Burgemeester van Sas opende bowlingcentrum Oudercommissie Philippine bepleit betere contacten SUIKERUNIE SAS VAN GENT IN CLINCH MET DE AWL Vrü© Zeeuw EERSTE BANEN IN ZEELAND Vrouw aangereden Over hoeveelheid afvalwater Officiële opening Terneuzens museum op 31 januari stad streek Uitslagen zaalvoetbal Expositie over Terneuzen vandaag dicht Noodoproep van kerstherberg Telefoondienst Sosjale Joenit Terneuzen Bouwverenigingen in Sas fuseren Overweg in Sas wordt verbreed De Bolster wijzigt programma Axel St. - Jansteen ZATERDAG ZONDAG Zaterdag 22 december 1973 5 (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Met het werpen van de eerste bal heeft burgemeester drs. W. Dusarduijn in het gebouw De Vlaan deren in Sas van Gent het eerste bowlingcentrum van Zeeland officieel geopend. Het .bowlingcentrum telt acht banen in een zeer aantrekkelijke accommodatie met onder andere een restaurant, twee bars en een biljartzaal. De talrijke genodigden, on der wie leden van het college van B. en W., raadsleden en vertegenwoordigers van plaat selijke verenigingen en indus trieën maakten reeds een druk gebruik van de voor Zeeland unieke aanwist in Sas van Gent. Burgemeester Dusarduijn was verheugd dat het eerste Zeeuwse bowlingcentrum in (Van onze correspondent) TERNEUZEN Toen me vrouw J.H. uit Terneuzen via het zebrapad de Zuidland- straat wilde oversteken, stopte een auto om haar daartoe de gelegenheid te geven. C.J.L. uit Zaamslag, die uit de tegen overgestelde richting kwam reed door, daar hij, zoals hij later verklaarde, verblind werd door de lichten van de stilstaande auto. Hij reed de oude vrouw aan. die danig overstuur was, maar geen ver wondingen opliep. '(Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de sporthal 's Zwaantje werd de ze week een begin gemaakt met de zaalvoetbalcompetitie voor de eersteklassers. De kampioen van het vorig sei zoen. Terneuzen veteranen, startte met een ruime 9-0 overwinning op Philips. Het pas gepromoveerde Mis- tarappers had op de eerste wedsitrijd'aivond de pech met een verzwakt team tegen HKC te moeten aantreden en ver loor met 2-3. Van der Poel had weinig moeite met NSM en won met 7-1. Dow - CHD eindigde na een spannend duie! in een 4-5 zege voor CHD. Of die competitie dit winter seizoen even vlot zaïl verlopen alls voorheen wordt door wed strijdleider Lebrujère twijfel achtig genoemd. De komende benzLned'istriïmtie zou wsteens roet in het eten kunnen gooi en. Verschillende deelnemende teams hebben spelers die ver buiten Tenneuizen wonen en de vraag is of deze een deel van hun schaarse benzine willen gaan gebruiken voor het beoe fenen van dleze zaalsport. zijn stad tot stand is gekomen. Het nieuwe complex noemde hij een belangrijke bijdrage aan het grenscontact tussen de beide Vlaanderens. Hij sprak zijn grote waardering uit over de tot dusver door het bestuur van de Vlaanderen-B.V. ont plooide activiteiten. De heer L. C. Hamelink, di rectielid van het beurs- en amusementscentrum De Vlaan deren, wees op de gunstige ligging van het bowlingcen- trum voor Zeeuwsch-Vlaande ren en de Belgische grens streek en meende dat het bowlingcentrum de leefbaar heid in de streek kan verho gen. De heer Hamelink dankte voor de grote inzet en het doorzettingsvermogen van zijn medewerkers, die het mogelijk hebben gemaakt dat het bow lingcentrum in een recordtijd van de grond kon komen. Hierna voerde nog het woord de heer K. van de Rest, directeur van Bowling-Neder land B.V., die de banen heefi' geleverd, de heer H. van Hoorebeke, president van de Belgische Bowling Federatie en de heer W. Remery, be drijfsleider van het bowling centrum De Vlaanderen. De laatste bood directeur Hame link een trofee aan, bestemd voor de eerste kampioen van het Sasse Bowling-Centrum. Toen was het grote moment aangebroken dat burgemeester Dusarduijn de gouden bow lingbal, waarmee Prins Bern- hard in 1961 het eerste bow lingcentrum in Scheveningen opende, aan het rollen bracht. Zonder succes overigens, want de bal raakte van de baan. Mevrouw Dusarduijn toonde uit beter bowling-hout te zijn gesneden. Onder luid applaus van de aanwezigen scoorde zij een fraaie negen. Vandaag houdt het nieuwe bowling- centrum open huis voor ieder, die met deze voor Zeeland nieuwe sport, wil kennisma ken. 0 Burgemeester Dusarduyn gooit de bowlingbaan open met de gouden bal. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De exposi tie „Kijk op Terneuzen". inge richt in de ruimte van het Terneuzens museum aan de Burgemeester Geillstraat (te genover de Kamer van Koop handel) is vandaag (zaterdag) gesloten. Men kan er wel een bezoek brengen op de tweede kerstdag en gedurende de za terdagen in januari van 14.30 - 16.30 uur. (Van onze correspondent) PHILIPPINE Tijdens de eerste vergadering, die na de oprichting van de oudercom missie voor de basis- en kleu terschool in de Meerpaal te Philippine werd gehouden, heeft de voorzitter, de heer R. de Mul, gepleit voor de inten sivering van de contacten met de ouders. Tijdens de vergade ring werd een werkgroep in het leven geroepen, waarin het schoolbestuur is vertegenwoor digd door de heren P. Cornells en J. Stoel, de onderwijs krachten door de heer E. van Heese, hoofd van de basis school en mevrouw de Mul en de oudercommissie door de heren R. de Mul én S. Ploe- gaert. Behalve dat deze werkgroep er naar zal streven om de ouders van de schoolgaande kanderen meer informatie te verstrekken oveir het schoolge beuren men rekent dan wel op de belangstelling van alle ouders wil zij ook de beleids- schet behandelen, die onder meer behelst de seksuele op voeding van d-e kinderen van de hoogste klas, de overgang van de kleuters naar de basis school, die zo nodii-ge uitbrei ding van de kleuterschool as sistentie bij buitenschoolse ac tiviteiten, d^ culturele vor ming en meer aandacht voor het Sim. Nicoiaasfeest. De oud-ercommiseie moest zich beklagen over de finan ciële bijdrage van de ouders, Hewel er bij de oprichtings vergadering was afgesproken dat er per schoolga-and kind één gulden zou worden be taald bewees het eindresultaat dat het gemiddelde bedrag aanmerkelijk lager ligt. Men ziet zich dan ook gedwongen in het vervolg de bijdragezak- jes op naam te stellen. Hoewel de oudercommissaie in dit eerste jaar zijn uiterste best heeft gedaan om achter standen op velerlei gebied in te halen, men is daarin niet altijd geslaagd. De kwestie niet de verk-eersbnigad'-iertjes is tot nu toe niet opgelost en in de nabije toekomst zal ook gepoogd worden betere contac ten met de ouders te legg via de schoolkrant. Mevrouw Vermedre en de heer Barbé werden gekozein i:n d-e kascommiBsie. Mevrouw Joharv en de heren R. Ploe gaert en T. de Bruin waren aan de beurt van aftreden. In hun plaats werden de dames Van Vooren en De Wit en de heer Hofman in het bestuur gekozen. Tijdens de rondvraag werd verzocht de mogelijkheid te onderzoeken om het trottoir van de Vissenslaian-Laiureijnen- straat door te trekken era de schooluren van de basis- en de kleuterschool zoveel mogelijk gelijk te laten lopen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Suikerunie in Sas van Gent is het niet eens met de aanslag die het hedrijf van de Afvalwater leiding kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen heeft ontvangen betreffende de hoeveelheid afvalwater, die de Suikerunie in 1972 in de afvalwaterleiding heeft geloosd. Er is een beduidend verschil in de cijfers van de suikerfabriek en die van de AWL. De AWL houdt vooralsnog vast aan het resultaat van haar ei gen metingen van het afval water van de Suikerunie. De Suikerunie heeft de AWL meegedeeld beroep te zullen aantekenen tegen de aanslag van de AWL. De voorzitter van de AWL, de heer D.J. Oggel zei in de vergadering van de raad van bestuur dat de Suikerunie het bewijs zal moeten leveren dat haar gegevens over het geloos de afvalwater juist zijn. De Suikerunie heeft haar afval water laten meten door een technisch bureau. Over welk bedrag in geld het geschil tus sen de Suikerunie en de AWL gaat wilde de heer Oggel niet zeggen. „Het gaat in ieder ge val over een beduidend be drag", zei hij. De raad van bestuur hechtte zijn goedkeuring aan de be groting voor 1974, die sluit met een bedrag van 1.034.845,Aan -retributies van rijkswaterstaat, water schappen, bedrijven en ge meenten is begroot 751.117. (vorig jaar ƒ669.857.-). De ex- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Voor ieder een die tijdens de komende kerstdagen om de een of ande re reden in geestelijke nood verkeert heeft de kerstherberg in gebouw Pro Rege aan de De Jongestraat in Terneuzen een noodoproep ingesteld die bereikbaar is onder telefoon nummer 01150-7086. De kerst herberg Is geopend van 9 uur op de eerste kerstdag tot 24 uur op tweede kerstdag. De kerstherberg kan nog enkele vrijwilligers gebruiken. tra bijdragen van de gemeen ten Axel, Sas van Gent en Terneuzen worden geraamd op 196.512.-, hetzelfde bedrag als in 1973, Het bedrag per inwo ner dat de gemeenten aan de AWL moeten betalen is 6, per jaar. 'Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de kerstdagen heeft de Sosjale joenit te Terneuzen, hulpver leningsdienst van de 1 Centrale Stichting, in het gebouw Blok ken 10 en S.O.S.-dienst inge steld. die ook telefonisch (01150-5773) te bereiken is. Dit met de bedoeling om men sen, die in nood zijn of zich eenzaam voelen, te helpen Voor noodgevallen is het num mer dag en nacht bereikbaar vanaf maandag 24 december om 18.00 uur tot donderdag morgen 27 december 9.00 uur. Aanrijding De autobe stuurder N.H.R. uit Terneuzen zag op het kruispunt Jacob Ca-tsstraat-Guido Gezellestraat te laat de auto bestuurd door zijn stadgenoot J.A.T. Er volg de een botsing, waarbij beide auto's schade opliepen. Kerstviering De nacht mis in die Opsfandingskerk (Parochie de Verrezen Chris tus) begiinit maandagavond om tiien uur en wordt opgedragen iin de grote zaad, dank zij de goede samenwerking met d-e partners die om 20.00 hun dienst houden. Het jeugdkoor verzorgt de gezangen met gi- taarbageleiding. Op de eerste kerstdag ziinjgt het gemengd koor om elf uur met orgelbe geleiding onder leiding van de heer Van de Berg, muziekle raar te Sas van Genlt. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De wo ningbouwvereniging „Vooruit" en de bouwvereniging „Sas van Gent", beiden gevestigd te Sas van Gent, hebben een fu sie aangegaan. Aan het ge meentebestuur van Sas van Gent en aan de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelij ke Ordening, is om goedkeu ring daarvan gevraagd. Met ingang van 1 januari 1974 zul len de woningbouwverenigin gen hun werkzaamheden voortzetten onder de naam: Woningbouwvereniging Sas van Gent Vooruit. Het adres van de nieuwe vereniging zal vanaf 1 januari luiden: Bene- luxstraat 59, Postbus 98, Sas van Gent, terwijl het telefoon nummer van de vereniging vanaf die datum zal zijn: 01158-2331. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De Ne derlandse Spoorwegen hebben het gemeentebestuur van Sas van Gent een overeenkomst voorgelegd betreffende het verbreden van de spoorwego vergang in het traject Sluiskil- Sas van Gent-Zelzate te* hoogte van de Slotdijk. B en W delen de raad mee dat deze overeenkomst in hoofdzaak gelijk is aan die welke met de spoorwegen is aangegaan met betrekking tot de overgang bij het Bolwerk- Papegeulestraat in Sas van Gent. B en W stellen de raad voor akkoord te gaan met de overeenkomst ten aanzien van overwegverbreding bii de Slotdijk. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tijdens de kerst- en nieuwjaairsvakantie zijn er in het buurthuis „de Bolster", van de Bomen- en Bloemenbuurt in Terneuzen enkele wijzigingen in het ge wone programma en enkele speciale activiteiten. ag 22 december is jeugd geen doe- r wel om talen uur 's morgens een vertoning vain een achttal dieren-, teken- en lachfilms. De toegangsprijs bedraagt 75 cent. Van 25 december tot en met is de peuterspeelzaal en zijn er ook geen olubbijieenkoimsiten. omderdlag 3 en vrijdag 4 is er om 14.00 uur een grote spelmdddag. Op zaterdag 5 januari wonden er 's mor gens weer fillms vertoond. Tijdens de vakantie zijn er ook voor de volwassenen geen cliuibs of cursussen. Met in/gang van haEf januari begint er een nieuw programma voor de voiwas'senien. Hierover ver schenen nog nadere mededelin gen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De officiële openingsdatum van het Ter neuzens Museum is door het bestuur van de Stichting Ter neuzens Museum en Oudheid kamer, dat woensdagavond voor de eerste keer bijeen kwam, vastgesteld op donder dag 31 januari 1974. Tot voorzitter, secretaris en penningmeester werden be noemd de heren W. de Zeeuw, C. Maas en L. Heydens. De overige bestuursleden zijn de dames M. Korbee en S. Wol- fert en de heer C. van Min- In 1974 zal het museum geo pend zijn van dinsdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. De toegangstarieven zijn voor volwassenen gesteld op 1,- en 0,35 per kind. Gedurende de gehele maand februari zal er in de exposi tiezaal een tentoonstelling worden gehouden van het Uit leencentrum voor beeldende kunst in Zeeland. De bezoe kers uit Zeeuwsch-Vlaanderen zijn dan in de gelegenheid om het materiaal te lenen. Met het uitleencentrum werd over een gekomen dat in principe de collectie twee keer per jaar in Terneuzen zal zijn, zodat men in een later stadium het geleende werk kan terugbren gen en omruilen. Verder zul len er vrijwel permanent wis selexposities zijn, zodat een regelmatig bezoek aan het mu seum interessant blijft. Plattelandsvrouwen De Axelse afdedibg van de Neder landse bond vam Plattelands- vrouwen heeft ïm de Holle de tnaddttuloneiie keratoididiaig ge vierd. Ongeveer 65 van de ruiim 90 teden waren aiainiwezig toen de presidente, mevrouw S. Woïifert, het openingswoord spnak. Nia die samamzaing was heit woord aan mevrouw A. Maquelin voordrachtskunste- nones uiilt Vlilssinigen, die emfce le gedichten ein korte verhalen declameerde. Het hoofdthema was de liefde voor de mede mens, een passend ondierwerp voor de kerstgedachte. De ge dichten waren onder meer ge schreven door Godfried Bo- mans, Gabriel Smit en Michel vain dier Pias. avond Garage houder J.C. vain Driel heeft veel belangstelling gehad voor zijn vocmhchitingsovond, waar op boei wat werd gezegd over benzineverbruik en energiebe sparing. Ongeveer honderd vijftig mensen waren naar De Halle gekomen om vragen af te vuren op een foruim van viler Dateun-vertegeniwoordi- gers. Voetbal Het eerste elftal van de voetbalvereniging Steen speelde op eigen terrein een lichtwedstrijd tegen Ter neuzen 1. Na een zeer span nende wedstrijd eindigde de strijd met een 21 overwin ning voor Steen, nadat de rust met 11 was ingegaan. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland: RA ÏONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100-8030 (3 lijnen). kantooruren: Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13 30-17.00 uur. buiten kantooruren: advertentie-exploitatie: Breda: maandag t.m. vrijdag 19 00-21 00 uur, tel. 01600-22341: zaterdag 9 UI). 12.00 uur, tei. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur tel 01600-22341 bezorgklachten: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. hu isa ansl uitingen: redactie: Chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, lerneuzen, tel 01150-7920. privé tel 01150-5745 algemeen redac- teur Zeeland- A 8 Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, te] 01180-7764 privé tel 01180-7438 redacteur Midden- zeeland drs. J Bouwnians. tel. 01100-3405 sant Klokstraat 1 -joes. tel 01100-8030 privé Coliinshof 35 Goes redacteur te ierneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9 Lei-neuzen, tel 01150-7920, privé tel 01150-4866: redacteur O.Z.- vlaanderen A Verlind. kantoor Steenstraat 14 Hulst, tel 01140- 1751. privé tel 01140-3103 redacteur W Z-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40 üostburg tel 01170-3370; sportredactie oeeiand 'I Koomen. te] 01155-2594. fotojournalist zeeland: C. J de Boer, Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237, abonnementen-exploitatie: Inspecteur Zeeland: P Konings, tel. 01150-6297, advertentie-exploitatie: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100- 4316 AARDENBURG Pierre Blondeel 14.30 u.: Schieting St.—Sebastiaan. BERGEN OP ZOOM Roxy 14.00 u.: Pinokkio a.l.; 20.00 u.: El Cid. Luxor 20.00 u. en 23.30 u. Ik wil het overal met je doen 18 j. Het Markiezenhof 127 te keningen van Bergen op Zoom tot en met de 18e eeuw. Geo pend dag. van 14.00 tot 17.00 u. (t.m. 27 januari). Stadhuis (tweede hal), Grote Markt, expositie kunstwerk van de maand Gouache Masdes Brats van mevrouw Weggeman-Van Loon, geopend dag. van 8-30- 12.30 u. en van 13.30-17.30 u. (t.m. 31 dec.). CLINGE Malpiertuus 20.00 uur: Amusementsavond carnavals club Clinge. GOES Grand 20.00 u.: De vier vuisten de lucht in 14 j. Goes Museum Expositie schilderijen en wandkleden van Janneke Rammeloo-Wey- land. Geopend: ma. t.m. zat. 9- 12 en van 14.00-17.00 u. (t.m. 4 jan.). HULST Den Dullaert 14.30 u.: Jeugdtheater (leeftijd 5 jaar en ouder). W. Blommaert 15.00 u.: schieting. Stadsher berg 18.30 u.: Prijskaarting NKV. Bioscoopgebouw 20.00 u.: The bridge on the river Kwai 14 j. DE KLINGE Fr. Frankaert-de Buur 15.00 u.: schieting. KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goese schilder Mathiesse, geopend van 19.00-22.00 u., zaterdag middag van 13.00-17.00 u. (t.m. 22 dec.). KLOOSTERZANDE Jac. de Waal hokkenten- toonstelling en keuring. R. van Kruijssen 15.00 u. schieting Batavieren. KOEWACHT H. de Vliegher 21.00 u. Dansavond, orkest „The New Angels". G. v. Rumste 15.00 uur Kalkoenschieting. KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v. d. Jongens met foto's uit Zeeland. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.30-12.00 u. en van 14.0U-15.30 u., zat. van 9.30-12.00 u. (t.m. 24 decem ber). LAMSWAARDE P. Claessens 18.30 u.: Prijskaarting NKV. MIDDELBURG City-theater 14.30 u.: Gooiy, de held van de Olym pische Spelen a.l.; 20.0U u.: Lady sings the blues 14 j. Vleeshal stadhuis Kerst salon Zeeuwse Kunstkring, ge opend van 14.00-17.00 u. (uit gezonderd 25 dec. en 1 jan.), tot en met 12 januari. Zeeuws Museum, Abdij plein: tekeningen van Zeeuw se monumenten, boerderijen en schuren van architect J. Oud. (1887-1963). Tevens col lectie oude prentbriefkaarten van Walcheren. Geopend: dag. van 10.00-12.30 u. en van 13.30-17.00 u. (t.m. 31 janua ri). MIDDELHARNIS Grote Kerk 20.00 u.: Kerstconcert door „Sursum Corda". OOSTBURG Ledeltheater 20.00 u.: De rode zon. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 20.15 u.: Promenadeconcert door Rotterdams Philharmo- nisch Orkest. Schouwburg 20.15 u.: Stichting Toneelraad Rotterdam met Penthesilea, Hofpleintheater 20.15 u.: Toneelgroep Podium met „De Cirkel" van Somerset Maug- hum. Groote Schouwburg 20.15 u.: John Lantings Thea ter met „De grote versierder' Piccolo Theater 20.15 u.: Toneelgroep The Family, met „The Family IV". TERHOLE R. van Geertruy 19.30 u.: Prijskaarting om paling en karpers. TERNEUZEN Luxor 20.00 u.: De vier vuisten de lucht in. Noordstraat 21.00 u.: Op treden John Kingsize Russelli: Porgy en Bess". VLISSINGEN Alhambra 20.00 u.: Een vakantie op stelten a.l. VOGELWAARDE Dorpscentrum 20.00 uur: Toneelstuk door Odi. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie Unies van de experimente- le afdeling van de Porceleyne Fles uit Delft. Geopend dag. I van 9.00 18.00 u. Zondag vanl 14.00-18.00 u. 's avonds ook nal afspraak (tot 31 dec.). Verder nog schilderijen, pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden) t.m. 31 december. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen met schilderijen, tekeningen, keramiek, beeld houwwerk en wandkleden (t.m. 14 februari 1974). Geo pend van 14.00-16.00 u. ZUIDDORP» Café Centraal 15.00 u.: Kalkoenschieting. ANTWERPEN KNS 20.00 u.: Moord en antiek. KVO 20.00 u.: Okla homa. Fakkeltheater 20.30 u.: De dag toen ik ontdekte dat mijn kater Ringtheater, Pastorijstraat 23 20.30 u.: De schoondoch ter. Volkenkundig Museum, Gil- dekamerstraat 2-6, expositie Wiegersma Nederlandse volks kunst. Geopend dag. van 10.00-17.00 u. Maandag geslo ten (t.m. 5 januari). GENT KNS 20.00 u.: „Komaan kameraad" door KVS. ST.-Pietersabdij Werken van Felix de Boeck en „Fo rum van de grafiek" (t.m. 6 jan.;. BERGEN OP ZOOM Roxy 14.30 u.: Pinokkio a.l.; 20.00 u.: El Cid 14 j. Luxor 14.00 u.: Tarzans grote gevecht 14 j.; 20.00 u.: Ik wil heit overal mat je doen 18 j. Exposities: zie ondier zater- GOES Grand 20.00 u.: de vier vuisten de lucht in 14 j. Exposities: zale ond®r zater dag. HULST Bioscoopgebouw 20.00 u.: The taröidige oin the river Kwai 14 j.; 15.00 u.: De valer vuisten de lucht iin a.l. W. Blommaert hok- te-ntoonsteïliin'g. De Stadsher berg hoktentoonstelling. liinig. S. Blommaert 15.00 u.: schistiimg. P. Wentzier hok- kentenitoonöbeffling. KLOOSTERZANDE Jac. de Waal hoktentoon stelling en keuring. R. van Kruijssen 15.00 u.: schietiing Batavieren. KOEWACHT A. de Kind 15.00 u.: schiieting. R. Clapdorp 15.00 uur: Schieting. A. de Kind 15.00 uur: schieting. KORTGENE Exposities terdiag. me onder za- MIDDELBURG City-theater 14.30 u.: Goofy, de held van de Olym pische Speilan al.; 20.00 u.: Lady sings the biiues 14 j. Exposities zie ondier za terdag. OOSTBURG Ledeltheater 14.00 u.: Lucky Luke; 16.30 en 20.00 u.: De rode zon. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal 20.15 u.: Volksconcert door Groot IJe koor Rotterdam en Overschie. De Doelen (kleine zaal) 14.00 u.: Portugees feest. Schouwburg 20.15 u.: Stichting Toneelraad Rotter dam met Penthesilea. Hof pleintheater Toneelgroep Podium met „De Cirkel" van Somerset Maugham. Groote Schouwburg 20.15 u.: John Lantings Theater, met „De grote versierder", blijspel. TERNEUZEN Luxor 14.00 u.: De gen darme op vrijersvoeten; 16.30 en 20.00 u.: De vier vuisten de lucht in. VLISSINGEN Alhambra 20.00 u.; Een vakantie op stelten a.l. Bachten Komme 10.00- 23.00 u.: Karst-Inn voor oude ren] WESTDORPE Exposities zie onder za terdag. IJZENDIJKE Exposities zie onder za terdag. ANTWERPEN KNS .15.00 en 20.00 u.: Moord en antiek. KVO 14.30 en 20.00 u.: Oklahoma, Fakkeltheater 20.30 u.; De dag toen ik ontdekte dat mijn kater pederast was. Exposities -zie onder za terdag. GENT Kon. Opera 14.30 u.: De vagebond koning; 19.30 u.: Tu- randat. KNS 15.0G en 20.00 „Kom aan kameraad" door KVS. Exposities zie ondier at-

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 5