IJZEN 6,75 2,95 2,24 1,79 1,05 AERT EN Pleidooi voor regionalisering van sociale diensten in Zeeuwsch-Vlaanderen Verkeerszondaars op het matje Praatplan in de maak voor binnenstad \M In Westdorpe Paleis revolutie 98 1,79 1,19 3,25 98 Veel belangstelling voor jubileum fa. G. H. Staal GEMEENTE TERNEUZEN Andringa exposeert in Mol roor stad streek Hotel International Beslissing in avondvoetbal Terneuzen Maatschappelijk werker gemeente neemt afscheid Hansweert Vogelwaarde Eede HULST HET ADRES Nieuwe kabel voor Dow in Terneuzen Biervliet Zaamslag in zeeland GEVONDEN VOORWERPEN iTSPRAY 2 voor AATENKETCHUP |var> 1.99 voor P ASPERGES nu voor ORNO E,59 voor 1,99 voor HULST Ikrant Ik TER - HULST 11 deren t vergeten lekleurde ;rd voor 30 juni net een van de n. 8 jaar: radio Kinderschemerlamp -P sprookjes 3latenbon m. 10e Pen n. 12 jaar :ototoestel Jadio m. 4e LP. m. 10e Platenbon Vergeef niet naam adres en leeftijd Woensdag 20 juni 1973 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Onder de titel „Regionalisering wen,/ selijk of noodzakelijk heb ben mevrouw J. Boogerd - Quaak en de heer F. Wil- laert, resn. buitendienstamb tenaar Sociale Zaken in Oostburg en staffunktiona- ris bij de Gemeentelijke So ciale Dienst in Terneuzen, een rapport samengesteld over rationalisering van de gemeentelijke sociale dienst verlening in Zeeuwsch- Vlaanderen. De samenstellers komen na hun oriënterend onderzoek bij de acht Zeeuwsch-VIaamse gemeenten tot de slotsom, dat gemeentelijke hulpverlening vanuit een Intergemeentelijk orgaan, een intergemeentelijke sociale dienst, dient te komen. Als een van de eerste taken (ADVERTENTIE) HULST, TEL. 01140-3453* KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU v.a. 12,50 (Van onze correspondent) SAS VAN GENT In het rayon Sas van Gent in het zomeravondvoeetbal valt van avond de beslissing wie kampi oen wordt- Dan wordt de top wedstrijd gespeeld tussen de Philippine Veteranen en Ra cing White 1. De veteranen hebben aan een gelijk spel genoeg om in het bezit van de titel te ko men. Het zal er in elk geval spannend aan toegaan want de krachtsverhouding tussen de beide teams is gering. Uitslagen: Philippine Vete ranen - Corn. Boys veteranen 5—2, CPC - CSM 1—4, Racing White - DOW 1—0, Racing White 3 - ONA 1—4, Corn Boys vet. - ONA 2—1. Racing White 2 - CPC 11—2, Racing White 1 - CSM 6—0. De stand is nu: Philippine Veteranen 7-14, Racing White 7-13, Corn Boys Vet. 7-11, CSM 6-6, ONA 7-6, Racing White 2 7-6, DOW 1-2, CPC 7- 2, Racing White 3 6-0. Programma: 20 juni: Philip pine Veteranen - Racing Whi te 1. 21 juni: ONA - CPC. 22 juni: CSM - Corn Boys Vet. Afscheid Het bestuur van de vereniging voor christelijk onderwijs te Terneuzen zal in verband met de pensionering van een der onderwijzeressen aan de Prins Willem van Qranjeschool, mejuffrouw N.H. v,an der Welle een afscheids bijeenkomst houden. Deze zal plaatsvinden in De Vijverhof aan de Fr. van Eedenstraat op woensdag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur. Daarna zal het be stuur de scheidende leerkracht een receptie aanbieden. van een dergelijk orgaan wordt genoemd het bevorde ren van een actief welzijnsbe leid in de regio. In het rapport wordt vermeld dat met name in de kleine gemeenten waar „sociale zaken" een eenmans post is, de desbetreffende ambtenaar maar te vaak over belast is en dat daardoor de nauwkeurigheid van het on derzoek naar de gevallen in het gedrang komt. „In de praktijk blijkt, dat de outillage van de diverse gemeenten met betrekking tot de privacy van de cliënt va rieert van goed tot zeer slecht. In de beste gevallen wordt men ontvangen in een aparte ruimte en heeft men een wachtkamer. In de slechtste situaties wordt men echter ontvangen op een open secre tarie-afdeling waarbij de ogen van alle aanwezige ambtena ren op de betrokken cliënt ge richt kunnen zijn en waarbij eveneens andere bezoekers aanwezig kunnen zijn. Verder zijn er ontvangst ruimten waarvan de betrok ken colleges van burgemeester en wethouders zich wel twee keer zouden bedenken can er bijvoorbeeld zakenrelaties of bevriende collega's van B. en W. te ontvangen". Verder signaleren de samen stellers van het rapport, dat bedoeld is als scriptie voor de opleiding hoigere sociale ar beid, dat er nogal verschillen per gemeente zijn in de wijze waarop de afwikkeling van een verzoek om hulp plaats vindt. „Verder vinden wij, dat te weinig de mogelijkheid van consultatie wordt gehanteerd. Dit heeft in de praktijk tot gevolg dat vijf of meer wel zijnswerkers in een gezin ko men. Er is steeds wel een werker, die een bepaald pro bleem helpt aanpakken, maar uiteindelijk blijkt de cliënt al les en iedereen te missen". De taak van de gemeenten bij de uitvoering vain de sociale hulpverlening formuleren de rapporteurs in de volgende op dracht: het op adequate wijze materiële dan wel immateriële hulp doen verlenen aan perso nen c.q. kleine groepen, waar door deze in staat gesteld wor den op algemeen aanvaardbare wijze deel te hebben aan het maatschappelijk gebeuren en de maatschappelijke verwor venheden. Hertoe hebben de gemeente niet alleen een uit voerende doch eveneens een stimulerende en signalerende taak". (Van een onzer verslaegevers) WESTDORPE Van heinde en ver, uit heel Zeeuwsch- Vlaanderen, uit België en zelfs van de Belgisch-Franse grens kwamen de belangstellenden voor de receptie van het aard- appelveredelingsbedrijf G. II. Staal in Westdorpe, dat het vijftig jarig betaan vierde. In café „Het Oud Raedhuys" was het een komen en gaan van relaties, vrienden en ver tegenwoordigers van landbouw organisaties, die de firman ten en vooral de oprichter van het aardappelveredelingsbe- drijf, de heer Florimont Staal, kwamen gelukwensen. Die felicitaties gingen gep- paard met het aanbieden van talrijke geschenken. OOSTBURG Twee kapiteins op een schip gaat niet. Maar twee ko ninginnen in één en de zelfde bijenkorf ook niet. Dit bleek weer eens bij de bijenvolken van de heer C. Boerjan, die op een terrein van de Sint-Eloy-scholenge- meenschap in Oostburg een aantal bijenvolken herbergt. Een jonge koningin nam een deel van het bijenvolkje met zich mee. - Gelukkig voor de imker waren zij niet ver weg, want vlakbij de oorspronkelijke „woon plaats" trof hij de zwerm van naar schat ting 25.000 bijen aan. De korf die werd geplaatst (foto) is als tijdelijk on derkomen dankbaar door de bijen aanvaard. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De heer K. Hermans, de enige maatschap pelijk werker in dienst van de gemeente Terneuzen. verlaat op 13 juli de gemeentelijke sociale diénst- Hij aanvaardt dan een nieu we functie bij De Sterre in Sluiskil. Zijn vertrek bij de gemeente heeft tot gevolg dat voor maatschappelijke hulp verlening hier dan niemand meer aanwezig is. Naar een opvolger van de heer Hermans wordt gezocht. Zolang die er niet is zullen mensen, die voor maatschappelijke hulpverle ning bij de gemeente aanklop pen naar Terneuzense instel lingen op dit gebied worden verwezen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De stede- bouwkundige afdeling van openbare werken werkt aan een vlekken- of praatplan voor de oude Terneuzense bin nenstad. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat in dit schetsplan elementen worden opgenomen uit het studiepro ject van de drie architecten die hun visie gaven over de toekomstige structuur van het hart van Terneuzen. Zodra het vlekkenplan van de stedebouwkundige afdeling afgerond is en b. en w. er zich over hebben beraden zal het schetsplan aan de bewoners van de binnenstad worden voorgelegd. Dat zei voorlichtingsambte naar J. Robesin op een bijeen komst van de wijkraad voor de Terneuzense binnenstad. In de binnenstad heerste nogal wat onrust over mogelijke sa neringen. De heer Robesin be nadrukte echter met grote klem dat er nog niets defini tiefs is besloten. Het studie project van de drie architecten bleek financieel geen haalbare kaart voor de gemeente. Daar na heeft de stedebouwkundige afdeling van openbare werken een eigen visie op papier ge zet. Het is met geen mogelijk te zeggen wanneer dit schet splan gereed kan zijn, aldus de heer Robesin, die nena- drukte dat de inwoners zo snel mogelijk over dit praat plan geïnformeerd zullen wor den. Scherpe kritiek werd in de bijeenkomst geleverd op het, volgens de aanwezigen, (Van onze correspondent). TERNEUZEN Tegen me vrouw E.M. uil Ertvelde, werkzaam als laborante op een bedrijf te Siuiskii eiste de of ficier van justitie, dinsdagmor gen een boete van honderd gulden, omdat zij op 3 mei jl. op de industrieweg te Sluiskil met een snelheid van 82 km- uur zou hebben gereden, „Ik kwam van de tandarts en als ik een minuut te laat kom. wordt er een kwartier van mijn loon ingehouden", zo zei verdachte. „Zijn ze zo streng op die fabriek", wilde mr .Van Hees weten, die het toch maar een trieste morgen voor me vrouw vond en haar veroordeel de tot f. 80,—. De zaak tegen mevrouw A.G.G.L. uit Terneuzen, die het stopteken van de verkeers agent zou hebben genegeerd, werd aangehouden, omdat ver dachte betoogde, dat de agent haar onmogelijk kon hebben gezien omdat zij achter een vrachtwagen reed, die vanaf de Axelsestraat de Kerkhof laan in sloeg. L. de H. uit Terneuzen kreeg een boete van fl 60,- (conform de eis) omdat hij op 28 april jl. op de Guido Gezel- lestraat met een snelheid van 88 km had gereden. J.L. werd op het matje ge roepen, omdat hij op 28 april jl. eveneens op de Guido Ge- zellestraat 89 km had gereden. „Dat wat er in het P.V. staat over een vierwielig motorrij tuig klopt niet, het was een motor op twee wielen", zei verdachte. „Een goed rechts kundig advies moet ook goed gehonoreerd worden", zei de officier van justitie en vroeg een boete van fl 25,-. Mr. Van Hees sloot zich daarbij aan. Ook E.J. uit Terneuzen, die met zijn bromfiets op de Axelsestraat op 25 april jl. 41 km had gereden hoorde fl 25,- boete tegen zich eisen. Mr. Van Hees veroordeelde con form. De zaak tegen A.D. die ont kende op 9 december van het vorige jaar nabij de super markt Van de Velde een auto te hebebn aangereden werd voortgezet met het horen van de getuige hoofdagent De S. van de Terneuzense Gemeen tepolitie, die het proces ver baal had opgemaakt en getui ge J.S. uit Amsterdam, die verklaarde de botsing te heb ben gezien. Conform de eis werd D. veroordeeld tot vijftig gulden boete en betaling van de schade ad. 162,-. De uitvoerder J. F. uit Axel, had op de mistige tweede fe bruari van dit jaar alleen met stadslichten gereden, terwijl het zicht slechts 75 meter was. Hij bestreed dit omdat op de foto het nummer van zijn auto niet te zien was (de bekeuring was eerst drie weken later gekomen), maar wel de over kant van de kreek, vanaf de Zuidsingel te Axel. De officier vroeg een boete van fl 100,-, mr. Van Hees nam genoegen met fl 75,-. Mr. Tichelman jr. nam waar voor verdachte A.V. uit Sint Niklaas, die te Hulst een aan rijding had veroorzaakt. Er viel niet veel tegen in te bren gen. Eis en uitspraak fl 75,-. Tegen F. v. d. V. uit Heus- den (Br) eiste de officier fl 60,- (uitspraak fl 40,-) omdat hij op 14 maart jl. te Sas van Gent met een snelheid van 71 km had gereden. Verdachte erkende het feit en zei niet te hebben opgelet. Wegens het bouwen zonder vergunning van een garage op zijn terrein eiste de officier een boete van fl 150,- (uit spraak fl 100,-), omdat W.L. te Clinge zonder bouwvergunning op eigen terrein de fundering had laten aanleggen voor een garage. Eerst was dit agraisch gebied, maar later was het veranderde in „bestemmings plan". Verdachte ze van me ning te zijn dat hij nu wel spoedig de vereiste bouwver gunning zou krijgen. gebrek aan optreden van de politie tegen wanordelijkheden in de Dijkstraat en Nieuw- straat. Schoolreisjes Afgelopen weken hebben de leerlingen van alle klassen van de open bare basisschool te Hansweert hun jaarlijkse schoolreis ge maakt. Allereerst waren de leerlingen van de zesde klas aan de beurt. Onder leiding van het hoofd der school de heer J. Boon en het lid van de oudercommissie mevrouw Vos- Verschuure vertrokken de leerlingen per bus voor een vierdaagse schoolreis naar het vakantieoord Morgenrood te Ooisterwiik. Daarna waren de leerlingen van de klassen drie vier en vijf aan de beurt. On der leiding van het onderwij zend personeel en enkele da mes van de oudercommissie vertrok een bus met enthousi aste leerlingen naar het Euro- strand te Valkenswaard. De rij van schoolreizen wer beslo ten met de reis van de leerlin gen van de klassen een en twee. Deze kinderen hebben een bezoek gebracht aan de Beekse Bergen te Hilvaren- beek. Oefenprogramma Voet balvereniging Vogelwaarde heeft voor de vier seniorenelf- tallen ter voorbereiding op het komende voetbalseizoen een interessant oefenprogramma opgesteld. Dit oefenprogramma komt er als volgt uit te zien: Zaterdag 28 juli: Vogelwaarde 1 - Yerseke 1 en Vogelwaarde 2 - Yerseke 2. Zaterdag 4 augustus: Vogel waarde 1 - Ri'llandia 1, Vogel waarde 2 - Rilllandia 2, Zaamslag 3 - Vogelwaarde 3 en AZVV 4 - Vogelwaarde 4. Zaterdag 11 augustus: Ter.n. Boys 1 - Vogelwaarde 1, Tem- Boys 2 - Vogelwaarde 2, Tern. Boys 3 - Vogelwaarde 3 en Tern. Boys 4 - Vogelwaar de 4. Woensdag 15 augustus: Philip pine 1 - Vogelwaarde 1. Zaterdag 18 augustus: Hoek 1 - Vogelwaarde 1. Hoek 2 - Vogelwaarde 2, Spui 2 - Vo gelwaarde 3 en Spui 3 - Vo gelwaarde 4. Woensdag 22 augustus: Vogel waarde 1 - Vldssingen 1. Zaterdag 25 augustus: Steen bergen 1 - Vogelwaarde 1, Steenbergen 2 - Vogelwaarde 2, Terneuzen 4 - Vogelwaarde 3 en Terneuzen 5 - Vogel waarde 4. examens EINDHOVEN Voor het doctoraal examen van de afde ling der bedrijfskunde aan de T.H. is geslaagd A.J. de Win ter. Ovezande. GOES Voor het examen ziekenverzorgster zijn ge slaagd de dames Elsje de Wil de en Carola Renon, beide werkzaam op het verpleegte huis „Maria-Terweel" te Goes. Eindexamen HBS-B aan het Goese lyceum: Geslaagd: Mare van Dijk, Carine van Hin-te, Gert Jongkamp, Frans van Stee, Eelco Tamminga, Jantien Tideman. Herexamen: 2 kan didaten. Afgewezen: 3 kandi daten. Aan de Opleidingsschool voor het Christelijk Kleuter onderwijs te Middelburg slaagden voor de akte kleuter leidster de volgende kandida ten: J. J. Baaij te Tholen, C. P. Bal te Baarland, C. Boon te Terneuzen L. M. v. d. Borgst, E. C. M. Clarijs, C. M. de Feyter, C. J. Scheele, D. L, Buijs, C. A. J. Jonkheer, M. J. Lenselink en M. A. Haverkate te Middelburg, P. de Bruin, J. C. F. M. Speckens, A. P. P. Stobbelaar en M. E. Dek te Goes, E. M. Franse te Kwa- dendamme, W. Maliepaard te Stad a. h. Haringvliet, A. E. M. R. van Mansfeld te Roosen daal, M. J. Neeteson te Hulst, G. S. Sevenhuijsen te Middel- harnis, A. J. Steketee te Nieu- werkerk, M. M. A. de Vlieger te Zierikzee, J. M. C. Baiden- mann, J. M. Beerens, N. S. Bommeljé, M. Drost en A. M. Weug te Vlissingen, D. H. van Belzen te Arnemuiden, C. Hoogstrate en M. C. Sturm te Kapelle, W. S. J. Jongepier en J. Willeboordse te Seroosker- ke. Er namen 36 kandidaten aan het examen deel. 2 Kandida ten werden tot een her-exa men toegelaten terwijl 2 kan didaten een herbeoordeling voor de praktijk zullen krij gen. MIDDELBURG Aan de christelijke pedagogische aca- diemie te Middelburg slangden voor het havo-5 diploma de volgende kandidaten: H. Adri- aanisen, A.J. Schiettekatte en W.A. de Regt te Vlissingen; E. Boogaard te Meliskerke, P. de Clerq te Hansweert: H.A.J. Cornelisse te Oostkapelle; K.L. Francke en S.G. Francke te Koudekerke; P.A. Geene, A. Keim, M.M. Geerse, S.F. Gise- onse, D. den Hollander, A.F. van Leest, K. van Winkelhof, L.J. Mersie. G.M. Pels, W. Rus, J.A. de Wolf en G.J. Zwart te Middelburg; A.D. Goethals te Schoondijke: P. Koeman te Yerseke: J. Louise te Hoedekenskerke; D.AW Markusse te Kapelle; A. van Sluys te O. Souburg; A, de Wolf te St.-Laurens. Er namen 28 kandidaten aan het examen deel. 2 kandidaten werden tot een herexamen toegelaten. MIDDELBURG Aan de Opleidingsschool voor het Christelijke Kleuteronderwijs te Middelburg slaagden voor de hoofdakte kleuterleidster de volgende kandidaten: C. Aarnoutse, V.M. Bode, A.M. \'an Gilst, A. Mostert en S.M. Vermeulen te Vlissingen; H.J.B. Altena, I.L. Ie Cointre, A.J. Kögeler, P.M. de Visser en J.E.M. Boonman te Middel burg, J. Caljouw te Veere; 1,. Coppoolse te Grijpskerke, S. Kodde, A.P. Hamelink, E.P.M. Proost, M.L.M. van Steenber gen en L.C. v.d. Vliet te Goes; A. Kwekkeboom en A. de Putter te Nw, en St.-Joos- land; A. Louws te Meliskerke; E.N. Melse te O. Souburg; M.E.J. Verpoorten te Haamste de; A.M. de Wild te Kats, L.T. Meulenberg-Flipse te Kamper land, J. Tanasale te Borssele; G.P. v.d. Boomgaard te We- meldinge; N. Francke te Dirksland; C.B. Franse te Kwadendamme; M. van Gro ningen en A.S.M. Haeck te Middelharnis; W. Hengeveld, N. de Jong en A.C. Blaaij- Lantsheer te Terneuzen; D.A. Lankhuijzen te Klundert; K.C. van Prooijen te Stavenisse; F.C. Reijngoudt te St.Philips- land; C.J. Smits te Wilhelmi- nadorp; P. van Sprang te Din- teloord; D.E. Wiskerke te Co- lijnsplaat. Er namen 42 kandi daten aan het examen deel. 3 kandidaten, werden afgewe zen. Huishoudschool De Leeuw tjes Terneuzen: Geslaagden cursus bejaarden- helpster: Coby Boone, Ger. Rusthuis Schoondijke; Yosta Bracke, De Blauwe Hoeve, Hulst; Janinie Dieleman, Bach- tendieke, Terneuzen; Joke Guiljam, Vremdieke, Hoek; Annie van der Hooft, Bachten- dieke, Terneuzen; Greet van Hulle, Coensdike, Aarden burg; Bep Klaren, De Blide, Terneuzen; Dineke de Putter, De Vurssche, Axel: Mien van de Ree. Bachtendieke, Terneu zen; Willie Schuitvlot, Bach tendieke, Terneuzen; Ina Ver- poorte, De Vurssche, Axel; mej. M. van Wierse, De Blide, Terneuzen. UTRECHT Aan dee Rijks universiteit slaagden voor; doet. wiskunde D C Kaijser Zaamslag, kand. biologie me juffrouw M. A. M. Suij Krui- ningen, MO-A natuur- en scheikunde mejuffrouw M. te Roller Koudekerke. Bisamiat gevangen Door A. Minnaert uit de Edese buurtschap „De Vuilpan" werd een bisamrat gevangen. Het dier werd aangemeld bij het gemeentehuis. BERGEN OP ZOOM Roxy 14 uur Warners Tekenfilm-Festival a.l.; 20.00 uur: Bridge on the River Kwai 14 j. Etcetera expositie plastie ken van echtpaar Coppens- Van de Reijt (t.m. 21 juni). Dag. van 12.30-17.00 uur, vrijd. ook van 19.00-21.00 uur. Zat. en zond. van 13.30-18.00 uur. GOES Museum N.- en Z.-Beveland, (ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL EN EEN GOED UURWERK (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN - In het kader van de uitwisseling Mol-Ter- neuzen exposeert de Zeeuws- Vlaamse kunstenaar Peter An dringa van 7 tot 21 juli in het gebouw „De Oude Poort" te Mol. Ter gelegenheid van deze expositie houdt de heer Andrin ga in Mol op 7 juli een ope ningsreceptie. Aanvankelijk was het in het kader van de uitwisseling Mol- Terneuzen ook de bedoe ling dat een folkloristische groep uit Mol tijdens de Ter neuzense braderie op 23 juni in Terneuzen zou optreden. Omdat vele leden van de groep dan juist examen moe ten doen kan dit optreden niet doorgaan. (Van een onzer verslaggevers1 TERNEUZEN Eind juni of begin augustus gaat het aannemingsbedrijf Visser en Smit bij Terneuzen in de Wes- terschelde beginnen met het vervangen van de ethyleenka- bel van Dow Chemical, een kabel, die enige tijd geleden door het anker van een schip werd beschadigd. Het zuidelijk gedeelte van de leiding, die onder de Wes- terschelde doorloopt, zal wor den vernieuwd. Bovendien legt het aannemingsbedrijf nog een tweede leiding, zodat Dow Chemical dan over twee leidingen onder de Wester- schelde gaat beschikken. De werkzaamheden, waa'niee een bedrag van ongeveer twee en een half miljoen gulden is ge moeid, zullen eind van dit jaar klaar zijn. Het architectenbu reau Lievense in Breda is bij de uitvoering van deze werk zaamheden betrokken. Hengelen De visclub De Oude Haven hield de eerste hengelwedstrijd voor haar le den die meetelt voor het club kampioenschap. De opkomst van de leden was bijzonder groot. Uitslag juniores: 1 Ron- ny Bracke. 2 Edwin Naeye, 3 Rudy Dingemanse, 4 Frank Ongenae, 5 Wim Jansen. Seni oren: 1 mevrouw VersJuijs- Van Deursen, 2 R. d'Hondt, 3 J. Vermue, 4 J. Versluijs, 5 mevr. Van Hout-Walhout. Huldiging Tijdens de tra ditionele gezellige avond van het bestuur van de voetbalver eniging Zaamslag, werden on der andere twee spelers gehul digd wegens hun 20-jarig lid maatschap. Het waren P. Ba- bijn en Jac. de Koeijer. Na mens het bestuur werd hen door de voorzitter, de heer C. A. Dees, een geschenk aange boden. Namens de supporters vereniging overhandigde J. Stollc hun een herinnerings vaantje. Kaarten In café „Het Wa- per. van Zeeland" hebben de leden van de aldaar gevestigde kaartvereniging „DW" dit weekend het eerste gedeelte van het kaartseizoen 1973 af gesloten. Met een totaal van 60 punten werd gewonnen door M. de Vos, 2. J. de Koei jer 52, 3. J. van Doorn 51 A.C- de Zeeuw behoudt de lei ding in het jaarklassement om het persoonlijk kampioenscnap met 292 punten. jubileumtentoonstelling Delta werken van de WMZ (t.m. 30 sept.) van 9 00-12.00 uur en van 19.00-22.00 uur. HULST Boekhandel Van Geyt, Steenstraat 20, gravures en et sen uit de 16e eeuw tot heden. Tevens oude kaarten, platte gronden enz. (tot 30 aug.). Werkdagen 9.00-12.00 uur en van 13.00-18.00 uur. Zond. 14.00-17.00 uur. KLOETINGE De Verfmolen, foto-expositie van Jan van de Schoot (t.m. 23 juni). Open van 19.00-22.00 uur. MIDDELBURG Molenwater, miniatuur Wal cheren, dag. van 9.00-17.00 uur. Abdij (kloostergangen) expositie gewijd aan het Ned. KERKLIED SINDS DE RE FORMATIE ONDER HET MOTTO Jubilate Deo. Ma. t.m. zat. van 10.00-17.00 uur, zond. van 13.30-17.00 uur (t.m. 18 aug.). Rijksarchief, expositie van de abdij van Middelburg (t.m. 1 september). Van 9.00- 12.30 uur en van. 13.30-17.00 uur. OOSTBURG Ledel Theater 20.00 uur: Turks fruit 18 j. ROTTERDAM De Doelen (Gehoorzaal) 10.00, 14.00 en 16.30 uur: Poe try International, Filmvoor stelling; om 16.30 uur: lezin gen. De Doelen (Kleine zaal) 20.15 uur: Poetry Internati onal, Lezingen. Openluchtthea ter Dijkzicht 14.00 uur: Tijl Uilenspiegel. Schouwburg 20.15 uur: Royal Shakespeare Co met „Landscape and a slight ache" van Harold Pin ter. De Lantaren 20.30 uur: Voorstelling Holland Festi val. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, exposi tie grafiek van Robert Maas kant (t.m. 30 juni). Open van 9.00-12.00 uur en van 13.30- 18.00 uur. Vrijd. van 9.00-12.00 uur en van 13.30-21.00 uur. Zond. van 14.00-18.00 uur. Ma. gesloten. VLISSINGEN Sporthal 14.00 uur: Kin dertoneel „Calimero". IJZENDIJKE Oude Korenmolen, expositie kunstenaars uit de Zuidelijke Nederlanden (tot 1 sept.) Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 uur en van 14.00-16.00 uur. Zat., zon- en feestd. van 14.00-16.00 uur. TERNEUZEN Aan het bureau van politie, aan de Ro- segracht 15, kunnen inlichtin gen worden verkregen omtrent de volgende gevonden voor werpen: gele regenjas met ca puchon, 1 b.b. herenhorloge (merk Ruhla), zwarte knip- portemonnee met wat klein geld, herenhorioge (merk Junghans), Aristo rekenliniaal, bruine portefeuille met inh., rechter zwarte handschoen, sleuteltje (wolly), sleutelring met vijf sleutels, rode step op luchtbanden, groen regenpak, legergroen regenpak, zwarte knipportemonnee, trainingspak met witte strepen, etui met potloden etc., pijp, zwarte da mesportemonnee met inh., blauw-grijs zijden sjaal, hand schoen, contactsleutels p.o.s. cz. 14, sleutel nr. 24 met koord, plastic zak met bad- spullen, portefeuille inh. o.a. paspoort, kentekenplaat 7056 TF, portemonnee met inh.. Prisma herenhorloge, fietssleu- tel, huissleutel pl. twee auto sleutels, portemonnee inh. o.a. brommer-verzekeringsbe- wijs, portemonnee van wit schapevacht met inh., sleutel met sleutelhanger, blauw jack, portemonnee t.n.v. mevr. Ver douw-Westerweel, kantoor stoel, zwart-blauwe regen broek, rood plastic kindertasje. sleutel in zwart etui, rose jurk, sleutel met rood etui, bruine herenportemonnee, brommer-verzekeringsplaatje DJB 441, bril, zwarte langha rige hond (soort kleine her der), bruine aktentas inh. o.a. sleepkabel, driehoek enz., mes voorzien van de naam R.J. de Vries, schoudertas met enkele sleutels, vier sleutels, rode schooltas, blauw plastic kin- derportemonneetje, etui met huissleutel en enig kleingeld, damesportemonnee met in houd. gebroken wit speelgoed beertje, blauwe poppenwagen, set steeksleutels plus twee schroevedraaierS plus bougie sleutel in blauw etui, groene tas met inhoud o.a. portemon nee, etui met Lipssleutel, Par ker vulpen rood, gouden man chetknoop, motor-brommer handschoen, etui pl. sleuteltje, kentekenplaat 6644JZ, grijsblauwe jongenstrui, fiets tas met stel laarzen, bruin rood badlaken, portemonnee in de vorm van broek, b.h.'tje a- cup wit merk Hema, rood kin- derdriewielertje, Lipssleutel (Cisca), hondje (teckel), is lichtbruin met donkerbruine strepen, blauwe kinderporte monnee met inh., kinder schoen, zwartgeruite broek, sleutelbos, rood T-shirt 1A1 Caüone) en een portemon nee.

de Vrije Zeeuw | 1973 | | pagina 5