Twee talentvolle, ambitieuze vertegenwoordigers. K J. H. Laeven vertegenwoordiger suiisr op uw vakantie-adres timmerlieden betonwerkers bankwerkers lassers ASSISTENT van de direktie vertegenwoordiger centraal beheer EEN CHEFFIN PONSTYPISTES EEN L00N- B0EKH0UDER/STER I I We! eens een lijstje gemaakt van de mensen, de dieren, de dingen waar u allemaal verantwoordelijk voor bent? PENSION NOG VRIJ Pension Hönders Melkinrichting „MARTINUS" te Breda Frans Verbunt Co. B. V. - Tilburg Zoek CB voor een brandverzekering zonder premie-schade voor een onbezorgde jonge dag voor een transportverzekering met schade-beperking Zekerheid in bedrijfsvoering PONSCENTRALE ZUID-NEDERLAND Dynamisch bedrijf, Felix-Bonzo is een dochter van het grote Amerikaanse Ralston-Purina concern. Wij zijn een modern, sterk marketing- georiënteerd bedrijf en marktleider in de dier voedingsbranche met produkten als Felix, Bonzo, Purina en Sluis Vogelvoeders. Wij zoeken op korte termijn twee talentvolle, ambitieuze vertegenwoor digers. Zij kunnen bogen op een redelijke ervaring als vertegenwoordiger bij een merkartikelfabrikant en moeten in staat zijn geheel zelfstandig te opereren en initiatieven te ontplooien. Want ze zijn verantwoordelijk voor de distributie en presentatie van het totale assortiment in hun rayon. Waarbij meteen vermeld mag worden dat wij hun aktiviteiten doeltreffend ondersteunen met reklame en promotion. Bovendien besteden wij grote aandacht aan verdere opleiding en training, waardoor zij de mogelijkheid hebben om snel uit te groeien tot topverkopers. Vanzelfsprekend^ waarderen wij uw kwaliteiten met een uitstékend salaris, dito emolumenten en sociale voorzieningen, een goede autoregeling, 4 weken vakantie en studiekosten vergoeding. Als u trek heeft in deze uitdagende job en u woont in Zeeland, West-Brabant of de Randstad Holland, zend dan een bondige, informatieve brief aan Felix-Bonzo B.V., Postbus 3i,Etten-Leur. Wij zullen uw brief vertrouwelijk behandelen en zeer snel iets van ons laten horen. BONZO Dat kan, maar uitsluitend per luchtpost (s.v.p. met blokletters invullen) Zaterdag 23 juni 1973 26 ÜDU-UJJCEBQD Beton- en Aannemingsmaatschappij J. H. Laeven B.V. vraagt voor haar dochteronderneming in Duitsland voor bruggenbouw in Duitsland. Betaling volgens duitse tarieven en duits verzekerd. Aanmelden tijdens kantooruren bij ons kantoor te Heerlen, St. Franciscusweg 36, Telefoon 045-71.83.33. Na kantooruren telefonisch bij de heren: A. H. Bijlmakers - 04447-1850; J. H. Penders - 04402-3238; of A. L. Roebeling - 045-41.33.35. Beton- en Aannemingsmaatschappij St. Franciscusweg 36 Heerlen. 100* M Llzetf, uw echtgenote, uw kinderen, uw hond, uw poes, uw huis, ook uw tv.-an- tenne. Onverwacht gebeurt er iets mee. En plotseling bent u verantwoordelijk voor schade die aan derden wordt toegebracht. Dan bent u blij met een Interpolis aan sprakelijkheidsverzekering. Voor een ge ringe premie een hele zorg minder. Interpolis verzekert bijna alles en iedereen. IntorpoBs. Coöperatief lands. 'n hele zorg minder Hoofdkantoor Tilburg, ConservatoriUMtaan 15, Telefoon 013-629111. 4 km van Valkenburg 3-pers. en 4-pers. kamers. Alle kamers voorzien van stromend water. Met ont bijt. Hoofdstraat 98, Schimmen Limburg. Tel. 04404 - 345. is het bedrijf, dat Breda e.o. voorziet van melk en melkprodukten. In een hecht team van leidinggevende mensen vaceert de functie van De functionaris, die wij hiervoor zoeken, zo» zich, naast (enige) administratieve ervaring, moeten Interesseren voor bedrijfseconomische en commer* ciele aspecten van het bedrijf. Hij zal bereid moeten zijn om, met behoud van zijn eigen positieve inbreng, in team-verband samen te werken. Onze gedachten gaan uit naar iemand van 25-30 jaar, die een vooropleiding heeft op middelbaar niveau en in het bezit is van of vergevorderd is met de studie voor S.P.D., of gelijkwaardige opleiding. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitaties spoedig te richten aan de direktie van Melkinrichting „Martinus", Postbus 514, Breda. Gerenommeerde fabriek van Vruchtenwijn, Vruchtensap, Limonadesiroop, annex Distilleer derij en handel in Buitenlandse wijn, zoekt wegens pensionering van een harer medewer kers in de buitendienst, op korte termijn een voor het rayon Zuid-Nederland. Hij zal tot taak krijgen het bezoeken van onze afnemers, t.w. slijterijen, delicatessezaken en de groothandel. Door zijn inzet zal hij de verkoop van onze pro- dukten dienen te bevorderen en de kring van afnemers uit te breiden, waarbij hij op doelge richte steun van onze binnendienst kan rekenen. Goede opleiding vereist Ervaring in de branche strekt tot aanbeveling. Vast salaris, provisie en onkostenvergoeding. Auto, zonder reclame, wordt ter beschikking gesteld. Brieven met uitvoerige inlichtingen en voorzien van recente pasfoto onder no. 25287 aan het bu reau van dit blad. Wij zijn importeurs van wijnen en gedistileerd, waaronder Sandeman sherry, Black White whisky, Gordon's Gin en vele andere bekende merken. Wij zoeken op korte termijn een voor het rayon West Brabant, Zeeland en de Zuidhollandse Eilanden. Zijn functie omvat het onderhouden van relaties op groothandels- en detailhandels niveau in zowel de drankenhandel als de levensmiddelensector. De man, die wjj zoeken, is 25 - 30 jaar. Hij heeft een middelbare schoolopleiding genoten en woont binnen het hierboven aangegeven rayon. Zij, die aan de gestelde eisen voldoen, kunnen wij een goed inkomen, alsmede dienovereenkomstige secundaire voorwaarden bieden. Bent u van menmg dat u vow deze functie in aanmerking komt, dan verzoeken wij u schriftelijk te solliciteren (pasfoto bijsluiten s.v.p.) bij de directie van Frans Verbunt Co. B.V., Postbus 31, Tilburg. maatschappijen voor levens- en schadeverzekering, bedrijfsadministratie en management-lnformatiesystemen, financiering en leasing prins tvUlem alexanderiaan 651 apefdoom postbus 700 telefoon 05750-83362 en consumenten vinden elkaar fa deze krant Leysenhoek 27 te Oosterhout N.-Br. zoekt op korte termijn: Zij dient ponservaring te hebben en tevens leidinggevende capaciteiten. Er bestaat de mogelijkheid tot werken in een volledige dagtaak, doch ook als part-time kracht. Indien u in deze job geïnteresseerd bent gelieve u overdag contact op te nemen met onze pons centrale, Leysenhoek 27 te Oosterhout, tel. 01620 - 27993. Eventueel 's avonds met de heer Bromet te Breda, tel. 01600-53741. met ca. 300 werknemers, gevestigd te Zandvliet (België, vlak over de grens bij Ossendrecht) zoekt voor haar afdeling loonadministratie Vereisten Enige ervaring in Nederlandse en/of Belgische Loonboekhouding en enige kennis van de Duitse taal. Uw sollicitatie, vergezeld van gegevens wordt gaarne ingewacht onder nobur. van dit blad. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Wilt u dit dan uitsluitend via onderstaande bon opgeven. Graag 14 da gen van tevoren aan onze afdeling abonnementen opzenden. Jammer genoeg kunnen wij geen telefonische opgaven in behandeling nemen. Voor toezending naar het vakantieadres in Nederland en België zullen wij geen porto in rekening brengen. Toezending van de krant buiten Nederland en België zal plaatsvinden. De gemiddelde portikosten hiervoor, ad f 0,95 per dag, worden doorberekend (Hiertoe ontvangt U van ons een acceptgiro kaart. Wij verzoeken U dringend hiervan gebruik te maken). Wij moeten u er wel op wijzen, dat ondanks stipte verzending, de postbestelling in drukke toeristencentra, vooral in Zuid-Europa, te wen sen overlaat. Aan de afdeling abonnementen DE STEM Reigerstraat 16 Breda Ondergetekende Huidig adres: Woonplaats Bezorging per post per agent*) Doorhalen wat niet van toepassing Is. verzoekt zijn krant van tot en met naar het volgende adres .te zenden adres huisnummer hotel, pension of camping land plaatsnaam Niet meer dan één letter per vakje Invullen. Gegevens geplaatst buiten de vakjes worden niet in het adres opgenomen.

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 36