezet met een h. mis voor de familie en le den en werden na de receptie voortgezet met een feestavond voor de vijftien personeelsle den. Het Koewaehtse bedrijf be hoort momenteel tot een van de grootste in Zeeuwsch- Vlaanderen. De heer Leon Baert richtte het veertig jaar geleden op, in een tijd, dat de werkgelegenheidssituatie in de vlasindustrie, waarin hij werkzaam was. begon te ver slechteren. Sindsdien heeft het loonbedrijf een stormachti ge ontwikkeling doorge maakt. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De BO- VAG, afdeling Zeeuwsch- Vlaanderen, heeft bij het lan delijk bestuur van de BOVAG ernstig geprotesteerd tegen het feit, dat op de Nederlandse Stikstof Maatschappij in Sluis kil tegen gereduceerde prijzen benzine wordt verkocht aan werknemers. In Zeeuwsch- Vlaanderen verwachten de pomphouders nu dat door in schakeling van de landelijke BOVAG hieraan snel een eind zal komen. „Dengelijke grote bedrijven mogen benzine alleen voor ei gen gebruik aanwenden. Ik i ben er zeker van, dat er een einde aan gaat komen. Als daar begin volgende week nog benzine wordt verkocht, dan gaan we weer aan de bel trek ken", zei gisteravond de heer R. Visser uit Terneuzen secre taris van de BOVAG in Zeeuwsch-Vlaanderen en lid van de landelijke benzine commissie van de BOVAG. Geruchten dat door de pomphouders in Zeeuwsch- Vlaanderen de benzine-prijzen wat worden verlaagd om te zorgen dat de Zeeuwsch-Vla mingen niet in België gaan tanken, werden gisteravond door de heer Visser tegenge sproken. Van een benzineoor log om de laagste prijzen is, volgens hem, geen sprake, of schoon hij het wel betreurt dat zoveel pomphouders via bonnenverkoop trachten klan ten te trekken. Volgens de heer Visser heb ben de benzine-pompen in Zeeuwsch-Vlaanderen wel een hele slechte week achter de rug. Tijdens de eerste dagen van deze week werd er nage noeg geen benzine verkocht. „De tanken raakten leeg en vanaf dinsdag is de verkoop elke dag steeds wat beter ge worden", vertelt de heer Vis ser. (Van onze correspondent) HULST In café W. Blom- maert te Hulst wordt zondag een grote hoktentoonslelling gehouden waarop duiven te zien zijn van de Hulsterse duivenliefhebber A.J. de Nijs. „Stien", zoals hij in de volks mond wordt genoemd, behaal de als lid van de Hulsterse Luchtbode in 1973 een groot aantal successen. Bij de c.cHulst werd hij le bij de oude duiven, 2e asduif, le najaars, le in de 6-dagen en generaal kampioen. Zijn resultaten bij de HLB: le oude duiven le halve fond, le najaars, 2e koning en ook weer generaal kampioen. Ver der werd hij tweede kampioen in de kring Oost. Ten bate van de kas van de HLB schenkt „Stien" de Nijs een jonge duif van 1974 ep twee koppeleieren. (Van een onzer verslaggevers) BRUSSEL De luchtverontreiniging in helt Antwerpse industrie gebied is vooral in de wintermaanden groter gebleken, dan des kundigen op dit terrein vermoedden. De situatie is echter nog niet zo alarmerend, dat verdere vestiging van nieuwe bedrijven op de linker-Schelde-oever onverantwoord zou zijn. Dit is de strekking van de mededelingen, die vrijdagmid dag zijn gedaan op een pers conferentie in Brussel. Tijdens conferentie op het kantoor van de staatssecretaris Luv Dhoore van streekeconomie in Brussel. Tijdens die bijeenkomst werden resultaten bekend gemaakt van een groot aantal metingen, die de afgelopen maanden zijn verricht op zowel de linker als rechter-Scheldeoever. De voornaamste conclusie daaruit is, dat de mate van verontrei niging nogal varieerd al naar gelang de windrichting en de de gemeten „luehtbezoedeling" op de linkeroever ongunstig wordt beïnvloed door veront reiniging van fabrieken op de rechteroever. De gemiddelde cijfers geven voorts een enigszins geflat teerd beeld van de situatie, omdat bij de metingen pieken werden waargenomen, die er niet om liegen. Verder was er een duidelijk verschil merk baar tussen de resultaten van de metingen in de zomer en wintermaanden, omdat in de winter de stad Antwerpen met zijn huisverwarming een aan zienlijk steentje bijdraagt. Uit het onderzoek zou volgens staatssecretaris Dhoore onder meer gebleken zijn, dat de vrees in Zeeuwsch-Vlaanderen voor grensoverschrijdende luchtverontreiniging uit Ant werpen niet geheel gewettigd zou zij tl, omdat het daarbij om uitzonderingsgevallen en mini male hoeveelheden zou gaan. En ook dat heeft weer iets te maken met overheersende windrichting, die over het algemeen niet ten nadele van Zeeuwsch-Vlaanderen zou zijn. Uit het gegoochel met cijfertjes in Brussel werd gis teren wel duidelijk, dat onder sommige omstandigheden de situatie in het Antwerpse in dustriegebied toch wel kritiek is en dat het derhalve niet past om louter op gemiddelde cijfers af te gaan. Dat zal bij de opzet van een alarm-sys teem dan ook niet gebeuren, zo is gisteren in Brussel ver zekerd. (Van een onzer verslaggevers) HULST B. en IV. van Hulst willen de raadsfracties in de gemeenteraad naast het gebruikelijke presentiegeld voor de leden, nog een extra vergoeding gaan geven ter be strijding van de kosten van hun werk. Volgens het college is de hoeveelheid werk, die aan het raadlidmaatschap zit de laatste jaren zo sterk gestegen, dat een dergelijke vergoeding ver antwoord is ter dekking van die kosten, verbonden aan ge bruik van telefoon en het heb ben van abonnementen op be stuurlijke tijdschriften. „In verband met de ligging, van onze gemeente in de na bijheid van belangrijke indus triële vestigingen komen raadsleden en fracties inten siever dan voorheen in aanra king met de hedendaagse be- stuursproblematiek", aldus het college, dat daaraan toevoegt, dat ook het aantal bijeenkom sten, waarop de aanwezigheid van raadsleden is vereist, steeds toeneemt. Als het voorstel van B. en W. wordt aangenomen zal elke fractie, ongeacht het aantal le den, een kostenvergoeding van 300 gulden krijgen, plus een bedrag van 125 gulden per lid. De totale kosten van deze re geling belopen een bedrag van 4825 giuldein. Het voorstel komt aan de orde in de raads vergadering van aanstaande vrijdag. Tevens komt dan een voor ste! aan de orde om het pre-1 sentiegeld voor de raadsverga deringen te verhogen tot 65 gulden per lid en voor de commissievergaderingen tot 48,75 gulden. In dezelfde ver gadering komt een verzoek aan nde orde van hett Vor mingswerk Jong Volwassenen om een subsidie van 19.100 gulden. Het gaat daarbij om 30 procent van de personeels lasten en 35 procent van de overige lasten. B. en W. staan positief tegenover dit verzoek en zeggen in de toelichting op hun voorstel dit jongerenwerk noodzakelijk te achten. Verder moet er gesproken worden over het verlenen van financiële medewerking aan de Regionale Zeeuwsch- Vlaamse woningbouwvereni ging voor de bouw van 28 woningen in Sint Jansteen en Clinge. 0 Fons Penguet aan het werk. (Van onze correspondent) HULST Fons Penguet is gisteren onderscheiden met de zilveren Speld met oorkonde van de Nederlandse Bioscoop Bond. Hij kreeg deze onderschei ding voor 25 jaar trouwe dienst als „filmoperateur" in de bioscoop van de familie Cat- toir te Hulst. Daarnaast kreeg de jubilaris met zijn familie een diner aangeboden van de heer W. Cattoir. Gisterenavond was er een gezellig samenzijn van het gehele personeel en 4e familie Cattoir. Als men bij de meting van de luchtverontreiniging in het, Antwerpse industriegebied uitgaat van de gemiddelde si tuatie, liggen de cijfers vol gens staatssecretaris Dhoore en professor Willems beneden de adviesnormen van de Ne derlandse gezondheidsraad. Die norm schommelt rond een gemiddelde van 90 microgram zwaveldioxide per kubieke meter. Soms is de verontreini ging in Antwerpen minder, maar een groot aantal keren is de luehtbezoedeling er de af gelopen maanden ook vele ma len groter geweest. Volgens professor Willems zal het noftdykoiijk zijn om de komend^ jenden niet al leen strenjf ~>rmen aan te leggen met betresking tot die verontreiniging, maar is het ook nodig om saneringsmaat regelen te treffen. Op wat voor wijze er ingegrepen moet worden zal door het mi nisterie van streekeconomie gezamenlijk met volksgezond heid worden bestudeerd. Staatssecretaris Dhoore: „We hebben tot nu toe miljoenen uitgegeven aan dit probleem en we maken er echt geen spelletje van". Het meetnet, dat de Belgen de komende ja ren willen gaan opbouwen, zal een der ingewikkeldste ter wereld worden en behalve over zwaveldioxide ook gege vens registreren met betrek king tot andere in de lucht voorkomende stoffen. (ADVERTENTIE) HULST Korte Nieiiwstraat 21 Tel. 3558, b.g.g. 2209 (Van een onzer verslaggevers) HULST De begroting over 1974 van de H. Willibro- dus-parochie in Hulst vertoont een tekort van ruim 37.500 gulden. Het kerkbestuur hoopt dit gat weg te kunnen werken door op de parochianen een beroep te doen grotere finan ciële steun te geven. Deze week hebben alle pa rochianen een overzicht gekre gen van de financiële situatie, vergezeld van een strook, waarop men kan aantekenen, op welke wijze men de kerk dit jaar denkt te steunen. In datzelfde overzicht schrijft het kerkbestuur, dat de financiële positie nog steeds zorgelijk blijft en dat de inkomsten nig niet groot genoeg zijn om de noodzakelijke uitgaven te be strijden. Zoals bekend heeft de H, Willibrordius-parochie vorig jaar een actie gevoerd om in die zorgelijke toestand veran dering te brengen en hoewel de reacties overwegend posi tief waren bleek het resultaat niet goed genoeg om voorlopig helemaal uit de problemen te geraken. De totale uitgave be lopen dit jaar een bedrag van ruim 167.584 giulden. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) SINT-GILLIS Voor het eerst sinds het uitbreken van de staking op 19 oktober, is er een lichtpunt in het sociaal conflict bij het caravanbedrijf De Roeck uit Sint-Gillis- Waas. De staking van 80 werkne mers gaat vandaag de veer tiende week in. Gisteren werd in het bedrijf een verzoenings vergadering gehouden onder leiding van de sociaal bemid delaar. De onderhandelingen hebbetn inmiddels tot een eer ste overeenkomst geleid. De lonen van de volwassenen worden opgetrokken, tot de al gemeen geldende norm in de metaalsector. Na een onder zoek van de boekhouding en rekening houdend met de cri sissituatie in de caravansector is door de sociaal bemiddelaar voorgesteld een ploegenstelsel in te voeren. De directie zal zich daarover woensdag defi nitief uitspreken. EIIBO-examen In Sluiskil slaagden voor het EHBO-exa- men: J. Mesiu, Walsoorden; I. Gelderland, Vogelwaarde; A. van Dam, Hulst; C. Mol, Hst; D. Buys, Koewacht; C. Kokcx, Zundert; M, van der Bilt, Koewacht; M. Dieleman, Axel; Th. Groen-Van Oever, West- dorpe; H. Jansen, Axel;; B. Rotier, St. Jansteen; R. de Smet, Sluiskil; A. Sponselee, Axel;; van Waes, Axel; C, Wondergem, Goes; M. van Hoecke, Axel; V. Meeuwissen, Zelzate; H. Ingels, St, Jan steen. Geen van de 18 kandi daten werd afgewezen. Als examinator trad op dokter Van Haelst uit Sluiskil. De theoretische lessen werden ge geven door mevrouw dokteT Stevens uit Terneuzen en de praktijkinstructie door de heer De Witte uit Clinge. Cabaret De cabaretgroep B.A.C. uit Sluiskil heeft een nieuw programma met sket ches en zang. Traditiegetrouw was het eerste optreden in huize De Sterre. Patiënten en verplegenden hebben genoten van eer bonte avond. B.A C. za-1 verder voorstellingen ge ven in Terneuzen, Sluis, Zuid- dorpe en Sluiskil. Collecte De collecte voor Solidaridad heeht in de pa rochie van Sluiskil ƒ235,55 op gebracht. Zeeeliengelen Zondag 20 januari organiseert café Dal- linga een zeehengelwedstrijd in Terneuzen nabij de water toren. Er mag met twee hen gels worden gevist en alle aas is toegestaan. De wedstrijd be gint om 11 uur. OFF. DEALER elektr/nika Hoofdstraat 16 St Janataan .Hulst Tel. 01140-2491 K.T.V. HI-FI - STEREO APPARATUUR (Van een onzer verslaggevers) HULST In het kader van het Belgisch-Nederlands cultu reel akkoord is door het comi té amateurtoneel België-Ne- derland de camere van retho- rica „de Transfiguratie" in Hulst uitverkoren voor een uitwisseling in 1974. Regisseur Charles Heirman toont zich met deze verkiezing bijzonder ingenomen, omdat hij daarin voor zijn ploeg een erkenning ziet op landelijk ni veau, die in 1972 a-1 gestalte kreeg met een televisie uit zending Van Belgische zijde is de Vlaamse toneelgroep Reinaert uit Sint Kruis aange wezen. Deze groep zal te zij ner tijd in Hulst een gastvoor- steUing geven. De Hulster to neelgroep brengt in België waarschijnlijk haar nieuwste produkitie, namelijk „Een vrouw moest verdwijnen". Dit stuk zal in het voorjaar 1974 in Hulst in premiere gaan, ook weer onder regie van Charles Heirman, die tevens voor de bewerking zorgde, de uitwis seling met België geeft aan het programma voor komend jaar een boeiend aspect. Overigens staat de leden van de Transfiguratie de ko mende maanden nog heel wat werk te wachten, te beginnen op zondag 27 januari aanstaan de met een laatste heropvoe ring van de topper van het vorig seizoen „Meisjes en ma trozen". In maart volgt de pire- miere van het nieuwe toneel stuk en in april een optreden in het cultureel centrum „Den Dullaert" in het kader van het een-acter festival „speelsp-ie- gel" 1974. Ais di+ alles achter de rag is beginnen de voorbe reidingen voor het optreden in België en het nieuwe seizoen APOTHEKEN Goes Goese apotheek, tel. 7104 Middelburg Apotheek A. Ringeling. Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen - Apotheek Klaas- sen, tel. 2090. Vlissingen Apotheek D. v. d Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. HUISARTSEN Aardenburg en Oostbi Dokter G. de Bra,, Brouwerijstraat 8 tj burg, tel. 01170-2323. Axel Dokter Ko< 01155-1555. Biervliet, Hoofdplaat ej dijke Dokter Ch ilian, Burg. Maarle-,t. 5 te Biervliet, tel. 011--' 345. Borssele en Nieuwdorp. praktijk van dokter St burg word. waargj door dokter Kiviet te sele, tel. 01105-203, Breskens en Groede - j v. d. Maas te Bresb- 01172-1466. Cadzand, Retranchemem en Zuidzande Beek te Zuidzamk 01170-2424. Clinge, Koewacht en steen Dokter i tel. 01146-327. Driewegen, Hoedekem 's-Heerenhoek en Oti De praktijk van artsen J. Kole, S. Wij en H. Zwartelé wot maandagochtend wjj men door dokter J Korteweg 23 te Dria tel. 01195-275. Goes Dokter J. Dee; keslotlaan 30, Tel. 4373 Hoek, Philippine en Dokter Van Spoorstraat 46a te j tel. 01157-444. Hulst Dokter W. 1 tel. 2060. Kloosterzande D> Buwalda, CloostersSt te Kl-oosterzande, lei 1277. Tot maande» 8 00 uur. Middelburg Dokte minicus. Dam 55, te' b.g.g. 5555 (zateris dokter H. Delfos, Ho kaai 47, tel. 2637 visites aanvragen v- uur. Spreekuren vooi gende gevallen va- 13.00 en van 171 uur. Reimerswaal Dokter! derman te Yêr'eb 01131-1300 voor de Hansweert en Yerseii ter C. Donker te K: dijke, tel. 01134-15k de dorpen Krabtt Kruiniingen en Rillafl Sas van Gent e.o. - M. Dierick, Graaf A 185 te Westdc: 1255. Terneuzen Dokter vens, Scheldekade 01150-2020. Vlissingen Dokterl tel. 3987 (zaterdag t- uur) en dokter A. Griek. tel. 2950 (va- dag 24.00 uur lot 24.00 uur). Visites gen vóór 10.00 uur. uur voor dringende van 12.30-15.00 9 17.30-18.00 uur. Wolphaartsdijk. 's-H kerke en Heinkei Dokiter H. van Ma Heinkenszand. tel 1234. Zaamslag Dokter je, Plein 42. tel. 1244. TANDART®' O.-Z.-Vlaanderen J. Nijsten, Hondius te Terneuzen, tel 3780- (zaterdag var. 10.30 en 18.00-181 zondag van H u»ur). W Z.-Vlaanderen 1 N. Janssen te Aars tel. 01177-1380 (zate: zondag van 1- uur). Walcheren Tar.u Ch-ardon, Spanjaards te Middelburg, tel (Van een onzer verslagge ver) MIDDELBURG Alle deelnemers aan de confronta tie tussen welzijnswerkers en statenleden wekten giste ren de indruk dat het met hun eigen welzijn niet zo best gesteld was. Slechts een tevreden aanwezige werd door ons gesignaleerd. Dit was een grote herdershond, die door de opbouwwerker van Goes aan de lijn het zaaltje werd binnenge- Berd. Het welbevinden van dit grote dier steeg tot een hoog- tepun van langd te st maakt m inde geval der punte en b „Krijj we kt Een de v vertas (Rood „Reali (Van een onzer versla; MIDDELBURG Een Zeeuwse con beiders zou één van de functionariss aanstelling de hoogste prioriteit ver trok de adjunct-directeur van de S A. M. van den Broecke, tijdens een welzijnswerkers en statenleden, die vond. Het was een van de schaar se aanbevelingen die duidelijk waren tijdens deze confronta tie. [Voor het overige beperkte de [bijeenkomst, waarom van de kant van de welzijnswer kers dringend was gevraagd, zich tot het aanvallen, ofwel verdedigen van de beleidsfilo- sofle van G.S. in hun inleiding tot de sociaal-culturele ont- wikkelingsschets voor de pro vincie Zeeland. Dit omvangrijke stuk, dat hethele welzijnsveld in de piSincie probeert te bestrij ken] komt in februari in be handeling' bij de staten. Gisteren bleek dat er over de gedachtengang achter de schets zeer verschillend kan en geoordeeld. De wel- jwerkers en de progressie- itatenleden zijn unaniem van mening dat G.S. de wel vaartsgroei wat al te eenzijdig als voorwaarde voor een wel zijnsbeleid zien. waarbij G.S. de nodige tolerantie hanteren voor „het autonome handelen van het bedrijfsleven" oruitzichten voor zondag naandag, opgesteld door 'NMI op vrijdag om 18.00 8207 (zaterdag ^nd. 10.00 uur, zondag vs^^Poor 12.00 uur). Z. en N.-Beveland - arts R. Hendrik» en het uur: Zacht met later regen of motregen. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Ned er- zondag: aantal uren zon: 0 tot ,3 min. temp: 3 tot 8 graden boven normaal, max. temp: 2 tot 7 graden boven Straat 6 te Yerssr'0r?nf'al- kaïns op een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent, kans op een geheel toeg etmaal: 60 procent. Voor maandag: Aantal uren zon: 0 tot 3, min. temp: 3 tot 8 graden boven normaal, max. temp: 2 tot 8 graden boven normaal, kans op een droge periode periode van minstens )- uur: 60 procent, kans op een geheel droog etmaal: 40 orocent. 01131-1313, dag van 9.00-10.00 DIERENARTS» Axel en Zaamslas - J. de Haas te Zaaia 01153-1366. N.- en Z.-Beveland - M. Gaakeer te tel. 01195-283. W.-Z.-Vlaanderen H. v. d. Vijver te I ke, tel. 01176-1388. Walcheren en deel 5 land Dokter 1 te Middelburg. t& 3118 (consult alle® fonische afspraak). WIJKVERPLEf® Aardenburg, Cadoii burg en Sluis »j te Aardenburg, te. 1746. Biervliet, Bresken.' Hoofdplaat, Schooi IJzendijke Zr te IJzendijke, t® 1341. i:kf t. waterstanden De waterhoogten van vrij dagmorgen, meegedeeld door Rijkswaterstaat: Konstanz 290 P us 3, Rheinfelden 227 plus 1, straatsburg 228 plus 10, Plit- 400 Plus 15, Maxau plus 20, Piochingen 187 Plus 7, Mannheim 282 plus 24, ?I?tab,ach 219 Plus 27, Mainz 297 plus 23, Bingen 175 plus 23, Kaub 209 plus 25, Trier 380 plus 50, Koblenz 242 plus J 207 Plus 11, Ruhr- °i"t 379 Plus 12, Lobith 1065 EUewoutsdijk e.o. - p us 9. Pannerdense kop 971 Korstanje, Waran« plus 12 .Nijmegen 798 plus 5, Heinkenszand, te" I JJsselkop 867 p]us 10 Eefde 1615. J "jsdl 448 plus 24, Deventer Goes Zr. C. van I y-9 p]us 29, Monsin 5510 onv tel. 5283. f^Spiaren 4081 plus 9, Belfeld' Groot Axel en ZaJUJS0 Plus 24, Grave beneden Zr. M. Geensen-t'J de sluis 522 plus 2. Mididelhovenstraat 1 Axel, tel. 01155-21*11 Hoek, Philippine en Zr. Eustella, beinstraat 2 te I hoogwater Itorgen, zondag 20 januari tel. 01159-306, W>| Bergen op Zoom 1.41 en 14 05 Hansweert 0.48 en 13.09 Terneuzen 0.18 en 12.38 vlissingen 12.07 Wemeldinge 1.31 en 13-55 Maandag 21 januari Bergen op Zoom 2.35 en 14.56 Hansweert 1.40 en 14.01 Terneuzen 1.08 en 13.27 VUssingen 0 38 en 12 Wemeldinge 2.25 en 14.46 451. Hulst en Hontenisse'I Waal-Caimbeen, !E I 403. Sas van Gent - Waes, Schulpen!" 01158-1548, b.g-f 1567. u Terneuzen Zn Jae: van LenneP tel, 2706, b.g.g. OlD'l De nu in schappe doen, wordt lingen denken, de opli het Zeeuw de ople op de middel men 00 waardei „werk" geen w zen da mens weet. scherpe der en menlevi schets problee: drs. Va valt ei ken op schappe ontwikl de ver: opbouw Het toe in gen va „gastarl gaven heidsbe I werken zond! - een kru ("Van MIDI van de van de len din AVRO- sumse het bek sengym Zij aanbinc Central Het pr uit mi Dronke Boone, Griep, J.J. del D.F. V( Willem! om on; (Va MID den de rouw preside tijdens meerv< den ns gevalle totaal len. E handel M.A.U in Ax zaakte ten v: auto ve De rechtss verkee zware tengev Op rninut. Belgisi

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2