Hontenisse-keepster Lauret: „Sport is stuk van mijn leven PROGRAMMA WATERPOLO Grote duivenshow Veerman of Huizen bij Ketting-ploeg DE BOO ORDEIN nr Uitslagen A-junioren GESPREK OVER JEUGDKOERSEN pporttoto sport Vrijdag 4 januari 1974 12 Vrijdag 4 januari 1 (Van onze sportmedewerker) VOGELWAARDE „Als we een zondag niet moeten spelen, betekent die zondag niet veel voor me. Elke week leef ik weer naar die zondag toe. De sport is gewoon een stuk van mijn leven geworden. Ik doe het ontzettend graag. Ik zou het gewoon niet meer willen missen". Ondanks het feit, dat ze ook al niet meer een van de jongste is, zegt ze lachend: „Als ik moet handballen stuur ik mijn vriend naar het voetbalveld. Maar als we uit moeten spelen gaat hij ook dikwijls mee". Aan het woord is de 28-jarige Tilly Lauret uit Vogelwaarde, die al ruim elf jaar het doel ver dedigt van het eerste dames senioren-team van de hand balvereniging Hontenisse. Naast het keepen in het dames team van Hontenisse is ze verder ook nog gediplomeerd scheidsrechter in de handbalsport. Tilty Lauret: „Keepen is moeilijker dan het lijkt De sport heeft haar altijd aangetrokken. Verwonderlijk is dat zeker niet, want haar vijf broers zijn allemaal be trokken bij de voetbalsport. Zelf heeft ze deze tak van sport ook nog beoefend in het dameselftal van FC Clitex. Wedstrijden die ze bekeek als een oefening voor de hand balsport, die haar uiteindelijk toch het meest aantrekt. Tus sen de doelpalen voelt ze zich het beste thuis, om dan met een „snoekduik" te proberen de bal uit het doel te houden. Vergt het handballen al veel conditie, als doelman fungeren betekent het altijd nog wel iets meer. Lauret: „Ik dacht dat je op de eerste plaats niet bang mag zijn. Bang voor de harde ik mag wel zeggen flit sende „schoten" van de tegen partij. En geloof me maar dat die soms hard kunnen zijn. Verder moet je een goed i-eactievermogen hebben, want bij aanval kun je elk moment een „schot" verwachten. Neen, in het doel staan is echt wel moeilijk. Het lijkt misschien makkelijk, maar het valt tij dens een wedstrijd altijd te gen. Vooral die venijnige „schoten" vlak over de grond. En dan zit er niets anders op dan duiken. „Duiken waaraan ze dam dik wijls de nodige blauwe plek ken overhoudt, maar dat deert haar niet. Lauret: „Ik heb al verschillende keren meege maakt dat ik met verschillen de blauwe plekken een wed strijd eindigde, en een week later opnieuw begon, Je leert er gewoon mee leven, en ach je voelt dat allemaal niet meer." Buiten de binnencompetitie die momenteel wordt afge werkt en die duurt van okto ber tot en met maart, maakt ze ook deel uit van het eerste team van Hontenisse dat speelt in de buitencompeti tie. En deze wordt dan gespeeld van april tot en met juni, waarna men in september weer opnieuw begint. Slechts twee maanden in het jaar ligt voor Tilly Lauret de vakan tiemaanden haar geliefde handbalsport stil. In die perio de geniet ze van haar vakan tie, maar hunkert dan toch weeral naar het handballen. In de buitencompetitie werd het eerste dames-senioren team aan het einde van de afgelo pen competitie kampioen, maar momenteel vlot het niet zo erg. Lauret: „Maar ik heb nog goede hoop. Degraderen zie ik er direct nog niet in." Trainer Van Acker bracht zijn damesteam naar de titel, maar hij heeft inmiddels de jeugd van Hontenisse onder zijn hoede. De dames worden nu onder handen genomen door trainer Uylenbroeck, en ondanks de laatste plaats heb ben de dames in hem het vol ste vertrouwen. In de binnencompetitie gaat het beter met de dames van Hontenisse. Tussen o.a. de sterke teams van Sluiskil, Walcheren II en Olympus II uit Vlissingen staat men op de der de plaats. Buiten een dames-senioren team telt de handbalvereni ging Hontenisse ook nog een juniorenteam, een adspiranten- team en een pupillenteam. Met zijn ruim zesti gleden in totaal mag de vereniging uit Honte nisse dan ook als een bloeien de vereniging gezien worden, Lauret: „Ik heb het er best naar mijn zin, het is gewoon een fijne vereniging. Anders had ik het zeker geen elf jaar uitgehouden." En dan vervolgt ze lachend: „Ik hoop het nog een jaar of tien vol te houden. Ik dacht dat de animo voor het handballen en vooral in Kloosterzande toch wel aan het toenemen ls. Op het ogen blik zouden we nog wel twee teams op de been kunnen brengen. Maar een probleem als je het dat zou willen noemen is,dat voor een se nioren- en een juniorenteam in competitieverband ook een scheidsrechter moet worden geleverd. Maar ik heb gehoord dat er binnenkort enkele speelsters op cursus gaan, zo dat met twee teams erbij de vereniging weer een heel an der aangezicht krijgt." (van onze snortmedewerker) TERNEUZEN Deze week is het definitieve wedstrijd programma bekend gemaakt van het Zeeuwse waterpolo, dat in kringverband gespeeld gaat worden in het seizoen 1974. Middelburg. 12 januari, ad- spiranten jongens, Luctor - Stormvogel. Beker heren: Stormvogel 1 - Schelde 1. -Da mesbeker: Luctor - Stormvo gel; herenbeker Ganzen 1 - Luctor 1; Zelzate: 20 januari: herenbeker Scheldestroom 1 - Stormvogel 1, herenbeker Schelde 1 - Luctor 1, heren kring: Schelde 2 - Stormvogel 2, aspiranten jongens: Schelde stroom - Luctor. Goes, 2 februari: heren kring: Stormvogel 2 - Zeelandia 1, aspiranten jongens Ganzen - Luctor, damesbeker Stormvo gel - Luctor. Zelzate, herenbe ker, Scheldestroom 1 - Luctor 1, aspiranten jongens Schelde - Ganzen, heren kring Schel destroom 2 - Zeeland 1, he renbeker Schelde 1. - Ganzen 1, Middelburg, 16 maart: dames beker Luctor - Stormvogel, herenbeker Ganzen 1 - Schel destroom 1, heren kring Stormvogel 2 - Scheldestroom 2, heren kring Luctor 1 - Stormvogel 1. Oostburg, 6 april: aspiranten jongens Gan zen - Stormvogel, heren kring Schelde 2 - Scheldestroom 2, aspiranten jongens: Schelde - Luctor aspiranten jongens Schelde - Ganzen. Middelburg, 27 april: herenbeker Schelde 1 - Scheldestroom 1, heren kring Stormvogel 2 - Schelde 2, da mesbeker Stormvogel - Luc tor, herenbeker Ganzen 1 - Stormvogel 1. In verband met deelname van De Schelde in de derde klas KNZB bestaat de moge- (Van onze sportmedewerker» ZUIDDORPE In het paro chiehuis in Zuiddorpe wordt zaterdag 5 januari een interna tionale duivenshow gehouden. Men verwacht zo'n 200 inzen dingen. De duiven zullen wor den gekeurd door de bekende Goese keurmeester Cok. Er zijn veel prijzen beschikbaar, waaronder een beker, geschon ken door de gemeente Axel. Deze beker zal worden uit gereikt door de Axelse wet houder van sportzaken, de heer IJsebaert. Vanaf 2 uur is die show voor het publiek geo pend. Om half drie begint de bonnenverkoop van jonge dui ven. Hieronder bevinden rich bonnen van bekende Zeeuwse spelers. De organisatie is in handen van de heren Belaart en Herman. (Van onze sportmedewerker). AXEL Deze week is be. sloten dat de wielerploeg Ket ting dit seizoen definitief zal doorgaan. Evenals in voor gaande jaren is de opzet ook dit jaar weer groot, zowel qua kwaliteit als kwantiteit. „We zullen weer behoren tot de grootste ploegen van Neder land", aldus ploegledder Wil Lambrechts. „Het is natuurlijk niet moeilijk genoeg renners te krijgen. Er zijn momenteel renners genoeg die zonder sponsor zitten. De grote moei lijkheid is altijd precies de goede renner te pakken te krijgen. Hierin zijn we dit jaar weer aardig geslaagd. Deze week heb ik een bespreking gehad met directeur Tom Ketting. Hierbij is komen vast te staan dat we dit jaar weer veel klassiekers zudlen rijden. Op het programma staat onder an dere Olympia's Toer. Ook is het zeker dat we de sluitings- klassieker, de Omloop van Zeeuwseh-Vlaanderen, dirt jaar definitief zuilen rijden. Door deze opzet moet men beschik ken over een groot aantal ren ners en de nodige kwalitei ten". Voor de samenstelling is Ketting erg selectief te werk gegaan. Er zijn wat oudere renners bij die wel ervaring hebben. Dit zijn o.a. Aad van den Hoek en Frits Schür. Daarnaast zijn er ook diverse eerstejaars amateurs bij, waar onder Havik, Neven en Tiche laar. „Als men niet tijdig een ploeg met jonge renners aan vult, loopt het binnen de kort- »te keren fout, en ben je bin nen een paar jaar uitgekoerst", zo stelt Lambrechts. „Ketting heeft altijd een goede naam gehad in de Nederlandse wie lersport, en die willen wij oo-k bijzonder graag houden. Onze aimateur-wegpioeg zal be staan uit 16 renners. Hierdoor blijft er nog ruimte over voor vier renners die in de loop Tonny Huyzen van het seizoen zullen worden aangetrokken". De mogelijk heid bestaat nog dat er een Zeeuwse renner voor Ketting zal rijden dit seizoen. Een mo gelij ke keus zal worden ge maakt tussen Tonny Veerman en Tonny Huizen. De amateur- ploeg voor de baan is defini tief bekend. Van de Leist. Slot, en Schuiten zitten in de ze ploeg. Evenals vorig jaar zal ook profrenner Kees Stam dit jaar voor Ketting uitko men. In de damesploeg zijn definitief opgenomen: Truus van der Plaat, René Donker, Henny de Jong en Willy Kwantus. Het trainingskamp, wordt gehouden in februari in het Limburgse heuvelland. Bij deze gelegenheid zal ook de complete formatie worden voorgesteld. (Van onze sportmedewerker) HULST „Als Ik zou moe ten stoppen met voetballen, hetzij door een blessure hetzij om een andere reden, zou dat m'n dood zijn. Dat is natuurlijk wel wat overdreven, maar Ik zou toch echt niet weten wat ik elke zondagmiddag moest doen. Het voetballen betekent bijzonder veel voor me. M'n grootste wens en hoop is altijd geweest om prof-voetballer te worden, maar helaas, het is niet gelukt. Met die gedachten in mijn achterhoofd heb ik al tijd rondgelopen. Ik wilde vroe ger ook helemaal niet leren, maar ik moest van mijn vader. Ik weet nog goed, toen ik eens met de kerstdagen met een heel slecht rapport thuiskwam. Ik dacht, ziezo, m'n vader zal me nu wel van school halen. Maar niets was minder waar, ik mocht niet meer voetballer! van thuis. En dat betekende voor mij toch wel een bijzonder zware straf". Deze woorden komen van Jac. de Booij, een van de beste en populairste spelers van de Hulsterse voetbalvereniging HVV '24. Naast het voetballen heeft hij ook een grote voor liefde voor de volleybalsport, maar op de groene grasmat voelt hij zich toch het beste thuis. Als het eerste team van de Hulsterse vereniging 's zon dags op de groene grasmat ver schijnt, hoort men ook dikwijls de naam van De Booij over het Hulsterse sportpark klinken. Jac. de Booij is voor de Hulster se supporters een „super-vedet te" geworden. Reeds vele jaren in het eerste elftal stond hij steeds bovenaan de lijst van de topscorers. Maar deze competi tie, een competitie waarin HVV-24 weer van zich laat spreken dit na vele teleur stellende daarvoor vindt men De Booij daar niet op. Hij scoorde nog geen enkele maal. De Booij: „Hoe het komt heb ik mezelf ook al dikwijls afge vraagd. Misschien is het de schrik om zelf een aanval af te ronden. Ik heb in het begin van de competitie eens een paar kansen gemist en misschien loop ik nu nog met de vrees rond, dat ik een kans zal mis sen". Velen zeggen nu dat De Booij in het veld bang is voor zijn tegenstanders. Zelf zegt hij daarover: „Ach, dat is zeker niet waar. Ik schuw het duel zeker niet, maar ben ook de speler niet die er keihard te genaan gaat. Ik speel berekend, en pas altijd op voor mijn be nen en voeten. Daarom doe ik dikwijls als mijn tegenstan der er hard inkomt een stap je terug. Maar dat wil zeker niet zeggen dat ik bang ben voor mijn tegenstanders. Ik wil nog graag enkele jaren voetballen. Als je echter niet een beetje op je tellen past, ben je snel geblesseerd". Jac. de Booij begon als junior bij de Hulsterse voetbalvereni ging. Maar die aansluiting toen had heel wat voeten in de aar de, daar men toen pas op 12- jarige leeftijd spelend lid van een vereniging kon worden. „Na vele weken praten en zeu ren mag ik wel zeggen, kreeg ik het HVV-lidmaatschap. Dit vooral dank zij Bernardo, een jeugdleider zoals ik er weinig heb gekend. Wat hij voor HW heeft gedaan is gewoon gewel dig". Nadat De Booij de lagere school had doorlopen, wilde hij liever aan de „zijde van de le ren voetbal" blijven, maar zijn ouders stonden erop, dat hij zou studeren. Ook de truc om er een trimester met de pet naar te gooien, om zo van school gehaald te worden, hielp niet. Niet meer voetballen was het gevolg en het bracht De Booij toch wel tot andere ge dachten. Toen hij eenmaal zijn HBS-diploma op zak had, wa ren er weinig problemen. De Booij: „De beslissing om een kantoorbaantje te nemen of verder te studeren, was gauw genomen. Ik wilde wat berei ken op sportgebied, dus moest ik wel verder studeren. Hij ging naar de Academie voor Lichamelijke Opvoeding in 's-Hertogenbosch, waar hij uiteindelijk met het diploma M.O.P. hoogste bevoegdheid om les te geven in lichamelijke opvoeding „afzwaaide". Tij dens zijn studie trainde hij bij Longa speelde er zelfs en kele vriendschappelijke wed strijden maar bleef uiteinde lijk HVV" trouw. In de periode dat HW zijn grote tijden door maakte het werd toen kam pioen van de tweede klasse B en promovéerde naar de eerste klasse deed Jac. de Booij zijn intrede in het eerste team. Een elftal, waarin toen alle grote namen van de Zeeuwse voetbal wereld waren te vinden, maar verschillende van die groten vertrokken al spoedig. HVV degradeerde na een jaar in die klasse te hebben gespeeld op nieuw naar de tweede klasse en duikelde de jaren daarop volgend naar de vierde klasse. Het werd opnieuw kampioen, promoveerde naar de derde klasse maar kwam niet meer tot goede prestaties. Jac. de Booij vroeg aan het einde van de competitie 70-71 overschrijving aan naar Clinge. De Booij„Clinge had toen een goed elftal en ik wilde nog eens kampioen worden. Ik kan bij zonder slecht tegen mijn ver lies en hetgeen ik al die jaren bij HVV heb gekend was niet anders dan verliezen en degra deren. Dat verlies probeerde ik te verwerken, maar ik kon het gewoon allemaal niet meer heb ben". Maar ook hij kon Clinge niet aan de titel helpen en zijn resultaten bleven ver beneden peil. Hij kreeg als hij uitging, uitlatingen zoals van „overlo per" naar zijn hoofd geslingerd. De Booij: „Op aandringen van vele spelers ben ik teruggegaan En als ik het nu allemaal nog- eens naloop zeg ik nu, ik zou het niet meer doen". Deze competitie speelt HW zich weer in de kijkerd, maar De Booij bekijkt het allemaal nog een beetje van de sombere kant. „Ik ben een pessimist bij HW geworden", zegt hij. „De vele, ja vele nederlagen die ik heb gekend, om van de degra daties maar te zwijgen, hebben daar misschien wei een aandeel lijkheid dat een wedstrijd va* deze ploeg moet worden vee schoven. KNVB AFD. ZEELAND Uitslagen: groep Al: Brusi Boys Al - Terneuzen Al 1—4 Vlissingen Al - Kloetinge Al 22, Zierikzee Al - Steen Al 22; groep A4: A2 - Zeel. Sport A3 Meeuwen A2 - Zeelandia 0—1, GPC A2 - A2 12 groep A5: damme Al - Wissenikerke 41, Robur Al - Cortgene 20: groep A6: Rillandia A3 Krabbendijke Al 36; A7: We'meldinge A2 - bendijike A2 2—0: groep Zaamslag Al - AZVV Al 1 groep AIO: Tern. Boys A2 Steen A3 21: groep SKNWK Al - DFS Al DFS A2 - Brouwershaven A 04, Renesse Al - WIK 22. Rest afgelast. Groep Al: Terneuzen Al Axel Al 11; groep Meeuwen Al - Zeel. Sport 23, Middelburg A2 - Nooi mannen Al 03: groep Walcheren A2 - Vlissingen i 02, Nieuw'ami Al - Sport A2 1—2. GPC A. Al 26: groep A4 burg A5 - Zeel. Sport A3 0: groep A5: ApoMo Al - lijnspl. Boys Al 21, Kwij dendamme Al - Robur Al 2. Patrijzen Al - Cortgene A 3—0; groep A6: Krabbendiikj Al - Luctor Al 6—2. Hoede.: kenskerke Al - SSV Al f| n.o.g., Heirakenszand Al - Ye sekë Al 00, Kruiningen Al Rillandia Al 42: groep A' Luctor A2 - Krabbendijke A 20, Kloetinge A2 - Wol faartsdijk Al 13. Robur 2 Hontenisse Al - AZW Al ]-| 0: groep 410 HW A2 Hoi tenisse A2 52: groen Al| DFS A2 - ZSC Al 3—2, Mei- Al - SNKWK Al 1—1. (van onze sportmedewerker)" i De sportcommissieleder\ en Van Gestel bestuderen Jac de Booij: „fk schuw het duel niet". TERNEUZEN Sinds vore jaar heeft de wielerverenigii 9 Zeeuwsch-Vlaanderen et: jeugdafdeling. Deze rennertjt bezitten een officiële KN4YI licentie. Vorig jaar werden t diverse wedstrijden georgai seerd. Dit gebeurde dan mees al in samenwerking m plaatselijke wielercomités. Volgens consul Ben Yst baert is dit succesvol verlopej Meestal concentreerden dei' wedstrijden zich in bepaald gebieden. Om nu te komen I* een betere spreiding over lit gehele gebied zou het wenst lijk zijn dat de verenig» over wat meer contacten ks beschikken. Om deze mated, door te nemen worden a wielercomités van Zeeuwsa Vlaanderen uitgenodigd. EveJ eens kunnen de mogelijkhedt. worden bekeken voor de lidj hebbers, omdat deze categorj: nu ook door de KNWL' j ingesteld. Men ziet een goel mogelijkheid om dit jeugdfeJ tijn te combineren met liefhebberswedstrijd. De vf gadering wordt gehouden 3 vrijdag 18 januari om halfat: in caf<? Du Commerce ift Ta neuzen. UITGEEST (ANP) tagistrale wijze, een regi ;ampioen waardig, heeft Vultink in het nationaal oenschap ankerkader 47 itgeest de concurrentie lelijk gemaakt dat hij oon in dit tweestootsli Jet prijs wil geven. In sl twee beurten werd Vultin :en de jonge Hagenaar ■an Deventer (40038) i de beste winnaar van de jhingsronde, waarin v Christ van der Smissen, Vet en Ben Velthuis ove bleven. Vultink, die als titelverj .ger al zeker is van een p in het Europees kamp schap, dat in april in «paanse Alicante wordt houden, jiad aangekondigi toernooi in Uitgeest als Sraining te beschouwen, de Achterhoeker is door. zo eei-zuchtig, dat men mededeling met een glii had aangehoord. En te: want terwijl de andere het stokoude materiaal i| ATLETIEK De Neda landse atletiekkampioenschaj' pen voor dames en heren m len op 3 en 4 augustus op i kunststofhaan van Papend: worden gehouden. De Ko Satie was dit besluit nooiti Voor een dergelijk toe| opgeschikte zaal stonde: «tuntelen, groeide Vultin| series van 113 en 287, mee hij Van Deventer illusie op een redelijk taat ontnam, tot een hoogte. Vooral in zijn slol speelde Vultink alsof er moeilijkheden bestonden. Dat die er wel waren uit de overige result! Christ van der Smissen na Vultink het best voo dag met een zege in beurten tegen de 45-jarigi, buterende Noordhollander Veeke. Maar al de elf bei: ie Piet Vet nodig had ert van Nijnatten te kloj 'aren te veel voor dit ni iaat staan de vijftien w e lang eOldezaler Ben huis verrassend de Limbi vean Bessems versloeg. 5 De oplossing voor deze het algemeen matige res ten ls eenvoudig. De te sclie commissie van de bil bond had maanden gelede «aak afgekeurd, maar dooi communicatiestoornis in vetes geteisterde or lijke Nederlandse Atletit Unie heeft de organisatie handen gegeven van de clut| Ciko (Arnhem) en Quit (Nijmegen). SKIËN De Oostduitser Hans-Georg Aschenbach heeft voor de vierschansentoernee gewonnen. Hij maakte donder dag in Insbruck sprongen van 94 en 96 meter, hetgeen hem een puntenwaardering ople verde van 251,3 punten. Aschenback, die ook de eerste wedstrijd (Oberstdorf) won en in Garmisch Partenkirchen tweede werd, versterkte zijn leiderspositie in het algemeen klassement. Zaamslag 1 Nieuwdorp 1 12 Wemeld. 1 11 Arnemuid. 2 10 WIK 1 11 Br. haven 1 11 Veere 1 10 Bruse B. 1 Oostkap. I 12 Arnemuid. 3 11 SKNWK 1 Seroosk. 1 Middelb. 7 AZVV 2 Spui 1 Kruining. 1 GPC 1 Waarde 1 Tern. B. 2 Cortgene 1 ZSC 1 SKNWK 2 Col. Boys 2 9 Nieuwdorp 3 10 Mevo 2 VCK 2 Domburg 4 Nieuwland 2 Meeuwen 3 Veere 2 le klas 13 22 Col. Boys 1 16 VCK 1 13 Apollo 1 12 's.H.A. K. 1 11 Heinkensz. 1 11 Sluis 1 10 2e klas A 11 22 Beveland. 1 16 Duivel. 1 15 Mevo 1 14 GPC 2 14 Meeuwen; 2 11 SSV 2 2e klas B 11 16 Borssele 1 14 Krabbend. 2 15 Yerseke 2 13 Kloetinge 2 12 Wemeld. 2 11 Hoedek. k. 1 3e klas A 9 17 WIK 2 8 16 's. H.A.K. 2 9 11 Brusc B. 2 9 i 11 Kloetinge 4 11 Wolfaartd. 3 9 9 3e klas B 8 15 GPC 3 9 14 Seroosk. 2 9 12 Arnemuid. 4 8 10 Oostkap. '2 8 10 Middelb. 8 3e klas C 4e klas D 10 11 11 10 SVD 1 11 Nieuwdorp 2 10 Wolf. dijk 2 9 Apollo 2 VCK 3 Schore 1 10 Kloetinge 3 Vlissing. 9 Heinkensz. 2 SSV 2 Rillandia 3 10 10 8 7 11 11 11 6 5 3 Hoek 2 Kapelle 2 Steen 4 Zaamslag AZVV 3 20 15 12 11 10 10 3e klas D 8 14 Kruining. 2 10 14 Sluis 2 9 13 Tern. B. 3 9 12 Rillandia 2 10 10 Spui 2 11 10 DFS 3 Duiveland 3 WIK 3 SKNWK 3 Br. haven 2 Seroosk. 3 Meeuwen 4 Seroosk. 5 VCK 4 Nieuwl. 3 Wissenk. 2 Cortgene 3 Kloetinge 6 Beveland. 2 Seroosk. 4 4e klas A 9 15 Bruse B. 7 11 ZSC 2 9 11 Duivel. 2 8 10 Mevo 3 9 10 4e klas B 9 15 Veere 3 7 7 11 GPC 4 8 7 9 Veere 4 5 7 9 Vlissing. 10 8 6 8 GPC 5 8 4e klas C 9 15 's. H. A. K. 3 9 9 15 Heinkensz. 3 7 7 14 Wolfaartsd. 4 9 8 13 SSV 3 10 9 9 Col. Boys 3 9 Nieuwd. 4 10 Cortgene 2 9 Hoedek. k. 2 8 Kruining. 3 8 SVD 2 10 18 Kapelle 3 14 Apollo 3 13 Borsele 2 11 Kloetinge 10 Yerseke 4 5 9 11 de organiserende medegedeeld. Toen men eindelijk achter kwam. het te laat om nog een ar «aal te vinden. Wel kon mem er nog Stokje voor steken, dat e, twee biljarts van verschil! makelij gespeeld zou wo Een verbetering betekend*, ■Overigens nauwelijks. War Bnvaililend'e" tafel bleek slecht te zijn diat er voo| *erste afsta at nog een 4e klas E 10 Rillandia 4 Wemeld. 3 9 Yerseke 3 8 Hoedek. k. 3 9 Krabbend. 3 6 18 Waarde 2 17 Apollo 4 13 Kapelle 4 8 Waardie 3 7 Kruing. 4 4e klas F Cadzartd 1 Zaamslag 3 Hoek 3 Oostburg 4 AZVV 4 Spui 3 10 10 10 10 10 11 10 9 18 Tern. B. 4 14 Tem. B. 5 13 Hoek 4 9 13 Corn Boys 5 12 13 Cadzand 2 11 13 Sluis 3 10 Reserve le klas BW 2 RBC 2 TOP 2 Veerse B. 2 Rood Wit 2 UNA 2 11 11 10 10 10 11 19 TSC 2 14 RKC 2 11 Vlissing. 2 11 Woensel 2 11 Geldrop 2 11 NAC 3 DEN HAAG (ANP) -4 enige deelnemer die een lom foutloos invulde ii laatste toto van 1973, nun 24, zal indien er geen reel komen, een prijs krijgen 163.400 gulden. De uitslag van toto 24, tend in het weekeinde v; en 30 december 1973 361.638 deelnemers zor voor een inleg van 77 gulden. Voor de vier pr was een bedrag beschik Van 326.800 gulden. E prijs f 81.700 een win tweede prijs 1 81.700 35 naars die elk (bruto) f ontvangen, derde prijs f 8 514 winnaars, die elk f 1 krijgen. B Indien voor 30 januari reclames worden ingec gaat de extra oremie 81.700 gulden naar de wii van de eerste orijs.

de Vrije Zeeuw | 1974 | | pagina 12