>EGEi m hnnink >kworst ,00 EIJDEN Vuilnisbak van samenleving MINI-GEITJES GEBOREN TEXIMPORTA VESTIGT DOCHTER IN TERNEUZEN Veel belangstelling voor oprichting schaakclub Hulst ledental Zevac is vorig jaar spectaculair gestegen He Stem /De Vrije Zeeuw SCHERPE KRITIEK VAN VAKBONDEN OP BELEID SOCIALE WERKPLAATSEN: Axel dringt aan op bouw I zwem bad Gezinsdag NCB-leden 2,89 1,89 stad streek iin minmi raa Ovezande HET HULST ADRES Hotel International Kieldredht in - zeeland Clinge Woensdag 9 januari 1974 raagd voor het voortbewegfS rden voor de ploeg stoort diH srwegingen zijn paarden v«H Schieting Bij de 1 de Ruiter gaf de handt eniging „Spes-Nostra" schieting op de liggendtl pen, er waren 60 schuM 14 verenigingen aaifl Uitslag van de eerste| hoofdvogel: H. v. Stee ana ui Yerseke, 1ste zij| R. Verdonk van Vios i Heerenhoek, 2de zijvod v.d. Dries van Concord) 's-Heerenhoek; 1ste C. Remijn van Spes-NoslJ Ovezande, 2de bovenki Geys van Soranus uit j kenszand. 1ste anderki Repkens van Victoria uit| dedamme; 2e oniderk Verdonk van Vios uit 1 renhoek, bij loting. 1ste I H. v. Steen van Diana uil seke. 2de klep: W. de f van ADLM uit Kwade) me. 3de klep: L. de van Vios uit 's-Heerel meeste kleine vogels: C,] dijk van Vios uit 's-Hei vier vogels. Uitslag van de tweedt| lste hoofdvogel: L. de f van Vios uit 's-Heertl 2de hoofdvogelP. van Zeelandia uit OveJ bij loting. Ie zijvogel J.| stanje van Spes-Nostrali zande; 2e zijvogel: P. van Zeelandia hit Ovez: zijvogel: C. Remijn vanl Nostra uit Ovezande. l!(| C. Rentmeester van Teil uit Ovezande, 2de k Bek van Spes-Nostra uiil zande: 3de kal: H. Koef van Spes-Nostra uit Ovel 4de kal: Leo de Jongl ADLM uit Kwadendamq loting. Meeste kleine 1 R. Verdonk van Vios i Heerenhoek, zeven vogei) vliegende vogelprijzen i voor H. v. Stee van Dial Yerseke en F. Koers P Spes-Nostra uit Ovezandtl n- a- M is ie >e ri lt OOK het Vaticaan haa| buikriem aan. Voor de t keer binnen zes heeft kardinaal-staatssefli ViLlot de hoofden van f op het hart gedrukt ou| uitgaven nog verder in ken en een zo groot soberheid in te voeren. 225GRAM NU SLECHTS KABELJAUW 400 GRAM SPINAZIE 600 GRAM 'RIJDAG 9nons 1 OQ 500 GRAM lf'° (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het gemeentebe stuur van Axel zal zich niet zonder meer neerleggen bij de beslissing van de zogenaamde „coördinatiecommissie" om geen subsidie te verlenen voor de bouw van een nieuw open luchtzwembad in Axel. De commissie wil aan de bouw van het bad geen mede werking verlenen in het kader van de energiebesparing. Lo co-burgemeester D. J. Oggel heeft inmiddels aan verschil lende ministeries een brief ge schreven met het verzoek de beslissing ongedaan te maken. De komende dagen zal nog- laals op de herziening daar- an worden aangedrongen. De ieslissing van de coördinatie commissie is als een verras sing gekomen, omdat de dienst acw en Gedeputeerde Staten rtl achter de zwembadplan- ,en staan. Loco-burgemeester )ggel heeft er in zijn brief op gewezen, dat het zwembad er loet komen ter vervanging an het bestaande bad, uit het oogpunt van volksgezondheid. ,oals bekend laat de kwaliteit ■an het water in het huidige atuurbad te wensen over. let het oog op energiebespa- ing zijn B. en W. wel bereid m af te zien van verwarming 'an het water van het toe- ;omstige zwembad. Een/ en ander is gistermiddag op een lersconferentie meegedeeld, laarop kwamen ook de vol lende punten nog aan de or- (Van een onzer verslaggevers) vakbonden in Zeeland zijn niet best beleid van sommige sociale werk- mening dat in deze instellingen het wordt aangedaan. „Bepaalde sociale steeds meer misbruikt te worden ze niet bestemd zijn. De menselijke die er werken komen onvoldoende TERNEUZEN De te spreken over het plaatsen. Zij zijn van sociale aspect geweld werkplaatsen dreigen voor doelen waarvoor waarden van degenen tot uiting. Voor velen die op een sociale werkplaats tewerk gesteld zijn betekent dit dat zij bij hun laatste werkgever in dienst zijn. So ciale werkplaatsen worden min of meer beschouwd als de vuil nisbakken van de samenleving". Deze harde taal komt uit de mond van verscheidene vakbondsbestuurders. De districtsbe stuurders van NVV, NKV en CNV in Zeeland gaan zich op korte termijn verdiepen in de door hen gehekelde situatie op de sociale werkplaatsen. Daarna zullen zij hun bevindingen doorspreken met de plaatselijke en provinciale overheid. De onverbloemde kritiek van vakbondszijde op niet met name genoemde sooiale werk plaatsen in Zeeland werd ge spuid tijdens een een dezer diagen in Temeuzem belegde forumavond van de drie vak centrales. Districtsbestuurder W. Pel (NW) zei diat hem gevallen békend zijn waarin mensen die nog maar kort werkloos waren verwezen werden naar een sooiale werk plaats. Terwijl een sooiiale werkplaats toch in de eerste plaats bestemd is voor gehan dicapten". CNV-distaictsbestuiurder C. Pimxteren zette achter het „so oiale" van bepaalde sociale werkplaatsen de nodige vraag tekens. „Er komen op deze werkplaatsen werkzaamheden voor die alleen voor gehandi capten en buitenlandse gastar beiders geschikt zijn. Ook de beloning Js in veel gevallen een aanklacht voor onze sa menleving. Zij ligt maar al te vaak net op of zelfs onder het wettelijk minimumloon. In- ADVERTENTIE VOOR EEN GOEDE BRIL EN EEN GOED UURWERK In opdracht van B. en W. zal een onderzoek worden inge steld naar de oorzaak van het feit, dat het bevolkingsaantal van Axel het afgelopen jaar veer met 103 is teruggelopen. B. en W. willen weten of dit nogelijk iets te maken kan hebben met vertrek van bui tenlandse arbeidskrachten of net de sanering in de binnen stad. - Gedeputeerde Staten hebben nog geen goedkeuring ver- [leend aan een verzoek van het gemeentebestuur een krediet Beschikbaar te stellen voor het- jaanbrengen van zogenaamde ndpalen in het bestemmings plan Smitsschonre. De zand- palen zijn nodig in verband net de structuur van de grond ter plaatse. GS hebben een Deslissing ten aanzien van de- [ze zaak verdaagd tot maart, zodat met de voorbereidende verkzaamheden voor Smits- schorre nog niet begonnen kan vorden. Dit betekent een niet- voorziene vertraging in de |bouw van de geplande wo ningwet-woningen. I - De Eerste Zeeuwsch-Vlaam- I se Aeroclub (Ezac) krijgt van B. en W. van Axel toestem- Iming om e,en deel van het 1 zogenaamde opspuitgebled te gebruiken als zweefvliegveld. Het gaat om een perceel waar I woningbouw is geprojecteerd, naar B. en W. verwachten het terrein daarvoor de komende dertig jaar niet nodig te heb-| |ben. De hengelvereniging Goa [heeft weer voor zes jaar ver- gunning gekregen om een ge- deelte van de kleine kreek als [viswater te pachten - B. en W. willen medewer- Lking verlenen aan een plan I van de christelijke nationale f school om de onderkomen kleuterschool in plan-oost te vervangen door een semi-per- manente eenklassige contai- nerschool. Het Axelse college gaat de komende dagen de eigenaars van drie vuilnisstortplaatsen iri de gemeente aanschrijven (Vsn een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE - Naar schatting 160 NCB-leden m et hun dames hebben gisteravond in hotel De Linde in Klooster- zande deelgenomen aan een gezinsdag, georganiseerd door de NCB kring. Het was de eerste keer dat een dergelijke gezinsdag werd gehouden. Vooral gezien de be langstelling van dinsdagavond I ligt het in de bedoeling om er j een traditie van te maken. Tijdens deze eerste bijeen komst was het provinciaal se cretaresse mejuffrouw Van der Leede die bet een en an der vertelde over de werking van de bond van plattelands vrouwen. Later op de avond hield de familie Boesman een lezing over hun ervaringen in de Ballonvaart. De bezoekers kregen onder meer de gele genheid om schriftelijke vra gen te stellen. Een koud buf fet besloot deze eerste gezins avond. met het verzoek om hun stort plaatsen af te dekken met zand. Wordt hierop niet inge gaan dan zal proces verbaal worden opgemaakt. - Onderzocht wordt voorts of in het buurtschap Sint Andries onder Koewacht de straatver lichting verbeterd kan wor den. - De Oosterstraat aan tiet Kennedyplein zal een loop- straat worden zodra m dezt omgeving het geprojecteerdt winkelcentrum is gebouwd. diien hier niet tijidiig ingegre pen wordt warden de mensen, die op een sociale werkplaats tewerk gesteld zijn, totaail ln d'e vernieling geholpen", aldus de heer Pinxteren. Als een van de oorzaken vaar de heer sende, volgens hem. a-sociale toestanden in sommige sociale werkplaatsen noemde de heer Pinxteren het standpunt van de overheid dat een sociale werkplaats zo economisch mo gelijk moet draaien. Districtsbestuurder A. van Aalst van de ABVA-NW haalde uit de praktijk een re cent voorbeeld aan van een vrouw, die na een werkloos heid van drie maanden, zonder nadere informatie naar de ADMZ (Administratieve Dienst Midden-Zeeland) ver wezen werd. Pas nadat zij daar in dienst was getreden werd haar duidelijk dat zij in WSW-verband werkzaam was. De heer Van Aalst achtte deze vorm van werkbemiddeling bijzonder laakbaar. De voorzitter van het Soci aal Werkvoorzieningsschap Zeeuwsch-Vlaanderen, burge meester P.J.G. Molthoff van- Hulst, toonde zich hoogst ver baasd over en onaangenaam verrast door de kritiek van de vakbondsbestuurders. „Temeer", zo zei hij, „omdat ik toch frequent contact heb mot de vakbonden via de WSW-oommissie waarvan ik voorzitter ben en ik nimmer van die kant kritiek heb ge hoord oip het gevoerde beleid van de sociale werkplaatsen. Volgens burgemeester Mol thoff bewijzen de uitlatingen van de districtsbesfuiurdars al leen maar diat zij geen notie hebben van de wijze waarop in Zeeuwsch-Vlaanderen door de besturen, directies en staf medewerkers van de sociale werkplaatsen wondt gewerkt. „Elke werknemer op onze werkplaatsen voldoet aan de norm voor plaatsing op de so ciale werkplaats en de belo ning voldoet ruimschoots aan het sociaal minimum. Er wordt juist op onze werkplaat sen vooral veel aandacht be steed aan het sooiale aspect, de sooiale opvang en sociale begeleiding van de werkne mers. Het economische aspect speelt daarbij slechts een on dergeschikte rol," aldus de heer Molthoff. Hij tekende met name protest aan tegen de uitlating dat de sociale werk plaats de vuilnisbak van de samenleving zou zijn,. „Dit is volkomen in strijd met de in tegriteit en de liefde waarmee de directies en stafmedewer kers hun werk doen". Burgemeester Molthoff had het tenslotte heel wat elegan ter van de vakbondsbestuur ders gevonden wanneer zij zich met hun klachten eerst tot het bestuur van het sociaal werkvoorziemngssch-ap Zeeuwsoh-Vlaanderen hadden gewend, „De manier waarop zij gemeend hebben op deze wijze kritiek te spuien is een aanfluiting voor de vakorgani saties", aldus de heer Mol thoff. (ADVERTENTIE) HULST - Tel. 01140-3453 KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de kin derboerderij in de Katspolder zijn twee dwerggeitjes gebo ren. De mini-geitjes zijn am per 20 centimeter hoog en 30 centimeter lang. De kinderboerderij verwacht trouwens nog meer gezinsuit breiding want een van de an dere geiten loopt „op alle dag" terwijl ook de geboorte van enkele lammetjes voor de deur staat. Oppasser M. de Pooter ziet met welgevallen dat zijn menagerie zich steeds meer uitbreidt. Zo hebben kortgele den twee kalkoenen hun in trek genomen op de kinder boerderij. De kinderboerderij mag zich in een grote belangstelling van de jeugd en ouderen verheu gen. Vooral op de autoloze zondagen was het bezoek aan de kinderboerderij opvallend groot. Topbiljart Op vrijdag 11 januari wordt bij Benny Kins een wedstrijd op het topbiljart gehouden om 19.30 uur. De prijzen bestaan uit konijnen en poularden. Agenda De culturele agenda van Kieldrecht ziet cr voor de komende maanden als volgt uit: 19 januari: bijeenkomst van de KWB-afdelinig in „Het Centrum", 21 januari: bespre king rond de overgangsjaren van de vrouw onder het motto „Op weg naar een nieuwe le vensfase", in 't Centrum geor- j ganiseerd door de KAV. 2 fe- bruari: jaarlijkse vergadering ACV in Het Centrum" om 20.00 uur, 9 februari: jaarlijk se feestdag St.-Gregoriuskoor. 22 februari: humoristische avond van het. Davidsfonds in „Het Centrumonder het mot to „Humor in burger en uni form". Aanvang 20.00 uur. 23 februari: jaarlijks bal van de vriendenkring v. d. rijksschool 1 in de school. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het Belgische concern Teximporta, dat in Zei- zate zijn hoofdzetel heeft, heeft Terneuzen gekozen als vesti gingsplaats voor een van zijn dochterondernemingen Pumatex B.V. Pumatex International had reeds vestigingen in Düssel- dorf, Parijs en Sesto Calende in Noord-Italië. In oprichting zijn ondernemingen in de Skandinavische Janden. Pumatex Terneuzen B.V. heeft haar intrek genomen in het pand Verlengde Van Steenbergenlaan 27 in Terneu zen. Voorlopig zullen er mei ingang v>an 15 januari a.s. acht personeelsleden werken onde) leiding van bedrijfsdirecteur 1 Lequi. Wanneer het bedrijl verder tot ontwikkeling komt houdt men rekening met een personeelssterkte van 50 tot 60 man. „We hebben Terneuzen alfi nieuwe vestiging gekozen om dat deze plaats naar ons ge voel goede kansen heeft uit te groeien tot een centrum van Zeeuwsch-Vlaanderen. Boven dien is de ligging van Terneu zen bijzonder gunstig voor ons hoofdbedrijf in Zelzate en verwachten we hier goede werkkrachten te krijgen", zegt de heer L. de Landtsheer. al gemeen directeur van Texim-, porta en Pumatex. Hij vertelt dat zijn onderneming met na me in Amerika voortdurend op zoek is naar patenten waarvoor in Europa emplooi gevonden kan worden. Ook de ütvindjng van de magnetische Pumatex naamborden en re- ilameplaten ls van Ameri kaanse oorsprong. Het is de ledoeling van Pumatqx B.V. dat de machines, die deze pla ten maken, verspreid worden over dealers die een gebied bestrijken van 100.000tot 250.000 inwoners. Een andere activiteit van Pumatex is het op de markt brengen van postermachines waarmee in 27 seconden foto's gemaakt en op groot formaat afgedrukt kunnen worden. Verder za] men zich bezig houden met de vervaardiging en verkoop van apparatuur waarmee T-shirts met elke ge wenste tekst of and-ere afbeel ding bedrukt kan worden- (Van onze correspondent) i HULST De „schaakclub Hulst" is sinds maandagavond definitief van de grond geko men. Dat de belangstelling I voor de schaaksport in de ge meente Hulst groot is bleek duidelijk uit het grote aantal aanwezigen op de oprichtlngs- bijeenkomst in het nieuwe I cultureel centrum te Hulst. De initiatiefnemers waren zelfs verrast over het feit dat niet minder dan 32 beginnen de en gevorderde schakers laar „Den Dullaert" waren ge komen. „Dit aantal toont dui- lelijk dat er onder de schaak- iefhebbers in Hulst en ook luiten Hulst een werkelijke behoefte bestond aan een ech- :e schaakclub", aldus wethou der J, Stolte, dig eveneens tot de initiatiefnemers behoort. Misschien was een van de redenen dat een echte club nog niet van de grond geko- nen was, het gemis aan een goede zaal, maar met de comst van het gemeenschaps centrum is dat nu verleden 'ijd. Nadat de heer R. Scheele .edereen welkom had geheten en nog eens in het kort del bedoeling van de bijeenkomst) had uiteengezt* werd unaniem besloten om tot oprichting var. een schaakclub over te gaan De maandagavond werd in principe als vaste schaakavond gekozen. Als kandidaatbe stuursleden gaven zich op me vrouw De Koning en de heer W. Kentie, beiden uit Hulst, i Tijdens de eerste schaakavondI maandag a.s. zal een definitief bestuur gekozen worden. Voorlopig start de Hulsterse ehaakclub met een clubcom- /etitie. maar wanneer een de- mitief bestuur gevormd is reedt men zo spoedig moge- ik toe tol de Koninklijke Ne- lerlandse Schaakbond. In de oekomst zal men deelnemen aan de Zeeuwse schaakconjpe- titie. In het kader van de intro duetieperiode ter gelegenheid van de officiële opening var net gemeenschapscentrum wil men op vrijdag 15 februari a.s een simultaanwedstrijd hou den tegen een bekende lande- 'ijke of Zeeuwse schaker. De oprichtingsbijeenkomst werd besloten met een eerste onder ling partijtje. BERGEN OP ZOOM Roxy, 14.00 uur: A en C op glad ijs a.l. 20.00 uur: Bezeten jacht 14 j. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie van tekeningen en aquarellen van Jan Sluijters (t.m. 21 febr.). Open dagelijks van 13.30-17.00 uur. op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur, op za'. en zond. van 13.30-18.00 uur. Markiezenhof, Steenberg- sestraat, tekeningen van Ber gen op Zoom uit de 16e tot en met de 18e eeuw (t.m. 27 jan.). Dagelijks van 14.00- 17.00 uur. Tweede hal stad huis v. d. maand (t.m. 31 jan.) Ma. t.m. vrijd. van 8.30 - 12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Grote Markt Kunstwerk GOES SBK-gebouw, Singelstraat 13, expositie olieverfschilderij en van Antoon Beysens. Geo pend dinsdag tot en met zater dag van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur (Un. 26 jan.). MIDDELBURG Citytheater, 20.00 uur: film The Damned (de verdoemden) 18 j. Rijksarchief, Sint Pieter straat, expositie „Schipper mag ik overvaren(t.m. 9 maart). Vleeshal Stadhuis, Kerstsalon Zeeuwse Kunst kring, geopend van 14.00-17.00 uur (t.m. 12 jan.). Zeeuws Museum, Abdijplein, tekenin gen van Zeeuwse monumen ten, boerderijen en schuren van architect J. Ouil (1887- 1963). Tevens collectie oude prentbriefkaarten van Walche ren. Geopend dag. van 10.00- 12.30 uur en van 13.30-17.00 uur (t.m. 31 jan.). OuSTBURG Ledeitheater, 20.00 uur: Seth Gaaikema met Elf verdwazenen ROTTERDAM De Doelen (hal), 12.45 uur: RKS i.s.m. De Doelen, koffie concert. De Schouwburg, 20.15 uur: Nederlands Dans Theater. Hofpleintheater, 20.15 uur: Tête a Ted III. TERNEUZEN Stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4, expositie Klein Formaat, plastieken en objecten. Geo pend tijdens kantooruren vrijd. ook van 19.00-21.00 uur zat. van 14.30-16.30 uur (t.m. 20 jan.). IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O. Zeeuwsch-Vlaan deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend van 14.00- 16.00 uur. ANTWERPEN Zaal Kon. Elisabeth, Kon. Astridplein, 20.30 uur: Piano recital voor vier handen door Jean en Kenneth Went- worth. BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats, 20.30 uur: Magie Rouge van Michel de Ghelderode. Halle, Van 11.45 - 12.30 uurvon- cert. (Van onze correspondent! TERNEUZEN D». Zeeuwsch-Vlaamse Automo- bielsport Club (Zevac) heeft in 1973 een spectaculaire groei i gekend. Het ledental groeide in dat jaar met circa 150 pro cent. Dit is zeer zeker te dan ken aan de activiteiten van het bestuur en aan het feit dat de Zevac ais eerste Zeeuwsch- Vlaamse autoclub is begonnen met het organiseren van rally crossen in deze streek. Een tak van sport, die bij het pu bliek zeer in trek is. Verheugend noemde secreta ris C. Risseeuw te Zaamslag verder in zijn jaarverslag ook het feit dat de schulden, die de vereniging bij de aanvang van 1973 had konden worden omgezet in een winst, ondanks de in het afgelopen jaar geda ne aankopen. Ondanks de downs, zoals het mislukken van het herzien van het huishoudelijk regle ment en het niet doorgaan van de zesde Zeeuwsch-Vlaande- ren-rit, kan de Zevac terugzien op een bloeiend verenigings jaar, aldus de secretaris. Wel wierpen in de laatste weken van dat jaar donkere wolken vanuit het Midden-Oosten hun schaduw over de vereniging waardoor een tweetal geplan de ritten kwamen te verval len. Op deze jaarvergadering, die werd gehouden in de boven zaal van café Du Commerce te Terneuzen, gaven de leden het bestuur toestemming tot het oprichten van een Stichting Zevac, die zich speciaal gaat bezighouden met het rallycros sen. Er zijn voor dit jaar vier crossen gepland en wel op 27 aprilt, 23 mei, 3 juli en 7 spetember. Gedacht wordt weer het ter rein van de V.V.Z.F. nabij de Axelse sportvelden te kunnen gebruiken. De bedoeling is om daar een semi-permanont waarnemingsstation te plaat sen voor tijdwaarneming, zo dat het kostbare materiaal niet steeds moet worden verplaatst. Ook zou dit mobiele station in de toekomst gebruikt kunnen worden als mobiele rekenka mer bij pote kaarttees- en oriëntatieritten. De kalender voor deze ritten werd vrijwel ongewijzigd goedgekeurd. Bij de bestuursverkiezing werden de heren H. Hazelager uit Koewacht. M. de Jonge en J. de Putter uit Terneuzen en S. van Hoeven en J. Risseeuw uit Zaamslag herkozen. Aan het slot van de verga dering werden door de voor zitter, de heer A. Wolfert te Hoek, aan de clubkampioenen van 1973 de hiervoor beschik baar gestelde bekers uitge reikt. Dit waren: A-klasse be stuurders L. Herwegh te Sint Jansteen, B-klasse bestuur ders: A. Meertens te Hoek, A- klasse navigators: W. Ver- schraegen te Koewacht, B- klasse navigators: mevrouw Meertens te Hoek. Dansen In gemeenschaps centrum Malpertuus zal zater dag een dansavond worden ge organiseerd door de fanfare Weldoen door Vermaak. De opbrengst van deze avond, aan vang halfnegen, wordt besteed aan de aanschaf van uniformen voor de majorettes. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 Hjnen); GOES: Klokstraat I, iel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda maandag l m vrijdag 19 00-21 00 uur. tel. 01600-22341; saterdag 9.U0-12.0U uur tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01160-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn. Kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel 01150 7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid- ielburg. tel 01180-7764 privé tel 01180-7438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwmans tel 01100-3405 kam Klokstraat 1, loes. tel 01100-8030 privé Coliinshol 35 Goes redacteur te emeuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuwstraat 9, emeuzen. te: 01150-7920. privé tel 01150-4866; redacteur O.Z.- laanderen A Verlind. kantoor Steen-draal 14. Hulst, tel 01140- 51 privé tel 01140 3103 redacteur W Z-Vlaanderen: R van r Helm. Melkweg 40 Oostburg tel 01170-3370; sportredactie •Pianri 'I Koomen. fel 01155-2594 iiTOJOURNAL1ST ZEELAND: J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. VBONNEMENTEN EXPLOITATIE: nsperteur Zeeland- P Konings. tel 01150-6297. \D VEKTENTIE-EX PI.OITAT1E: 'nspecteur Zeeland' C Menu. tel. 01100 - 4310

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 5