O. J. OGGEL TOT NIEUWE BURGEMEESTER: Drempel van burgemeesterskamer laag houden „Eerste halfjaar meer luisteren dan spreken" „t Voi VAN HECK BV SYSTEEMBOUW ZIEKE In 1973 Zeeu een p MUI HOUDT WA m AXELS NIEUWE BURGEMEESTER TIJDENS INSTALEA TIEREDE: STAATSSl Burgemeester De Kam niet in hotel Raad Sas beslist over grondverkopen Trimclub Clinge krijgt echte trimbaan stad streek 1-m Botsing bij Rapenburg Tol Café-Restaurant Geen program Samenwerking Bureau uit voering ruilver kaveling verhuist naar Kapelle GESCHENKEN De Vos Eggermont B.V. MESTSTOFFEN Fa. de Moor- Vlaeminck OPRICHTING SCHAAKCLUB IN HULST Bouwt utiliteitswerken, zoals fabrieken en industriehallen in systeembouw met muren van baksteen elementen. 4 Zaanse klokken TWEE INWONERS MINDER IN SAS VAN «ENT Regen Vaste brandstoffen Zaterdag 5 januari 1974 (Van een onzer verslaggevers) AXEL Met het omhangen van de ambtsketen heeft waarnemend burgemeester D. J. Oggel gistermiddag oud burgemeester A. de Kam van Veere, officieel geïnstalleerd tot burgemeester van Axel. Samen met de ambtsketen kreeg hij tevens de sleutels van het stadhuis en de voor zittershamer overhandigd. In zijn welkomst-rede ging de heer Oggel onder meer in op de woonfunctie van Axel, de historie van de gemeente en de profielschets van de ge meenteraad, De heer Oggel noemde het een voordeel, dat burgemeester De Kam aan het hoofd heeft gezeten van een gemeente, waarin de recreatie een zeer voornaam onderdeel vormde. De heer Oggel ver wachtte dat daarvan ook de nieuwe gemeente van de heer Kam zou kunnen profiteren. Over de mentaliteit in Axel merkte bij op:„U komt in een gemeenteraad, die belangrijk groter is dan uw vorige. Nieu we gezichten ziet u voor u en andere karakters gaat u leren kennen, U hebt het Zeeuwse element meegemaakt. Nu komt u in een gezelschap, dat naast een Zeeuwse, ook een Vlaamse inslag heeft. U weet dat hier een vlotte omgang op prijs wordt gesteld. We ver trouwen erop, dat u de drem pel van de burgemeesterska mer laag zult houden en dat u Axelaar met de Axelaars zult zijn". In zijn toespraak ging de heer Oggel nog in op actuele beleidszaken, zoals de uitbrei ding van de gemeente en de gepropageerde openheid. „Wanneer u zach tenvolle openstelt en Axelaar met de Axelaars wilt zijn, kunt u hier een prettige werkkring vin den". Gemeentesecretaris P. van de Bosse gaf de nieuwe burge meester een kort geschiedenis- lesje met betrekking tot de historie van Axel. Ook de ac tuele zaken vergat hij niet en ook de heer Van de Bosse ging derhalve niet voorbij aan de financiële problemen van Axel. „Met de financiële posi tie van Axel is het net als met de olie: de dubbaltjestoraan functioneert op het ogenblik minder goed, maar van paniek is gelukkig geen sprake", zo zei hij. Bovendien bleek hij ervan overtuigd dat Axel de financiële problemen wel te boven zal komen. De gemeen teraad omschreef hij als volgt: „Het is een college van trouwe mens-en, niet l'a-stig, zelfs zeer welwillend, maar gelukkig wel kritisch". „Er wordt weieens beweerd-, dat Axel geen gemakkelijke gemeente zou zijn. Als raads lid kan ik u echter de verze kering geven, dat dit heus wel meevalt". Dit zei namens de gemeenteraad M. IJsebaert. Hij spr-aik de hoop uit, diat het beleid van de heer De Kam er op gericht zou zijn om Axel financieel weer gezond te ma ken. Tijdens de bijeenkomst werd de heer De Kam voorts nog toegesproken door zijn 85- j-ariige vader, d-oor burgemees ter Aschoff namens de burge meesters-kring Zeeuwsch- V'la-anderen-, door pastoor De Jong namens de Axelse gees telijkheid, door dij'kgra-af P. van Hoeven v-an het water schap Axeler Ambacht, door pater J. Heyne, dokter Fru- meau uit Middelburg en loco- burgemeester Bliek van Veere. Na de bijeenkomst in de raad zaal volgde een druk bezochte receptie -in De Halle in Axel en kennismakingsbezoeken in de verschillende kernen van de gemeente. Bezuiniging (Van een onzer verslaggevers) AXEL Als het aan burgemeester A. de Kam van Axel ligt, zal er de komende maanden flink bezuinigd worden om de financiële positie weer gezonder te maken. Hi heeft zeif het voorbeeld gegeven door niet zo als gebruikelijk tijde lijk in een hotel te gaan logeren, maar met zijn gezin in te trekken bij een nicht van hem. „Uit de algemene be schouwingen van de be groting is me gebleken, dat Axel er niet zo best voor staat. Daarom heb ik besloten om maar geen hotelrekeningen te declareren, want dat kan ik de gemeente toch niet aandoen", aldus de heer De Kam, die verder de aandacht op zich vestig de door zich „niet zo bijbelvast" te noemen als loco-burgemeester D. J. Oggel en gemeentese cretaris P. van de Bos se. Overigens zal het bur gemeestersgezin zich zo snel mogelijk in Axel vestigen. De heer en mevrouw De Kam wer den gistermiddag om kwart over een bij de gemeentegrens van Axel aan de Nieuwendijk in hun auto afgehaald door de Axelse ponyclub, die het echtpaar vervolgens vergezelde naar het stadhuis. Daarna werd op het Szydlowskiplein nog een korte demon stratie gegeven. (Van een onzer verslaggevers) AXEL „Toen myn benoeming bekend was, heb ik gezegd dat het heel moeilijk zou zy'n om Veere te verlaten, maar goede moed had om in Arel te beginnen. En nu zeg ik: Ik heb er echt zin in". Deze uitspraak van de heer A. de Kam kenmerkt de openhartigheid van de bijeenkomst, waarmee hij vrijdagmiddag is geïnstalleerd tot burgemeester van de gemeente Axel. (Van onze correspondent) VOGELWAARDE Toen H. van Z. uit Haamstede gis termiddag rond 14.00 u. met zijn personenauto, komend van Rapenburg, bij Rapenburg Tol de Provin-cialeweg op wilde rijden, werd hij geschept door een kleine vrachtwagen, be stuurd d-oor K.D. uit Zaamslag. Van Z. liep slechts enkele schrammen op, maar zijn wa gen werd flink beschadigd. (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 - HULST Telefoon (01140)-3444 De zaak voor 'n gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen. SPECIAAL WEEKEND MENU voor 15, Bediening en B.T.W. inbegrepen. Keuken open tot 33.00 uur Dinsdags gesloten. Zondags geopend. Voor deze bijeenkomst in de raadzaal van het stadhuis be stond zo'n grote belangstelling, dat er nauwelijks plaats genoeg was. Het was vermoedelijk ook een van de weinige officiële raadsvergaderingen, waarbij het aantal bezoekers, het aan tal raadsleden verre overtrof. Onomwonden hebben zowel de nieuwe burgemeester als de zittende raadsleden gistel-mid dag laten merken, wat ze de komende jaren van elkaar ver wachten en daarbij ging bur gemeester De Kam ook niet heen om de uitlatingen van waarnemend-burgemeester D. J. Oggel, dat die liever geen Walchenaar had gezien op de burgemeestersstoel van „ziin" gemeente. De heer De Kam daarover: „Hoewel het voor u persoonlijk een teleurstelling moet zijn ge weest om op 11 december naar Veere op Walcheren te moeten gaan, moet ik zeggen, dat u daarvan geen blijk hebt gege ven en dat het een bijzonder prettige kennismaking is ge weest." Overigens verliep ook de installatiebijeenkomst in 'n zeer prettige sfeer. Uiteraard ging de nieuwe burgemeester ook in op de pro fielschets, zoals die door de ge meenteraad was opgesteld. Zo als bekend hebben de raads leden daarin hun wensen ten aanzien van de nieuwe burge meester kenbaar gemaakt. De heer De Kam: „Het is een ge lukkige omstandigheid, dat het profiel pas bekend wordt als de man reeds lang heeft gesollici teerd. Ik stel me voor. dat elke collega de moed in de schoe nen zou zinken, als hij voor die tijd van dat profiel kennis zou hebben genomen." En over zichzelf: ,.U hebt iemand ge kregen met een nuchtere, rea listische en zakelijke instelling en die daarnaast een gevoels mens is." verder nog op de Verzorgende streekfunctie van Axel te on derschrijven, maar voegde daaraan toe, dat men op dat punt zeker niet al te chauvinis tisch mocht»zijn. Verder pleitte te hij voor een goede onderlin ge samenwerking tussen de Zeeuwsch-Vlaamse gemeente besturen voor een doel „dat gericht moet zijn op een even wichtige ontwikkeling van een samenhangend gebied". „Sa menwerken is in vele gevallen beter dan elkaar beconcurre ren." Als zaken die zijn bijzon dere aandacht hebben noem de de heer De Kam de ge- meentefinanciën en de plano logie. Hoewel hij lid is van de ARP wees de heer De Kam er gis termiddag op, dat hij nooil roeping heeft gevoeld voor een politieke functie en dat hij geen partij-politieke figuur is. ..Wanneer u verwacht heeft, dat ik vandaag voor u een pro gram zal ontvouwen van het geen ik me voorstel, dan moet ik u teleurstellen. Ik ben me er goed van bewust, dat u de Axelse problemen veel beter kent dan ik en mijn plan is om het eerste halfjaar meer te luisteren dan te spreken." al dus de heer De Kam, die eraan toevoegde niet zo optimistisch gestemd te zijn ten aanzien van de financiële problemen van Axel. Hij verschilde daarmee dui delijk van mening met wethou der D. J. Oggel. die de heer De Kam meedeelde, dat hij zijn in trede deed op het moment, dat de gemeentefinanciën grondig waren gesaneerd en gezond ge noemd konden worden. De heer De Kam vond dat er nog wel degelijk sprake was van een zorgelijke situatie. Die mening werd gedeeld door secretaris P. van de Bosse en het oudste raadslid M. IJsebaert. Tn zijn instp't-tierede merk te de nieuwe burgemeester (Van onze correspondent) KAPELLE Volgende week gaat het Bureau Uitvoe ring Ruilverkaveling dat thans gehuisvest is in het Land bouwcentrum te Goes, verhui zen naar een nieuw kantoor in het Dijkwel te Kapelle. Vanuit dit kantoor zal zowel voor de ruilverkaveling „De Poel-Heinkenszand worden ge werkt als voor de ruilverkave ling- Kapelle-Wemeldinge. Dit wordt bekend gemaakt in een mededeling van de werkgroep voorlichting voor de ruilverka veling. Ten aanzien van het werk plan 1974 voor „De Poel-Hein kenszand" wordt gezegd dat naast de werken die thans in uitvoering zijn ook in uitvoe ring zal worden genomen het resterende gedeelte van de Poe) ten zuiden van rijksweg 58, Voorts ligt het in de be doeling ook ten oosten van Heinkenszand werken te gaan uitvoeren. Hier speelt echter nog doorheen het al of niet aanleggen van een zgn. rond weg Heinkenszand met de verbinding naar Nisse. Alles bij elkaar genomen omvatten de werken een oppervlakte van rond 800 ha. Verwacht kan worden dat in het eerste halfjaar van 1974 de wenszit- tingen worden gehouden. Over het gebied Kapelle- Wemeldinge wordt in bedoel de voorlichtingsbrochure ge zegd dat voor het uitvoeren van de werken hier de bouw van het gemaal van belang is. De totstandkoming hiervan be paalt voor een groot gedeelte het aanvangstijdstip voor de uitvoering van de ontwate- i ingswerken. De opdracht voor het be- stekklaarmaken van het ge maal is inmiddels gegeven. Voor 1974 staat voor Kapelle- Wemeldinge op het program ma: pachtregistratie in het 2e en 3e kwartaal; de ter visie legging van de lijst van recht hebbende en van de uitkom sten van de eerste schatting is geplaatst in het derde kwar taal. De wenszittingen zijn gepland in het derde kwar taal. 0 Burgemeester De Kam krijgt de voorzittershamer van loco-burgemeester Oggel. amw'f 0 De nieuwe burgemeester betreedt het Axels e stadhuis. Hij wordt geflankeerd door de Axelse ponyruitertjes. Een enquête heeft uitgewe zen dat zeven van de tien Bel gen vinden dat in de huidige oliecrisis de EEG-landen soli dair moeten zijn met Neder land. Eenzelfde percentage acht een gemeenschappelijk stand punt ten aanzien van de Arabi sche wereld onontbeerlijk. Hoewel België door de Ara bieren tot „bevriende mogend heid" verklaard is, zal men pas eind januari van een grotere olie-aanvoer kunnen profiteren zo meldt de Belgische petrole- umfederatie. (ADVERTENTIES) HUIST Korte Nieuwstraat 21 Tel. 3558, b.g.g. 2209 Uw concurrerend adres Gentsestraat 30, Hulst Nieuw Tel. nr. 01140 - 4151 of 4155 (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De ge meenteraad van Sas van Gent komt op donderdag 10 januari om 19.30 u. in openbare verga dering bijeen. Op de agenda staat onder meer een voorstel tot verkrij ging in erfpacht van grond in Westdorpe ter uitbreiding van het sportterrein van de voet balvereniging RIA. De grond is eigendom van het r.-k. kerkbestuur. Verder komen aan de orde voorstellen tot verkoop van gemeentegrond aan de heer E. van Krevelen en C. van Lan- geraad in het Spuikompark te Philippine, de heer R. Morcus aan de St.-Annastraat en de heer A. de Coninck aan de Graafjansdijk Voorts stellen B en W. de raad voor finan cieringsmiddelen beschikbaar te stellen aan het cultureel centrum De Speije. IN Rotterdam hebben in het af gelopen jaar 1178 mensen een proces-verbaal gekregen voor het rijden onder invloed. Dat is een stijging ten opzichte van het voorgaande jaar van 33 pro cent. (Van onze correspondent) HULST De heren J. Fran se, R. J. Scheele, J. H. Stoite en W. Vermaire hebben het ini tiatief genomen om een schaak club op te richten in Hulst. De vergadering tot oprichting van deze schaakclub zal maan dag 7 januari gehouden wor den in het gemeenschapscen trum Den Dullaert te Hulst. Men is voornamelijk tot dit ini tiatief overgegaan omdat men over een eigen ruimte wil kun nen beschikken in het gemeen schapscentrum. Op deze avond kunnen de aanwezigen op deze vergadering onderling een par tijtje schaak spelen. De initia tiefnemers verzoeken wel in dien dit mogelijk is schaakbor den en schaakstukken mee te brengen. Het ligt in de bedoeling dat er op vrijdag 15 februari een simultaanséance van 'n beken de Zeeuwse of landelijke scha ker zal plaatsvinden. Indien deze schaakclub na enige tijd tot een vaste kern is uitge groeid. ligt het wel in de be doeling om zich aan te sluiten bij de ZSB. Scherpenzeel (Gld.) Glashorst 92a (Industrieterrein) Tel.: 03497-2024* (Van onze correspondent) CLINGE De trimclub Clinge krijgt binnenkort de beschikking over een door de hartstichting aangeboden „cooperbaan". Dat is een trim baan, waarop belangstellenden gelijdelijk hun lichamelijke conditie via een bepaald sys teem op verantwoorde wijze kunnen opvoeren. De cooperibaan had er eigen lijk al kunnen zijn, maar in de aanleg ervan is enige vertra ging onitstaam door een achter stand in de prodjuiktie van het nodige materiaal. Het wachten is momenteel nog op de leve ring ervan. De gemeente Hulst heeft inmiddels all een par koers toegewezen voor de aan leg van de baan, die in totaal 1 kilometer lang zal worden. Het traject begint bij het meenschaipshuis Malpertiui. waar op een bord uitgeieg. wordt wat de bedoeling is van; de baian. Via de sportvelden gaat het dan over het wandel pad in het bos naar de speel tuin. De terugweg loopt mid den door het bos en langs de sportvelden terug naar Mal- pertuus. Trimmers kunnen met behulp van een horloge en borden langs het parkoers zelf bepalen hoe goed of slecht hun conditie is. Overigens zal niet alleen de Clingese trimclub ervan kun nen profiteuren, maar kunnen ook alle andere belangstellen den gebruik maken van deze accommodatie. Hoewel de trimclub Clinge nog geen jaar bestaat, is het ledenaantal verdrievoudigd. De initiatiefnemers Eug. Ver staarten en V. Colsen begon nen vorig jaar op een zondag morgen in de gymnastiekzaal van het gemeenschapscentrum met vijf personen. Zodra het aantal van dertig trimmers is bereikt, komt er een laden- stop, omdat het daarboven niet mogelijk is om alle oefeningen goed tot hun recht te laten komen. De trimclub begint in middels ook al de allure van een echte vereniging te krij gen. Henk van Laarhoven te tot voorzitter gekozen en Et de Wilde tot secretaris-pen ningmeester. Verder is er geen bestuur en hebben de leden alle inspraak. Er wordt wel contributie betaald. Alleen voor zover dat nodig is om de huur van het lokaal te kunnen betalen. Er wordt niet aan de vor ming van een reservekapi- taaltje gedaan, zodat de finan ciën geen belemmering voot deelname hoeft te zijn. Elke zondagmorgen om 10.00 uur zijn de trimmers in de gym nastiekzaal te vinden en het meest opvallende is wel, dat steeds trouw iedereen aanwe zig Is, ongeacht het tijdstip waarop de zaterdagavond voor hen is geëindigd. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg J Dokter F. Loose, Nieuw.: straat 53 te Oostburg, tel 01170-2121. Axel Dokter Schiltman, te. 1777, b.g.g. 01157-1451 (va: zaterdagmorgen 8.00 uur to maandagmorgen 8.00 uur). Biervliet, Hoofdplaat en IJ zen dijke Dokter A. Liever, Beursstraat 6 te IJzendijki tel. 01176-1266. Borssele en Nieuwdorp praktijk van dokter Gelde: blom wordt waargenomei door dokter Kivjet te Be® sele, tel. 01105-203. Breskens en Groede Dokti H. Hauer te Breskens, to] 01172-1566. Cadzand, Retranchement, Sli en Zuidzande Dokti Beek te Zuidzande, 01170-2424. Clinge, Koewacht en St.-J: steen Dokter Acinar sens, tel. 01140-2928. Driewegen, Hoedekenskerki 's-Heerenhoek en Ovezam De praktijk van de hu: artsen J. Geldof, J. Kole H. Zwartelé wordt l( maandagochtend 8.00 ui waargenomen door dokter Wöstmann, Nieuwstraat li te Ovezande, tel. 011! 450. Goes Dokter F. van Pi Oostsingel 132, tel. 5306. ek, Philippine en Slui: - Dokter M. Jongsma, Jul| astraat 2 te Hoek, - '154-1356 b.g.g. 1345. •-.% Dokter J. Niesl 3373. F terzande Dokter 'ia, Cloosterstraat 72, l *8-1277. Tot maande "gen 8.00 uur. Mii, ,lburg Dokter h Jrwinkel, Noordweg tiil. 2460 (zaterdag) en dl ter M. Reyerse, Seisweg tel. 3456 (zondag). Reimerswaal Dokter A Wijs te Yerseke, tel. 011! 1444 voor de dorpen H: weert en Yerseke. Dokte; Allewijn te Kruiningen, ij 01130-1566 voor de dor] Krabbendijke, Kruinin] en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o. Dokter Puylaert, Oostkade 19 te van Gent, tel. 1366. Wolphaartsdijk, 's-H. Are; kerke en Keinkenszand Dokter D. van Driel te Arendskerke, tel. 011'; 320. Zaamslag Dokter C. Vi boom, Axelsestraat 2, 1377. Terneuzen Dokter P. 'i, ten, Anna Bijnsstraat 25, 01150-2324. Vlissingen Dokter G, Greef, tel. 2321 (tot zal dag 24.00 uur) en dokte: Cramer, tel. 3619 (van terdag 24.00 uur tot zoni 24.00 uur). Zaterdag 5 janu (Van onze parlementair redactie) DEN HAAG De eont rend arts van de ziekenf| sen in Zeeuwsch-Vlaan is niet buiten zijn boekje gaan toen hij november v den jaar een aantal patiëj In het St.-Antoniusziekei In Oostburg ontslag uit dit (ADVERTENTIE) juwelier -horloger lange nieuwstraat 26 hulst (Van onze correspondent) SLUIS Het zielental van de gemeente Sas van Gent ver minderde afgelopen jaar met 2. Op 3) december 1973 bedroeg liet aantal Ingezetenen 9.263, waarvan 4.619 mannen en 4.643 vrouwen. Dit aantal ontstond afgelopen jaar door geboorten met 106 (53 meisjes en 53 jongens) en door vestiging van 629 (319 manne lijke en 310 vrouwelijke) inwo ners. Afgelopen jaar overleden 86 personen (43 mannen en 43 vrouwen) en vertrokken 651 personen (338 mannen en 313 vrouwen). (AD Nou-nou, mevr. H. te E., M gegeven worden. Ook ön. overigens ook wat willen bij de dierenspeciaalzaak, kende Witte Molen EIWIT uit! Voedert al wat blaft, m;| TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen Tand; P. Hamann, Leeuwenlaan te Terneuzen, tel. 01!' 2320 (zaterdag van 10.30 uur en van 18.00-11 uur, zondag van 12.00-11 uur). W.Z. Vlaanderen Tandi A. van Goor te Oostb'j tel. 01170-2077 (zaterdag zondag van 12.00-1! uur). Walcheren Tandarts G, Bergen, Damplein 37 Middelburg, tel. 01180-1 (zaterdag van 9.00-j' uur, zondag van 11.00-11 uur). Z. en N. Beveland Tand R. Hendriksen, Lepelstra: te Yerseke, tel. 01131-1313 „IET Protestant Militair Tel (PMT) „Het Roekenest Aeeu warden is door een litslaande brand in de as legd. DE Haagse politie heeft t agenaars aangehouden, kend hebben in de nacht le 15e december een winket lende te hebben overval: lierbij maakten zij 11.00 Buit. DIERENARTSEN Axel en Zaamslag DolJ J. de Haas te Zaamslag, 01153-1366. N. en Z. Beveland Dc G. Boneschanscher te ningen, tel. 01130-1233. W.Z. Vlaanderen Dokte: Kapsenberg te Sluis, 01178-1225 WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, burg en Sluis Zr. seeuw te Groede, tei. 0' 222. Biervliet, Breskens, G« Hoofdplaat, Schoondijkt IJzendijke Zr. Caus» ker te IJzendijke, tel. 01 1367 b.g.g. 01152-383. Ellewoutsdijk e.o. It Boudens-Boonman, A. Koningstraat 21 te Kv da mme, tel. 01194-426 Goes Zr. T. Melis, 3328. Hoek, Philippine en Sb Zr. Bouwens te Hoek 01154-1274. Hulst en Hontenisse Hillaert, tel. 01140-3051 rr. Breyaert-Eys, tel. 3943. Sas van Gent Zr. Zwa' Walstraat 13, tel. 1407 Terneuzen Zr. M. Ven len, Langs de Kreek tel. 3829. APOTHEKEN Goes Goese Apotheek 7104. Middelburg Apotheel Hummelen, Markt f" 2134. Terneuzen Apotheek sen, tel. 2090. Vlissingen Apothet' Tan-Meyer, Scheld^ 26, tel. 2025. m ai 0 I*!! non I Vooruitzichten voor zoij en maandag, opgesteld c het KNMI op vrijdag om 1 uur: Eerst enige regen, 1: enkele opklaringen. Temp. turen aan de hoge kant, Weersvooruitzichten in fers gemiddeld over NeJ land, I Voor zondag: aantal u zon: 0 tot 3. Min. temp.: 2| graden boven normaal. M top.: 1 tot 6 graden bol irmaal. Kans op een dil periode van minstens 12 t 60 procent. Kans op een ■teel droog etmaal: 30 proc Voor maandag: aantal u Jon: 1 tot 4. Min. temp.: 0 graden boven normaal. A J»mp.: l tot 6 graden bo normaal. Kans op een di periode van minstens 12 90 procent. Kans op een heel droog etmaal: 60 int. Konstanz 294 (-1), Rhetr, ieo z1]?® ^p'' 2'- Straatst 168 (-6), Plittersdorf 340 ïltXa,U„ 401 ("4)- PlochiH (-3), Mannheim 223 Stembach 138 (pl. 2). M 24- (-4), Bingen 137 (-6), Trier 306 f-D. Koblenz 195 (-12), F \eI> (-11), Ruhrort 34- 16). Lobith 978 (-15), Pan 78IW 9r4r ("13)' Nil'mC F.'44), IJsselkop 865 Jefde IJssel 404 (-2), De ter 279 (-1), Monsin 5480 f-) Borgharen 3994 (pl. Belfeld 1163 (-10), Q J hen de sluis 509 (onv). FOKKE's VERENIGD1 STEENKOLEN- OLIEHANDEL, B.V HULST Telefoon 01140 - 4151 torgen zondag 6 januari: 134fen °P Zo<5m 112 isweert 0.28 en 13.03 Terneuzen 12.27 Missingen 11.54 Wemeldinge 1.02 en 13.32 -[Maandag 7 januari: rirgen op Zoom 1511 USA:: Han,- 2.12 ■afweert 1.30 en 14.04 lerneuzen 0.52 en 13.25 Vlissingen 0.23 en 12 51 Wemeldinge 2.02 en 14 3"

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 2