Industrie hondlÉ JOURNALIST enceoe Hoe de winterschilder uw geduid gaat belonen. onderhoudsmonteurs pe klok van Ou planner Ik kom eraan, mensen. Met 20 gulden premie! chauffeur Interieur-groothandel vertegenwoordiger leerling operators (met ervaring in plannii en werkvoorbereiding) JONG* DYNAMISCHE VERTEGENWOORDIGERS jonge aktieve Had u deze winter soms 't een en ander aan uw huis willen laten doen? Mooi idee. Alleen: de winterschilder vraagt of u nog even wilt wachten. Want pas vanaf 26 november mag hij uitpakken. Met de nieuwe winterpremie. Die dit jaar vetter is dan ooit: liefst twintig gulden per man per dag. Het wachten waard dus. Vindt u niet? GEMEENTE HALSTEREN DOW CHEMICAL (NEDERLAND) BV RICHARDS ft WAIUNGT0N INTERNATIONAL N.V. Voor een chauffeur met dichter-bij-huis-verlangens. met groot rijbewijs vrijj. Uit' i AMP-Holland BV Rietveldenweg 32, 's-Hertogenbosch Zaterdag 15 september 1973 Wyers' Iniei ieur-groothandel met 21 verkoopcentra in Ne derland heeft plaats voor Onze voorkeur gaat uit naar vertegenwoordigers die ca. 28 iaar oud zijn en reeds over enige branche-ervaring beschik ken De iuiste mensen kunnen na een inwerkperiode geplaatst worden in meerdere rayons. Een goede algemene ontwikkeling en de wil om te slagen in de commercie vormen een uitstekende basis voor een commer'iële '=r'ière in onz- onderneming. Belangsiellende vo den verzocht een schriftelijke sollicitatie met vermelding van oerroonlijke gegevens, opleiding en irvaring te zenden aan: L. J. A. S Kloos, Hoofd Petjoneehz-tken van Wye: Inlerisur g,.: c (handel, N.Z. Voorburgwal 7, Amsterdam-C. M (ruim 140.000 leden) te Utrecht zoekt op korte termijn een Hij zal deel uitmaken van het redaktieteam, met als standplaats Utrecht, dat de eens per 14 dagen ver schijnende Industrie Revu en het Kaderblad verzorgt. Bovendien verzorgen zij de P.R.-aktiviteiten van de bond. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: affiniteit hebben met het werk van de vakbeweging, journalistische ervaring bezitten, inzicht hebben in de sociaal-economische problematiek. Het salaris is in overeenstemming met het niveau van de funktie. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een auto wordt ter beschik king gesteld. Sollicitaties met persoonlijke gegevens, waaronder huidig bruto salaris, te richten aan: Industriebond N.K.V., Postbus 14027, Utrecht. B.V. Export Centrale "Boxtel"te Boxtel zoekt langs deze weg kontakt met een Vanaf 25 jaar voor de behartiging van haar belangen in een bestaand rayon dat gelegen is tussen Breda en Tilburg. De betreffende kandidaat moet in het bezit zijn van het MAVO-diploma en rijbewijs BE. Warenkennis stellen wij op prijs, doch is geen strikte voorwaarde. De verkoop van onze vleeswaren heeft plaats uit de wagen aan detail listen en instellingen. Voor een werklustige jongeman, die uit het juiste hout gesneden is zijn er binnen onze onderneming ruimschoots promotiekansen aanwezig. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan onderstaand adres ter attentie van Hoofd Afdeling Personeelszaken. B.V. Export Centrale "Boxtel'' Boseind 10 Boxtel. Tfn.: 04116 -8222 Het Bedrijfschap Schildersbedrijf verleent die premie van 26 november 1973 tot en met 1 maart 197i voor binnenwerk dat minstens 5 mandagen ,1 Uw schilder kent de voorwaarden en regelt tijdig de aanvraag voor Burgermeester en wethou ders van Halsteren maken bekend dat een vraag om bouwvergunning is inge diend door J.T.M. Daniëls, Franekenberg 26 te Hal steren voor de bouw van een bungalow langs Den Berg. Dit bouwplan is in strijd met het betreffende gel dende bestemmingsplan. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woning wet en artikel 19 van de ivet op de Ruimtelijke Or dening de gevraagde ver gunning te verlenen. De bescheiden liggen van 17 september tot 1 oktober 1973 ter gemeente-secre- tarie van Halsteren tussen 30 en 12.30 ter visie. Eenieder kan gedurende bovengenoemde termijn van tervisielegging bezwa ren indienen tegen die voorgenomen afwijking van het vigerende bestem mingsplan. Dow Chemical (Nederland) B.V. is een dochteronderneming van The Dow Chemical Company, een der belangrijkste chemische concerns ter wereld. Terneuzen, Dow's grootste produktiecentrum bulten Amerika, telt thans 28 labrleken en ruim 1600 medewerkers. Dow's grootste op- en overslag bedrijf is gevestigd in de Botlek. In Rotterdam bevinden zich het verkoopkantoor, ingenieursbureau en inkoopkantoor. Voor diverse chemische fabrieken van onze vestiging Terneu zen worden op korte termijn gevraagd. De bedoeling is deze jonge mensen, met technische opleiding en/of ervaring, verder theoretisch en praktisch op te leiden tot chemisch bedieningsvakman. Gevraagd: LTS procestechniek of metaalbewerken of gelijkwaardige technische opleiding (landbouwschool); gevoel voor werken in teamverband. Hebt u belangstelling? Neemt u dan telefonisch of schriftelijk kontakt op met onze afdeling Personeelszaken, Postbus 48, Terneuzen. Tel. nr. 01150 - 8920 - tst. nr. 2711. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding of mensen die hiervoor opgeleid willen worden. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan ons kantoor te Dordrecht. DORDRECHT MADAME CURIESTRAAT 7 TELEFOON 01850 - 35788" DRACHTEN TUSSENDIEPEN 63 TELEFOON 05120 -16928 Genoeg grote routes gereden? Trek dan profijt van Uw groot rijbewijs en word overbreng-chauffeur bij Van Gend Loos. Dan blijft U veel vrijheid en zelf standigheid genieten, maar U maakt veel kortere routes. Dus bent U vaker en langer thuis. Boven dien zit U in een bedrijf dat blijft, dat alsmaar groeit. Goed verdienen krijgt U er gekoppeld aan bestaanszekerheid. Ook voor U heeft Van Gend Loos een betere been Behalve Uw goede loon hebt U bij Van Gend Loos altijd goede pensioen voorzieningen vrije bedrijfskleding zaterdags vrij een prettige vakantieregeling met vakantiegeld] Kom vrijblijvend prat» op onderstaand adres of bel ons om een afspraak te maken. Wie er n spot verj I (j wist het misschien niet Laar het is waar; het spookt in Oudehorne. Ge lukkig bezit dit vriende lijke Friese dorpje een Ikandvol stoere mannen. I Aan het einde van ieder jaar stappen zij met vast- 1 beraden tred naar het 1 plaatselijke kerkhof. Tien hagen lang elke dag vijf [minuten luiden zij de I klokken op de begvaaf- I plaats. De overlevering I zegt dat aldus de boze I feesten, die zich hier en Imassc plegen op te hou- |ien, verjaagd worden. Maar het is toch niet meer kat het geweest is ^Boze geesten, jammerende gehuld in niets, mri- |ren op het kerkhofje waar de (opschriften van vele grafzer- ken reeds sedert eeuwen ver vaagd zijn. Vooral 's nachts, m precies één minuut over twaalf, zijn zij aktiaf. Met rammelende botten spelen zij (en onschuldig spelletje „krij- gert N tere wel f neei seri f ook erge dorn de kenl Nog] Dc mell 21 e om den 1 zegpl voo f het si ra van gaa'l zett(| vasi) re r lenril keniT vrijé. Maa de kl luid r wetil dan I VAN GEND LOOS N.V. Belcrumweg 12, Breda, 01600-22499. K I AMP-HOLLAND B.V. is een modern bedrijf waar kwaliteitsprodukten worden vervaardigd op elektrotechnisch en elektronisch gebied. Door de uitstekende kwaliteit wordt de vraag naar onze produkten met de dag groter. Daardoor groeien wij steeds weer uit ons jasje en hebben wij steeds grotere behoefte aan uitermate goede krachten. Een van de verkeersknooppunten in ons bedrijf is de afdeling Planning. Hier komen orders binnen van de afdeling Verkoop, die door de planners worden verwerkt tot produktie- opdrachten. Tijdig in de juiste hoeveelheid bijbestellen van materiaal via de afdeling inkoop en rekening houden met levertijden is een must. Daarbij dient er rekening mee gehouden te worden dat de produktiecapaciteit in de fabriek opti maal wordt benut. Bewaking van de materiaal- voorraad binnen de produktgroep waarvoor de planner verantwoordelijk is, is dan ook van essentieel belang. De planner is een man die aan veel dingen moet kunnen denken en een groot verantwoordelijkheidsgevoel heeft. Bij het inplannen van orders in een produktie- afdeling moet een veelvoud van belangen zo goed mogelijk worden gediend; niet alleen optimale bezetting van man- en machine capaciteit, maar ook realisering van toegezegde levertijden, rekening houdend met machine gebonden dubbelbewerkingen, storingen, niet voorziene absenties etc. Voor deze belangrijke functie zoeken wij dan ook een hts-er Hij zal met de hulp van zijn assistent als een belangrijke gesprekspartner zijn voor de productiechefs. Moderne hulpmiddelen, in de vorm van computeroutput, staan hem ten dienste. Natuurlijk kan de toekomstige medewerker rekenen op een ruime inwerkperiode. Hij heeft beslist feeling voor organisatie; een goed administratief inzicht is noodzakelijk en hij is minstens 25 jaar. Bent u de man met plannen voor deze interessante en levendige baan, schrijf ons dan een brief met persoonlijke gegevens onder vermelding van nr. 842. Vervolgens nodigen wij u graag uit voor een gesprek. Ons adres: AMP-HOLLAND B.V. Afdeling Personeelzaken, Postbus 266, 's-Hertogenbosch. Telefoon (04100) 25231 Worldwide precision engineering at the end of a wire 0i *to/c/ct vlui De Vnes en j

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 22