Raadsleden Oostburg willen inspraak bij voordracht hoofdingelanden levolking van er neuzen se linnenstad acht op structuurplan „TOONTJE" KOLIJN TIPPELDE ANDERHALF MAAL WERELD ROND De Stem De Vrife Zeeuw [V ergadering diocesane onderraad Opnieuw winst voor Rabo ill and Gouden postbesteller in Terneuzen IEDA Bibliotheek in Sluis open voor publiek stad streek RAKTIKUM [KER idlenst TERNEUZEN medewerker, ndsambtenaar S. GRIJPEN sIET IN IIJ ONDER WIJSPROBLEEM P SCHOUWEN UIVELAND Bowlingclub St.-Albert IJitslagen van zaalvoetbal Sportclub voor minder-vciliden in Terneuzen' Uitslagen van zaalvoetbal- competitie Terneuzen Politie verkoopt tweewielers TERNEUZENAAR AANGEHOUDEN Jazzband in Porgy en Bess Zaamslag Vaste brandstoffen VOLLEYBAL Engels Spaans faliaans Zweeds Indonesisch nders: Nederlands) iderwijs onder leiding van voor beginners en ge. hulp van moderne appa. 4 8 maanden. Spoed. 16a (inrit) on 4 14 70 - BREDA (Van een onzer verslaggevers) aOOSTBURG In een brie! aan het Oostburgse college »»n B. en W. hebben de VVD- en CH-AR-fractie erop aange- Bongen de raad in te schake len bij het opmaken van een •Aordraclit voor hoofdingelan den in het waterschap Het Vrije van Sluis. Het betreft de personen, die in dit waterschap nieuwe stijl straks de „vervuilers" moeten vertegenwoordigen. Deze men sen moeten door de gemeente worden aangewezen. In hun brief refereren de fracties aan de laatste raads vergadering, waarin de voor dracht ter sprake kwam. Bur gemeester A. Schipper deelde toen mee. dat de raad hierin niet geraadpleegd kon worden, omdat reeds de 15e januari de kandidatenlijst moes t zijn in geleverd. De raad vergadert pas op 17 januari. Navraag bij het waterschap leerde de beide fracties, dat die datum niet juist was. Daardoor, aldus de fracties, kan de raad van Oostburg zich donderdagavond toch hierover uitspreken. „In de Stem van 12 januari", aldus de fracties, „blijkt uit een artikel het voornemen van B. en W. op dinsdag 15 januari een voor dracht samen te stellen. Wij stellen nu echter voor een groslijst samen te stellen en die donderdagavond voor te leggen aan de raad. Uit de voorgelegde namen en mogelijke toevoegingen vanuit de raad, zou dan een keuze gemaakt moeten wor den", aldus beide Oostburgse raadsfracties. In totaal moeten vier vertegenwoordigers en vier plaatsvervangers worden aangewezen. (AN RING rayon Breda een andige, verantwoordelijk I mtrolerende de leeftijd van 2328 ezit te zijn van het MUlo.l mogelijk van het rijbewijs! ven sollicitaties met uit.| n referenties worden gaar.l nr. 26028 bureau van dj;l sociale dieinst kunnen wor. zal hoofdzakelijk worden faamheden op het terrein administratie, vaardigheid, blijkende uit of meer vakdiploma's, is raring bij de sociale dienst rekt. aan een afgestudeerd! ast zal worden met rap- leden in het kader van de sgroepsregelingem en de de functie genoemd onder 1541 per maand en Isen 1059,en 1720,- Ispositieregelir.gen zijn van chikt-e woonruimte zal in lemen opleveren. dagen na het verschijnen iten aan burgemeester en uzen. iljoen) en de bouw dun: el vijf jaren. Wanneer Denemarken irs bouwt die met zwaar r gekoeld worden, dan is anium uit Narssak eer te gebruiken als of. Besluit Denemi ihter voor de huidige se reactor met gewoon dan moet het in speö istallaties in het buitenli orden verrijkt - met larmee gepaard gaande ankelijkheid. In het eet -val is het zwaar water slissende kostenfactor, andere het verrijkingsp ïs, an een onzer verslaggevers! MIDDELBURG Het collf van G.S. van Zeeland Jg en aanleiding: om te be»110 len in de probleemstitu^ op Schouwen-DuiveM reigt te ontstaan door d' herplaatsing van de Prolfj nts-christelijke huishoü hooi uit Haamstede u3f ierikzce, waar zich reeds tjj hooi van hetzelfde type J ndt, terwijl er bovenJf m soortgelijke onderwijl elling in Bruinisse bestaat. De heer N. Filius van <j*| vdA-Statenfractie heeft hige tijd geleden gevraagd 'I t college nitet rechtstree via de bevoegde minisU deze kwestie die wat tev* pn het goede dreigt te t>e n. kan ingrijpen ,rtÉ. Volgens G.S. zou bemw* frg van de kant van het P nciaal bestuur alleen nl jk zijn als de betrokken Utl jen erom vragen Wette J| ïbben G.S. overigens ikele bemoeiing met het r huihoud- en nijverheid rwijs. Wel zeggen G.S. J niet mogehJ^I (Van een onzer verslaggevers) ERNEUZEN De bevolking van de Terneuzense bin- bnstad wacht met spanning op het ogenblik waarop het gemeentebestuur het ontwerp-structuurplan voor dit stads deel aan de openbaarheid prijs geeft. Het ontwerp komt 9par alle waarschijnlijkheid ter tafel in de vanmiddag ^Kinsdag) te houden vergadering van B. en W. frun |A (Van onze correspondent) AS VAN GENT Met het inen van het bowlingcen „De Vlaanderen" te Sas van Gent, is in het bestuur van de buurtvereniging „St. Albert" te Sas van Gent het idee ontsproten om in vereni- igsverband een bowlingclub te richten. .lvorens tot deze oprichting oier te gaan heeft het bestuur eerst een oprichtingsvergade ring gehouden in de Vlaande- J*hal. Aan deze vergadering en een 60-tal personen :1 waaruit een voorlopig be ur is gekozen onder voor erschap van de heer J. irlings. iet ligt in de bedoeling om oj» bezoek te gaan bij de bow- lifagclub Eekloo (B), om zo- dpende de spelregels en varia ties van de bowlingsport te lörcn kennen. Op een nader te Jppakn datum zal de buurt vereniging een ledenvergade ring houden waar dan een vast bestuur gekozen zal wor den Ook zal op deze vergade ring ie vaststelling van de contributie en de oefenavon den aan de orde komen. an een onzer verslaggevers) '"STBURG In de eerste isse van de zaalvoetbaleom- petitic moest leider M C Fie- iqua opnieuw een punt af- Dit keer was het Okto- pus dat de „drielingen" na een ■annend duel een gelijkspel] Afdwong. Jansen Sport won met 52 an hekkesluiter Amro Bank. In de tweede klasse won tlheo van Blijf fit, maar ken-, elijk toch met meer moeite werd verwacht (4-3). 'eugeot blijft leider Wik goed jolgen door Winekeliers met te verslaan. Hier is de and; WIK 7-13. Peugeot 8- 13. Hof Ter Mude 8-10. OBV |-8. Alheo 8-8. Winkeliers 7-5. Werduijn 6-4. RIemens 6-3. Tijt' Fit 7-0. [Programma voor 14 januari: |mro bank - Leraren. Winke- Jrs - Riemens. Velocitas - Ferduijn 1. WIK - Verduijn 2. Wanneer het college zich met het ontwerp-plan kan ver enigen ligt het in de bedoeling dat het binnen afzienbare tijd ter discussie zal komen in voorlichtingsbijeenkomsten. Pas nadat iedereen die daar behoefte aan heeft zijn of haar zegje over het ontwerp-struc tuurplan heeft gezegd, al dan niet gelardeerd met bezwaren of bedenkingen, komt de afge ronde blauwdruk van het nieuwe hart van Terneuzen in de gemeenteraad. Dat de belangstelling voor het ontwerp-structuurplan voor de Terneuzense binnen stad bijzonder groot is blijkt uit de talrijke vragen en ver zoeken om informatie die het bureau voorlichting ten stad- huize ontvangt met betrekking tot het structuurplan. Niet alleen bewoners maar met name ook de middenstand willen kennelijk graag weten hoe het gemeentebestuur de toekomstige structuur van de binnenstad ziet. Het standpunt van B en W ten aanzien van deze ontwik keling mag als bekend worden verondersteld: door renivatie en rehabilitatie het oudste deel van Terneuzen met be houd van zijn eigen karakter een eigentijdse functie te 'ge ven. Niemand zal ontkennen dat het voor deze „face-lifting" niet hoog tijd wordt. Het be staande bestemmingsplan van de Terneuzense binnenstad da teert immers al van 1946 met alle gevolgen van deze ouder dom, zoals het ontbreken van gebruiksvoorschriften welk gemis door de afdeling stede- bouw steeds zwaarder wordt gevoeld. Het is de bedoeling dat het structuurplan, dat door Openbare Werken is ontwor pen, deel voor deel tot uitvoe ring zal komen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In Terneu zen is opgericht de sportvere niging Minder-validen Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. Het is de bedoeling dat de vereniging toetreedt tot de Nederlandse Invaliden Sportbond. Voorlo pig zal de sportbeoefening be perkt blijven tot het zwem men, maar het plan bestaat ook andere sportactiviteiten te bedrijven. Secretaresse van de sportvereniging Minder Vali den Oost Zeeuwsch-Viaande ren is mevrouw H O. Steutel- Tröberg. Bernard Zweerslaan 22 in Terneuzen. tel. 01150- 6841. De jubilerende postbode A. Kolijn. TERNEUZEN Beroeps halve heeft hij zo'n 60.000 ki lometer afgetippeld en daarbij heeft hij een totaal gewicht van 300.000 kilogram meege- torst. Hij is geen professionele iuper-wandelaar noch een mannetjesputter waar je u te gen zegt. Integendeel, de heer A. H. Kolijn maar bijna iedereen in Terneuzen noemt hem Toontje ziet er hele maal niet uit als een langade mige body-builder. Hij is mis schien de enige postbesteller in ons land die dit beroep een halve eeuw heeft uitgeoefend. Als 14-jari,ee knaap stapte Toontje Koh^n zo uit de schoolbanken bij Tante Pos binnen. „Mijn broer werkte in Terneuzen als besteller en toen er een plaats vrij kwam voor een jongeling, zo noemden ze vroeger bij de post een manusje voor alles, kreeg ik dat baantje. Ik was er nogal trots op, want ik had nogai wat familie bij de post zitten", vertelt de heer Kolijn, die volgend jaar met pensioen gaat. „Ik werd aangenomen voor ƒ2,25 per dag en dat was in 1924 een best loon, maar na een halfjaar moest er door minister Cólijn bezuinigd worden en werd mijn salaris teruggebracht tot drie kwart jes per dag. In mijn jonge jaren werkte je als besteller ook alleen maar als ze je nodig hadden. Pas in 1942 kreeg ik m'n vaste aanstel ling". De heer Kolijn heeft vele jaren in de buitenbestellin- gen gewerkt. Afstanden van dertig kilometer en meer per dog waren de gewoonste zaak yan de wereld. „En nog altijd heb ik geen platvoe ten", grapt de man die 9 februari aanstaande zijn hal ve eeuw bij PTT volmaakt. Toontje Kolijn staat trou wens toch bekend om zijn opgewekte humeur en de kwinkslagen die hem ge makkelijk af gaan. Naast ontzag voor de in drukwekkende groei van Terneuzen in de laatste jaren heeft de heer Kelijn zo zijn bedenkingen tegen deze ont wikkeling. „Het is ianig zo leuk en gezellig niet meer als vroeger. Het gemoedelijke en amicale van de mensen kom je bijna niet meer te gen. Als ik nu in de nieuwe wijken met die hoge flats kom lijken de mensen wel buitenlanders voor me. Een gezellig praatje maken is er niet meer bij. Vroeger kende ik iedereen en iedereen in Terneuzen kende mij. Nee, dat persoonlijke contact as mei de hooghouw verdwe nen". Hobby's heeft Toontje Ko lijn niet gehad of het moest zijn bijdrage zijn aan de to neelclub van De Bundeltouw, de personeelsvereniging van de Terneuzense postbeamb ten. „Ja, in die toneelclub die jammer genoeg niet meer bestaat, hebben we heel wat afgelachen". Gevraagd naar de redenen waarom hij de post vijftig jaar ïang is trouw gebleven zegt Toontje Kolijn: „Het verblijf de hele dag in de buitenlucht en het contact met de mensen. Vooral met de collega's heb lk het altijd erg prettig kunnen vinden". Op 9 februari houdt hij ter gelegenheid van zijn gouden dienstjubileum in hotel de Post een receptie van 15 tot 17 uur. Kwasi bezorgd zegt Töontie Kolijn: „Het wordt een duur jaartje voor me. Kortgeleden was ik veertig jaar getrouwd, nu ben ik vijftig jaar bij de post en straks vier ik m'n 65ste ver jaardag". (Van onze correspondent) TERNEUZEN Hoewel in de eerste klasse van de zaal- voetbalcompetitie in de sport hal 't Zwaantje door alle teams nog maar twee wedstrij den zijn gespeeld, lijkt het er op dat de krachtsverhouding tussen de deelnemende teams dit seizoen zeer gering is. Met uitzondering van de Tern-euzen-veteranen. die twee forse overwinningen behaal den, hebben alle andere teams al twee of meer verliespunten moeten incasseren. Opmerke lijk was zekei- de 2-1 overwin ning die benjamin Mistrappers behaalde tegen Van der Poel. De overige uitslagen waren: Philips-CHD 3-1. Terneuzen veteranen-HKC 15-4. NSM- Dow 27. Stand: Terneu zen veteranen 2 2 0 0 4 10 12. Mistrappers 21012 CHD 2. 1 0 1 2. Philips 2 10 1 2. HKC 2 10 12. NSM 2 0 0 2 0. Programma voor deze week: Dow-HKC. Van der Poel-Tc'neuzen veteranen. NSM- Philips. Mistrappers- CHD. (Van onze correspondent) SLUIS In Sluis is liet permanente gebouw van de Stichting Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheken in West-Zeeuwsch-Vlaanderen aan de Burg. van Hooteghen- straat voor het publiek open gesteld. Tot 14 december werd de Sluise bevolking van lectuur voorzien door middel van een bibliobus. „Deze nieuwe bibli otheek omvat ongeveer 3000 bezoeken maar dit aantal zal wel snel uitbreiden", zegt de directrice mejuffrouw Eliy van Leeuwen, die ook de bi- hliotheek van Oostburg, Aar denburg en Breskens be heert. De Sluise bibliotheek is op maandag en vrijdag geopend van 13.30-17.30 uur en van 19.00-21.00 uur. Op woensdag lean men er alleen van 13 3(1- 17.30 uur terecht. De officiële opening zal pas eind februari - begin maart plaatshebben it, blijkbaar weest om op Schouwen iland te komen tot een e vorm van samenwei' (Van onze correspondent) i BREDA De diocesane ou- torraad bisdom Breda zal in [otel Pays Bas te Terneuzen londerdagavond kwart over toht een bijeenkomst houden. Daarop worden uitgenodigd pderyerenigingsbesturen en »mités van rooms-katholieke Kholen uit Zeeuwsch-Vlaan- Ijïren om te komen tot de ►prtchting van een actieve en levenskrachtige hoofdafdeling ^eeuwsch-Vlaanderen. ssen twee scholen van Ifde type en van deze irotestants-christelijke), Door een eigen hoofdafde-, !hg zou Zeeuwsch-Viaanderen efficiënter informatieka-| kunnen zijn; er zullen' meer mogelijkheden zijn tot onderling overleg, waar nu de ouderverenigingen in Zeeuwsch-Viaanderen dikwijls maar een vereenzaamd be staan lijden. Via een efficiënt informatiekanaal wordt voor komen dat de ouderverenigin gen geen informatie zouden krijgen over belangrijke ont wikkelingen. Naast de moge lijkheid om gezamenlijk naar buiten op te treden kan men ook betere informatie geven aan onderwijsinstanties, welke beslissingen nemen die ook Zeeuwsch-Viaanderen aan gaan. Het bestuur van de diocesa ne ouderraad wijst op de nog voorkomende bestaande mis verstanden bij schoolhoofden die ouderverenigingen wel eens als een strijdorganisatie zien, gericht tegen de school leiding. Het bestuur zegt „Een hechte ouderorganisatie is niet gericht tegen schoollei ding, maar zal samen met schoolbestuur en scholleiding ieder op eigen terrein vrucht baar kunnen zijn". Tot nu toe werden de taken van de hoofdafdeling Zeeuwsch- Viaanderen behartigd door de diocesane ouderraad Breda. De afstand belemmert echter een regelmatig contact. De dioce sane ouderraad Breda streeft daarom naar de oprichting van een hoofdafdeling Zeeuwsch- Viaanderen die in een nader u^t. te werken federatief ver band met de oudervertegen woordigers uit andere delen van het bisdom Breda zou gaan samenwerken De verga dering van donderdagavond is uitsluitend toegankelijk voor bestuursleden van oudervere nigingen en oudercomités „Ouders zullen hier moeten opkomen voor hun eigen zaak. zij zijn volwassen genoeg om voor hun eigen zaken zondei hulp van anderen te kunnen opkomen", aldus de dringende uitnodiging aan de ouders van Zeeuwsch-Viaanderen. Nieuw kantoor ABN Maandag 21 januari opent bur gemeester J.C. Aschoff van Terneuzen het nieuwe kantoor van de Algemene Bank Neder land in het winkelcentrum Serlippens (Drebbelstraat 26). De plechtigheid heeft plaats om 16.00 uur. Nieuwe secretaris Sedert 1 december 1973 heeft de heer P. Bareman zijn functie van secretaris van de woning bouwvereniging Terneuzen neergelegd. Hij wordtopge volgd door de heer J.H. Strij- bos. Verlichting B. en W. van Terneuzen hebben beslo ten de parkeergelegenheid voor zware vrachtauto's aan de Nijverheidsstraat van een openbare verlichting te voor zien. De vervoersbonden had den om een dergelijke verlich ting gevraagd. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Terneu zense gemeentepolitie, die mo menteel een aantal bromfiet sen en dames- en herenfietsen, die in het derde kwartaal van 1973 werden gevonden of on beheerd werden aangetroffen en waarvan de eigenaar onbe kend is gebleven, onder haar beheer heeft, zal deze oprui men. Diegenen, die van een eventuele vermissing van hun voertuig tot op heden nog geen aangifte deden, kunnen zich alsnog voor 18 januari tot de Terneuzense' gemeen tepolitie wenden. Erkende, bij de Kamer van Koop handel ingeschreven haodela- ren(geen particulieren) kun nen zich na 18 januari doch voor 22 januari aan het poli tiebureau (Rosegracht 15) ver voegen, om na bezichtiging schriftelijk bod te doen op het totaal van de dan op te rui men voertuigen. ('Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op verzoek van de rijkspolitie te Castri- cum heeft de Terneuzense ge meentepolitie de 22-jarige J.V uit Terneuzen. maandagmor gen aangehouden. V. wordt verdacht van diefstal uit au to's te Castricum. In de loop van maandag werd hij naar Castricum overgebracht (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In Porgy en Bess te Terneuzen treedt vrij dag a.s. om 20.00 uur The Cotton City Jazzband op. Dit concert wordt georganiseerd door de jazz- evenementen Scheldestichting, ten bate van het tweede Scheldejazzfestival dat op 21 en 22 juni 1974 zal worden gehouden. Wandelen De wandel- sportvereniging de Jonge Zwervers houdt zaterdag een wandeltocht in de omgeving van Zaamslag. De te lopen af standen zijn 5. 10 en' 15 kilo meter. De eerste deelnemers zullen om 13.30 uur van de start gelegen nabij café het Wapen van Zeeland vertrek ken. Kaarten De leden van de kaartvereniging DVV maakten een begin met de competitie 1974. De uitslag van deze in café het Wapen van Zeeland gespeelde eerste ronde luidt: 1 F. de Putter 57 punten, 2 C. van Doorn 55. 3 M. de Vos 52, 4 D. Bareman 48, 5 J. van D ir.i 48. BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur: Film „Ro- ma" van Fellini. Roxy, 20.00 uur: Nacht over de schutting 14 j. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie van tekeningen, aqua rellen, olieverven, plastieken en keramiek van Joop Mijs- bergen, Jeltje Ratsma, Willem Simonis, Jacques Timmer mans, Alda Vos en Volkert van Willigen (t.m. 28 jan.). Open dagelijks van 13.30-17.00 uur, op vrijd. ook van 19.00- 21.00 u, op zat. en zond. van 13.30-18.00 u. Markiezenhof, Steenbergsestraat, tekeningen van Bergen op Zoom uit de 16e tot en met de 18e eeuw (t.m. 27 jan.). Dagelijks van 14.00-17.00 uur. Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunst werk van de maand (t.m. 31 jan.). Ma. t.m. vrijd. van 8.30- 12.30 u. en van 13.30-17.30 uur. GOES Grand, 20.00 uur: Last Tan go in Paris, 18 j. SBK-gebouw, Singelstraat 13, expositie olieverfschilderij en van Antoon Beysens. Geo pend dinsdag tot en met zater dag van 10.00-12.00 u. en van 14.00-17.00 u. (t.m. 26 jan.). HULST Bioscoopgebouw, 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol, 18 J. MIDDELBURG City, 20.00 uur: Sex zonder normen, 18 j. Rijksarchief, Sint-Pieter straat, expositie „Schipper mag ik overvaren" (t.m. 9 maart). Zeeuws Museum, Ab dij plein, tekeningen van Zeeuwse monumenten, boer' derijen en schuren van archi tect J. Oud (1887—1963). Te vens collectie oude prentbrief kaarten van Walcheren. Geo pend dag. van 10.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur (t.m. 31 jan.). OOSTBURG Ledel Theater, 20.00 uur: Chato's land 14 j. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal), 20.15 uur: Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. Hans Vonk. Solist Paul Badura-Sko- da, piano. Piccolo Theater, 20.15 uur: „De verhuizers" door toneelgroep Thema Thea ter. Schouwburg, 20.15 uur: „Een vleug van honing" door het Zuidelijk Toneel Globe. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: Frenzy, 14 j. Stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4, expositie Klein Formaat, plastieken en objecten. Geo pend tijdens kantooruren vrijd. ook van 19.00-21.00 u. zat. van 14.30-16.30 u. (t.m. 20 jan.). VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: The big boss, 18 j. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O.-Zeeuwsch-Viaan deren met schilderijen, teke ningen. keramiek beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 (ADVERTENTIE) FOKKE's VERENIGDE STEENKOLEN- EN OLIEHANDEL, B.V. HULST Telefoon 01140 - 4151 febr.). Geopend 16.00 u. van 14.00- ZIERIKZEE Concertzaal, 20.00 uur: Ca baret Henk Elsink. BRUGGE Stadsschouwburg, 20.00 uur: „Moord en antiek" van Elles- ton Trevor door de Kon. Ned. Schouwburg van Antwerpen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het volley balteam van Rabo heeft de laatste weken kennelijk aan kracht gewonnen en zich door een tweetal achtereenvolgende overwinningen wat uit de de gradatiezone verwijderd, zodat de kans op het verblijf in de tweede klasse, nadat bet team lange tijd onderaan de rang lijst heeft gestaan, behouden kan worden. De 3-0 zege op Philips 1 zal zeker het nodige zelfvertrouwen bij Rabo ten goede zijn gekomen. In dezelfde klasse effende Dow de weg naar het kampi oenschap, dat nu steeds dich terbij komt, door Promenade 2 met 3-0 te kloppen, een uit slag die de jongens van Dow tot nu toe in alle gespeelde wedstrijden op het scorebord brachten. Roelofs-Scheldesport 5 en PTT wonnen beide met 31 van respectievelijk Gemeente 2 en Hoop 1. Stand; Dow 10-20, PTT 10-17, Roe lofs-Scheldesport 5 10-14. Philips 10-12, Hoop 10-6, Rabo 10-5. Promenade 2: 10-4. Ge meente 2: 10-2. In de eerste klasse werden slechts twee wedstrijden ge speeld. Marechaussee won met 30 van Belasting en Ge meente 1 klopte Bravenboer- Scheers met 3-1. Stand: Pro menade 10-17. PSV 10-14. Ge meente 1 10-13, Marechaussee 10-13, Dees-Scheldesport 4 10-11, Bravenboer Scheers 10-6. Rijkswaterstaat 10-4. Be lasting 10-3. Koploper Pzem, in de derde klasse kwam deze week wel gemakkelijk aan de beide punten, daar tegenstander Union Boys niet op de sport halvloer verscheen. Philips 2, bleef op gelijke hoogte met de leider via een 3-0 overwinning op Ter Schorre. PSV 2 won van Hoop 2 (2-0) terwijl Ex celsior opnieuw teleurstelde en met 1-2 van Amro verloor. Stand: Pzem 10-18. Philips 2: 10-18. PSV 2: 10-12. Excelsior 10-12, Amro 10-11, Union Boys 10-5, Hoop 2 10-3, Ter Schorre 10-0. Programma voor 15 janu ari: eerste klasse: Mare chaussee - Bravenboer- Scheers. Gemeente - Rijkswa terstaat. Belasting - PSV 1. Promenade Dees Schelde- sport 4. Tweede klasse: Roe lofs-Scheldesport 5 - Hoop 1. Dow - Gemeente 2. Derde klasse: Hoop 2 - Pzem. Union Boys - Philips 2, PSV 2 - Amro. Ter Schorre - Excelsior. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN. TERNEUZEN Mjeuwstraat 9 tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01110-3751 (3 lijnen); GOES: Kinkstraat 1, tel 01100-8030 3 Uinen). KANTOORUREN Maandag t.m vriiöag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda: maandag tm vriidag 19 00-21 00 uur. tel 01600-22341; zaterdag 9 00-12.00 uur. tel. 01600-49900; zondag 20 00-22.00 uur, tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Viaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HUISAANSLU1TINGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie S C Augustijn. Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland A b Koopman Kantoor Kromme Weele 4. Mid delburg tel 01180-7764 privé tel 01180-7438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwmans, tel 01100-3405. Kant Kiokstraat 1, Goes rel 01100 8(130 privé Cpltinsbof 35 Goes: redacteur te ternpuzen en Kanaalzone G van Berkel kan'oot Nieuwstraat 9, Terneuzen rei 011511-792(1. privé tel 01150 4866: redacteur O.Z.- Vlaanrterpn A Veriind kantoor Steer>straa1 14 Hulst, tel 01140- 3751 privé rel 01140.3103- redacteur W Z-Vlaanderen: R van der Helm Melkweg 40. Oostburg. teL 01170-3370; sportredactie Zeeiand- '1 Konmen. 'el 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer. Trumanlasn 10 Axel tel 01155-2237 ABONNEMENTEN EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konlngs. tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu. tel. 01100-4316

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5