r Terneuzense raad krijgt ander gezicht Naftakraker van Dow door brand uitgeschakeld Terneuzens bedrijf bouwt centrale in Hogere produktie voor meelfabriek in Sas De Stem De Vriie 7eeuw Boeren vragen [kortste weg voor stroom kabel Sasse Betekoppen houden wagenmakersbal Lybeert wipt Luktor NA VERKIEZINGEN IN MEI DING Duivenshow Voorwaarts Dr. H. Zijlmans nieuwe voor/1 ei Kamer van Koophandel Auto over de kop Aantal werklozen vorige maand omhoog (loosterzande Westdorpe stad streek Axel Ossen isse iur /an - prijsvoordeel! BIESEROECK n motorisch levenruimten IOES flatbewoners feer zonder water Terneuzen Burgemeester Dusarduijn uit brand weerwensen In - zeeland Ledenvergadering SAVOK in Sas Rectificatie In een icht in de krant van wo lag maakten we melding iet feit, dat de NCB in Kfe' erzande een gezinsdag lebben georganiseerd, noet echter zijn: ZLM. Rectificatie In die can dinsdag over de topf jartvergadering van het hoofj bestuur van de Oo; Zeeuwsch-Vlaamse topbilja- competitie stond abusievelijk vermeld dat de destijds uitgj jtelde wedstrijd Excelsior-BC Raedhuys gespeeld zal word? op zaterdagavond 19 februs; Dit moet zijn: zaterdagav® 19 januari. Donderdag 10 januari 1974 Bejaarden In het bejaafl dendienstencenitrum 't punt wordt vrijdagavond haifacht een toneeluitvoeri] gegeven voor de bejaanden i Axel. De voorstelling woij verzorgd door leden van PJZ en de titel van het neelstuik is „Een hit van Wij mevrouwen". De toegang gratis. Foto's Het komende i end zullen de luchtfoto's de verschillende dorpen Hontenisse te zien zijn in I. parochiehuis van Ossenis De foto's waaronder er zijn van Ossenisse en ZeedoiJ zijn te bezichtigen op zaterc van 14.00 tot 17.00 en zondsl eveneens van 14.00 tot lil uur. Belangstellenden kunna ook foto's bestellen. Ossenisf is het laatste dorp waar luchtfoto's, gemaakt in dracht van de gemeente Hoil tenisse, tentoongesteld wordef In de andere dorpen van i gemeente bestond voor de eij positie een grote interesse, zijn al meer dan honderd I to's bijbesteld. VRI Uw advertentle-eampagm in deze krant overbrugt voor een belangrijk d«| de dure afstand tussen uw zaak en uw klanta| op voordelige wijze. EO-PRIJS THEO-PRIJS TELETTEN KIPPEBOUTJES )0 gram 100 gram 4,75 65 NU NU ERENHAM GEKOOKTE ASt 50 gram 150 gram 1,99 1,49 NU Extra bij 5,— JINBURGERS aankopen een pak slechts MERGPIJPJES 1,89 van 1,22 voor 79 ijdag en zaterdag KILOVOORDELEN DE RUNDERLAPPEN 11,* IEF 13, X MARKT 5 - HULST - TEL, 2511 van de gemeente GOES, ken overeenkomstig het uitzondering van artikel ÏTEDEN: rceel Naereboutstraat 24 :ente Goes, sectie C nr. imber 1973 met 1 bestek ten 100 werkbare werk- oltooid zijn. 1 termijn van 20% en groot 5%. lang de voorraad strekt, van Openbare Werken, 30,per exemplaar of postrekening 16102 t.n.v. gezonden. Geen restitutie. e afdeling van de dienst 5 werkdagen voor de da- eventuele nota's van wij- ■steding ter inzage op het ;e Bouwkundige afdeling. rm model moeten worden bus die op de dag van plaats van aanbesteding. lari 1974 om 11.00 uur in ostwal 31 te Goes. (Van een onzer verslaggevers) OUDELANDE Enkele land bouwers uit Oudelande en om geving hebben zich met een brief rechtstreeks gewend tot de minister van economische ■aken om te bewerken, dat voor |de 380KV hoogspanningsleiding vanaf de kerncentrale Borssele aar het Noordbrabantse Geer- uidenberg het kortste tracé wordt aangewezen. Volgens de opsteller van de .brief, de heer M. C. van Hek- [ken uit Oudelande, vormde de bnlangs gehouden hoorzitting lover deze zaak de directe aan leiding voor de brief. Zoals be kend neemt de commissie elek- .riciteitswerken de hoorzittin gen af, waarna de commissie Een advies uitbrengt aan de mi nister van economische zaken. De grote vraag ten aanzien Van het tracé voor deze leiding is volgens de opsteller, wiens elangen het zwaarst wegen: de belangen van de mensen die nkel het landschapsschoon Voor ogen hebben en niet uit de landbouw hun inkomsten enieten, of de belangen van de agrariërs die met zowel andschapsschoon als het zake lijk belang rekening houden, peze laatste groep belangheb benden is namelijk unaniem Voorstander van het kortste racé. Volgens schrijver is de kort- jte weg ook de minst kostbare. De meest gunstige langere weg laat nog altijd 600,per [trekkende meter meer kosten. Jat vinden de landbouwers in leze tijd van bezuiniging niet verantwoord. En daarbij komt Ban nog de meerdere uitkerin- len aan landbouwers, omdat In nog meer landbouwbedrij ven moeten worden doorkruist. De landbouwers uit Oudelan- Be en omgeving vrezen echter, Tlat al reeds gekozen is voor een ganger tracé, omdat de piketten leeds zijn uitgezet op het lan- pre tracé. De brief zegt dat patuurlijk rekening moet wor den gehouden met de bescher- ning van natuur en landschap, haar dat in het tracé, dat nu niddels de piketten is uitgezet, bok plaatsen aan te wijzen zijn hie van minstens zo grote waar de zijn als het Poelgebied. Omdat de minister van eco nomische zaken uiteindelijk Bver de gehele zaak beslist, wil- jlen de landbouwers hem daar nog eens rechtstreeks op wijzen en vragen ze de minister zoveel nogelijk rekening te willen houden met de belangen van de kgrariers. 9 Zangeresje Monja. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Zaterdag 12 januari houdt de Sasse ear- navalsstichting De Betekoppen in de Vlaanderenhal haar tradi tionele wagenmakersbal. De dansmuziek wordt ver zorgd door de combo Wil de Bras. Verder zal voor het eerst in Sas van Gent optreden het 16-jarige zangeresje Monja met de formatie Atra-Cura uit Sluis. Monja heeft al 350 op tredens achter de rug. Over enkele weken wordt haar nieuwste plaat Fantasy en Feelings uitgebracht. Mede werking verleent ook de boe- remkapel van de Betekoppen. Eregasten op het karnavalsbal zijn de carnavalsvereniging de Totetrekkers uit Brugge en de Pierewaaiers uit het Brabantse Moergestel, welke laatste ver eniging met drie bussen naar de Betekoppenstad komt. Het feest begint om 20 uur. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Een groot gedeelte van Terneuzen, voor al de flatbewoners waren ook [woensdag nog tot in de lalte na- Middag verstoken van leiding- Bftter, Dit was een gevolg van het Jeit dat de watermaatschappij zeeland nog niet klaar was met pet verleggen van de hoofdlei ding ten behoeve van de tun- jfel naar het Scheldebad en jnoest de voeding via kleinere [leidingen plaatshebben waar door een drukvermindering op- rad. Om drie uur waren de werkzaamheden beëindigd en [.kon weer een normale distribu tie plaatsvinden. Het aanpassen van de hydro- foor die het water in de hoog- jbouw opstuwt vereiste toen de ■jodide aanpassing waarmee al weer enige tijd gemoeid was. vm ongeveer zes uur was de rinkwatertoevoer weer nor- Haal. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG De postdui venvereniging „De Voor waarts" te Zaamsiag-Veer houdt zaerdag in het vereni gingsgebouw haar jaarlijkse tentoonstelling. Hoewel de vereniging is aangesloten bij de afdeling Zeeland van de Nederlandse Bond van Zaterdagvliegers, geniet deze show altijd een ruime belangstelling bij hun zondagse collega's. Dat zal dit keer zeker niet minder zijn, omdat de leden van „De Voor waarts" in 1973, over alle ge houden provinciale wedvluch ten genomen, het procentueel berekend het hoogst gemid deld aantal prijzen wonnen. Als keurmeester treedt op de heer J. Koch uilt Terneuzen. De kampioenschappen 1973 bij de vereniging luiden: Duif kampioen oude duiven R. Scheele. Vitesse onaangeduia oude duiven: 1. H. de Feijter uit Axel, 2. D. de Jonge uit Kwakkel, 3 H. Scheele. Vites se aangeduid oude duiven: 1. Chr. Cornelissen, 2. H. de Feijter, 3. J. den Hamer. Micl- fond onaangeduid oude dui ven: 1. H. Scheele, 2. D. de Jonge, 3. W. de Putter Axei. Midfond aangeduid oude dui ven: 1. de Putter, 2. II. Scheele, 3. Combinatie Harms-Goossen, Axel. Fond onaangeduid oude duiven: 1. W. de Putter, 2. H. Scheele, 3 D. de Jonge. Fond aangeduid oude duiven: 1. H. Scheele, 2 W. de Putter, 3 H. de Feijter Kampioenschap onaangeduid jonge duiven: 1. Visser-Len sen, Axel, 2. J. Bakker uit Zaamslag, 3. H. Scheele. Jonge duiven aangeduid: 1. E'. Scheele, 2. H de Feijter, 3. J den Hamer. Generaal kampi oenschap onaangeduid jonge en oude duiven gezamelijk: 1 H. Scheele, 2. D. de Jonge, 3 H. de Feijter. Generaal kampi oenschap aangeduid jonge en oude duiven gezamelijk: 1. H Scheele, 2. H. de Feijter, 3. W. de Putter. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De produk- tie van een van de naftakra- kers van Dow Chemical in Terneuzen is gestaakt als ge volg van een brandje dat dins dagavond ontstond in een er- hyleenfabriek. De oorzaak is naar alle waarschijnlijkheid een lek in een koppeling tussen een stoomturbine en een kraakgas- compressor waarna ontsnap pende. koelolie vlam vatte. De bedrijfsbrandweer had het vuur in ongeveer een half uur onder controle. Persoonlijke ongevallen hebben zich niet voorgedaan. De aangerichte schade is aanzienlijk. Hoe lang het herstel van de buiten wer king gestelde installaties zal duren is niet bekend. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Hoewel de kandidatenlijsten voor de in mei te houden gemeenteraadsverkiezing nog niet door alle partijen en groeperingen in Terneuzen zijn vastgesteld staat het nu al vast dat de nieuwe Terneuzense gemeente raad van een geheel andere samenstelling zal zijn dan het huidige college. Verscheidene zittende raads leden hebben reeds te kennen gegeven niet meer in de raad te zullen terugkeren. Van an deren is dat nog niet helemaal zeker. Onder degenen die in middels hebben besloten het raadsbijltje te zullen neerleg gen zijn in ieder geval van de PvdA-fractie mevrouw E. Dooms-Ortelee, de heer E.W. Roco en naar alle waarschijn lijkheid wethouder R. Hol. Verder zullen hun raadszetel beschikbaar stellen mevrouw M.J. Korbeel-Arnold (WD), de heer J. de Putter (GPV) en de heer F. Dieleman (SGP). Aangenomen kan ook worden dat wethouder A. Ra- mondt om gezondheidsredenen geen zitting meer zal nemen in het college van b. en w. Het ziet er dus naar uit dat er straks twee nieuwe wethou ders benoemd moeten worden. Zo goed als zeker zal ook de heer J.J. Verlinde van de VCP-fractie in mei niet meer in de raad terugkeren. Een twijfelgeval is nog de heer S. Vlieger van de eenmansfractie van D'66. Persoonlijk zit de heer Vlieger niet te springen (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Tijdens de vergadering, die de Kamers van Koophandel en Fabrieken voor midden- en Noord-Zeeland gisteren in Vlissingen hield is dr. H. Zijlmans uit Krabben- dijke met algemene stemmen als nieuwe voorzitter geko zen. Hij volgt de heer C. Kame raad op, die in verband met het bereiken van .de daarvoor gestelde leeftijdsgrens, af treedt. In overleg met de heer Kameraad en het bestuur zal dr. Zijlmans bepalen op welke datum zijn benoeming ingaat. Waarschijnlijk zal dat 15 april zijn. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Gistermorgen was het een chaotische toestand op de Langeweg tussen Axel en Hulst ter hoogte van de derde verkorting. Door opvriezing van natte weggedeelten was het nogal glad. De 49-jarige heer W.J.T. uit Sas van Gent, bestuurder van een personen auto, raakte tengevolge van deze gladheid in een slip en Sloeg met zijn auto over de kop. De heer T. moest ter observatie in het Sint-Elisa bethziekenhuis te Sluiskil wor den opgenomen. De auto werd totaal vernield. Na het ongeluk bleef de au to op de kop midden op de weg liggen wat nogal hinder lijk was voor de achteroprij- dende auto's. De meeste auto's remden af. maar de heer W. de B. uit Terneuzen, die uit de richting Axel kwam, dacht het stagnatieprobleem handig op te lossen door over het links gelegen rijwielpad te gaan rij den. Dat kwam hem duur te staan, want toen hij de weg weer op wilde zwenken, merkte hij de auto. die van de richting Hulst kwam en be stuurd werd door de de heer D.B F. uit Hulst, te laat op, zodat de beide auto's met voor en achterzijde met elkaar in botsing kwamen. De schade bleef beperkt. ,om een nieuwe zittingsperiode van de Terneuzense raad mee te maken. Indien er echter geen kandidaten zijn voor de raadszetel van D '66 is het niet uitgesloten dat alsnog een be roep op de heer Vlieger wordt gedaan, mits bij de gemeente raadsverkiezing voldoende stemmen op de D'66-kandidaat worden uitgebracht. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het inge nieurs- en aannemingsbureau KBS Holland b.v. te Terneu zen heeft de definitieve op dracht gekregen vooir de bouw van een tweede modem geou tilleerde energiecentrale in Jordanië. De totale kosten van dit project bedragen achttien miljoen gulden. De Hussein Thermal Power Station, ge noemd naar de Jordaanse ko ning, zal bestaan uit twee krachteenheden van elk 33.000. Kilowatt en wordt ge bouwd op ongeveer zestig ki lometer van de hoofdstad Am man. De elektrische stroom van deze nieuwe krachtbron zal voornamelijk worden afgeno men door machinefabrieken en raffinaderijen en zal tevens dienen voor openbare verlich ting, vervoer en huishoudelijk gebruik. Ten gevolge van de Midden Oostencrisis had KBS Holland deze order bijna aan zijn neus zien voorbij gaan, omdat de Nederlanders volgens de Ara bieren te veel pro-Israël zijn. Het Amerikaanse ingenieurs bureau Kuljian te Philadelphi- a, dat de supervisie bij de uitvoering van de bouw heeft, heeft de Jordaniërs moeten vragen of zij nog wel een Nederlands bedrijf wiWen ac cepteren in verband met de politieke verwikkelingen. Om zijn, van de Nederland se regering afwijkende politie ke inzichten bekend te maken, heeft KBS Holland zwart of wit aan al haar zakenrelaties in het Midden-Oosten duide lijk gemaakt welk standpunt door haar wordit ingenomen. ..Onze mening is", aldus KSB Holland, „dat we niet zo uit gesproken sympathiek tegeno ver de Israëliërs moeten staan, niet eerder althans dan nadat we in het algemeen ook eens wat meer begrip voor de Pa lestijnse zaak willen opbren gen". Inbraken —In de nacht van dinsdag op woensdag werd in gebroken in twee winkels te Terneuzen. Door verbreking van een ruitje aan de zijde Molenzicht drongen de dieven binnen bij Radio Tazalaar. Zij konden daar echter niets van hun gading vinden. In dezelf de periode werd ook ingebro ken bij Boekhandel van Aken aan de Brouwerijstraat. Men verschafte zich toegang door inklimming via een dakraam aan de zijde van de Bakkerij straat. Hier werd een klein geldbedrag gestolen. ("Van eén onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Burge meester drs. W. Dusarduijn heeft op de feestelijke bijeen komst van de Sasse brandweer gewezen op de onvoldoende huisvesting van de brand weer. Volgens hem is het feit dat aan dit probleem nog niets is gedaan veroorzaakt door een communicatiestoornis tussen de betrokken instanties. Het gemeentebestuur van Sas van Gent is in ieder geval bereid tegemoet te komen aan de wensen van de brandweer. Burgemeester Dusarduijn zei verder dat de samenwer- kingsgedachte tussen de brandweerkorpsen van Sas van Gent, Westdorpe en Phi lippine bevorderd moet wor den. Op het ogenblik tellen deze korpsen samen 56 man schappen. Het aantal branden nam toe van 21 in 1972 tot 29 in 1973. De totale brandschade in 1973 bedroeg 375.270.-. De burgemeester sprak er zijn voldoening over uit dat de Sasse brandweer Bij brand weerwedstrijden een goed fi guur slaat, al waren de resul taten in 1973 minder dan in het jaar daarvoor. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Het aantal werkloze mannen in Zeeland is de vorige maand met 447 gestegen tot 2395. Overigens is dat nog heel wat minder dan december 1972 toen er in deze provincie meer dan 3000 man nen werkloos waren. Uit cijfers van het ministe rie van Sociale Zaken blijkt verder dat 4,5 procent van de totale afhankelijke mannelijke beroepsbevolking in Zeeland nu zonder werk zit. Alleen de drie noordelijke provincies en Noord-Brabant kennen een nog hoger cijfer. Het aantal werkloze vrou wen in Zeeland daalde vorige maand met 6 tot 590 (3,3 pro cent), alleen in Limburg zijn relatief nog meer vrouwen zonder werk. Vergeleken met 1972 verandert er echter met zoveel. Er werd vorige maand vergeleken met december 1972 precies een Zeeuwse vrouw meer werkloos. De vraag naar mannelijke arbeidskrachten onderging vo rige maand een nogal forse daling: er waren 128 minder vacatures voorhanden waar door het totaal op 884 komt. Overigens is dat nog steeds eens zoveel als eind 1972. Het aantal vacatures bij vrouwen daalde met 29 tot 336. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Als ge volg van de grotere belangstel ling van het publiek voor brood heeft de meelfabriek Walsen- molen Sas van Gent B.V. in 1973 een hogere produktie van bloemsoorten voor broodberei ding als voor industriële ver werking kunnen boeken. Ook de export naar derde landen kon worden opgevoerd. Bij de afnemers bestond veel vraag naar bijprodukten voor veevoerfabricage. hoofdzakelijk in gejierste vorm op de markt gebracht. Het afzetpatroon van brood is de laatste jaren ingrij pend gewijzigd. De bezorging aan huis daalde in de periode juni 1968-1973 van 64 procent naar 36 procent. Terzelfdertijd steeg de omzet in de bakkers winkel van 28 tot 39 procent De broodverkoop via het le vensmiddelenbedrijf steeg van 7 tot 23 procent, waar onder linge concurrentie de rentabili teit van de bakkerij ernstig aan tast. De warme bakker verheugr zich in een stijgende belangstel ling van het publiek, o.a. voor ambachtelijk brood met als ach tergrond een stijgend kwali teitsbewustzijn. BERGEN OP ZOOM. Roxy, 20.00 uur: Naakt over de schutting 14 j. Luxor, Schouwburg, 20.00 uur: Operette Eine Nacht in Venedig, door de Bergen op Zoomse Operette Vereni ging. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie van tekeninen en aqua rellen van Jan Sluijters (t.m. 21 febr) Open dagelijks van 13.3017.00 uur, op vrijd. ook van 19.0021.00 uur, op zat. en zond. van 13.3018.00 uur. Markiezenhof, Steenbergse- straat, tekeningen van Bergen op Zoom uit de 16e tot en met de 18e eeuw (t.m. 27 jan). Dagelijks van 14.°017.00 uur. Tweede hal stadhuis Gro te Markt, Kunstwerk van de maand (t.m. 31 jan) Ma. t.m. vrijd. van 8.3012.30 uur en van 13.3017.30 uur. GOES. SBK-gebouw, Singelstraat 13, expositie olie »«rf schilderij - en van Antoon Beysens. Geo-, pend dinsdag tot en met zater dag van 10.0012.00 uur en van 14.0017.00 uur (t.m. 26 jan.). HULST. Den Dullaert, 20.00 uur: Seth Gaaikema met „Elf ver dwazingen". MIDDELBURG. City, 20.00 uur: Vrouwelijke vampiers 18 j. Rijksarchief, Sint Pieter straat, expositie „Schipper mag ik overvaren" (t.m. 9 (Van onze correspondent) HULST Hoewel de strijd om de begeerde Bevobo-beker nog maar nauwelijks gestart is, zijn er zowel bij de heren als de dames reeds enkele kopstukken gesneuveld. Bij de heren nam Lybeert Verstraeten 1 wraak voor de eerder geleden competitiene derlaag tegen koploper Luktor Banden 1. De mannen uit Ka- pellebrug hebben een geweldi ge wedstrijd gespeeld, waarbij zij Luktor Banden als het wa re van het veld geveegd heb ben. Op alle fronten werd Luktor gedomineerd. Aan de overwinning van Lybeert Ver straeten hoefde dan ook al vlug niet meer te worden ge twijfeld. Luktor Banden kon na een 31 nederlaag zijn eventuel» bekeraspiraties voor een jaar vergeten. Bij de da mes zorgde het in de tweede klasse hoog geklasseerde sc Morres voor een uitstekende prestatie, het versloeg de goe de eerste klasser Mavo 1 kansloos met 04. In de ove rige wedstrijden bleven alle fa voriet geachte teams aan de winnende hand. Reeds nu staat vast dat het in de be- drijfsvolleybalbond te Hulst een uitermate spannende be kercompetitie zal worden, waarbij de toeschouwers van echt volleybalspektakel zullen kunnen genieten. De uitslagen: heren: Lybeert Verstraeten 1 - Luktor Banden 1 31, Ambu- lo 1 - KPJ 1 1—2, Hako Daf - Lybeert Verstraeten 2 31, Bol Sport - Remortel Sport 40. Dames: Mavo 1 - SC Morres 04. Remortel Sport - CVC 3—1, Watnevs 2 - Cli- tex Sport 04, Watneys 1 - Lybeert Verstraeten 30, SC Morres 2 - EIV 0—4, Olmulo - KPJ 1 0—4. maart). Vleeshal Stadhuis, Kerstsalon Zeeuwse Kunst kring, geopend van 14.0017.00 uur (t.m. 12 jan). Zeeuws Mu seum, Abdijplein, tekeningen van Zeeuwse monumenten, boerderijen en schuren van ar chitect J. Oud (1887—1963) Tevens collectie oude prent briefkaarten van Walcheren. Geopend dag. van 10.0012.30 uur en van 13.3017.00 uur (t.m. 31 jan). OOSTBURG. Ledel Theater, 20.00 uur: Medium Cool, film van Has kell Wexlei. ROTTERDAM. De Doelen (Grote zaal) 20.15 uur: Rotterdams Philhar- moniseh Orkest o.l.v. Hans Vonk, Solist Paul Tortelier, cello. Hofplein Theater, 20.15 uur: Tête a Ted 3, cabaretpro gramma met Ted de Braak en Sylvia Alberts. Piccolo Thea ter, 20.15 uur: De verhuizers door de toneelgroep Thema Theater. Theater De Lantaren, 20.30 uur: Diadrama van Evert Structure Research Group met dia's, licht, geluid, film, toneelspelers enz. TERNEUZEN. Stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 expositie Klein Formaat, plastieken en objecten. Geo pend tijdens kantooruren vrijd. ook van 19.0021.00 uur zat. van 14.3°16.30 uur (t.m. 20 jan). VLISSINGEN. Alhambra, 20.00 uur: The Big Boss 18 j. IJZENDIJKE. Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O.-Zeeuwsch-Vlaan- deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr.) Geopend van 14.00 16.00 uur. ANTWERPEN. Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: Moord en antiek van E. Trevor. BRUGGE. Korrekelder, Kraanplaats, 20.30 uur: Magie Rouge van Michel de Ghelderoae. GENT. Kon. Ned. Shouwburg, 20.00 uur: Jij en hij, ik en zij, door NTG. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De vol leybalvereniging SAVOK te Sas van Gent hield in gebouw De Rozelaer haar algemene le denvergadering die door nage noeg alle leden werd bezocht. Na de opening door plaatsver vangend voorzitster mevrouw Kok ging men over tot de bestuursverkiezing. De heer O. Bauwens en me vrouw R. Thomas werden resp. als voorzitter en pen- ningmeesteresse herkozen. Me juffrouw L. Snijders werd aan het bestuur toegevoegd. Voorts werden herkozen secretaresse mevrouw T. Kok en de heren W. van de Dries. W. Engelen en G. Mechelinck. Besloten werd de contributie voor de junioren te verhogen tot 1,50 per maand onder voorwaarde dat er voor deze groep leden in het komend seizoen mear activiteiten zullen worden ge organiseerd. De heer H. Dim mendal kreeg tot taak een technische commissie samen te stellen bestaande uit begelei ders, trainers en leden. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN. TERNEUZEN .Jieuwstraat 9 tel 01150-7920 (4 lijnen): HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 Hinen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13 30-17.00 uur. BUTEN KANTOORIIREN: ADVEKTENTII' EXPLOITATIE: Breda maandag tm vrijdag 19 00-21 00 uur. tel. 01600-22341; zaterdag DUO-12.00 uur. tel. 01600-49900; zondag 20 00-22.00 uur, tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HUIS A AN SLUITINGEN: REDACTIE: Chei Zeeuwse redactie S C Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 91 150 7920 pnvè tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland A f Koopman. Kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg. tel 0118O-7764 privé tel 01180-7438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwmans. tel 01100-3405 Kant Klokstraat 1, Goes tel 01100 8030 privé Coliinshoi 35 Goes: redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920. privé tel 01150-4868: redacteur O.Z.- Vlaanrieren A Vertind kantoor Steenstras! 14 Hulst, tel 01140- ■3751 privé tel 01140-3103; redacteur W Z-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40. Oostburg teL 01170-3370; sportredactie Zeeiand- Kimmen. fe] 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland P Konings. tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu. tel 01100 4318

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5