Wijkagent goed ontvangen G. Goethals gehuldigd Energiecrisistweede luchthaven op de helling De Stem/De Vrije Zeeuw PvdA-Oostburg wil gezamenlijk in verkiezingen voor gemeenteraad NEDERLANDSE AMBASSADE IN GRIEKENLAND OPEN VOOR VLUCHTELINGEN stad streek B. EN W. AAN RAAD: \j miets 1 aardigs mee naar huis te nemen heb je geen reden en geen excuus nodig. Doe es wat terug. Schenk haar Bols Apricot Brandy. Likeuren Aduiesuan BOLS VOGELSHOW IN BRESKENS WERD SUCCES Palingschieting in Zuiddorpe PvdA-Oostburg HAVENSCHAP GEEFT ERF PACHTEN UIT Vogelwaarde Jacht dreef op strand van Cadzand Plannen voor vier woonwagencentra Tor neuzen Besparing van 5 procent op verlichting PRIJSVRAAG- TY VOOR FAMILIE IN AARDENRURG In zeeland Schieting in IJzendijke FEEST VOOR NKV-JEUGD Dinsdag 27 november 1973 5 (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De PvdA, afdeling Oostburg, is in meer derheid voor het uitkomen met één gezamenlijke lijst voor de drie progressieve par tijen bij de komende gemeen teraadsverkiezingen. Als voorwaarde hieraan werd wel verbonden, zo werd gisteren meegedeeld, dat op het stembiljet de naamsaan- duiddng PvdA niet mag ont breken. Het schijnt, dat de kieswet zich verzet tegen het voeren van gecombineerde namen van bestaande partijen voor één kandidatenlijst. Mocht hier voor inderdaad geen onthef fing worden verkregen, dan wil de PvdA zelfstandig de gemeenteraadsverkiezingen in. Men is bang dat men zich an ders te veel vervreemdt van de eigen achterban. (Van onze correspondent) BRESKENS Vrijdaga vond werd de vogeltentoon stelling in het Casino te Bres kens officieel geopend. Voor zitter Brevet uit Breskens heette alle aanwezigen van harte welkom en in het bij zonder wethouder J. Baren- drecht, die namens het ge meentebestuur aanwezig was. De' heer Brevet zag zich verplicht het voorzitterschap op te geven, aangezien hij geen vogels meer heeft. Hij dankte iedereen heel hartelijk voor al-l-e hulp die hem gebo den i-s en voor het verzorgen van deze tentoonstelling. Ver der opende wethouder J. Ba- rendrecht de tentoonstelling. Hij verontschuldigde wethou der J. Vergouwe, daar deze verhinderd was. Hij sprak er zijn bewondering over uit, dat er zo'n verscheidenheid aan vogels aanwezig was. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Twee maanden geleden is men in Terneuzen bij wiize van proef begonnen met het benoemen van wijkagen ten. Zowel van de kant van de politie als van de bevolking van Terneuzen zijn de eerste reacties op de verschijning van de wijk- agnet positief. Dit delen b. en w. van Terneuzen mee aan de raadsleden in antwoord op een van de vele vragen, die over de gemeentebegroting voor 1974 zijn gesteld. In verband met een inge voerde werktijdsverkorting kan per 1 janiuari nog niet nog eene een tweetal wijkagenten worden aangesteld. Of dat in de loop van volgend jaar wel zal kun-nen, is niet zeker. „Momenteel zijn wij wat de uitbreiding van de toegestane sterkte betreft niet optimis- timistisch gestemd", delen b. en w. mee. Uit de antwoorden vgn B en W. op andere vragen blijkt dat de actie, die 22 Nederland se gemeenten (waaronder Ter neuzen) voeren om niet de dupe te worden van de ver vangingen van de verfijnings- reg-eldnig voor kleine stedelijke gemeenten door een regeling, waar onder meer Terneuzen buiten valt, al enig succes heeft opgeleverd. In 1974 zal nog niet met het verminderen van deze bijdrage worden ge start. De staatssecretaris heeft de betrokken 22 gemeenten uitgedaagd binnen een jaar aan te tonen wat er moet ge- beu-ren om deze gemeenten geen financiële strop te bezor gen. Omdat de raad voor de gemeentefinanciën en de Vere niging van Nederlandse Ge meenten zes jaar hebben ge studeerd op de nieuwe rege ling, lijkt het volgens B. en W. van Terneuzen voor de 22 gemeenten een onmogelijke zaak binnen een jaar met een nieuwe regeling te komen. Ge vraagd werd ook of de ge meente een actievere rol kan vervullen i-n de bestrijding van het toenemend drugge bruik. B. en W. zeggen in hun antwoord dat de stichting voor sociaal cultureel werk een functionaris zal aanstellen, die zich met deze problemen gaat bezighouden. De gemeente verleent in dit veTband dan subsidie. Ook het verhuren van ge- meentewoningen aan commu nies is in de voorbehandeling van de begroting door de raadsleden aan de orde ge steld. B. en W. merken op dat ln woningen, die aan jongeren worden verhuurd, soms com munes gaan ontstaan. B. en W. menen dat daarom niet moet worden gezegd dat geen wo ningen meer aan jonge mensen verhuurd mogen worden. Ook is het de vraag of er ingegre pen moet worden als er com munes ontstaan. „Al deze ge vallen moeten ons inziens niet over een kam worden ge schoren. Wel dienen exces sen te worden bestreden", is het standpunt van B. en W. Verder delen B. en W. mee dat mogelijk al i-n december de raad het ontwerp-structuur- plan voor de binnenstad krijgt toegezonden. Ook wordt op een der vragen geantwoord dat de samenwerkingscommis- sie tussen de Zeeuwse en de Terneuzense muziekschool een andere structuur zal krijgen. De Zeeuwse muziekschool heeft daar tenminste een voor stel over gedaan. Het gemeen tebestuur heeft nu aan de stichting Terneuzense muziek school gevraagd hier voor 1 maart 1974 een oordeel over te geven. Door de raadsleden is ook om inlichtingen gevraagd over eventuele aansluiting van de buurtschappen De Knol en Boe- rengat op het aardgasn-et. Vol gens de PZEM is aansluiting van Wulpenhoek, Boerengat en Knol voorlopig nog niet moge lijk omdat deze buurtschappen ongunstig liggen ten opzichte van de aard-gasleiding. Buurt schappen als Reuzenhoek, Hoek van die Dijk en Zaamslagveer liggen wat dat betreft beter. (Van onze correspondent) ZUIDDORPE In café Centraal werd een schieting op de liggende wip gehouden met een deelname van 69 schutters. De prijzen beston den uit verse paling. De uitslag was: Hoogvogel E Bambost, Overslag (België)., eerste zijvogel J Oosting, Axel., tweede zijvogel L Tal boom, Zuiddorpe.Grootste aan tal vogels (4 stuks) L Per' monit, Sluiskil. Eerstvolgende schieti nig 8 december, aanvang 15. uur. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het bestuur van de PvdA, afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen, vindt dat de Nederlandse ambassa de in Athene opengesteld moet worden voor Griekse politieke vluchtelingen. Het besituur heeft deze me- nii-nig kenbaar gemaakt aan het ministerie van Buitenlandse Zaken in een telegram. Hiertoe werd besloten tijdens een vergadering, die in Oost- burg werd gehouden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de op 12 december a.s. te houden ver gadering van de raad van be stuur van het Havenschap Terneuzen zullen de volgende voorstellen tot nitgifte van grond in erfpacht behandeld worden: Ten behoeve van Verduijn-'s Straalbedrijf te Eede een ter rein van 6900 m2 op het ka naaleiland te Sluiskil voor een erfpachtcanon van 1,50 per m2 per jaar. Voor Aug. de Meijer B.V. te Terneuzen een terrein van 1314 m2 aan de zuidzijde van de Zuiderka- naalhaven voor een erfpachts canon van 2,25 per rr>2 oer jaar <*n voor de firma Water- sportsevice Zeeland te Terneu zen een terrein van 2302 m2 op de oostelijke landtong te Terneuzen voor een erfpachts- car.on van 2.- oer <n2 per jaar. Auto In sloot Doordat hl) moest uitwijken voor een on bekend gebleven bromfietser kwam L. uit Bosohkapel-le op de Hengsbdöj'ksesitraat tussen Ktoosterzande en Stoppeldijk met zijn auto in een sloot terecht. De auto werd zwaar beschadigd, maar L. kwam er met de schrik vanaf. 0 De heer J Barendregt uit Oostburg speldt de heer Goethals namens de Nederlandse Maat schappij voor Handel en Nijverheid de erepenning op. (Van onze correspondent) CADZAND Het zeven meter lange Nederlandse jacht Shalom, van De Vos uit Sprang Capelie, is door motor storing in de nacht van vrij dag op zaterdag op het strand van Cadzand gedreven. De twee opvarenden, schipper Zijlstra uit Harlingen en een schoonzoon van de eigenaar hebben direct hulp gehaald. Het gestrande jacht was on derweg van Blankenbergen naar Harlingen. De mannen van de reddings brigade van Cadzand hebben alles in het werk gesteld om het jacht te behouden. Pieter Faas was aan boord van het jacnt gegaan en kreeg de mo tor weer op gang, waarna hij tot aller bewondering het schip door de branding wist te varen. De reddingsboot Java- zee was vanuit Breskens uit gevaren om zo nodig hulp te verlenen. Met begeleiding van de Javazee is men met het jacht tegen een zware storm opgetornd naar de haven van Breskens. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In opdracht van het woonwagencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen is de Nederlandse Heidemij bezig plannen te ontwerpen voor vier woonwagencentra, die in Terneuzen, Hulst, Sas van Gent en Oostburg zullen ko men. Verder is men in Zeeuwsch-Vlaanderen bezig de gemeenschappelijke regeling aan te passen aan het nieuwe beleid. Deze nieuwe regeling zal in de loop van volgend jaar ter goedkeuring aan de gemeenteraden worden voor gelegd. (Van omze correspondent) TERNEUZEN Wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd en het feit dag hij een halve eeuw in dienst was van Aug. de Meijer B.Vte l'emeuzen, werd de adjunct-directeur, de heer G.F.C. Goethals gehuldigd. 's Morgens had deze huldi ging in intieme kri'ng op het kantoor aan de Westkolkstraat plaats. De heer Goethals werd toegesproken door directie en personeelsleden, waarbij hem tevens geschenken werden aangeboden. Namens de Ne derlandse maatschappij voor handel en nijverheid overhan digde d'e heer Barendregt, de jubilaris een oorkonde em de erepenning. Honderden vrienden en za kenrelaties uit binnen- en bui tenland, onder wie het college van burgemeester en wethou ders van Terneuzen, kwamen 's namiddags in hotel Rotter dam de heer Goethals en zijn familie tijdens de afscheids receptie de hand drukken. Ve le bloemstukken en geschen ken onderstreepten vaak de mondelinge wensen. De heer Goethals kwam in 1923 als jongste bediende in dienst van Aug de Meijer B.V. Er was toen een bezetting van vier man. Gedurende zijn dienst, die een halve eeuw zou duren, heeft de heer Goethals, eerst in de administratieve, later ook in de commerciële sector, het wed en wee van het be drijf meegemaakt. Dat dit uit gegroeid is tot de huidige om vang met meer dan tweehon derd oersoneelsleden. is mede te danken aan de geweldige inzet van de heer Goethals. Ongeveer twintig jaar geleden werd de heer Goethals benoemd tot adjunct directeur van het bedrijf. Kerstfeest De stichting open bejaardenwerk in Ter neuzen houdt dit jaar op dins dag 13 en woensdag 19 decem ber 's middags om halfvijf in het dienstencentrum de Veste een kerstfeest voor de Terneu zense bejaarden. Het bejaar denkoor van de Veste zal op die middag een aantal pas in gestudeerde kerstliederen zin gen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Door het eerder inschakelen van de nachtverlichting langs wegen en straten wordt in Zeeland een energiebesparing van 18 procent bereikt. In Terneuzen is die besparing geringer, na melijk vijf procent. Dat komt omdat de gemeente Terneuzen vroeger al veel zuiniger was en al vroeger het „grote" licht uitdeed dan elders in Zeeland het geval was. Die vijf pro cent besparing van Terneuzen betekent in geld uitgedrukt een jaarlijks voordeel van 9000 voor de gemeente. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG De fami lie Van Bergen uit Aarden burg heeft dit weekend uit handen van directeur J. van Oers van de afdeling verkoop van de „Verenigde Coöperatie ve Zuivelfabrieken Brabant en Zeeland (VCZ) een televisie toestel ontvangen. Het toestel was de hoofd prijs in een door het blad' „Campinascoop" van het Cam- pina-concern uitgeschreven prijsvraag. De Aarden-burgse familie had er aan deelgeno men via hun melkleverancie: de heer Qu-ataert, eveneens uit Aarden-burg. Hij was bij de overhandiging van de hoofd prijs aanwezig, evenals de heer Cauwels, vertegenwoordi ger van de VCZ, onderdeel van het Campina-concern. Aan de prijsvraag hebben in totaal drieduizend Nederlanders deelgenomen. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM De energiecrisis zou alle plannen voor de tweede nationale luchthaven wel eens overhoop kunnen gooien. Een opmerking in deze geest maakte gisteren de Rotter damse wethouder mr. H. Polak, in Bergen op Zoom op een bijeenkomst van het algemeen bestuur van het inmiddels op geheven overleghaven zeehavenontwikkeling Zuidwest-Neder land. Minister Polak lichtte er het onlangs verschenen rapport toe over de aanleg van Schiphol II in Zuid vest-Nederland van de commissie luchtvaartterreinen waarvan hij voorzitter was. Zoals bekend spreekt de commissie als voorkeur Dintel- oord als vestigingsplaats uit. De Rotterdamse ft tthouder wees erop dat enkele grote luchtvwtmaatscnaf-pil» n er ai toe over gegaan zip- om hun programma's in eikaar te schuiven waardooi minder vluchten worden gemaakt. Mr, Kiak zei, dat het uit gangspunt van zijn commissie is geweest dat het Midden- Deltagebied ongerept moet blijven Als het vliegveld in West-Bi abant wortl geprojec teerd wordt volg ns de heer Polak ie minste schade ver oorzaakt. „Dintoioord". 'lgt Dovendien temidden var de clientele. Overigens gaf rij toe dat de aanleg au het vliegveld ook hier nogal een ingreep is. Ves tiging in de \laikerwaard vond ar een randepiossing. Kritiek had mr. Po. ai op de commissie Segher-s dit zoals bekend de regeeng over de beste vestigingsplaats van Schiphol II zou adviseren. „Die «tud'egroep ziel het een beetje te nationaal aldus mr. Polak, d'e van oordeel was dat men over de geluidshinder niet al te veel drukte moest maken omdat daar „wel mu ziek in zit". De Rotterdamse wethouder herinnerde aan het befaamde paarse Doekje van de rijkspla nologische commissie waarin staat dat Zuidwest Nederland in ieder geval eei vliegveld moet krijgen. „Daarom is onze commissie ook van mening.dat Schiphol II in Zuidwest Ne derland geprojecteerd moet worden Gebeurt dat niet, dan moet er twee keer geld uitgegeven worden: nl. voor de Marker waard of Schiphol en voor Zd.- west Nederland". Mr. Polak zei dat er zonder meer een luchthaven in Zuidwest Ne derland dient te claimen. De Zuidhollandse gedepu teerde mr. H. Engelsman merkte op dat Zestienhoven niet uitgebreid kan worden. „Wij ziin voor Dimteloord, dat gebied moet dian maar ont ruimd worden". Hij vond overigens we] dat de commissie Polak hierover niet veel gezegd had. De Zeeuwse gedeputeerde mr. J. Boersma verklaarde dat Zeeland geen standpunt kan innemen zolang er geen uit spraak is van de commissie Segnei:- Hi) wilde wel eens weten nop de ministers van nu denken over de uitspraak in net paarse boekje dat Zuid west Nederland in ieder geval een vliegveld moet krijgen. Dat er nogal wat dorpen moe ten verdwijnen als de tweede nation a u luchthaven in Zuid west Nederland aangelegd wordt, vond hij een „griezeli ge zaak" „Is Schiphol II dat offer wel waard" aldus mr. Boersma. De burgemeester van Bergen op Zoom drs. L. van de Laar, wees ei op dat er in West- Brabant grote onrust bestaat. De gemeentebesturen kunnen door gebrek aan gegevens niet veel zeggen. Eerst moet uitge maakt worden of ons land wel een tweede Schiphol nodig heeft. Dat staat nog niet vast, als het wel nodig is en als het Dinteloord wordt dan is dat voor de direkt omwonenden het offer van hun leven. Drs. van de Laar vroeg zich af of het niet beter zou zijn om wat kleinere luchthavens (Woens- drecht Zeeland, Zestienhoven) nieuw leven in te blazen en die ve verbinden met een groot Schiphol. De burgemeester van Vlissin- gen drs Th.Westerhout, zei dat de kernvraag inderdaad luidt: Moet er überhaupt een tweede nationale luchthaven komen? Kan Schiphol gezien het feit dat de geluidshinder steeds verder teruggedrongen wordt niet verder uitgebouwd worden, waardoor misschien volstaan zou kunnen worden met een bescheiden vliegveld bij Bergen op Zoom. Dan hoeft heel West-Brabant niet overhoop gehaald te worden. De Rijnmondgecommiteerde C. Roozemond was van oor deel dat er nogal wat negatie ve aspecten waren. „We lopen als een kat om de hete brij hen: Zuid-Holland zegt: leg dat vliegveld maar in Brabant, en ook Zeeland wil het niet hebben" De Zuidhollandse gedepu teerde dr. R. Eijsink wond zich over dat „doorspelen van de Zwarte Piet nogal op: „Als ooit is gebleken dat dit over legorgaan moet verdwijnen, dan is dat nu wel. Het zou me niet verwonderen als morgen in de krant staat dat ons overlegor gaan pleit voor vestiging van Schiphol II in de Marker waard". Voorzitter van Aartsen had die indruk niet gekregen. Het dageliiks bestuur van het overlegorgaan zal nu alle aan gesloten colleges om een uit spraak over de beste locatie vragen en daarna de commis sie Polak opdragen een nadere studie te maken. Voor 1 april moeten de standpunten bekend zijn. Mr. Polak benadrukte nog eens dat het volstrekt uitge sloten t, dat Zuidwest Neder land het in de toekomst zal kunnen doen met Schiphol of met Schiphol plus de Mar kerwaard Hij zei vernomen te hebben dat de commissie Seg- hers begin volgend jaar haar rapport zal uitbrengen. AARDENBURG Gemeentelijk Museum, Markstraat, Jan Bruen-s uit Eede m-et tekeningen en aqua rellen. Geopend op werkdagen van 10.30-17.00 uur (t.m. 15 dec.). BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 u: MASH. Stadhuis, (tweede hal), Gro te Markt, expositie kunstwerk van de maand van Marcel Cockx. De Leeuwenpoort. Ge opend, dag. van 8.20-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur (t.m. 30 nov.). (Van onze correspondent) IJZENDIJKE —I-n het Hof- zicht-theater werd in verband met de autoloze zondag een schietintg gehouden waaraan door 26 schutters werd deelge nomen. De uitslag was: Hoog vogel Arn. Boerman, eerste zijvogel Luc. Groosman, twee de zijvogel Tonny de Pooter. Kallen: Monique Seegers. Meeste kleine vogels: Alex Boerman en A Mussche, res pectievelijk met 4 en 3 stuks. (Van onze correspondent) AXEL Zaterdagnamiddag heeft „de Kriekeputte" uit Hulst in de Halle te Axel een voorstelling gegeven voor de kinderen van de Axelse NKV- leden. Er werdem verscheidene leu ke stukjes voorgedragen-, waarvan van de ongeveer hon derd jeugdige aanwezigen, voor het grootste deel begeleid door een der ouders, zichtbaar van genoten. Hoewel dit feest het bezoek van Sin-Nicolaas moest vervangen, kregen de kinderen toch rijkelijk snoep goed toebedeeld. (ADVERTENTIE) GOES Grand, Chen slaat er op los. 14 j. Grote Kerk, expositie voor kunstenaars groep WEB met schilderijen-, tekeningen, gra fisch werk, gobelins, plastie ken en objecten (t.m. 7 dec.). KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goese schilder Mathiesse, geopend dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur, zaterdag middag van 13.00-17.00 uur (t.m. 22 dec.). KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v.d. Jongens, met fo to's uit Zeeland. Geopend ina. t.m. vrijd. 9.30-12.00 uur en 14.00-15.30 uur, zat. 9.3-0-12.00 uur (t.m. 24 dec). MIDDELBURG City, 20 u: Bloedwraak van de zwaardvechter. Zeeuws Museum, Abd-ijplein 4, fototentoonstelling. Men who made your world, portret ten door Yousuf Karsh. Geo pend op werkd. van 10.00- 12.30 uur en van 13.30-17.00 uur (t.m. 7 dec.). OOSTBURG Ledeltheater, 20 u: Last tan go in Paris. ROTTERDAM Schouwburg, 20.15 u: Haag se Comedie met „Een Poppen huis". Hofplein Theater, 20.15 u: „Blauw Blauw" comedie van Hugo Claus. Piccolo Thea ter, 20.15 u: „Jij met je wol ken'. Theater De Lantaren, 20.30 u: Stackeri-dge Pop. De Doelen (Grote zaal) 20.15 u: Meesterserie, Ingrid Haebler, pian-o. SAS VAN GENT Galerie Troutzaerte, exposi tie schilderijen van Mia Depré uit Izegh-em (B), geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.30- 21.0-0 uur, zond. van 14.00- 18.00 uur en ma. gesloten (t.m. 30 nov.). TERNEUZEN Luxortheater, 20 u; Last tango in Paris. Stadhuis expositie Egypte do- denkunst als levenskunst (t.m. 11 dec.). Geopend op werkda- ook van 19.0021.00 uur, zater- dog van 14.3016.30'uur. zat. van 14.30-16.30 uur. VLISSINGEN Alhambra, 20 u: „Naakt over de schutting 14 j. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie „Unica" van de experimen tele afdeling van de Porseley- nen Fles, uit Delft. Geopend dag 9.00-18.00 uur, zond. 14.00-18.00 uur, 's avonds ook na afspraak (tot 31 dec.). Ver der nog schilderijen pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden t.m. 31 dec.). IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit W est- en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen, met schilderijen, tekeningen, keramiek, beeld houwwerk en wandkleden (t.m. 14 febr. 1974). Geopend 14-16 uur. ANTWERPEN KNS, 20.15 u. „De ingebeel de zieke" van Molière door Zuidelijk Toneel Globe. Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, retrospectie ve tentoonstelling 1958-1973 van het werk van leden van G-58. Geopend van 10.00-15.00 uur Op ma. gesloten (t.m. 30 nov.). Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN TERNEUZEN- Wieuwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 ü'nen) KANTOORUREN Maandag tm vrijdag 8 15-12 30 en 13 30-17.00 uur. BUTEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag tm vrijdag 19 00-21 00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag Oud-12 00 uur tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel 01600-22341 BEZORGKLACHT EN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HUIS A AN SLUITINGEN: REDACTIE: Chet Zeeuwse redactie S C Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920, privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg. tel 01 1811-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwnians. tel 01100-3405. kant Klokstraat 1, Goes tel 01100-8030 privé CoJijnshot 35 Goes: redacteur te i'erneuzer en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuw3traat 9, Terneuzen. rei 01150-7920. privé tel 01150-4866: redacteur O.Z. Vlaanderen A Verlind, kantoor Steenstraat 14 Hulst tel 01140- 3751 privé tel 01140-3103: redacteur W Z-Vlaanderen: R van der Helm. Melkweg 40. Oostburg tel. 01170-3370; sportredactie Zeeiand' T Koomen fol 01155-2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings. tel. 01150-6297. ADV EKTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland C. Menu, tel. 01100 - 4318

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 5